>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Turcja (Süper Lig | TFF 1. Lig) - 2012/2013

Status
Zamknięty.
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik


Przed nami nowy sezon tureckiej Super Ligi. Ligi coraz bogatszej, mocniejszej, emocjonującej. Faworytami po raz kolejny dwa kluby ze Stambułu: mistrz ubiegłego sezonu Galatasaray i wicemistrz Fenerbahce.
Te drużyny zmierzą się w inaugurującym sezon Superpucharze Turcji, jako mistrz i zdobywca krajowego pucharu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
VS

Składy:​
Galatasaray:Muslera; Eboue,Dany,Semih,Hakan;Engin,Hamit,Selçuk,Emre;Necati (Umut),Elmander
Fenerbahce: Volkan; Orhan,Egemen,Bekir,Hasan Ali; Mehmet Topal (Selçuk),Cristian,Mehmet Topuz,Stoch (Caner); Alex,Kuyt
Mecz o Superpuchar Tucji pomiędzy Fenerbahce i Galatasaray zostanie rozegrany na Cemal Gusel Stadyumu w mieście Erzurum leżącym w odległości około tysiąca kilometrów od Stambułu.
Obie drużyny w tym okienku transferowym na transfery nie szczędziły pieniędzy. Wydały jak na razie po około 20 milionów Euro. Najdroższym wydatkiem Lwów był Marokański napastnik Nordin Amrabat, sprowadzony z Kayserissporu za 8,6 miliona Euro. Także ciekawymi transferami są Hamit Altintop, Burak Yilmaz. Jednak dziś z tych trzech zawodników prawdopodobnie ujrzymy tylko byłego zawodnika Realu Madryt. Fenerbahce sprowadziło z Liverpoolu Holendra Dirka Kuyta, ważnym transferem jest także były pomocnik Valencii Mehmet Topal a także Serb Milos Krasic pozyskany z Juventusu za 7mln Euro. W obronie doszło chyba do największych zmian. Z Besiktasu za darmo przyszedł Enemen Korkmaz, z Kayserispor Hasan-Ali Kaldirim a z Evertonu na stałe pozyskano Josepha Yobo, który przez ostatnie dwa lata grał w Fenerbahce na zasadzie wypożyczenia. Tak więc wzmocnienia w klubach są spore a to powinno przełożyć się na grę obu zespołów.
Dla Galatasaray dzisiejszy mecz będzie pierwszym o stawkę w tym sezonie. Dotychczas rozegrali 3 sparingi, z których dwa wygrali 1-0 ( z Lazio i Fiorentiną) a jeden zremisowali 1-1 z Olimpią Lublana. Fenerbahce ma za sobą dwa mecze w eliminacjach Ligi Mistzów z rumuńskim FC Vaslui. W pierwszym spotkaniu w Turcji gospodarze zagrali bardzo słabo. Przez większośc meczu to Rumuni mieli przewagę, częściej utrzymywali się przy piłce i stworzyli sobie kilka dobrych okazji do strzelenia bramki. Jednak kilkoma świetnymi interwencjami popisał się Volkan Demirel, który nie był w stanie obronic strzału z 75 minuty meczu. Potem natarcie na bramkę Vaslui i skończyło się tylko jednym golem w 90. minucie Bekira Irteguna po dośodkowaniu Alexa De Souzy. W rewanżu Fenerbahce od początku zaatakowało i szybko strzeliło gola. Jednak odpowiedź Rumunów była równie szybka. Na początku drugiej połowy Vaslui miało karnego, jednak po raz kolejny swój zespół uratował świetną interwencją Volkan. Potem Turcy nie dali sobie wydrzeć awansu do kolejnej rundy strzelając 3 gole. Dwie bramki strzelił niewidoczny w tym dwumeczu Kuyt a jedną dołożył Moussa Sow.
Obie drużyny mają jak na warunki tureckie ogromny potencjał w ofensywie, bo tacy gracze jak Kuyt, Stoch czy Elmander potrafią strzelać bramki, dlatego według mnie najlepszą opcją będzie zagranie BTS&#39;a. W ubiegłym sezonie te drużyny walczyły ze sobą czterokrotnie i tylko w jednym meczu - decydującym o mistrzostwie padł wynik 0-0 a reszta to: 3-1 Galata, 2-2 i 2-1 dla Fenerbahce. Jeżeli miałbym typować zwycięzcę Superpucharu to skłaniałbym się jednak ku Fenerbahce, bo większość z najlepszych graczy zespołu wystąpi w dzisiejszym spotkaniu( poza Krasiciem), a w ekipie Lwów nie będzie takich graczy jak Baros, Ujfalusi, Yilmaz czy Nordin Amrabat.

BTS @ 1,83 bet365
✅ 2-3 FT
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
K 218

krystian95

Użytkownik
Eskişehirspor- Akhisar Belediye GS
Typ : 1 ⛔
Kurs: 1,70
Buk: William Hill

Już jutro 0 20 inauguracja tureckiej Superligi.W meczu inaugurującym sezon zmierzą się Eskisehirspor z beniaminkiem,Akhisarem Belediye.Gospodarze jutrzejszego pojedynku mają już za sobą cztery oficjalne spotkania w ramach eliminacji do Ligi Europejskiej.Najpierw ograli w dwumeczu szkocki St.Johnstone po zwycięstwie u siebie 2:0 i remisie w Szkocji 1:1.W kolejnej rundzie na Turków czekał już znacznie trudniejszy przeciwnik,a mianowicie Olympique Marsylia.W Turcji udało się wywalczyć remis 1:1,ale już na Stade Velodrome gospodarze nie pozostawili złudzeń mniej doświadczonemu zespołowi,wygrywając wysoko 3:0.
Eskisehirspor dokonał w lecie kilka ciekawych transferów.Do klubu przyszedł,m.in. Patryk Małecki z Wisły Kraków.Warto także zwrócić uwagę na doświadczonego obrońcę,Serveta Cetina,który dołączył z Galatasaray oraz Mehmeta Guvena,środkowego pomocnika z Manisasporu.Także na zasadzie wypożyczenia do tureckiego klubu dołączył napastnik z Rapidu Wiedeń,Atdhe Nuhiu.Oczywiście,z klubu odeszło tez kilku zawodników,m.in.Karadeniz,Arslan czy Yaman.Najbardziej znacząca może być strata tego pierwszego,gdyż strzelił on 8 bramek w poprzednim sezonie.Mimo to,skład Eskisehirsporu wygląda ciekawie.W ataku pewnym punktem jest Kamara,grający w przeszłości w Premier League.W obronie gra znany z występów w BVB,Brazylijczyk Dede.W pomocy jest Rodrigo Tello,mający w przeszłości występy w Besiktasie czy Sportingu Lizbona.
Jeżeli chodzi o zespół gości,jutrzejszy mecz będzie ich debiutem w najwyższej klasie rozgrywkowej w Turcji.Jeszcze nigdy nie udało im się osiągnąć takiego szczebla rozgrywek.Jeszcze 2 lata temu,Akhisar występował w 3 lidze tureckiej.W ubiegłym sezonie zdołali jednak zająć 1 miejsce na zapleczu Superligi i awansować.Dla mnie zespół z Belediyesporu jest niewiadomą.Przed sezonem zdecydowano wzmocnić skład zespołu.Do ekipy beniaminka dołączył m.in. znany z występów w Legii Warszawa,Bruno Mezenga.Najbardziej znanym zawodnikiem beniamina Superligi jest Ibrahima Sonko,grający 10 lat na angielskich boiskach.Oprócz nich,zatrudniono także kilku graczy występujących w poprzednim sezonie na zapleczu Superligi.
Według mnie faworytem tego spotkania jest zespół gospodarzy. Niewątpliwym atutem będzie ogranie w meczach o punkty,jak wspomniałem wyżej w europejskich pucharach.Potencjał kadrowy lepszy mają na pewno gospodarze.Jest to pierwsza kolejka,stąd mogą zdarzać się niespodzianki.Uważam jednak,że jeśli gospodarze nie zlekceważą rywala to dopiszą do swojego dorobku pierwsze trzy punkty i zostaną liderem ;)
 
A 15

amte

Użytkownik
Besiktas - Galatasary
kilka info odnosnie tego spotkania:
1.Besiktas zagra w dzisiejszym derbowym meczu młodym niedoświadczonym zespołem.
2.Prawdopodobnie w drużynie gospodarzy Almeida nie wyjdzie na boisko z powodu kontuzii, więc snajper wypadł z gry.
3. Galatasaray silniejszy na kazdej pozycji,w gazie, wygrał dwa ostatnie mecze w tym o superpuchar .
Myślę , ze w związku z powyższym warto spróbowac zagrac w jakikolwiek sposób na gości
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 15

amte

Użytkownik
czesc,
ogladalem mecz, piekny, duzo emocji, goraca atmosfera na boisku, grad bramek. Obie druzyny zagraly bardzo dobrze, na duzej szybkosci, dokladne podania, akcje plynne i co najwazniejsze skuteczne. Mlodzi bez respektu dla gosci. Moim zdaniem mieli przewagę, aczkolwiek tutaj kazdy mogl mecz wygrac. Warto zwrocic na obie druzyny uwage . Bedzie moża na nich zarobic kilka groszy
 
malin157 72,3K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Besiktas - Elazigspor
Spotkanie czwartej kolejki Tureckiej Superligi pomiędzy Besiktasem Stambuł a Elazigsporem. Gospodarze dzisiejszego meczu to renomowana ekipa, która jak zwykle ma walczyć o najwyższe cele, natomiast Elazigspor to beniaminek, który wrócił do Suprligi po 8 latach. Początek sezonu w wykonaniu Besiktasu nie był najlepszy - zremisowali 1:1 z Buyuksehyr na wyjeździe, ale wygląda na to że po słabym początku można już zapomnieć, w kolejnym meczu było już dużo lepiej - zremisowali z Galatą u siebie 3:3 a tydzień temu pewnie wygrali 3:0 na wyjeździe z Karabukspor. Goście mają tylko punkt na koncie po szczęśliwym remisie 1:1 z Fenerbahce w pierwszej kolejce, potem nie zdobyli już nawet bramki przegrywając 0:2 na wyjeździe z Trabzonsporem i u siebie 0:3 z Kasimpasą. Besiktas nie może sobie pozwolić dziś na stratę punktów u siebie z jednym z najsłabszych zespołów w lidze, pamiętać należy również o tym że Elazigspor na wyjeździe na zapleczu Superligi wcale nie radził sobie zbyt dobrze, kończąc z ujemnym bilansem, awans wywalczyli sobie przede wszystkim postawą na własnym boisku. Dziś faworyt jest tylko jeden, liczę na przekonujące zwycięstwo Besiktasu.
1 -&gt; 1.55
AH(0:1,5) 1 -&gt; 2.68
 
bezcenny 772

bezcenny

Użytkownik
Elazigspor - Bursaspor
Mecz będzie rozegrany w Ankarze, ponieważ stadion gospodarzy jeszcze nie jest gotowy.
Bursaspor w Ankarze ma sporo fanów, więc Bursaspor będzie się czuł jakby grał u siebie.

Typ: Bursaspor @ 1,75
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Fenerbahce-Trabzonspor 1 @ 1,65 Sportingbet
wynik: 0:0 ⛔

Analiza na szybko,bo nie ma dużo czasu do meczu, ale myślę że argumenty przekonają kilka osób do grania na Fenerbahce. Gospodarze w czwartek niefartownie zremisowali w LE z Marsylią tracąc bramkę w ostatniej akcji meczu. W tym meczu pokazali się z dobrej strony, nie ustępując w żadnym elemencie gry francuskiej drużynie. W lidze na razie bez porażki: 2 zwycięstwa i 2 remisy. Widać że z każdym meczem idzie im coraz lepiej i powoli się nakręcają. Jak widziałem ich ponad miesiąc temu w meczu eliminacji ze Spartakiem to w porównaniu do tego co grają teraz to była nędza. Do pierwszego składu wraca Miro Stoch, który w meczu z OM dał dobrą zmianę i rozruszał grę skrzydłami. Trochę dzowne jest to że na ławce siedzą tacy gracze jak Senturk, czy Christian Baroni, ale Fenerbahce zmontowało na ten sezon konkretną ekipę i rywalizacja o miejsce w składzie jest ogromna. Kuyt i Milos Krasić nawet nie znaleźli się na ławce, bo są kontuzjowani.
Trabzonspor według mnie to nie ta sama drużyna co przed rokiem czy dwa lata temu. Przede wszystkim odeszła największa armata zespołu Burak Yilmaz, strzelec prawie połowy bramek drużyny - miał ich aż 33! Co prawda sprowadzono byłą gwiazdę RB Salzburg Marco Janko, ale ten dziś nie zagra. Jest Halil Atlintop jednak ten po powrocie z Bundesligi już tak nie błyszczy.
Fenerbahce u siebie 2 mecze 6 punktów, zaś Trabzonspor na wyjeździe także w dwóch grach uzbierał zaledwie jeden, grając ze średnimi drużynami. Wobec tego jestem skłonny postawić dziś na spokojne (na boisku, nie na trybunach) zwycięstwo drużyny ze Stambułu.
Fenerbahce: Volkan,Gökhan,Yobo,Bekir,Hasan Ali,Mehmet Topuz,Mehmet Topal,Meireles,Stoch,Alex,Sow
Trabzonspor:Onur,Celutska,Mustafa,Bamba,Emerson,Sapara,Zokora,Alanzinho,Yasin,Olcan
Halil
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
hedammu 0

hedammu

Użytkownik
Orduspor vs Galatasaray
Piątkowe spotkanie szóstej kolejki tureckiej Super Ligi. Na początek trochę historii. Obie drużyny do tej pory spotkały się trzykrotnie. Galatasaray wygrało wszystkie trzy mecze. Bilans bramkowy to 7:0 na korzyść gości. Na stadionie Orduspor gospodarze nie strzelili jeszcze bramki. Wracając do rzeczywistości. Po pięciu kolejkach gospodarze na swoim koncie zebrali 9 punktów i zajmują czwarte miejsce w tabeli. Na swojej drodze nie mieli zbyt wymagających przeciwników. Galatasaray natomiast jest liderem ligi. Zdobyli 13 punktów, cztery razy wygrali i raz zremisowali. W meczach gości w każdym meczu ligowym padało zawsze powyżej 2,5 bramki.
Podsumowując Galatasaray nie powinno mieć problemów z wygraniem tego meczu. Podejrzewam, że padnie tutaj powyżej 2,5 goli, a Galatasaray nie straci żadnego.
Typ:
Over +2,5 - 1,80 - Sportingbet
Handicap (1:0) 2 - 2,75 - Sportingbet
wynik: 2:0 ⛔
 
L 6

lukepaul

Użytkownik
Mecz: Bursaspor - Fenerbahce

W Turcji 8 kolejka i wg mnie najciekawiej zapowiada się spotkanie Bursaspor z Fenerbahce. Goście w dzisiejszym meczu poważnie osłabieni, nie zagra bowiem Yobo, Gökhan, Mehmet Topal, Mehmet Topuz, Meirelles. Widać wyraźnie, iż linia zarówno defensywy jak i pomocy jest zachwiana. Drużyna Bursasporu zawsze groźna na własnym obiekcie, choć historia z ostatnich lat przemawia za zespołem Fenerbahce, to w dniu dzisiejszym przewagę wg mnie ma zespół gospodarzy. Statystyki lekko po stronie gości, lokata 5, ale tylko 1 gol zdobyty na wyjeździe w ostatnich 3 meczach. Gospodarze na miejscu 10, w 5 ostatnich meczach u siebie zdobyli 5 goli. Goście 25 października zagrają w lidze europejskiej mecz na Cyprze z tamtejszym AEL Limassol, myślę, że to dodatkowo wpłynie na grę zachowawczą w dzisiejszym spotkaniu. Niespełna 100 km dzieli obydwa zespoły, to tylko taka ciekawostka. Uważam, że Bursaspor wykorzysta atut własnego boiska, jak również znaczące absencje drużyny Fenerbahce i trafi przynajmniej raz w światło bramki przeciwników. Kurs nie najgorszy, śmiało można pobrać do jakiegoś własnego zestawu.
Typ: drużyna gospodarzy strzeli gola &lt; STS &gt; 1.25 ✅ 1:1
 
sztajger 24

sztajger

Użytkownik
Kayserispor - İstanbul B.B. 19:00
Typ: 1 @ 2.45
Bukmacher: Expekt
wynik: 0:1 ⛔


Analiza:
Dziś poniedziałek, także oferta dosyć mała ale ja znalazłem coś, co według mnie warto zagrać. Już o 19:00 na Kadir Has Şehir Stadı dojdzie do ciekawego pojedynku pomiędzy średniakami tureckiej Super Ligi. Od lat wiadomo, że w tamtejszej lidze prym wiodą takie ekipy jak Fenerbache, Galatarasay czy też Besiktas jednakże w tym sezonie tylko Galata jest w stanie prezentować futbol, do jakiego przyzwyczaiła swoich kibiców. Jak już wspominałem pojedynek dzisiaj dojdzie do pojedynku pomiędzy Kayserispor a Istanbul BB. Jak do tej pory po ośmiu kolejkach lepiej prezentuje się ekipa ze Stambułu bowiem po 7 kolejkach zajmuje dwunastą pozycje. Gospodarze to dosyć overowa drużyna, obecnie pietnaste miejsce w tabeli.. Po kiepskim wrześniu, kiedy to musieli mierzyć się ze zdecydowanie lepszymi drużynami w październiku drużyna w lidze rozegrała jedno spotkanie, co ważne zwycięskie. Goście natomiast w ostatnim czasie spisują się fatalnie (pięć ostatnich meczów kończyło się aż trzema porażkami) także mam nadzieję, że to dzisiejszego wieczora górą będą gospodarze, którzy to pewnie wykorzystają atut własnego boiska. Jako ciekawostkę podam iż w drużynie ze Stambułu występuje były reprezentant Polski Marcin Kuś.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
esperanza10 506

esperanza10

Użytkownik
Witajcie, mam pytanie odnośnie spotkania Kasimpsa versus Besiktas.
Kurs na gości całkiem przyjemny, warto pograć? Jakieś opinie, bo w tych rozgrywkach jestem raczej zielony?
 
kombajn 163,1K

kombajn

Użytkownik
Kurs na gości całkiem przyjemny, warto pograć? Jakieś opinie, bo w tych rozgrywkach jestem raczej zielony?
Kasımpaşa - Beşiktaş
Hmmm - to sobie meczyk wybrales...
To takie mini-derby - gospodarze - ekipa Roy&#39;a Keane&#39;a - to przedmiescia stolicy.
Recep Tayyip Erdogan Stadium znajduje sie w Beyoglu - po europejskiej stronie Stambul&#39;u...
Praca Roy&#39;a to duzy stres - bo nowy wlasciciel jest porownywany przez media do Roman&#39;a Abramovic&#39;a
- co oznacza duza presje na wynik...
Please keep in mind
- that Turkey is gentelman&#39;s world and your milf won&#39;t rescue you there - hope that this will help you a bit...
e: o prosze - Kean&#39;e juz zwolniony... Arveladze nowym menago...
 
bezcenny 772

bezcenny

Użytkownik
Kayserispor - Karabukspor

Mecz odbędzie się bez kibiców, ponieważ Kayserispor został ukarany jednym meczem bez kibiców, tylko kobiety i dzieci. Po 9 kolejkach Kayseri jest przedostatnie miejsce w lidze ale i tak mają najwięcej porażek w lidze już 6. Bilans bramkowy to 8-19.
Najlepszym napastnikiem tej drużyny to Bobo, który strzelił 2 bramki i to najwięcej w tej drużynie bo nikt nie ma więcej niż 2 bramki. Ale jak tu strzelać bramki i wygrywać mecze skoro drużyna ma problem ze strzelaniem w światło bramki. Z Istanbułem (0-1) oddali tylko 4 celne strzały, a w ostatnim meczu z Galatasaray (0-3) oddali tylko 1 celny strzał!
Co ciekawe drużyna gospodarzy liczy 31 zawodników, z czego 24 do tej pory grało w pierwszej 11. Więc drużyna nie jest zgrana i ciężko się zgrać skoro non stop trener wprowadza roszady w składzie. Karabukspor wie doskonale w jakiej sytuacji jest Kayserispor i będą chcieli to wykorzystać atakując od pierwszych minut. Można spróbować zagrać czystą 2 po kursie 4,50, lub podetrzeć się remisem tak jak tutaj i mamy kursik 2.
Polecam na dzisiaj ten typ
Typ: Karabukspor @ 4,5 bet365 4/10
Karabukspor +0,5 @ 2,025
bet 365 7/10
wynik: 3:0 ⛔
 
michupo 79

michupo

Użytkownik
Orduspor - Sivasspor @ 1,40 Pinnacle Sports
wynik: 2:0 ✅


Ciekawie zapowiada się spotkanie dziesiątej kolejki tureckiej superligi. Mecz rozpocznie się o godzinie 18.

Orduspor zajmuje obecnie wysokie, piąte, miejsce. Jeszcze dwa tygodnie temu mieli szanse zająć pozycję lidera, jednak remis 2-2 z Elazigsporem uniemożliwił im to. Na własnym boisku odnoszą bardzo dobre rezultaty. W aktualnym sezonie rozegrali u siebie cztery mecze ligowe, z czego zwycięsko wyszli trzy razy (m.in. wygrali 2-0 z Galatasaray), raz tylko zremisowali (wspomniany wcześniej mecz z Elazigsporem). Ogółem na własnym boisku zaliczyli dziewięc trafień i tylko cztery straty bramek.

Goście, którzy do pokonania mają trasę ponad 150km, na pewno będą walczyli o punkty. Zajmują aktualnie jedenaste miejsce, ale straty są bardzo niewielkie - w przypadku wygranej mogą awansować nawet w okolice piątego miejsca (na którym nawiasem mówiąc zakończyli rozgrywki w ubiegłym sezonie). Na wyjazdach grają w kratkę. Wygrali dwa ligowe spotkania (oba skromnie 1-0) i również dwa przegrali (0-1 i 2-4). W środę wygrali 2-0 w pucharze Turcji z trzecioligowym zespołem. Nie strzelają wiele bramek - dotychczas tylko cztery, natomiast pięć stracili.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
lukasz.wgw 288

lukasz.wgw

Użytkownik
Fajnym betem na dziś dzień może być pogranie na Antalyaspor w meczu z Trabzonem. Typ opieram wyłącznie po wglądzie w statystyki no bo turecką ligą nie bardzo się interesuje i nie bardzo się na niej znam. Tak więc dzisiejsi gospodarze zajmują 2 miejsce ze stratą 3 pkt. do pierwszego Galatasaray, no ale mają 1 mecz mniej i gdyby dziś wygrali zrównają się z nimi punktami. Ostatnia ich forma jest po prostu bajeczna, wygrywają wszystko jak leci i to nie jednym golem tylko przewagą kilku. Wrażenie może zrobić ostatni mecz wyjazdowy drużyny z Antalyi gdzie pokonali na wyjeździe Fenerbahce, które uwaga!!! nie przegrało u siebie od 47 spotkań a oni ograli ich łatwiutko 3:1 oraz pucharowa, domowa wygrana 7:0 z Eyupspor. Robotę z przodu robi ofensywne trio Aissati-Diarra-Promise, bazując na zabójczych kontratakach. Wspaniała atmosfera będzie im tylko pomagała. W lidze u siebie na 4 mecze rozegrane 3 razy wygrali (4:2, 4:0, 3:0) i raz przegrali z wyżej wspomnianą Galatą (0:4), bramki 11:6.
Za to Trabzonspor na wyjeździe 3 remisy i 1 porażka a bramki to 2:3. Słabiutka forma, 10 miejsce z 13 punktami nie zadowala nikogo, z każdym meczem oddala się od nich gra w europejskich pucharach. Dodatkowo nie zagrają podstawowi piłkarze tacy jak: Zengin (bramkarz), Yumlu (obrońca), Sapara (pomocnik), Vittek i Paulo Henrique (napastnicy).
H2H wygląda następująco:
21/03/12, 17:00 Antalyaspor - Trabzonspor FT 2 : 1 (1 : 0) (0 : 1)
04/02/12, 15:00 Antalyaspor - Trabzonspor FT 2 : 1 (1 : 1) (1 : 0)
26/10/11, 19:30 Trabzonspor - Antalyaspor FT 2 : 2 (0 : 2) (2 : 0)
06/02/11, 15:00 Trabzonspor - Antalyaspor FT 0 : 0 (0 : 0) (0 : 0)
30/08/10, 20:00 Antalyaspor - Trabzonspor FT 0 : 0 (0 : 0) (0 : 0)
26/02/10, 19:00 Antalyaspor - Trabzonspor FT 1 : 1 (1 : 1) (0 : 0)
18/09/09, 20:00 Trabzonspor - Antalyaspor FT 3 : 1 (1 : 0) (2 : 1)
01/03/09, 14:15 Antalyaspor - Trabzonspor FT 0 : 1 (0 : 0) (0 : 1)
06/01/09, 15:00 Antalyaspor - Trabzonspor FT 3 : 3 (1 : 1) (2 : 2)
27/09/08, 20:45 Trabzonspor - Antalyaspor FT 3 : 2 (1 : 1) (2 : 1)
28/04/07, 16:00 Antalyaspor - Trabzonspor FT 1 : 2 (0 : 0) (1 : 2)
12/11/06, 15:00 Trabzonspor - Antalyaspor FT 0 : 0 (0 : 0) (0 : 0)
Ostatnie 2 mecze dla Antalyi a poprzednie to długa seria remisów. Przed 2009 lepszy był Trabzonspor ale to jednak już kawałek czasu i tym się nie bardzo jest co sugerować. Ważniejsza jest obecna forma a ta przemawia na korzyść gospodarzy.​

Ja gram czystą 1 ale patrząc na ostatnie wyniki i historię spotkań między tymi drużynami można się zabezpieczyć i zagrać podpórką lub zakład bez remisu.
2:1
Antalyaspor - Tranbzonspor 1 2,45
Antalyaspor - Tranbzonspor 1X 1,4
Antalyaspor - Tranbzonspor 1 DNB 1,78

Jeszcze dodaję link żeby sobie samemu zobaczyć staty: http://www.livesports.pl/mecz/lh3ZCd0A/#h2h;overall
 
zdanek 924

zdanek

Użytkownik
Co myślicie o jutrzejszym meczu Besiktas - Bursaspor , zastanawiam ię czy Besiktas nie dać , wiadomo , że bardziej utytułowana drużyna , kurs jest 2.20 więc sporo jak na mecz u siebie .A ostatnio Besiktasek 3 wygrane pod rząd ..
 
funnyman 735

funnyman

Użytkownik
O 19 czasu polskiego rozpocznie się spotkanie Besiktasu Stambuł z Bursasporem. Liga turecka nie dzień dzisiejszy uległa małemu przewartościowaniu ,gdyż czołowe firmy z poprzednich sezonów: Fenerbahce,Sivasspor ,Trabzonspor czy właśnie dwie wyżej wymienione ekipy ustępują miejsca Antalyasporowi ,który w tamtym sezonie bronił się przed spadkiem czy Eskisehirsporowi. Jednak by nie dać odskoczyć pierwszemu w tabeli Galatasaray oba zespoły będą chciały dzisiaj zdobyć 3 punkty. Remis nie jest żadnym sukcesem dla nikogo. Bursaspor może upatrywać swojej szansy w tym ,że ekipa ze Stambułu straciła punkty ze wszystkimi &quot;lepszymi&quot; drużynami u siebie :Trabzonspor, Galatasaray potrafiły wyciągnąć po punkcie ,a Sivasspor nawet wygrać. Jednak ostatnio forma dzisiejszych gospodarzy uległa poprawie. 7 punktów w ostatnich 3 meczach napawa optymizmem. Dzięki temu BEsiktas awansował na 7 pozycje ze stratą 6 oczek do lidera. Bursaspor po serii remisów przełamał się niespodziewanie z Trabzonsporem ,jednak w ostatniej kolejce przegrał u siebie 1:two:zoltakartka:. Skład Besiktasu ulegnie zmienia pomimo ostatniego zwycięstwa 3:0. Na pewno nie zagra Ozyakup ,który pauzuje za czerwoną kartkę. Niezdolni są też na pewno Quaresma ,Toraman i Pektemek. Bursa bez większych nieobecności ,niepewny jest występ jedynie bramkarza Carsona i napastnika Pinto. Wielkim atutem Czarnych Orłów jest fakt rozgrywania tego meczu na İnönü Stadium i do tego z powodu bezpieczeństwa meczu nie zobaczą kibice gości. Statystyki spotkań pomiędzy tymi ekipami są zdecydowanie na korzyść Besiktasu. 35 zwycięstw gospodarzy do 16 gości. Ostatnie 4 spotkania zakończyły się wiktoriami Czarnych Orłów. Uważam drużynę ze stolicy za faworyta tego spotkania. Na pewno mecz będzie wyrównany ,jednak Almeida wraz kolegami powinni dać radę przechylić szale zwycięstwa na swoją korzyść.
Prawdopodobne składy:
Besiktas:

McGregor, Hilbert, Sivok, Toraman, Ersan ,Olcay, Necip, Fernandes, Uğur Holosko, Almeida

Bursaspor:
Carson ,Basser, Ömer, İbrahim, Hakan, Murat, Belluschi, N&#39;Diaye, Vederson
Batalla, Bangura
Typ: Besiktas 1
wynik: 3:3 ⛔
Kurs: 2.20

Bet365
 
teddy8 94

teddy8

Użytkownik
Tak mi ta liga śmierdzi korupcją, że aż nos wykręca. Wczoraj Galata w plecy z jakimś słabiakiem. Oglądałem kolejke temu Genclerbirligi u siebie Elazigsporem, wyjście bramkarza gospodarzy na 20 metr i cyniczny faul przy 1:1. Nawet się nie ratował, ostro w nogi. A tydzień wcześniej świetna gra z Lwami. Pewnie zwykłe przypuszczenia, ale omijam z daleka ligę turecką. Uważajcie, bo pewnie nie raz komuś kupon zawali.
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Turecka, godz 19
Besiktas (-2 handicap azjatycki) – Akhisar Belediye 3:1
TYP: 1 (w przypadku zwycięstwa gospodarzy dwoma golami zwrot)
KURS: 3,00
BUK: bet365


Analiza:


Jutro o godzinie 19 rozpocznie się bardzo jak dla mnie interesujące spotkanie w lidze tureckiej gdzie może paść dużo goli a zmierzą się ze sobą zespół Besiktasu z zespołem beniaminka ligi czyli Akhisar Belediye. Zdecydowanym faworytem tego meczu są gospodarze lecz kurs na handicap azjatycki jest powyżej 2 zł więc warto zagrać za taki kurs. Jeszcze dodam że będzie to 13 kolejka w lidze tureckiej. Gospodarze tego meczu w lidze są na piątej pozycji z dorobkiem 19 oczek. Tracą oni do lidera zaledwie trzy oczka a więc jak widać czołówka jest bardzo wyrównana i drużyna od miejsca 10 traci do lidera zaledwie pięć oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie sześć meczów w których to dwa mecze wygrali, trzy zremisowali i jeden mecz przegrali. Strzelili oni w tych meczach 13 goli i stracili osiem bramek. Na wyjeździe również rozegrali sześć meczów lecz zdecydowanie lepiej im się wiedzie gdzie wygrali trzy mecze, jeden mecz zremisowali i dwa mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 14 goli ale stracili 11 bramek. A więc jak widać strzelają sporo goli ale też za mało nie tracą lecz z beniaminkiem sądzę że nie stracą żadnej bramki. W ostatniej kolejce wygrali oni z zespołem Antalyasport na wyjeździe 5:3. A więc jak widać padło aż osiem goli w jednym meczu można powiedzieć że wynik zakończył się hokejowym rezultatem. Natomiast goście tego meczu w lidze znajdują się na 16 pozycji z dorobkiem 10 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie sześć meczy w których to dwa mecze zremisowali i cztery mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach jedynie dwa gole a stracili oni aż 11 bramek. A więc jak widać u siebie grają fatalnie. Na wyjeździe również rozegrali sześć meczy w których to dwa mecze wygrali, dwa mecze zremisowali i dwa mecze przegrali. Strzelili oni w tych spotkaniach pięć goli ale stracili oni osiem bramek. A więc na wyjeździe im tak źle nie idzie ale sądzę że w tym meczu nie wygrają ani nie zremisują. W ostatniej kolejce przegrali oni na własnym stadionie z zespołem Kasimpasa 2:0. Moim zdaniem ten handicap powinien wejść i uważam że mecz zakończy się wynikiem 3:0 dla zespołu gospodarza ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom