>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

1. kolejka Ligue 1 (10.08 - 12.08) - Inauguracja

Status
Zamknięty.
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Bienvenue à tous :!:
Po przerwie letniej wracamy na boiska francuskiej ekstraklasy. Ja nie mogłem sie doczekać, mam nadzieję że Wy też ????


Kursy za William Hill :


Pierwsza kolejka i od razu szykują się fajne mecze. Choć interesująco zapowiada się konfrontacja na Route de Lorient pomiędzy Rennes a Lyonem to nie brak też innych ciekawych spotkań. Jak wystartuje obecny mistrz z Montpellier ? Czy PSG zanotuje start na miarę oczekiwań, które po letnich transferach są olbrzymie ? Co pokażą piłkarze Marsylii bo nie da się ukryć że miejsce na koniec poprzednich rozgrywek było dla kibiców powodem do wstydu ? Pierwsze odpowiedzi już w ten weekend ! ????

Zapraszam wszystkich do dyskusji i pisania analiz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Rennes - Lyon
Słowo się rzekło i do najciekawszego moim zdaniem meczu w tej kolejce wypadałoby parę słów napisać ;)
W Lyonie trwa zaciskanie pasa. Z klubu odeszli podczas okienka Kallstrom i Ederson. Z drugiej strony nie sprowadzono nikogo kto mógłby wzmonić pierwszą drużynę. Przyszło kilku młodych grajków ale badźmy szczerzy, na chwilę obecną to będą się oni ogrywać w rezerwach. Wygląda na to że Lyon w tym sezonie znowu obejrzy podium z daleka bo z takim składem, a szczególnie z taką obroną nie można myśleć o mistrzostwie. Cris lepiej grać nie będzie a nie widać gracza który mógłby go z marszu zastąpić. Kone jest słabszy a Umtiti to melodia przyszłości. Krążą plotki że Lyon szykuje wymianę z PSG. Do Paryża miałby powędrować Reveillere, w drugą stronę Bisevac. Byłby to ciekawy ruch ale póki co parę stoperów będą tworzyć wspomniani Cris i Kone bo forma Lovrena jest dużą zagadką. Chorwat od urazu achillesa niemal trzy miesiące temu nie pokopał piłki. W sparingach oraz w Superpucharze bieda z obroną ale atak prezentował się znośnie. Zdziwiłem się że Garde nie dał pograć w Superpucharze Piedowi bo w towarzyskich meczach czy to z Sociedad czy Bilbao wspólnie z Gourcuffem prezentowali się znakomicie. Właśnie dobra forma rozgrywającego Les Gones jest argumentem za Lyonem w tym meczu. Gourcuff pozbierał się po końcówce poprzedniego sezonu kiedy nie łapał się nawet do meczowej 18. Obok Yoanna pewniakami do gry jest dwójka Fofana i Gonalons więc zanosi się na jogo bonito w drugiej lini ???? Na skrzydłach prawdopodobnie Pied i Briand. Bastos cały czas na wylocie a Lacazette jest zawieszony. Dość ofensywnie to wszystko wygląda. Szkoda że z powodu kontuzji prawdopodobnie nie zagra Lisandro Lopez ale Gomis ostatnio daje radę. W Rennes skład praktycznie ten sam co przed rokiem. Hadji i Mangane bardzo mało grali z zeszłym sezonie więc żadne osłabienia. Szkoda Doumbii bo fajnie wyglądał grając obok M&#39;Vili. Na plus transfer skrzydłowego Alessandrini z Clermont. Zajebisty drybler, stylem gry trochę przypomina Pitroipę. Czuję że chłopak szybko wkomponuje się w zespół Antonettiego. Etap wpasowania sie do dużyny ma już za sobą Erdinc i nowy sezon powinien być lepszy w jego wykonaniu. Trudno typować pierwszą kolejkę ale spróbuję zagrać typ obie strzelą. Obie drużyny w obronie sa trochę słabsze niż w ofensywie. Z tego też powodu nie powinno być grania na 0-0. Szczególnie ze strony grającego u siebie Rennes. Natomiast przy bardziej otwartej grze parę goli powinno paść bo i jedna i druga drużyna świetnie wykańcza kontrataki. Historia spotkań bardzo korzystna bo ostatnie trzy mecze na Route de Lorient kończyły się golami dla obu drużyn. Kurs też niezły więc pobieram ;)
BTS @ 1,95 William Hill ⛔

 
k42a 112

k42a

Użytkownik
Na początek sezonu we Francji mam dwa ciekawe typy:
Montpellier - Tuluza 1 1.75 bet365 ⛔
Mistrz Francji o dziwo podczas okienka za bardzo się nie rozsprzedał, pomijając Girouda praktycznie skład pozostał ten sam. Sparingi również napawają optymizmem, do tego wzmocnienie defensywy właśnie kapitanem gości również coś znaczy. Ostatni mecz, w Superpucharze z Lyonem pokazał, że zespół jest przygotowany do gry o wysokie lokaty, więc takich przeciwników jak Tuluza, do tego na swoim terenie, powinni zjadać bez zbędnych ceregieli. O drużynie gości warto napisać z tego względu, że stracili swojego kapitana, właśnie na rzecz rywali. Warto również wspomnieć o słabych sparingach i m.in. o porażce z III ligowcem.
PSG - Lorient PSG powyżej 1.5 bramki 1.50 bet365 ✅ MAGIK IBRA
Chyba najgorętszy klub tego lata, PSG, wzmacnia się po raz kolejny. W tym sezonie ich panowanie powinno zostać ostatecznie potwierdzone poprzez zwycięstwo w lidze. A mając takie nazwiska jak Ibrahimovic, Silva czy Nene inaczej być nie może. Ogromny potencjał w ataku, głównie ze względu na Ibrę kontra niepewna linia defensywy Lorient powinna dać pole do popisu zawodnikom gospodarzy. Do tego pewnie będą chcieli z grubej rury zacząć sezon, do tego przez własnymi kibicami.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
PSG - Lorient PSG powyżej 1.5 bramki 1.50 bet365
Chyba najgorętszy klub tego lata, PSG, wzmacnia się po raz kolejny. W tym sezonie ich panowanie powinno zostać ostatecznie potwierdzone poprzez zwycięstwo w lidze. A mając takie nazwiska jak Ibrahimovic, Silva czy Nene inaczej być nie może. Ogromny potencjał w ataku, głównie ze względu na Ibrę kontra niepewna linia defensywy Lorient powinna dać pole do popisu zawodnikom gospodarzy. Do tego pewnie będą chcieli z grubej rury zacząć sezon, do tego przez własnymi kibicami.
Niby PSG faworyt, ale (tutaj cytat ze strony psgfc.pl)

... Okazuje się jednak, że wspomniana plejada gwiazd będzie niepełna. Wiadomo bowiem, że w spotkaniu nie zagra Javier Pastore, który został zawieszony na jeden mecz przez Komisję Dyscyplinarną za żółte kartki.

Ponadto nie zagra Thiago Motta, który nadal leczy kontuzję, której doznał w finale Euro 2012 podczas meczu z Hiszpanią. Do tego dochodzi także uraz Guillaume Hoarau. Napastnik skarży się na ból w kostce i wszystko wskazuje, że go także zabraknie podczas starcia z Lorient.

Nie można zapomnieć także o Thiago Silvie. Występ Brazylijczyka jest wykluczony ze względu na finał Igrzysk Olimpijskich w Londynie, gdzie przyjdzie mu się zmierzyć z Meksykiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 31

pantryx1993

Użytkownik
Data i Godzina: 10.08.2012 20:45
Spotkanie: Montpellier - Toulouse
Typ: Rzuty rożne w 1. połowie 5-6
Kurs: 3.50
Bukmacher: William Hill
Analiza: Przed nami pierwsza kolejka Francuskiej Ligue 1 na pierwszy ogień idzie aktualny zdobywca tytułu czyli drużyna Montpellier, oraz 8 drużyna, która w ostatnim sezonie w tabeli okupiła miejsce numer 8. A więc co do typu szczerze mówiąc nie wiem dlaczego kurs na drużynę Montpelliera jest jaki jest według mnie pozbawili się swojego najlepszego strzelca i było sporo zamieszania wobec zawodników ważnych zawodników co spowodowało pewnie sporo zawirowań w klubie i nie najlepiej wpłynęło na atmosferę dlatego nie decydowałbym się na granie tutaj którego kol wiek typu co do tego meczu, ale chyba najbardziej odgania mnie od tego uraza do obu drużyn francuskich. Dlatego postanowiłem, że zagram sobie typ z rzutami rożnymi. Fajnie się tym spróbowałem pobawić na Euro 2012 i szczerze mówiąc od tego czasu no efekty są o wiele lepsze niż zadowalające. Zresztą można zobaczyć efekty w konkursie Euro 2012 na forum ***********. Tak więc podchodząc do dzisiejszego spotkania i do tych spotkań, z którymi miałem styczność na Euro 2012 łatwo wywnioskować, że więcej rzutów rożnych pada w 2 części spotkania. Emocje, które dają się we znaki przy tym ab nie stracić piłki i wybić ją na rzut rożny strzały rozpacze obijane o obrońców lub parady bramkarzy to wszystko składa się na to iż w drugiej połowie bardzo często padają overy 6. Oczywiście liga to nie mistrzostwa Europy i ciśnienie u piłkarzy może być mniejsze i obie drużyny może zadowalać np remis. Dlatego dzisiaj postaram się zagrać nieco pewniejszą opcję z tą mnie rzuto rożna połową czyli pierwszą. Najczęściej trafianą według buków liczbą rzutów rożnych w pierwszej połowie jest liczba od 0 do 4 i właśnie tego nie potrafię zrozumieć dlaczego skoro czasami w jednej akcji ta sytuacja potrafi się powtórzyć i 3 krotnie. Dlatego ja decyduję się na zagranie 5-6 tych stałych fragmentów i poprę je tym iż w spotkaniach obu drużyny ostatnio padała mniej więcej tak liczba rzutów rożnych zachęcam do stawiania dobry kurs.
 
lukasz.wgw 288

lukasz.wgw

Użytkownik
Montpellier - Toulouse under 2,5 1,53
Kurs może i nie wysoki ale można dołożyć do jakiegoś kuponu. Rozpisywać się za wiele nie będę, pierwszy mecz sezonu więc w wiele goli pewnie nie będzie obfitować tym bardziej, że ostatnie mecze tych drużyn były underowe:
April 27, 2012 Toulouse Montpellier 0-1 December 17, 2011 Montpellier Toulouse 1-1
April 02, 2011 Toulouse Montpellier 0-1
November 13, 2010 Montpellier Toulouse 1-0 April 18, 2010 Montpellier Toulouse 1-1
December 13, 2009 Toulouse Montpellier 0-1
March 06, 2004 Montpellier Toulouse 0-1 October 04, 2003 Toulouse Montpellier 2-2
December 19, 1998 Toulouse Montpellier 2-5 August 29, 1998 Montpellier Toulouse 3-0 December 13, 1997 Toulouse Montpellier 1-1 August 22, 1997 Montpellier Toulouse 4-0
Jak widać na 12 meczy tylko 4 kończyły się wynikiem overowym ale ostatni taki mecz odbył sie blisko 10 lat temu. Dodatkowo gospodarze stracili swojego najlepszego strzelca Oliviera Giroud, który w poprzednim sezonie zdobył 21 bramek.
/ 1:1 więc jakby nie patrzeć weszło i kolejny under między tymi drużynami do kolekcji;-)
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Dodatkowo gospodarze stracili swojego najlepszego strzelca Oliviera Giroud, który w poprzednim sezonie zdobył 21 bramek.
Ponadto grają dziś bez Belhandy, więc siła ognia osłabiona mocno. Remis do przerwy wygląda dobrze.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Troche mocno naciagana analiza kolegi od undera w dzisiejszym spotkaniu.Typu nie chce nwgowac bo sam nie mam pomyslu na to spotkanje,ale chyba warto dodac cos wiecej odnosnie tego spotkania,druzyn.

Z tym atakiem u Girarda nid jest wcale tak zle bo wyjdzie dzis Utaka,Camara czyli dwaj zawodnicy z poprzedniego sezonu oraz ten nowy nabytwk Herrea,ktory juz zdazyl strzelic w oficjalnym meczu dla Montellier.
Ponadto w defensywie miejsce na srodku ma Congre,ktory wlasnie to przyszedl z TFC gdzie byl kapitanem.Nie jest to tragedia dla Cassanovy bo sciagneli w jego miejsce Zembine,ktiry ma za soba swietny sezon w Brest.W ataku ma zagrac Riviere,ktor mnie nie przekonuje swoim stylem gry.W pomocy starzy znajomi - Didot,Sissoko,Tabanou oraz Siriex i Capoue,wydaje sie ze Machado stracil na ten momemt miwjsce w jedenastce.
Co moge powiedziec o Tuluzie to raczej beda grac swoj zdyscyplinowany futbol bez fajerwerkow,sadze ze graczom Montpellier ciezko bedzie przejsc druga linie ekipy Casanovy.
Dodac warto,ze Yanga Mbiwa zagra na prawej stronie defensywy zamiast Bocalyego,a Cabella zajmie miejsce Belhandy.

Nie bede sugerowac zadnego typu,ale chcialem troche doinformowac zainteresowanych rym spotkaniem.

Zapraszam do dalszej dyskusji.
 
w0jtek 199

w0jtek

Użytkownik
Analiza naciągana to raz ale moim zdaniem kurs nie jest warty grania, jeśli miałbym coś próbować w tym meczu to może coś w stronę Tuluzy, ale na razie się wstrzymuję bo to pierwsza kolejka i lepiej poobserwować. Nie mogłem wcześniej napisać a mecz dopiero co się rozpoczął.
 
f-by-ferragamo 41

f-by-ferragamo

Użytkownik
Początek sezonu, więc różnie to bywa, nie takie drużyny zaliczał falstarty. Lorient radzi sobie nadzwyczaj dobrze w Paryżu w ostatnim czasie. można odnieść wrażenie, że czują się tu niemal jak w domu ;). Przed rokiem, na inaugurację, nie kto inny jak właśnie Lorient pozbawiło punktów Paryżan. Balonik w Paryżu nadmuchany, oczekiwania olbrzymie, ja zamiast pakować się w niski kurs na wygraną gospodarzy, rozważam zagranie - skoro Lorient tak przyzwoicie radzi sobie w stolicy kraju -, że obie drużyny strzelą 2.10 ( Unibet)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
No i Ligue1 ruszyła, ostatecznie transmisje nadal w C+, szkoda, że brak już w Orange sport ;( Mecz Montpellier z Tuluza nie zachwycił, raczej zasłużony z przebiegu gry podział punktów. Sędzia za to prawie wypracował średnią z poprzednich rozgrywek kiedy to 6 razy pokazywał czerwone kartki, dzisiaj od razy 3 wyciągnął. Przy jednej nie miałem wątpliwości ( karate Saihi), ale przy dwóch następnych to bym się mocno zastanawiał czy żółte by nie starczyły. No i ładne gole więc można było nacieszyć oko. Akcją meczu dla mnie dziura założona przez Mapu Yanga-Mbiwe ???? A teraz od razu płynnie przechodzimy do jutrzejszego rozdania.
VS

PSG - Lorient

Na pewno nie ruszam meczPSG, a to bardziej ze względu na kurs bo jest marny. Lorient wzmocniło się Alainem Traore, ponadto zostali wszyscy ważni gracze z Ecuele - Mangą, Joffre, Monet-Paquet na czele. Mogą postraszyć w tym meczu Paryżan kontrami. Czy będzie niespodzianka jak w poprzednim sezonie na inauguracje cieżko powiedzieć. Ale na pewno defensywa PSG nadal jest ich piętą achillesową. Nie zagra jescze Thiago Silva. Bisevac już jedną nogą w Lyonie najprawdopodobniej. Jallet i Maxwell są dobrzy ale w grze do przodu, Alex i Sakho nie stanowią monolitu nie do przejścia. Ile to razy Sirigu w poprzednim sezonie ratował Paryżanom punkty. Poszukałbym bardziej w tym meczu typu na to, że obie strzelą @ 2,20 b365 ✅albo zaczekał i na LIVE coś polował.
VS
Nancy - Brest
Typ : Nancy @ 2,160 Pinnacle✅1:0​
Nancy u siebie jest faworytem z kilku względów. Po pierwsze, może prozaiczny powód ale sztuczna płyta czyli zawsze to gościom ciężej powinno się grać. Dwa to osłabienia Brest przed tegorocznymi rozgrywkami. Odszedł bramkarz Elana, obrońcy Zebina, Gentiletti i Daf,pomocnik Ewolo czy też doświadczony napastnik Romain Poyet. Każdy z nich miał spory wkład w to jak zespół funkcjonował. Szczególnie duże znaczenie mieli zawodnicy z formacji defensywnej i bramkarz. Niby do bramki przyszedł Thebaux z Caen czyli też dobry fachowiec, ale zobaczymy jak to będzie funkcjonować.
Nancy też troszkę przemeblowało skład bo stracili przede wszystkim Bakaye Traore, ale zostali Mollo czy Moukandjo więc nie powinno być tak źle. Obrone wzmocnił Puygrenier. W sparingach Nancy dobre wrażenie. Na własnym stadionie powinni powlaczyć o pełną pulę według mnie.
Za dużo powaznych zmian doszło w zespole Brestu, do tego ich gra wyjazdowa wygląda kiepsko, w zeszłym sezonie bilans 1-9-9 i tylko 9 strzelonych bramek.
Nancy odkąd przyszedl Jean Fernandez to na wiosnę poukładał ten zespól i mieli niezłą serie meczów i wygrywali co ciekawe z mocnymi zespołami jak PSG i Montpellier. Z ostatniej lokaty jaką zajmowali w pewnym momencie wskoczyli na wysokie 11msc.
Wg mnie wygrają ten mecz.

VS
Rennes - Ol.Lyon
Typ : Rennes @ 2,48 Pinnacle⛔0:1​
Lyon to już tylko nazwa. Obecnie Aulas nie ma już tyle pieniedzy by szaleć na rynku transferowym dlatego stawiaja na młodzież a lepsi uciekają bo marne perspektywy przed klubem w walce o puchary, nie wspominając już nawet o mistrzostwie. Odeszli Bastos, Kallstroem i Ederson. W kadrze na ten mecz nie ma Llorisa, który wielokrotnie ratował punkty dla OL w poprzednim sezonie. Lisandro ostatecznie jest w kadrze na mecz, ale ostatnio był kontuzjowany. Pomoc wygląda średnio, Gourcuff nie pamiętam kiedy zagrał dobry mecz, a to on ma dyrygować i prowadzić zespół do triumfów. Gonalons kapitanem podobno, Lacazette i Briand mają szarpać z przodu, defensywa dalej zawodzi co pokazują sparingi gdzie sporo goli straconych. A teraz jeszcze brak Llorisa.
Rennes powinno ten mecz zdominować, wzmocnił ich Romain Alessandrini, skrzydłowy który powinien idealnie wpasować się do zespołu. Przebojowy, błyskotliwy, szybki i z dobrym dryblingiem, niemal drugi Pitroipa. Erding powinien jeszcze lepiej czuć się na szpicy, mógł z zespołem przepracowac okres przygotowawczy i pojąć już na dobre filozofie Antonettiego. Jest Feret, został M&#39;Villa którego kusiły przecież Arsenal czy Inter, jest Kembo. No po prostu paczka jest niezła i przebojowa.
W poprzednim sezonie w bezpośrednim meczu było 1:1, ale był to niesprawiedliwy rezultat, a wyglądalo to mniej więcej tak że Rennes przeważało, w strzałach na bramkę jakoś 15-2 się skończyło, pudło Tetteya na pustą bramkę, sporo parad Llorisa i ogólnie nieskuteczność gospodarzy.
Obecnie OL wydaje się jeszcze słabszy bo bez Llorisa i Bastosa, który jednak napędzał akcje.
Rennes jak dopisze skuteczność to wygrają to spotkanie tym razem wg mnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
k42a 112

k42a

Użytkownik
Nawiązując jeszcze do dzisiejszego meczu w Paryżu - o dmuchaniu balonu można mówić wtedy, gdy zespół niedoświadczony czy przeciętny jest jeszcze przed rozpoczęciem imprezy stawiany na piedestale (czyli tak jak Polska zarówno w piłkę nożną na EURO i siatkarze na IO). A czy PSG jest zespołem niedoświadczonym?
Jedyne co jeszcze do końca nie gra to zgranie. Ale myślę, że taki fachowiec jak Ancelotti szybko poustawia wszystkich zawodników. Do tego mając na uwadze Lavezziego i Ibrę na szpicy, grających praktycznie bez żadnych kompleksów (zwłaszcza Szwed) bramki dla PSG gwarantowane. Do tego nie mogli lepiej trafić jak na przeciętne Lorient na początek sezonu, na dodatek u siebie. Sytuacja też różni się trochę od tej sprzed roku - teraz wszystkie transfery były już dogadane na długo przez rozpoczęciem sezonu, wszyscy mieli szansę dojechać na czas, zapoznać się i zagrać kilka sparingów.
Niektórzy szukają mocnych stron u Lorient w postaci Giuly&#39;ego - owszem, swoje zagrał, ma ogromną ilość doświadczenia, ale to chyba już nie te lata, aby pociągnąć cały klub.
Wczorajszy mecz Montpellier z Tuluzą był doskonałym przykładem na to, że nie warto grać na czyste zwycięstwa - bramkarz Tuluzy ewidentnie trafił z formą na czas meczu, do tego niezły popis dali sędziowie. Gospodarze spokojnie powinni byli wygrać, skończyło się niestety remisem.
Z najpewniejszych zespołów do walki o zwycięstwo w lidze oprócz PSG jest oczywiście Lille, podejmujące na wyjeździe Saint-Etienne. Gospodarze chłopcami do bicia na pewno nie są, od kilku sezonów prezentują wysoki poziom we Francji. Co prawda w sparingach szału nie robili, ale jakim wyznacznikiem formy są sparingi wszyscy wiemy. Do tego stadion będzie za nimi. Z kolei Lille pozbyło się największej gwiazdy, Edena Hazarda - co prawda za pieniądze ze sprzedaży przyszedł młody Martin i doświadczony Kalou, ale jednak jak na moje to jeszcze nie ta klasa, do tego dla Iworyjczyka to nowa liga. Forsowania tempa raczej bym się nie spodziewał, ale BTS jak najbardziej do zagrania.
Do meczu Rennes z Lyonem mam takie dziwne przeczucie, że będzie remis. Oba zespoły opuściło sporo graczy, chociaż w przypadku gospodarzy lepiej to jednak wygląda, człon zespołu został chociaż trochę zachowany. Lyon już bez Bastosa i Kallstroma oraz Edersona, do tego dowiedziałem się, że Lloris nie gra. Straty bardzo znaczne. Tak jak pisałem - albo remis albo 1 DNB.
 
hmmmm 113

hmmmm

Użytkownik
PSG @ 1.30
7/10
Powiem szczerze długo się wahałem nad postawieniem tego zakładu ale jednak argumentem który mnie najbardziej przekonał jest fakt iż PSG gra u siebie. Wszyscy chyba wiedzą że ekipa ze stolicy Francji dokonała niesamowitych wzmocnień u powiedzmy sobie szczerze że tylko dzięki temu iż nie są jeszcze zgrani mamy taki kurs jaki mamy bo jestem przekonany że jeśli ekipa z PSG wygra parę meczy kursy na nich u siebie będą taki jak na Real czy Barce.​
 
alexis93pl 5

alexis93pl

Użytkownik
Ja na dzisiaj zasugeruję dwa typy, oba z niskim kursem ale myślę że dość prawdopodobne.
St. Etienne - Lille x2 1.36 Bwin
Rennes - Lyon x2 1.72 Bwin

Bez specjalnej analizy, Lille na pewno przyda się dobre wejście w sezon, przeciwnik solidny, na pewno wyjazd nie będzie łatwy w pierwszej kolejce tym nie mniej nie sądzę aby zanotowali porażkę w pierwszej kolejce. Dlatego zabezpieczam się podpórką.
W przypadku Rennes z Lyonem mam podobne przemyślenia, na dodatek podpieram się statystyką gdzie na na 10 ostatnich meczy 6 razy był remis 2 razy wygrał Lyon i 2 razy Rennes. Tutaj mamy w dodatku dość wysoki kurs jak na podpórkę. Oprócz tych dwóch typów zgadzam się z typem PSG over 1.5 wydaje mi się że Lorient może też coś strzelić więc jakiś over bts. Nie mniej jednak raczej bez szaleństw, pierwsza kolejka wszystko się może zdarzyć.
Słowem podsumowania i przywitania: Typy weszły gładko, dobrze że nie poleciałem na win PSG tylko over, ogólnie obrona żałosna, mogło się skończyć 2-4 ale i 5-2 także mecz ciekawy, obfity w bramki. Lille i Lyon zainkasowały po 3 punkty, poza tym gratuluję paru typów kolegom wyżej, Nancy no i tych BTS&#39;ów w spotkaniu z Paryża. Jeszcze na koniec postanowiłem w tym sezonie zacząć regularnie typować i pisać w tematach ligowych, do tej pory korzystałem trochę z typów forumowych, trochę swoich, z różnym powodzeniem, jednak zamierzam być regularny, może nie analizuję świetnie ale mam nadzieję że typy będą skuteczne tak jak dziś.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
f-by-ferragamo 41

f-by-ferragamo

Użytkownik
Człowiek godzinę siedzi i pisze i po logowaniu wyskakuje mu błąd, że nie da się wysłać....
więc na prędko
Nancy - Brest
Nancy miało w poprzednim sezonie kilka niechlubnych wpadek na własnym obiekcie, ale w drugiej części sezonu pokazali pazur i potrafili zatrzymać Lille, Bordo , PSG, LYON czy Monteplier, a zatem samą śmietankę ligi. Niepokoić może fakt, że nie ma juz w skladzie Niculae i TRaore, ale na szczscie sa gracze, ktorzy postaraja sie by ich zastapic. Brest osabilo sie z koeli w defensywie, zmiania trenera, spodziewam sie, ze na gorsze, malo ciekawa kadra, ale skoro budzet nie jest imponujacy to i kadra tez nie. Licze, ze tym razem Nancy nie bedzie popelniac takich &quot;fopa&quot; jak w ubieglym sezonie
Nancy 2.05

Soszo niechlubni rekordzisci w liczbie niewygranych spotkan z rzedu, 13. na dodatek bez Martina - najlepszego asystetna, Maiga - nalepszego strzelca. zebraly sie nad nimi czarne chmury. bastia beniaminek, w tym upatruje szanse dla gospodarzy i fakcie, ze zaczynaja u siebie, gdyz beniaminkowie z reguly na poczatku maja trudno. na dodatek kadra bastii wcale nie wybija sie ponad soszo. kursy na gosci leca na leb i szyje, zobaczymy jak sie skonczy ten beniaminkowy trend
Soszo 2.65
Nicea przed rokiem wygralo pewnie z Ajjacio 3-0. przy czym pierwsza runda dla owczesnego beniaminka nie nalezala do specjalnie udanych. w drugiej bylo juz lepiej. teraz bogaci w dosawidczenie nie powinni tak latwo spzredac skory, tym bardziej, ze potencjal obu druzyn nie odbiega od siebie specjalnie, dlatego ni spodziewam sie ta latwego spotkania dla Nicei jak przed rokiem
X 3.20
&quot;Początek sezonu, więc różnie to bywa, nie takie drużyny zaliczał falstarty. Lorient radzi sobie nadzwyczaj dobrze w Paryżu w ostatnim czasie. można odnieść wrażenie, że czują się tu niemal jak w domu . Przed rokiem, na inaugurację, nie kto inny jak właśnie Lorient pozbawiło punktów Paryżan. Balonik w Paryżu nadmuchany, oczekiwania olbrzymie, ja zamiast pakować się w niski kurs na wygraną gospodarzy, rozważam zagranie - skoro Lorient tak przyzwoicie radzi sobie w stolicy kraju -, że obie drużyny strzelą 2.10&quot;
BTS 2.10
Lorient 11.00
ponadto
Evian TG - Bordeaux X 3.15
Troyes - Valenciennes 2 3.15
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Też na szybciutko przed meczami.
Zgadzam się z Robertem, OL to tylko nazwa i jeśli miałbym grać to właśnie Rennes, ale na piętnaście minut przed meczem kurs to tylko 2,10.Poleciały na łeb na szyję.Mam dziś dostęp to też ten mecz proponuję wszystkim do obejrzenia.
Zgadzam się z kolegą wyżej, Sochaux zapewne wyciągnęło wnioski z poprzedniego sezonu i w zasadzie słaby zespół to nie jest więc również wiąże z nimi spore nadzieje dzisiejszego wieczora, ponadto Bastia miała problemy z wylotem z Korsyki dziś i mocno opóźnieni zawitali do miasta Peugeota.
Ciężko mi coś więcej o pierwszych meczach powiedzieć, trochę słaby kurs na Nice, nie wiem czemu są takim faworytem, ponadto Nancy też mnie nie przekonuje, poprzedni start sezonu z Fernandezem mieli bardzo słaby.
Ponadto Sirigu nie gra, jest Douchez, również ławka Nene, w pierwszym składzie Veratti.

Sochaux DNB - 1,96 na Unibecie, i take z pocałowaniem ręki.We will say what time we will tell.
Allez.
 
k42a 112

k42a

Użytkownik
Jeszcze słów kilka o zakończeniu kolejki meczem beniaminka Reims z Marsylią.
Marsylia po ostatnim sezonie, który był dla nich po prostu słaby będzie chciała jak najszybciej zamazać złe wrażenie, ale nic na to nie wskazuje - sprzedaż Diarry, prawdopodobne odejście Azpilicuety i Remy&#39;ego. Do tego nowy trener, który nic jeszcze nie pokazał i brak wzmocnień. Na pierwszy ogień idzie beniaminek, który w tym starciu nie wydaje się być chłopcem do bicia. Przemawia za nimi atut własnego boiska, gdzie w L2 przegrali tylko dwa razy oraz sam fakt bycia nowym w lidze czyli brak kompleksów. Owszem, wzmocnienia również były, ale bez szału, zresztą to nie dziwi. Co prawda ma to być kolejka gości, ale ja grałbym takie coś:
BTS 1,83 bet365 ⛔
1 DNB 2,37 bet365 ⛔
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Reims - Olympique Marsylia / 2 - 2,25 ✅ 0:1
A ja mimo wszystko skłaniam się ku zwycięstwu Marsylii. Ostatni sezon im kompletnie nie wyszedł, ale nie ma co brać tego pod uwagę. Dziś 1. kolejka nowego sezonu, a co za tym idzie pierwszy mecz o stawkę (w przypadku Reims) od dłuższego czasu. Marsylia grała już mecze w LE, gdzie zanotowała remis i zwycięstwo z tureckim Eskisehirsporem. 2 gole zdobył Gignac i może to znak, że w lidze też regularnie będzie trafiał do siatki. To, że odejdzie Azpilicueta to jeszcze nic pewnego, nie wiem do końca jak sytuacja wygląda z Remym, ale na razie jest zawodnikiem OM.
Zeszły sezon był w wykonaniu Reims znakomity. Lepsza okazała się tylko Bastia, która zgromadziła o 6 oczek więcej od dzisiejszego gospodarza. Reims u siebie zanotowało tylko 2 porażki, jednak Ligue2 to nie poziom na którym teraz będą musieli grać piłkarze beniaminka. Myślę, że dziś Marsylia zafunduje rywalom zimny prysznic i pokaże gdzie ich miejsce w szeregu. Powtórny debiut w Reims może zanotować Grzegorz Krychowiak. Stawiam na OM i jestem pewny, że to dobry typ.​
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Spotkanie: Reims-Marseille
Typ: 2
Kurs: 2,25
Buk: Pinnacle

Dziś o 21 w 1. kolejce Ligue 1 zmierza się ekipy Stade de Reims i Olimpique Maryslia. Mecz zostanie rozegrany na Stade Auguste-Delaune, który może pomścić ponad 21,5 tys. kibiców, którzy będą chcieli obejrzeć mecz inauguracyjny Reims.

Reims to beniaminek Ligue 1 – w ubiegłym sezonie zajęli 2. miejsce w Ligue 2 i awansowali do francuskiej ekstraklasy. Sześciokrotny Mistrz Francji w ubiegłym sezonie przegrał tylko 2 ligowe mecze na własnym boisku. Ważnymi postaciami drużyny są – Malijczyk Mohamed Fofana, Grzegorz Krychowiak, 19-krotny reprezentant Algierii Kamel Ghilas, Odaïr Fortes z Rep. Zielonego Przylądka oraz 52-krotny reprezentant Togo Kossi Agassa. Najskuteczniejszym strzelcem drużyny jest Cédric Fauré (15 bramek w Ligue 2) oraz Kamel Ghilas (14 bramek).

Marsylia wygrała ostatni mecz w LE z Eskisehirsporem 3:0 po bramkach 2 bramkach Ayewa oraz trafieniu Gignaca. 9-krotny mistrz kraju ma w swoim składzie również takich piłkarzy jak Steve Mandanda, Mathieu Valbuena, Souleymane Diawara, Loïc Rémy, Nicolas N&#39;Koulou czy César Azpilicueta. Marsylia zajęła 10. miejsce w lidze i wygrała Coupe de la Ligue w 2012 roku.

Uważam, iż Marsylia wygra z beniaminkiem wynikiem 0:1, ewentualnie 1:2. W obliczu remisu w 1. meczu 3 rundy el. LE i słabej postawy w sparingach przedsezonowych sądzę, iż na początku sezonu Marsylia będzie prezentowała poziom zbliżony do ubiegłorocznego, czyli przeciętny z przebłyskami dobrej gry. Mają w składzie świetnych piłkarzy, którzy w pojedynkę potrafią zmienić oblicze meczu. Krótko mówiąc, więcej argumentów mają Marsylczycy, i choć to nie będzie spacerek, powinni ten mecz wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom