>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Poker 770 10$ free

A 53

artur18

Użytkownik
www.Poker770.com
You have been selected to receive a free $10 bonus! Simply log in to the Poker770 software and enter the following code to receive your bonuses:
CASH5 to receive $5 in cash and a $5.50 token
* Enter the bonus code from the Cashier ---&gt; My Account ---&gt; Bonus
You have until the 13th August 2012 to claim and use your bonus so don&#39;t delay!
You can also enjoy our exclusive &quot;Free Festival 770&quot; freerolls running on the hour, every day.
Over $14,000 will be up for grabs for free.
Good luck at the tables,
Team Poker770
 
alkoterror 1,4K

alkoterror

Użytkownik
Chyba mają jakieś problemy techniczne , bo gdy chce przypomnieć hasło to owszem wysyłają mi go na email lecz to hasło tymczasowe i po pierwszym logowaniu trzeba go zmienić a tego już zrobić nie mogę , czego bym nie wpisywał i jakich kombinacji nie próbował to mam komunikat - You provided incorrect password.
 
T 115

tomi5454

Użytkownik
Z rozmowie na czacie wynika, że nie ma żadnych warunków obrotu przed wypłatą. Wystarczy tylko wpłacić minimalny depozyt i można wypłacać.
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
ja dostalem ale nie moge sie zalogowac. Przypomnialem haslo, zalogowalem sie! i soft chce zeby zmienic i nie da rady bo pokazuje, ze wpisuje bledne haslo. Support nie odpowiada. Do bani
 
alkoterror 1,4K

alkoterror

Użytkownik
ja dostalem ale nie moge sie zalogowac. Przypomnialem haslo, zalogowalem sie! i soft chce zeby zmienic i nie da rady bo pokazuje, ze wpisuje bledne haslo. Support nie odpowiada. Do bani
już myślałem że tylko ja mam ten problem , teraz to już na pewno oni mają jakieś problemy techniczne z tą zmianą hasła, ale bonus ważny do 6 września więc myślę że zdążymy skorzystać ;)
 
Do góry Bottom