>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Tobet - najgorszy bukmacher wszech czasów.

D 0

dawin

Użytkownik
Witam
Kilka dni temu wpłacilem na tobet.com pieniadze 300zl i otrzymalem bonus 150 tak wiec mialem 450 zl. Po 3 dniach udalo sie wygrac 1000 zl tak wiec chcialem wyplacic pieniadze , zalatwilem sprawe z dokumentami lecz okazalo sie ze nie zrobilem wystarczajacego obrotu bonusem który według administracji można sprawdzic w dziale &quot;Szczegóły dot. zablokowanych środków&quot; gdzie widnieje napis
&quot;Nie posiadasz zablokowanych środków na swoim koncie.&quot; . OK zdarza się , tak wiec dostalem odpowiedz odnosnie zaistniałego błędu &quot;Uprzejmie informujemy, że na Pańskim koncie wystąpił
błąd techniczny polegający na nieprawidłowym
zachowaniu blokady bonusu.
Oznacza to, że informacja w systemie pokazująca stan bonusu jest
niewłaściwa.
Pańska wypłata została anulowana, ponieważ nie
spełnił Pan warunków obrotu bonusem i do czasu aż
spełni Pan te warunki płatność nie będzie
mogła zostać zrealizowana.&quot;

Tak wiec aby wypłacic pieniadze musze zrobic obrót jeszcze kwotą 1250zl jednak tutaj zaczynaja sie schodki... wszystkie zdarzenia ktore chce zagrac maja limity rzedu nawet 1-2 zł rzadko udaje sie zagrac wieksza kwota przed meczem. Tak wiec policzcie sobie sami ile musze razy postawic pieniadze aby obrocic i wyplacic pieniadze. Niepozostaje mi nic innego jak odczekac bodajże 60 dni do wygasniecia bonusu , gdyz w tej chwili nie mogę wyplacic nawet zlotówki.
wygranej za wynik &quot;Helsingborgs IF - Sunderland: 1&quot;. Możesz wybrać:
Postaw zakład na 1,16 PLN, i dodatkowy na 18,84 PLN
Postaw tylko zakład na 1,16 PLN&quot; okej ale gdy chce postawic na przeciwny zespol
&quot;Przepraszamy, ale został przekroczony limit maksymalnej wygranej za wynik &quot;Helsingborgs IF - Sunderland: 2&quot;. Możesz wybrać:
Postaw zakład na 2,03 PLN, i dodatkowy na 17,97 PLN
Postaw tylko zakład na 2,03 PLN&quot;
tak wiec aby obrocic te pieniadze musial bym zrobic okolo 625 zakladow przy każdym meczu wyskakuja mi podobne limity.
Obsługa klienta za każdym razem odpisuje mi poprzez kopiuj/wklej tą samą odpowiedz:
&quot;Witamy serdecznie,
Niestety ale nie możemy Panu pomóc w tej sprawie i może Pan zawierać zakłady zgodnie z limitem dostępnym na Pańskim koncie.
Życzymy miłego dnia!&quot;

ODRADZAM WSZYSTKIM TEGO BUKMACHERA.
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Takie limity blokujące konta otrzymują jedynie osoby zakładające wiele kont na różne osoby tylko dla wyciągnięcia bonusu.
Gdyby nie oszuści wyłudzający bonusy z pewnością byłby one wyższe, a także ich więcej. Jako przykład można podać freebety, których w swoim czasie bywało i po 2-3 w miesiącu. Niestety dla polskich klientów jest ich aktualnie coraz mniej.
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Ja tam na Tobet nie narzekam.Nigdy żadnych problemów.Nawet mnie nie wkurzyła druga weryfikacja na początku 2012 r . Takie były wymogi i trudno.
Dowód,prawko,screen konta MB trzymam w dokumentach na komputerze,trzeba było tylko dorobić świeższy scan rachunku za prąd.
Wysłałem nawet praktycznie scan druku nie zapłaconego(opłaty robię z konta bankowego) byleby data na nim nie była starsza niż dopuszczalne 3 m-ce.
Bonusy jak dają to biorę czasem nawet nie 100%,tylko np: połowę.Jak mi wygodnie. Trzeba tylko rozdzielić wpłatę na 2 razy,ale to nie ma problemu.
Łatwiej wtedy obrócić ,bo i mniejsza jest wtedy kwota bonusowa ta z pierwszej wpłaty.
Jedno konto,zero problemów.
Broń Boże nie bronę tutaj bukmachera,gdyż każdy ma swoje indywidualne sprawy i problemy do rozwiązania,które nie zwalniają firmy z obowiązku zajęcia się w sposób niezależny i indywidualny każdą reklamacją klienta posiadającego konto.
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Jeszcze tylko dodam,że brakuje mi obsługi wypłat na Moneybookers w weekendy oraz możliwości zasileń konta przez karty pre-paid typu Paysafecard i Ukash.
 
D 0

dawin

Użytkownik
tylko problem w tym ze jest to pierwsze konto jakie założylem , z drugiej strony straciliscie 8 tysiecy zlotych ktore kilka dni puzniej przegralem na bet365.
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Podaj proszę na priv swój login, jeśli jest tak jak napisałeś - pierwsze konto w Tobet otrzymasz od działu marketingu nie wymagający obrotu bonus o równowartości Twojej wygranej.
 
holdenvxr8 24

holdenvxr8

Użytkownik
Ja mam podobny problem jak dawin. Dostałem na maila ofertę bonusa 100% 100zł na nowy sezon, zagrałem dwa kupony jeden za 20 drugi za 100zł wygrałem potem postawiłem za 257zł i przegrałem chciałem postawić wczoraj na mecz Lille Kopenhaga i wyświetliło mi się że mogę zagrać za 4.62zł, bilans konta mam na sporym minusie wcześniej do Tobet wpłacałem tylko raz i korzystałem z bonus zwrot do 100zł przegrałem pierwszy kupon za 100zł i zwrot też. Czy pan z Tobet odwiedza jeszcze to forum?
Dodam jeszcze że konto zweryfikowane.
 
C 17

ciasny-wiesiek

Użytkownik
również zostałem zlimitowany zanim zrobiłem obrót po 2 trafionych zakładach...
To po co w ogóle korzystać z bonusu?
jak się potem tego nie da obrócić...
tylko po to żeby zabrać nam użytkownikom cała kasę, bo nie spełnimy warunków obrotu... ???
TOBET: KATASTROFA i zagrywki poniżej pasa, nie polecam w ogóle !
 
holdenvxr8 24

holdenvxr8

Użytkownik
również zostałem zlimitowany zanim zrobiłem obrót po 2 trafionych zakładach...
To po co w ogóle korzystać z bonusu?
jak się potem tego nie da obrócić...
tylko po to żeby zabrać nam użytkownikom cała kasę, bo nie spełnimy warunków obrotu... ???
TOBET: KATASTROFA i zagrywki poniżej pasa, nie polecam w ogóle !
Zagadaj do pana od Tobetu ^^ Ja pogadałem i wszystko wyjaśniłem i jest ok.
 
B 0

basikb

Użytkownik
Oszukana przez Tobet
Jestem w takiej samej sytuacji moje pierwsze i jedyne konto u tego bukmachera.
Wpłaciłam 300 zł i dostałam 150 zł. Postawiłam te 450 zł i wygrałam.
Mam 900 zł na koncie i limity na zakłady. Mogę sobie stawiać za 1 zł.
To jakaś abstrakcja czuje się jakbym mi ukradziono 300 zł!!!
Nie rozumiem na jakiej podstawie mnie tak potraktowano.

Czy Pan od Tobetu może w jakiś sposób mi pomóc?
 
Do góry Bottom