>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

III Liga - [Sezon 2012/2013]

Status
Zamknięty.
m@jster 424

m@jster

Użytkownik
Czas na Inauguracje rozgrywek 3 ligii dolnosląsko-lubuskiej.

Orzeł Międzyrzecz vs Lechia Zielona Góra @ Lechia 1.60 8/10 Betsafe ✅ wynik 1:7✅
Główny kandyadt w tym sezonie do awansu to Lechia , która sezon 2012/13 rozpączeła już meczem z Pucharze Polski z Chrobrym gdzie zielonogórzanie ulegli &quot;II ligowcowi&quot; 1:2 .Po tym rozegrali 3 mecze sparingowe :
KS Polkowice - Lechia 2:0
Piast Czerwieńska - Lechia 0:3
Lechia - GKS Dopniewo 1:0
Wyniki w sparingach oraz w Pucharze nie były złe a ponadto drużyne wzmocnił Wojciech Okińczyc (napastnik Floty Świnoujście) , który w swojej karierze zagrał sześć meczów w Ekstraklasie. Grał m.in. w Górniku Zabrze i Cracovii.
W ostatnim sezonie zagrał 9 meczów w I lidze, strzelił jednego gola.
Gospodarze w poprzednim sezonie zajeli 10 miejsce . Ligi nie zwojowali - w tym sezonie powinno byc podobnie ...
Ostatni bezpośredni mecz rozegrany nie tak dawno w maju może być jakimś wyznacznikiem. Lechia wygrała w Międzyrzeczu 4-0.Liczę , że ten wynik powtórzy jutro

Szprotavia Szprotawa vs. Polonia Świdnica @ Polonia 2.45 6/10 Tobet⛔ wynik 0:0 ⛔
Tutaj licze na ogranie na &quot;3 ligowych &quot; boiskach ekipy ze Świdnicy. Graja już na tym poziomie rozgrwek 4 lata i zawsze zajmowali wysokie lokaty. Szprotawia to beniaminek , który zapewne liczy na utrzymanie się. Uważam , że początek będą mieli trudny.
Po takim kursie warto zagrac na bardziej doświadczony zespół gdzie grają m.in. Jarosław Lato (Widzew, Polonia Warszawa, Jagiellonia) i Jacek Fojna (Arka Gdynia, Lechia Zielona Góra, Górnik Wałbrzych)
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
Liga: 3 liga Dolnośląsko-Lubuska
Spotkanie: Pogoń Świebodzin - Lechia Dzierżoniów
Typ: Lechia Dzierżoniów
Kurs: 1,85
Buk: Tobet
Analiza: Można dom stawiać. U nas w Pogoni źle się dzieje. Do wczoraj nie wiedzieliśmy gdzie będzie grać, ponieważ Czarni Żagań nie dostawał licencji na grę w 2 lidze, i chcieli nas przez to do 4 ligi wysłać! Takie cyrki tylko w POLSCE. W poprzednim sezonie mieliśmy zawodników z Zielonej Góry i niestety zawodnicy się ograli i wrócili do Zielonej Góry.
Zawodnicy którzy odeszli:
Andrzej Dorniak, Michał Maślenik, Rafał Dobroliński, Piotr Andrzejczak i Michael Mikołajczuk, Maciej Górecki.
Niestety zawodnicy którzy przyszli to juniorzy... źle się dzieje u nas, pieniędzy w klubie nie ma i kibice już wolą iść na Santos Świebodzin który gra w okręgówce lub jechać do Mostek gdzie swoją siedzibę ma Formacja Port ???? .
Pozdrawiam/Powodzenia/Poznaniak.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Po 17 latach do mojego miasta Jasła znowu zawita 3 liga !!!
Już 29 sierpnia po kilku sezonach przerwy rozegrane zostanie spotkanie derbowe z Karpatami Krosno.Początek sierpnia a przyznać muszę że przygotowania kibiców do tego meczu już się rozpoczęły.
Zespół Czarnych również przygotowuje się do sezonu grając sparingi z okolicznymi drużynami.
Jak na razie wyniki są obiecujące :
21 lipca - Strumyk Malawa 1:2
21 lipca - Wisłoka Nowy Żmigród 16:0
25 lipca - Przełom Besko 6:3
25 lipca - Crasnovia Krasne 3:1
28 lipca - Piast Tuczempy 2:2
31 lipca - Rzemieślnik Pilzno 3:0
1 sierpnia - Stal Sanok 1:3

Na tą porę zespól pozyskał 4 nowych zawodników :
Paweł Remut (Partyzant Targowiska)
Artur Wierdak (Partyzant Targowiska)
Przemysław Ślarski (Sokół Sieniawa)
Michał Wolański (Stal Mielec)
W kręgu zainteresowań są jeszcze :
Mateusz Skała (Stal Mielec)
Daniel Góra (Resovia Rzeszów)
Dariusz Kurowski (Stal Sanok)
Paweł Mroczka (Stal Sanok)
Pierwszy mecz sezonu już 11 sierpnia. Bliżej meczu postaram się coś tutaj napisać.
 
kwiti 138

kwiti

Użytkownik
Skra Częstochowa - LZS Piotrówka 1 @ 1,45 ✅ ✅ 1:0 30&#39; Pietrasiński grali mega piach, ale liczy się to co w sieci! ????
Dzisiaj rozpoczyna się walka o II ligę w grupie opolsko-śląskiej. O 20:00 w Częstochowie miejscowa Skra zagra mecz z LZS Piotrówką. Gospodarze to zdecydowany faworyt, co widać nawet u bukmacherów ???? Jan Woś i prezes Szymczyk nie próżnowali i tak &quot;Skrzakami&quot; zostali m.in. Marcin Drzymont (ostatnio Zawisza B.) oraz Marcin Chmiest (Sandecja N.S.). Do tego trzeba dodać młodych zawodników Korony Kielce i Ruchu Chorzów.
Mocnym atutem gości jest zamożny Prezes, który kontraktuje obcokrajowców. Każdy z nas kojarzy Idrissę Cisse, który rundę wiosenną spędził w Ruchu Radzionków. Oprócz niego jest: trzech Zimbabwejczyków i Nigeryjczyków oraz Ukrainiec i Kameruńczyk. Zatem naprawdę egzotyczny Team. W poprzednim sezonie obie drużyny spotkały się dwukrotnie i dwukrotnie zwyciężała drużyna Wosia.
Teraz Skra to murowany faworyt do awansu dlatego kurs jest jaki jest (1,45). Według mnie to lokata.
Na jutro polecam także:
Odra Opole - Start Namysłów 1 (1,35)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
S 2

sport83

Użytkownik
III liga lubelsko-podkarpacka

Orzeł Przeworsk - Stal Kraśnik

Krótko - Stal ma obecnie zespół oparty na A-klasowych rezerwach + juniorzy, przygotowania zaczęli 2-3 tygodnie później niż inny &quot;robiąc&quot; dopiero wtedy drużynę.

Orzeł, beniaminek, wzmocnił się trzema ciekawymi ofensywnymi zawodnikami: Pietluch (napastnik, niedawno w Resovii), Bukała (ostatnio Zaczernie) i Mielniczuk (pomocnik, kiedyś Szarowola, Motor Lublin a ostatnio właśnie Kraśnik). Dzięki tym graczom powinni wyeliminować problemy ze skutecznością jakie mieli jeszcze w 4 lidze.

Jak dla mnie pewna 1✅✅ 4-2 (1.35 w Tobecie)

Jeśli ktoś mógłby napisać coś o Lubliniance, Sanok mocno się osłabił i dlatego w tym pojedynku beniaminek też wydaje się byćfaworytem
 
dtunam 1,1K

dtunam

Użytkownik
Nitron Kruspki Młyn - Zgoda Repty Śląskie
Odra Wodzisław Śląski - Victoria Chróścice 1 @ 1,50 betsafe
BKS Stal Bielsko-Biała - LZS Leśnica 1 @ 1,81 betsafe
Rusza kolejny sezon opolsko-śląskiej III ligi. 16 drużyn będzie walczyć o awans do II ligi i uniknięcie spadku do IV. Faworytami do awansu są w powszechnej opinii Skra Częstochowa ( II miejsce w poprzednim sezonie) i Odra Opole, która już od kilku sezonów bezskutecznie walczy awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Kandydatów do spadku należy szukać raczej wśród drużyn z Opolszczyzny. Victoria Chróścice już kolejny sezon unika degradacji po tym jak po zakończeniu rozgrywek z ligi wycofują się rywale, którzy byli wyżej w tabeli. W tym sezonie już chyba limit szczęścia został wyczerpany i ekipa Kaniuki powróci do IV ligi. W zespole nie zaszły duże zmiany a największym osłabieniem jest odejście podstawowego obrońcy Kuźniewskiego. Pozatym odeszli jeszcze Schichta, Mientus, Zaczyk i K. Słonecki, w ich miejsce klub sprowadził dwóch zawodników z Odry Opole oraz dwóch młodych zawodników odpowiednio z Zagłębia Lubin i Piasta Gliwice. W swoim pierwszym spotkaniu zagrają w Wodzisławiu z Odrą a raczej Startem Bogdanowice. Mimo iż gospodarze do samego końca walczyli o utrzymanie w poprzednim sezonie, teraz nie powinni mieć takiego problemu i raczej znajdą się w górnej części tabeli. W pierwszym spotkaniu według mojej opinii nie powinni mieć problemów z Victorią i powinni ten mecz bezwzględnie rozstrzygnąć na swoją korzyść.
Co do drugiego spotkania to Leśnica została mocno osłabiona na rzecz lokalnego rywala z Zdzieszowic, który postanowił uratować II ligowy byt osłabiając swojego sąsiada. Odeszło czterech kluczowych zawodników oraz trener Wróbel, ponadto kolejnych dwóch zawodników trenuje w Rudzie Śląskie a uraz leczy najlepszy strzelec z poprzedniego sezonu Janczarek. Do klubu sprowadzeni zostali głównie młodzi zawodnicy, którzy mają w przyszłości stanowić o sile Leśnicy. LZS napewno nie jest kandydatem do spadku ale według mnie na początku sezonu będzie mu ciężko walczyć o ligowe punkty zwłaszcza z zespołami śląskimi. Tutaj właśnie upatruje szans dla BKS-u, który także postawił na zawodników młodych ale utrzymał trzon zespołu z poprzedniego sezonu.​
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
Jeśli chodzi o Lubliniankę, to widać że w klubie dzieje się dobrze. Zbudowali silną drużynę jak na warunki 4-ligowe, wygrali ligę bez problemów, aczkolwiek już wiosną nie dominowali tak mocno. Ciężko powiedzieć czym było to spowodowane, może gorzej przygotowani? Może po prostu przeciwnicy wiedzieli czego mogą się spodziewać i na co uważać? To chyba nie jest aż tak istotne, w każdym bądź razie rok temu wejście w sezon mieli piorunujące. Kadrowo zespół.. myślę że się wzmocnił. Odszedł najlepszy strzelec Erwin Sobiech, ale w dalszym ciągu w tej drużynie ma kto strzelać. Drużynę opuścili również obaj bramkarze, ale na ich miejsce klub pozyskał Styżeja (Motor Lublin) i Zapała (Stal Kraśnik) - wydaje się że zmiana na plus. O innych nowych zawodnikach ciężko mi coś powiedzieć, gdyż nie było mi dane oglądać żadnego sparingu Lublinianki, ale myślę że dość ciekawą informacją jest, że trener Sadowski ogłosił nie dawno 26-osobową kadrę. Jednocześnie musiał podziękować kilku zawodnikom grającym w poprzednim sezonie oraz obecnie testowanym. To wskazuje, że raczej przypadkowi ludzie do Lublinianki nie trafiają.

Jeśli chodzi o sparingi to:

2:1 z Orlętami Radzyń Podl. (III liga)
2:1 z Podlasiem B. Podlaska (III liga)
1:2 z Avią Świdnik (III liga)
4:3 z POMem Piotrowice (okręgówka)
1:0 z Energią Kozienice (IV liga)

Lublinianka Lublin - Stal Sanok 1 @ 1.80 tobet

******************************************

Edit: Byłem na meczu i trzeba przyznać, że obie drużyny zagrały iście wakacyjne. Zabrakło jakiegoś takiego zaangażowania. Jeśli chodzi o Lubliniankę to z nowych zawodników nikt się nie wyróżnił, wręcz przeciwnie, wydaje się że tylko obniżyli oni poziom prezentowany przez Lublinian w zeszłym sezonie (wyjątek Adrian Ligienza). Po straconym golu w 66 minucie trener dokonał zmian, weszli zawodnicy grający w poprzednim sezonie i coś się ruszyło. Zawodnicy zaczęli grać z 1 piłki i zaczęły tworzyć się sytuacje.

Podsumowując w obecnym sezonie, przynajmniej na początku odradzam granie na Lubliniankę, gdyż brakuje tam jakiegoś takiego pomysłu na grę i chyba sytuacja kadrowa nie jest do końca poukładana. Do tego dochodzi słabiutki stan murawy na ich stadionie co przeszkadza w graniu w piłkę. Z drugiej jednak strony grać przeciwko też nie polecam, bo końcówka meczu pokazała że w drużynie tkwi jakiś potencjał. Pokazały to również mecze sparingowe.


***************************************
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
fanatyk1950 3

fanatyk1950

Użytkownik
To może i ja dorzucę coś od siebie na temat Lublinianki. Oprócz sparingowych wygranych wspomnianych przez Arzoo, Lublinanka zremisowała z AMSPN Hetmanem Zamość 1:1 oraz przegrała z Avią Świdnik 1:2.
Co do transferów, zrobiło na mnie duże wrażenie ściągnięcie Adriana Ligienzy - bdb pomocnik, w III lidze zrobi różnicę, trzeba przyznać że jako jeden z nielicznych nie boi się uderzyć z dystansu.
Jutro faworytem jest drużyna z Lublina, liczę na skromne zwycięstwo 1:0 lub 2:0
Lublinianka Lublin - Stal Sanok under 2.5 1.75 Tobet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
3 liga opolsko- śląska
Swornica Czarnowąsy - Pniówek Pawłowice Śląskie X2 1.65 ⛔
Bardzo wysoki kurs na gości, bardzoooo. Nie rozumiem lekko dlaczego, wg. mnie kursy powinny być odwrotne. Pniówek to mocna ekipa z doświadczeniem w 3 lidze, poprzedni sezon mieli udany i dodatkowo w moim przekonaniu skład Pniówka wygląda na ten moment bardzo obiecująco.
Swornica nie jest przeciwnikiem nie do przejścia, czy kto wie jak wymagającym. Nie od dziś wiadomo, że poziom 4 ligii na Opolszczyźnie nie jest wysoki. Zdaję sobie sprawę, że beniaminek u siebie w pierwszym spotkaniu gra zazwyczaj na 200% ale Pniówek należy do lepszych ekip w tej lidze. Swornica nie poczyniła wielkich wzmocnień, nie gromiła wielkich drużyn w sparingach. Stąd, uważam że kurs 2.95 na gości jest zdecydowanie za wysoki.
Inne warte uwagi typy zostały przeanalizowane wyżej, ale popieram:
Odra Opole - Start Namysłów 1 1.25⛔
Odra Wodzisław Śląski - Victoria Chróścice 1 1.45
Zastanawiałem się nad meczem Rogowa z Głubczycami i uważam, że goście będą mieć bardzo ciężko na tym poziomie rozgrywek, jednak w drużynie gospodarzy pojawiały się mocne zawirowania stąd chyba zrezygnuje z typu na zwycięstwo gospodarzy...
Nooo i za 10 minut Skra, która dla mnie jest pewniakiem:p Jednak późno już na analizę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
3 liga Kujawsko-Pomorsko-Wielkopolska

Lubuszanin Trzcianka - Cuiavia Inowrocław
Wczoraj na Cuiavię był kurs 2,35 :!: jeśli ktoś oprócz zikos go złapał może czuć się przedmeczowym zwycięzcą. Teraz jest marne 1,55 także nie bardzo opłaca się grać. Ja nic nie gram ale w tym temacie zrobię sobie taką skarbnicę wiedzy na temat Wielkopolskiej Piłki, może komuś się przyda a przy okazji ja będę miał wszystko jednym miejscu.
Lubuszanin rok temu walczył, no może nie walczył o II ligę ale był w czołówce III. Koniec sezonu był już bardzo ciężko co raz częściej mówiono o kłopotach finansowych klubu. Latem tego roku szala goryczy się przelała. Krzysiu Kottas prezes klubu nie ukrywa że zespół jest ruiną finansową i jeśli władze Trzcianki nie pomogą ten klub będzie miał ciężko. Oprócz kłopotów finansowych nastąpiły spore zmiany przedewszystkim kadrowe osłabienia. Z klubu odeszło 10 zawodników na czele z trenejro. Po pierwsze odszedł duet groźnych napastników Michał Wawszczak i Paweł Nawrocki, ten pierwszy poszedł z trenerem Kurowskim do Polonii Środy Wielkopolskiej. Ten drugi odszedł do Nielby Wągrowiec. Odszedł murzyn Sambou. Odszedł Szymański i Królak, Juracki zamienił 3 ligę na Iskrę Szydłowo która występuje w.. Okręgówce ale tam jest studnia bez dna jeśli chodzi o kasiorkę. Jarosław Feciuch ikona klubu odszedł do Czarnkowa, jako grający trener. Za nich przyszli młodzi z Lecha ME, z Nielby, powroty z wypożyczeń ale z czym do ludu Lubuszanin będzie walczył o utrzymanie. Trenerem został Ostański który 5 lat temu wprowadził Trzciankę z 4 do 3 ligi, w przyrodzie nic nie ginie więc teraz pewnie spadnie z 3 do 4.
Notecianka Pakość - Nielba Wągrowiec
Nielba po spadu z 2 ligi chce jak najszybciej do niej wrócić. W Wągrowcu też spore zmiany, ale trener do 1 zespołu włączył młodych zdolnych zawodników. Do zespołu dołączyli z Trcianki Nawrocki, do tego w napadzie będzie Karol Gregorek. Ankudowicz ze Sparty Złotów będzie sporym wzmocnieniem. Cyruk i Kotowicz odpowiednio przyszli z Margonina i Chodzieży też powinni pograć w 1 składzie. Cyruk w sparingach walił niezłe bramy więc chyba na inaugurację wyjdzie w pierwszym.
Sokół Kleczew - Luboński KS
Mecz przełożony bo Luboński będzie haratał w PP z Wisłą Kraków. Zespół mierzy bardzo wysoko, rok temu zdominowali 4 ligę demolowali każdego teraz dokonali kilku transferów które wzmocnią zespół, praktycznie nikt kluczowy nie odszedł, są zgrani jest kasiorka w klubie będą wysoko na moje nawet w 6 jako beniaminek mogą skończyć.

Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Polonia Środa Wielkopolska

Polonia ma też niezłą pakę. Rok temu zajęli 3 miejsce, teraz się wzmocnili i będą super mocni. Nowy trenejro z Trzcianki + napadzior który gwarantuje 20 goli w sezonie. Pierwsze kolejki trzeba bacznie obserwować, także nic nie gram bo i tak mam przerwę od gamblingu, no i po takich spadkach kursów to też się nie opłaca zagrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kwiti 138

kwiti

Użytkownik
Jako, że dzisiejszy &quot;patriotyczny&quot; typ wszedł, dzisiaj stawiam nieco odważniej. Wybieram mecz tej samej grupy, czyli opolsko-śląskiej i mecz Szczakowianka Jaworzno - Górnik Wesoła.
&quot;Szczakowa&quot; w minionym sezonie grała nieźle, nawet bardzo nieźle. Jednak nie awansowała, bo Rozwój Katowice zdystansował całą ligę. Teraz będzie o to równie ciężko, ale jutro gra u siebie i to z beniaminkiem - Górnikiem Wesoła. Z Jaworzyna odszedł Bensz (do MLKS Woźniki :;/ ???? oraz Grzesiek Kmiecik (LZS Czkaniec ????) i Wojtek Szkotak (Cracovia). Do zespołu dołączył m.in. dwumetrowy stoper Jakub Dziółka (tak znamy do z Bytomia), Jacek Rokosa (wcześniej Raków Cz.) i paru młodych chłopaków z Podbeskidzia.
Zespół gości miał spore problemy kadrowe, bo kilku zawodników zostało dostrzeżonych i przeniosło się do III-ligi (np. Dziółka do Szczakowianki). &quot;Na szpicy&quot; zagra na pewno Senegalczyk - Koulaty Thiam, ale to za mało. Pomimo zdominowania IV ligi w minionym roku, ja podtrzymuje zdanie dziennikarzy i nie tylko, którzy nominują Górnika do walki o utrzymanie. Gdyby dało rade wytypować wynik to 2:0.
Szczakowianka Jaworzno - Górnik Wesoła 1 @ 1,65 Tobet ✅ ✅ 3:0 Podobno Wesoła nie wygląda tak źle, po tych ubytkach m.in. Wasilewski itp.. Trzeba uważnie patrzeć na ich mecze
 
zikos 13,9K

zikos

Użytkownik
dawid.400

Ładnie wszystko opisał odnośnie meczu Cuiavii ze swojej strony.Wszystko co napisał zgadzam sie mialem takie same informacje bo interesuje sie piłką w regionie ale kuj-pom ,ale teraz te wielkopolskie czołowe druzyny 3 ligii nie są mi obce.Co do skladu Cuiavii Billy Abbott, Michał Skonieczny (obaj Włocłavia Włocławek) i Filip Jagielski (Unia Janikowo) odeszli, czyli mozgi druzyny dwoch graczy ktorzy cos znaczyli ,ale pozyskali znanego w regionie i grał w 2ligowej Zawiszy Szymona Maziarza ,pozyskali tez Mariusza Sobolewskiego i Mikołaja Plewe. Sobolewski(ostatnio Elana Toruń) znany jest w regionie z występów w Zawiszy czy Kujawiaku Włocławek. W Cuiavii ma pełnić rolę defensywnego pomocnika. Do tej pory grał głównie w obronie. 19-letni Plewa jest skrzydłowym (wychowankiem Unii Janikowo). Grał ostatnio w Victorii Koronowo i Wdzie Świecie.Dwoch bardzo dobrych zawodników.Licze bardzo na Cuiavie.Pozyskali tez młodziezowca z 4-ligowej Krajny Śepólno Łukasza Nowaka ,mieli tez na oku Dawida Katerle(Czarnych Żagań) i Wojciecha Springera (Gopła Kruszwica)ale nie wiem czy ich pozyskali bo nigdzie nie znalazlem informacjii
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
To może i ja dorzucę coś od siebie na temat Lublinianki. Oprócz sparingowych wygranych wspomnianych przez Arzoo, Lublinanka zremisowała z AMSPN Hetmanem Zamość 1:1 oraz przegrała z Avią Świdnik 1:2.
Co do transferów, zrobiło na mnie duże wrażenie ściągnięcie Adriana Ligienzy - bdb pomocnik, w III lidze zrobi różnicę, trzeba przyznać że jako jeden z nielicznych nie boi się uderzyć z dystansu.
Jutro faworytem jest drużyna z Lublina, liczę na skromne zwycięstwo 1:0 lub 2:0
Lublinianka Lublin - Stal Sanok under 2.5 1.75 Tobet
Hm.. faktycznie, źle sprawdziłem wynik z Avią, nie wiem dlaczego zakodowałem sobie w głowie, że Lublinianka ten sparing wygrała :razz:. Co do Ligienzy, grał rundę w Motorze w sezonie 2010/2011 i jakoś rewelacyjnie się nie spisywał, ale to jednak był wyższy poziom. Miałem okazję grać z nim kiedyś na osiedlu i przyznaję, że jak na warunki III-ligowe to powinien być wzmocnieniem dla drużyny. Prawdopodobnie będę dzisiaj na meczu, więc postaram się wieczorem napisać kilka słów jak to wszystko wyglądało ;)
 
zikos 13,9K

zikos

Użytkownik
Unia Swarzędz -Gks Dopiewo 2 3,4 Tobet 4/10 2-1 niestety ;/

Po podbliskiego Swarzędza wyjezdzaja piłkarze z Dopiewa zagrac swoj pierwszy mecz w tym sezonie.Wzmocnieni Jackiem Kopaniarzem z Kleczewa mogą w tym sezonie spokojnie walczyc o pierwszą szóstke .Unia raczej swojego skladu nie zmienila az tak bardzo ale wg mojej oceny gracze Dopiewa maja szanse na wygraną w tym spotkaniu
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
3 liga Podlasko - Warmińsko - Mazurska
Orzeł Kolno - ŁKS Łomża under 2,5 gola -&gt; 2,10 -&gt;
✅✅✅ 0 - 1 ŁKS ŁOMŻA. Mam nadzieję, że ktoś skorzystał.


Czas rozpocząć sezon III ligi Podlasko - Warmińsko - Mazurskiej 2012/2013. Już w 1 kolejce doszło do kilku niespodzianek. Z drużyn faworyzowanych do awansu tylko Olimpia Zambrów wygrała domowe spotkanie 2:0. Start Działdowo zremisował u siebie, a Warmia Grajewo niespodziewanie przegrała u siebie 2:3 mimo że po 10 min prowadzili 2:0. Przejdźmy jednak do dzisiejszego spotkania. Orzeł spadł, a potem dzięki wahaniu się działaczy Tura utrzymał się w III lidze. Nowy trener gospodarzy niedzielnego meczu, doskonale znany kibicom ŁKS-u Dariusz Narolewski przetestował niemal 50 piłkarzy, z których zbudował kadrę na III ligę. Mimo, iż z Orła odeszło kilku znaczących piłkarzy, defensywa zespołu trenera Narolewskiego wygląda bardzo solidnie, nikt nie odszedł a przyszedł nowy bramkarz mający za sobą występy w III lidze -&gt; Łukasz Łopatowicz. Problemy ekipy z Kolna to środek pola oraz atak. Z zespołu kolnian do ŁKS-u odszedł Hubert Karwacki. Co do zespołu gości, również w formacji pomocy oraz ataku, zaszły poważne zmiany. Zespół opuścili Patryk Szymański, oraz Michał Hryszko. Innych poważnych zmian nie ma. Władze ŁKS-u zadbały o to, żeby po tych 2 zawodnikach nie było widac różnicy, zatrudniając Łukasza Grzybowskiego z Olimpii Zambrów który po bardzo dobrym sezonie zdecydował się na grę w Łomży, oraz kilku młodych zdolnych chłopaków z Orła Kolno. Ponadto do Łomży wrócił Marcin Truszkowski, który grał z zespołem ŁKS-u w I lidze, w meczu ze Świtem w PP robił dużą różnicę, IMO jest to spore wzmocnienie. Dlaczego under 2,5? Orzeł Kolno to fanclub zespołu z Łomży. Trenerzy się bardzo dobrze znają, kibice się lubią, na meczach prowadzą wspólny doping, pomiędzy klubami panuje przyjazna atmosfera. Jutro spora grupa kibiców z Łomży wybiera się do Kolna. ŁKS moim zdaniem wygra 2:0. Moim zdaniem Orła nie stać na strzelenie nam gola, napastnikami zatrudnionymi z A-klasy a my nie będziemy chcieli raczej ich zmiażdżyć, poza tym tak jak wcześniej wspomniałem zespół z Kolna ma dosyć solidną defensywę. Kurs wystawiony przez Tobet to moim zdaniem value, zwłaszcza w takiej buraczanej lidze. Pozdrawiam. Aviva Aviva Aviva ŁKS ! Tylko zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
nivet 277

nivet

Użytkownik
Witam
Na środę, 15.08 17:00
Łysica Bodzentyn - Hutnik Nowa Huta 1 @ 2.85, 1 DNB @ 2.25 betsafe
Co tu dużo mówić, Hutnik w pierwszej kolejce rozbił w pył rozbitą kadrowo Szreniawę, natomiast Łysica w bardzo dobrym stylu wygrała na wyjeździe z beniaminkiem z Sandomierza.
Typowy mecz 50/50, nawet powiedziałbym, że ze wskazaniem na Łysicę która kadrowo wygląda bardzo silnie (http://www.90minut.pl/bilans.php?id_klub=1213&amp;amp;id_sezon=81) wielu zawodników z niemałym bagażem doświadczeń, do tego młody, bardzo groźny M.Kalista
Hutnik to przede wszystkim młodzież, jasne dla mnie jest, że będą w czubie tabeli, może nawet powalczą o awans, ale na tego typu wyjazdach jak jutro do Bodzentyna będzie im mimo wszystko ciężko o komplet oczek, polecam oba typy ze średnią stawką.


 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
III liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska

Pogoń Mogilno-Ostrovia: Ostrovia DNB @2,30 Betsafe

Zarówno Betsafe jak i Tobet traktują Pogoń jak gospodarza.Nie wiem dlaczego,bo mecz rozegrany zostanie w Ostrowie..Ostrovia w 1 kolejce poradziła sobie z jednym z faworytów całej ligi czyli z Polonią Środa Wlkp. pokonując ich 1-0. W spotkaniu dwóch beniaminków wszystko jest w sumie możliwe,ale dla Pogoni jest to 1 mecz w sezonie i to daleko od domu.A chłopaki z Mogilna nie przywykli wygrywać po długiej podróży;)
 
zikos 13,9K

zikos

Użytkownik
3liga kuj-pom

Pogoń Mogilno-Ostrovia3,05 betsafe

Zgadzam sie tu z Levy42 grzech tego meczu nie zagrac po takim kursie ,najpierw tobet sie walnął bo myslal ze gospodarzem jest Pogoń ,a betsafe caly czas trzyma przyzwoity kurs.Na temat Ostrovi malo wiem ,ale wg mnie są silniejszą ekipą od Pogoni .Kuj-Pom druzyny ktore awansuą do 3 ligii myslą czesto ,ze nie potrzeba wzmocnien na 3 lige ,ale niestety tak nie jest ,potrzeba duzo wzmocnien zeby jakos to wygladalo.Druzyny z wlkp ostatnimi czasy byly zdecydowanie lepsze niz ekipy z kuj-pom.Pogon nie widzialem zeby przed sezonem sie wzmocnila ,a co za tym idzie bedą sie bili do ostatnich kolejek o utrzymanie .Ostrovia wygrala w pierwszym meczu z pretendetem do 2ligii Polonią Środą a to cos znaczy ..Mysle ze po takim kursie grzech nie sprobowac na Ostrovie.

Dopiewo-Notecianaka 1,8 betsafe
Dopiewo bedzie sie chcialo zrechabilitowac bo porazce z Unią Swarzędz.Dopiewo ma dobrą kadre ,ustabilizowany sklad ,w sparingach tez spisywali sie w miare dobrze ,grali tez z wyzej notowanymi przeciwnikami i mysle ze podniosło to morale druzyny przed nadchdzącym sezonie .Kopaniacz z Sokoła juz strzela dla Dopiewo i dzis mysle ze powinno byc podobnie.Notecianka w cuglach utrzymala sie w 3lidze przyszedl Mędlewski dobry pomocnik i napastnik Łapinski .Notecianka wg mojej oceny znow bedzie sie broniła w tym sezonie przed spadkiem.

Polonia Leszno-Polonia Środa Wielkop. 2 1,68

Polonia Środa pierwszy mecz swoj przegrala wiec czas na obudzenie sie zimowego snu.Przed sezonem kilka bardzo ciekawych zmocnien i na pewno aspiracje siegającego 2 ligii.Jak chcą awansowac takie mecze muszą wygrywac .Jadą bardzo niedaleko ,jeszcze niedawano Leszno nie wiedzialo gdzie bedzie grac ,kilku zawodników opusciło Polonie i klub znow jest budowany na innych zawodnikach .Licze na 1 zwyciestwo gosci w 3ligowych rozgrywach.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Avia Swidnik + Orleta Radzyn @ 2.20 Tobet
Dubel z III ligi lubelsko - podkarpackiej
Avia to zespol, ktorego aspiracje siegaja naprawde wysoko, powinni sie liczyc znowu w walce o awans. Slabo spisywali sie w zeszlym sezonie u siebie, gdzie w niektorych meczach seriami nie udawalo sie zdobywac bramek. Obrona natomiast, jak to u trenera Lapy solidna. Avia, a juz pewnie sie zalogowaliscie, by zagrac i wiecie, gra w Poniatowej. To tam grali jej napastnicy: Bartosz Mazurek i Lukasz Giza, ktorzy dla tamtejszej Stali strzelali sporo bramek. Lukasz rowniez rozgrywal tam wiele spotkan w roli gospodarza juz jako zawodnik Wisly. I strzelal, strzelal. Sam mowi, ze boisko mu lezy. Pierwszy mecz to wygrana Avii 2:0 nad Podlasiem, ale wynik powinien byc wyzszy. &quot;Gizmen&quot; mowi, ze sam mial wiele okazji, ale je zepsul. Dzis zdaje mi sie, ze nie powinien miec problemow z wykonczeniem na dobrze znanym sobie boisku. UNS to rywal wiecznie dolnego srodka tabeli, niezle grajacy u siebie.
Radzyn przed sezonem pozyskal dwoch zawodnikow wlasnie z Podlasia. Sobiczewski i Holowenko, podobnie jak Arek Maksymiuk, ktory odszedl do Wisly Pulawy, to absolutnie byly zeby trzonowe poszczegolnych formacji. Wydaje mi sie, ze Radzyn znowu dosc niespodziewanie wlaczy sie do walki o czolowe lokaty. Nie jest tez tak, ze Podlasie po zajeciu 3 miejsca w poprzednim sezonie ma zamiar to powtorzyc. Moim skromnym zdaniem, oni sie w lidze utrzymaja, maja zdolna mlodziez, ale na razie przyjdzie im zaplacic frycowe. Radzyn to zespol, ktory trzyma ten w miare solidny sklad i na pewno nie bedzie za czesto u siebie przegrywal.
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Legionovia Legionowo - Broń Radom 1 @ 2,00 Tobet [III liga, łódzko-mazowiecka] ✅ 2:1
Legionovia nieźle radziła sobie w okresie przygotowawczym (zwycięstwa m.in z Polonią Warszawa, Świtem i Siedlcami, minimalna porażka z Podbeskidziem), poza tym dobrze wyglądają kadrowo. W tym sezonie stawiani są w roli faworyta do awansu, są mocni. W Broni było przemeblowanie, do tego w sparingach grali w kratkę, zanotowali kilka wpadek.
betsafe trzyma &#39;jedynkę&#39; po 1,70.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom