>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności - Angielska piłka w najlepszym wydaniu III

konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
W tym temacie proszę wpisywać wszystkie pytania, propozycje, niezgodności na temat konkursu.

Moderatorzy postarają się jak najszybciej rozwiać wasze wątpliwości.


Zanim jednak zgłosisz problem, przeczytaj regulamin :!:

==============

Aby wziąć udział w konkursie trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem forum.bukmacherskie.com oraz posiadać konto gracza w William Hill
Jeżeli nie masz konta w William Hill, a chcesz wziąć udział w konkursie załóż je teraz jak najszybciej z tego linku

 
edyp 186

edyp

Użytkownik
Brawo za zmianę regulaminu dotyczącą sumowania punktów. W poprzedniej edycji szło jedną kolejką wygrać cały konkurs. ???? Teraz będzie się liczyć regularność, a nie tylko jedna szczęśliwa kolejka. ;)
PS. Kiedy startujemy?
 
hama 11

hama

Użytkownik
Cześć dość długo nie byłem na forum (z różnych powodów) ale nowy sezon to można na nowo spróbować. Czy mogę po takiej przerwie zagrać z wami?
 
M 176

michal93

Użytkownik
mam pytanie odnośnie 3 pkt regulaminu,a dokładnie ,,- 2 typy z League One oraz League Two.*&quot; -czy ma to być po jednym typie z League One i League Two ,czy mogą być 2 typy np. z League One ?
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
Rozumiem że nie jest to konkurs tylko z Premier League, ale przymusowe typowanie z League One oraz League Two jest trochę dziwne bo raczej tak niskimi ligami się nikt nie interesuję.
Zdziwiłbyś się ...
mam pytanie odnośnie 3 pkt regulaminu,a dokładnie ,,- 2 typy z League One oraz League Two.*&quot; -czy ma to być po jednym typie z League One i League Two ,czy mogą być 2 typy np. z League One ?
2 z L1
2 z L2
typ z L1 i typ z L2
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Rozumiem że nie jest to konkurs tylko z Premier League, ale przymusowe typowanie z League One oraz League Two jest trochę dziwne bo raczej tak niskimi ligami się nikt nie interesuję.
No Stary,to walnąłeś teraz faux pas ???? Jak nawet mogłeś coś takiego napisać na forum bukmacherskim ???? Nie doceniasz nas i naszej pasji do sportu ????
Zaniedbałem troszkę ostatni okres na forum,ale zapiszę się pomimo wszystko,od września powinienem ruszyć z analizami jak co roku,w wakacje( a nawet od maja) niestety nie ma mnie praktycznie w ogóle w domu z różnych względów,jeśli jest tylko miejsce dla &quot;Tymczasowo aktywnych Userów&quot; To podkulę ogon i zagram w next edycji ???? Powo wszystkim????
 
Do góry Bottom