>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Fantasy Premier League 2012/13

robbn 23

robbn

Użytkownik
Jak myślicie na kogo z tej trójki lepiej postawić w środku pola

1) Bale (Tottenham) - 9,5$
2) Sigurdsson (Tottenham) - 9,0$
3) Dempsey (Fulham) - 9,5$

Korci mnie, żeby postawić na Sigurdssona ale boje się, że nie będzie występować od pierwszych spotkań. Z drugiej strony trochę się obawiam, ze Dempsey siądzie i nie będzie tyle punktował co ostatnimi czasy. W każdym razie jak się zapatrujecie? ;)
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
3) Dempsey (Fulham) - 9,5$
Clint przejdzie do Arsenalu albo Liverpoolu więc zmieni się jego rola i wpływ na zespół. Z tej trójki brałbym Bale&#39;a, jako, że AVB może dać mu więcej swobody w ataku. Podobnie robił ze Sturridge&#39;m w CFC, u którego ten był odpowiedzialny w zasadzie tylko za atak, dlatego każdy wjeżdżał sobie lewą flanką w obronę CFC jak w g...nko.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Masówka na De Geę, będzie słabo bronił :p
na razie najlepszy skład ma chyba Poznaniak.
nie orientuję się w cenach, ale nie zauważyłem u Was kilku piłkarzy co na 99% będą mieli wielki sezon. Takich jak Cahill, czy Vidic.
Fajnej rywalizacji życzę :p
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
Bramka - ok, sam mam Vorma jest solidny i dość tani w porównaniu do topowych.
Obrona - dla mnie bezsens stawiać na tak drogich obrońców, w momencie kiedy rzadko asystują, strzelają - lepiej kupić tych za 5,0-5,5 - którzy, mają równe prawdopodobieństwo strzelenia, asystowania a nadwyżkę wydać na lepszych pomocników, napastników - w Twoim przypadku zmieniłbym Guthrie i Walcotta (tymbardziej, że ma żółty wskaźnik i może nie zagrać) - zainwestuj np. w Cazorlę albo Bake&#39;a.
Atak bez żadnych zastrzeżeń, sam się zastanawiam czy zostawić Aguero czy jednak postawić na Rooneya ;)
 
Do góry Bottom