>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Copa Sudamericana 2012

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Już w nocy z wtorku na środę zaczynamy kolejne międzynarodowe rozgrywki w Ameryce Południowej. Nie minął miesiąc jak skończyło się Copa Libertadores, a już przychodzi nam zaczynać Copa Sudamericana. W tym roku pierwsza runda została przez CONMEBOL tak rozlosowana by uniknąć dalekich podróży dla wielu ekip. Bo w ubiegłych latach zdarzały się nam od razu podróże na linii Montevideo-Caracas, co skutkowało baaardzo długim lotem i zmęczeniem piłkarzy. Tym razem podzielono na dwie strefy(południe i północ) 8 krajów, bo oczywiście Argentyna i Brazylia zaczyna rozgrywki meczami między sobą. I tak do strefy północnej trafiły: Kolumbia, Peru, Ekwador i Wenezuela, a do południowej: Chile, Boliwia, Paragwaj i Urugwaj. Poniżej wrzucam pierwszą rundę i drugą, w której zaczynają brać udział ekipy z Argentyny i Brazylii, a zwycięzcy z pierwszej rundy tworzą kolejne pary:

W tym tygodniu mamy 7 pierwszych spotkań CS, na które kursy wystawiło już kilku buków, a poniżej kursy od Bet365:
Na pierwszy rzut oka nie ma jakiś super betów ale myślę, że będzie trzeba pobrać Guarani czy Liverpool Montevideo, gdyż grają u siebie z ekipami z Boliwii, a te jak wiadomo poza swoimi górami to są cienkie strasznie, a tutaj czeka je zjazd na niziny do Paragwaju i Urugwaju. A jeśli ekipy z Boliwii są mocne u siebie, to warto się zastanowić nad Aurorą, bo rywal raczej nie jest jakiś super wymagający. Jak dla mnie najciekawiej zapowiada się rywalizacja O&#39;Higgins-Cerro Porteno, bo pierwsi od jakiegoś czasu aspirują do czołówki w Chile, a ci drudzy rok temu doszli do półfinału Copa Libertadores.

Jeśli chodzi zaś o faworytów całej imprezy to tutaj wiadomo sporo ekip, które mają szansę na końcowy triumf. Na początek trzeba zacząć od obrońcy tytułu czyli Universidad de Chile, który do gry przystąpi dopiero od 1/8 finału. Poza tym ciężko wskazać ekipę spoza Brazylii i Argentyny, która mogła by się tutaj wtrącić. Może Olimpia Asuncion, może Cerro Porteno, Nacional Montevideo. Może któraś z ekip z Ekwadoru: Deportivo, Barcelona czy Emelec. Jednak głównie będziemy liczyć na ekipy z dwóch najmocniejszych krajów Ameryki Płd. Z Brazylią to wiadomo ciężka sprawa, bo wiele ekip odpuszcza ten puchar więc ciężko wyczuć i najlepiej typować dopiero, gdy się zna przypuszczalne składy na mecz oraz czytać na bieżąco wypowiedzi trenerów na temat tych rozgrywek. Z Argentyny to bym typował Racing, może Independiente, czy tez Tigre. Jeszcze do rozgrywek dołączyć może Boca lub Estudiantes, a to za sprawę Copa Argentina. Finał na początku sierpnia i zmierzą się w nim Boca z Racingiem. Jeśli wygrają ci pierwsi, to oni zagrają w Copa Sudamericana, a jeśli wygra Racing, to wtedy otwiera się furtka dla Estudiantes La Plata. To tyle ode mnie i liczę, że inni przyłączą się do pisania analiz oraz podawania swoich typów.
Zapraszam do dyskusji
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
X

Danubio - Olimpia Asuncion
Przed nami pierwsze spotkanie tegorocznej edycji Copa Sudamericany. W stolicy Urugwaju zmierzą się Danubio z paragwajskim zespołem Olimpii Asuncion. Faworytem dwumeczu jest Olimpia. Wydaje mi się że kursy jakie ustalili bukmacherzy są niewspółmierne do klasy obydwu zespołów. Według mnie faworytem w dzisiejszym meczu powinna być Olimpia, nawet mimo tego że gra na wyjeździe. To nie jest Boliwia czy Chile, gdzie gospodarze już na starcie mają handicap w postaci położenia stadionu na dużej wysokości. Danubio to nie ta klasa co Penarol czy Nacional. Wyszła im jedna runda w rozgrywkach, gdzie zajęli drugie miejsce i awansowali do Sudamericany. W przerwie między rozgrywkami klub pozyskał z Rampla Juniors Richarda Nuneza (10 bramek w poprzednim sezonie) i Leandro Carboniego z 3 ligi argentyńskiej. Obaj dziś zadebiutują w zespole.
Olimpia to najlepszy klub w historii Paragwaju. Zawsze w czołówce ligowej tabeli. Niedawno stracili swojego bombardiera Pablo Zeballosa, który przeniósł się do Rosji. Jednak umiejętnościami powinni przewyższac urugwajskiego średniaka i dlatego dziś powinni wygrać ten mecz.
Danubio: Mauro Goicoechea; Gabriel de León, Fabricio Formiliano, Andrés Fernández y Gianni Rodríguez; Pablo Castro, Angel Cayetano, Mathías de los Santos y Richard Núñez; Leonardo Melazzi y Leonardo Carboni.
Olimpia: Martín Silva; Alfredo Rojas, Julio Cáceres, Salustiano Candia y Sebastián Ariosa; Eduardo Aranda, Fabio Caballero, Carlos Paredes y Richard Ortiz; Maximiliano Biancucchi y Julio Santa Cruz.
Olimpia @ 3 bwin ⛔ 0-0
Olimpia DNB @ 2,1
Olimpia awans @ 1,6
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Emelec-San Martin 1 @ 1,42 Tobet✅1:0
Moim zdaniem peffa na dzisiejszą noc w Sudamericanie. Jak wiemy w Ekwadorze wiele mocniejszych ekip już poległo. Emelec to od kilku lat wiodąca siła w tym kraju i co roku widzimy ich w pucharach. W tym roku wyszli z trudnej grupy Libertadores, gdzie wyeliminowali Olimpie Asuncion czy Flamengo. U siebie są naprawdę groźni i potrafią pogonić dobre ekipy. Skład się został z tego co widzę i najważniejsze osoby typu Luciano Figueroy, Marlona de Jesusa czy Mondainiego dalej mamy w składzie. Universidad San Martin to nie jest żadna potęga i na pewno nie są zagrożeniem dzisiaj dla Emelecu. Ostatnie występy w Sudamericanie to dwie wizyty w Ekwadorze. W 2010 roku przegrali najpierw z Deportivo Quito 3:2, a potem 5:0 z ...Emelec. Najgroźniejszym zawodnikiem wśród gości będzie Luis Alberto Perea ale ogólnie nie ma w ich składzie zbyt znanych zawodników. W mojej ocenie pewnie tutaj powinien wygrać Emelec by do Peru jechać po przypieczętowanie awansu.

Deportes Tolima-CD Lara 1 @ 1,47 Tobet
✅3:1
Też w mojej ocenie mecz do jednej bramki. Wiadomo, że ekipy z Wenezueli należą do najsłabszych na kontynencie i ciężko im nawiązać jakąkolwiek walkę na wyjazdach. Dzisiaj czeka ich trudny wyjazd do Kolumbii na mecz z Deportes Tolima. Tą ekipę znamy chociażby z ubiegłego sezonu, gdy w eliminacjach Libertadores ograli Corinthians, który w tym roku sięgnął po trofeum!!! Skoro awansowali do pucharów, to ciency być nie mogą, bo ekipy z Kolumbii są naprawdę niewygodnymi przeciwnikami, co potwierdziło chociażby Atletico Nacional w tej edycji CL. W ataku dzieli i rządzi Ruben Ramirez, który strzela gola za golem, a obok niego zagra Maciel, a obaj dobrze się znają z czasów gry w Libertad. U gości nie widzę jakichś klasowych grajków, gdyż ich tam nie ma. W mojej ocenie każdy inny wynik, niż spokojna wygrana gospodarzy będzie sporą niespodzianką.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Deportes Iquique - Club Nacional
Jakoś nie chce mi się wierzyć w bezbramkowy rezultat w tym spotkaniu. Jak wiemy Chilijskie zespoły grają mocno do przodu, dlatego ich liga obfituje w bramki. Co prawda gospodarze sezon rozpoczęli słabo, ale jednak liczę, że tego meczu nie zlekceważą. Defensywę mają średnią, czego dowodem mógł być ich ostatni mecz ligowy z Rangersami przegrany 5:0. Ale to było na wyjeździe, a u siebie grają lepiej. Nawet ostatnio udało im się zatrzymać same La U. Za strzelanie bramek jest głównie odpowiedzialny Bogado, ale jest też paru młodych chłopaków, którzy też potrafią dorzucić coś do wyniku.
Tricolores oglądałem parę razy w ubiegłym sezonie. Na wyjazdach grali bardziej rozważnie w obronie, ale jednak to im zbytnio nie wychodziło. Tracili i to sporo, ale dużo też nadrabiali napadem. Zrobili świetne transfery i udało im się zdobyć mistrza. Co prawda Porta odszedł, ale zostali młodzi perspektywiczni, a co najważniejsze z dużym potencjałem. Przykładem jest dwójka Viudez i Bueno. Ogólnie myślę, że Bueno może wystrzelić w tym sezonie i doczekamy się kolejnego Santiago Garcii, który rządził i dzielił na boiskach dwa sezony temu. Defensywa się gubi i to często, do tego dochodzą częste rotacje w składzie i efekty widać. Dzisiaj też ma być podobnie.
Deportes ma przewagę w tym, że sezon wystartował i są w rytmie meczowym. Uważam, że zobaczymy kilka bramek, bo jednak defensywy obu zespołów to nie są zapory nie do przejścia, a napastnicy są na dobrym poziomie, dlatego też osobiście stawiam w tym meczu bts.
Deportes Iquique - Club Nacional BTS @ 1,70 Bwin⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Deportivo Quito-Leon de Huanuco 1 @ 1,30 Bwin✅1:0
Deportivo(-1) @ 1,95 Bwin⛔


Moim zdaniem jeden z najpewniejszych betów pierwszej rundy Copa Sudamericana. Jak pisałem drużyny z Ekwadoru u siebie są naprawdę mocne. O ile Emelec czy Barcelona nie mają przewagi gór, bo Guayaquil leży nisko ale już Quito to ponad 3000 metrów nad poziomem morza. Dzisiaj może aż same góry nie będą ich sprzymierzeńcem, bo jednak Leon de Huanuco jest drużyną z Peru więc wiedzą, co znaczy grać na wysokościach, skoro sami grają na wysokości 1880m. Jednak tegoroczna edycja Copa Libertadores pokazała co znaczy siła Deportivo na własnym stadionie. Kolejno Velez, Defensor, Chivas i Universidad de Chile tam przegrywały i to wyraźne. Co ciekawe dopiero w meczu z La U stracili jedynego gola u siebie, a to wyczyn duży, gdyż rywale byli wysokiej klasy, co by nie mówić. Z transferów to trzeba odnotować stratę Matiasa Alustizy, który w CL strzelał sporo ale dalej jest Maxi Bevacqua, a przyszedł chociażby Mauro Vila, który ma spore doświadczenie z gry w innych niezłych klubach. Jeśli chodzi o gości, to nie za wiele o nich wiem. Pamiętajmy jedynie, że w ubiegłym roku grali w Libertadores ale furory tam nie zrobili, bo zajęli ostatnie miejsce w grupie 2, a wszystkie wyjazdy(Gremio, Junior Barranquilla, Oriente Petrolero) przegrali po 2:0. Dzisiaj nie ukrywam, że liczę na podobny wynik.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Barcelona Guayaquil-Deportivo Tachira
Zdecydowanym faworytem rewanżowego spotkania są gospodarze czyli Barcelona. Jednak nie chodzi tutaj o Barcelonę tą słynną z Hiszpanii, tylko jej imienniczkę z ekwadorskiego miasta Guayaquil. Ta Barca to jeden z najpopularniejszych klubów w Ekwadorze i na dodatek mają największy stadion w Ameryce Południowej, który może pomieścić 90 tysięcy widzów!!! W Wenezueli było 0:0 więc teraz Barca nie powinna mieć problemów, gdyż u siebie jest bardzo mocna. W ataku chociażby bramkostrzelny Narciso Mina, który w barwach Barcelony w 2012 strzelił już 18 goli, a w ubiegłym roku grał w barwach Independiente Jose Teran i strzelił ich 28. Jak więc widać strzelać potrafi. Poza tym jest argentyński pomocnik Damian Diaz, który w Ameryce Płd też jest znany. Ogółem też powtórzę stary banał czyli to, że ekipy z Ekwadoru u siebie są niezwykle mocne, a te z Wenezueli na wyjazdach to dno. Deportivo Tachira widzieliśmy chociażby w ostatniej edycji Libertadores i na wyjazdach nie istnieli, co pokazały porażki w Meksyku, Brazylii i Paragwaju. Dzisiaj myślę, że Barca nie powinna mieć problemu z awansem do kolejnej rundy, tak więc gram na nich.
Barcelona @ 1,35 Tobet✅5:1
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Universidad Catolica-Blooming
Jeśli o mnie chodzi to mamy kolejnego pewniaka w Copa Sudamericana. Universidad Catolica na własnym boisku podejmuje Blooming. Każdy inny wynik niż wygra ekipy ze stolicy Chile będzie tutaj niesamowitą niespodzianką. Catolica na wyjeździe w Boliwii osiągnęła korzystny rezultat, gdyż zremisowali 1:1, teraz co prawda starcza im 0:0 ale znając drużyny z Chile, to nie wierzę, w to, że zagrają w taki sposób by zremisować 0:0, gdyż to nie jest w ich stylu. Mi się widzi mecz podobny, do tego Barcelona-Dep.Tachira czyli wysokie zwycięstwo gospodarzy. Ma kto grać u gospodarzy, grają u siebie, są o wiele lepsi, a ekipy z Boliwii poza swoim krajem nie istnieją więc zapowiada się łatwe i wysokie zwycięstwo Universidad Catolica
Catolica @ 1,27 Tobet✅3:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Zgadzam się z Tobą Kapszti całkowicie.Wczoraj pograłem Barcelonę z Ekwadoru i juz po pierwszej połowie poszedłem spać ,bo widziałem, w Unibet TV co reprezentują Wenezuelczycy.Zakład był w 99% rozstrzrygnięty.
Dzisiaj w porze meczu będę spał,ale mam nadzieję ,że o 7.30 rano jak sie zaloguję na Doxxbet to stan konta będzie powiększony.
Chociaż jest jeden mały minusik.Niedawno stawiałem mecz Guarani Asuncion-Petrolero i zespół z Boliwii wygrał w Paragwaju 1:0,choć przez 3/4 spotkania przeważali Guarani.
W naszym zakładzie mam nadzieję ,że różnica pomiędzy profesjonalną,rozbudowaną ligą chilijską a słabo znanymi rozgrywkami w La Paz jest tak duża ,że u siebie wielka firma jaką jest w Chile Universitad Catolica nie będzie miała problemów z pewnym pokonaniem Blooming,które na wyjazdach spisuje sie słabo.
Wysyłam singla za w miarę niezłą stawkę i czekam do rana.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Millonarios - Inti Gas * 15.08 4:30 mecz czasu polskiego
Liga kolumbijska przewyższa ,ligę peruwiańską i to sporo ,w Kolumbii gra się siłową piłkę a z drużynami kolumbijskimi u siebie to już w ogóle ich stadiony są jak twierdze i nie raz to już pokazała Copa Libertadores ,Copa Sudamericana.
Milionerzy jest to lepszy zespół ,który ostatnio notuję bardzo dobre wyniki ,szczególnie na swoim stadionie ,defensywa dobrze się spisuje mało traci a ofensywnie też nie najgorzej ,w formie jest Cosme napastnik 5 trafień (12 spotkań) i urugwajski pomocnik Tancredi ,który asystuje i strzela 2 trafień na 2 mecze ,liga kolumbijska ma za sobą dopiero 3 kolejki i gospodarze zdobyli w nich 9pkt strzelając 8 bramek nie tracąc żadnej .O gościach mogę napisać tyle ,że na wyjazdach grają katastrofalnie na 11 spotkań ostatnich wyjazdowych wygrali jedno ,zremisowali dwa reszta to porażki z tego co zauważyłem oni jeśli zgarniają jakieś pkt to tylko u siebie.W pierwszym meczu było 0-0 ,w tym myślę że ekipa z Kolumbii podkreśli swoją dobrą formę i wyższość nad rywalem.Kursy lecą więc łapać.
Typ:
Millonarios 1.42 Pinnacle✅


Nacional - Deportes Iquique * 15.08 2:00 mecz czasu polskiego
Nacional ma już zakończony sezon na 2 miejscu w lidze urugwajskiej ,a goście wręcz przeciwnie bo dopiero co nie dawno zaczęli zmagania w Chile.Nacional u siebie jest mocny ,sporo strzelają i nie byłbym taki pewny ,że jeszcze nie awansują mimo porażki 2-0 na wyjeździe .Seria 17 meczy bez porażki u siebie robi swoje ,i na pewno tutaj jeszcze będzie ciekawie.Goście też nie głupia ekipa sporo ciekawych grajków ,w ofensywie fajnie kontrują akcję ale jak to w lidze chilijskiej często zapominają o obronie .Ja w tym spotkaniu spodziewam się sporej ilości bramek ,bo tak jak pisałem Nacional u siebie to jest bardzo ciekawa ekipa ,a Deportes na wyjazdach lubi się odgryzać .W ostatnich siedmiu meczach Nacionalu w CS tylko w jednym nie wpadła ani jedna bramka ,a tak to minimum 2 , goście nie mają jakiejś bogatej historii w CS więc nie ma sensu opisywać bo maja jedno spotkanie przegrane 2-1 na wyjeździe z Catolicą .Kurs super warto ;)
Typ;
over 2.5 1.85 bet365✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Cerro Largo - Aurora
Czas na rewanżowe spotkanie w Urugwaju. W pierwszym meczu Aurora wygrała 2:1, co według mnie nie było wielkim zaskoczeniem. Wiele się mówi o ciężkim terenie w Boliwii i jakie tam katusze przechodzą przyjezdne drużyny. Ale tak na prawdę to poza krajem drużyny są słabe, nie radzą sobie na wyjazdach. Przykład z tamtego roku, Vasco w Boliwii przegrało 3:1, aby w rewanżu wygrać 8:3. Ok, zgodzę się że Cerro to nie Vasco, ale przecież Urugwajczycy to nie ogórasy, a jedna z lepszych drużyn w kraju. Na wyjazdach nie grają czegoś szczególnie dobrego, ale u siebie w Melo grają dobrze, tracili tam punkty najlepsi w kraju z Nacionalem i Penarolem na czele. Przed sezonem dokonali paru transferów, raczej na minus moim zdaniem, ale jak będzie zobaczymy. Minusem jest to, że liga urugwajska jeszcze nie wystartowała i CL nie jest w pełnym rytmie meczowym. Dla gospodarzy wystarczy zwycięstwo jedną bramką i myślę, że to osiągną, bo jednak są lepszą drużyną, z lepszym składem no i oczywiście ten teren.
Cerro Largo @ 1,44 Bet365 ⛔ jestem zniesmaczony tym co zobaczyłem ... :|
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Envigado vs Union Comercio
Kolejny mecz w Kolumbii między kolumbijską drużyną i peruwiańską , akurat w tym meczu finezji się nie spodziewam ,parę zdań z tamtej u góry analizy pasuje tutaj szczególnie te pierwsze .Jednak Envigado nie jest w jakieś wielkiej formie ,szczególnie strzeleckiej ,drużyna typowa do undera ,nieźle bronią ,słabiej strzelają.Goście na wyjazdach jak to peruwiańskie ekipy są słabe ,więc nie spodziewam się z ich strony jakiegoś wielkiego zagrożenia będą chcieli przetrwać .Więc ja widzę to tak że Envigado samo tego overa nie pokryję a bramki dla gości nie widzę ,kurs według mnie do brania jak najbardziej.W lidze na 3 spotkania Envigado zgarnęło 3 pkt ,strzelili dwie ,stracili trzy.Goście zakończyli ligę na 12 miejscu ,strzelili 37 bramek ,stracili 43 w 30 meczach.
Typ:
Under 2.5 1.95 bet365✅
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Deportivo Lara - Deportes Tolima
Rewanż na wenezuelskiej ziemi. Pierwszy mecz raczej przebiegł po myśli wielu, czyli Tolima wygrała 3-1. Nie było się czemu dziwić, bo jednak to drużyna dobrze grająca u siebie i wiadomym było, że jeśli chcą przejść dalej muszą tam wygrać i to znacząco, bo jednak stadion w Barquisimeto to bardzo ciężki teren. Często padają tam wysokie wyniki, czasami hokejowe, ale Lara z reguły tam nie traci punktów. Powiem szczerze, że stawiam w tym spotkaniu dnb w stronę gospodarzy, bo myślę jednak, że w tym pojedynku ostatniego słowa jeszcze nie powiedzieli. Skład jak na warunki tego kraju dobry, szczególnie atak gdzie gra paru świetnych grajków typu Castellín, Valoyes czy też Ocanto. W pomocy też nie najgorzej to wygląda. Obrona taka sobie, ale zdecydowanie daje radę. W 2010 roku grali z innym kolumbijskim klubem - Santa Fe i na wyjeździe przegrali wysoko 4-0, ale już u siebie zdołali wygrać 2-0. Tutaj może być podobnie, bo jednak Tolima poza krajem gra słabo, jeszcze nie wygrywając żadnego meczu w tych rozgrywkach, a było ich już sześć. W Kolumbii dopiero trzecia kolejka i we wszystkich meczach tracili bramki, a mecz wyjazdowy z Santa Fe przegrali 2-1. Raczej goście przyjeżdżają do Wenezueli żeby utrzymać korzystny rezultat, ale jednak teren jest za Larą i po takim kursie chyba warto spróbować.
Lara DNB @ 1,66 Bet365▶0-0
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Barcelona SC - Tecnico U. 19.08.2012 23.30
Od razu sorki za wpis w tym miejscu( nie maM nic przeciw aby mój post później usunąć) ale temat Ekwador zamknięty ,a nie chcą się rządzić i zakładać nowego,bo to niezbyt popularna liga.
Natomiast chciałbym prosić abyście mi doradzili czy śmiało można ruszyć ww mecz.
Planuję kupon ako z kursem około 3,00 i brakuje mi czegoś na zamknięcie kuponu.
Ekipa z Guayaquil jest widać w gazie,natomiast goście odwrotnie.
Jedyne co mnie hamuje do zagrania tego spotkania to napięty kalendarz Barcelony.
Stąd moja prośba o opinię na temat tego meczu BSNT,Kapsztiego lub TracBanka.
Liczę Panowie na Waszą pomoc.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Universidad San Martin-Emelec
Gospodarze ekipa z Peru i tak jak wspominałem wcześniej te ekipy jeśli coś wygrywają ,strzelają to głównie u siebie,San Martin jeszcze jest przed sezonem ligowym ,natomiast Emelec po siedmiu kolejka jest na 3 miejscu w lidze ekwadorskiej.I kolejnym faktem jest ,że Emelec na wyjazdach jest słaby ,nieporadny w obronie co pokazała Copa Libertadores i Copa Sudamericana we wcześniejszych latach.Obie ekipy grały ze sobą 2 lata temu w CS awansował Emelec wygrywając u siebie 5-0 ,lecz na wyjeździe przegrali 2-1 .W tej edycji w pierwszym meczu było tylko 1-0 dla ekipy ekwadorskiej co pokazuje nam raczej ,że ekipa San Martin poszła w górę a Emelec stracił na wartości.Emocji pewnie nie braknie Universidad u siebie w CS 3 mecze 3 zwycięstwa ,Emelec na wyjazdach słabo tak jak wspominałem dużo bramek tracili ale i strzelali swoje ,tutaj jeszcze nic nie jest rozstrzygnięte gospodarze są w stanie odrobić u siebie tę przewagę a goście będą mieli sporo okazji do kontry ,myślę że dwie bramki powinny wpaść bez problemu a i trzy całkiem możliwe kurs na azjana 2.0 przyjemny ..
Typy :
over 2.0 1.65 bet365 zwrot 1-1
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Boca Juniors-Independente
Więc tak ja mimo wszystko spodziewałem się ,że Boca po sprzedaży takich graczy jak Mouche ,Sauro,Insaularrde i odejściu Riquelme będzie potrzebowała czasu żeby grać dobrze ,na razie w ofensywie wygląda to bardzo ciekawie ,defensywa popełnia błędy ale nic dziwnego potrzeba im czasu.Independiente ostatnio nie ma za wielkiej formy i na trzy kolejki ligi argentyńskie ma 2pkt, Boca 6pkt .Mimo wszystko gościom ostatnio leży gra Los Bosteros i dzielnie z nimi walczą,licząc poprzedni sezon goście maja serie 10 meczy bez wygranej ale ja ich z miejsca nie skazuje na porażkę,co mnie zaciekawiło kurs na to że strzelą aż 1.83 i ja go sobie pobiorę ,bo Boca mimo wszystko tak pewnie jak wcześniej w obronie nie wygląda i bramkę mogą stracić w każdej chwili ,seria gości mnie nie zraża bo jest to ciekawa dalej ekipa potrafiąca spłatać figle tym ekipom nawet dużo lepszym.
Typ:
Independiente strzeli 1.83 bet 365✅
bramka jeszcze w 1poł ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Boca Juniors-Independente
Więc tak ja mimo wszystko spodziewałem się ,że Boca po sprzedaży takich graczy jak Mouche ,Sauro,Insaularrde i odejściu Riquelme będzie potrzebowała czasu żeby grać dobrze ,na razie w ofensywie wygląda to bardzo ciekawie ,defensywa popełnia błędy ale nic dziwnego potrzeba im czasu.Independiente ostatnio nie ma za wielkiej formy i na trzy kolejki ligi argentyńskie ma 2pkt, Boca 6pkt .Mimo wszystko gościom ostatnio leży gra Los Bosteros i dzielnie z nimi walczą,licząc poprzedni sezon goście maja serie 10 meczy bez wygranej ale ja ich z miejsca nie skazuje na porażkę,co mnie zaciekawiło kurs na to że strzelą aż 1.83 i ja go sobie pobiorę ,bo Boca mimo wszystko tak pewnie jak wcześniej w obronie nie wygląda i bramkę mogą stracić w każdej chwili ,seria gości mnie nie zraża bo jest to ciekawa dalej ekipa potrafiąca spłatać figle tym ekipom nawet dużo lepszym.

Typ:

Independiente strzeli 1.83 bet 365
Na 10 ostanich meczy Independiente nie wygrało ani jednego meczu, na 7 ostatnich meczy 5 razy zremisowali w tym aż 4 razy było 0:0, ostatni mecz przegrali też do zera.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
a co ja napisałem u góry że mają serię 10 meczy bez wygranej ślepy? w dwóch ostatnich meczach na wyjeździe nie strzelili bramki
leży gra im Boca w ostatnich latach co widać w h2h na ostatnie 5 meczy w 4 strzelało bramkę Independiente ,tutaj nikt nie musi wygrywać tylko wystarczy że strzelą bramkę
kolejnym faktem jest że w tych 10ciu meczach jest poprzedni sezon
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Mineros de Guayana-Cerro Porteno X2 @ 1,44 Tobet✅2:2
Mocno się buki moim zdaniem pomyliły wystawiając kursy na to spotkanie. Fakt, że mecz w Wenezueli tutaj niczego nie zmienia i Cerro jest zdecydowanym faworytem tej pary. Jonathan Fabbro, Santiago Salcedo, Julio Dos Santos, Diego Barreto to nazwiska, które fanom piłki latynoskiej mówią wiele, a to właśnie zawodnicy Cerro Porteno. W poprzedniej rundzie mieli za rywala chilijski O&#39;Higgins i awansowali bez problemu. Teraz rywala o wiele słabszy, którego widziałem z La Equidad i nic wielkiego tam nie pokazali, bo i nie mogli pokazać. Fartem awansowali ale teraz są jedną z najsłabszych, jak nie najsłabszą drużyną w stawce Copa Sudamericana więc gram przeciwko nim.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Independiente - Boca Juniors
Po tym co zobaczyłem tydzień temu w meczu tych ekip już od kilku dni nie mogę się doczekać rewanżu. To spotkanie sprzed tygodnia było chyba najlepszym jakie oglądałem w tym roku. Przez 90 minut gra typowo ofensywna obu drużyn, okazji bramkowych tyle co we wszystkich meczach razem wziętych w całej kolejce ligi argentyńskiej. Po prostu mecz idealny dla widza. Dziś liczę na kolejny spektakl. Boca przed rewanżem jest w nieciekawej sytuacji, bo aby przejść do kolejnej rundy będą musieli wygrać mecz (no, chyba że remis 4-4 lub wyższy). Tak więc muszą od początku zaatakować, a gospodarze też potrafią zagrać dobrze w ofensywie. Kurs na powyżej 2,5 jest bardzo dobry, tak więc trzeba grać i liczyć na kolejny dobry mecz pomiędzy tymi drużynami.
INDEPENDIENTE (ARG): Hilario Navarro; Gabriel Vallés, Eduardo Tuzzio, Cristian Tula, Claudio Morel Rodríguez; Jonathan Santana, Fabián Vargas, Osmar Ferreyra; Paulo Rosales; Patricio Vidal y Ernesto Farías. Director técnico: Enrique Borrelli.
BOCA JUNIORS (ARG): Oscar Ustari; Emiliano Albín, Christian Cellay, Guillermo Burdisso, Clemente Rodríguez; Pablo Ledesma, Leandro Somoza, Juan Manuel Sánchez Miño; Cristian Chávez; Lucas Viatri y Santiago Silva. Director técnico: Julio Falcioni.
over 2,5 @ 2,1 bwin
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Deportivo Quito-Aurora 1 @ 1,37 Tobet✅2:1

W poprzedniej rundzie na graniu przeciwko Aurorze przejechał się nam BSNT ale z tego co pisał, to ekipa z Boliwii prezentowała się na wyjeździe w Urugwaju bardzo cienko i powinni wysoko przegrać. Teraz moim zdaniem przyszedł kres ich gry w Copa Sudamericana, bo rywala znacznie mocniejszy od Cerro Largo i również obyty z pucharami międzynarodowymi. Deportivo co prawda w poprzedniej rundzie męczyło się u siebie z Leonem de Huanuco ale ostatecznie dwukrotnie pokonali ekipę z Peru. Fakt, że dzisiaj odpada atut wysokich gór ale jednak Deportivo pokazało w tym roku w Libertadores moc na swoim boisku z dużo mocniejszymi ekipami niż Aurora, że nie chce mi się wierzyć by Maxi Bevacqua i spółka mieli nie ograć ekipy z Boliwii, dlatego czysta &quot;1&quot; to dla mnie peffa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom