>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MLB by mJaUrVcEin

mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Nie wiem na ile starczy mi zapału, ale po dzisiejszej nocy z MLB stwierdziłem, ze trzeba spiąć poślady, bo zostało 2 miesiące, a ja tak na prawdę niewiele w tym sezonie zarobiłem.

Dlatego będę tu wrzucał wszystko co gram (bez live oczywiście) i mam nadzieję, że skończy się tendencja do łapania się głupot i przekraczania limitów.

Zasadniczo przy stawkowaniu nie większym niż 200j dziennie nie mam jako takiego określonego budżetu, więc nie będę w statystykach używał &quot;stan konta&quot; tylko &quot;saldo&quot;.

Podstawowa zasada, której chce się trzymać to &quot;nie więcej niż 2 kupony na jedną noc z MLB, za łączną stawkę nie większą niż 200j&quot;.

Ta zasada nie tyczy się taśmy-systemu 6 z 8 lub 5 z 7, które gram codziennie za ok. 28-40j.

Wszystko w miarę będę popierał 2-3 zdaniami &quot;analizy&quot;.

Dzisiejsze typy i taśma ok. 16-17.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
1. [Taśma-system 5 z 7]
Cleveland Indians - Baltimore Orioles Over 9.5 @ 1.97
Pittsburgh Pirates - Chicago Cubs Under 7.5 @ 1.96
New York Mets - Washington Nationals Under 8.0 @ 1.86
Chicago White Sox - Minnesota Twins Over 9.5 @ 1.97
St. Louis Cardinals - Los Angeles Dodgers Over 9.0 @ 1.80
Arizona Diamondbacks - Colorado Rockies Under 9.5 @ 1.78
San Francisco Giants - San Diego Padres Over 6.5 @ 1.84
Stawka:
31.50j
Ew max: 743.37j
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Najpierw &quot;analizy&quot; a później skleję jakieś dwa kupony.
San Francisco Giants - San Diego Padres
Padres under 3.0 @ 1.85 Betsafe
Linia bardzo niska, ale z drugiej strony ciężko o wyższą, gdy narzuca Vogi.
Najpierw trzeba wyjaśnić jedną rzecz – Ryan ma ERA 9.28 w 21 inningach vs. Padres, ale wszystkie te mecze rozegrał przed wyjazdem do Japonii – czyli w czasach, gdy był jeszcze zwykłym przeciętniakiem. Teraz Vogelsong notuje fantastyczne statystyki – szczególnie w San Francisco, gdzie w 63 inningach oddał zaledwie 10 ER – 4 HR, przy czym ograniczył rywali do zaledwie .191 Batting AVG.
No i przede wszystkim – Ryan ani razu w tym sezonie nie narzucał mniej niż 7 inningów u siebie – przy czym ani razu nie oddał więcej niż 2 ER w tym czasie, a gościł lepsze ofensywnie ekipy od SDP np. Reds, Dodgers, Rockies czy przede wszystkim Rangers.
I jeszcze jeden plus – tylko 3 batterów Padres odbijało przeciwko niemu, co uważam, że działa na jego korzyść, bo zwyczajnie nie znają jego narzutów „bezpośrednio”.
Do rozpatrzenia też na pewno handicap na Giants (-1.5) @ 2.40 – zakładając, że się nie mylę i Padres skończą z 0-2 runs, powinno wejść, ale mi wystarczy ten under.
New York Mets - Washington Nationals
Under 8.5 @ 1.82 Betsafe
Tak myślałem skąd ta linia i chyba jest to wynikiem formy ofensywnej obu ekip, bo są w czołówce statystyk za ostatnie 20 spotkań. Mi to jednak nie przeszkadza.
Nie będę się rozpisywał odnośnie super gry Zimmermana, czy potencjału Younga. Prosta sprawa:
Zimmermann 2 mecze vs. Mets w tym roku (oba at home) - 6 IP – 2 ER – 5 KS / 0 BB i
6 IP – 0 ER – 4 KS / 4 BB
Young również 2 mecze vs. Nats (oba away) – 2 earned runs w 5 inningach, przy 2 Ks i 1 walku, w pierwszym meczu z MLB po rocznej przerwie oraz identyczny wręcz występ, tylko o jeden inning dłuższy niecały tydzień temu.
Jedyny minus jak dla mnie – bullpen Mets, który wczoraj się napracował z Dodgersami i dzisiaj mogą nie być w formie.
Los Angeles Angels - Kansas City Royals
Royals under 3.0 @ 1.95 Bet365 (analizę pisałem pod under 4.0 który przez był jak buki wrzuciły ofertę :roll ????
Wilson ostatnio słaby występ na Comerica, no ale tam można wybaczyć takie cyferki.
Z innej strony – C.J. tylko 2 razy (właśnie na Comerica i w Arlington, czyli w totalnie najgorętszych miejscach w lidze) oddawał rywalom więcej niż 3 runy. Bardzo rzadko nie robi quality start, czyli 6 IP z 3 lub mniej ER. Dzisiaj też zrobi QS, liczę na 7 pewnych inningów z max 2-3 runs dla Royals, a potem wszystko w ręka bullpenu. Wilson nie miał okazji narzucać przeciwko dzisiejszym rywalom w tym sezonie, ale w poprzednim, w barwach Texasu na overowym ballparku w Arlington w 7 inningach oddał 4 runy, przed dwoma laty również w Arlington zaliczył Complete Game with 1 ER, a na wyjeździe 7.2 IP shootout. Krótko mówiąc – radzi sobie z nimi bardzo dobrze.
Chicago White Sox - Minnesota Twins
Twins under 4.5 @ 1.80 Bet365
Gavin Floyd - ostatnie 4 mecze:
6.1 IP shootout z Cubs…
7 IP shootout w Minneapolis z zaledwie 5 hitami, bez walków i aż 9 strike out’ów.
5.1 IP with 4 ER na Yankees Stadium, co można wybaczyć, bo tam każdy dostawał ostatnio po tyłku.
7.2 IP shootout z Blue Jays z zaledwie 4 (słownie: czterema) hitami.
Krótko mówiąc po słabym początku sezonu złapał formę. I tak myślę, że gdyby nie to, że już raz narzucał w tym sezonie at home przeciwko Twins i został totalnie rozbity (3.2 IP with 9 ER) to ta linia byłaby o 1 a może nawet i więcej runs niższa.
No nic mi się wydaję, że to jest promo jak najbardziej, jedyny problem polega na tym, że Gavin lubi rozdawać homery i tu też pewnie rozda z jednego i oby był to solo homer…
Cleveland Indians - Baltimore Orioles
Indians win @ 1.66 Bet365
Indians -1.5 @ 2.30 Bet365
Orioles under 4.0 @ 1.90 Bet365
Ciężko cokolwiek powiedzieć o formie Huntera. Wrócił po 18 dniach na DL i zrobił fajne cyferki w Minneapolis (7.1 IP with 1 ER – solo homer). Tylko, że to nie jest zawodnik, który takie starty robi seriami. W trzech startach w czerwcu, na dystansie łącznie 19.1 IP oddał 13 ER i 5 HR. No i tuż przed wylądowaniem na DL jako reliefer połapał aż 5 ER w zaledwie 1.2 IP w meczu właśnie z Indianami i to u siebie. I co najważniejsze – tylko raz (słownie: raz) w tym sezonie nie dostał home runa.
Z drugiej strony Masterson, który ośmielę się stwierdzić złapał formę… bo tak naprawdę mamy 4 quality starty w 5 meczach w czerwcu (piąty mecz to 4 ER w 5 IP na Yankees Stadium) oraz w lipcu, nie licząc dwóch meczów z Rays, którzy ewidentnie mu nie leżą, 7 IP shootout w Toronto i 1 ER w 7 IP właśnie z Orioles na wyjeździe. Justin po słabiutkim kwietniu i maju wyraźnie wraca na właściwe tory.
 
shen 408

shen

Użytkownik
Z tych typków podobają mi się te na under w Metsach(Zimmerman 9 QS pod rząd) i under Padres,z tym że w Padres pobieram under na cały mecz. SF na swoim ballparku trzymają mega dobre ERA(2.31),a ich offense też nie jest jakoś w czołówce+ SP Voglesong 1.43 ERA u siebie .Warto wspomnieć o tym że SF to najbardziej pitcher-friendly ballpark w MLB,jak i w liczbie underów.(lecz nie należy tego mylić,bo tu dużo zależy od linii O/U.Reszta jest dla mnie zagadką 50/50
PS.nie myślałeś nad progresywnym graniem o/u serii w MLB ? z tego co zerkałem,to np takie Red Sox zaliczyli 1 serie u siebie bez overa w całym sezonie( dwumeczową z SEA) , zaś SF u siebie również tylko 1 seria z Milwaukee na over(tutaj gramy under).Od jakiegoś czasu pogrywam u/o w MLB i sądze ze taka gra jest może przynieśc niezły profit ???? progresji max góra 4 poziomy i sądze,że nie można być na tym stratnym z racji rozkładu u/o we wszystkich meczach MLB 48,5-51,5 odpowiednio over/under .
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
2. [Bet365]
New York Mets - Washington Nationals Under 8.0 @ 1.86
Cleveland Indians - Baltimore Orioles Orioles under 4 @ 2.00
Stawka: 50j
Ew: 186j

3. [Betsafe]
Chicago White Sox - Minnesota Twins Twins under 4.5 @ 1.80
San Francisco Giants - San Diego Padres Padres under 3.0 @ 1.80
Stawka: 50j
Ew: 162j
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
1. [Taśma-system 5 z 7]
Cleveland Indians - Baltimore Orioles Over 9.5 @ 1.97 ⛔ 3-1
Pittsburgh Pirates - Chicago Cubs Under 7.5 @ 1.96 ✅ 0-2
New York Mets - Washington Nationals Under 8.0 @ 1.86 ⛔ 2-8
Chicago White Sox - Minnesota Twins Over 9.5 @ 1.97 ✅ 7-4
St. Louis Cardinals - Los Angeles Dodgers Over 9.0 @ 1.80 ⛔ 3-5
Arizona Diamondbacks - Colorado Rockies Under 9.5 @ 1.78 ✅ 6-3
San Francisco Giants - San Diego Padres Over 6.5 @ 1.84 ✅ 7-1
Stawka:
31.50j ⛔
Ew max: 743.37j

2. [Bet365]
New York Mets - Washington Nationals Under 8.0 @ 1.86 ⛔ 2-8
Cleveland Indians - Baltimore Orioles Orioles under 4 @ 2.00 ✅ 3-1
Stawka: 50j ⛔
Ew: 186j

3. [Betsafe]
Chicago White Sox - Minnesota Twins Twins under 4.5 @ 1.80 ✅ 7-4
San Francisco Giants - San Diego Padres Padres under 3.0 @ 1.80 ✅ 7-1
Stawka: 50j ✅
Ew: 162j
Saldo: +30.50j
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Z tego coś wybiorę... nie starczyło czasu na napisanie analiz do wszystkiego dzisiaj, bo miałem trening.

Cleveland Indians - Detroit Tigers
Indians under 4.0 @ 1.81
Tigers @ 1.71

Fister w ostatnich 3 meczach przed all star break zainkasował w 14.1 IP aż 18 ER… po meczu gwiazd grał tak:
@ Baltimore – 7 IP with 3 hits, 1 ER, 8 Ks &amp; no BB.
vs. Angels – 8 IP with 2 hits, 1 ER (solo homer), 10 Ks &amp; 2 BB.
Jak widać dwa fantastyczne występy… szczególnie 5 hits w 15 inningach zasługuje na słowa uznania.
Dzisiaj narzuca przeciwko Indianom na wyjeździe, gdzie już w tym roku grał notując:
6.2 IP with 5 hits, 2 ER, 1 HR, 3 Ks &amp; 2 BB.
Ciekawostka – w ubiegłym sezonie Fister narzucał 6 razy przeciwko Indians i ani razu nie oddał więcej niż 2 ER.

Philadelfia Phillies - Milewuaki Brewers
Brewers under 3.5 @ 1.74
O tym krótko. Cliff ostatnie 3 mecze świetne. Jeszcze nie wygrał u siebie w tym roku. Dzisiaj świetna okazja, ale musi trzymać nisko gości, bo run support ma słabiutki.

Miami Marlins - Atlanta Braves
Under 7 @ 2.03
Buehrle jest w tym sezonie (o dziwo!) najlepszym starterem Marlins z bardzo dobrą ERA at home na poziomie 2.62 w 10 meczach. W tym roku gościł już Braves w Miami i zagrał dobry mecz:
6 IP with 3 hits, 2 runs (1 homer), 3 Ks &amp; 1 BB. Grał też w Atlancie, gdzie również na przestrzeni 6 inningów oddał 4 runs.
Hudson dużo lepszy w tym roku na wyjeździe niż u siebie.
ERA 1.94 przy 41.2 IP - .192 BA rywali, tylko jednym home runie i całej masie ground balli wynikających z jego świetnego sinkera. No i to właśnie w Miami narzucił swojego jak do tej pory jedynego w tym sezonie Complete Game’a i był to jednocześnie 5 hits shootout (!).
Nie widzę tu dużego scoringu. Marlins oddali Infante, czym jeszcze bardziej osłabili swoją kiepską ofensywe.
Analizę pisałem pod under 8, który był rano... teraz 7... trudniej, ale po takim kursie warto.


Do tego nie zdążyłem opisać:
Wszelkie undery Mets - Nats
Twins under 4.0
Wszelkie undery Dodgers-Cardinals
Giants -1.5
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Z tego coś wybiorę... nie starczyło czasu na napisanie analiz do wszystkiego dzisiaj, bo miałem trening.
Cleveland Indians - Detroit Tigers
Indians under 4.0 @ 1.81
Tigers @ 1.71

Fister w ostatnich 3 meczach przed all star break zainkasował w 14.1 IP aż 18 ER… po meczu gwiazd grał tak:
@ Baltimore – 7 IP with 3 hits, 1 ER, 8 Ks &amp; no BB.
vs. Angels – 8 IP with 2 hits, 1 ER (solo homer), 10 Ks &amp; 2 BB.
Jak widać dwa fantastyczne występy… szczególnie 5 hits w 15 inningach zasługuje na słowa uznania.
Dzisiaj narzuca przeciwko Indianom na wyjeździe, gdzie już w tym roku grał notując:
6.2 IP with 5 hits, 2 ER, 1 HR, 3 Ks &amp; 2 BB.
Ciekawostka – w ubiegłym sezonie Fister narzucał 6 razy przeciwko Indians i ani razu nie oddał więcej niż 2 ER.
Philadelfia Phillies - Milewuaki Brewers
Brewers under 3.5 @ 1.74
O tym krótko. Cliff ostatnie 3 mecze świetne. Jeszcze nie wygrał u siebie w tym roku. Dzisiaj świetna okazja, ale musi trzymać nisko gości, bo run support ma słabiutki.
Miami Marlins - Atlanta Braves
Under 7 @ 2.03
Buehrle jest w tym sezonie (o dziwo!) najlepszym starterem Marlins z bardzo dobrą ERA at home na poziomie 2.62 w 10 meczach. W tym roku gościł już Braves w Miami i zagrał dobry mecz:
6 IP with 3 hits, 2 runs (1 homer), 3 Ks &amp; 1 BB. Grał też w Atlancie, gdzie również na przestrzeni 6 inningów oddał 4 runs.
Hudson dużo lepszy w tym roku na wyjeździe niż u siebie.
ERA 1.94 przy 41.2 IP - .192 BA rywali, tylko jednym home runie i całej masie ground balli wynikających z jego świetnego sinkera. No i to właśnie w Miami narzucił swojego jak do tej pory jedynego w tym sezonie Complete Game’a i był to jednocześnie 5 hits shootout (!).
Nie widzę tu dużego scoringu. Marlins oddali Infante, czym jeszcze bardziej osłabili swoją kiepską ofensywe.
Analizę pisałem pod under 8, który był rano... teraz 7... trudniej, ale po takim kursie warto.

Do tego nie zdążyłem opisać:
Wszelkie undery Mets - Nats
Twins under 4.0
Wszelkie undery Dodgers-Cardinals
Giants -1.5
Nawet nie starczyło mi czasu żeby wrzucić kupony...
Zawiódł Cliff oddając home runy seryjnie (szczególnie Greinke homer irytujący)
Tigers nie wygrywają, ale Fister znowu błyszczy.
Linia zaniżona w Miami na zwrot, ale jestem zadowolony, bo przy normalnej linii byłoby luz.

Dzisiejsze mecze spróbuje opisać koło południa najpóźniej, bo później nie zdąże (dzisiaj zaczynamy od 18:35 naszego czasu first pitch!)
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Toronto Blue Jays - Oakland Athletics
Blue Jays under 4.5 @ 1.76 Bet365
Ofensywa Blue Jays pod nieobecność Bautisty traci kawał swojej efektywności.
Rookie Griffin zaskakuje aż miło. Stawiałem na niego w jego debiucie, bo miał super cyferki w minors, ale nie spodziewałem się, że będzie kręcił niewiele gorsze w najlepszej lidze świata.
5 startów – 5 razy quality start. Łącznię 30 IP with 24 hits, 9 ER (4 HR), 20 Ks &amp; 6 BB.
Ale nie cyferki są tu najważniejsze, a raczej są bardzo ważne, ale bardzo je pogrubia z kim je osiągał:
@ Texas – 6 IP with 2 hits, no runs, 4 Ks &amp; 2 BB.
vs. Boston – 6 IP with 4 hits, 2 ER (1 HR), 3 Ks &amp; 2 BB.
vs. NY Yankees – 6 IP with 7 hits, 2 ER, 4 Ks &amp; no BB.
Jak widać narzucał przeciwko czołowym pałkarzom ligi ze świetnym skutkiem. Jedyny minus? Nie wchodzi powyżej 6 inningów i dzisiaj spodziewam się od niego również 5-6 IP, ale As mają bardzo skuteczny bullpen więc jak A.J. nie zawali to będzie dobrze.

Chicago White Sox - Minnesota Twins
Twins under 4.0 @ 1.80 Bet365
WSox over 5.5 @ 1.95 Bet365
3 mecz serii i trzeci raz gram przeciwko ofensywie Twins. Nie dlatego, że jest słaba, ale dlatego, że pitching White Sox stoi na fajnym poziomie. Dzisiaj narzuca no. 1 Jake Peavy, nie ukrywam, że jeden z moich ulubieńców. Nie chce mi się opisywać Jake’a… ostatnio dwa słabe mecze wyjazdowe i dzisiaj wróci z przytupem do domu, robiąc 7-8 inningów z max 2 ER 
Z drugiej strony jestem zwolennikiem grania przeciwko pitcherom Twins, a szczególnie przeciwko Blackbournowi. Otóż pan Nick rozdaje runy w tym roku jak głupi i jest jednym z najsłabszych starting pitcherów w lidze (nie wiem co on jeszcze robi w rotacji, już lepiej jakby jakiś dzieciak z minors narzucał). Cyferki na poziomie ERA 7.46 w 14 startach, ze średnią 0.83 runs/inning i aż .327 opponent Batting avg.
Los Angeles Angels - Kansas City Royals
Royals under 3.0 @ 1.86 Bet365 - Weaver zrobił swoje, ale bullpen zmasakrował wynik.
Narzuca Weaver – ja gram under na rywala. Taki standard. Nie będę też się rozpisywał o Weaverze. Jak dla mnie zawsze TOP 5 pitcherów w lidze.
Gościł w tym sezonie Royals i zagrał bardzo dobry mecz na poziomie:
8 IP with 4 hits, no runs, 10 Ks &amp; no BB. Dzisiaj będzie podobnie.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Gram zanim linia Twins spadnie, a w drugim meczu kurs skończy pewnie ok. 1.76...

4. [Bet365]
Los Angeles Angels - Kansas City Royals Royals under 3.0 @ 1.86
Chicago White Sox - Minnesota Twins Twins under 4.0 @ 1.80
Stawka: 99j
Ew: 332.64j
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
5. [Betsafe]
Philadelfia Phillies - Milewauki Brewers Worley over 5 Ks @ 1.83
Pittsburg Pirates - Chicago Cubs Pirates under 3.5 @ 1.99
Stawka: 60j
Ew: 218.40j
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik

Ricky Romero over 4.5 Ks
@ 1.73 Betsafe [Hehe... nie da się zrobić takiego overa w 1.1 inninga ;)]
W końcu Betsafe się pomylił. Na prawdę jestem pod wrażeniem oddmakerów tego buka, bo bardzo ciężko ich złapać na pomyłce w tego typu zakładach... byłem przekonany, że ustalają linię na zasadzie &quot;średniej&quot;, ale oni dobierają bardzo dokładnie pod przeciwnika każdą linię, tak że w 90% sam bym takie linie ustawiał. Brawa dla Betsafe.
Tylko tym razem o jeden szczebelek za nisko... ja bym dał 5.0 conajmniej. Dlaczego?
Ano dlatego, że Oakland to czołówka jeśli chodzi o ilość strike out&#39;ów to raz, a sam Romero narzucał w tym sezonie raz przeciw nim i pokrył linię bez problemu. Jak ktoś ma wątpliwości to i w tamtym sezonie narzucał 2 razy - dwukrotnie pokrywają linię 4.5.

Homer Bailey over 5.0 Ks @ 1.78 Betsafe
Znowu moim zdaniem o 0.5 za nisko. Bailey w lipcu pokrył taką linię w 3 meczach. W jednym nie pokrył, ale to w meczu z czołówką jeśli chodzi o brak strike outów, czyli Cardinals.
W tym roku przeciwko Astros nie narzucał, w ubiegłym miał odpowiednio 7, 5, 4 i 5 więc na styku, ale Astros rok temu nie byli aż tak słabi jak teraz.

Aaron Harang under 4.5 @ 1.83
Typ bardziej na Cards niż przeciwko Harangowi, bo on taką linię normalnie przeskoczyć powinien, tylko, że Cardinals w swoim ballparku bardzo mało strike outów robią. Wystarczy powiedzieć, że wczoraj taki specjalista jak Clayton Kershaw miał tylko 4 Ks (słownie: cztery).
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
4. [Bet365]
Los Angeles Angels - Kansas City Royals Royals under 3.0 @ 1.86 ⛔ 11-6
Chicago White Sox - Minnesota Twins Twins under 4.0 @ 1.80 ✅ 8-2
Stawka: 99j ⛔
Ew: 332.64j
5. [Betsafe]
Philadelfia Phillies - Milwaukee Brewers Worley over 5 Ks @ 1.83 ✅ 6
Pittsburg Pirates - Chicago Cubs Pirates under 3.5 @ 1.99 ✅ 3-2
Stawka: 60j ✅
Ew: 218.40j
Saldo: +89.90j
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Toronto Blue Jays – Detroit Tigers
Blue Jays poniżej 4.5 runs @ 1.86 Bet365
Nie lubię zbytnio Porcello, ale progres w tym sezonie ma fajny…
Kwiecień – ERA 6.45
Maj – ERA 4.41
Czerwiec – ERA 3.00
W lipcu ERA wzrosła, ale to przez wpadkę z Angels.
Ale nie ten wskaźnik mnie przekonuje do tego typu. Rick oddał w tym sezonie 8 home runów w 110.1 IP, ale aż 7 z nich rywale odbili w kwietniu i maju. Od czerwca do dzisiaj dał tylko jednego home runa, a ofensywa Blue Jays karmi się wręcz home runami.
Dodatkowo do kontuzjowanego Bautisty (27 home runs w tym sezonie) dołączył Arencibia (16 home runs), a występ Escobara (6 HR) stoi pod znakiem zapytania.

Atlanta Braves – Philadelfia Phillies
Braves under 3.5 @ 1.86 Betsafe
Phillies win @ 1.93 Bet365
Cole Hamels w końcu ustabilizował swoją sytuację, nowy-długi kontrakt z Phillies podpisany i dzisiaj na Turner Field powinien pokazać, że Phillies dobrze zrobili nie tradując go nigdzie.
Cyferki też ma przeciwko Braves fajne, ale tak jak napisałem – dzisiaj najważniejsza sprawa to nowy kontrakt i teraz można skupić się w 200% na dobrych narzutach.
Z drugiej strony Sheets dwa mecze po długiej rozłące z MLB i dwa shootouty, ale umówmy się, że to wiecznie trwać nie może i dzisiaj troche połapie, tym bardziej, że nigdy z Phillies dobrze sobie nie radził.
Goście troche odżyli ofensywnie po powrocie Howarda, nieźle odbijają Utley i Ruiz.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Jeff Karstens over 4.5 Ks @ 1.70 7
Krótko i na temat. Linia wysoka jak na Karstensa, ale warta gry patrząc na przeciwnika, czyli najsłabszą ekipę MLB Astros, którzy są kopalnią strike out’ów dla pitcherów przeciwnika.
Niecały miesiąc temu Karstens w meczu u siebie z Astros zaliczył 8 Ks. Warto też zerknąć na statystyki pitchera Astros, który w 19 at bat w tym sezonie zaliczył aż 11 Ks, więc na nim samym może ze 2 zdobyć Jeff.

Ben Sheets under 5 Ks @ 1.73 4
Znośna linia. Czuje, że go dzisiaj Phillies wypunktują. Phillies czołówka jeśli chodzi o brak Ks batterów. Sheets w swoich meczach 5 i 6 Ks, ale z ekipami, które zaliczają na ogół dużo strike’ów.
Scott Diamond under 3.5 Ks @ 1.88 6
Dan Haren over 5 Ks @ 1.83 6
W poprzednim sezonie 2 mecze i 2 razy po 6 Ks.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
C.J. Wilson over 5.5 Ks @ 1.73
Ostatnio 6 z dobrze odbijającymi Royals.
W kwietniu w Petersburgu miał 11 Ks. W tamtym roku przeciwko Rays odpowiednio 8 i 6.
Biere.
Randy Wolf over 4.5 Ks @ 1.73
Nats 2 miejsce jeśli chodzi o ilość strike outów w ostatnich 81 meczach.
W ostatnich 10 trzecie ze średnią 8.9 na mecz.
Wolf w lipcu 6 z Miami, 6 z Cardinals i 5 z Phillies. Jeśli z Cards i Phillies dał radę, to z Nats tym bardziej.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
6. [Betsafe]
C.J. Wilson over 5.5 Ks @ 1.73
Randy Wolf over 4.5 Ks @ 1.73
Stawka: 100j
Ew: 299j

5. [Betsafe]
Mike Minor under 4.5 Ks @ 1.78
Colorado Rockies - Cincinnati Reds Rockies under 4.5 @ 1.79
Stawka: 70j
Ew: 223j
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
6. [Betsafe]
C.J. Wilson over 5.5 Ks @ 1.73 ✅ 7
Randy Wolf over 4.5 Ks @ 1.73 ✅ 6
Stawka: 100j
Ew: 299j

5. [Betsafe]
Mike Minor under 4.5 Ks @ 1.78 ⛔ 9
Colorado Rockies - Cincinnati Reds Rockies under 4.5 @ 1.79 ⛔
Stawka: 70j
Ew: 223j
Saldo: +218.90j
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Zach Greinke over 5.5 Ks @ 1.73 [8]
Greinke debiutuje dzisiaj w Anaheim. Konsekwentnie przeciwko batterom Rays. Zach w lipcu odpowiednio 5, 6, 6 i 4 więc na styku, ale w swoim ostatnim występie przeciwko Rays w tamtym sezonie zanotował 10 Ks. Dzisiaj poszaleje.
Jonathan Sanchez over 3.5 Ks @ 1.78 [3]
Niziutka linia. Jak tylko Jony nie spuchnie zbyt szybko to na luzie. W swoim debiucie w barwach Rockies zaliczył 5 Ks. Narzucający w Reds Latos ma w tym roku 21 strike outów w 35 at bat. Na nim samym może ze 2 nakręcić.
Clayton Kershaw over 6.5 Ks @ 1.70 [7]
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
8. [Betsafe]
Zach Greinke over 5.5 Ks @ 1.73
Clayton Kershaw over 6.5 Ks @ 1.70
Stawka: 70j
Ew: 205.87j

9. [Betsafe]
Jonathan Sanchez over 3.5 Ks @ 1.78
SF Giants - LA Dodgers Under 6.5 @ 1.79
Stawka: 50j
Ew: 159.30j
__________________
 
Do góry Bottom