acetate ciężko o znalezienie takiego czegoś, ale przypuszczam że prędzej w WTA mogło tak być

Otrzymane punkty reputacji: +8
T 0

tresciol

Użytkownik
&quot;The longest known singles game in the Open era of tennis went to an amazing 31 minutes. It was one of 37 deuces (80 points) between Anthony Fawcett of Rhodesia and Keith Glass of Great Britain in the first round of the Surrey, Great Britain Championships played at Surbiton, Surrey on May 26, 1975.&quot;
h ttp://gulfnews.com/sport/tennis/murray-kunitsyn-play-second-longest-game-in-open-era-1.587249
Przedwczoraj Arvidsson wygrała gema z Barthel po 14 albo 15 rówowagach, już nie pamiętam dokładnie.
(Sorry za spację w linku, ale wyskakuje, że muszę mieć 10 postów, żeby móc je wklejać ) ????

kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Najwięcej punktów w jednym gemie:

Anthony Fawcett-Keith Glass (80 punktów, w tym 37 równowag - Surbiton 1975)
a z ostatnich chwil to chyba na drugim miejscu jest mecz deblowy, który sam stawiałem.
US Open 2011, Fleming/Hutchins vs Nestor/Mirnyi
przy serwisie faworytów 28 równowag jak dobrze naliczyłem, już mnie... strzelał.

macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Autorowi tematu chodzi chyba o to ile gemów z rzędu było z równowagami tj. ile gemów z rzędu zostało wygranych do 40.

king_roger 12

king_roger

Użytkownik
Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem, co masz na myśli, ale w meczu Federer - Murray podczas tegorocznego Wimbledonu był taki gem, chyba w IV secie, gdzie tenże gem trwał ponad 20 minut i była tam masa równowag ???? , ostatecznie gem został wygrany przez Szwajcara.

arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Jemu chodzi o równowagi w każdym kolejnym gemie ;)
Czyli, że w każdym gemie była równowaga i ile było takich gemów pod rząd ;)

kuchcik

Użytkownik
a to pojęcia nie mam, to co wkleiłem to w notesie zapisane miałem jak kiedyś po historii tenisa skakałem

acetate 474

acetate

Użytkownik
otoz to ;-)
obserwuje sobie rozne mecze i widze, ze często w meczach są po 2-3 takie gemy z równowagą pod rząd

win1988 164

win1988

Użytkownik
Wątpię, aby gdzieś były takie statystyki, bo raczej mało kto zwraca na to uwagę. Równie dobrze można byłoby zapytać ile gemów pod rząd zakończyło się zwycięstwem serwującego do 15, albo przełamaniem do 15 ???? W WTA, gdzie serwis nie odgrywa kluczowej roli równowag jest więcej, chociaż znajdą się też spotkania w ATP, gdzie np. na clayu dwóch średniaków toczy boje na śmierć i życie w każdym gemie.