>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zgłoszenia dla osób bez par

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
W tym temacie mogą zgłaszać się osoby, które nie mają partnerów.

6. Każdy może wziąć udział w turnieju. Konkurs rozgrywany jest drużynowo, każda drużyna liczy 2 osoby. Drużyny zgłaszamy w odpowiednim temacie. Użytkownicy, którzy nie mają własnej drużyny, zgłaszają się również w odpowiednim temacie. Każdy dobiera sobie wtedy partnera na własną rękę i jego interesie leży, żeby zdążył to zrobić przed końcem zapisów.
Prawidłowe zgłoszenie wygląda w następujący sposób:
......(tu nick), zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
T 4

timon007

Użytkownik
timon007,zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
dawi 14

dawi

Użytkownik
Dawi ,zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
dawid1892, zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
mucios88, zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
Edyp, zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Xavy, zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Hajduk, zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
hunter3,zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
KrisBarca_92, zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
M 0

morzewo

Użytkownik
morzewo zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
geo 21

geo

Użytkownik
GEO zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
1 0

19adii21

Użytkownik
19adii21 zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Valverde ,zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
bodzio9 247

bodzio9

Użytkownik
Bodzio9, zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
sumada90, zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.

Gdyby ktoś chciał ze mną grać to pisać:razz:
 
zakladowa 825

zakladowa

Użytkownik
zakladowa - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
______
moze ktos bedzie chetny stworzyc team to zapraszam na priv
 
moniek131 0

moniek131

Użytkownik
Moniek131 - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
bukqueen 23

bukqueen

Użytkownik
bukqueen,zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.

---------------------------------------------------
Mam pojęcie o kilku dyscyplinach także sądzę, że mogę się przydać ;P proszę o kontakt na pm tylko pewne osoby, co w połowie konkursu się nie wycofają ????
 
knv 0

knv

Użytkownik
knv, zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom