>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

al_capone 29K

al_capone

Gangster
W tym temacie proszę wpisywać wszystkie pytania, propozycje, niezgodności na temat konkursu.

Moderatorzy postarają się jak najszybciej rozwiać wasze wątpliwości.


Zanim jednak zgłosisz problem, przeczytaj regulamin :!:

==============

Aby wziąć udział w konkursie trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem forum.bukmacherskie.com oraz posiadać konto gracza w William Hill
Jeżeli nie masz konta w William Hill, a chcesz wziąć udział w konkursie załóż je teraz jak najszybciej z tego linku

 
S 37

spec19883

Użytkownik
5. Liczba drużyn jest nie ograniczona. Jednak zapisy trwają do 26 lutego do 19:59, późniejsze zgłoszenia nie będą przyjmowane (potrzebujemy czasu na rozlosowanie grup i ustalenie terminarza konkursu, który zależny
jest od liczby zgłoszeń).

Powinno być 26 lipca
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Ja mam również pytanie, mam nadzieje że przyda się na przyszłosć, żeby wszystko było jasne.

12. W każdym dniu rozgrywek drużyna podaje jeden kupon, na który składa się pięć typów, przynajmniej jeden musi dotyczyć sportów indywidualnych. Z uwagi na mnogość zdarzeń na IO, na danym kuponie może być tylko jeden typ z danej dyscypliny/konkurencji (czasem są 2 konkurencje z danej dyscypliny jednego dnia, wtedy jest ok).
Chodzi o sporty indywidualne czy &quot;niedrużynowe&quot;? Takie konkurencje jak kajakarstwo K2, K4, wioślarstwo też tu nie wchodzą? Jeśli tu w domyśle jest jako niedrużynowe to może lepiej byłoby poprawić regulamin, bo teraz nie jest to zbyt jasno napisane wg mnie.
 
A 26

arka-gdynia-82724

Użytkownik
Mam takie pytanie chciał bym wystartować w konkursie razem z moim sąsiadem z bloku mam taki sam internet i ten sam numer ip (jak to w blokach bywa) czy możemy wystartować razem w konkursie czy jest to zabronione?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
@sumada90
Zrobimy przed startem rozpiskę jakie sporty zaliczamy do sportów drużynowych, a jakie do sportów indywidualnych.
@Arka Gdynia
Musicie obaj podać loginy z WH przed startem w celu weryfikacji
@MrZoob
Obaj musicie mieć konto. Jeśli korzystacie z jednego IP to obaj musicie podać loginy w celu weryfikacji.
 
paint12 130

paint12

Użytkownik
login z william hill podaje się po rozwiązaniu konkursu w razie czego ? bo ja mam inny niż login na forum
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
login z William Hill podaje się po rozwiązaniu konkursu w razie czego ?
tak, przy zapisach podajesz tylko login forumowy, a dopiero w przypadku zajęcia nagradzanego miejsca podajesz odpowiedniej osobie swój login z WH...
 
tomek18 47

tomek18

Użytkownik
chciałbym sie wypisać z konkursu, gdyż czas mi na to nie pozwala. Zapisywałem sie jako osoba bez pary
// Done. B.
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Zgłosiłem team - Somgorsi po upływie zapisów. Musiałem ustalić szczegóły z kolega z drużyny i trochę za nam to zajęło. Zapisaliśmy się jako 40 drużyna (łatwiej grupy zrobić ???? ) więc liczymy na przyjęcie do konkursu. Mam nadzieję, że nasza prośba zostanie pozytywnie rozpatrzona.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Jak zrozumiałem można podac minimum jeden typ ze sportów indywidualnych czyli mogę podać same typy z tych że sportów. Bez drużynowych ?
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Możesz, nie ma przymusu podawania typów drużynowych. Pamiętaj jednak o całym punkcie regulaminu ;)
Grupy gotowe, terminarz pojawi się do godziny 12ej.
 
W 7

wamosss

Użytkownik
Czy jeżeli jest np. 2 kolejka - 29.07 to można podać typ wcześniej czy trzyeba w tym samym dniu? Rozumiem że ostatni typ z podanych w tym przypadku ma się skończyć tego 29?
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Tak ma się skończyć 29.07.
No w sumie typy można podawać wcześniej, ale co najwyżej dzień wcześniej.
Wszystkie terminarze zrobione ;)
 
W 7

wamosss

Użytkownik
A jeśli spotkanie np tenisowe zostanie przeniesione na następny dzień, to wtedy typ będzie liczony jako przegrany? A można typ podać do 2 kolejki który ma odbyć się dzień wcześniej? że np. do 2 kolejki podam jeden z typów na 28.07, chociaż kolejka jest na 29.07? ;)
 
jasmin_bogow 1,2K

jasmin_bogow

Użytkownik
Jedno pytanie z mojej strony. Podajemy te kilka typow, jesli jeden nie wejdzie to caly kupon pada i jest rozliczany jako przegrany, czy liczy sie ako pozostalych?
 
kartonik 132

kartonik

Użytkownik
Witam w regulaminie nie ma mowy o kursach na typowane zdarzenia czy są jakieś kursy minimalne na dane zdarzenie , oraz czy są kursy maksymalne które ew.są redukowane do kursu np.5,00

drugie pytanie może się tak stać ze kogos nie będzie caly dzien i nie bedzie miał dostępu do neta a wróci na wieczór i pozostaną do rozegrania np tylko 2 konkurencje indywidualne plus ew .jakiś mecz ze sportów drużynowych , bo te jak wiadomo są do póżna to czy można podać wtedy podac kupon składający się np z trzech zdarzeń mając oczywiście mniejszą szansę na trafienie wyższego ako.
 
paint12 130

paint12

Użytkownik
kartonik od tego masz kolegę żeby dal w czas chyba kuponik ... wcześniej możecie sie umówić ze Ciebie nie będzie i żeby zrobił albo zróbcie sobie kupon dzień wcześniej na następny dzień i on go wystawi.
A jesli nie pisze o redukcjach kursów to chyba go nie ma ^^ w końcu to regulamin
 
Do góry Bottom