>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Puchar Polski 2012/2013 [Runda przedwstępna]

Status
Zamknięty.
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Wstępny zestaw par, wystawiony przez bet365. Jak ktoś znajdzie u innego buka pozostałe mecze - wrzucać:
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Sokół Ostróda - Jeziorak Iława 1 2.50 Bet365
Jako, że jestem dosyć blisko klubu postaram się przedstawić sytuacje panującą w ekipie z Iławy. Na pewno jest ona nadal niejasna. Nie wiadomo, w której lidze zagrają iławianie i kto będzie trenerem. Zajęcia prowadzi na razie trener juniorów starszych - Tomasz Wojewoda i to właśnie jego podopieczni są głównymi bywalcami treningów. Szkoleniowiec ma do dyspozycji zwykle od 13 do 20 graczy, których średnia wieku nie przekracza 20 lat. Z seniorów i zawodników grających w minionym sezonie regularnie w zajęciach bierze udział podstawowy bramkarza Dawid Kręt oraz młodzieżowcy, którzy jednak niewiele grali w minionej rundzie II ligi: Aleksander Kowalczyk, Tomasz Kolibowski, Arkadiusz Wietecha, Piotr Suchocki i Maciej Kula. Resztę drużyny stanowią juniorzy zarówno starsi jak i młodsi(!). Na jednym z zajęć pokazał się także podstawowy obrońca Haik Czilingarjan, ale jego udział w meczu z Sokołem jest wątpliwy. Na chwilę obecną w zespole z Iławy nie ma szans na lepszą kadrę na pucharowe spotkanie. A jeśli chodzi o Sokół, to jak każdy klub mają swoje małe problemy, ale idą na fali awansu z IV ligi. Mają wybieganych i zdolnych zawodników, dodatkowo grają przed własną publicznością, przy sztucznym oświetleniu i na nowo wybudowanym stadionie. Kursy zdecydowanie zachęcają do zagrania na gospodarzy i ja się na to skuszę. Jutro około 16 będę miał mniej więcej oficjalny skład na mecz, także napiszę jeszcze troszkę. Póki co polecam łapać kurs 2.50 na Sokół.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
B 178

becks-59091

Użytkownik
Bet365 widze, że wystawił kursy na spotkanie Łysica - Stal St. Wola a ten mecz się nie odbędzie co było wiadome wczoraj rano, więc jak ktoś chciał to grać radzę nie mrozić kasy ;)
Piłkarze Stali Stalowa Wola nie zagrają jutro w meczu rundy przedwstępnej Pucharu Polski z Łysicą II w Bodzentynie.
- Nie pojedziemy na mecz z przyczyn organizacyjno-finansowych. Musimy w klubie poukładać najpierw pewne sprawy - powiedział członek rady nadzorczej Stali Stalowa Wola Mariusz Szymański.
W meczach pucharowych zagrają jutro trzy inne nasze zespoły - Resovia z Okocimski, Piast Tuczempy z Garbarnią
Kraków i Stal Rzeszów w Sosnowcu z Zagłębiem.
źródło: nowiny24.pl
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Tych spotkań, w których drużyny się wycofały z Pucharu Polski już nie ma w ofercie. A kurs na Sokół spadł do 2.30.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Tobet wystawił kursiwa, ale brak kilku meczów niestety.
Młoda Legia + Wigry @ 2.45 Tobet ✅ 2:1 + 0:6
Zacznijmy od mojej drużyny. Motor raczej słynie z faktu odpuszczania pucharu, z tego samego słynie sam trener Motoru, który w barwach Wisły, dokonał dużej sztuki, bowiem zespół będący na fali i idący po pewny awans do II ligi przegrał z będącą wówczas jedną nogą w okręgówce Janowianką Janów Lubelski. W chwili obecnej, kadra Motoru jest bardzo szczupła, tak naprawdę ciężko też powiedzieć, czy podpisani niedawno zawodnicy (Kostrubała, Matuszczyk, Nowotka) zagrają w dzisiejszym spotkaniu.
Co do Legii, to to zespół na ten moment byc może trochę słabszy niż przed rokiem, bowiem tacy gracze jak Widejko, Kopczyński, Cichocki już w niej raczej grać nie będą. W bramce na pewno stanie Oskar Pogorzelec, na prawej stronie obrony Paweł Wolski, w środku Romachów, z przodu pewnie Kita, no cięzko powiedzieć jak to będzie wygladało, niemniej juniorzy Legii pokonywali w sparingach przed sezonem Huragan Morąg czy Olimpię Elbląg, dlatego też nie widzę problemów w rywalizacji z Motorem. Otóż, Motor puści ten mecz, niestety, takie są realia, jedno czego się boje, i dlaczego nie zagrałem tego specjalnie mocno, to to, że w następny czwartek zaczyna się Ruhr Cup, w którym wystąpią gracze Młodej Legii. Ciężko przypuszczać, by grali oni w najmocniejszym składzie kolejny mecz PP, może trochę nie na ręke byłby ów awans, gdyby nie to, że na szczęście ML dysponuje sporą liczbą zawodników, a ci mniej grający zapewne zagrają w kolejnym meczu, i pewnie też IV-ligowca ograją, meczu z Bogdanką. Motor w tym momencie zaabsorbowany jest raczej szukaniem nowych zawodników, przygotowaniami do meczu z Wisłą Puławy (ważny mecz dla trenera na pewno) niż na PP, z którego jak co roku odpadnie w I rundzie, tak widzę to ja.
Wigry zagrają w Sokółce, z Sokołem, z którym po wycofaniu z II ligi nie dzieje się nic, nie wiadomo jakim składem Sokół zagra, bo większośc ich zawodników ze składu II-ligowego poszła w Polskę i na ich występ raczej nie ma co liczyć. Generalnie trochę obawiałbym się, gdyby Wigry nie znały swojego kolejnego rywala i mogłyby pomyślec, a po co się przemęczać, można odpaść, ale nie, jeśli odpaść to raczej w kolejnym spotkaniu i z rywalem o podobnej klasie, bo w przypadku porażki z czwartoligowcem, atmosfera może siąść, wiadomo, jak to bywa, jakieś głupie oskarżanie się o nie wiadomo co. Dlatego wydaje mi się, że jeszcze jedną rundę Wigry nam zagrają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Odra - GKS Tychy ✅ 1-3
Typ:
GKS Tychy DNB
Kurs: 1,83
Buk: bet365
Stawka: 10/10


Nie rozumiem tego kursu, skoro Tobet ma GKS na 1,5 :cool:
GKS wygrał już raz z Odrą w pucharze po karnych kilka lat temu,
gdy obie drużyny były na inny szczeblu rozgrywek.
Teraz GKS zagra w 1 lidze, w sparingach dobre wyniki, pokonali GKS Katowice,
przegrali 0-1 z Polonią Bytom, pokonali ponadto Raków, zremisowali z Flotą 1-1.
Wyniki Odry w sparingach nie porywają, jeśli GKS podejdzie poważnie do tego meczu wygra ten mecz.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Legia II Warszawa-Motor Lublin Under 2,5 @ 2,05 Tobet⛔2:1

Jak dla mnie kurs ciekawy więc spróbuje. Motor przede wszystkim ma spore braki w ofensywie. Odeszli Prędota, Popławski, Koczon i teraz czytam właśnie, że Migalewski ma odejść. Nawet jeśli Ukrainiec nie odejdzie, to dzisiaj i tak nie zagra, gdyż nie trenował jeszcze w okresie przygotowawczym z zespołem, gdyż nie mógł długo załatwić wizy na pobyt w Polsce. W ataku zapewne zagra Damian Szpak czyli 19-latek, który fakt ma spore umiejętności ale samemu może nie podołać grze w ataku. Do tego do rozgrywek zgłoszono 4 juniorów: Kacper Skrzypek(bramkarz - rocznik 94), Damian Gawron(pomocnik/napastnik - rocznik 94) oraz z rocznika 95, Marcina Kufrejskiego(napastnik) oraz Kubę Kosiarczyka(obrońca). W bramce Motor ma pewnego Oszusta, który nie jednokrotnie ratował Motor w ubiegłym sezonie. Chociażby w Puławach jego świetna dyspozycja pomogła nam wywieźć punkt z tego terenu. Jak dla mnie to może być bramkarz na długie lata w Lublinie, o ile oczywiście nikt się o niego nie upomni z wyższych lig. Obrona z tego co wiem chyba nie zbyt zmieniona, bo miał odchodzić Karwan ale Sawa przekonał zarząd, że warto go pozostawić. W ogóle myślę, że Motor pojedzie tam nie atakować, a zagrać z kontry, gdyż po prostu nie mają zbytnio czym straszyć. Legia II to drużyna złożona z zawodników Młodej Ekstraklasy. W bramce tak jak Adqs pisał zagra Oskar Pogorzelec, którego mogliśmy oglądać podczas Euro U17 na boiskach Słowenii. Z tego co wyczytałem na oficjalnej stronie Legii to zabraknie już najlepszego strzelca z ubiegłego sezonu Mesy, Macieja Górskiego. W ogóle jestem ciekaw na jakim poziomie są ci juniorzy młodej Legii względem poziomu drużyny z II ligi. Ja myślę, że tutaj może dojść do dogrywki, gdyż widzi mi się jakieś 0:0/1:1 ale ja tam wolę pobrać under, gdyż wszystko mi wskazuje na małą ilość goli, tym bardziej, że obie ekipy w ciężkim treningu, gdyż do rozgrywek jeszcze trochę czasu, a PP na pewno nie jest celem ani jednych, ani drugich.
 
P 2

pixtr090

Użytkownik
Odra - GKS Tychy
Typ:
GKS Tychy DNB
Kurs: 1,83
Buk: bet365
Stawka: 10/10
Nie rozumiem tego kursu, skoro Tobet ma GKS na 1,5 :cool:
GKS wygrał już raz z Odrą w pucharze po karnych kilka lat temu,
gdy obie drużyny były na inny szczeblu rozgrywek.
Teraz GKS zagra w 1 lidze, w sparingach dobre wyniki, pokonali GKS Katowice,
przegrali 0-1 z Polonią Bytom, pokonali ponadto Raków, zremisowali z Flotą 1-1.
Wyniki Odry w sparingach nie porywają, jeśli GKS podejdzie poważnie do tego meczu wygra ten mecz.
Tak tylko w regulaminowym czasie i dogrywce było 0-0, poza tym teraz sytuacja jakby się odwraca to GKS jest wyżej, dokonali kilka transferów ale raczej nikt z nowych graczy nie zagra, Odra przeszła fuzje z jakimś zespołem i na pewno wieksza ilość piłkarzy nie zaszkodzi, myśle że wynik będzie oscylował w granicach 0-0, dlatego stawiam 1X @ 2.3
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom