>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Kitzbühel & Los Angeles, 22-29.07.2012

Status
Zamknięty.
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis Atp Kitzbuhel 19-00, 23.07.2012
Jurgen Zopp - Garcia Lopez
typ: 2-0
5,00
Williamhill
Analiza
Jutro w spotkaniu pierwszej rundy turnieju na kortach ziemnych w Kitzbuhel, Estonczyk Juergen Zopp spotka sie z Hiszpanem Guillermo Garcia Lopezem. Zdecydowanym faworytem bukmacherow jest Hiszpan, ja mysle jednak, ze szanse w tym spotkaniu sa bardziej wyrownane. Hiszpan rozegral ostatnio dobry turniej na kortach ziemnych w Stuttgarcie, gdzie przegral dopiero swoj czwarty mecz z Juanem Monaco. Hiszpan ewidentnie zlapal forme na turniej w Niemczech, czy jednak ja utrzyma? Garcia Lopez to zawodnik chwiejny, gra zrywami. Ponadto Hiszpan w przeciwienstwie do wiekszosci rodakow wcale nie czuje sie bardzo komfortowo na kortach ziemnych. Jego przeciwnik, Jurgen Zopp pokazal, ze mimo preferowania szybszych nawierzchni, na cegle grac potrafi, byl w cwiercfinale turnieju w Bastad, wygral m.in. z Filippo Volandrim, specjalista od gry na clayu. Sadze, ze moze byc to zaciete spotkanie, ale uwazam, ze na swoja korzysc rozstrzygnie ja Jurgen. Ponadto widze po jego stronie spore value przy oferowanym kursie przez wielu bukmacherow.

----------------------------------------------------------------

Tenis ATP Kitzbuhel 11-30, 24.07
Bolleli - Zeballos
typ: 2-0
3,20
BAH
Analiza
We wtorek dojdzie do spotkania w ramach pierwszej rundy turnieju atp w kitzbuhel, Wloch, Simone Bolleli spotka sie z Argentynczykiem, Horacio Zeballosa. Korzystam z okazji juz dzis, gdyz uwazam, ze kursy na mojego faworyta moga nieco spasc. A w moim odczuciu faworytem spotkania jest bardziej doswiadczony Wloch. Simone Bolleli na niejednym korcie &quot;chleb jadal&quot;. Ponadto bardzo dobrze czuje sie w grze na ceglanej maczce, jego topspiny wyprowadzaja z rownowagi niejednego rywala. Wloch jest rowniez w dobrej dyspozycji, wlasnie wygral turniej challengerowy w swoim kraju. Argentynczyk to zawodnik, ktory powoli puka do swiatowej czolowki, ale to chyba nie jest jeszcze odpowiedni poziom. Duzo bardziej przekonuje mnie Wloch z tej pary, jest w dobrej formie, to doswiadczony zawodnik i jesli tylko zagra na swoim poziomie powinien awansowac do kolejnej rundy.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Klizan-Thiem 2 5,00
Veic-Kavcic 1 2,10
Myśle,że warto tak spróbować zarówno Klizan jak i Kavcic grają na IO i może po prostu odpuszczą?Z resztą Veic i tak ma niezłe szanse by wygrać.Według mnie warto.Kursy Bet365.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
W 108

wolnosc-slowa

Użytkownik
Klizan-Thiem 2 5,00
Veic-Kavcic 1 2,10

Myśle,że warto tak spróbować zarówno Klizan jak i Kavcic grają na IO i może po prostu odpuszczą?Z resztą Veic i tak ma niezłe szanse by wygrać.Według mnie warto.Kursy Bet365.
a gdzie mozna znalezc liste zawodnikow ktorzy zagraja na IO ??
 
moonlight_shadow 87

moonlight_shadow

Użytkownik
Klizan-Thiem 2 5,00
Veic-Kavcic 1 2,10
Myśle,że warto tak spróbować zarówno Klizan jak i Kavcic grają na IO i może po prostu odpuszczą?Z resztą Veic i tak ma niezłe szanse by wygrać.Według mnie warto.Kursy Bet365.
Ja również to zagrałem dodając jeszcze debla Rosol/Zaballos którzy grają z deblem Kohlschreiber/Tumphart a Kohli też jedzie na igrzyska...możę kurs nie powala ale chyba warto i do tego jeszcze Krunic w meczu z Hlavackovą w turnieju w Baku, bo ta również występuje Na Igrzyskach w deblu z Hradecką i mają naprawdę spore szanse na medal a kurs na serbke w okolicach 2,5 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
chinaski 25

chinaski

Użytkownik
M. Fischer - A. Balazs 1 1.50 bet365 ⛔

Bardzo uboga oferta tenisowa na dzisiejszy dzień, wybrałem jednak jedno spotkanie godne zagrania. Pierwsza runda na turnieju w Kitzbühel. Reprezentant gospodarzy zagra z Atillą Balazsem. Moim zdaniem faworyt w tym spotkaniu jest jasny- Fischer. Rozegrał on ostatnio całkiem przyzwoite trzy spotkania, w końcu uległ późniejszemu finaliście turnieju w Gstaad- Tipsarevicowi, z którym wygrał jednak seta. Był on bardzo bliski jego wyeliminowania, po wygranym pierwszym secie w drugiej odsłonie miał wynik 5-2*. Balazs tutaj przedzierał się przez kwale, pokonał w nich nawet Dustina Browna, który ostatnio jest w wysokiej formie. Wcześniej jednak trzy porażki z rzędu: 3-6 0-6 z Linzerem, 6-4 2-6 3-6 z De Bakkerem oraz kolejna trzysetówka, na challengerze w Poznaniu z Gawronem, który moim zdaniem klasą i umiejętnościami odstaje od dzisiejszego rywala Węgra. Fischer ostatnio w gazie, poza tym gra u siebie, a jak wiadomo w takich turniejach niejednokrotnie mniej znani zawodnicy osiągali dobre wyniki, liczę dziś na niego i jest to mój typ dnia.
 
blads 187

blads

Użytkownik
Myśle,że warto tak spróbować zarówno Klizan jak i Kavcic grają na IO i może po prostu odpuszczą?
Czymś takim akurat bym się nie sugerował w przypadku takich zawodników. Przecież doskonale wiadomo że wiele na igrzyskach nie osiągną, a punkty do rankingu zawsze im się przydadzą, tym bardziej w słabiej rozstawionym turnieju. Na takich igrzyskach pogra jeden z drugim runde, bądź dwie w zależności od tego czy drabinka im siądzie czy też nie. Z pewnością zdają sobie z tego sprawę i pograć na maksa w turnieju przed igrzyskami nie będzie dla nich problemem. Jeżeli byliby to zawodnicy którzy mają realne szanse na zajście daleko na olimpiadzie, to ten argument mógłbym poprzeć, w tym przypadku takie gadanie można włożyć między bajki
 
P 6

paulsien

Użytkownik
Po pierwsze decyzję o turniejach podejmuje się odpowiednio wcześniej, potem za wycofanie się z turnieju grozi kara finansowa. Nie wiem czy Kavcic wiedział że zagra na olimpiadzie na początku stycznia. Lepiej chyba zagrać w 1 rundzie i przegrać niż nie grać i zapłacić.. Poza tym Thiem gra u siebie i mam nadzieję że tanio skóry nie sprzeda
 
K 82

kupson141

Użytkownik
Spotkanie: Kuznetsov A. - Klahn B.
Typ: Kuznetsov A. 2-0
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365

Obu zawodników dzieli spora przepaść. Alex zajmuje 201 pozycję w rankingu ATP zaś Klahn jest 613. Samym rankingiem nie ma co się sugerować jednakże Klahn jest bardzo niedoświadczonym zawodnikiem. Mimo, iż ma 22 lata to ma zaledwie rozegranych 58 oficjalnych meczy. W tym roku pokazał się w 4 turniejach. Wszystkie rozegrane były w USA. Obaj zawodnicy spotkali się w bezpośrednim meczu w tym roku na trawie w Newport. Tam bez większych problemów wygrał Kuznetsov 6-3, 6-4. Dziś także mecz powinien zakończyć się w 2 szybkich setach. Oglądałem Alexa ostatnio w Atlancie. Mecz z Russellem przegrał tylko przez swoją głupotę, bo grał znacznie lepiej niż jego rywal. Kuznetsov na Amerykańskim hardzie zawsze spisywał się dobrze, są to jego bez zwątpienia ulubione korty. Takich niedoświadczonych grajków powinien szybko miażdżyć w niecałą godzinę. Doświadczenie, ogranie i zdecydowanie więcej rozegranych meczy na hardzie będzie po stronie Alexa. Kurs moim zdaniem bardzo fajny biorąc pod uwagę to że ich poprzedni mecz właśnie zakończył się w szybkich 2 setach. Polecam. GL!
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
po przegranej Kavcica w singlu warto już grać mocno:

Fischer M./Oswald P. - Kavcic B./Zelenay I. 1 1.75 WilliamHill 1 1.75

debel ten dostępny na razie tylko u trzech buków, WH 1.75, Expekt 1.70 i w Bet-at-home 1.70, spadek z 1.75.
Kavcic w sobotę zaczyna (a wielce prawdopodobne że i kończy) przygodę na Igrzyskach Olimpijskich w singlu.
Dziś przegrał z Veicem 1:6 2:6, choć dwa tygodnie temu również na kortach ziemnych, w Ojczyźnie Veica wygrał 6:2 6:2
Widać, że zbiera się już do Londynu, więc skoro w singlu nie próbował walczyć tym bardziej nie zrobi tego w deblu.
Grali z Zelenayem pierwszy raz przed tygodniem i odpadli w dwóch setach w pierwszej rundzie,
teraz trafiają na gospodarzy Fischer/Oswald, dla Austriaków turniej u siebie na pewno bardzo ważny
do tego słabo obsadzony, rozstawieni szykujący się na IO szybko będą odpadać
więc jest to dla nich świetna okazja do nabicia sobie punktów zarówno w singlu jak i deblu, oraz osiągnięcia sporego sukcesu.
Grali ze sobą już kilkukrotnie w parze i wychodziło to z niezłym skutkiem choć nie na najwyższym poziomie oczywiście.
taki kurs na Austriaków trzeba brać z pocałowaniem ręki ????

warto grać mocno przeciwko wszystkim uczestnikom Igrzysk Olimpijskich, którzy najpóźniej w środę powinni definitywnie pożegnać się z tym turniejem.

Klizan - Thiem 2 5.00 bet-at-home

Spotkanie pierwszej rundy turnieju ATP rozgrywanego na ziemi w Austriackim Kitzbuhel pomiędzy rozstawionym z numerem piątym Słowakiem Martinem Klizanem a grającym z dziką kartą Austriakiem Diminiciem Thiem. Wszyscy żyją oczywiście zaczynającą się za chwilę Olimpiadą, jednak kilku zawodników, którzy wystąpią na Olimpiadzie zagubiło się w Kitzbuhel i gra w tym turnieju. Wiadomym jest że będzie to turniej niespodzianek, ponieważ większość z graczy rozstawionych zaczyna w sobotę udział w turnieju singlowym na Igrzyskach Olimpijskich, więc pytanie brzmi kiedy będą chcieli się tam wybrać, pierwszym potwierdzającym to przykładem jest zakończony przed chwilą pojedynek rozstawionego z ósemką Słoweńca Blaza Kavcica, który bez walki przegrał z Veicem 1:6 2:6, choć dwa tygodnie temu Kavcic również na korcie ziemnym nie dał mu szans wygrywając 6:2 6:2. Patrząc tylko na umiejętności oczywiście młody Austriak nie miał by dziś szans, choć najlepsze wyniki osiąga na kortach ziemnych, na których to potrafi już powalczyć z tenisistami sklasyfikowanymi wyraźnie wyżej od niego, dodatkowo będzie to dla niego najważniejszy turniej w tym roku, gra u siebie, będzie chciał zaprezentować się z jak najlepszej strony, w normalnych warunkach nie miał by szans, ale gdy wiadomym jest, że Klizan jeszcze w tym tygodniu zaczyna zmagania na Igrzyskach jego szanse rosną i kurs 5.75 wydaje się bardzo atrakcyjnym, może i Klizan nic nie zdziała na Igrzyskach nie będzie tam walczył o medale, jednak na pewno nie będzie chciał zawieść rodaków, dodatkowo swego partnera deblowego Lacko, zapewne chce jeszcze potrenować na trawie w Londynie, więc nie wykluczone, że już dziś zakończy swój udział w zawodach, choć oczywiście jeśli tak się nie stanie trzeba w kolejnej rundzie już z dużo lepszym rywalem grać przeciwko Olimpijczykowi, oczywiście w jutrzejszym deblu także, oraz przeciwko innym graczom, którzy są na listach startowych na trawiastych kortach Wimbledonu. Nie wykluczam też, że Klizan skreczuje, co od razu rozwiąże mu sprawę czekania na jutrzejsze spotkanie deblowe, dlatego też gram w bet-at-home gdzie po pierwszej piłce krecz Klizana = wygrana ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
marekpua 97

marekpua

Użytkownik
Flavio Cipolla v Jack Sock @1,70 ⛔
Szkoda, że wczoraj nie miałem czasu przejrzeć oferty, bo kurs byłby znacznie wyższy. Mimo tego 1,7 w bet770 lub mybet jest jeszcze do grania.
Amerykanin jest zdecydowanym faworytem tego spotkania. Zagra u siebie z rywalem, który kilka dni temu przyleciał z Hamburga do USA. W dodatku Cipolla to gracz specjalizujący się głównie w grze na kortach ziemnych.
W ubiegłym tygodniu Sock zaliczył dobry występ w Atlancie, myślę że tutaj także nie zawiedzie swoich fanów.
5/10j
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Guccione-Sorensen 1 1,53
Australijski wieżowiec ograł tutaj już Bemelmansa i gładko Dadamo 2-0 czyli forma niezła jest.Sorensen wymęczył wygraną z Mello i ograł Duclosa.Mnie jednak bardziej przekonuje Australijczyk,który jest bardziej doświadczonym graczem i który preferuje takie nawierzchnie jak hard.Oczywiście Irlandczyk też nieźle sobie radzi na tego typu nawierzchniach ale bardziej mnie przekonuje Guccione.
Kuznetsov-Klahn 1 1,36
Kuznetsov pewnie przeszedł 2 rundy kwalifikacji ogrywając zawodników dużo niżej notowanych,Klahn ograł tutaj Hocevara oraz niespodziewanie Smyczka ale Tim jest chimerycznym graczem.H2H 1-0 dla Kuznetsova i to dość niedawno więc imo warto na niego zagrać.Klahn dwóch niespodzianek raczej nie sprawi.
Felder-Berankins 2 1,33
Berankins miewa różne swoje fochy i inne dziwne zachowania ale Feldera na hardzie powinien na luzie łyknąć.
Kamke/Phau-Ebelthite/Marray 2 1,53
Ebelthite/Marray dla mnie dużo lepsi debliści,zwłaszcza na takiej nawierzchni para niemiecka nie powinna mieć dużo do powiedzenia.Zarówno Ebelthite jak i Marray głównie skupiają się na deblu co powinno zaowocować i w tym spotkaniu bowiem rywale z Niemiec debla traktują po prostu jak dodatek do gry singlowej.
Baker-Ram 1 1,28
Baker ostatnio przegrał z Kunitsynem i trzeba dzisiaj (jutro o 6.45) zmazać tą porażkę.Ram owszem nieźle gra na hardzie ale na tej nawierzchni nie osiąga już takich wyników jak na trawie,gdzie ma więcej atutów.Mniejsza szybkość nawierzchni sprawia,że Baker wyrasta tutaj na zdecydowanego faworyta.
Kursy Bet365.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
tak mecz Klizan - Thiem to był cyrk nie tenis.
Klizan chciał przegrać, wyrzucał po autach, balonikami wystawiał na środek kortu piłki, cuda na kiju, ale młody Austriak był za słaby by to wygrać, niestety.
typ po ładnym kursie był bliski wejścia, niestety się nie udało, co nie zmienia faktu, że jak tylko będą kursy na druga rundę trzeba jeszcze odważniej grać przeciwko Klizanowi
+ wyżej opisany przeze mnie typ debla przeciwko Kavcicovi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
marekpua 97

marekpua

Użytkownik
Kunitsyn, Igor v Capdeville, P. @1,71 ⛔
Pinnacle
, ewentualnie można w NB zagrać po 1,73, ale ja tam rzadko grywam ;)
Kunitsyn lubi grać na amerykańskich kortach. Może w tym sezonie nie odnosi zadowalających wyników, ale na nawierzchni twardej z graczami pokroju Capdeville nie przegrywa. Chilijczyk wolałby, aby to spotkanie rozgrywane było na cegle, ponieważ tam miałby więcej atutów. Jeżeli dodamy do tego fakt niedawnego powrotu po kontuzji to faworyt tego meczu może być tylko jeden. Ze stawką radzę nie szaleć, bo Kunitsyn potrafi być chimeryczny.
3/10j
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dla mnie to jeden z tych typów, wobec których przejść obojętnie się nie da. Co prawda kurs znacznie spadł w dół, ale moim zdaniem wciąż warto strzelać. A teraz do sedna;
Sock to niewątpliwie nadzieja amerykańskiego tenisia, przyglądałem mu się już w zeszłym roku i robi postępy na prawdę wielkie. W poprzednim turnieju w Atlancie doszedł do ćwierćfinału zatrzymując się dopiero na Isnerze, któremu był w stanie łamać serwis i doprowadzając do bardzo zaciętego meczu. I choć przegrał w dwóch setach, tak wrażenie pozostawił bardzo dobre. Wcześniej pokonał Bogomolova i Johnsona. Włoch Cippola z koleji ostatnio niezbyt pozytywnie i choć potrafi się odnaleźć na hardzie przy swoim przebijackim stylu, tak z Jackiem przy aktualnej formie zadanie będzie podwójnie trudne. Postanowiłem ,że dam szansę tutaj gospodarzowi, ponieważ patrząc na aktualną dyspozycje i przedewszystkim ambicje to amerykanin jest tutaj na dobrej drodze, by dobrze zaingurować w I rundzie. Mecz jutro nad ranem - o 4:45.

Flavio Cippola - Jack Sock @ 1,68 Pinnacle
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Czymś takim akurat bym się nie sugerował w przypadku takich zawodników. Przecież doskonale wiadomo że wiele na igrzyskach nie osiągną, a punkty do rankingu zawsze im się przydadzą, tym bardziej w słabiej rozstawionym turnieju. Na takich igrzyskach pogra jeden z drugim runde, bądź dwie w zależności od tego czy drabinka im siądzie czy też nie. Z pewnością zdają sobie z tego sprawę i pograć na maksa w turnieju przed igrzyskami nie będzie dla nich problemem. Jeżeli byliby to zawodnicy którzy mają realne szanse na zajście daleko na olimpiadzie, to ten argument mógłbym poprzeć, w tym przypadku takie gadanie można włożyć między bajki
dopiero zobaczyłem ten wpis, zupełnie się z nim nie zgadzam.
Igrzyska Olimpijskie to dla sportowca najważniejsza impreza i choć wiadomo że szanse na to by coś zdziałać mają niewielkie na pewno traktują te zawody poważnie, do tego jeśli tylko jest taka szansa próbują sklecić jakiegoś debla, a nóż się uda, i tak Klizan zagra z Lacko w Londynie, bo na takiej imprezie trzeba spróbować gdy jest szansa, Kavcic będzie jedynym Słoweńcem więc debel mu odpada ale na pewno i Kavcic i Klizan zagrają w mikście, ponieważ obie te nacje mają min. 2 zawodniczki na turnieju.
Pewnie w obecnej sytuacji jest to im zupełnie nie na rękę że siedzą w Kitzbuhel, ale szybko z tej sytuacji wyjdą, Kavcic już oddał, Klizan odda, a i taki Kohlschreiber musi coś wymyślić by się z Kitzbuhel wydostać, buki o tym wiedzą i w ciągu godziny kursy na Balazsa z Niemcem spadły z 6,50 do 4,0. Igrzyska Olimpijskie to jest właśnie powód by odpuścić ten turniej, nie są to zawodnicy z czołówki, ale renoma tej imprezy robi swoje, a to że turniej zaczyna się już 28 lipca (sobota) wyklucza samo z siebie by grać w Kitzbuhel na poważnie, co widzieliśmy w ciągu dzisiejszego dnia. Na pewno każdy będzie chciał trochę potrenować na trawie a nie z partyzanta zaczynać Igrzyska, do tego dochodzi kwestia by nie zawieść swoich partnerów z debla czy miksta, oraz nie ośmieszyć kraju na tak poważnej imprezie, każdy tam zagra na 100% a takich turniejów jak ten w Kitzbuhel dla 60 czy 80 tenisisty w rankingu będzie jeszcze mnóstwo ;)
 
W 4

wiesiu

Użytkownik
warto grać mocno przeciwko wszystkim uczestnikom Igrzysk Olimpijskich, którzy najpóźniej w środę powinni definitywnie pożegnać się z tym turniejem.
Zapominacie jeszcze o mozliwosci, ze moze wygrac mecz a nastepne spotkanie oddac walkowerem. Skoro juz przystepuje do meczu to czemu mialby go nie chciec wygrac. Dodatkwo w deblu jest jeszcze zbiorowa odpowiedzialnosc. I nie sadze by kolega z zespolu chcial zrobic swinstwo partnerowi. Tak wiec ja bym jednak troche uwazal z graniem grubo przciwko przyszlym olimpijczykom...
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Zapominacie jeszcze o mozliwosci, ze moze wygrac mecz a nastepne spotkanie oddac walkowerem. Skoro juz przystepuje do meczu to czemu mialby go nie chciec wygrac. Dodatkwo w deblu jest jeszcze zbiorowa odpowiedzialnosc. I nie sadze by kolega z zespolu chcial zrobic swinstwo partnerowi. Tak wiec ja bym jednak troche uwazal z graniem grubo przciwko przyszlym olimpijczykom...
Klizan przystąpił i ani myślał schodzić zwycięsko z kortu, niestety młody Austriak okazał się za słaby.
według mnie a pisałem to już kilkukrotnie środa, max, czwartek to ostatnia chwila by uciekać do Londynu i przynajmniej za dwa razy potrenować na tamtejszej trawie przed pierwszym swoim meczem singlowym.
Nie wiemy jak to zrobią poszczególni tenisiści ale jest niemal pewne że za długo tu już nie posiedzą, prócz Kavcica, Klizana, Kohliego też Haase gra w turnieju Olimpijskim
można próbować zagrać coś rozsądnego przeciwko nim w najbliższych meczach, do finału tu nie posiedzą bo przegapią w Londynie pierwszą rundę ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom