>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

KOHORTA

Status
Zamknięty.
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
Eurobasket U20 B
19:30 Izrael U20 - Polska U20
Typ: Izrael +21
Kurs 1.83

Stawka 3/5


Spotkanie bezproblemowo powinno sie zakończyć zwycięstwem Polaków ale nie aż taką różnicą punktów - Informator od koszykówki zagrał -12.5 punkta dla Polski , ja dzisiaj polecam zagrać wszystkim kontre w przeciwną strone tylko że handicap na to spotkanie ma już prawie dwukrotną wartość tego co proponuje pan En W tym spotkaniu Polacy niepowinni dać rady pokryć aż tak wysokiego handi.
 
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
Eurobasket U20 B
19:30 Izrael U20 - Polska U20
Typ: Izrael +21
Kurs 1.83

Stawka 3/5


Spotkanie bezproblemowo powinno sie zakończyć zwycięstwem Polaków ale nie aż taką różnicą punktów - Informator od koszykówki zagrał -12.5 punkta dla Polski , ja dzisiaj polecam zagrać wszystkim kontre w przeciwną strone tylko że handicap na to spotkanie ma już prawie dwukrotną wartość tego co proponuje pan En W tym spotkaniu Polacy niepowinni dać rady pokryć aż tak wysokiego handi.
✅

76-73

✅
 
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
Cleveland Indians - Baltimore Orioles
Typ Cleveland Indians
Kurs 1.80
Stawka 4/5

Z informacji które do mnie dochodzą od znajomego ze stanów , dzisiejsze spotkanie zakończyć musi się na korzyść dzisiejszych gospodarzy. Jako pitcher&#39;a gospodarze dzisiaj wystawiają Derka Lowe&#39;a który znakomicie spisuję się w pojedynkach naprzeciw Baltimore.Spotkanie wygrają gospodarze w 90 %. Można spróbować handicap -2.5 po kursie 3.50 - Stawkując 1/5 oraz -3.5 kurs 4.50 1/5
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
nie powinienem pisac teraz w tym temacie bo jeszcze spotkanie trwa ale przegrywajac 8-1 ... dobrze to niewróży
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Pisz chociaż buka w jakim można było to kiedyś tam zagrać i kurs.

Bo z tego co ja widzę to około 10 już większość buków miała linie rzędu 53.5.
 
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
EUROPA: Miostrzostwa Europy U18 - Kobiety - od 9 do 12 miejsca
Słowenia vs Grecja
Typ 2
Kurs 1.73
Stawka 4/5

W bukach internetowych zablokowane spotkanie można zagrać w naziemnym TOTOMIX drużyna słoweni podchodzic bedzie do spotkania rezerwami Grecja optymalny + duża motywacja skład kurs w miare dobry spadek z 2.75
 
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
EUROPA: Miostrzostwa Europy U18 - Kobiety - od 9 do 12 miejsca
Słowenia vs Grecja
Typ 2
Kurs 1.73
Stawka 4/5

W bukach internetowych zablokowane spotkanie można zagrać w naziemnym TOTOMIX drużyna słoweni podchodzic bedzie do spotkania rezerwami Grecja optymalny + duża motywacja skład kurs w miare dobry spadek z 2.75
✅✅✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom