>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

12. Kolejka Speedway Ekstraligi - 15 lipca

Status
Zamknięty.
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP


Jutrzejsza kolejka zawiera następujące spotkania:
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa (godz. 17.00)
Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów (godz. 18.00)
Falubaz Zielona Góra - Wybrzeże Gdańsk (godz. 18.30)
Unia Leszno - Stal Gorzów (godz. 19.30) TVP SPORT
Unia Tarnów - Apator Toruń (godz. 19.30)

Zapraszam do podawania typów wraz z analizami na dane konfrontacje.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Jest ktoś z Leszna na forumku? Może powiedzieć jak wygląda pogoda, jak tor jest przygotowany no i jak po treningu ;)
 
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Pogoda aktualnie dobra, około 20C. Chmury powoli się kumulują ale deszczowych chmur na razie nie widać. W nocy nie padało, więc dopiero na wieczór bardzo możliwy deszcz i burza. Tor jak oglądałem wczoraj był już przygotowany, dzisiaj pewnie będzie polany bo Gorzów ciężko jeździ na mokrym a deszcz może tylko nam Leszczynianom pomóc. Wiatr dosyć duży, a słońce raz przebija się przez chmury i raz świeci cały czas.
Jeśli chodzi o spotkanie, to warto postawić na Unie, jeżeli rzeczywiście spadnie deszcz. Gorzów będzie miał duże problemy. Jeżeli deszczu nie będzie to Gorzów może się spokojnie zrewanżować za poprzednie spotkanie. Oczywiście dochodzi tu kolejny aspekt, nikt z kibiców nie lubi tutaj Golloba, będą gwizdy i napięta atmosfera. Warto też zagrać za drobne na remis, w końcu Unia bardzo często ociera się o remis w tym sezonie lub właśnie remisuje.

Unia Leszno 2.55 - 18.00 - 1.55 Stal Gorzów

Unia Leszno - Stal Gorzów, 1 @ 2.55 - Bwin ✅
TYLKO UNIA LESZNO!
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Polonia Bydgoszcz - PGE Marma Rzeszow 1 1,13
Tauron Azoty Tarnów - Unibax Toruń 1 1,15
Betard Sparta Wrocław - CKM Wlokniarz Czestochowa 1 1,13

Kurs 1,47 - Tobet

Stawiam na zdecydowanych faworytów dzisiejszych meczy. Łączne AKO wychodzi fajne. Bydgoszcz dziś powalczy napewno o bonus chociaż będzie ciężko.Emil,Buczkowski super forma do tego Kościecha na swoim torze też bardzo mocny a i Artiom z Gapa mają coś do udowodnienia. Juniorzy to również mega przewaga gospodarzy.Wrocław wygrać wygra bo ma bardziej wyrównany skład niż przyjezdni.Sam Grisza i Nermark meczu nie wygrają a nie sądzę aby Bomber,Szombierski i Jabłoński pojechali jakieś fantastyczne zawody.Tarnów na swoim torze powinien wygrać z Toruniem w granicach minimum 10 oczek. Przewage zrobi Maciek Janowski przy swoich 6 startach.

Buczkowski(-1,5) - Gapiński 1 1,65 Tobet


W 3 biegach jada razem ale i tak zdecydowanie lepiej spisuje się Buczek. W 4 serii startów Krzysiek pojedzie z juniorem natomiast Gapiński z Emilem więc będzie miał zdecydowanie trudniejszy bieg. Buczkowski dziś powinien z Emilem poprowadzić Bydgoszczan do pewnej wygranej.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Tomasz Gollob-Niels Kristian Iversen(-0,5) 2 @ 2,00 Tobet✅5-13

W Lesznie powinien być tor przyczepny, a to oznacza, że Gollob pewnie nie pojedzie za dobrze, jednak under tutaj odpuszczam, bo znowu linia nie jest taka wysoka. Dzisiaj Gollob jak zwykle z juniorem w parze i raczej punktów nie powinien tracić, no chyba że Zmarzlik dobrze wyjdzie spod taśmy to wtedy mu pomoże do końca zapewne. Z kolei Puk jak wiemy w świetnej formie i jemu różnicy nie robi na jakim torze jedzie, a ten w Lesznie myślę, że może mu nawet pomóc. On dzisiaj w parze z Zagarem, który na wyjazdach jeździ średnio więc raczej nie powinien na nim punktów tracić. W swoich czwartych startach jadą razem(Puk i Gollob) i tutaj może się wiele wyjaśnić względem tego pojedynku. Również możliwe, że obaj się spotkają w nominowanym ale jakoś mam przeczucie, że Puk w ostatnim pojedzie albo z Kasperem albo z MJJ. Myślę, że value jest więc warto próbować.

Grigorij Laguta-Daniel Nermark(+1,5) 1 @ 1,72 Tobet✅12-10

Kurs i linia myślę, że elegancko dobrane pod Griszkę. Jak wiemy to jest jedyny zawodnik Lwów, który nie zawodzi w tym sezonie. Od niego co mecz można oczekiwać kilkanaście oczek i on to przywiezie. Dzisiaj powinien pojechać 6 razy, bo jakoś mi się nie chce wierzyć by Włókniarz mógł tam trzymać wynik w granicach 6pkt, gdyż nie mają zbytnio kim straszyć poza Griszką. Co do Nermarka, to on jeździ w kratkę, bo raz wygrywa, a raz przegrywa więc po nim różnych rzeczy można się spodziewać. Nawet jak odpali i też pojedzie 6 razy, co zakładam, to i tak uważam, że będzie gorszy, o co najmnie 2pkt od lidera Lwów, gdyż jest od niego zwyczajnie słabszy.

Przewage zrobi Maciek Janowski przy swoich 6 startach.
Przewagę zrobi to nie ulega wątpliwości ale przy 5 startach, bo raczej taktyka to dzisiaj nie pojedzie.

Ale typy Raduli to ja pobieram, bo to pewniaki i dorzucam jeszcze Falubaz i mamy ako 1,54 więc naprawdę świetne jak na taki zestaw, gdzie nie ma prawa cokolwiek nie wejść.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Pobrałem podobne typy (Buczek, Iversen, Grisza). Do tego dorzucam:

Andreas Jonsson powyżej 11.5 @ 1.65 Tobet

13+2 z Czewą, 13+1 z Rzeszowem, 12 z Wrocławiem (taśma), 13+1 z Lesznem, 10 z Tarnowem na inaugurację. Ostatnio forma w ligach znakomita, więc taka linia jest do grania. Rywal dziś słaby, ale wątpię by AJ odpuszczał biegi lub spotkanie. Nawet jak straci na h2h z Nickim czy bonusie (z czym sie liczę) to te 12 i tak powinien zrobić.
Michael Jepsen Jensen +0.5 - Krzysztof Kasprzak 1 @ 1.72 Tobet
MJJ w świetnej formie. W tym sezonie tylko raz przegrał z Kasprzakiem rywalizację h2h w meczach wyjazdowych. Leszno co prawda macierzysty tor Kasprzaka ale nie sądzę by to miało znacznie. MJJ pokazał w SWC, że obecnie należy do czołówki światowe i jedzie wszędzie. Kasprzak w ostatnich latach zrobił się zawodnikiem własnego toru .
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
W tym sezonie tylko raz przegrał z Kasprzakiem rywalizację h2h w meczach wyjazdowych.
Tylko zobacz ile Kasprzak w Lesznie sezonów przejechał... ???? Dla niego to właśnie nie będzie wyjazd, a MJJ może być pod formą po wczorajszym triumfie, wiadomo jak to jest. Zmobilizowany był na maksa wczoraj to dziś może być nieco słabiej, Kasper zna każdy metr toru na Smoczyku także prędzej na KK bym grał.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Tylko zobacz ile Kasprzak w Lesznie sezonów przejechał... ???? Dla niego to właśnie nie będzie wyjazd, a MJJ może być pod formą po wczorajszym triumfie, wiadomo jak to jest. Zmobilizowany był na maksa wczoraj to dziś może być nieco słabiej, Kasper zna każdy metr toru na Smoczyku także prędzej na KK bym grał.
uprzedziłeś mnie z tą wypowiedzią ???? Tak jak często gram undery Kasprzaka na wyjazdach tak dziś nie polecił bym grania przeciw niemu.Tata przygotuje dziś silniczek na leszczyńską kopę to Ksysiu pojedzie po dwucyfrówkę moim zdaniem.A młody Jepsen mimo że jest w wybornej formie(a może bardziej to jego sprzęt niż on sam) to dziś będzie zmęczony wczorajszym sukcesem..
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Również miałem to pisać, że gdzie jak gdzie ale w Lesznie to raczej ciężko wierzyć w to, że Kasper zawiedzie, zatem ja bym tutaj od niego dychę z urzędu oczekiwał, a tak jak piszecie MJJ wczoraj mógł dać w palnik trochę, bo jednak sukces to był więc nie zdziwi mnie jak dzisiaj na jakimś kacu może nie zapunktować super, a na pewno Kasper jest w stanie być lepszy od niego, a kurs na MJJ nie powala na kolana.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Feek, pewnie że pamiętam. Ale jakie to ma znaczenie? Tor też się trochę zmienił, a KK według mnie z sezonu na sezon jest coraz bardziej bezbarwny. Ostatnie występy Kaspra na Smoczyku:
- 7 pkt w mecz sparingowym (2012). Przegrywał wszystko z Pawlickimi a nawet Adamczewskim
- 10 pkt w 6 (2011) Eliga w barwach Tarnowa
- 11 pkt w 6 (2010) Eliga w barwach Tarnowa
- 6 pkt w 7 (2010) Eliga w barwach Tarnowa
Szału nie ma. Przy obecnej formie MJJ, który powinien zakręcić w okolicach min. 8-9 pkt ja widzę tutaj bet. Po cichu myślę nawet, że KK nie zobaczymy w nominowanych (jest Żagar, NKI, Gollob) ????
A co do &quot;palnika&quot; to bardziej bym o to podejrzewał Rosjan z Romanem P na czele ;-) Widziałem wywiad na Sky z MJJ-em że przygotowuje specjalne furki na SWC i widać, że grosza nie oszczędzał, bo sprzęt ma mega, więc ja mimo tego że rozumiem Wasze argumenty gram tutaj na młodego.
 
x_design 450

x_design

Użytkownik
Jest ktoś z Leszna na forumku? Może powiedzieć jak wygląda pogoda, jak tor jest przygotowany no i jak po treningu ;)
Pogoda idealna, słonecznie, 22*C. Ryzyko opadów praktycznie zerowe.
Trening był w piątek o 19. Tor lekko przyczepny (z naciskiem na lekko). Niech najlepszym przykładem będzie swobodna jazda i składanie się w łuk naszych juniorów, którzy niedawno zdali licencję (Marach, Piosicki).
Rozumiem, że tak przygotowano tor, bo obawiano się deszczu. Jednak prognozy się zmieniły i mam nadzieję, że teraz na torze bronują i porządnie roszą. W przeciwnym razie trudno dziś liczyć na trzy duże punkty...
Niemniej nie ma co się łudzić-takiej kopy jak była na Smoku w 2009 roku już nie będzie. Wówczas Stal nie wyszła z &#39;30&#39; i nie była w tym osamotniona. ;)
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Grzegorz Walasek -0.5 - Okoniewski tobet @1,85
Jeden nie udany występ Grega w Bydgoszczy i już go bukmacher zaniża jego poziom. W tym sezonie jest lepszy od Rafała, jeździł wcześniej w Bydzi, zarówno jeden jak i drugi, ale lepsze wyniki osiągał ten pierwszy. Bet niby 50/50, ale patrząc na cały sezon to Grzegorz jest lepszy od Okonia i spokojnie powinien mieć przynajmniej 1 oczko więcej.
Hancock -0,5 - Kolodziej @1,72
Ten drugi wraca po konruzji, zarówno jeden jak i drugi biegi z Lampartem(Gomólskim) i Jamrogiem więc na swoich tracić nie powinni. Uważam skoro Koldi zrezygnował z DPŚ i 1/2 MŚ to jednak te palce go bolały jak puszczał sprzęgło. Może dziś nie pojedzie fatalnie, ale większe szanse daje mistrzowi świata.
Krzysztof Kasprzak -0.5 - MJJ
Powrót Krzyśka na strae śmieci jest dla niego zawsze mobilizujący. MJJ w świetnej formie, więc bet 50/50. Lekki plus dla Krzyśka bo jego forma zwyżkuje, Duńczyk wczoraj trudne zawody jak i w czwartek, więc kolejny lekki plus dla Krzyśka. Tor w Lesznie jest jego ulubionym jak sam powtarza, więc myśle że będzie dobrze.
Stawki niskie bo te bety to nie jakieś 100%
 
r_gonzo 7,3K

r_gonzo

Użytkownik
Jest ktoś z Leszna na forumku? Może powiedzieć jak wygląda pogoda, jak tor jest przygotowany no i jak po treningu ;)
Aktualnie w Lesznie dosyć mocno zaczęło padać, ale myślę, że zaraz przejdzie. Więc dużego zagrożenia nie ma. Popada lekko = bardziej przyczepnie = Unia do Boju! ????
14:00 - Przestało padać. Na niebie piękne słońce!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
grycu 1,9K

grycu

Użytkownik
Holder over 10.5 1.65 Milenium⛔

Co tu dużo pisać. Chris jest w tym roku zdecydowanym liderem w drużynie toruńskiej. Kto jak nie Kangur ma trzymać dzisiaj wynik w Tarnowie ? Na wyjazdach imponująca średnia 2.6. 11 pkt jak najbardziej do zdobycia.

Jonsson over 11.5 1.60 Tobet⛔

AJ w tym roku w znakomitej formie w ligach. W Zielonej Górze Szwed za każdym razem ociera się o komplet, a dzisiaj dodatkowo słaby przeciwnik. Poza Pedersenem nie widzę tutaj nikogo kto mógłby zagrozić Szwedowi.

G. Łaguta over 10.5 1.80 Milenium✅

Grisza jest w tym sezonie bardzo pewnym punktem Lwów i nie schodzi poniżej 10 oczek. Sytuacja podobna jak w przypadku Holdera. Włókniarz większych szans dzisiaj we Wrocławiu nie ma, ale kto jak kto to Łaguta powinien trrzymać dzisiaj wynik i liderować częstochowskiej ekipie.

Popieram także typy Raduli: Wrocław 1.14 + Bydgoszcz 1.11 + Tarnów 1.17 Betsson✅
ako 1.48, a ryzyko wtopienia minimalne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 5

dero1987

Użytkownik
Kursy z rana: Tobet
N.K. Iversen -0,5 - Tomek 2,00
Iversen rewelacyjna forma, lepsza niż Tomek. A skoro w Lesznie troche popadało to Tomek raczej ciężko o dobry wynik.
Ward -0,5 - Ryan S. 2,02
Ward wraca po kontuzji, wczoraj w DPŚ tragicznie nie było. a Sullivan na wyjazdach różnie, zazwyczaj przeciętnie. Stawiam na Warda licząc na to, że pojedzie tak jak przed kontuzją.
Polonia - Marma 1,13
Polonia drużyną własnego toru. Emil w gazie, Buczek, Gapiński, Kościecha u siebie mocni, no i mocniejszy juniorzy. Pewna 1.
i z 1 ligi:
Povanzyj over 9,5 2,00
Dziś ciężki mecz. Prawdopodobnie 6 startów. Na wyjazdach prezentuje się przyzwoicie. Jako lider swojej drużyny musi solidnie punktować. A ma tam z kim wygrywać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Poziom dzisiejszych ofert od buków jest tragiczny, w niektórych nawet nie ma w ogóle, a która już godzina... Z racji tego pogrywam tasiemkę na faworytów i nie sposób się na niej przejechać. W dwóch zdaniach o każdym ze spotkań.
Do Wrocławia przyjeżdża Włókniarz, który sam siebie osłabia zmieniając Zengotę na Szuminę, niewiadoma Harrisa, a naprzeciw mocny kolektyw Sparty - Ułamek, Tai, Fredka, Ogór.. Powinno być bardzo spokojnie.
Do ZG przyjeżdża słabiutkie Wybrzeże, Jonsson i PePe spokojnie dwucyfrówki, Holta, Loktajew dorzucą cenne punkty. Armat u gości ciężko szukać, THJ ostatnio dołek, Chrzanowski... bez komentarza. Poza pewnym Nickim nie ma nikogo.
Polonia podejmuje Stal Rzeszów, o ile gdyby był Sówka to wstrzymałbym się z graniem o tyle bez niego jestem spokojny, że miejscowi wygrają. Równy skład kontra Okoń, Greg i Jason - to nie wystarczy.
Tarnów zmierzy się z Apatorem, Kołodziej, Hancock, Janowski, Madsen, Vaculik i nic więcej pisać nie trzeba, prawdopodobnie pozostaną niepokonani w tym sezonie na własnym torze.
Sparta+Falubaz+Polonia B.+Unia @ 1.64
Expekt
 
vitoss 18

vitoss

Użytkownik
Dla mnie oferta w milenium jest ok, normalnie gram w Tobecie jednak dziś z różnych względów wybrałem buka na ziemi. Co do grania typów po kursie 1,10 - 1,2 i jeszcze łączenia ich w 3-4 wydarzenia jestem pełen podziwu dla Was ???? Nie daj bóg popada, przerwią po 8 biegu przy niekorzystnym wyniku bądź któryś lider nabawi się kontuzji. Dla mnie gra takich kursów to za duże ryzyko by wygrać parę złotych.
Na dziś osobiście gram w Millenium (liczą 5 pierwszych startów zawodnika)
Jonssona + 11,5, Pedersen + 11,5 (licze na taktyczną ), Holder + 10,5 , Emil Sajfutdinov + 11,5 , Vaculik - Madsen 1 ,
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
wg mnie lepsze takie kursy niż granie AJ over 11,2. Adrenalina bedzie jechał w parze z Holtą który przy w 69 spisuje się przyzwoicie, do tego ma 2 biegi z nikim, Pierwszy bieg z THJ i wracającym po kontuzji świderskim. Ponadto Aj potrafi przywieźć 3,3,3 żeby później przyjechać ostatni.
Co do meczu Zg - Gdansk to Falubazy zgodziły się żeby pojechał Suchecki( wypożyczony z ZG0 wiec prawdopodobnie zastąpi on Chrzanka.
Za Jankowskiego wskakuje ww Holta
Skład
A.Jonsson
R.Holta
O.Loktaev
K.Jabłoński
P.Protasiewicz
R.Perzyński
A,Strzelec
Dla zainteresowanych
Remigiusz Perzyński i Adam Strzelec przed meczem z Wybrzeżem Gdańsk
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp;amp;v=cGF4qfioNOM

Obserwator (M) Myśle ze chodziło mu oto ze w taktyku pojedzie w łatwiejszym biegu niż 15. Liczy się pierwsze 5 startów.
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
Ja bym proponował dać typ Chris Holder under 13,5 pkt kurs 1,72 Tobet ✅
. Bardzo wysoka linia moim zdaniem. Tobet chyba przesadził. Tarnów jest świetnie dysponowany u siebie, a Holderowi wcale nie będzie łatwo o punkty w pojedynkach z takimi zawodnikami jak Hancock, Kołodziej, Janowski czy Vaculic. Fakt, że w Tobecie liczą się wszystkie biegi danego zawodnika, ale nie jest wcale powiedziane, że Holder będzie jeździł jako zmiany taktyczne. Druga sprawa jeden defekt, wykluczenie, taśma i już praktycznie jest under

edit: No tak jak mówiłem Tobet trochę przesadził z tą linią ????
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Ja polecam na dzis taki oto dubelek z Bet365
Piotr Protasiewicz -1 (v Tomas H Jonasson +1) @ 1.50 1
Maciej Janowski -1 (v Ryan Sullivan +1) @ 2.20
1
Protasiewicz u siebie niezwykle mocny i pojedzie na poczatek w parze z juniorami,na ktorych raczej punktow nie bedzie gubil, w dodatku w przeciwnej druzynie nie ma zbyt wielu silnych zawodnikow z ktorymi mogl by przegrywac(sadze ,ze Niki dzisiaj pojedzie slabiej niz zwykle po wczorajszym triumfie w DPS),natomiast Szwed pojedzie w parze ze Swiderskim z ktorym nie koniecznie musi wygrywac...Srednia Pepe u siebie to 2,28 na bieg,a Jonassona na wyjazdach to 1,65 na bieg.Mimo,ze Szwed moze jechc naet 6 razy to watpie,aby zblizyl sie o dorobku Pepe...
Drugi typ to para Janowski-Sullivan i tutaj obaj zawodnicy pojada raczej po 6 biegow,ze wskazaniem na Macka,bo Cieslak korzysta z niego do oporu,natomiast Saletra nie koniecznie musi zalapac sie na taktyka...W dodatku kangur ma z kim przegrywac bowiem w parze jedzie razem z Wardem!A dodatkowo za rywali bedzie miec takich zawodnikow jak Madsen,Vaculik ,Kolodziej,Janowski czy Hancock.Srednia Macka u siebie to 2,18 na bieg,a Saletry na wyjazdach to tylko 1,48.Jak dla mnie to pewna jedynka.Polecam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom