>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Siatkówka plażowa - Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Siatkówka plażowa - Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012​


Data: 28. lipca – 9. sierpnia 2012
Siatkówka plażowa na stronie Igrzysk: http://www.london2012.com/beach-volleyball/
Turniej męski: http://www.london2012.com/beach-volleyball/event/men/
Turniej kobiecy: http://www.london2012.com/beach-volleyball/event/women/




Siatkówka plażowa jest jedną z najmłodszych dyscyplin, jeśli chodzi o olimpijską rywalizację. Oto zwycięskie pary z dotychczasowych turniejów:

Atlanta 1996:
Mężczyźni: Karch Kiraly / Kent Steffes (USA)
Kobiety: Jackie Silva / Sandra Pires (Brazylia)

Sydney 2000:
Mężczyźni: Dain Blanton / Eric Fonoimoana (USA)
Kobiety: Natalie Cook / Kerri Pottharst (Australia)

Ateny 2004:
Mężczyźni: Ricardo Santos / Emanuel Rego (Brazylia)
Kobiety: Kerri Walsh / Misty May (USA)

Pekin 2008:
Mężczyźni: Phil Dalhausser / Todd Rogers (USA)
Kobiety: Kerri Walsh / Misty May-Treanor (USA)




W Londynie zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet, będą rywalizowały 24 pary.



Format (źródło: http://en.wikipedia.org/wiki/Beach_volleyball_at_the_Summer_Olympics#2008_and_2012):

The six pools of four format was retained, but the qualifying for third-placed teams was changed. Of the 6 teams, two were directly qualified to the playoffs. Of the four remaining third placed teams, another two teams get to the playoffs through winning a lucky loser match.



Polskę reprezentować będzie męska para Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel.




Zapraszam do dyskusji i pisania analiz​
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Pary z USA, Łotwy i RPA będą rywalami Grzegorza Fijałka i Mariusza Prudla w grupie D turnieju olimpijskiego siatkarzy plażowych w Londynie. Losowanie 24 duetów odbyło się w czwartek w austriackim Klagenfurcie.
Jak podkreśliła w rozmowie z PAP Magdalena Śmiecińska ze związku piłki siatkowej, najtrudniejszymi rywalami Polaków będą Jacob Gibb i Sean Rosenthal, jedni z kandydatów do medalu. Amerykanie niedawno pokonali Fijałka (Delic-Pol Norwid Częstochowa) i Prudla (TS Volley Rybnik) w turnieju World Tour Grand Slam w Berlinie.
&quot;Pozostałe teamy - Aleksandrs Samoilovs i Ruslans Sorokins z Łotwy oraz Freedom Chiya i Grant Goldschmidt z RPA - nie powinny sprawić problemów naszej parze&quot; - dodała Śmiecińska.
W Londynie zagrają 24 zespoły podzielone na sześć grup. Do następnej rundy awansują po dwa czołowe duety z każdej grupy oraz dwie pary z najlepszym bilansem z trzecich miejsc. Pozostałe cztery z trzecich pozycji walczyć będą o dwie lokaty dające kwalifikację do &quot;szesnastki&quot;.
 
P 991

parodia

Użytkownik
Lubicie lokaty? To mam dla was 20% ????
Pinnacle wystawił bet czy Prudel/Fijałek będą w TOP3? Oczywiście, że nie będą @1.2
Po pierwsze para ta po kontuzji Fijałka nie wróciła do dobrej gry z zeszłego sezonu. Fijałek gra cały czas na blokadach a to wiadomo, że w treningu też nie pomaga. Nie wiem czy oddsmakerzy sugerowali się tym, że ostatnio w Berlinie zajęli 3 miejsce ale na turnieje przedolimpijskie trzeba patrzeć z przymrużeniem oka, gdyż wiadomo, że wiele par odpuszcza mecze, a często nawet nie biorą udziału w tych WT. Na koniec wymienię pary, z którymi Polska para niestety nie ma większych szans powalczyć: Rogers/Dalhausser, Emanuel/Alison i Ricardo/Cunha. W mojej opinii z tymi trzema parami nasz duet niestety nie ma zbytnio czego szukać, co więcej mogę wymienić kolejne kilka par, które też raczej są lepsze i bardziej doświadczone na takiej imprezie: Gibb/Rosenthal, Pedro/Marcio Araujo, Nummerdor/Schuil, Brink/Reckerman. Już mamy 7 par. Idźmy dalej pary, które w mojej opinii mecze z Polakami są 50/50: Nicolai/Lupo, Herrera/Gavira, Benjamin/Bruno, Fuerbringer/Lucena, a nawet ich grupowi rywale Samoilovs/Sorokins. Co do ostatnich to z nimi zapewne zmierzą się w pojedynku o drugie miejsce w grupie i coś czuje, że wcale nie muszą tego meczu wygrać. A 3 miejsce w grupie to już dla naszych orląt praktycznie zerowa szansa na medal. Także polecam bardzo serdecznie ten bet. Daje Polakom jakieś 1% szansy na medal.
PS. Czy orientuje się ktoś czy jakiś inny buk wystawił podobną ofertę co Pinnacle? W sensie trochę bogatszą niż Win lub TOP3? Jeśli tak proszę o priv.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
wie ktoś, dlaczego chińska para kobiet Chen Xue/Xi Zhang nie przystąpiła dzisiaj do półfinału i meczu o 3 miejsce ? jakaś kontuzja ?
 
ostry99 0

ostry99

Użytkownik
Lubicie lokaty? To mam dla was 20% ????
Pinnacle wystawił bet czy Prudel/Fijałek będą w TOP3? Oczywiście, że nie będą @1.2

Po pierwsze para ta po kontuzji Fijałka nie wróciła do dobrej gry z zeszłego sezonu. Fijałek gra cały czas na blokadach a to wiadomo, że w treningu też nie pomaga. Nie wiem czy oddsmakerzy sugerowali się tym, że ostatnio w Berlinie zajęli 3 miejsce ale na turnieje przedolimpijskie trzeba patrzeć z przymrużeniem oka, gdyż wiadomo, że wiele par odpuszcza mecze, a często nawet nie biorą udziału w tych WT. Na koniec wymienię pary, z którymi Polska para niestety nie ma większych szans powalczyć: Rogers/Dalhausser, Emanuel/Alison i Ricardo/Cunha. W mojej opinii z tymi trzema parami nasz duet niestety nie ma zbytnio czego szukać, co więcej mogę wymienić kolejne kilka par, które też raczej są lepsze i bardziej doświadczone na takiej imprezie: Gibb/Rosenthal, Pedro/Marcio Araujo, Nummerdor/Schuil, Brink/Reckerman. Już mamy 7 par. Idźmy dalej pary, które w mojej opinii mecze z Polakami są 50/50: Nicolai/Lupo, Herrera/Gavira, Benjamin/Bruno, Fuerbringer/Lucena, a nawet ich grupowi rywale Samoilovs/Sorokins. Co do ostatnich to z nimi zapewne zmierzą się w pojedynku o drugie miejsce w grupie i coś czuje, że wcale nie muszą tego meczu wygrać. A 3 miejsce w grupie to już dla naszych orląt praktycznie zerowa szansa na medal. Także polecam bardzo serdecznie ten bet. Daje Polakom jakieś 1% szansy na medal.

PS. Czy orientuje się ktoś czy jakiś inny buk wystawił podobną ofertę co Pinnacle? W sensie trochę bogatszą niż Win lub TOP3? Jeśli tak proszę o priv.
Troszkę się zapędziłeś ;) Fuerbringera i Luceny, Bejamina i Bruno oraz Pedro i Marcio Araujo na igrzyskach nie zobaczymy. Jeden kraj może wystawić maksymalnie dwie pary.

Dla mnie w tym typie nie ma żadnego value, 1.20 to taki kurs który powinien być. Polacy grają ostatnio w kratkę, dobre mecze przeplatają słabszymi i pewnie w tych decydujących meczach w Londynie również zadecyduje dyspozycja dnia. W każdym razie ja bym ich nie skreślał.
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
Mega kursy na Fijalkow, spodziwalem sie cos ok. 1.5, a kursy powyzej 1.7 biore i nawet sie nie zastanawiam, jedyne co mnie moze martwic to fakt, ze slabo wchodza w turnieje, bo w pierwszych meczach w WT ostatnio albo przegrywali, albo sie meczyli i to z takimi parami, gdzie smialo gralem na Polakow, teraz na IO od poczatku musi byc dobra forma, bo przegrywajac z Lotyszami moga nawet nie wyjsc z grupy, bo z para Gibb/Rosenthal bedzie bardzo ciezko wygrac, dlatego w pierwszym meczu musi byc wygrana ????
 
P 991

parodia

Użytkownik
Gibb/Rosenthal - Chiva/Goldschmit - over 67,5 pkt @1.95 Unibet
Bardzo niska linia. Rozumiem, że Amerykanie są w formie, są parą lepszą ale para z RPA to nie kompletni amatorzy i coś tam grają. Co prawda z gorszymi parami jak Thiago/Ferramenta i Harley/Evandro ale ugrali kolejno 38 i 35 małych punktów. Tutaj do wejścia overa potrzebujemy zaledwie 26 małych oczek. W siatkówce męskiej to naprawdę niewiele tym bardziej, że Amerykanie też lubią się rozluźnić przy słabszych przeciwnikach, a mobilizują na te mocniejsze pary.
Wracając do formy to też obawiam się, że hamburgery złapały ją trochę za szybko i może być im ciężko ją utrzymać. Na ostatnim turnieju WT w Klagenfurcie już było widać mały regres i przegrana z parą Dollinger/Windscheif, z którą wcześniej wygrywali spokojnie czy też utrata seta z Plavinsem i Smedinsem. Spodziewałem się linii koło 70-71 pkt, także 67,5 było dla mnie małą niespodzianką. Widzę tu dwa sety do 14 ????
Zdarzenie z Olimpiady - mecz będzie rozegrany 28.07 o 23.00.
 
brink 0

brink

Użytkownik
Nie za dobra informacja dla wszystkich sympatyków jakże wspaniale sie zapowidającego turnieju na piasku w Londynie. Jutro późniejszym popołudniem przewidywana jest typowo angielska pogoda, czyli chmury, deszcz i wiatr, lecz do południa powinno być ładnie, więć nie ryzykuje grania meczów po 15:00 i napisze troche o najważniejszym jutro dla nas meczu Fijałka i Prudla
Jeśli chodzi o mecz Polaków z Łotyszami to szanse oceniam 60-40 na korzyść Fijałka i Prudla. Łotysze nie są słabą parą, mają naprawde mocną zagrywke, lecz bardzo niestabilną, a w ataku czesto biją przed siebie, na siłe, ogólnie słabe wyszkolenie techniczne. Polacy powoli wracają do formy, chodź nie przekonuje mnie jeszcze Fijałek, który jest po kontuzji i potrafi mieć fatalne serie w ataku, w dodatku w obronie słabo. To głownie dzięki niemu Polacy przegrali ostatnio w Austrii z Erdmannem i Matysikiem, chodź mieli już 13-9 w 3 secie, lecz dostał on 2 bloki i wyrzucił jeden atak w aut, to samo w półfinałowym pojedynku z Gibbem i Rosenthalem, miał tragiczne serie w ataku, lecz myśle, żę w Londynie zagra lepiej. Natomiast Prudel bardzo pewny w ataku, bryluje w bloku i mam nadzieje że to on poprowadzi polską pare dzięki temu elementowi do zwycięstwa. Jedyna obawa o ten typ to słabe pierwsze mecze Polaków, lecz mieli oni kilka dni na treningi i aklimatyzacje, rozegrali też sparing z Rosjanami, więc myśle że nie powinno być problemu. Jeszcze taka mała informacja, Samoilovs dzisiaj w sparingi z Hiszpanami rozciął sobie ręke, wątpie że będzie to miało wpływ na gre, ale zawsze to coś.
 
P 991

parodia

Użytkownik
No to mamy pierwszą megasensację. Chinki Xue/Xi przegrały z Vasina/Vozakova. Był to bardzo dziwny mecz. Po Azjatkach widać było ogromne ciśnienie, którego niewytrzymały. Już w pierwszym secie, który wygrały do 18 grały bardzo słabo, z tego co pamiętam wygrywały chyba 17-13 a po chwili zrobiło się po 18, jednak jeszcze wtedy im się udało. Od drugiego seta w bloku zaczęła szaleć Vasina. Jeszcze nigdy nie widziałem żeby ktoś Chinki łapał z taką łatwością jak ona, co więcej Vasina blokowała w większości ich plasy, a nie ataki. Tie-break to już w ogóle było dziwne widowisko. Fatalnie zaczęły Chinki, które albo nie mogły przyjąć zagrywki albo nie potrafiły ominąć Vasiny w bloku. Jednak od stanu 8-3 dla Rosjanek, Chinki doszły na 8-8, dzięki fatalnej grze Vozakovej. I tak oto doszło do końcówki, w której Chinki wygrywały 14-12! Swoją akcję Rosjanki skończyły, potem dwa bloki Vasiny, jedna kontra i dziękuję do widzenia 14-16 dla Kacapek.
Ciekawi mnie jak na to wszystko zareagują bukmacherzy i jak zagrają Chinki w następnym meczu, bo jeśli nadal będą takie spięte to nie widzę najmniejszej szansy na medal. Mają dwa dni odpoczynku co na pewno też dla większości par jest czymś nowym ponieważ podczas World Tourów grają po 2-3 mecze dziennie, a tutaj 3 mecze na tydzień. Zapowiada się bardzo ciekawy turniej.
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Przeglądając ofertę na dzisiejsze mecze w oczy rzucił mi się jeden mecz - Gibb/Rosenthal - Samoilovs/Sorokins.
Otóż para amerykańska fanom siatkówki plażowej z pewnością dobrze znana. Są jedną z najlepszych par na świecie, w ścisłej czołówce się usadowili i nawet nie myślą, by to się zmieniło. Przegrali ostatnio z naszą parą Fijałek/Prudel co było bardzo miłą niespodzianką dla nas. Mecz stał na niezłym poziomie, chciało się oglądać grę naszej pary, bloki w wykonaniu Prudla. Odbieram to jako lekką wpadkę pary amerykańskiej, która chyba nie spodziewała się, że nasi reprezentanci zagrają na takim poziomie, utrzymają niezłą skuteczność. Dziś już nie ma przelewek - grają z parą, która obecnie przewodzi w tabeli. Wygrali 2-1 z Polakami oraz z outsiderami grupy - Chiya/Goldschmidt 2-0.
By wszystko wróciło na odpowiednie tory trzeba dziś parze Gibb/Rosenthal wygrać i osobiście takie właśnie rozstrzygnięcie tego meczu widzę.
Kurs 1,30 nie jest powalający ale wg mnie odpowiedni jak na stawkę tego spotkania. Łotysze to zgrana para, lecz poziomem odstają od Amerykanów i to znacznie. Dziś będzie ciężko im ugrać w mojej ocenie nawet seta, nie mówiąc o meczu. Dodam, że mecz ma pokazywać TVP.
Gibb/Rosenthal - Samoilovs/Sorokins godz. 17.30
Typ: 1 1,30 ✅
DW: 2:0 2,05 WH, 1,80 Tobet ✅ ✅
Mecz bez historii. Sety wygrane do 10 i 16 mówią za siebie. Mam nadzieję, że ktoś skorzystał choć z DW ????
 
D 54

domeltomek

Użytkownik
Odniosę się do meczu wyżej opisanego. Gibb/Rosenthal to rzeczywiście jedna z lepszych par WT, jednak należy pamiętać że praktycznie do samego końca bili się o awans na IO. Tam gdzie większość par odpuszczała przygotowując się na igrzyska tam amerykanie grali do samego końca. Zmęczenie materiału może dać znać o sobie. Niestety nie miałem możliwości oglądania wczorajszego meczu naszej kadry z Bułgarią, nie wiem jaka była przyczyna porażki jednak przed IO typowałem że medalu nie zdobędą ponieważ grają już dość długo na wysokich obrotach i kryzys przyjść musi. Wczorajszy mecz mnie w tym utwierdził. Podobnie sytuacja wygląda w tenisie, ktoś wygrywa turniej to w następnym szukamy jego porażki w pierwszych rundach. Myśle że amerykanów po takim kursie nie warto ruszać, Łotysze ostatnie tygodnie są na fali, amerykanie na pewno nie tryskają świeżością wieć @1,30 to słaby kurs. Dla mnie no bet ale życzę powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zdzicho 155

zdzicho

Użytkownik
Dokładnie, zgodzę się z kolegą powyżej. Oczywiście Gibb/Rosenthal są faworytami do wygrania tego meczu ale na prawdę ciężko powiedzieć kto może dzisiaj wygrać. Z jednej strony znakomici amerykanie którzy są przecież jednymi z faworytów do zdobycia medalu, którzy znają się na siatkówce już od wielu lat grając ze sobą. Jednym zdaniem doświadczona i utytułowana para. Jednak z drugiej strony siatki staną Łotysze którzy przecież na Olimpiadzie pokazali się z dobrej strony. Ale czy napewno? Wygrali z Polakami, ale przecież to Polacy zagrali słabo po pierwszym secie i para z Łotwy to wykorzystała. Później mecz z parą z Afryki która do czołówki nigdy nie należała i nie należy. Prawdziwy trudny mecz będzie czekał ich dopiero dzisiaj.
Dla mnie osobiście jest to spotkanie z typu no bet. Ale oczywiście będę kibicował parze z USA gdyż Polacy po ich wygranej wygrają swoją grupę.
 
P 991

parodia

Użytkownik
Xue/Xi - May/Walsh @2.29 (Pinnacle)⛔
Co tu dużo mówić. Wszyscy spodziewali się tych par w półfinale i oto są. Chinki po słabym początku się rozkręciły i ostatnie trzy mecze to spokojne zwycięstwa. W mojej opinii jeśli tylko się nie spalą to aktualnie są lepszą parą. W trakcie sezonu było widać, że Chinki bardzo bardzo Amerykankom nie leżą. Lubią szybko uciec od siatki przy atakach May i często ją wybraniały. Myślę, że jeśli tylko Walsh nie będzie miała dnia konia na bloku to spokojnie Azjatki odprawią parę z Ameryki. Wiem, że Walsh/May idą przez turniej jak burza, w końcu musi przytrafić im się słabszy mecz - coś czuje, że będzie to dzisiaj.
Plavins/Smedins - Alison/Emanuel - over 77,5 pkt @2.0 (Unibet)✅
Tutaj krótko. Łotysze grają świetny turniej, Brazylijczycy bardzo średni. Widzi mi się tutaj jakiś set na przewagi, a nawet jakiś set dla Plavinsa i Smedinsa, a może nawet pokuszą się o zwycięstwo. Skoro nasze orły były bardzo blisko to myślę, że Łotysze te 36 małych puntów uciułają.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Plavins/Smedins - Alison/Emanuel - over 77,5 pkt @2.0 (Unibet)
Tutaj krótko. Łotysze grają świetny turniej, Brazylijczycy bardzo średni. Widzi mi się tutaj jakiś set na przewagi, a nawet jakiś set dla Plavinsa i Smedinsa, a może nawet pokuszą się o zwycięstwo. Skoro nasze orły były bardzo blisko to myślę, że Łotysze te 36 małych puntów uciułają.
Tutaj jestem jak najbardziej za tym typem .Sam sie zastanawiam nad +1.5 dla Łotyszów. Łotysze graja nadspodziewanie dobrze . Wczoraj Polacy pokazali że da sie spokojnie urwać seta , a nawet można ich pokonać . Fajny typ .
 
m0nki 187

m0nki

Użytkownik
Tutaj jestem jak najbardziej za tym typem .Sam sie zastanawiam nad +1.5 dla Łotyszów. Łotysze graja nadspodziewanie dobrze . Wczoraj Polacy pokazali że da sie spokojnie urwać seta , a nawet można ich pokonać . Fajny typ .
również polecam, już pisałem w dyskusjach
tak jak fcbialas mówi, jeżeli na +1,5 seta na Łotyszów będzie powyżej @2,00 to jest to spore value, naprawdę warte gry!
odnośnie spotkań kobiet niby jest również value na Chinki, ale nie ruszałbym tego, Chinki strasznie nierówne na tym turnieju, dla mnie kompletny no bet
natomiast jeśli chodzi o drugie spotkanie to under 79,5 @1,85 oraz 2:0 bym brał na Brazylijki (nie ma kursu na to na bet365)
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
Xue/Xi - May/Walsh @2.29 (Pinnacle)
Co tu dużo mówić. Wszyscy spodziewali się tych par w półfinale i oto są. Chinki po słabym początku się rozkręciły i ostatnie trzy mecze to spokojne zwycięstwa. W mojej opinii jeśli tylko się nie spalą to aktualnie są lepszą parą. W trakcie sezonu było widać, że Chinki bardzo bardzo Amerykankom nie leżą. Lubią szybko uciec od siatki przy atakach May i często ją wybraniały. Myślę, że jeśli tylko Walsh nie będzie miała dnia konia na bloku to spokojnie Azjatki odprawią parę z Ameryki. Wiem, że Walsh/May idą przez turniej jak burza, w końcu musi przytrafić im się słabszy mecz - coś czuje, że będzie to dzisiaj.
Plavins/Smedins - Alison/Emanuel - over 77,5 pkt @2.0 (Unibet)
Tutaj krótko. Łotysze grają świetny turniej, Brazylijczycy bardzo średni. Widzi mi się tutaj jakiś set na przewagi, a nawet jakiś set dla Plavinsa i Smedinsa, a może nawet pokuszą się o zwycięstwo. Skoro nasze orły były bardzo blisko to myślę, że Łotysze te 36 małych puntów uciułają.
ja gram w Bwin under 78,5 pkt ✅ w meczu Lotyszy z Brazil, gdyby Gibb/Rosenthal wykorzystywali kontry po swoich obronach, to oni byliby w finale, wygrywajac z Lotyszami 2-0, Brazylijczycy na pewno podbudowali sobie morale wyciagajac wczorajszy mecz w taju, dzisiaj jak dla mnie Alison/Emmanuel wygraja 2-0 i musza co najwyzej oba sety powygrywac do 18 zeby moj bet wszedl :p
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
również polecam, już pisałem w dyskusjach
tak jak fcbialas mówi, jeżeli na +1,5 seta na Łotyszów będzie powyżej @2,00 to jest to spore value, naprawdę warte gry!
odnośnie spotkań kobiet niby jest również value na Chinki, ale nie ruszałbym tego, Chinki strasznie nierówne na tym turnieju, dla mnie kompletny no bet
natomiast jeśli chodzi o drugie spotkanie to under 79,5 @1,85 oraz 2:0 bym brał na Brazylijki (nie ma kursu na to na bet365)
Cerruti/Rego - Plavins/Smedins +1.5 typ 2 kurs 2.30 totomix
monki typ jest tyle że w ziemniaku . Ale i tak po podatku da ten kurs powyżej 2 .
 
m0nki 187

m0nki

Użytkownik
Cerruti/Rego - Plavins/Smedins +1.5 typ 2 kurs 2.30 totomix
monki typ jest tyle że w ziemniaku . Ale i tak po podatku da ten kurs powyżej 2 .
wczoraj przed meczem Polaków nieźle szalały kursy na +1,5 na nich na bet365
2,05-&gt;2,45-&gt;2,15
i to przed samym meczem!
dzisiaj również na live poczekam, zobaczymy co dzisiaj zaproponują, ale +1,5 na pewno zagram!
kobiety bliżej analizowałeś?
 
Do góry Bottom