>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Koszykówka Mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

olo 2,2K

olo

Użytkownik






Turniej Olimpijski Mężczyzn w Koszykówce​



Na początek przedstawienie grup, w których będą rywalizować poszczególne ekipy:



Widać, że mamy tutaj dwie bardzo mocne grupy, w obu rywalizacja będzie niezwykle ciekawa. Ekipa USA zabiera tym razem gwiazdorski zespół, czy ktoś tu będzie w stanie im się przeciwstawić :?: Może Hiszpania z braćmi Gasol na czele :?: Może Litwa z wchodzącym właśnie Valanciunasem i starym lisem Sarunasem na rozegraniu :?: Może Francuzi, których prowadzić będzie po swoim życiowym sezonie w NBA Tony Parker :?: A może Rosja :?: Na te i inne pytania poznamy odpowiedzi dopiero po turnieju, ale rywalizacja zapowiada się niezwykle ciekawie.

Grają w grupach każdy z każdym, z grup wychodzą po 4 ekipy i tworzą ćwierćfinałowe pary, dalej już pucharowo.




Rozpiskę spotkań i zawsze aktualną tabelę można oczywiście znaleźć na oficjalnej stronie Igrzysk, o tutaj.


Faza grupowa rozgrywana będzie w Basketball Arenie (tutaj wszelkie info), zaś runda pucharowa w O2 Arenie, czyli jednej z większych hal w Europie (info tutaj).


To tyle tytułem wstępu w sumie, liczę na merytoryczną dyskusję na poziomie i sporo peFF.

Pozdro ;)
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Francja - Litwa ( kto wyżej w grupie A ) 1 za 1,66 Fortuna

Idę tutaj w kierunku francuzów. Litwinów oglądałem na quali i niczym mnie nie zachwycili. Ślizgneli się na olimpiadę , ale tam nie wróżę im niczego wielkiego. Grupa jest jaka jest, USA z przodu a potem 3 drużyny walczące o miejsca 2- 4 ( Argentyna, Francja, Litwa ), plus niespodzianka quali Nigeria oraz Tunezja. Kluczem w mojej ocenie będzie mecz bezpośredni, a tu faworyzuję francuzów. Na ostatnim euro na litwińskiej ziemi francuzi wygrali z litwinami +6 więc potrafią z nimi grać. Dodatkowo, francuzów w mojej ocenie spokojnie stać by pokonać argentyńczyków, a litwinów już niekoniecznie. Kurs przyjemny do dubla. Biorąc pod uwagę zestawienie personalne oraz aktualną formę litwinów ja pobiorę.
Wielce prawdopodobny skad Litwinów:

4 Rimantas Kaukenas SG 5 Mantas Kalnietis PG 6 Jonas Maciulis F 7 Martynas Pocius SG 8 Tomas Delininkaitis G 9 Darius Songaila PF 10 Deividas Dulkys SG 11 Linas Kleiza SF 12 Paulius Jankunas F 13 Sarunas Jasikevicius PG 14 Jonas Valanciunas C 15 Robertas Javtokas F

oraz francuzów

Nicolas Batum Yannick Bokolo Fabien Causeur Nando De Colo Boris Diaw Yakhouba Diawara Mickael Gelabale Tony Parker Florent Pietrus Kévin Seraphin Ali Traore Ronny Turi af



 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Może Litwa z wchodzącym właśnie Valanciunasem
Jeśli będzie grał tak jak w eliminacjach do Igrzysk w Wenezueli to na niego Litwini za bardzo nie mają co liczyć.
Pewniak do złota to USA i osobiście nie widzę innej opcji. Takim składem Hiszpania ani Rosja ani nikt inny nie zagrozi USA. Tyle tylko, że kurs 1,15 jest za mały, żeby na tak długi czas zamrozić sobie gotówkę.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Jeśli będzie grał tak jak w eliminacjach do Igrzysk w Wenezueli to na niego Litwini za bardzo nie mają co liczyć.

Pewniak do złota to USA i osobiście nie widzę innej opcji. Takim składem Hiszpania ani Rosja ani nikt inny nie zagrozi USA. Tyle tylko, że kurs 1,15 jest za mały, żeby na tak długi czas zamrozić sobie gotówkę.

Zgadzam się jak najbardziej, ale wiesz, wstęp musiał być jakiś, żeby nie było :razz:


Jak Ci 1.15 mało to dołóż kolejne 1.15 na USA kobiety w kosza i masz już fajny kurs.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
W Tobet mamy USA win @1,20.Ja już zamroziłem na tym pewną kwotę.USA może przegrać jedynie jak w dniu meczu cała ekipa zatruje się jakimiś nieświeżymi fish&amp;chips albo sami postawią swoje roczne pensje z ligi na wygraną swojego finałowego przeciwnika;)

@olo-co do pań to w moim odczuciu już inna historia,bo Kangurki są mocne..



Olo

Ale Australia bez Penny, która rozwaliła kolano w Eurolidze (16.7 ppg, 4.2 rpg, 2.7 apg - to statsy z Euroligi z tego sezonu).
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Rzeczywiście jeśli ktoś ma wolne parę tysięcy,to typ na zwycięstwo USA po kursie 1,2 wygląda obiecująco.Ciężko mi wyobrazić sobie jakim cudem mogą przegrać amerykanie z Hiszpanami.
Przy okazji poszukiwań ciekawych typów natknąłem się na Pinnacle na taki oto typ:
Will USA trail in 2nd half(or OT) of any game?
Yes-2,05
No-1,86
Jeśli dobrze zrozumiałem to amerykanie musieliby przegrywać w którymś momencie drugiej połowy/dogrywki w jednym ze spotkań.
Moim zdaniem scenariusz mocno nieprawdopodobny.Jedynie pod koszem zawodnicy USA nie mają najlepszych dostępnych graczy.Jednak tylko Davis może trochę odstawać poziomem,ale pewnie na PF będzie grał spore minuty Durant/Anthony.
Ogólnie fajny typ.Ja spodziewam się po amerykanach łatwego zwycięstwa na olimpiadzie,bez żadnych większych problemów
 
A 13

arkosport

Użytkownik
Moja prognoza na końcową kolejność: 1. USA, 2. Hiszpania, 3. Argentyna, 4. Francja.

Typy na I kolejkę spotkań:
Nigeria – Tunezja 1 (1,25).
Rosja – W. Brytania 1 (1,3).
ArgentynaLitwa 1 (1,65).
Kursy z Fortuny, ale będę grał na betfairze. Poczekam jednak jeszcze trochę, aż tam się kursy ustabilizują. Kursy będą pewnie porównywalne, ale w przeciwienstwie do Fortuny bez ryzyka przegranej w przypadku remisu.
Typy długoterminowe, też na podstawie Fortuny (wsadzę je w jakieś &quot;taśmy):
Zwycięstwo USA (1,13). Argentyna lepsza od Litwy (1,6). Brazylia lepsza od Australii (1,47).

Generalnie planuję mocno grać Argentynę i konsekwentnie przeciwko Litwinom.
Litwa nie przekonuje mnie kompletnie, chociaż według prognoz USA Today powinni zdobyć srebro. Kadrowo może są mocni, ale w turnieju kwalifikacyjnym gra zespołowa im kiepsko wychodziła. Oczywiście, może to nic nie znaczyć, bo mogli przed tym turniejem ciężko pracować (wygladali na ociężałych), a prawdziwa ich forma eksploduje na IO. Niewiele jednak brakowało, aby w ogóle się nie zakwalifikowali. W decydującym meczu z Portoryko jeszcze na 40 sekund przed końcem przegrywali 1 punktem i odpadliby gdyby rywali się nie &quot;podpalili&quot;.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Rosja-Wielka Brytania: Wielka Brytania under 70,5 @1,90 Unibet

Kurs na win Rosji jest tak niski że ja ko nie kupuję,a zagram under punktowy UK. Miesiąc temu obie ekipy zagrały 2 mecze towarzyskie(nie mam info w jakich to było składach) i Angole rzucili 51 i 54 punkty.Ostatnio nie udawało im się przekroczyć 70 oczek w meczach z Belgią i Tunezją..Argument że grają u siebie nie ma w tym wypadku żadnego znaczenia,bo przeciętny Anglik z koszykarzy to zna MJ i to nie z gry w NBA a w filmie Space Jam;) W tej ekipie jest jeden gracz Deng a reszta to są tzw &quot;koszulki&quot;(na tym poziomie rywalizacji oczywiście).Freeland ewentualnie jak ma dzień konia i rzuca 70 % z gry jest w stanie wesprzeć Luola. Rosjan miałem okazję obejrzeć podczas turnieju eliminacyjnego i zrobili dobre wrażenie jak na ten etap przygotowań,a na Igrzyskach będzie to jeszcze mocniejszy kolektyw.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
W tej ekipie jest jeden gracz Deng a reszta to są tzw &quot;koszulki&quot;(na tym poziomie rywalizacji oczywiście)
bez przesadyzmu. Są gracze poziomu NBA, ale nie można nazywać takiego Mensaha-Bonsu, prezentującego solidny europejski poziom, a w zbiórce to nawet bym rzekł, że doskonały światowy poziom, &quot;koszulką&quot;.
Kurs na Rosjan wygląda szczerze mówiąc całkiem nieźle, bo ja bym tu wystawił 1,1. Tak, tak można gadać, że to nie USA ani Hiszpania, że GBR grają u siebie, ale i tak każdy wie, że Rosjanie rozjadą Brytoli. Mają kompletny zespół, równy poziom właściwie na każdej pozycji, z doskonałym Kirilenką. Jak dla mnie jeden z poważnych kandydatów do medalu. Z przyjemnością pobieram ich z hc, bo jestem niemal pewien, że rozjadą gospodarzy. Typ na under też wydaje się dobry.
 
ajax123 7

ajax123

Użytkownik
Typy na niedzielę (1kolejkę):
Rosja-W.B -10.5 typ 1
Anglia bardzo nieprzewidywalna, przegrywa z Belgią, z Tunezją. Analiza wyżej
Hiszpania-Chiny -20.5 typ 2
Zwycięstwa w meczach towarzyskich z Australią mało przekonujące. Z Argentyną 105-85 a Argentyna na podobnym myślę poziomie co Chiny
Nigeria-Tunezja -10.5 typ 2
Mecz na granicy zwycięstwa 10 punktami. Jak wiemy Nigeria atletyczny zespół, Tunezja za to szybka, dużo przechwytów. Raczej pogromu Tunezji bym się nie spodziewał (wygrana z UK ostatnio też ładna)

przepraszam, nie mam za wiele do powiedzenia, ale proszę nie kasować tego posta. Jedyne co mi przychodzi do głowy, żeby jakoś skomentować tą opinię to: ????
Hiszpania pokonała w barcelonie Argentynę 20 punktami.

tak, to fakt niepodważalny. chodziło mi bardziej jednak o drugą część zdania, że ta drużynka, która nie potrafi sobie poradzić z Polakami na początku przygotowań i z Waczyńskim na pfie, jest niby na PODOBNYM poziomie co Argentyna, gdzie grają tacy zawodnicy jak Ginobili, Scola, Prigioni, Nocioni czy Delfino. Uwierz mi - zgrzeszyłeś tym co napisałeś i jeżeli Bóg byłby fanem basketu, to raczej nie chodziłbyś jeszcze po ziemskim padole ;)
1.Chińczycy awansowali do IO
2.W meczu z Polską nie grał 1 rozgrywający Liu Wei i &amp;quot;gwiazda&amp;quot; Yi Jian
3.Chińczycy dobrze zbierają (wysocy zawodnicy)
4.Czy zagram ten typ to zalezy od wyniku dzisiejszego USA-Hiszpania
5.Hiszpania słabiutko męczy sie z Australią?wtf?

jeszcze jest dobra oferta na mecz Brazylia-Australia w zamian za Chinoli

1. no łał, a co to za odzwierciedlenie poziomu? Dostać się na IO w kosza ze strefy azjatyckiej to żadne osiągnięcie.
2. W pierwszym meczu grali i co? Wymęczone zwycięstwo, bardziej przez nasze błędy w końcówce.
3. Czy w ogóle mówią ci coś takie nazwiska jak : Ginobili czy Scola?
Ad.3
Mój drogi Manu gra na SG(przynajmniej w SA) a Scola został zaamnestiowany przez Houston (troche nie fair, ale pozostawmy to), więc nie mów mi tu o Manu który jest shooterem a nie CENTREM albo PF.
Fakt jest oczywisty że Argentyna ma dobry skład (chyba 4 z 5 gra/ło w nba) co pokazali w meczu z USA
Ad.1 Fakt
Ad.2 Oglądałem ich na Stankovic Cup i pokazali sie z bardzo dobrej strony więc nie sądze żeby dostali baty od Hiszpanii, która nie szaleje póki co...

Tak jak mówie ten typ zależy od dzisiejszego wyniku USA-Spain.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Z Argentyną 105-85 a Argentyna na podobnym myślę poziomie co Chiny
przepraszam, nie mam za wiele do powiedzenia, ale proszę nie kasować tego posta. Jedyne co mi przychodzi do głowy, żeby jakoś skomentować tą opinię to: ????

Hiszpania pokonała w barcelonie Argentynę 20 punktami..
tak, to fakt niepodważalny. chodziło mi bardziej jednak o drugą część zdania, że ta drużynka, która nie potrafi sobie poradzić z Polakami na początku przygotowań i z Waczyńskim na pfie, jest niby na PODOBNYM poziomie co Argentyna, gdzie grają tacy zawodnicy jak Ginobili, Scola, Prigioni, Nocioni czy Delfino. Uwierz mi - zgrzeszyłeś tym co napisałeś i jeżeli Bóg byłby fanem basketu, to raczej nie chodziłbyś jeszcze po ziemskim padole ;)

1.Chińczycy awansowali do IO
2.W meczu z Polską nie grał 1 rozgrywający Liu Wei i &amp;quot;gwiazda&amp;quot; Yi Jian
3.Chińczycy dobrze zbierają (wysocy zawodnicy)
1. no łał, a co to za odzwierciedlenie poziomu? Dostać się na IO w kosza ze strefy azjatyckiej to żadne osiągnięcie.
2. W pierwszym meczu grali i co? Wymęczone zwycięstwo, bardziej przez nasze błędy w końcówce.
3. Czy w ogóle mówią ci coś takie nazwiska jak : Ginobili czy Scola?

Ad.3
Mój drogi Manu gra na SG(przynajmniej w SA) a Scola został zaamnestiowany przez Houston (troche nie fair, ale pozostawmy to), więc nie mów mi tu o Manu który jest shooterem a nie CENTREM albo PF.
Fakt jest oczywisty że Argentyna ma dobry skład (chyba 4 z 5 gra/ło w nba) co pokazali w meczu z USA
Ad.1 Fakt
Ad.2 Oglądałem ich na Stankovic Cup i pokazali sie z bardzo dobrej strony więc nie sądze żeby dostali baty od Hiszpanii, która nie szaleje póki co...

Tak jak mówie ten typ zależy od dzisiejszego wyniku USA-Spain.
mój ad 3 nie był odpowiedzą na twój pkt 3 ????
i ja nie mówię o typie przeciwko Hiszpanii, tylko cały czas piję do tego, że powiedziałeś, że Argentyna i Chiny to podobny poziom.. co po prostu jest absurdalną nieprawdą ????
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Ja na pierwszy dzień proponuję przyjemny triple:
Nigeria+Brazylia+Rosja 1.76 @ Betsson

Nigeria pokazała w Wenezueli że stać ich na dobrą grę. Tunezja co prawda awansowała do tego turnieju poprzez zwycięstwo w mistrzostwach Afryki 2011 jednak Nigeria zdobyła tam brąz. Dodatkowo wtedy nie ma dwóch najbardziej rozpoznawalnych a zarazem najlepszych zawodników w ekipie Nigerii tj. Ike Diogu i Al-Faruque Aminu których znamy z parkietów NBA.
Brazylia również powinna sobie poradzić z Kangurami. Jak zwykle bez Boguta, w Brazylii zagra Splitter, Nene, Barbosa. O trzecim meczu mówić chyba nie muszę.

Z góry uprzedzam że znawca koszykówki międzynarodowej ze mnie żaden, a powyższe typy wnioskuję wg własnego widzimisię. Będe wdzięczny jeśli ktoś mnie poprawi czy coś dopisze. Myślę że taki tripel za 1.76 warto zagrać, Litwy z Argentyną jak dla mnie lepiej nie ruszać.

Pozdrawiam ????
 
ajax123 7

ajax123

Użytkownik
Arg i Litwy tez bym nie ruszał
Co do meczu Canarinhos-Boomers to może być ciężki mecz wnioskując po ostatnich meczach towarzyskich..Brazylia b.dobry mecz przeciwko USA z kolei Australia dobra walka z Hiszpanią.
nie brałbym pod uwage wyniku Nigerii z 2011 bo to jednak dość dawno, ale myśle że wygrają (chociaż nie wiem czy handi na Tunezje nie byłby tu lepszy) także oby ci weszło. pozdr
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Z tymi Mistrzostwami 2011 miałem na myśli to żeby ktoś nie myślał że skoro Tunezja tamto wygrała to teraz też powinna Nigerię pyknąć. Poza tym ciężko cokolwiek napisać, bo to jednak Olimpiada, najważniejsza impreza koszykarska i dużą rolę będzie odgrywać też psychika. Po pierwszej rundzie meczów myślę będzie łatwiej.
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
No i pierwsze ciekawe widowisko za nami.
Brazylijczycy ograli Australię 75-71. Mecz wejścia, mecz głupich strat, zwłaszcza ze strony Australii. Na razie jednak podkoszowe trio Brazylii - Splitter, Nene, Varejao bez fajerwerków. Boomers za to grali mocno falami i gdyby utrzymali dobrą intensywność gry z początku meczu mogliby go wygrać. Niemniej mecz ten wskazuje, że IO będą naprawdę, naprawdę bardzo ciekawe ????
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
USA-Tunezja
USA pow. 109,5 ✅
kurs:1,9
unibet

Bardzo ładny typ na jutrzejsze spotkanie.Amerykanie rzucili 97 oczek mocnej Francji więc rzucenie 110 najsłabszej ekipie zawodów nie powinno być żadnym problemem.Amerykanie grają mocną defensywę i jeśli tylko przechwycą piłkę to w kontrze zdobędą punkty.Tunezja straciła aż 21 piłek z Nigerią i jutro mogą stracić ich jeszcze więcej,a Amerykanie z Francją rzucali tylko 43% z gry i mogą potrzebować łatwych punktów z kontry,aby padł ich over.
Tunezyjczycy wiedzą,że nie mają żadnych szans,a widać że ich gra opiera się na kilku zawodnikach którzy grają duze minuty i powinni zagrać krótko żeby się niepotrzebnie nie męczyć i mieć więcej sił w następnych spotkaniach.

Tony Parker
powyżej 16,5✅
1,85
unibet
Parker z Amerykanami zagrał 26minut i rzucił 10 oczek.Z Argentyną na pewno zagra grubo ponad 30minut bo jest to zespół do ogrania i mecz powinien być na styku.Na pewno Tony będzie miał słabszego obrońcę i będzie mógł wykorzystać swoją szybkość.
Argentyna nie ma atletycznego wysokiego blokującego rzuty a Tony na pewno to wykorzysta bo świetnie radzi sobie w pomalowanym.Parker potrafi także rzucać z dalszej odległości,na pewno odda też znacznie więcej rzutów niż tylko 11,pewnie koło 20 doda to tego kilka osobistych i powinien uzbierać te 16,5 już do połowy
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Kevin Durant
over 20,5 punktu
kurs : 1,85
betsafe
W meczu USA-Francja Kevin rzucił 22 punkty, a Francja to nie ogórki. Z czego 3/8 (38% skuteczności) prób za 2 , 3/5 rzutów za 3 (60%) i 7/7 (100%) z wolnych i grał 27 minut.
Dzisiaj Amerykanie będą mieli chyba spacerek i będą gwiazdorzyć, szybkie przejęcie efektowne wsady, akcje itp itd.
Jeżeli trener pozwoli grać Durantowi ok 20-30 min jestem pewien, że spokojnie powinien rzucić 21 punktów, bo rywal jest najsłabszy w grupie więc mogą sobie nawrzucać ile wlezie. Jedyne co mnie martwi to czy trener da więcej pograć LeBronowi bo on jakoś nie błyszczał (9 punktów a 24 min na parkiecie) i żeby robić więcej akcji pod niego.
 
Do góry Bottom