>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Siatkówka Kobiet - Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP


Na nieszczęście dla nas tak się złożyło że Polki nie wystąpią na IO. Wielka szkoda chociaż z drugiej strony i tak pewnie Polki nie włączyły by się do walki o medale. Są 4 reprezentacje które jeśli wszystko dobrze się ułoży powinny zagrać w półfinałach, są to Rosjanki, Brazylijki, Amerykanki i Włoszki. Tytułu broni Brazylia która w Pekinie pokonała Amerykanki. Brąz wywalczyła wtedy drużyna gospodarzy czyli Chinki. Jednak skośne będą miały bardzo trudne zadanie by powtórzyć ten wyczyn bo w ciągu ostatnich 4 lat ich gra jest o wiele gorsza.

GRUPA A

- Wielka Brytania
- Japonia
- Włochy
- Rosja
- Dominikana
- Algeria

Terminarz grupy A

28.07
Algieria-Japonia
Wielka Brytania-Rosja
Włochy-Dominikana
30.07
Dominikana-Rosja
Włochy-Japonia
Wielka Brytania-Algieria
1.08
Dominikana-Japonia
Algieria-Rosja
Wielka Brytania-Włochy
3.08
Japonia-Rosja
Wielka Brytania-Dominikana
Algieria-Włochy
5.08
Algieria-Dominikana
Wielka Brytania-Japonia
Włochy-Rosja
Faworytkami grupy są Rosjanki i Włoszki, jeśli któraś z drużyn nie zajmie miejsca 1 lub 2 to będzie to porażka, awans powinny też wywalczyć ekipy Japonii i Dominikany. Wielka Brytania i Algieria to trzeci świat jeśli chodzi o siatkówkę.

GRUPA B

- USA
- Brazylia
- Chiny
- Serbia
- Turcja
- Korea Południowa

Terminarz grupy B

28.07
Chiny-Serbia
Stany Zjednoczone-Korea Południowa
Brazylia-Turcja
30.07
Chiny-Turcja
Serbia-Korea Południowa
Stany Zjednoczone-Brazylia
1.08
Serbia-Turcja
Stany Zjednoczone-Chiny
Brazylia-Korea Południowa
3.08
Brazylia-Chiny
Turcja-Korea Południowa
Stany Zjednoczone-Serbia
5.08
Chiny-Korea Południowa
Stany Zjednoczone-Turcja
Brazylia-Serbia
Tu z kolei Brazylijki i Amerykanki powinny podzielić się dwoma pierwszymi miejscami. W tej grupie sprawa awansu jest o wiele ciekawsza bo teoretycznie tylko Koreanki odstają od reszty, choć i one potrafią zaskoczyć i awans wcale nie będzie wielką sensacją. Chiny, Turcja i Serbia to w tym momencie porównywalne drużyny, zadecyduje dyspozycja dnia, chociaż ja uważam że Chinki powinni wyjść z tej grupy i o jedno miejsce powalczą Serbki z Kebabami.

Mecze rozgrywane będą na Earls Court Exhibition Centre - to zespół dwóch hal na który odbędą się mecze zarówno siatkówki kobiet jak i mężczyzn.




DRABINKA TURNIEJOWA
OFERTA U BUKMACHERÓW (Unibet)




Zapraszam do dyskusji oraz podawania typów wraz z analizami
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Cisza w temacie, to trzeba coś ruszyć, bo wstyd!

Kursy

Szczerze mówiąc pierwszy dzień w kobiecym turnieju jest dla mnie słaby do typowania. Dwa mecze do wyrzucenia na starcie (Algieria - Japonia, Rosja - GBR). Mecz Włochy - Dominikana jest dla mnie zagadką, oglądałem Dominikanę w Panam Cup, a kompletnie nie wiem co zagrają na IO, a większą zagadką są Włoszki, bo nie błyszczały na WGP. Szkoda wielka, że nie ma libero Cardullo.
Mecz Chiny - Serbia - dla mnie każdy wynik jest prawdopodobny, a póki co value jakiegoś nie ma. Intuicja podpowiada Chinki, ale trudno przewidzieć jak ten młody zespół zagra w meczu otwarcia, a Serbki na pewno w Igrzyskach z medalem nie wrócą, ale pojedyncze dobre mecze powinny być.
Zastanawiam się czy warto zagrać na 3-0 w meczu USA - Korea.
Brazylia - Turcja
Z braku-laku został ten mecz. Faworytem dużym Brazylia, ale nie powinny mieć łatwo. Grupa ogólnie dużo silniejsza od tej z gospodyniami, bo tam teraz już wiadomo, kto odpadnie (GBR i Algieria), a tutaj o awans będzie zacięta walka.
Brazylia w tym sezonie gra nierówno, widać przestoje. Odważną decyzję podjął trener, ponieważ nie zabrał do Londynu rozgrywającej Fabioli, a wydawało się, że to pewniak do gry, tym bardziej, że to ona rozdzielała piłki w tym roku.
Turcja miała też wahania, ale jakby nie patrzeć może być to świetny sezon dla tej reprezentacji. Świetna gra na turnieju w Ankarze, historyczne 3 miejsce w WGP. Warto dodać też wygraną w Edison Cup (turniej towarzyski), gdzie wygrały z Rosją 3-1 i przegrały 2-3 z Włoszkami. Darnel i Ozsoy to siła tej reprezentacji.
Myślę, że stać Turczynki na seta. Ważne by zagrały bez presji, one nic nie muszą, a tak po cichu liczę, że trafią jakoś do półfinału. Spokojnie na pierwszy dzień, bo tak ja pisałem, mecze nie bardzo mi podchodzą do typowania. E: Poprawiłem typ, bo ten over 3.5 zaraz znikł po wystawieniu, a +2.5 to nawet lepszy typ.
Moje propozycje:
Turcja +2.5 --- 1.70 @ Pinnnaclesports ✅

USA - Korea Południowa
Jednak się zdecydowałem. Tutaj krótko.
Korea to outsider grupy i o awansie raczej może zapomnieć. Stać je na jakieś pojedyncze zrywy, ale by wyprzedzić w grupie dwie drużyny, to chyba nie ma co marzyć. Wiadomo, Korea to przede wszystkim Kim Yeon Koung, ale ona po kontuzji, nawet nie wiem czy do końca się wyleczyła (?).
Napisałem, że Turcja ma dobry sezon, to co napisać o Amerykankach? Kadra B wygrywa WGP na luzie, a Kadra C niedawno wygrała Panam Cup. Skoro rezerwy trzepią rywalki jak chcą, to łatwo wywnioskować, że ta pierwsza drużyna musi być naprawdę mega mocna. Wiadomo, że USA zawsze mocno nastawia się na Igrzyska.
Set dla Azjatek byłby małą sensacją. Kurs jeszcze do gry, choć trzeba uważać, bo zawsze na 3-0 stawiać strach. Liczę jednak na &quot;pokazówkę&quot; USA i pewne zwycięstwo w 3 partiach.
Moje propozycje:
USA -2.5 --- 1.54 @ Pinnaclesports ⛔
Eh... 2 i pół seta grają tak, że Korea nie ma nic do powiedzenia i nagle zaczynają psuć po kolei, na nieszczęście zgrało się to ze świetną grą Kim, która wcześniej jednak cieniowała. Ale tak jak pisałem, 3-0 zawsze strach stawiać, bo strata jednego seta, to ciągle szansa na komplet punktów.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Chiny - Serbia✅(3:1)
Typ:
Chiny
Kurs: 1,65
Stawka: 4j /10j
Bukmacher: Bwin , Expekt, Tobet
; Pinnacle 1,7
Data spotkania: 28.07.2012 godz. 11:30
Chiny w ostatnich latach grają słabiej, ale to nadal dobry zespół. Spodziewam się po nich solidnej gry. Na walkę o medale nie starczy, ale Serbia powinna zostać pokonana. Serbia w tym roku gra fatalnie. Ogromna ilość kontuzji, problemów. Poprzedni sezon był udany, ale w tym mamy całkiem inny skład. Nie ma Malagurski, Molnar, słabo gra Brakocević, pół sezonu nie mogła znaleźć klubu rozgrywająca Ognjenović. Słabo wygląda atak w tej drużynie. Trener Terzić zdecydował się powołać trzecią atakującą(jako przyjmującą) Djeresilo, ale ona też pół sezonu w Urbino była poważnie kontuzjowana. Z kontuzją w Londynie będzie grała Brakocević. Bardzo słabo gra druga atakująca Starović. Według mnie Chiny powinny wygrać
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Pierwszy mecz za nami, oczywiście bez niespodzianki, Japonki z ręką w cyckach wypunktowały Algierię.

No ja liczę, że mecz Chiny - Serbia (o 12:30) będzie bardzo ciekawy. Oczywiście zagadką jest forma Yimei Wang, która nie grała już spory czas. Tak jak napisałem wcześniej, intuicja mówi, że jednak Chinki wygrają, ale Serbki nie są bez szans. Cały sezon dla nich to problemy, ale mam jakiś fragment w głowie, gdzie Serbki grały na prawdę nieźle (nie pamiętam gdzie) i może na Igrzyskach coś ruszy. Jeśli chcecie grać na Azjatki to polecam zajrzeć do Betsafe, gdzie są bardzo ciekawe kursy. Na czysty win już tylko 1.63, jednak na +1.5 seta jest aż 1.40✅, trochę dziwne przełożenie. I jeszcze jest 1.87 za handicap punktowy -2.5✅ (Tobet ma 1.85 za -3.5).

Edit: Troszkę o meczu.
Ominął mnie początek spotkania, ponieważ zwyczajnie nie było nigdzie streamu. Gdy włączyłem mecz jakoś już po połowie 1 seta, widać było, że Chinki było poddenerwowane i to zapewne wpłynęło na wynik, do tego dobrze funkcjonował serwis Serbek. Na pewno wyróżnić trzeba libero Cebić, bo wyjmowała niemożliwe piłki.
W drugiej partii stres już z zespołu Azji zszedł i zaczęły grać jak potrafią. Ta drużyna gra świetne kombinacje i jeśli trzyma przyjęcie to mało, który zespół świata może im dorównać. Po drugim secie Serbki miały już wbite w głowie, że jak nie zaczną kąsać rywalek zagrywkami, to pójdzie szybko, widać było większe ryzyko, jednak sporo przy tym napsuły. Chinki za to w polu zagrywki radziły sobie znakomicie i punktowały, no ale wiadomo, że Serbia obecnie kłopoty na przyjęciu, Djerisilo to tak u nas Kasia Skowrońska, aby piłkę w górę, Mihaljovic w tym elemencie też szkodzi, o rezerwowych nie wspominając. Serbki zaczęły ze Starović, potem pojawiła się Brakocević, obie atakujące jednak dużo nie zdziałały. Krsmanović gra słabiutko, wygryzła ją ze składu młoda Vejlkovic (już wcześniej Krsmanović grzała ławę, ale myślałem, że jednak na Igrzyska zbuduję formę i wróci do szóstki). Chinki mają świetnie dopracowane kontry, szczególnie te kombinacje z Zheng, której nie da się namierzyć. Kilka świetnych krótkich z Yang i Xu, których myślę, że panowie by się nie powstydzili. Na koniec zostawiłem Yimei Wang - widać, że jeszcze nie w pełni formy, wygląda jakby trochę wyszczuplała, co jej powinno dobrze zrobić. Dalej atakuje z atomową siłą, z każdym meczem powinna grać lepiej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Wielka Brytania - Algieria
Czekałem na kursy i na razie chyba tylko Pinnek wystawił ofertę.
Oglądałem mecze obu drużyn i nie ma siły, by tutaj Brytyjki przegrały. One są jednak schodek wyżej w każdym elemencie siatkarskim. Poczynając od przyjęcia, przez rozegranie i większą siłę w ataku.
Największa różnica jest chyba w dyscyplinie. Algierki z Japonkami oddały kilka wysoko podbitych piłek, tylko dla tego, że nikt do nich nie ruszył, brak komunikacji kompletny. GBR też się zdarzało takie coś, jednak dużo rzadziej. Ogólnie są bardziej &quot;mobilne&quot;. Widać też ogromną motywacje, początek meczu z Rosją był świetny, na emocjach widać potrafią pograć. Beattie i Sandell zrobią swoje.
Dodatkowy aspekt to gospodarz, choć tutaj Brytole jeszcze widać, że nie bardzo wiedzą jak się zachować na meczu siatkarskim. Liczę, że ktoś im podpowie, że to nie jest mecz tenisa, gdzie jedyny doping to oklaski po akcji i ew. jakieś ochy i achy przy obronach. Przez 3 sety z Rosją jedyne co usłyszałem, to &quot;Rassija&quot;, a przecież Ruskich tam było malutko.
Ja nie widzę tutaj nic innego jak wygrana GBR. Przewaga w każdym elemencie, liczę na komplet i wchodzę z porządną stawką w czysty win. Pinnek coś dał dziwne kursy na win i -1.5, warto może poczekać na innych buków z -1.5, zeedytuje posta jak coś. Mecz niestety o 23:00.
Moje propozycje:
Wielka Brytania wygra --- 1.43 @ Pinnaclesports ✅
Wielka Brytania -1.5 --- 1.85 @ Expekt ⛔
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Chiny - Turcja
Drugi dzień turnieju Olimpijskiego w Londynie. Rewelacja tego sezonu, Turcja, podejmuje powoli odradzające się Chinki.

O Turczynkach sporo już pisałem w tym roku. Bardzo szeroka ławka, duża siła w ataku. Można powiedzieć, że ten zespół narodził się w Ankarze i po historycznym awansie do Olimpiady nabrały pewności siebie. Z Brazylijkami na inaugurację zagrały kapitalne spotkanie. Śmiało mogę powiedzieć, że o włos było od wygranej, niemniej jednak doprowadzenie do tie-breaka robi wrażenie. Pierwsze, co rzuca się w oczy, to dobry rozkład ataku - Naz Aydemir potrafi rozrzucić blok, nie grając już seriami do Neslihan Darnel, choć ona sama jest ciągle największą gwiazdą tej drużyny.
Chinki nieco skład odmłodziły. Powróciła największa gwiazda tej ekipy - Yi Mei Wang, nieco &quot;obszerna&quot; zawodniczka, jednak to ona głównie trzyma atak w tej drużynie od lat. W meczu z Serbią bardzo dobrze funkcjonował kontraatak - szybkie akcje do swoich środkowych mogły robić wrażenie. Yang i Xu bardzo dobrze spisywały się w ataku.
W tym roku obie ekipy już się spotkały - podczas finałów World Grand Prix. Zwycięsko wyszły Turczynki, oddając ówczesnym gospodyniom tylko seta. Siła gry Turczynek jest duża, Chiny pocelowane zagrywką już nie są takie groźne, co pokazały Serbki.
Typy
Turcja
@1,85 Pinnacle ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Serbia - Korea Południowa
Na szybko, bo trochę się nie wyrobiłem z czasem, a mecz ma się zacząć o 12:30 (ale będzie na pewno opóźnienie).
Serbia pokazała się fatalnie z Chinkami. Gorzej zagrać już nie może. Wrzucenie Djerisilo na przyjęcie na razie nie przynosi korzyści, bo sama zawodniczka nawet w ataku zagrała słabo.
Korea wydaje mi się, że jednak zdołała zdobić w tym roku mały postęp, chodzi mi o lepszą grę innych zawodniczek niż Kim Youn-Koung. Sama liderka z USA pokazała się w dwóch ostatnich setach w normalnej formie, więc liczę, że tutaj też sporo napsuje krwi Serbkom.
Korea to teoretycznie drużyna skazana na odpadnięcie w grupie. Z Serbią powinny jednak powalczyć. To co straszy to H2H, bo ostatnie 3 mecze to 3-0 dla Serbek. Aby wygrać, trzeba omijać serwisem Cebić i będzie dobrze. Możliwe, że bezpieczniej jest zagrać handi punktowe. Stawki bez szaleństw.
Moje propozycje:
Korea Południowa +1.5 --- 1.92 @ Pinnaclesports ✅ ależ demolka w pierwszych dwóch setach
Korea Południowa +6.5 --- 1.85 @ Tobet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP


Serbia - Turcja

Mecz o życie dla obu drużyn, które pierwsze dwa swoje mecze przegrały.
Serbia po tym meczu ma już dalej mecze z USA i Brazylią i realnych szans na awans nie ma, bo trzeba by wygrać choć dwa z tych ostatnich 3 meczy. Przed mecze z Koreą napisałem, że Serbki gorzej zagrać już nie mogą, a okazało się, że jednak jest inaczej. Przyjęcie z Mihajlovic i Djerisilo &quot;nie działa&quot;, Brakocevic w miernej formie. Wejście Blagojevic i Starovic coś wniosło, ale dla mnie te zawodniczki długo grać na wysokim poziomie nie mogą. Środkowe też grają nie na swoim poziomie, nawet Milena Rasic, którą uważałem za bardzo stabilną. Sam element przyjęcia to największa bolączka tej reprezentacji. Może Terzić powinien ustawić do przyjęcie także atakującą (jak u Polek), bo cała trójka, włącznie z libero prezentują się fatalnie. Możliwe też, że Serbki zaczną z Blagojevic od początku.
Turcja urwała w pierwszym meczu punkt Brazylii po fantastycznej pogoni w końcówce 4 seta (przegrywały 18-10). Drugi mecz z Chinkami już bez zdobyczy punktowej (przegrana 1-3). Turcja ma duży potencjał, ale ja twierdze, że forma na Igrzyskach jest mizerna. Rozegranie Naz Aydemir pozostawia wiele do życzenia, dużo niedokładności, nie przypomina tej Naz z eliminacji. Toksoy na środku to dla mnie drewno, przynajmniej w ataku. Blok potrafi ustawić, ma dobry serwis, ale tutaj sporo psuje. Darnel i Ozsoy też jakby na razie na ręcznym. Wydaje mi się, że w ostatnim meczu też trener Motta zawalił, prosiło się o zmiany dla niektórych zawodniczek.
Podsumowując. Turcja mimo, że nie gra na swoim poziomie wydaje się pewniakiem do 3 punktów. Jak na razie by Serbki pokonać wystarczy serwować, a ten element Turczynki mają co najmniej dobry (o ile nie psują na potęgę). Miesiąc temu na WGP Turcja wygrała 3-1. 3 punkty na wagę złota.
Moje propozycje:
Turcja -1.5 --- 1.60 @ Tobet, Pinnaclesports ✅ na luzie
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Na WGP Turcja wygrała 3:1, ale wtedy kurs był 1,50 na zwycięstwo Turcji. Dzisiaj kurs jest strasznie niski. Z tej pary dużo bardziej cenię Serbię. Teraz są z problemami, kontuzjami, ale nadal mają mocne strony. Serbia może Turcję powstrzymać blokiem. Skład bardzo wysoki, nastawiony bardzo ofensywnie. Ciężko mi sobie wyobrazić, żeby Serbia skończyła bez żadnego punktu. Ostatnio atak zawodzi, ale ma kto tam uderzyć. Turcja to nie jest taki pewny zespól na kurs 1,25. Mogą mieć problemy z atakiem. Mecz jest bardzo ważny, a takie często nie wychodzą Darnel. Z dzisiejszych meczów raczej tylko tutaj jest szansa na niespodziankę. Meczu nie typowałem, ale według mnie bardzo zaniżony kurs na Turcję. Przeciwko Serbii można było grać z Chinami, Koreą Południową. Teraz według mnie jest za późno.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Na WGP Turcja wygrała 3:1, ale wtedy kurs był 1,50 na zwycięstwo Turcji. Dzisiaj kurs jest strasznie niski. Z tej pary dużo bardziej cenię Serbię. Teraz są z problemami, kontuzjami, ale nadal mają mocne strony. Serbia może Turcję powstrzymać blokiem. Skład bardzo wysoki, nastawiony bardzo ofensywnie. Ciężko mi sobie wyobrazić, żeby Serbia skończyła bez żadnego punktu. Ostatnio atak zawodzi, ale ma kto tam uderzyć. Turcja to nie jest taki pewny zespól na kurs 1,25. Mogą mieć problemy z atakiem. Mecz jest bardzo ważny, a takie często nie wychodzą Darnel. Z dzisiejszych meczów raczej tylko tutaj jest szansa na niespodziankę. Meczu nie typowałem, ale według mnie bardzo zaniżony kurs na Turcję. Przeciwko Serbii można było grać z Chinami, Koreą Południową. Teraz według mnie jest za późno.
Mógłbyś rozwinąć myśl i napisać, jak typujesz te pozostałe mecze bez niespodzianki? ???? Chodzi oczywiście głównie o USA - Chiny i Brazylia - Korea, bo ja w tych meczach nie bardzo mam koncepcje jak zatypować po jakimś godnym kursie. W tym drugim widzi mi się handi punktowe na Azjatki, linia jest dość wysoka (14.5 Tobet, 16.5 Sportingbet).
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
W tych meczach nie ma żadnego ciekawego kursu. USA I Brazylia powinny wygrać 3:0 lub 3:1. USA to najlepszy zespół na świecie. Chiny się poprawiły, ale brakuje tam poważnej atakującej. Według mnie Chiny są za słabe w ataku. Oprócz krótkiej atak nie wygląda za dobrze. Trzeba pamiętać, że cały sezon nie ma najlepszej blokującej Ming Xue, a ona z rozgrywającą prezentowała najwyższy poziom. Brazylia nie jest za mocna w tym roku, ale na Koreę spokojnie powinno wystarczyć. Korea może powalczyć o set, dwa sety, ale w końcu Brazylia powinna wygrać.
Według mnie ciężko cokolwiek zagrać, bo faworyci mogą wygrać 3:0 lub 3:1 i to nie ma dla nich żadnej różnicy
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Powiem Wam, ze zagralem w tasiemce mecz Brazylia-Turcja 1 (kto lepszy w grupie) i coraz bardziej sie obawiam o jego trafnosc) ????
a oprocz tego do trafienia tasmy zostala Polska-Argentyna 1 (j.w)
Zobaczymy jak dziś zagra Brazylia. One ogólnie w tym sezonie na przestojach dużych grają, marnują sporo okazji, ale to i tak półka wyżej od Turcji na razie. Jak dziś pokonają Azjatki za 3 punkty to myślę, że spokojnie będą wyżej od Europejek. 8 punktów to minimum jakie im daje po ostatniej kolejce, a powinno być więcej. Turcja z Koreą powinna zainkasować ostatnią zdobycz punktową, z USA raczej nic nie wskórają.
Dalej trzymam się tego, że Turcja może grać jeszcze dużo lepiej. Dziś najrówniej zagrała Sonsirma, Nelishan w ataku tragicznie, od początku meczu prosiła się o zmianę, a Polen weszła dopiero na końcówkę 3 seta i uratowała Turcji seta (Darnel coś-tam za zagrywce jedynie pograła) ;) Eda dziś zeszła na początku seta z kontuzją i nie wiem czy to coś poważnego, bo do końca grała już Busra, a Edy nawet nie widziałem gdzieś koło ławki czy w kwadracie (realizator nawet nie dał powtórki całego zajścia z kontuzją, chyba że mi umknęło).
Jak znajdziecie jakieś info o Edzie Erdem to napiszcie.

Ogółem, nie masz co drżeć, Turcja jeszcze musi mocno powalczyć z Koreankami o sam awans, a Brazylia spokojnie powinna być wyżej, no chyba, że dziś Kim je zleje, to wtedy dopiero będzie gorąco ;) Pamiętaj, że Brazylia ma jeszcze mecz z beznadziejnymi Serbkami i trudno będzie im nie zdobyć tam 3 punktów.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Ależ teraz zrobił się kocioł w grupie B. Brazylia przegrała 0-3 z Koreą.
Jak ktoś nie oglądał tego meczu, to polecam sobie włączyć powtórkę ;) Bezradność - to chyba najlepsze słowo do opisania Brazylijek. Walczyły ile mogły, starały się, motywowały się nawzajem, krzyczały i biegały z radości po niektórych akcjach, atakowały jak najlepiej potrafią, a i tak nie przynosiło to skutku. Genialna gra Koreanek i to już nie była sama Kim (choć oczywiście to wartość nieoceniona), a cały zespół. Począwszy od rozgrywającej, przez środkowe, które były nie do zatrzymania, po druga przyjmującą i wreszcie świetną libero. Koreanki to zespół, który charakteryzuje wysoka dyscyplina, ale to co one dziś grały... Niezliczona liczba obron, świetna asekuracja, blok pojawiający się wtedy kiedy trzeba.
Dużo tych achów nad tym meczem, ale zasłużone to wszystko. Teraz pytanie, czy Korea jest w stanie powtórzyć takie mecze, bo jeśli tak to wtedy drugie miejsce w grupie jest bardzo realne, a potem 1/4 z Japonią i półfinał o krok. Trochę wybiegam za daleko, ale jestem bardzo ciekaw, co ta drużyna zagra za dwa dni z Turcją.

I polecam sprawdzić świetną obronę Fabi nogą z drugiego seta, myślę że taki Mariusz Pawelec ze Śląska nie potrafiłby odbić tak precyzyjnie piłki ;)
 
V 8

vengo

Użytkownik
Ależ teraz zrobił się kocioł w grupie B. Brazylia przegrała 0-3 z Koreą.

Jak ktoś nie oglądał tego meczu, to polecam sobie włączyć powtórkę ;) Bezradność - to chyba najlepsze słowo do opisania Brazylijek. Walczyły ile mogły, starały się, motywowały się nawzajem, krzyczały i biegały z radości po niektórych akcjach, atakowały jak najlepiej potrafią, a i tak nie przynosiło to skutku. Genialna gra Koreanek i to już nie była sama Kim (choć oczywiście to wartość nieoceniona), a cały zespół. Począwszy od rozgrywającej, przez środkowe, które były nie do zatrzymania, po druga przyjmującą i wreszcie świetną libero. Koreanki to zespół, który charakteryzuje wysoka dyscyplina, ale to co one dziś grały... Niezliczona liczba obron, świetna asekuracja, blok pojawiający się wtedy kiedy trzeba.

Dużo tych achów nad tym meczem, ale zasłużone to wszystko. Teraz pytanie, czy Korea jest w stanie powtórzyć takie mecze, bo jeśli tak to wtedy drugie miejsce w grupie jest bardzo realne, a potem 1/4 z Japonią i półfinał o krok. Trochę wybiegam za daleko, ale jestem bardzo ciekaw, co ta drużyna zagra za dwa dni z Turcją.


I polecam sprawdzić świetną obronę Fabi nogą z drugiego seta, myślę że taki Mariusz Pawelec ze Śląska nie potrafiłby odbić tak precyzyjnie piłki ;)
Gwoli ścisłości to atakowały chyba najgorzej, jak potrafią.
Piłka uderzana bardzo lekko i nisko nad siatką.
Dlatego bardzo dużo pasywnych bloków Koreanek i piłki wyciągane w obronie.
Tak fatalnej gry Brazylijek to jeszcze nie widziałem.
Rozgrywanie piłek niedokładne i czytelne.
Wprawdzie już w meczu z Turczynkami w czwartym secie zrobiły przy prowadzeniu 19-11 przegrany set , ale dzisiaj ich gra to mega dno w każdym secie.

Z taką grą nie widzę Brazylii w finale.
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
Gwoli ścisłości to atakowały chyba najgorzej, jak potrafią.
Piłka uderzana bardzo lekko i nisko nad siatką.
Dlatego bardzo dużo pasywnych bloków Koreanek i piłki wyciągane w obronie.
Tak fatalnej gry Brazylijek to jeszcze nie widziałem.
Rozgrywanie piłek niedokładne i czytelne.
Wprawdzie już w meczu z Turczynkami w czwartym secie zrobiły przy prowadzeniu 19-11 przegrany set , ale dzisiaj ich gra to mega dno w każdym secie.

Z taką grą nie widzę Brazylii w finale.
w pelni sie zgadzam z postem vengo, Fe Garay to atakowala momentami jak niewidoma, atak z drugiej linii, Koreanka sobie wyskoczyla a noz zablokuje i punkt, Fabiana te pilki z obejscia tez dramat, ale to wlasnie bylo nastepstwem zlego rozegrania, nawet trener Brazylijek na ostatnim czasie wzial na bok rozgrywajaca, bodajze byla to Dani Lins i tlumaczyla sie przed nim za zla wystawe do Fabiany, tez sie zgodze z tym, ze tak fatalnej Brazylii to dawno nie bylo, Kim i Han wygraly mecz Koreankom, ale akurat w tym meczu rozgrywajaca Korei miala swoj dzien, za chwile sie okaze, ze Brazil nie zobaczymy w 1/4 finalu, a to bylaby mega sensacja ????
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
USA - Serbia
Na razie jedyny oczywisty typ na piątkowe spotkania. Konsekwentnie przeciwko Serbii.
Nie ma się co rozpisywać. USA to faworyt do złota, szeroka, ułożona kadra.
Serbki zawodzą na całej linii. Nie wiem czemu Terzić nie dał szans w ostatnim meczu Starovic i Blagojevic, skoro potrafiły wcześniej poprawić grę drużyny. Dużo błędów prostych, przyjęcie słabe, ogólnie forma słabiutka.
Trudno będzie Amerykankom przegrać seta, więc warto spróbować zagrać na 3-0. Tak jak pisałem wcześniej, z Serbią obecnie wystarczy zagrywać, a USA ma zawodniczki z dobrym serwisem (choćby Logan Tom). Kurs na razie przesadzony i zapewne spadnie (na razie nie rozumiem wzrostów, +1.80 to prawdziwa promocja! :p)
Edit: Do tego meczu dorzucam jeszcze jeden typ, sporo pewniejszy, można go nazwać nawet lokatą. Betclic wyraźnie zaspał i wystawił -1.5 seta po 1.35 podczas gdy na niektórych bukach (np. Bet365) taki kurs jest już za -2.5 seta. Myślę, że warto skorzystać. Na -2.5 mocno pospadało, ale jeszcze jest 1.60 do złapania na Betsafe za under 160.5 punkta.
Moje propozycje:
USA -1.5 --- 1.35 @ Betclic ✅
USA -2.5 --- 1.83 @ Pinnaclesports ✅
Ależ się można było obłowić :razz: Serbki mają ode mnie kwiatka za ten 4 duży plus z ich meczy ;)


Nad pozostałymi meczami trzeba się mocno zastanowić...
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Brazylia - Chiny
Zastanawiam sie caly czas nad typem na ten mecz...
W zasadzie sledzac statystyki mozna zaobserwowac, ze ostatni bilans z 7 meczow pomiedzy tymi druzynami wygrywaja zdecydowanie Brazylijki.
Wiekszosc nawet po 3:0. Z drugiej strony Korea zagrala niespodziewane i szybkie 3:0 z Brazylia.
Moim zdaniem dosc niespodzianek. Brazylia ma bilans 0:2 i wedlug mnie dzis nastapi przelamanie.
Kurs na zwyciestwo Brazylii dosc ciekawy. Czy ktos ma jakies przemyslenia zwiazane z tym meczem...
Typ : Brazylia 1,65
 
kwiti 138

kwiti

Użytkownik
Nie jestem pewny, ale wydaję mi się, że Brazylia ma bilans: 1-2. Ale zgadzam się co do jednego. Muszą wygrać, bo inaczej grozi im &quot;wypad&quot; z IO, a one przecież bronią ZŁOTA! Według mnie i tak odpadną na poziomie ćwierćfinału/półfinału, ale dzisiaj dobry kurs i stawiam na &quot;Kanarki&quot; ;-)
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Siatkowka Olimpiada, 15-45, 3.08.2012
Korea Pld - Turcja
typ: 1
2,40
Bet365
Analiza
Dzis w spotkaniu czwartej rundy fazy grupowej na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie, siatkarki Turcji spotkaja sie z reprezentantkami Koreii Poludniowej. Faworytkami bukmacherow sa dzis Turczynki, zupelnie nie rozumiem dlaczego. Dlaczego to nie Koreanki sa dzis faworytkami? Po trzech rozegranych spotkaniach maja na swoim koncie 2. zwyciestwa. Pokonaly Serbki 3:1 i przedwczoraj po znakomitym spotkaniu w swoim wykonaniu zdemolowaly reprezentacje Brazylii 3:0. Przegraly tylko z Amerykankami 1:3. Koreanki na tegorocznych Igrzyskach graja bardzo dobrze, szczegolnie zaimponowaly w meczu z Brazylia. Mimo, ze Kanarinhos nie graly w tym spotkaniu na miare swoich mozliwosci to chyba nikt nie ma watpliwosci, ze ta reprezentacja nawet w slabej formie to scisla swiatowa czolowka. Ta &quot;slaba reprezentacja&quot; wygrala na tym turnieju z Turcją. Turczynki ulegly rowniez Chinkom 1-3, a wygraly podobnie z Serbią. Turczynki rowniez widzialem na tym turnieju i robia na mnie o wiele gorsze wrazenie od Koreanek. W reprezentacji Koreii pierwsze skrzypce gra atakujaca Kim, ktora zdobywa 2/3 punktow dla swojej reprezentacji. Jak dla mnie to Korea dzis powinna siegnac po zwyciestwo, jesli Azjatki zagraja dzis na miare swoich ostatnich spotkan to o wynik jestem spokojny.
 
C 9

czaron1991

Użytkownik
Nie wiem jak Wy, ale ja przeczuwam sensację w meczu Japonek z Rosjankami. Widziałem mecz mistrzyń świata z Dominikaną i twierdzę że prościej grać się już nie da. Myślę że przeciwko tak dobrej grze kombinacyjnej Japonek to one mają realne szanse na zwycięstwo (kurs 6,2 bwin). Japonki zagrywką na pewno tradycyjnie Rosjanki będą odrzucać od siatki i te akcje będą na pewno niezwykle przewidywalne. Podsumowując Rosjanki grają tak słabo jak jeszcze nigdy! Może zbyt się sugeruję spotkaniem z Dominikaną ale również słyszałem rozmowę z Andrzejem Niemczykiem i twierdzi podobnie.
 
Do góry Bottom