>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Siatkówka Mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

S 42

szuwi1

Użytkownik
Dodam jeszcze, ze z tego co czytalem jakis czas temu w Przegladzie Sportowym, zasady co do drabinek ulegly zmianie, aby nie kombinowac, wiec cwiercfinale druzyny z 2 i 3 miejsc bedą losowane, a wiec moze zdarzyc sie, ze 2A zagra z 2B na przyklad. Z 1 i 4 miejsc oczywiscie na krzyz. Prosze o potwierdzenie jeszcze.
 
pablo92 531

pablo92

Użytkownik
Jak już jesteśmy przy PS to według nich faworytem do triumfu są Włosi drugie miejsce zajmie Polska a 3 Brazylia.
Według mnie wszystko się może zdarzyć ale triumf Włochów to była by spora niespodzianka.
Ja z typów długoterminowych znalazłem 2 typy warte pogrania
Włochy pozycja końcowa 1-4 kurs 1.6
USA-Serbia kto lepszy w grupie typ: USA kurs 1.5
BUK:efortuna
 
Z 610,1K
Niebylbym taki pewny ze USA bedzie lepsza w grupie.Serbia potrafi sie sprezyc i niebede zdziwiony jezeli zajmie w grupie wyzsza pozycje niz USA.Coprawda USA zawsze gra dobrze na olimpiadzie ale teraz maja duzo slabszy zespol niz cztery lata temu i stawiam ze to Serbia bedzie lepsza a kurs bardzo ladny
 
marcin_4don 22

marcin_4don

Użytkownik
W bwin i bet365 kurs na złoty medal Polaków wynosi 3,25 a tymczasem Tobet wystawił 5,0 i myślę że po takim kursie można zaryzykować ;)
 
G 4

gohanchannn

Użytkownik
Witam
To moja pierwsza wypowiedz na forum.Tutaj troche odejde od wyników koncowych i zapytam Was, jak sadzicie, jakie beda wyniki 1 kolejki Igrzysk Olimpijskich?
Podajcie typy i dokladne wyniki
Moje typy:
Rosja-Niemcy 3-0
Australia-Argentyna 0-3 (mimo dzisiejszego przecietnego meczu z Iranem, ktory gral dobra siatkowke dzisiaj, uwazam ze, mimo wszystko potrzebny jest im czas zeby sie przyzwyczaic do nowej strefy czasowej)
Serbia-USA 1-3
Nie zgodze sie, uwazam ze, forma ekupiy USA wypadnie wlasnie na igrzyska.Jesli chodzi o Pridd&#39;yego to uwazam ze, zagra w nie jednym meczu.Jest to swietny zawodnik i tego odebrac mu nie mozna.Gdyby w obecnym skladzie gral Lloy Ball to obstawialbym spokojne 1-2 USA na koniec Igrzysk.
Priddy ? :O
jest bez formy od tak dawna ze przez ten czas zdazyl stracic miejsce w skaldzie Zenitu (tak tak dawne dzieje, ale z czegos sie wzielo ze w szostce przestal wychodzic, a teraz juz w Zenicie nawet nie gra) i musi mocno rywalizowac i szostke w ekipie USA. Knippe mocno kombinuje ostatnio z przyjmujacymi poczatkowo za Priddiego zmiane dawal Rooney i bylo widac poprawe, jednak chyba w finale doszlo do tego ze trzeba bylo zmienic Anderson bo tak slabo gral i wtedy kiszka sie niezla zrobila ????

Mozna tylko ze my 4 razy pokonalismy aktualnie dalej zespol nr 1 na listach FIVB czyli Brazylie i po reszcie &quot;ogona&quot; z list sie przejechalismy jak walec drogowy, a takie USA? Od nas dostali od Niemcow tez dostali, w grupie grali jak grali (slaaboo). Jak przyszło co do czego i Polacy mieli pokazac ze maja &quot;tych slabszych&quot; pokonac to pokonywali ich i to 3-0. ;)
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
Nie zgodze sie, uwazam ze, forma ekupiy USA wypadnie wlasnie na igrzyska.Jesli chodzi o Pridd&#39;yego to uwazam ze, zagra w nie jednym meczu.Jest to swietny zawodnik i tego odebrac mu nie mozna.Gdyby w obecnym skladzie gral Roy Ball to obstawialbym spokojne 1-2 USA na koniec Igrzysk.
a to jest jakis syn Lloya Balla czy jak?
w pelni zgadzam sie z Tadzinem, ze Priddy to cien zawodnika sprzed lat, pogra tylko i wylacznie wtedy jak ktorys z pary Anderson - Rooney bedzie zawodzil ????
 
T 11,5K

tadzin

Użytkownik
Od siebie dodam ze akurat Rosji to ja nie widze zbytni na tych IO, a granie Rosja 3-0 to juz wybitnie nie polecam... Rosjanie przez LŚ mieli złapać jakas formę w koncu z jakiegos powodu Alekno od drugiej kolejki wystawił pierwszy skład, a jak grali ano grali fatalnie trzeba przyznać. Niemcy z kolei grają jak to sie ładnie mowi &quot;z wysoka kultura użytkową&quot; a mam tu na mysli ze nie wpadaja im jakies glupie pilki, kazdy zawodnik wie jaka jest jego rola na boisku i asekuruje to co powinien asekurowac, relacja blok-obrona jest bardzo bardzo dobra. Dzis z kolei Schops gral na przyjeciu i tu chyba Heynen na IO moze zaproponowac bombę w postaci Schopsa na przyjeciu i Grozera na diagonala i to moze byc &quot;kozackie&quot;. Ja bede probowal brac cos w strone Niemcow, kompletnie w tej chwili nie widze Rosjan. Argentynczycy kisili sie &quot;budujac forme w Argentynie&quot; i wyszla z tego kompletna lipa. Czy Rosjanie odnajda jakaś formę? Byloby ogromna niespodzianka gdyby grali znowu tak fatalnie, jednakze Niemcy zrobili ogromne postepy, ich gra wyglada bardzo dojrzale i jak zobacze sklady to na live mozliwe ze puszcze cos na Niemcow.

Dawid, kolega user jest nowy i moze nie znac zasad jakie tu panuja, wiec calm down a bit ; ].
 
G 4

gohanchannn

Użytkownik
Tak jesli chodzi o Rosjan to zgodze sie z Panem.Aczkolwiek stawiam na 3-0 i wieze ze, im sie uda.Od siebie dodam ze, Rosjanom zachcialo sie grac w lidze swiatowej jak juz nie mieli szans na wyjscie.Jesli chodzi o Pana wczorajszy post ze, De Cecco gra slabo to niestety ma spory problem z palcem, i po Igrzyskach prawdopodobnie przejdzie operacje.Pozdrawiam
Od siebie dodam ze akurat Rosji to ja nie widze zbytni na tych IO, a granie Rosja 3-0 to juz wybitnie nie polecam... Rosjanie przez LŚ mieli złapać jakas formę w koncu z jakiegos powodu Alekno od drugiej kolejki wystawił pierwszy skład, a jak grali ano grali fatalnie trzeba przyznać. Niemcy z kolei grają jak to sie ładnie mowi &quot;z wysoka kultura użytkową&quot; a mam tu na mysli ze nie wpadaja im jakies glupie pilki, kazdy zawodnik wie jaka jest jego rola na boisku i asekuruje to co powinien asekurowac, relacja blok-obrona jest bardzo bardzo dobra. Dzis z kolei Schops gral na przyjeciu i tu chyba Heynen na IO moze zaproponowac bombę w postaci Schopsa na przyjeciu i Grozera na diagonala i to moze byc &quot;kozackie&quot;. Ja bede probowal brac cos w strone Niemcow, kompletnie w tej chwili nie widze Rosjan. Argentynczycy kisili sie &quot;budujac forme w Argentynie&quot; i wyszla z tego kompletna lipa. Czy Rosjanie odnajda jakaś formę? Byloby ogromna niespodzianka gdyby grali znowu tak fatalnie, jednakze Niemcy zrobili ogromne postepy, ich gra wyglada bardzo dojrzale i jak zobacze sklady to na live mozliwe ze puszcze cos na Niemcow.


Dawid, kolega user jest nowy i moze nie znac zasad jakie tu panuja, wiec calm down a bit ; ].
 
G 4

gohanchannn

Użytkownik
Sparing Wlochow z Serbia 2 razy na korzysc zawodnikow z Italii.Wiem ze, pierwszy mecz 3-0 z czego zawodnicy zagrali jeszcze jednego czyli czwartego ktory niestety rowniez na ich korzysc, jak to sie potocznie mowi do 16.Jednak Andrea Anastasi zapewnia ze, nasi zawodnicy nie pokazali jeszcze wszystkiego.Jesli zas chodzi o Serbie to nie martwilbym sie ich dyspozycja.Duze oslabienie poprzez brak Miljkovicia ale jest przeciez mlody i swietnie sie spisujacy Aleksndar Atanasijevic.Ciekawi mnie tez dyspozycja Bulgarow, 6 podstawowych graczy odeszlo jeden tylko za namowa premiera wrocil na lige swiatowa by wzmocnic zespol (Vlado Nikolov). Ale mimo wszystko beda grozni.Mieli grac z Brazylia i USA sparingi, nie moge znalezc wynikow.

E: Pomylka 4 set do 15.A trzeci mecz przedstawial sie nastepujaco 25:22, 25:20, 25:18.
Niestety w kazdej partii dos wyraznie.
 
ding 125

ding

Użytkownik
Drugi mecz Italia wygrała już wyraźnie, ale ciężko wywnioskować po tych wynikach w jakiej dyspozycji są Włosi. Tak jak napisałem w jednym z pierwszych postów nie widzę Serbów w 1/4 finału i będę grał takie typy, tym bardziej, że są mocno wyceniane. Wyniki Włochy - Serbia 4:0 i 3:0 nie robią na mnie większego wrażenia od chociażby wyników Polaków w ostatnim MHW.
 
G 4

gohanchannn

Użytkownik
Uwazam ze Serbia spokojnie wyjdzie, a nie wyjda Niemcy i Tunezja jesli chodzi o grupe B, grupa A wedlug mnie to brak awansu dla Australii i GB.Obstawiasz siatkowke u bukmachera?
Masz jakies typy na pierwsza kolejke?
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Pierwszy mecz gramy dopiero w niedzielę 29 lipca o godzinie 21:00 polskiego czasu. Z kim? Z reprezentacją chyba najbardziej znienawidzoną przez polskich siatkarzy - a mowa tu o Włochach. A więc tak... Włosi zapewne będą grali składem następującym:

Łasko - Travica - Zaytsev - Savani - Mastrangelo* - Birarelli - Bari

Z czego Luigi Mastrangelo najprawdopodobniej będzie się wymieniał z Alessandro Feiem. Ale do czego zmierzam. Dzisiaj patrzę w tabelkę z kursami i widzę w buku Expekt kurs rzędu 2.65. Moim zdaniem troszkę kurs przeszacowany i będzie z dnia na dzień spadał. Osobiście sam pobiorę handicap +1.5 seta na Włochów w okolicach 1.90. - Byłoby miło. Przypomnę, że na jesień tamtego roku w Pucharze Świata w Japonii to Włosi byli minimalnymi faworytami KLIK
Krótko i na temat:
Włochy 4:0 Serbia
Włochy 3:0 Serbia
Ze statystyk możemy stwierdzić, że... Włosi ładnie serwują, szczególnie w pierwszym spotkaniu. Średnio 3 asy na set - ładnie. Trio: Łasko - Zaytsev - Savani może być nie do zatrzymania, zawsze jest Parodi czy Papi którzy powinni poprawić defensywę, jeżeli będzie ona szwankować.

Minęła mi wena na tą chwilę. Ale ogólnie rozchodzi mi się o typ Włochy +1.5 seta
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Gystlik - Birarelii w podstawowym? . Berutto od Pucharu Świata regularnie stawia na Feia w podstawowym składzie , nie sądzę aby tym razem było inaczej. Z typem absolutnie się zgadzam , osobiście zagram czysto na Włochów. Ten kurs na Polaków to chyba jakiś żart , jesteśmy fenomenalni , ale równie fenomenalni są Włosi. Kapitalne skrzydła , niesamowita siła na ławce rezerwowych , znakomita zagrywka. Zajcew gra źle , wchodzi Parodi , Parodi gra źle to wchodzi Papi. Ta drużyna może być nie do zatrzymania i jak dla mnie , mimo wszystko to oni powinni być faworytem w meczu z Polakami.
Uwazam ze Serbia spokojnie wyjdzie, a nie wyjda Niemcy i Tunezja jesli chodzi o grupe B,
Spokojnie to oni nie wyjdą na pewno , jeśli już to stoczą zaciętą walkę o tą czwartą pozycję. Niemcy są jak dla mnie drużyną lepszą od Serbów na chwilę obecną . Serbowie mają tragiczne skrzydła , przyjmujący są bardzo słabi w ataku . Na ataku Atanasijevica nie widzę zupełnie , jeśli już to Starovic może im zapewnić bardziej regularny atak. Środkowi bardzo mocni , ale znowu rozgrywający tragedia. Petkovic i Mitic to klasa poniżej przeciętna. Niemcy mają dwóch fenomenalnych atakujących , znakomite warunki fizyczne środkowych i w końcu świetny serwis. Kurs na Rosjan w pierwszej kolejce też traktowałbym w kategoriach żartu , +1.5 na Niemców z pocałowaniem ręki tutaj można brać.
Ogólnie rzecz ujmując ten turniej zapowiada się pasjonująco , prawdziwa gratka dla fana siatkówki. Codzienna dawka fantastycznych spotkań , na niesamowitym poziomie. Ależ to będzie uczta ????
 
L 18

ligamistrzow

Użytkownik
No tak , ale jest jedna rzecz ktora musi martwic w ich grze - przyjęcie. Zobaczcie statystyki przyjecię Bariego w 2 meczu - 8%???? .Savaini jest kryty w przyjęciu jak Kurek , zas Zaytsev w porownaniu do Winiara , to orłem przyjęcia nie jest. Na nich nawet nie potrzeba silnej zagrywki , przy dobrym flocie to Bari nie wie co sie dzieje. Napewno beda nadrabiać atakiem ze skrzydel ale czy to wystarczy ?
 
G 4

gohanchannn

Użytkownik
Gystlik - Birarelii w podstawowym? . Berutto od Pucharu Świata regularnie stawia na Feia w podstawowym składzie , nie sądzę aby tym razem było inaczej. Z typem absolutnie się zgadzam , osobiście zagram czysto na Włochów. Ten kurs na Polaków to chyba jakiś żart , jesteśmy fenomenalni , ale równie fenomenalni są Włosi. Kapitalne skrzydła , niesamowita siła na ławce rezerwowych , znakomita zagrywka. Zajcew gra źle , wchodzi Parodi , Parodi gra źle to wchodzi Papi. Ta drużyna może być nie do zatrzymania i jak dla mnie , mimo wszystko to oni powinni być faworytem w meczu z Polakami. Spokojnie to oni nie wyjdą na pewno , jeśli już to stoczą zaciętą walkę o tą czwartą pozycję. Niemcy są jak dla mnie drużyną lepszą od Serbów na chwilę obecną . Serbowie mają tragiczne skrzydła , przyjmujący są bardzo słabi w ataku . Na ataku Atanasijevica nie widzę zupełnie , jeśli już to Starovic może im zapewnić bardziej regularny atak. Środkowi bardzo mocni , ale znowu rozgrywający tragedia. Petkovic i Mitic to klasa poniżej przeciętna. Niemcy mają dwóch fenomenalnych atakujących , znakomite warunki fizyczne środkowych i w końcu świetny serwis. Kurs na Rosjan w pierwszej kolejce też traktowałbym w kategoriach żartu , +1.5 na Niemców z pocałowaniem ręki tutaj można brać.
Jesli chodzi o kurs na Polakow jak najbardziej prawidlowy.Progres ostatniego roku to pokazuje.Po pierwsze spadek w rankingu FIVB na 6 miejsce z 3, po drugie liga swiatowa 2011 Wlochow nie ma, Puchar Swiata 2011 4 miejsce ale, nie grali jakos znakomicie.liga swiatowa 2012 to juz wogole.Jesli chodzi o Serbie i przyjmujacych Kolakovic tez ma lawke i tez ma co pozmieniac.Wczoraj Heynen swietnie wstawil SHoepsa ale, przed igrzyskami nie powinien mieszac.
No tak , ale jest jedna rzecz ktora musi martwic w ich grze - przyjęcie. Zobaczcie statystyki przyjecię Bariego w 2 meczu - 8%???? .Savaini jest kryty w przyjęciu jak Kurek , zas Zaytsev w porownaniu do Winiara , to orłem przyjęcia nie jest. Na nich nawet nie potrzeba silnej zagrywki , przy dobrym flocie to Bari nie wie co sie dzieje. Napewno beda nadrabiać atakiem ze skrzydel ale czy to wystarczy ?
Masz racje w przyjeciu to mistrzami nie sa, poza tym skrzydla pokryje blok, w ostatnim czasie znakomicie nim Polacy graja.Przyjecie u Nas to Ignaczak i Winiarski dlatego o to sie nie martwie.Na pewno Wlosi z zagrywka tez nie beda szalec, pierwszy mecz na tej sali.Mozesz gdzies znalezc o tym artykul.Jeszcze jedna sprawa to po przegranej 3-2 w Pucharze Swiata rozpoczeli klotnie z Polakami, czyli psychicznie tez nie najlepiej odebrali porazke.
 
ding 125

ding

Użytkownik
Kurs na Rosjan w pierwszej kolejce też traktowałbym w kategoriach żartu , +1.5 na Niemców z pocałowaniem ręki tutaj można brać.
Zgadzam się. Osobiście przymierzam się do takiego typu. Unibet oferuję 2,20 na Niemców + 1,5 seta. Jeżeli manewr z Schöpsem na przyjęciu wypali to siła ofensywna Niemców wzrasta niesamowice.

Inne typy warte zagrania w pierwszej rundzie spotkań:

USA - Serbia
Typ: USA
Kurs 1,50
Amerykanie to dla mnie pewniak w tym spotkaniu. Warto pomyśleć nad handicapem USA -1,5 seta po kursie 2,00

Argentyna - Australia
Typ: Argentyna -1,5 seta
Kurs:1,50

Wielka Brytania - Bułgaria
Typ: Bułgaria -2,5 seta
Kurs: 1,60

unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Jesli chodzi o kurs na Polakow jak najbardziej prawidlowy.Progres ostatniego roku to pokazuje.Po pierwsze spadek w rankingu FIVB na 6 miejsce z 3, po drugie liga swiatowa 2011 Wlochow nie ma, Puchar Swiata 2011 4 miejsce ale, nie grali jakos znakomicie.liga swiatowa 2012 to juz wogole.Jesli chodzi o Serbie i przyjmujacych Kolakovic tez ma lawke i tez ma co pozmieniac.Wczoraj Heynen swietnie wstawil SHoepsa ale, przed igrzyskami nie powinien mieszac.
Jak to nie ma? Włosi zlali nas niemiłosiernie 3:0 w tej LŚ. Co LŚ 2012 w ogóle? Italia grała w tym roku w rezerwowym składzie w zdecydowanej większości spotkań. Spadek w rankingu FIVB , zajebisty argument :grin:. Samo zerkanie na ten ranking jest zupełnie bez sensu , jedne drużyny olały w tym roku LŚ , inne zagrały poważniej. Nie jest to żaden wyznacznik klasy zespołu. Kurs na Polaków nie jest prawidłowy . Z Włochami grać nie potrafimy , w ostatnich trzech meczach dostaliśmy dwa razy straszliwe baty po 3:0 i raz wyciągnęliśmy z 0:2 na 3:2 w bardzo szczęśliwych okolicznościach. Włosi potrafią z nami grać.
Jeszcze jedna sprawa to po przegranej 3-2 w Pucharze Swiata rozpoczeli klotnie z Polakami, czyli psychicznie tez nie najlepiej odebrali porazke.
Ty z rękawa te argumenty wyciągasz? ???? . Nie wal cały czas dubli , masz opcję &#39;edytuj&#39;.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Masz racje w przyjeciu to mistrzami nie sa, poza tym skrzydla pokryje blok, w ostatnim czasie znakomicie nim Polacy graja.Przyjecie u Nas to Ignaczak i Winiarski dlatego o to sie nie martwie.Na pewno Wlosi z zagrywka tez nie beda szalec, pierwszy mecz na tej sali.Mozesz gdzies znalezc o tym artykul.Jeszcze jedna sprawa to po przegranej 3-2 w Pucharze Swiata rozpoczeli klotnie z Polakami, czyli psychicznie tez nie najlepiej odebrali porazke.
Myślisz , że Łasko , Savaniego , czy Zajcewa to sobie można tak po prostu pokryć? to nie piłka nożna. Mimo wszystko to od zawodnika atakującego zależy jak duża będzie skuteczność bloku. Zablokować Łaskę to nie to samo co zablokować Irańczyka.Co do przyjmujących to akurat tutaj zacząłbym się martwić , bo zagrywka Włochów jak im zaskoczy to mogą rozbić dosłownie każdego przeciwnika na świecie. Tam każdy , dosłownie każdy ma petardę na zagrywce. Zaczynając od Travicy , a kończąc na Feiu , Mastrangelo.
 
G 4

gohanchannn

Użytkownik
Myślisz , że Łasko , Savaniego , czy Zajcewa to sobie można tak po prostu pokryć? to nie piłka nożna. Mimo wszystko to od zawodnika atakującego zależy jak duża będzie skuteczność bloku. Zablokować Łaskę to nie to samo co zablokować Irańczyka.Co do przyjmujących to akurat tutaj zacząłbym się martwić , bo zagrywka Włochów jak im zaskoczy to mogą rozbić dosłownie każdego przeciwnika na świecie. Tam każdy , dosłownie każdy ma petardę na zagrywce. Zaczynając od Travicy , a kończąc na Feiu , Mastrangelo.
Sluchaj ciagle mowisz o nich tak jakby to byli jacys niepokonani mistrzowie swiata.Sa duzo lepsze zespoly od nich.Chociazby Rosja, Brazylia , Kuba.To co mowisz o zagrywce to tez dla mnie nie zupelnie zrozumiale.Wedlug Ciebie flotowcy rozbiaja sila zagrywki?Nie wszyscy u nich dobrze zagrywaja.Kolejna sprawa to slaby libero.Wroce do tego kursu, jest on dobry jesli chodzi o progres obu ekip to mysle ze nie ma co porownywac.Psychicznie tez na nasza strone.Co wielka impreza od kad jest Anastasi to medal.Zreszta najpierw niech zagraja.Uwazam ze, mocna zagrywka tez polacy swoje zrobia.A ze nasi flotowcy tez swietnie zagrywaja to juz kilka razy pokazali w tym roku.Poza tym jest jeszcze moim zdaniem najlepszy zmiennik swiata Michal Ruciak ???? .A i jak mozesz to nie wyrywaj moich wypowiedzi z kontekstu.Sadzisz ze skutecznosc bloku to tylko zasluga atakujacego? To powiedz mi czy nie liczy sie to ze, blokujacy wyczuje atakujacego zamknie jakis kierunek?Powiedz czy nie liczy sie przyjecie i dyspozycja rozgrywajacego?Takie argumenty to tez nie wiem skad bierzesz ???? .
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Sluchaj ciagle mowisz o nich tak jakby to byli jacys niepokonani mistrzowie swiata.Sa duzo lepsze zespoly od nich.Chociazby Rosja, Brazylia , Kuba.To co mowisz o zagrywce to tez dla mnie nie zupelnie zrozumiale.Wedlug Ciebie flotowcy rozbiaja sila zagrywki?Nie wszyscy u nich dobrze zagrywaja.Kolejna sprawa to slaby libero.Wroce do tego kursu, jest on dobry jesli chodzi o progres obu ekip to mysle ze nie ma co porownywac.Psychicznie tez na nasza strone.Co wielka impreza od kad jest Anastasi to medal.Zreszta najpierw niech zagraja.Uwazam ze, mocna zagrywka tez polacy swoje zrobia.A ze nasi flotowcy tez swietnie zagrywaja to juz kilka razy pokazali w tym roku.Poza tym jest jeszcze moim zdaniem najlepszy zmiennik swiata Michal Ruciak ???? .
Kuba? ???? , szukam ich w której są grupie na tych Igrzyskach i jakoś nie mogę znaleźć . Nie chce mi się nawet za bardzo komentować tych bzdur , Brazylii i Rosji to Ty chyba od trzech lat nie widziałeś , bo na chwilę obecną Włosi są dużo lepszym zespołem zarówno od jednych jak i drugich. Nie neguje tego , że zdobędziemy medal , jesteśmy faworytem do medalu , ale Włosi też nim są. Tego Ruciaka to nie ma co komentować nawet, to chyba taki żarcik z twojej strony miał być. Nie masz wiedzy , żeby dyskutować na poziomie , więc wypisujesz stek niczym nie popartych bzdur, myśląc , że masz rację. Poczekajmy do Niedzieli Panie Roy Ball ???? ;)
 
Do góry Bottom