>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Siatkówka Mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

9adrian2 37

9adrian2

Użytkownik
Wszycy na mnie wjeżdżali gdy pisałem jakiś czas temu, że nie jesteśmy murowanym faworytem do złota, że są inne zespoły, które przygotowały się pod Igrzyska, odpuszczając Ligę Światową, że nie mamy stabilnej formy, że należy zapomniec o tym co było, ponieważ Igrzyska są na tyle specyficznym turniejem, iż każdy może wygrac z każdym - zresztą w każdej dyscyplinie na Olimpiadzie tak jest.
Niektórzy niestety wprowadzali innych w błąd, iż jesteśmy jakąś niepokonaną drużyną, sugerując się tym co, pokazaliśmy w sezonie. Obecnie w siatkówce nie ma już takiej drużyny jak Brazylia z przed paru lat, która by, przewyższała resztą o klasę. Poziom jest mega wyrównany.
Najgorsze jest, to, że po raz kolejny odpadamy w cwirecfinale, szkoda...
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Krótko, bo mam mało czasu

Bułgaria - Rosja


Rosjanie po nienajlepszym początku w końcu grają na dobrym poziomie. Fajnie, że trener Władimir Alekno postawił na rozegraniu na Grankina, bo ten jest po prostu zdecydowanie lepszy od Butki. Doskonale w ataku spisuje się Maxim Mikhaylov. Rzadko popełnia błędy, a jak już popełni to potrafi wyciągać wnioski. Na pewno ciężko go &quot;wyłączyć&quot; z gry. Środkowi są ogromnym atutem Rosjan. Muserkiy i Volkov to absolutna czołówka. Nierówno grają przyjmujący, ale tutaj Alekno ma akurat sporo manewrów.

Kto by się spodziewał, że Bułgarzy zagrają w półfinale Igrzysk Olimpijskich. Pokazują się z bardzo dobrej strony i po prostu zasłużyli na walkę o medale. Ostatnio coś tam pisałem o tej drużynie (przed ćwierćfinałem z Niemcami), więc nie będę się powtarzał.

Odniosę się tylko do tego co podoba mi się u nich najbardziej. Agresja, wola walki, charakter. Tym Bułgarzy nadrabiają braki w niektórych elementach siatkarskiego rzemiosła. W zespole jest doskonała atmosfera i po prostu czuć tą chemię pomiędzy zawodnikami.

Faworytem są Rosjanie, bo inaczej być nie może. Bułgarzy pokazali jednak w starciu z Włochami, Polską i Niemcami, że z europejskimi zespołami grać potrafią. Pojedynek pomiędzy Sokolovem a Mikhaylovem zapowiada się świetnie. Obaj są w doskonałej dyspozycji.

Jeżeli Bułgarzy nie będą seriami popelniać głupich błędów i zagrają z takim zaangażowaniem jak w poprzednich spotkaniach to nie stoją na straconej pozycji.

Typ:
Bułgaria (+1.5 seta) @ 2.80 Bwin ⛔

Potem jak znajdę chwilkę to odniosę się jeszcze do spotkania Brazylia - Włochy. Według mnie kurs wystawiony przez bukmacherów jest zupełnie niezrozumiały. Powiem szczerze, że brak Włochów w finale bylby dla mnie sporym zaskoczeniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik

Bułgaria - Rosja
No, no . Ależ nas buki uraczyły dwoma pięknymi kursami ???? . Chyba nie sposób nie zagrać dziś czegoś w stronę Bułgarów i Włochów, bo kursy przekraczają ludzkie pojęcie.

Kurs na Bułgarię bardzo mocno zawyżony. Ta drużyna mnie zadziwia, teoretyczni nie mają nic co mogłoby ich wprowadzić do półfinału, ale jednak tutaj są i powiem szczerze, że grają naprawdę dobrze. Niemcy byli dla nich tylko przystawką tak naprawdę, zmietli ich z powierzchni ziemi. Nieprawdopodobną formę prezentuje Sokolov, ten człowiek zamienił się chyba w jakiegoś robota, bo zatrzymanie go praktycznie graniczy z cudem. To niewątpliwie najlepszy atakujący tych Igrzysk i według mnie wprowadzi dziś Bułgarów do finału. Zaskakuje mnie też forma dwóch przyjmujących Aleksieva i przede wszystkim Skrimova. Grają na naprawdę dobrej skuteczności w ataku.

Rosja jak to Rosja. Piekielnie mocne warunki fizyczne i petardy na zagrywce to siła tej drużyny. Ale ta ich zagrywka funkcjonuje na tym turnieju naprawdę średnio, seriami oddają punkty rywalom w tym elemencie gry. Nieprawdopodobną siłą tej drużyny są kapitalni środkowi, którzy praktycznie w pojedynkę rozbili Polaków. Volkov i Musersky prezentują grę na niebotycznej skuteczności i łapią na zasięgu absolutnie nieosiągalnym dla reszty rywali. Dlatego kluczem do sukcesu dla Bułgarów będzie tutaj dobra zagrywka, jeśli odrzucą Rosjan od siatki to wygrają, bo skrzydła Rosji prezentują się na tym turnieju wyjątkowo cienko, wliczając w to Michajłowa.

Typy: Bułgaria (5.60) Pinnacle

No i tutaj mamy prawdziwego rodzynka. Piekielnie silne Włochy w roli underdoga z Brazylią bez formy i bez Vissotto :grin: . Nic tylko korzystać.

Włosi to dla mnie obecnie najlepsza drużyna na świecie. Grają czasami kompletne dno, ale jak przyjdzie co do czego i przed nimi ważny mecz to wbijają rywala w parkiet. Potworna moc ataku ze skrzydeł. Łasko+Savani+Zajcew to w ataku najlepsze trio na świecie, nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Nieprawdopodobna moc na zagrywce to kolejny wielki atut Włochów, w samym meczu z USA zrobili bodajże ponad 10 asów. Travica, Zajcew i Savani to zawodnicy którzy w polu serwisowym potrafią wyczyniać cuda i wygrywać w ten sposób całe sety. Zajcew to zawodnik na którego zdecydowanie warto zwrócić uwagę, kapitalny siatkarz, który do tej pory w reprezentacji grał poniżej oczekiwań, bo w swoich klubach w A1 potrafił wspinać się na niebotyczny poziom gry. Savani to po Juantorenie najlepiej serwujący całej ligi Włoskiej, zawodnik który praktycznie w pojedynkę wygral mistrzostwo Maceracie, grając fantastycznie w meczu finałowym. Każdy pisze, że Włosi wspięli się na wyżyny umiejętności w USA i że lepiej już nie zagrają . To kompletne bzdury. Michał Łasko grał w tym meczu fatalnie, a środek praktycznie nic nie kończył. Co byłoby gdyby jeszcze te dwa elementy zadziałały? możliwe, że przekona się o tym pierwsza Brazylia.

Brazylijczycy opierają swoją grę na fantastycznym przyjęciu i grze środkiem, bez środka i bez przyjęcia są absolutnie bezradni. Jeśli dograją sobie dobrze do siatki to powinni zamęczyć rywala ataki Lucasa i Sidao z krótkiej. Ale jeśli Włosi zbombardują ich zagrywką, to nie będą wiedzieli co się dzieje. Oni nie mają zawodnika który skończy im atak z sytuacyjnej piłki, Murilo i Dante jeśli chodzi o atak już od dłuższego czasu grają na bardzo słabym poziomie. Niemiernie ważna będzie również prawdopodobna absencja Vissotto, bez niego moc ataku Brazylii spada jeszcze bardziej. USA już pokazało, jak można pobić Brazylię dobrą zagrywką, prawdopodobnie pokażą to również Włosi.

Typy: Włochy (3.44) Pinnacle
 
arjen 18

arjen

Użytkownik
Jak dla mnie pewniak na dzisiejszy dzień! spotkanie Rosja - Bułgaria! w całym meczu over 180,5 pkt. po kursie 2,00 !! nie wierze, że Bułgaria ze świetnym Sokołovem nie wygra ani jednego seta ???? nie będą dostawać jak Polacy do 18.. tylko będzie to spotkanie na styku, także taki over powinien być pokryty spokojnie, a kurs 2,0 warty ryzyka ???? Buk: milenium
 
jarni 113

jarni

Użytkownik
Rosja - Bułgaria
over 179,5
Podzielam zdanie kolegi dotyczące meczu Rosja - Bułgaria. Ja bym zagrał jednak trochę powściągliwiej a mianowicie over 179,5 lub 180,5. Bułgarzy są na fali i na pewno Rosjan się nie przestraszą. Widziałem w tym sezonie około 7 meczy Rosjan w LŚ i IO i stwierdzam, że nie potrafią oni utrzymać stałego poziomu gry przez cały mecz. Nawet z Polską drugiego seta wygrali na przewagi.
Dodatkowym atutem Bułgarów jest to, że grają oni całkowicie na luzie. Po problemach w związku i odejściu filarów drużyny Bułgarzy stwierdzili, że nie liczą na zbyt wiele na IO i zagrają jak najlepiej aby nie było wstydu. Tu nagle wychodzą z grupy z 1 miejsca i miażdżą Niemców w 1/8. Rosjanie według mnie pokonają dziś Bułgarów, ale nie w stosunku 3:0. Obstawiam wynik 3:1 a sety na poziomie 25:20 przebijają linię over.

Brazylia - Włochy
Włochy +1,5 seta
Osobiście za mniejszą stawkę gram zwycięstwo Włochów po kursie około 3,8. Wszyscy to widzą, ale powtórzę że Brazylia to nie ten sam zespół co kilka lat temu. Zgoda wygrali do zera z Rosją, ale następna dwa mecze z USA i Serbią pokazały jaka jest prawdziwa obecna Brazylia - średnia. Gdyby to był mecz grupowy pewnie zagrałbym na Brazylię nawet po tym średnim kursie 1,3, ale po tym co pokazali Włosi w 1/8 z USA widzę już przed oczami finał Rosja - Włochy. Amerykanie nie grali źle, ale Włosi od połowy pierwszego seta odbierali bezlitośnie amerykanom nadzieję na awans.
Na tym turnieju w Brazylii nie zagra już Vissotto co według mnie nie jest osłabieniem dla Brazylii. Wallace zagra nie gorzej od niego, ale nie jest to Giba. Murillo miał być na tym turnieju liderem, ale gra przeciętnie. Dante to już nie ten Dante co był MVP finału MŚ w 2006 roku. Środkowi dają rade jak zawsze, ale będę mieli przed sobą Mastrangelo.
Teraz o Włochach. Michał Łasko zagrał z USA słabszy mecz, ale Zaytsev zagrał jak w transie. Do tego świetny Savanii i środek Mastrangelo. Nie zapominajmy o serwie Włochów. Serwowali nawet lepiej niż Rosjanie w meczu z nami. To Włosi są tu drużyną turniejową, która gra z meczu na mecz coraz lepiej.
Brazylia pokonała w 1/8 dzieciaków z Argentyny 3:0, ale to nie ta Brazylia z przed paru lat co rozkręcała się z meczu na mecz. To Brazylia bez lidera, która nie potrafi włączyć drugiego biegu. Stawiam na Włochów, po tie breaku, 2 sety wygrają na pewno jestem o to spokojny
 
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
Brazylia - Włochy
A ja z kolei mam nieco inne zdanie odnośnie drugiego dzisiejszego półfinału. Typowałem porażkę Włochów już w meczu USA, ale to co zagrali tam Amerykanie to był jakiś dramat. Oczywiście Italia pokazała swoje atuty, świetna zagrywka, bardzo dobrze w obronie do tego przyjmujący kończyli piłki z niewiarygodnych wręcz pozycji. Mecz ten, pomimo wygranej 3-0 pokazał też jednak gdzie Włosi mają największe problemy. Przyjęcie zagrywki kuleje cały czas, tyle że Zaytsev i Savani byli w stanie te błędy w przyjęciu często naprawiać atakiem. O współpracy Travicy ze środkiem to nie ma co wspominać bo w meczu z USA to chyba pod koniec trzeciego seta Włosi coś środkiem skończyli. Do tego dochodzi Lasko, który jak dla mnie w tym turnieju gra dużo słabiej, niż choćby na Pucharze Świata. Po drugiej stronie mamy Brazylię, która też ma swoje problemy(brak Vissotto) i na pewno nie jest to ta sama drużyna co przed kilkoma laty. Sądzę jednak, że dzisiaj będą potrafili doskonale wykorzystać słabe punkty Włochów. Mają ogromną przewagę na środku, może grają bez fajerwerków ale jak dla mnie w sposób o wiele bardziej poukładany, co wynika z lepszego przyjęcia. Oczywiście zagrywka będzie kluczowa, jednak dzisiaj nie przewiduję takich serii Włochów w polu serwisowym (zwłaszcza Savani nie jest w tym elemencie regularny). A jeśli nie &quot;zmiotą&quot; Brazylijczyków serwisem to dzisiaj na pewno tego nie wygrają.
Brazylia 1.43 7/10 ✅
Brazylia -1,5 seta 1.80 4/10✅
Buk:Expekt
Tym razem siadło gładziutko. &quot;Najlepsza drużyna świata&quot; ze swoim tragicznym przyjęciem i rozegraniem miała kłopot z ugraniem 20 punktów w secie z będącą &quot;bez formy&quot; Brazylią. Ciekawe :grin:
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Bułgaria - Rosja (1,5-0) 2 1,51 Betsafe ✅
Nie jestem jakimś specem siatki jak Redwitz czy DawidBar
ça ale nie widzę dzisiaj Bułgarów. Rosja to taka nacja, że jak już poczuje, że można to już nie odpuści. Moim zdaniem środę to zdecydowany handicap po stronie &quot;Sbornej&quot;. Ja najbardziej pamiętam Volkova czy Apalikova z tego rocznej Ligi Mistrzów gdzie chłopacy na prawdę zrobili na mnie olbrzymie wrażenie. Również atak to moim zdaniem wielka moc Rosjan dlaczego? a no dlatego ponieważ &quot;Mikiego&quot; bardziej cenie. Gdyby Cwetan był na tyle mocny to na pewno Osmany poszedł by do Zenitu a Cwetan został w Trencie ale tak się nie stało.. Bardzo ważny będzie pierwszy set, jeśli go Rosjanie wygrają to uważam, że spokojnie mój typ wejdzie. Najsłabszy jak dla mnie punkt Rosjan to przyjęcie, i chyba tylko w tym elemencie muszą Bułgarzy szukać szczęścia, bo zagrywkę mają również mocną ale nie tak skuteczną jak Rosjanie. Owszem Rosjanie popełniają dużo błędów zagrywką ale również dużo zdobywają asów i jeśli już jest przyjęcie u przeciwnika to nie zawsze tak idealnie aby posłać piłkę idealnie do rozgrywającego pod siatkę. Gram w kierunku Rosjan i im kibicuje ;) Na otarcie łez, skoro to oni nas pokonali w ćwierćfinale to niech oni zostaną Mistrzami co będziemy mogli powiedzieć, że pokonali nas Mistrzowie ;) ????
kompletnie nie rozumiem co masz tutaj na myśli..
tzn piszesz ze gdyby Sokolov byl takim kozakiem to Trento puściłoby Juantorenę do Zenitu, tyle że po pierwsze Trento cały sezon stawiało na Stokra, po drugie Juantorena to przyjmujący (ktory przyjmuje naprawde swietnie), a nie atakujacy jak Sokolov.
Sorry faktycznie, niestety zawsze mi się myliły pozycje Atakujący - Przyjmujący.. Co nie zmienia mojego zdania na temat Sokolova.. 1 set meczu trochę z pomocą sędziów bo tam jednak chyba było pole.. Ale &quot;Sborna&quot; pokazała klasę..
DawidBarca to żaden znawca siatkówki, a jak patrzę na jego typy w temacie to nie ma żadnego zdrowo-rozsądkowego podejścia do bukmacherki.
ja tylko mówię co widzę, czyli, że pisze tutaj konkretne analizy w przeciwieństwie do innych... Co do podejscia w graniu to każdy ma swoje, więc nie powinieneś krytykować skoro sam nie jesteś super.. Twoja analiza na mecz Rosjan mówi sama za siebie... Ja mam małe pojęcie o siatkówce ale coś próbowałem napisać. A nie, że Rosja jest faworytem a Bułgaria samym Sokolovem nie wygra i to na tyle..
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
DawidBarca to żaden znawca siatkówki, a jak patrzę na jego typy w temacie to nie ma żadnego zdrowo-rozsądkowego podejścia do bukmacherki. Na siłę próbuje szukac sensacji lub naciąganych typów.
Dzisiaj jak dla mnie Rosja jest zdecydowanym faworytem w potyczce z Bułgarami. Ci drudzy co prawda zaskakują in plus, aczkolwiek pewnego poziomu przeskoczyc się nie da, a tym poziomem jest ekipa Sbornej. Jeden Sokolov meczu nie wygra bo reszta gra jedynie na przyzwoitym poziomie.
Rosja -1.5seta ✅✅✅
W drugiej pojedynku widzę bardzo wyrównany mecz, lecz upatruje tu jednak faworyta w ekipie Brazylii. Aczkolwiek wg mnie za duża dysproporcja w kursach i cięzko cokolwiek sensownego tu wymyślic. Mecz do oglądania, nie do grania.
Pozdrawiam!

Nie chcę sie wymądrzac, ale na przyszłośc wiecej pokory przydałoby się niektórym typerom na tej stronie. Czasem warto przyjąc argumenty i poglądy drugiej strony, a nie uważac siebie za wyrocznie i człowieka nieomylnego!
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Gdyby Cwetan był na tyle mocny to na pewno Osmany poszedł by do Zenitu a Cwetan został w Trencie ale tak się nie stało..
kompletnie nie rozumiem co masz tutaj na myśli..
tzn piszesz ze gdyby Sokolov byl takim kozakiem to Trento puściłoby Juantorenę do Zenitu, tyle że po pierwsze Trento cały sezon stawiało na Stokra, po drugie Juantorena to przyjmujący (ktory przyjmuje naprawde swietnie), a nie atakujacy jak Sokolov.
Najsłabszy jak dla mnie punkt Rosjan to przyjęcie
tu tkwi maly szkopuł, a mianowicie jest to najsłabszy element Rosjan, co nie jest jednoznacze z tym że stoi na on niskim/słabym poziomie ;). Przeciwko Polsce Obmochaev (czy jak sie on pisze) przyjmowal naprawde baardzo dobrze (sam bylem mocno zdziwiony).
Tak ogolnie co do meczu Wlochow z Brazylia, to jedna mysl przyszla mi do glowy a mianowicie ze mecz z USA zostal wygrany dzieki fenomenalnej grze Zajcewa i Savaniego, jednakze był ich to pierwszy tak swietny wystep na tych Igrzyskach. Pytanie brzmi czy był to jednorazowy wyskok czy też wstęp do tego co pokażą w następnym meczu ???? . Glownym zadaniem Wlochow rzecz jasna bedzie odrzucic Brazylie od siatki i to dalej niz przyjecie na 3-4 metry bo nawet z takiej pozycji Bruno potrafi czarować i rzucic krotka albo skrzydlo na pojedynczy blok. I t jest cala sila Brazylii perfekcyjne przyjecie i fenomenalne rozegranie Bruno w wiekszosci na pojedynczy blok (sytuacja o ktorej mogą jedynie pomarzyć zawodnicy Itali ze swoim Draganem Travicą...). I tu wg mnie jest pies pogrzebany i z powodu wlasnie Travicy Wlosi tego meczu wygrac nie mogą.. Travica potrafi swietnie serwowac i blokowac, ale jesli juz chodzi o rozegranie no to.. Do tego to on sie akurat kompletnie nie nadaje. Wg mnie Brazylia 3-1 Italia, aczkolwiek kibicować będę Wlochom. Drugi półfinał za bardzo mnei nei interesuje, choc wg mnie Rosja powinna sie przejechac po Bułgarii jesli bedzie im siedziec zagrywka tak jak przeciwko Polsce.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Też krótko, bo mam tylko chwilę.



Wyraźnego faworyta w tym spotkaniu brak. Kurs na Brazylię według mnie słabiutki.

Najważniejszą sprawą będzie to czy wystąpi Vissotto. Wydaje mi się jednak, że wysoki atakujący nie pojawi się na parkiecie i będziemy oglądać Wallaca. Wallace to jednak nie ta półka co Leandro Vissotto i jego brak będzie widoczny. Bardzo mocnym punktem Brazylii jest gra środkiem. Sidao i Lucas świetnie wspołpracują z Bruno Rezende. Do tego potrzeba dokładnego przyjęcia i w tym elemencie Brazylia na pewno źle nie wygląda. Zdarzają im się jednak błędy i wtedy na skrzydłach jest ciężko. Murilo i Dante to bardzo doświadczeni zawodnicy, ale czasami Canarinhos brakuje siły w ataku, zwłaszcza z lewego skrzydła.

Włosi według mnie kadrowo wyglądają po prostu genialnie. Doskonali skrzydłowi na czele z Michałem Łasko, który tutaj chyba jeszcze nie pokazał wszystkiego co potrafi. Przyjęcie Savani - Zaytsev wygląda imponująco, jeżeli chodzi o ofensywę. Trochę szwankuje przyjęcie i co ciekawe większe problemy ma Zaytsev, a nie Savani. Jedyna rzecz, która mi się nie podoba to rozegranie Dragana Travicy. Ten chłopak potrafi rozgrywać i już o tym kilka razy przekonywał. Miewa jednak dziwne momenty i czasami gra strasznie czytelnie, zupełnie zapominając o środkowych.

Brazylia to Brazylia i na pewno nie będzie tutaj Włochom łatwo. Wydaje mi się jednak, że na dzień dzisiejszy lepiej wyglądają Włosi. Brazylia ma niezłą zagrywkę, ale to co Włosi potrafią w polu serwisowym to poezja. Wszyscy zagrywają z wyskoku i potrafią to robić seriami.

Kurs na Włochów za wysoki. Brazylia to już nie jest ten sam zespół co kilka lat temu. Włosi mają ogromny potencjał (który zespół ma większy potencjał ?) i jeżeli zagrają na swoim poziomie to zagrają w finale.

Typ:

Włochy @ 3.30 Bwin ⛔
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
No offence. Więksi ode mnie eksperci typują tu inaczej, a oczywistym jest, że w finale zagrają Brazylijczycy z Ruskimi.
Słowa o &quot;piekielnie silnych&quot; Włochach to jakiś żart. Jak na razie wyszedł im jeden mecz na tym turnieju. Oglądałem ich wszystkie mecze, Zajcew przeszedł metamorfozę w meczu z USA, jak dziś tak zagra to Włosi mają jeszcze na co liczyć. A Wallace za Visotto to w obecnej formie nie taka znowu strata.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
deloo 7

deloo

Użytkownik
duzo osob zachwyca sie Włochami po 3-0 z USA ale chyba zapomnieliscie jak fatalnie grali w tym meczu Jankesi. Anderson atak chyba na poziomie z 20% bo nie konczyl prawie nic, słabe przyjecie do tego słaba gra Stanleya ktory konczyl malo atakow to wszystko zlozylo sie na za duzy jak dla mnie wynik ktory moze troche mydlic oczy. Moglo byc zupelnie inaczej bo Amerykanie w pierwszym secie mieli 18-15 i pozniej 3 setballe a i tak przegrali i pozniej nie wychodzilo im nic. Fakt ze włosi zagrali dobrze zagrywka i mysle ze tylko to moze im pozwolic powalczyc z Brazylia ktora zlapala chyba swoj rytm, 2 szybkie 3-0 i juz sa o krok od finalu. Jak dla mnie clean&amp;easy Brazil.
Brazylia -1,5 @ 1,65
Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jarni 113

jarni

Użytkownik
Wyobrażacie sobie porażkę Włochów 3:0 albo 3:1 bo ja nie. Chodzi mi tu o zwykły bukmacherski zmysł. Nie ważne, że w grupie grali słabo 0:3 z Bułgarami i ledwo 3:2 z Australią. Zespół jest dobry tak jak ich ostatni mecz. Przecież wszyscy wiemy że od play off dopiero zaczyna się turniej i ile to razy drużyny sięgały po mistrzostwa w różnych sportach drużynowych a ledwo wychodziły z grupy. Dla niektórych to może nie być argument, ale Włosi w piłce nożnej w 1982 i 2006 roku ledwo dochodzili do 1/8 a potem byli mistrzami świata. I jeszcze raz powtórzę. Tej Brazylli już nikt się nie boi
 
N 0

nicolai

Użytkownik
Brazylia - Włochy | Włochy +1,5 seta ⛔
Dużo już jest napisane o tym spotkaniu, ale dodam jeszcze coś od siebie. Dwie świetne ekipy, które mają aspiracje do tytułu mistrza olimpijskiego. Włochy ogromna moc w ofensywie. Łasko nie przekonał mnie jeszcze do siebie na tym turnieju, do jego gry z sezonu ligowego, gdzie niszczył rywali z prawego skrzydła troche brakuje, chodź nie jest źle. Savani pokazuje klase w lidze jak i reprezentacji, Zaystev chyba pokazał wszystkim niedowiarką w meczu z USA, że nie jest ligowym sezonowcem, ale i w reprezentacji po jego atakach nie ma co zbierać. Do tego mój ulubieniec Fei na środku z wyjadaczem Mastrangelo. Bardzo ważnym zawodnikiem przez, którego przechodzą wszystkie akcje jest Dragan Travica i tu całe piękno Włoch pęka. W lidze mnie nie przekonywał, w reprezentacji to samo, jakoś nie moge się do niego pozytywnie przestawić, może dzisiaj. Dwóch libero na przyjęcie i do obrony też wysoki poziom.
I moja ukochana kiedyś dryżyna Brazyli, która teraz mnie od siebie odpycha. Chyba największą stratą jest Visotto, który z tego co czytałem dzisiaj nie wystąpi, w jego miejsce młody Wallace, o motoryce małpy. Jest bardzo chaotyczny, dobra piłka - elegncko trafia, gorsze przyjęcie, zachwiana pozycja w ataku - myli sie. Murilo i Dante jakiś tam poziom trzymają, głownie dzięki swojemu doświadczeniu. Na rozgeraniu Bruno Rezende, który jest w światowym TOP-ie na swojej pozycji, wielki talent. Duża siła tkwi też w środkowych, bardzo dobre warunki fizyczne i wysoka technika w ataku. Noi chyba nie starzejący się Sergio, który jest bez wątpliwości najlepszym libero na swiecie.
Na papierze mecz 50-50, decydować będzie forma dnia i przede wszystkim zagrywka. Brazylijczycy w spotkaniu z dużymi chłopcami z Argentyny mieli perfekcyjne przyjęcie i Rezende robił co chciał z blokiem. Świetną zagrywka w drużynie Itali dysponują chyba wszyscy gracze. Savani kozak, Zaytsev to samo, Łasko z wyskoku lecz jakaś taka leniwa, Travica podobnie jak Michał tylko skurczybyk trafia pomiędzy dwóch przyjmujący i często punktuje, Fei i Mastrangelo też świetne servisy. W Brazyli z tego co kojarze, któryś ze środkowych gra nieprzyjemnym flotem chyba Lucas, a reszta z wysoku. Kurs na Brazulie śmieszny w kolicach 1.30, licze dzisiaj na Italie i będe czekał na zagotowanego Bernando Rezende.
 
Z 610,3K
Rosja -Brazylia
typ 2
kurs 1,80
bet365
W wielkim finale spotkaja sie druzyny ktore byly typowane do tytulu mistrzowskiego.Stawiam na zwyciestwo Brazyli i uwazam ze taki kurs to promocja.W spotkanio polfinalowym z Wlochami pokazali bardzo dobra gre i jeszcze raz okazalo sie ze to druzyna turniejowa i wie na czym trzeba sie skoncentrowac zeby przejsc do histori,odmiennie od naszych grajkow.Rosja to solidny zespol i posiada ogromna sile fizyczna ale mysle ze zwyciezy blyskotliwosc i wiekszy pomyslunek.
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Mecz o 3 miejsce
Włochy - Bułgaria 1.769 Pinnacle✅✅✅
Fajny kurs na Italię i nie wypada z niego nie korzystać. Włosi przed igrzyskami byli niżej notowani od Polaków, Brazylijczyków i Rosjan i też pewnie zdawali sobie sprawę, że tutaj brązowy medal to będzie niezły sukces. O tenże medal powalczą z Bułgarami, których skazywałem na sromotną porażkę w tym turnieju i się grubo zawiodłem. Po tym co grali oni przed Igrzyskami nikt nie wierzył w zdobycie przez nich medalu i mimo wszystko to by była mega sensacja gdyby tutaj udało im się zdobyć ten brąz.
Powtórzę, że to już by była naprawdę gruba przesada gdyby Bułgaria zdobyła tutaj medal. Raczej nikt nie zagra na nich po tak marnym obecnie kursie (2.18).
O potencjale obu drużyn nie ma co mówić, umiejętności poszczególnych graczy przemawiają za Włochami. Nie chcę przywoływać tutaj meczu grupowego gdzie Bułgarzy wygrali 3-0 bo tam była trochę inna sytuacja. Graczom z najlepszej ligi świata nie przystoi po raz drugi przegrać z Cwetanem Sokolovem, a medal brązowy cenna rzecz.
 
N 0

nicolai

Użytkownik
Rosja - Brazylia | Brazylia
Z tak kosmiecznie grającą Brazylią nikt nie ma szans. Z Brazylią, która ma najlepszego rozgrywającego na świecie, najlepszego libero, najlepszy środek i przyjmujących grających fantastycznie. Murilo jak za dawnych lat, świetne przyjęcie i atak, Dante też, Sergio chyba tylko jeden bład w przyjęciu, a reszta piłek pędzących niczym ekspres przyjęta idealnie na ręce Bruno. Zaskoczył mnie także Wallace, ale miał świetne piłki od geniusza Rezende, które Bartman by nawet skończył. Rosja postraszyć może tylko Michajlowem i środkiem. Przyjmującym Tietiuchinowi i Khiejowi zdażają sie mecze na bardzo wysokiej skuteczności, lecz bardzo żadko i częściej grają piach. Grankin fajnie poukładał gre w przeciwieństwie od Butki, a jeśli chodzi o libero Obmochaevja, to pozazdrościć mu można żony, choć jeśli chodzi o gre to myśle, że poziom podobny do Ignaczaka. Będzie to inne spotkanie od tego w grupie, ale zwycięzca pozostanie ten sam. Go Brasil
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Zobacz co robi Obmochaev walczy o każdą piłę, gdy nie zdąży do niej to jest wściekły na siebie. Gdy piłka spada pod siatkę to Obmochaev zawsze się do niej rzuca. Przy czym nasz libero zanim się zbierze do rzutu pod siatkę to piłka już dawno spada na parkiet to samo tyczy się do piłek które po obronie gdzie uciekają poza boisko.
http://www.youtube.com/watch?v=WLGYc5xS4pA
http://www.youtube.com/watch?v=mW27gd4cVa8
http://www.youtube.com/watch?v=KuxNFgmHiSo&amp;amp;feature=related
Mam nadzieje też ze wejdą jacys Resoviacy i Cię zjedzą.
Tak po krótce Obmochaev to może buty czyścić Igle i Zatorowi i to tak porządnie czyścić do połysku aż...
Krzystof Ignaczak najlepszym przyjmującym na IO
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
To zadziwiające, że ocenia się jednego z najlepszych libero świata przez pryzmat jednego nieudanego turnieju. Pamiętanie o czyichś niepowodzeniach to takie... Polskie. ;)
nie trzeba się znać na siatkówce tylko wystarczy oglądać ją żeby zobaczyć tutaj totalny absurd.
Totalny absurd to ja właśnie zacytowałem. Gdybyś rzeczywiście oglądał, to takich bzdur byś nie pisał. Zalecam oglądać - z naciskiem na oglądać, nie patrzeć - siatkówkę częściej. ;)
Obmochaev mógł dobrze bronić w meczu z Polską, ale co się dziwić, skoro nam brakowało odwagi w ataku, a rozegranie pozostawiało wiele do życzenia. Rosjanie nas zjedli zagrywką i zabójczą skutecznością na kontrze, tyle. Wystarczy spojrzeć na mecz Rosjan z Bułgarami - odwaga w ataku dała Bułgarom seta i już nieco rozchwianych Rosjan, gdyby nie znowu Bratoev, któremu ręc się trząść zaczęły na samą myśl o tie-breaku z Rosjanami, to by faktycznie ten piąty set mógł być.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Siatkowka Mezczyzni, Igrzyska Olimpijskie, 14:00, 12.08.2012
Rosja - Brazylia
typ: -2,5 seta Brazylia
5,00
Betsafe
Analiza
Dzis w spotkaniu finalowym turnieju olimpijskiego siatkarzy, Rosjanie zagraja z Brazylijczykami. Faworytami spotkania sa bedacy w dobrej dyspozycji Canarinhos. Trudno sie niezgodzic z ta teza, gdyz Brazylia z meczu na mecz rozkreca sie na tym turnieju. Obie reprezentacje spotkaly sie juz na tym turnieju, w fazie grupowej Brazylijczycy byli gora wygrywajac bez straty seta. Dzis uwazam, ze mimo ze to rozgrywka finalowa spotkanie moze miec podobny przebieg. Brazylia dzis to inna Brazylia niz ta sprzed kilku dni ze spotkania grupowego. Teraz druzyna Canarinhos osiagnela chyba apogeum swojej dyspozycji. O ile w fazie grupowej bylo ciezko, przegrali z Amerykanami, meczyli sie z Serbami, to w fazie pucharowej to juz zupelnie inny zespol, ktory zlal zarowno Argentynczykow jak i Wlochow, nie dajac najmniejszych szans w zadnym z szesciu setow. Rosjanie rowniez na tym turnieju radza sobie bardzo dobrze, ale nie jest to chyba poziom aktualnej formy Brazylijczykow. Panowie, podobnie jak Brazylijki, osiagneli szczyt formy w najwazniejszym momencie i podobnie jak panie powinni siegnac dzis po zlote medale.
 
Do góry Bottom