>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012 - Typy Długoterminowe

adqs 3,5K

adqs

Forum VIP

Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

W tym temacie podajemy typy długoterminowe. Posty będą kopiowane z pojedynczych tematów w celu zebrania informacji o longtermach w jedno miejsce. Prosimy o w miarę możliwości wklejanie postów do obu tematów, co pozwoli zaoszczędzić pracę moderatorom. Typy długoterminowe ze sportów drużynowych nas przede wszystkim interesują, z takich, które trwają kilka dni, również. Jeżeli ktoś gra np. na zwycięzcę biegu na 100 metrów już dziś, to bardzo proszę o wklejenie takiego typu wraz z analizą. Natomiast jeśli ktoś gra takie typy z dnia na dzień, pod wpływem, nie wiem, intuicji, impulsu czy wcześniejszego startu, dzień przed czy w dzień zawodów, to nie musi wklejać tutaj analizy.

Zapraszam do dyskusji i podawania typów:!:
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
KOSZYKOWKA
Francja - Litwa ( kto wyżej w grupie A ) 1 za 1,66 Fortuna


Idę tutaj w kierunku francuzów. Litwinów oglądałem na quali i niczym mnie nie zachwycili. Ślizgneli się na olimpiadę , ale tam nie wróżę im niczego wielkiego. Grupa jest jaka jest, USA z przodu a potem 3 drużyny walczące o miejsca 2- 4 ( Argentyna, Francja, Litwa ), plus niespodzianka quali Nigeria oraz Tunezja. Kluczem w mojej ocenie będzie mecz bezpośredni, a tu faworyzuję francuzów. Na ostatnim euro na litwińskiej ziemi francuzi wygrali z litwinami +6 więc potrafią z nimi grać. Dodatkowo, francuzów w mojej ocenie spokojnie stać by pokonać argentyńczyków, a litwinów już niekoniecznie. Kurs przyjemny do dubla. Biorąc pod uwagę zestawienie personalne oraz aktualną formę litwinów ja pobiorę.
Wielce prawdopodobny skad Litwinów:

4 Rimantas Kaukenas SG 5 Mantas Kalnietis PG 6 Jonas Maciulis F 7 Martynas Pocius SG 8 Tomas Delininkaitis G 9 Darius Songaila PF 10 Deividas Dulkys SG 11 Linas Kleiza SF 12 Paulius Jankunas F 13 Sarunas Jasikevicius PG 14 Jonas Valanciunas C 15 Robertas Javtokas F

oraz francuzów

Nicolas Batum Yannick Bokolo Fabien Causeur Nando De Colo Boris Diaw Yakhouba Diawara Mickael Gelabale Tony Parker Florent Pietrus Kévin Seraphin Ali Traore Ronny Turi af
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Całkowita ilość medali na olimpiadzie:

Niemcy - Australia 1 za 1,60 w efortuna

Trudno tutaj rozpisywać się o każdej dyscyplinie, niemniej jednak, jeżeli USA TODAY w swoich prognozach daje 60-40 , to ja to chętnie pobiorę. Oczywistym jest margines błędu, ale 20 medali zapasu to bardzo duży zapas. Na zeszłęj olimpiadzie 41-46 , czas na rewanż ;-)
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Długoterminowy dubelek z Millenium

Kto wyżej w grupie

SIATKOWKA
Polska - Argentyna 1 za 1,25

Włochy - Bułgaria 1 za 1,30

Po odliczeniu podatku mamy 43% lokaty. Oczywiście jest to sport i wszystko może się zdarzyć, ale.... olimpiada to olimpiada i żartów nie będzie. Argentyna to fajna ciekawa ekipa, ale nam zdecydowanie leży i w bezpośrednim meczu ich połkniemy. Bułgarzy są w mega dole i nie ugrają tu za dużo. Jeden mały minus - Włochy z Bułgarami grają ostatni mecz w grupie i może istnieć prawdopodobieństwo ustawki na rywala z drugiej grupy. Jestem jednak przekonany, że do tego meczu Włosi będą mieli +2 nad Bułgarami i to wystarczy
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
na początek 3 zdarzenia z bet-at-home:

- Kto zostanie mistrzem olimpijskim w biegu płotkarskim na 100 m kobiet?
- Sally Pearson ( AUS ) @ 1,25 - znakomita reprezentantka Australii o ile nic nieprzewidzianego się nie stanie spokojnie wywalczy złoty medal, biega jakby z innej planety, nikt nie jest w stanie jej zagrozić, może nawet pokusić się pobicie rekordu świata należącego do Bułgarki Donkovej z 1988r. i wynoszącego 12,21, Sally niedawno w Paryżu pobiegła 12,40.

- Kto zostanie mistrzem olimpijskim w pchnięciu kulą kobiet?
- Valerie Adams ( NZL ) @ 1,45 - tu również nie widzę innego rozwiązania jak zwycięstwo reprezentantki Nowej Zelandii. Zagrozić może jej jedynie Białorusinka Ostapchuk, inne są bez szans. Fakt, lepsze wyniki w tym sezonie Ostapchuk, ale obydwa uzyskane u siebie, w Mińsku i ostatnio w Grodnie 21,39, to robi wrażenie, ale nie przywiązywałbym do nich jakieś wielkiej wagi. W Londynie Adams pokaże kto tu rządzi.

- Kto zostanie mistrzem olimpijskim w siedmioboju lekkoatletycznym kobiet?
- Jessica Ennis (GBR) @ 1,60 - stawiam w wieloboju na znakomitą reprezentantkę gospodarzy. Stoczy według mnie pasjonującą walkę o złoto z Rosjanką Czernovą i według mnie wyjdzie z niej zwycięsko. Lepszy wynik w tym sezonie, także przemawia za Ennis i do tego publiczność, która poniesie ją do upragnionego triumfu.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Na zeszłęj olimpiadzie 41-46 , czas na rewanż
Bardzo ciekawy typ. Poprzednia Olimpiada była a Azji ,klimat i strefa przemawiało z Australią , pamiętam jeszcze jak komentatorzy podkreślali zawsze , że bardzo duża wilgotność powietrza była w Pekinie i dla nieprzyzwyczajonych było uciążliwe. Teraz sytuacja podobna bo to Niemcy pod tym względem mają przewagę. Kibiców pewnie też z Europy zjedzie cała masa do Londynu co tylko popiera typ.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
3000 post!
Witam.
W bet-at-home jest kurs na zwycięzce zdobytych złotych medali .Stawiam na USA, kurs 1,65. Chiny w tej olimpiadzie będą mieli mniej zawodników niż 4 lata temu.
Moim zdaniem bardzo dobry typ, sam przymierzam się go zaatakować, a już piszę czemu:
- Chiny 4 lata temu były gospodarzem. Teraz nie są, więc dla nich minus i moim zdaniem to olbrzymi.
- &quot;Z 396 sportowców ponad 250 o olimpijskie medale walczyć będzie po raz pierwszy w karierze.&quot; - Chiny
- &quot;Chińska ekipa na tegoroczne igrzyska jest prawie dwukrotnie mniejsza niż ta, która uczestniczyła w poprzedniej olimpiadzie w Pekinie&quot;.
- USA prawie na każdej Olimpiadzie miało najwięcej złotych medali. Jedynie w Chinach było inaczej, ale wiadomo jak jest w Chinach nie od dziś :grin:. Kiedyś jeszcze był jakiś wytwór państw ZSRR (mieli najwięcej złotych medali), ale dziś tego nie ma i to właśnie Stany są w Londynie w moim mniemaniu faworytem do zdobycia największej ilości złotych medali.

Najwięcej złotych medali USA - 1,60
Najwięcej medali USA - 1,30

W Pekinie Stany Zjednoczone zdobyły aż 110 medali, a Chiny 100.
Od parunastu lat to właśnie Amerykanie przodują w ilości zdobytych medali. Jak dla mnie bardzo pewny typ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
malin157 72,3K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
według mnie warto zagrać typy na ilość medali, i tak Wielka Brytania powinna zdobyć ich więcej od Australii
już na poprzednich Igrzyskach tak było, więc skoro teraz będą u siebie, mają najliczniejszą kadrę, dziwne by znów nie okazali się lepsi, kurs: 1.35
no i drugi typ, kto zdobędzie najwięcej medali, typ: USA 1.30
cztery lata temu wygrali z Chinami o 10 medali, a przecież Chińczycy byli u siebie, tu mają już dużo mniej liczniejszą kadrę itd
innych rywali UDA nie ma, więc chyba nie ma możliwości by to moglo nie wejść.
 
S 13

spiskowiec

Użytkownik
w totomix znalazłem oferte dośc ciekawą ale zastanawiam się czy medale oni jakoś inaczej nie liczą złote inaczej itd bo w pozostałych zakładach pisze ilość medali łącznie złote +srebrne+brązowe, a tu jest w ofercie klasyfikacja medalowa kto lepszy
bo wydają mi się dwie ciekawe Rosja 1.55- Wielka Brytania 2,10
i Francja 1,60- Korea Płd 2,00
 
M 2

maxkabra

Użytkownik
w totomix znalazłem oferte dośc ciekawą ale zastanawiam się czy medale oni jakoś inaczej nie liczą złote inaczej itd bo w pozostałych zakładach pisze ilość medali łącznie złote +srebrne+brązowe, a tu jest w ofercie klasyfikacja medalowa kto lepszy
bo wydają mi się dwie ciekawe Rosja 1.55- Wielka Brytania 2,10
i Francja 1,60- Korea Płd 2,00
pewnie chodzi o ta oficjalna klasyfikacje medalowa czyli kto ma najwiecej zlotych 1. miejsce, jesli kraje maja tyle samo zlotych to bierze sie pod uwage srebrne jesli znow jest remis to decyduja brazowe medale
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
SIATKOWKA
Fajnie by było zdobyć złoto jak kiedyś w Montrealu pod woodzą Huberta Wagnera. Będzie naprawdę bardzo ciężko ale złoto jest najbardziej realne od kilku lat. Szkoda że tylko siatkarze z gier zespołowych awansowali do Igrzysk w Londynie. Będzie komu kibicować. Trzymajmy wszyscy kciuki. Ciekawe czy będą strefy kibica tak jak wtedy gdy nasze &quot;Orły&quot; (raczej nieopierzone kurczaki) grały na Euro.
Typ: Polska zajmie miejsce w pierwszej dwójce
Kurs: 1,80
efortuna
 
ding 125

ding

Użytkownik
Inne ciekawe propozycje:

Siatkowka M. -gr.A-kto lepszy
Bułgaria - Argentyna
Typ: Argentyna
Kurs: 1,85
Nie wyobrażam sobie, aby Bułgarzy z taką formą jaką zaprezentowali w Sofii mogli wyprzedzić Argentyńczyków w Londynie. Typ jak najbardziej do grania. Dosyć pewny w mojej opinii.

Siatkowka M. -klas.konc.
Typ: Włochy w przedziale 1-4
Kurs: 1,60
Również interesujący kurs na co najmniej półfinał Włochów. Wiele już zostało napisane o tej drużynie...

Efortuna
 
malin157 72,3K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
pchnięcie kulą - Valerie Adams wygra 1.45
Nowozelandka Valerie Adams dominuje w damskiej kuli praktycznie od 2006 roku, przeważnie jej jedyną groźną rywalką jest Białorusinka Nadzeya Ostapchuk, jednak przeważnie wygrywa Adams, która przegrała tylko jedną wielką imprezę w ciągu tylu lat, były to Mistrzostwa Świata w 2010 roku. Trzy najlepsze tegoroczne wyniki należą do Białorusinki, jednak były to małe mitingi u siebie, co przeważnie nie ma później przełożenia na imprezie docelowej, ma ona również lepszy rekord życiowy, ale na głównych imprezach przeważnie Valerie Adams jest w optymalnej formie i wygrywa, pozostałe rywalki są dużo słabsze i nie mają większych szans walki o zloty medal.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Tu zapewne bedzie cisza bo nie ma ani znanych zawodnikow ani nie bedzie relacji z turniejow jednak cos zagrac wypada.
Zapasy zaczynaja sie dopiero w drugim tygodniu wiec bedzie jeszcze czas na przygotowanie sie, judo zacznie sie juz w pierwszym dniu ale tutaj jeszcze musze dokonczyc szukanie informacji o zawodnikach a wiec na pierwszy ogien idzie boks.

BOKS
Waga superciezka +91kg
Joshua 4,00 unibet
Wzialem pod lupe mistrzostwa swiata 2011 w boksie amatorskim ktore odbyly sie w.. Baku. No wlasnie i w Baku wygral Majidov. Azer u siebie do finalu doszedl gladziutko jednak w walce finalowej musial byc pchniety przez sedziow na 1 miejsce. Wygral 22-21 a jak wiadomo walczyl u siebie czyli wiadome ze tak naprawde walke przegral. Z relacji mozna wyczytac ze decyzja byla kontrowersyjna i to Anglik oddal wiecej ciosow i byl bardziej aktywny.
Terazjakby fortuna zatoczyla koło i Olimpiada odbywa sie w rodzinnym kraju Joshua wiec to jemu sedziowie beda pomagali. Mocny moze byc Wloch Camarelle ktorego we wczesnej fazie mistrzostw odprawil wlasnie Joshua (15-13). Dychko czy Peiffer to zadne zagrozenie dlatego o medale powinni powalczyc wlasnie Brytyjczyk Joshua, Wloch Cammarelle i Azer Madijov. Z tej trojki najmocniej wyglada zawodnik gospodarzy i dorzucajac do tego sedziow powinien zdobyc zloto. W bet 2,87, w pina 3,75 wiec unibet daje nam najlepsza opcje. Poczatek turnieju 1 sierpnia a walka finalowa pod koniec Olimpiady.
Waga lekka 60kg
Lomachenko 2,15 unibet
Kolejny zawyzony kurs w unibecie. W pinnacle mamy 1,77 w innych nawet po 1,60.
Lomachenko to obecny mistrz swiata z 2011 z Baku. W finale pokonal pewnie Toledo, wczesniej Valentino. Problemy mial tylko w poczatkowej fazie turnieju z Brazylijczykiem Conceicao i wygral tylko 1 punktem ale uwazam ze byl to wypadek przy pracy. Zdecydowanym faworytem jest Ukrainiec i az zal po takim kursie nie sprobowac. Poczatek 29 lipca.
Waga ciężka 90kg
Usyk 3,75 unibet
I kolejny typ na Ukrainca ktory jest mistrzem swiata z Baku. Tutaj w wadze ciezkiej wygrywal on jeszcze pewniej niz jego rodak w lekkiej. W finale nie dal szans Mammadovovi i pokonal go 25-15, Karneyeva 23-10. Co tu duzo mowic, trudno doszukac sie zawodnika ktory moglby mu zagrozic bo przez rok Azer przeciez nie zrobil takiego postepu, Chinczyk Wang rowniez troche slabszy. Poczatek 1 sierpnia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Kolarstwo górskie kobiet: zwycięzca Catherine Pendrel @ 2,35 Unibet
Catherine Pendrel TOP3 @ 1,444 Pinnacle
Były dwie zawodniczki do zdobycia złotego medalu, właśnie były, bo Maja doznała dzisiaj poważnej kontuzji i istnieje zagrożenie że nie wystąpi podczas IO. Wiadomo staw skokowy to w kolarstwie górskim tyle co ręka w koszykówce. Ogólnie Pendrel to najlepsza zawodniczka tego sezonu jeśli chodzi o kolarstwo górskie, Kasia to liderka Pucharu Świata. Kto oprócz Włoszczowskiej mógłby jej zagrozić, na pewno groźna będzie Rita Dahle i Sabina Spitz. Jednak Kanadyjka w obliczu kontuzji Polki praktycznie nie ma rywalki która mogłaby jej zagrozić. Podium to już chyba minimum, a taki jaki daje kurs Pinnacle biorę z pocałowaniem ręki.
Kolarstwo szosowe mężczyzn: Jazda Indywidualna na Czas Zwycięzca? Bradley Wiggins @ 1,90 Unibet
Dzisiaj czasówka na TdF utwierdziła mnie w przekonaniu że to właśnie Brytyjczyk pozamiata towarzystwo. W tym roku na takich czasówkach jak jest na IO dokłada rywalom po co najmniej minucie. Poprostu dominator czasówek. Kto może mu zagrozić? NIKT. O drugie miejsce pojadą Fabian Cancellara i Tony Martin, no może jeszcze Grabsch włączy się do walki o medal. Reszta nie istnieje. Co może odebrać złoto Wigginsowi? Awaria roweru, upadek. Oba kataklizmy są jednak mało prawdopodobne, Wiggins ich pozamiata i będą mu tańczyli tak jak zagra czytaj jak pojedzie ;)
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
JUDO
81kg Kim Jae-Bun 3,75 unibet
Obecny mistrz swiata z 2011 roku z Paryza, w 2010 rowniez zdobywal mistrzostwo. Obecny mistrz Azji, w przeciagu 2 lat zdobyl 5 zlotych medali na wszystkich imprezach w ktorych bral udzial. Patrzac na rywali zaden nie powinien mu zagrozic, jesli chodzi o Azjatow to miedzy Koreanczykiem a reszta jest przepasc w zawodach na tym kontynencie. Przechodzac do zawodnikow z reszty swiata to mamy Guilhermo ktory jst brazowym medalista z Paryza i ktorego Kim w finale w 2010 roku pewnie pokonal wiec on nie powinien byc zagrozeniem, jeszcze na sile trzeba uwazac na Mammadiego ale on na mś wypadl blado i odpadl w preeliminacjach z przecietnym Ukraincem. Fakt ze jest obronca zlotego medalu z 2008 ale forma juz nie ta i chyba tylko dlatego tak wysoko buki go notuja ( jako 3 w kolejnosci do zlota). Jak dla mnie kursik marzenie.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Korea wygra drużynówkę w Łucznictwie kobiet 1,65 oraz mężczyzn 2,15 w bet at home,
do tego Dong Hyun Im miejsca 1-3 w indywidualce panów 2,3 w unibecie.
W drużynówce Korea nie ma sobie równych, ostatnie olimpiady pod ich dyktando,
Im będzie walczył z Ellisonem o złoto, mimo 24 lat, jest już bardzo utytułowany.
 
G 4

gohanchannn

Użytkownik
Siatkowka
Rosja-Niemcy 1 1,25
Polska-Bulgaria 1 1,20
Wlochy- Argentyna 1 1,25
Rosja-Brazylia 1 2,15
Nad trzema pierwszymi spotkaniami nie bede duzo pisal.Jest to moje zdanie, idzie za tym rowniez sledzenie postepow poszczegolnych ekip i ogolnej dyspozycji.Jednak 4 spotkanie ma wysoki kurs i uwazam, ze Rosjanie poradza sobie z Brazylia.Chociaz to tylko sport, wiecej to Olimpiada i wszystko sie moze zdarzyc ???? .Pozdrawiam.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP


In my opinion to drugie jest co najmniej ciekawe.
Wygooglowałe, że złoto mają jak w baku:
  • Marta Walczykiewicz (kajakarstwo, kajaki jedynki 200 m)
  • Zofia Noceti-Klepacka (żeglarstwo, klasa RS:X)


Dojdą daj Boże siatkarze, oprócz tego mocni jesteśmy w męskich kajakach, wioślarstwie tzn. w którymś z tych ale ja się nie znam na tego typu sportach. Może Isinbajewa zaliczy wpadkę to też mielibyśmy szanse. Myślę, że linia na 2,5 medali dobrze ustawiona, a spodziewam się najmniej 3 złote i kilka z innego kruszcu, to chyba nie będzie nic nadzwyczajnego dla naszych.
 
Do góry Bottom