>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Sporty wodne - Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

adqs 3,5K

adqs

Forum VIP

Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Sporty wodne:


- Kajakarstwo górskie (29 lipca - 2 sierpnia) startują,:
Kajakarstwo górskie - K1 (M) - Mateusz Polaczyk
Kajakarstwo górskie - C1 (M) - Grzegorz Kiljanek
Kajakarstwo górskie - C2 (M) - Piotr Szczepański, Marcin Pochwała
Kajakarstwo górskie - K1 (K) - Natalia Pacierpnik




- Kajakarstwo (6 sierpnia - 11 sierpnia), startują:
Kajakarstwo - K1 - 200m (M) - Piotr Siemionowski
Kajakarstwo - C1 - 200m (M) - Piotr Kuleta
Kajakarstwo - C-1 - 1000m (M) - Piotr Kuleta
Kajakarstwo - C2 - 1000m (M) - Marcin Grzybowski, Tomasz Kaczor
Kajakarstwo - K1 - 200m (K) - Marta Walczykiewicz
Kajakarstwo - K1 - 500m (K) - Aneta Konieczna
Kajakarstwo - K2 - 500m (K) - Beata Mikołajczyk, Karolina Naja
Kajakarstwo - K4 - 500m (K) - Marta Walczykiewicz, Aneta Konieczna, Beata Mikołajczyk, Karolina Naja




Skoki do wody (29 lipca - 11 sierpnia), Polacy nie startują




Wioślarstwo (28 lipca - 4 sierpnia), startują:
Wioślarstwo - 1x (M) - Michał Słoma
Wioślarstwo - 2x (K) - Magdalena Fularczyk, Julia Michalska
Wioślarstwo - 4x (K) - Natalia Madaj, Joanna Lesczyńska, Kamila Soćko, Sylwia Lewandowska
Wioślarstwo - 2x (M) - Jarosław Godek, Wojciech Gutorski
Wioślarstwo - 4x (M) - Adam Korol, Marek Kolbowicz, Michał Jeliński, Konrad Wasilewski
Wioślarstwo - L4 (M) - Miłosz Bernatajtys, Łukasz Pawłowski, Paweł Rańda, Łukasz Siemion
Wioślarstwo - 8+ (M) - Marcin Brzeziński, Rafał Hejmej, Zbigniew Schodowski, Piotr Hojka, Mikołaj Burda, Piotr Juszczak, Krystian Aranowski, Michał Szpakowski, Daniel Trojanowski




Żeglarstwo (29 lipca - 11 sierpnia), startują:
Żeglarstwo - 470 (K) - Agnieszka Skrzypulec/Joanna Ogar
Żeglarstwo - Laser Radial (K) - Anna Weinzieher
Żeglarstwo - RS:X (K) - Zofia Klepacka-Noceti
Żeglarstwo - RS:X (M) - Przemysław Miarczyński
Żeglarstwo - Laser (M) - Kacper Ziemiński
Żeglarstwo - 49er (M) - Łukasz Przybytek/Paweł Kołodziński
Żeglarstwo - Star (M) - Mateusz Kusznierewicz/Dominik Życki
Żeglarstwo - Finn (M) - Piotr Kula




Pływanie (hala: 28 lipca - 4 sierpnia, otwarty akwen: 9 - 10 sierpnia), startują:

Pływanie - 50m stylem dowolnym (K) - Anna Dowgiert
Pływanie - 50m stylem dowolnym (M) - Kacper Majchrzak
Pływanie - 100m stylem dowolnym (K) - Katarzyna Wilk
Pływanie - 100m stylem dowolnym (M) - Konrad Czerniak
Pływanie - 400m stylem dowolnym (M) - Mateusz Sawrymowicz
Pływanie - 1500m stylem dowolnym (M) - Mateusz Sawrymowicz
Pływanie - 100m stylem grzbietowym (K) - Alicja Tchórz
Pływanie - 100m stylem grzbietowym (M) - Marcin Tarczyński
Pływanie - 200m stylem grzbietowym (K) - Alicja Tchórz
Pływanie - 200m stylem grzbietowym (M) - Radosław Kawęcki
Pływanie - 100m stylem motylkowym (K) - Otylia Jędrzejczak
Pływanie - 100m stylem motylkowym (M) - Konrad Czerniak
Pływanie - 200m stylem motylkowym (K) - Otylia Jędrzejczak
Pływanie - 200m stylem motylkowym (M) - Marcin Cieślak, Paweł Korzeniowski
Pływanie - 100m stylem klasycznym (M) - Dawid Szulich
Pływanie - 200m stylem klasycznym (M) - Sławomir Kuczko
Pływanie - 200m stylem zmiennym (M) - Marcin Cieślak
Pływanie - 400m stylem zmiennym (K) - Karolina Szczepaniak
Pływanie - sztafeta 4x100m stylem zmiennym (M) - Konrad Czerniak, Paweł Korzeniowski, Marcin Tarczyński, Dawid Szulich, Sławomir Kuczko, Kacper Majchrzak, Oskar Krupecki
Pływanie - sztafeta 4x200m stylem dowolnym (K) - Otylia Jędrzejczak, Aleksandra Putra, Karolina Szczepaniak, Katarzyna Wilk, Diana Sokołowska
Pływanie długodystansowe - 10 km - Natalia Charłos




Pływanie synchroniczne (5 - 10 sierpnia), Polacy nie startują




Piłka wodna (mężczyźni 29 lipca - 12 sierpnia, kobiety 30 lipca - 9 sierpnia), Polacy nie startują

Mężczyźni (1/4: 8.08, 1/2: 10.08, finały: 12.08):



Kobiety (1/4: 5.08, 1/2: 7.08, finały: 9.08):


Polskie szanse medalowe w sportach wodnych oraz terminy ich startów:
Konrad Czerniak (pływanie, 100 m stylem motylkowym): Eliminacje, półfinały (2.8 ), finał (3.8 )
Magdalena Fularczyk, Julia Michalska (wioślarstwo; dwójka podwójna):Eliminacje (30.7), repasaże (31.7), finał (3.8 )
Radosław Kawęcki (pływanie, 200 m stylem grzbietowym):Eliminacje, półfinały (1.8 ), finał (2.8 )
Marek Kolbowicz, Adam Korol, Konrad Wasielewski, Michał Jeliński (wioślarstwo, czwórka podwójna): Eliminacje (28.7 ), repasaże (30.7 ), półfinały (1.8 ), finał (3.8 )
Paweł Korzeniowski (pływanie, 200 m stylem motylkowym):Eliminacje, półfinały (30.7), finał (31.7)
Mateusz Kusznierewicz, Dominik Życki (żeglarstwo, Star): 1 i 2. wyścig (29.7), 3. i 4. (30.7), 5. i 6. (31.8 ), 7. i 8. (2.8 ), 9. i 10. (3.8 ), wyścig medalowy (5.8 )
Przemysław Miarczyński (żeglarstwo, RS:X): 1 i 2. wyścig (31.7), 3. i 4. (1.8 ), 5. i 6. (2.8 ), 7. i 8. (4.8 ), 9. i 10. (5.8 ), wyścig medalowy (7.8 )
Zofia Noceti-Klepacka (żeglarstwo, RS:X): 1 i 2. wyścig (31.7), 3. i 4. (1.8 ), 5. i 6. (2.8 ), 7. i 8. (4.8 ), 9. i 10. (5.8 ), wyścig medalowy (7.8 )
Mateusz Polaczyk (kajakarstwo górskie): Eliminacje (29.7), półfinał (31.7), finał (31.7)
Piotr Siemionowski (kajakarstwo, 200 m): Eliminacje (10.8 ), półfinał (10.8 ), finał (11.8 )
Marta Walczykiewicz (kajakarstwo, 200 m): Eliminacje (10.8 ), półfinał (10.8 ), finał (11.8

Areny sportów wodnych na Igrzyskach:


Kajakarstwo górskie


Kajakarstwo i wioślarstwo


Pływanie, pływanie synchroniczne i skoki do wody


Piłka wodna

Jeśli chodzi o kursy, to w chwili obecnej jest o nie ciężko, jak dotąd mamy perły z wioślarstwa typu @1.16 na New Zealand w dwójce bez sternika, ale tu chyba kataklizm mógłby odebrać złoto. Również patrioci na pewno w ofercie Bet365 znajdą ciekawy zakład. @11 na &quot;dominatorów, terminatorów...&quot; jak nazwał czwórkę podwójną wagi lekkiej Dariusz Szpakowski na pewno przykuwa uwagę, choć trzeba pamiętać, że nie osiągali w okresie olimpiady wyników pozwalających na takie nazywanie ich.
Mamy też ofertę na mecze piłki wodnej, w Tobecie dla odmiany. W szlagierze już pierwszego dnia zagrają Węgrzy z Serbami, faworyci to oczywiście nasi bratankowie, przykuwają też dwie włosko-australijskie konfrontacje I kolejki u obu płci. W przypadku kobiet, to dziewczyny z Antypodów są faworytkami, a w zawodach męskich faworyzowani przez bukmacherów Tobetu są Włosi.
Na pewno w najbliższym czasie można też spodziewać się kursów na pływanie, których sam jestem ciekaw. W chwili obecnej nie pozostaje mi nic innego, jak tylko słynne...

Zapraszam do dyskusji :!:
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
siunek23 214

siunek23

Użytkownik
Pływanie - 200 m stylem grzbietowym mężczyźn : zwycięzca Ryan Lochte 1.50 Unibet

Zdecydowanym faworytem tej konkurencji jest Lochte. Rok temu na Mistrzostwach Świata w Szanghaju pewnie wygrał zostawiając za swoimi plecami o ponad 1s japończyka Irie. W tym roku liderem światowych list jest Irie, jednak sądze że Lochte swoją uwage skupił głównie na treningu przygotowującym go do Igrzysk Olimpijskich a uzyskany tegoroczny czas był tylko kwalifikacją do Londynu.

Pływanie - 200 m stylem grzbietowym kobiet : zwyciężczyni Melissa Franklin 1.40 Unibet

&quot;Melissa Franklin, cudowne dziecko amerykańskiego pływania. Jako pierwsza kobieta pobiła rekord świata (na krótkim basenie) po wycofaniu kosmicznych kostiumów. Mówimy w domu, że urodziła się w płetwach śmieje się jej ojciec Dick Franklin, były futbolista amerykański.&quot; Podpisuje się pod tą wypowiedzią, Missy spokojnie wygra ten finał tak jak to uczyniła rok temu w Szanghaju być może poprawiając rekord świata!

Pływanie - 200 m stylem motylkowym mężczyźn : zwycięzca Michael Phelps 1.20 Unibet

&quot;O Phelpsie powiedziano i napisano już chyba wszystko. Pływanie miało być terapią dla 7-letniego chłopaka z ADHD nadpobudliwością psychoruchową. Kuracja powiodła się nad wyraz, dzięki pływaniu Amerykanin dorobił się milionów, został olimpijczykiem wszech czasów.&quot; - no i wszystko jasne, dodam tylko że jest to koronna konkurencja Phelpsa w której nie przegrywa!

Z innych peffek których nie chce mi się opisywać to napewno:

Pływanie - 1 500 m stylem dowolnym mężczyźn : zwycięzca Sun Yang 1.25 Unibet

Pływanie - 200m stylem klasycznym kobiet : zwyciężczyni Rebecca Soni 1.25 Unibet

Pływanie - 100 m stylem dowolnym Mężczyźn : zwycięzca James Magnussen 1.45 Unibet

Pływanie - 4x200 m sztafeta stylem dowolnym mężczyzn : zwycięzca USA 1.28 Unibet

Z wyższych kursów mniej pewnych to:

Pływanie - 100 m stylem grzbietowym kobiet : zwyciężczyni Melissa Franklin 2.75 Unibet

Pływanie - 200 m stylem dowolnym Mężczyźn : zwycięzca Ryan Lochte 1.95 Unibet

Najlepsze rezultaty osiągnięte w tym i zeszłym roku możecie sobie sprawdzić tutaj : http://www.plywacy.com/main/rankingi.html
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
M 0

marasmus

Użytkownik
Wioślarstwo mężczyzn mistrz olimpijski,
Kto zostanie mistrzem olimpijskim w ósemkach ze sternikiem mężczyzn (M8+)? (28-07-12 12:00)
POLSKA KURS 75.00 BET-AT-HOME
Osada prawie całkowicie zmieniona, ze starszych wioślarzy w wieku ponad 30 lat na ambitnych, młodych chłopaków w wieku 23-28. Na ostatnim pucharze świata wygrali z kandydatem do złotego medalisty IO w Londynie - Wielkiej Brytanii. Kurs wysoko zawyżony. Chłopacy mają szanse i będą walczyć o złoto. Przy takim kursie warto zainwestować pare złotych ;)
 
valderrama 145

valderrama

Użytkownik
Pływanie
z oferty betsafe:
Sun Yang (400 m dowolnym) top 3 za 1,15 to pomyłka bukmachera bo na win jest 1,11 a u innych na zwycięstwo 1,1
Hagino - Horihata 1 (400 m zmiennym) kurs 1,36 3 sekundy różnicy w kwalifikacjach. Ten drugi przypłynął 5 w eliminacjach w swojej serii walcząc z czasem

ogólny kurs 1,56 według mnie pewniaki
 
valderrama 145

valderrama

Użytkownik
cd betsafe
belmonte garcia -leverenz 1 1,70 hiszpanka lepsza o 1,39 s w eliminacjach
beisel -rice 1 1,07 to 4 s różnicy
(400 zmiennym kobiet)
 
siunek23 214

siunek23

Użytkownik
Otrzymane punkty reputacji: +5
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Pływanie Mężczyzn 100m Styl klasyczny: Wygra Cameron van der Burgh 1,90 Betsafe ✅ i jest rekord świata ????

Oglądałem półfinały i reprezentant RPA pokazał, że jest głównym faworytem do zdobycia złota olimpijskiego na tym dystansie. Wczoraj płynął w bardzo mocno obsadzonym półfinale, wystarczy powiedzieć, że z tego półfinału dziś popłynie aż sześciu zawodników, z tego drugiego tylko dwóch. Van der Burgh wygrał bez problemu bijąc rekord olimpijski i gdyby nie odpuścił końcówki to rekord świata również by już należał do niego. O ponad 0,60 sekundy za nim był jeden z rywali do zwycięstwa Scozzoli. Nie zachwycił Kitajima - mistrz olimpijski z Aten i Pekinu na dystansach 100 i 200m. Bardzo słaby start i dopiero w drugiej części dystansu podgonił ale o awansie do finału przesądziło słabsze tempo drugiego z półfinałów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Jesli chodzi o plywanie to mozna zauwazyc powtarzalnosc wiec cos tam pokombinujmy z wynikow kwali..
Schmitt-Adlington 1,86 betsson ✅
Coutts-Sjonjstrom 1,75 betsson ✅
vd Burgh - Scozzoli 1,15 betsson ✅
mozna ako 3,75 betsson ✅✅✅
Schmitt o 2 setne jedynie slabsza od faworytki Muffat wiec forma rewelacyjna. Adlington ledwo sie zakwalifikowala i o 2 sek slabszy czas. Jak dla mnie kurs bajka.
Vollmer zapewne zdobedzie zloto✅ i wieksze emocje przyniesie rywalizacja o srebro. Coutts o pol sekundy lepsza od Sjonstrom ktora chyba nie trafila z forma na igrzyska.
vd Burgh to faworyt do zwyciestwa jednak wole bezpiecznie ze Scozzolim ktory forme rowniez ma przecietna..
Sprenger-Hansen 1,53 unibet ✅ 2-3
Spora roznica w czasach, Sprenger nawet wygral 1 kwale wiec gladziutko powinien byc lepszy od Hansena.

This is swimming ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Pierwsza konkurencja 200 metrow dowolnym mezczyzn o 20;40.
Lochte-Agnel 2,65 unibet ⛔
Buki sugeruja sie wynikami polfinalowymi gdzie LOCHTE PLYNAL NA LEKKIM GAZIE BO MIAL GODZINE POZNIEJ SZTAFETE !! to kluczowy argument i nie wiem czy oddsmakerzy sa tacy zacofani czy poprostu tacy perfidni i chca zmylic kursami niedzielniakow ktorzy typuja po suchych statach nie ogladajac zawodow.. Oczywiscie typ to zadna perelka ale value i to spore jest. W finale sztafety Agnel wypadl lepiej od Lochte(ale to akurat dystans dla Francuza) i to on zagwarantowal Francuzom zloto jednak dzisiaj czas na rewanz i koronny dystans Amerykanina i nadal jest dla mnie glownym kandydatem do zlota. Niepokoic moze jednak 2 tor z ktorego startuje wiec ze stawkami bez szalenstw...
Renwick - Frazer-Holmes 1,80 unibet ✅
Renwick szybszy i w kwalach i w polfinalach. Startuje z beznadziejnego 1 toru ale Fraser z 8 wiec na to samo wychodzi. Roznica taka ze po prawo Brytyjczyk bedzie mial Lochtego i jesli da rade utrzymac przez jakis czas jego tempo to powinien byc lepszy od Frazera.
---------------------------------------------------
Soni 2,60 betsson ⛔
Lekka przesada taki kurs, Soni przed kwalami chyba w granicach 1,30 i nadal jest dla mnie faworytka. Litwinka bije rekordy narodowe ale co z tego ? W polfinale o pol sekundy szybsza ale kto ogladal ten widzial jak tragicznie wystartowala Soni a potem juz bylo tylko lepiej. Malolate dopadnie stresik i oczekiwania wszystkich i moze sie spalic. Piekny kurs na Rebeke !

Terakawa TOP3 ✅
2,60
unibet
Po Seebohm i Franklin najszybsza zawodniczka wiec czemu by nie sprobowac po takim kursie.
Franklin-Zueva 1,38 unibet ✅
Franklin i Seebohm a dalej przepasc, miedzy nia a Zueva jeszcze sa dwie Azjatki wiec traktuje ten tym jako lokate...
to jednak moze byc mina bo Franklin plynie 15minut przed finalem w polfinale innego dystansu... SZACUN !!!

Efimova-Jones 2,10 pinnacle ????
TOP 3 4,00 unibet ????
Pina znowu zasypuje prezentami. Rosjanka kandydatka do medalu wg mnie, powalczy zapewne z Larson. Obie startuja z podobnych torow 3 i 6. Jones z kiepskiego 2 i to juz lekka przewaga Efimovej. Do tego lepsze rezultaty z kazdym razem Rosjanki. Kursik przyjemny.
 
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
Pierwsza konkurencja 200 metrow dowolnym mezczyzn o 20;40.
Lochte-Agnel 2,65 unibet
Buki sugeruja sie wynikami polfinalowymi gdzie LOCHTE PLYNAL NA LEKKIM GAZIE BO MIAL GODZINE POZNIEJ SZTAFETE !! to kluczowy argument i nie wiem czy oddsmakerzy sa tacy zacofani czy poprostu tacy perfidni i chca zmylic kursami niedzielniakow ktorzy typuja po suchych statach nie ogladajac zawodow.. Oczywiscie typ to zadna perelka ale value i to spore jest. W finale sztafety Agnel wypadl lepiej od Lochte(ale to akurat dystans dla Francuza) i to on zagwarantowal Francuzom zloto jednak dzisiaj czas na rewanz i koronny dystans Amerykanina i nadal jest dla mnie glownym kandydatem do zlota. Niepokoic moze jednak 2 tor z ktorego startuje wiec ze stawkami bez szalenstw...

---------------------------------------------------
Też się nad tym typem zastanawiałem, trochę niepokoi ta sztafeta, z tym że tak jak piszesz dzisiaj dystans zdecydowanie bardziej sprzyjający dla Ryana.
Ponadto chyba spróbuję pograć na Phelpsa 200m motylkiem. Dzisiaj rano w eliminacjach 5. czas, najszybszy Jukic co już znalazło odbicie w kursach. Jeszcze wczoraj 1.28, a teraz w Unibecie mamy nawet 2.00. Jak myślisz Soltysiao warto w to włożyć kasę?
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Też się nad tym typem zastanawiałem, trochę niepokoi ta sztafeta, z tym że tak jak piszesz dzisiaj dystans zdecydowanie bardziej sprzyjający dla Ryana. Ponadto chyba spróbuję pograć na Phelpsa 200m motylkiem. Dzisiaj rano w eliminacjach 5. czas, najszybszy Jukic co już znalazło odbicie w kursach. Jeszcze wczoraj 1.28, a teraz w Unibecie mamy nawet 2.00. Jak myślisz Soltysiao warto w to włożyć kasę?
To co jutro to jutro... na dzis sporo wiec trzeba zajac sie tym. Buki wyraznie wystawiaja kursy po czasach w kwalach badz polfinalach i nie patrza czy ktos mogl odpuszczac dlatego trzeba to wykorzystywac bo to jelenie... Jednak na Phelpsa chyba do jutra nie spadnie az tak..
 
oki 270

oki

Użytkownik
Dla wszystkich ktorzy moga grac w ladbrokes 2 typy:
Lacourt top3 1,5 ⛔ szczerze to bardziej bym sie obawial o Franklin????
Franklin top3 1,5
✅
Zarowno Francuz jak i Amerykanka sa w swoich wyscigach typowani jako glowni kandydaci do srebra. Jesli ktos z nich nie zdobedzie medalu bedzie to bardzo duza niespodzianka.
Dla porownania unibet oferuje nam kursy 1,1(Lacourt) i 1,22(Franklin)
 
9adrian2 37

9adrian2

Użytkownik
Witam. Co sądzicie o 16 letniej Chince Ye Shiwen, która zdobyła w sobotę złoty medal na 400 metrów stylem zmiennym, bijąc przy okazji rekord świata. Ponadto Chinka ostatnie 50 metrów przepłynęła szybciej o bodajże 0,07 sekundy od Amerykanina Ryana Lochte - złotego medalisty w tej samej konkurencji. Jakby tego było malo, to Ye Shiwen jeszcze niedawno, na tym samym dystansie pływała o 7 sekund wolniej !
Już pojawiły się głosy, iż była ona nafaszerowana sterydami - wszystko mają wykazać badania. Zastanawia mnie, czy wynaleziono już doping, który jest jest nie wykrywalny we krwi i moczu, jak myślicie istnieje już coś takiego? Czy możemy dalej wierzyć w czystość sportowców i zachwycać się tymi rekordami.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
@soltysiao- wprowadzasz ludzi w błąd pisząc że 200 m kraulem to &quot;koronny dystans Lochte&quot;. Każdy nie-niedzielniak wie że Lochte to grzbiecista..Dla mnie te kursy na Agnela są dobrze ustawione,wczoraj w sztafecie zmiażdżył rywala a na 200 metrów Francuz czuje się conajmiej tak samo wyśmienicie jak na 100.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
ja jestem niedzialniakiem z pływaniem i też w sumie Lochte to od razu skojarzenie &quot;grzbiet&quot; ????
A co do kolegi 9adriana2: nawet jeżeli to nie bezpośredni doping z jakąś substancją, transfuzją krwi, spaniem w komorze etc, to dla mnie i tak to jest chore. Typiara jest mutantem - ma wielkie stopy jak płetwy i dłonie. Zamknęli ją tak jak większość pewnie gdzieś i musiała przez rok całymi dniami pływać. Teraz zdobywa złota, bije rekordy, a za rok już o niej nie usłyszymy, bo się wypali fizycznie. Czeka ją albo piach albo jakiś obóz pracy. Pojawią się jednak inne..
CHIŃCZYCY psują sport i naprawdę uważam, że powinno się ich wykluczyć z udziału w IO. To są roboty, bezmózgie warzywa zaprogramowane na sukces, po którego zdobyciu zostają wyrzucane, ale co im tam: taki zasób ludzki to pojawi się kolejna banda za 4 lata.
Myślę, że dobrym pomysłem byłaby konieczność wystartowania w iluś tam zawodach międzynarodowych typu PŚ przed Igrzyskami. Wtedy byłaby pewna kontrola na nimi, a nie, że dziewczyna pływa tragicznie, znika na rok, wraca na IO i bije WR, płynąc szybciej finisz od MĘŻCZYZN!
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Dziś o godzinie 20:43 rozpoczniemy finał na 200 metrów stylem dowolnym.
Moim i buków faworytem jest młody Sun,który staję się tutaj gwiazdą jeśli chodzi o styl dowolny,prezentuje dobrą formę i jestem pewny że &quot;nie zje go stres&quot;
Czasy:
(eliminacje)1:46.24 -I Miejsce
(półfinały)1:45.61 - I Miejsce
WR 1:42.00

OR 1:42.96
o rekord będzie ciężko ????
Sun ( kurs 2,15) betsafe ⛔



Park-Biedermann typ 1 ( kurs 2,05) betsafe ✅
Mam takie wrażenie że Biedermann nie trafił z formą,kiepski czas w eliminacjach na 400 metrów i odległe miejsce,które nie pozwoliło mu nawet na walkę o medale.
Dziś w finale wystąpi lecz miałem takie wrażenie że w półfinale płynął na maksa (czas 1:46.10 ) zajął niby pierwsze miejsce w swoim biegu lecz to ten drugi był o wiele szybszy i pod pełną kontrolą trzech panów Suna,Agnela i Parka na którym chce się skupić.Koreańczyk miał 3 wynik w półfinale ( 1:46:06) minimalnie lepszy od Biedermanna lecz pokazał dużą klasę w wyścigu na 400 metrów gdzie zdobył srebrny medal!
Wiem że Niemiec to mistrz nad mistrzami ale trzeba pamiętać że pokolenie się zmienia i to właśnie jest dla nich najlepszy czas.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Dzis nie bylo tak pieknie czas zaczac pojsc w jakosc a nie ilosc a wiec..
Phelps niby sie rozkreca ale czy wygra ? Nie wiem jednak obok 2,44 na mistrza przejsc obojetnie nie moge i gram.
Phelps 200 motylek 2,44 pinnacle
-----------------------------------------
Schlanger TOP 3 setka freestyle kobiet
8,50 betsson

Uzyskala drugi czas w sztafecie, najlepsza byla niesamowita Holenderka z trudnym nazwiskiem, potem wlasnie Australijka i przepasc i dalej reszta. Jesli potrafila w sztafecie to o medale indywidualnie rowniez powalczy a po kwalach i polfinalach kurs na nia spadnie wiec biore teraz mimo ze final w czwartek.
------------------------------------------------------
Agnel 2,20 100m dowolnym
Francuz miazdzy, dzisiaj niesamowity na 200m wiec na setke powinien byc jeszcze mocniejszy. Magnussen beznadziejnie w sztafecie. Jesli Agnel utrzyma forme to zloto jego. Jutro o 11 kwale a potem polfinaly i final w srode.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
ale Agnel do tej pory pływał przeciętnie na setkę, żeby nie powiedzieć słabo.. Zapewne pobije zdecydowanie życiówkę, patrząc jaką ma tu formę, ale nie wydaje mi się, żeby wygrał ten dystans również.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
ale Agnel do tej pory pływał przeciętnie na setkę, żeby nie powiedzieć słabo.. Zapewne pobije zdecydowanie życiówkę, patrząc jaką ma tu formę, ale nie wydaje mi się, żeby wygrał ten dystans również.
co tzn do tej pory.. ?
liczy sie to co tu i teraz ;). do tej pory to shiwen czy litwinka tez nic nie plywaly i co ??
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
to znaczy mniej więcej tyle, że 200 pływał wcześniej już bardzo dobrze, jako swój koronny dystans, a setkę traktował mniej poważnie. Czy teraz będzie w stanie pokonać zawodników, dla których z kolei 100 jest priorytetem? Nie jestem przekonany.
 
Do góry Bottom