>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sporty Walki - Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP


Sporty Walki Mężczyzn i Kobiet
Boks 28 Lipca - 12 Sierpnia

Turniej bokserski potrwa od 28 Lipca do 12 sierpnia. Jeśli chodzi o męską część będzie 10 kategorii wagowych , od papierowej (49kg) do superciężkiej (ponad 91kg) szczególnie wagi ciężka i superciężka jak zawsze zapowiadają się bardzo ciekawie bo to kopalnia zawodowych talentów. Wystarczy wspomnieć o złotych medalistach Joe Frazier , George Foreman , Lennox Lewis , Władimir Kliczko , Audley Harrison , Alexander Powietkin czy Odlanier Solis. . Czy o pozostałych medalistach m.in Riddick Bowe , David Price, Sułtan Ibragimow , David Tua czy nasz Andrzej Gołota. Męskiego boksu na Igrzyskach w Polskim wydaniu niestety nie zobaczymy , ba , jedynie Karolina Michalczuk będzie reprezentować Polski boks w Londynie.
▶ Oficjalny Link: http://www.london2012.com/boxing/
Judo 28 Lipca - 3 Sierpnia

Znacznie lepiej z Polskiego punktu widzenia wygląda Judo. Do Londynu pojedzie 6 reprezentantów a będą to:
Katarzyna Kłys 70 kg
Daria Pogorzelec 78 kg
Urszula Sadkowska +78kg
Paweł Zagrodnik 66 kg
Tomasz Adamiec 73 kg
Janusz Wojnarowicz +100 kg

▶ Oficjalny Link: http://www.london2012.com/judo/
Taekwondo 8-11 Sierpnia

Podobnie jak w boksie Taekwondo to aby jeden reprezentant Polski - Michał Łoniewski.
▶ Oficjalny Link: http://www.london2012.com/taekwondo/
Zapasy 5-12 Sierpnia

Polska delegacja:
Iwona Matkowska styl wolny 48 kg
Monika Michalik styl wolny 63 kg
Damian Janikowski styl klas. 84 kg
Łukasz Banak styl klas. 120 kg
▶ Oficjalny Link: http://www.london2012.com/wrestling/

Wszystkie konkurencje odbędą się w hali ExCeL Arena.


Temat tradycyjnie służy do podawania typów popartych analizą , do wymieniania poglądów i pomysłów na to jak wzbogacić się na Igrzyskach. Bukmacherzy zapewne takiej okazji nie przepuszczą i oferta na Boks , Judo , Zapasy czy Teakwondo zapewne się pojawi. Póki co BWIN oferuje dużo zakładów , póki co kursy na złote medale ale i H2H też zapewne się pojawi. Zachęcam wszystkich do merytorycznej i ciekawej dyskusji ;)
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Tu zapewne bedzie cisza bo nie ma ani znanych zawodnikow ani nie bedzie relacji z turniejow jednak cos zagrac wypada.
Zapasy zaczynaja sie dopiero w drugim tygodniu wiec bedzie jeszcze czas na przygotowanie sie, judo zacznie sie juz w pierwszym dniu ale tutaj jeszcze musze dokonczyc szukanie informacji o zawodnikach a wiec na pierwszy ogien idzie boks.

BOKS
Waga superciezka +91kg
Joshua 4,00 unibet
Wzialem pod lupe mistrzostwa swiata 2011 w boksie amatorskim ktore odbyly sie w.. Baku. No wlasnie i w Baku wygral Majidov. Azer u siebie do finalu doszedl gladziutko jednak w walce finalowej musial byc pchniety przez sedziow na 1 miejsce. Wygral 22-21 a jak wiadomo walczyl u siebie czyli wiadome ze tak naprawde walke przegral. Z relacji mozna wyczytac ze decyzja byla kontrowersyjna i to Anglik oddal wiecej ciosow i byl bardziej aktywny.
Terazjakby fortuna zatoczyla koło i Olimpiada odbywa sie w rodzinnym kraju Joshua wiec to jemu sedziowie beda pomagali. Mocny moze byc Wloch Camarelle ktorego we wczesnej fazie mistrzostw odprawil wlasnie Joshua (15-13). Dychko czy Peiffer to zadne zagrozenie dlatego o medale powinni powalczyc wlasnie Brytyjczyk Joshua, Wloch Cammarelle i Azer Madijov. Z tej trojki najmocniej wyglada zawodnik gospodarzy i dorzucajac do tego sedziow powinien zdobyc zloto. W bet 2,87, w pina 3,75 wiec unibet daje nam najlepsza opcje. Poczatek turnieju 1 sierpnia a walka finalowa pod koniec Olimpiady.
Waga lekka 60kg
Lomachenko 2,15 unibet
Kolejny zawyzony kurs w unibecie. W pinnacle mamy 1,77 w innych nawet po 1,60.
Lomachenko to obecny mistrz swiata z 2011 z Baku. W finale pokonal pewnie Toledo, wczesniej Valentino. Problemy mial tylko w poczatkowej fazie turnieju z Brazylijczykiem Conceicao i wygral tylko 1 punktem ale uwazam ze byl to wypadek przy pracy. Zdecydowanym faworytem jest Ukrainiec i az zal po takim kursie nie sprobowac. Poczatek 29 lipca.
Waga ciężka 90kg
Usyk 3,75 unibet
I kolejny typ na Ukrainca ktory jest mistrzem swiata z Baku. Tutaj w wadze ciezkiej wygrywal on jeszcze pewniej niz jego rodak w lekkiej. W finale nie dal szans Mammadovovi i pokonal go 25-15, Karneyeva 23-10. Co tu duzo mowic, trudno doszukac sie zawodnika ktory moglby mu zagrozic bo przez rok Azer przeciez nie zrobil takiego postepu, Chinczyk Wang rowniez troche slabszy. Poczatek 1 sierpnia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
JUDO
81kg Kim Jae-Bun 3,75 unibet
Obecny mistrz swiata z 2011 roku z Paryza, w 2010 rowniez zdobywal mistrzostwo. Obecny mistrz Azji, w przeciagu 2 lat zdobyl 5 zlotych medali na wszystkich imprezach w ktorych bral udzial. Patrzac na rywali zaden nie powinien mu zagrozic, jesli chodzi o Azjatow to miedzy Koreanczykiem a reszta jest przepasc w zawodach na tym kontynencie. Przechodzac do zawodnikow z reszty swiata to mamy Guilhermo ktory jst brazowym medalista z Paryza i ktorego Kim w finale w 2010 roku pewnie pokonal wiec on nie powinien byc zagrozeniem, jeszcze na sile trzeba uwazac na Mammadiego ale on na mś wypadl blado i odpadl w preeliminacjach z przecietnym Ukraincem. Fakt ze jest obronca zlotego medalu z 2008 ale forma juz nie ta i chyba tylko dlatego tak wysoko buki go notuja ( jako 3 w kolejnosci do zlota). Jak dla mnie kursik marzenie.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
JUDO
73kg
:idea: Ugo Legrand - Tomasz Adamiec 2 2 Unibet ⛔
:idea: Tomasz Adamiec - miejsca 1-4 1.40 Unibet ⛔
U większości bukmacherów Koreańczyk Wang jest zdecydowanym faworytem do zdobycia złotego medalu. Jego głównymi rywalami powinni być nasz Tomasz Adamiec i Japończyk Riki Nakaya. Jutro z rana rozpoczynają w kategorii do 73kg. Los nie był zbyt łaskawy dla Adamca bo na dzień dobry mistrz Europy z Kwietniowy zawodów Ugo Legrand. Na tych samych mistrzostwach Adamiec zajął 5 miejsce. Legrand od początku roku z 12 walk przegrał 3 między innymi z Wangiem i Adamcem. Wcześniej również miał okazję walczyć z Adamcem i wygrał po dogrywce przez dwie nałożone kary na Polaka. Warto dodać , ze drużynowe mistrzostwa były w Paryżu więc Francuz miał dodatkowy Handicap. Adamiec w wywiadzie nie narzekał zbytnio na losowanie więc pewnie taki rywal mu pasuje. Dodatkowo kurs niczego sobie więc warto spróbować. Skąd typ na 1-4 ? Wszystko oczywiście zależy od pierwszej walki która musi być z Legrandem wygrana. W 1/16 będzie raczej mało wymagający rywal z Kostaryki lub Egiptu z którym Adamiec nie powinien mieć większych problemów. W ćwierćfinale może już czekać Holender Dex Elmont i tu już może być ciężko. Ale ewentualna porażka niczego nie przekreśli bo przegrani w ćwierćfinałach wchodzą do repasaży , i tam jedna walka dzieli od walki o medal. w Judo miesca 3 i 4 to bronzowy medal więc jutro liczymy na medal Adamca ;) Fakt faktem , że Adamiec miał niedawno wypadek motocyklowy , niby zapewnia , że jest dobrze przygotowany , dodatkowo dziś impuls dał Paweł Zagrodnik który w każdej walce skazywany był na porażkę , a od medalu dzieliła go większa konskewencja sędziego głównego lub też 50sek do końca dogrywki. Zagrodnikowi się nie udało, ale warto nadmienić , że Paweł do kadry wskoczył w ostaniej chwili i pojechał na Igrzyska , Adamiec IO za imprezę docelową ma już od dłuższego czasu więc liczymy na dobry występ ;)

JUDO
73kg
:idea: Złoty Medal - Wang Ki-Chun 2.30 Unibet ⛔ 4 miejsce
Nie wiem co Koreańczykowi może odebrać złoty medal. W tym roku niepokonany 13-0 , w poprzednim roku 30-1 , ogólnie w ciągu 6 lat kariery 111-10. Robi wrażenie nie powiem. Multimedalista , na 22 różnego rodzaju wielkie imprezy ( IO , MŚ , Mistrzostwa Kontynentu , czy wszelakie turnieje) aż 17 razy zdobywał złote medale. Imponujące statystyki. Ale w kolekcji brakuje mu tego najważniejszego czyli złota olimpijskiego. Przed 4 laty w Pekinie w finale przegrał z Elnurem Mammadlim. W tym roku Azer startuje w kategorii 81kg i tam też jest jednym z faworytów. Więc wszystko się układa pod Koreańczyka gdzie nawet drabinka nie jest zbytnio wymagająca.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Waga lekka 60kg

Lomachenko 2,15 Unibet
Obecnie bwin na Wasyla oferuje aż 1.40 i jest to conajmniej śmieszny kurs. Łomaczenko znakomity amator , wygrał chyba wszystko co się da. Przed tymi Igrzyskami zapowiedział , że bez względu na wynik Igrzysk wyjeżdża za ocean by rozpocząć profesjonalną karierę. Nie wiem na ile może to zaburzyć jego tok turniejowy ale mam nadzieję , że jakoś to wpłynie. Wpadłem na Pinnacle i wpadło coś takiego:

Boks
Waga Lekka 60kg

:idea: Wasyl Łomaczenko zdobędzie złoty medal ? - NIE 2.36 Pinnacle

Liczę tutaj przede wszystkim już na lekkie rozkojarzenie Ukraińca. Dodatkowo liczę na jego głównych rywali czyli Kubańczyka Yasniela Toledo i Włocha Domenico Valentino. Kubańczycy ostatnimi czasy to kopalnia zawodowych kontraktów , zresztą fajnie kiedyś Kubańską szkołe boksu Jancio09 opisał w skrócie:

.Wszyscy co choć trochę znaja sie na boksie czy sie nim interesują wiedza jak wielka szkole boksu ma Kuba.Solis sie tam wychowal,w klubach w ktorych maly gnojek jak walczy na ringu to nikt mu nie pomaga,ma wstawac i walczyc gdzie w Europie juz dawno by to przerwano.Tak sie hartuje charaktery.
Ponadto to doskonala szkola techniki co widac u Solisa.Wspaniała pozycja.nisko schowany za gardą,broda przyklejona do klaty
Yasniel z Wasylem spotkają się zapewne już w półfinale , gdyby Ukrainiec był lepszy w finale zapewne bedzie czekał Włoch który czołowy poziom również trzyma. 1/16 2 sierpnia a ćwierćfinały 6 sierpnia , 4 dni później półfinały i 10 sierpnia finały. Zobaczymy. Jak miałbym grać po 1.40 na Łomaczenkę to wolę już poszukać niespodzianki. Tym bardziej , ze tak jak pisałem Łomaczenko nie wiąże już swojej kariery z boksem amatorskim.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Caprioru-Malloy 1,85 bwin ✅
Rok temu w Paryzu pewnie wygrala Rumunka.

Nakaya-Elmont 1,60 bwin ✅ swietna walka i wygrana po dogrywce..

Podobnie u Panow, rok temu spokojnie pojedynek finalowy kontrolowal Nakaya.
edit :
za jakis czas zapewne pojawi sie oferta na finaly i walki o 3 miejsca wiec ocos dam
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
edit : za jakis czas zapewne pojawi sie oferta na finaly i walki o 3 miejsca wiec ocos dam
Bab nie ogarniam wiec odpuszczam. Matsumoto niby faworytka ale za 1,4 nie biore.
Ciekawej wygladaja walki mezczyzn. Wang ma kontuzje ktorej nabawil sie w w 1 rundzie, przegral przez to z przecietnym Ruskiem. Podsumowujac ta informacje to Nakaya raczej zdobedzie zloto i kursy powyzej 1,50 biore z mila checia bo z Elmontem walczyl swietnie mimo dogrywki. Elmont ledwo dyszal, raczej celem bylo zloto bo sreberek i brazow ma w kolekcji mnostwo. Tutaj za to szanse upatrywalbym w osobo Mongolczyka bo walczyl krocej niz Holender. Powyzej 2,00 biore a wiec czekamy na kursy na zywo od bwina i wchodzimy. Legrand ktory odprawil z kwitkiem Polaka Adamca bedzie walczyl z kontuzjowanym Koreancem i jesli Isaev dal rade to on rowniez powinien.. a wiec :
Nakaya 1,50 ⛔ zmeczenie z walki z Elmontem zrobilo swoje.. ehhh
Legrand 2,20
✅
Sainjargal 1,70✅ - jednak gram bo Holender mial 15min przerwy miedzy walkami a byl zajechany jak czolg po wojnie...
Mozna triple 5,60 bwin
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Soltysiao , a co powiesz o jutrzejszej rywalizacji kobiet w Judo , chcę postawić trochę kasy na Francuzkę Emane, ale jak zobaczyłem drabinkę i trochę trudną ma drogę, Japonka Ueno znacznie łatwiejszą. Co ty o tym sądzisz?
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Soltysiao , a co powiesz o jutrzejszej rywalizacji kobiet w Judo , chcę postawić trochę kasy na Francuzkę Emane, ale jak zobaczyłem drabinkę i trochę trudną ma drogę, Japonka Ueno znacznie łatwiejszą. Co ty o tym sądzisz?
nie mam pojecia o babach
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Wczorajsze judo źle. A szkoda bo jednak uważam , że dużo nie brakło. Adamiec źle trafił po prostu z losowaniem , zresztą pisałem , że kluczem do sukcesu będzie pierwsza walka. Walka z Legrandem była dość wyrównana , dość szczęśliwie wykonane waza-ari przez Francuza , potem umiejętna defensywa i wygrał z Polakiem. Potem tak jak pisalem drabinka do repasaży była dość łatwa i Francuz brąz zdobył. Co do Koreańczyka. Półfinał z Rosjaninem (późniejszym mistrzem ) przegrał przez dwie kary za pasywność. Szkoda bo wcześniejsze fazy szedł jak burza , a w finale myślę , że nie miałby problemów z Japończykiem , który w półfinale stoczył morderczy bój i na finał nie miał zbytnio sił. Mniejsza z tym , dziś waga do 81kg.
JUDO
81kg(M)
Dziś rywalizacja w wadze 81kg. Unibet wystawił pary H2H i turniejowe na cały dzień więc co nie co można się pobawić. Na początek wpadło w oko takie coś:
:idea: Leandro Guilheiro 1-4 Tak 1.50 Unibet ⛔
Leandro to jeden z 3 głównych faworytów do złota. Czym argumentuje swój typ ? Leandro ma bardzo łatwą drogę do półfinału. W I rundzie zmierzy się z mało znanym Łotyszem , druga runda to prawdopodobnie Marokańczyk Safouane z którym to Leandro już wygrywał dodatkowo debiutant na IO. Rywala w ćwierćfinale nie podejmę się wyszukiwania bo tu już może być różnie ale prawdopodobnie Marijanović lub Stevens. W każdym razie kto by to nie był Brazylijczyk patrząc na drabinkę powinien sobie z nim poradzić. Schody dopiero moga się zacząć w półfinale , ale typ jest na 1-4 więc nawet porażka w półfinale zagwarantuje powodzenie typu. Porażka w ćwierćfinale też niczego nie przekreśli bo potem były by ewentualne repasaże i bój o brąz.Brazylijczyk w ostarnich kilkunastu liczących się imprezach nie schodził poniżej podium , z Igrzysk z Aten i Pekinu przywoził brązowe medale , co prawda w kategorii 73 kg , ale zawsze to doświadczenie. Dziś medal też w zasięgu.
trzeba uwazac na Mammadiego ale on na mś wypadl blado i odpadl w preeliminacjach z przecietnym Ukraincem. Fakt ze jest obronca zlotego medalu z 2008 ale forma juz nie ta i chyba tylko dlatego tak wysoko buki go notuja ( jako 3 w kolejnosci do zlota). Jak dla mnie kursik marzenie.
Elnur złota nie broni. W Pekinie złoto zdobył ale w kategorii 73kg gdzie to był jego ostatni występ w tejże kategorii. Złota broni tutaj Niemiec Ole Bischof który w Pekinie pokonał tegorocznego faworyta Bum Kima. Oglądałem sporo judo na tych IO i tu tak się wszystko szybko dzieje , że typowanie jest na prawdę trudne ale pobawić się można.
:idea: Bischof Ole - Ciano Antonio 1 1.40 Unibet ✅
Tak jak wyżej pisałem Bischof broni tytułu z Pekinu. Ciano do Londynu pojechał z serią 3 porażek z rzędu , w ME czy Pucharze Świata dość szybko poodpadał , dodatkowo Bischof w tym roku dwa razy go opykał. Bischof , Bum , Mammadli i Guilheiro. Ta czwórka powinna rozdzielić medale między sobą więc w I rundzie Bischof problemów mieć nie powinien. Ale tak jak pisałem wyżej , większej kasy w Judo bym nie pompował bo to sport dynamiczny i najdrobniejszy błąd i lezysz na plecach co zazwyczaj oznacza koniec zabawy. Tutaj nie ma liczenia jak boksie , że masz czas na dojście do siebie. Aczkolwiek pobawić się w typowanie można , zawsze coś nowego ;) :cool:
edit/ Elnur Mammadli już w pierwszej walce odpadł ???? Vasylenko też , no to ładnie się zapowiada , Judo szczególnie w tych cięższych wagach robi psikusy.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Elnur złota nie broni. W Pekinie złoto zdobył ale w kategorii 73kg gdzie to był jego ostatni występ w tejże kategorii. Złota broni tutaj Niemiec Ole Bischof który w Pekinie pokonał tegorocznego faworyta Bum Kima. Oglądałem sporo judo na tych IO i tu tak się wszystko szybko dzieje , że typowanie jest na prawdę trudne ale pobawić się można. Bischof Ole - Ciano Antonio 1 1.40 Unibet Tak jak wyżej pisałem Bischof broni tytułu z Pekinu. Ciano do Londynu pojechał z serią 3 porażek z rzędu , w ME czy Pucharze Świata dość szybko poodpadał , dodatkowo Bischof w tym roku dwa razy go opykał. Bischof , Bum , Mammadli i Guilheiro. Ta czwórka powinna rozdzielić medale między sobą więc w I rundzie Bischof problemów mieć nie powinien. Ale tak jak pisałem wyżej , większej kasy w Judo bym nie pompował bo to sport dynamiczny i najdrobniejszy błąd i lezysz na plecach co zazwyczaj oznacza koniec zabawy. Tutaj nie ma liczenia jak boksie , że masz czas na dojście do siebie. Aczkolwiek pobawić się w typowanie można , zawsze coś nowego
To tym bardziej Kim jest moim faworytem ..Co do grania judo to bwin daje na zywo zaklady i wtedy mozna miec sporo zabawy jak i sporo zarobic bedac na czasie i wiedzac troche przed walka o urazach, zmeczeniu itp ;).
Kobiet nie ruszam bo nie wiem o tym nic, o mezczyznach troche.
Z typem na Niemca Bischoffa✅ w rundzie wstepnej sie zgadzam i dorzucam :

Mrvaljevic-
Naulu 1.65 pinnacle ✅
Czarnogorzec to brazowy medalista mistrzostw swiata w Paryzu w 2011 roku. O zawodniku z Fiji nie slyszalem i nie znalazlem zadnych osiagniec wiec kurs przyjemny.
JUDO
81kg Kim Jae-Bun 3,75 unibet ✅
Obecny mistrz swiata z 2011 roku z Paryza, w 2010 rowniez zdobywal mistrzostwo. Obecny mistrz Azji, w przeciagu 2 lat zdobyl 5 zlotych medali na wszystkich imprezach w ktorych bral udzial. Patrzac na rywali zaden nie powinien mu zagrozic, jesli chodzi o Azjatow to miedzy Koreanczykiem a reszta jest przepasc w zawodach na tym kontynencie. Przechodzac do zawodnikow z reszty swiata to mamy Guilhermo ktory jst brazowym medalista z Paryza i ktorego Kim w finale w 2010 roku pewnie pokonal wiec on nie powinien byc zagrozeniem, jeszcze na sile trzeba uwazac na Mammadiego ale on na mś wypadl blado i odpadl w preeliminacjach z przecietnym Ukraincem. Fakt ze jest obronca zlotego medalu z 2008 ale forma juz nie ta i chyba tylko dlatego tak wysoko buki go notuja ( jako 3 w kolejnosci do zlota). Jak dla mnie kursik marzenie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Judo, mężczyźni do 81kg
Zdobywca złotego medalu
Typ: Jae-Bum Kim (KOR)
kurs: 2,80
williamhill
Dzisiaj od dziesiątej trzydzieści na maty w Londynie wychodzą dżudocy w kategorii do osiemdziesięciu jeden kilogramów. Faworytem jest Koreańczyk Jae-Bum Kimi ja zdecydowałem się postawić na niego. Cztery lata temu na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie przegrał on jedynie w finałowej walce z Niemcem Ole Bischofem. Niemiec już nie jest tak mocny jak wówczas. w ostatnich mistrzostwach świata zajął zaledwie dziewiąte miejsce. Z kolei Azjata dominuje w tej kategorii od dwóch lat. W dwóch ostatnich Mistrzostwach Świata w Paryżu i Tokyo zdobył on złote medale. Zdominował też Mistrzostwa azjatyckie tam zdobywał złoto w ostatnich czterech latach. Główni jego rywale do złota to brazylijczyk Leandro Guilheiro, azer Elnur Mammadli oraz wymieniany wyżej Ole Bischof. Na Brazylijczyka i Niemca może trafić dopiero w finale zaś azera w półfinale. Myslę Ole Bischof w tej formie jaką prezentuje Koreańczyk dzisiaj zatryumfuje.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
90kg M
Iliadis 2,50 unibet ⛔
Nie ma mocnych na Greka, w stawce wszyscy ktorzy z nim walczyli to przegrywali w ostatnich 2 latach na waznych imprezach. Moze nie tak pewne jak dzisiejszy Kim ale powinien zajsc daleko.
Mamadov-Lambert 1,30 ✅
Denisov-Remarenco 1,25 ✅
ako 1,62 unibet ✅ gladziutko
Ja rozumiem ze zdarzaja sie niespodzianki ale tutaj to po 1,10 chyba powinno byc. Denisov medalista mistrzsowt swiata w ktorych przegrywal z sama czolowka a Remarenco troche anonimowy , podobnie Mamadov z jakims kelnerem z Niemiec...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
hardkorowytyp 587

hardkorowytyp

Użytkownik
Zastanawiam się nad postawieniem na reprezentantkę USA Harrison Kayle w kategorii -78kg.
Kurs potężny, bo aż 6,25(totomix) a amerykanka ma jak najbardziej szanse na zdobycie tytułu. Przejrzyjcie sobie tę stronę http://london.ijf.org/ i powiedzcie co o tym sądzicie ????


Tak jak pisałem Harrison Kayla została mistrzynią olimpijską w kat. -78kg. kurs 6,25 ???? ✅
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
JUDO 78kg kobiet
Ogata-Yeong 5,50 pinnacle ⛔ bez szans ;(
Maaaaaaaaaaaaaaasakra. Nie wiem skad taki kurs. Fakt Ogata jest wicemistrzynia swiata z 2011 ale Yeong nie jest z pierwszej lapanki. Na MŚ odpadla w 2 rundzie ale przegrala tam z Francuzka ktora potem pokonala rowniez Ogate i zdobyla zloto !! Dodajac do tego fakt iz w 2011 roku w mistrzostwach Azji Yeong pokonala Ogate mamy poteznego valuebeta.... ;)
 
D 224

dboniem

Użytkownik
W Pinnacle już kurs około 4,9 czyli jutro można się spodziewać obniżki kursów do tego poziomu, że będzie można zrobić sure beta?
ktoś gra jeszcze ten typ?
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Jutro w Judo już 100kg , może i zbytnio się nie znam na Judo , ale jako , ze to sport walki to podejrzewam , że tak jak w boksie im ciężej tym łatwiej o niespodziankę przed czasem. Dlatego typowanie 1-4 czy na medale sobie odpuszczę bo to loteria totalna.
Na początek wpadło coś takiego w Unibecie:
JUDO
100kg
:idea: Kelly, Daniel - Bloshenko, A 2 1.35 Unibet / Pinnacle 1.476 ✅

Artem Błoszenko w tym roku startuje gdzie się da. O jego rywalu to ciężko jakieś sensowne info znaleźć. Jedna strona coś pisze o wygranych zawodach w Australii , inna zaś że w w ciągu 7 lat stoczył podobną ilość walk co Błoszenko tylko w tym roku. Tak czy siak z tych co są na IO Ukrainiec to ścisła czołówka Europejska i wysoko w rankingach światowych. Co prawda Kelly też gdzieś tam się przewija ale on na zawody światowe chyba nie jeździ bo większość turniejów jego to Australia i Oceania.
:idea: Khaybulaev, T - van der Geest, Elco 1 1.25 Unibet / w Pinnacle 1.467 ✅

Rosjanin niepokonany w tym roku , mistrz świata z Paryża W finale zmłócił lidera rankingów Kazacha Rakova (wg bukmacherów nr 1 czy 2 do złota tutaj) Na tych samych mistrzostwach Tagir pobił Geesta. Belg to taki solidny średniak , ale jak dać mu lepszego rywala to się robią kłopoty.
:idea: Bloshenko + Khaybulaev 1.69 Dubel w Unibet ✅

I jak szukać niespodzianek bo na pewno będą to:
:idea: Fabre - Darwish 1 2.80 Unibet ✅

Fabre doświadczeniem bije na głowę swojego rywala. NA przedostatnich MŚ zaplątał gdzieś mi się w nogi brązowy medal i to największy sukces w jego karierze. Fakt , kilka mistrzostw Afryki ale tam raczej potęgi w Judo nie ma wiec to żaden postrach. Tutaj licze głównie na doświadczenie Francuza w połaczeniu z dobrym kursem to za drobne sobie puściłem. Zobaczymy
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Khaybulev jest w pinnacle za 1,47 ✅ szybciutki ippon i po takim kursie polecam bo faktycznie przewyzsza o poziom rywala i niedawno z nim wygral pewnie.
Do tego Velensek z nasza Pogorzelczyk wyglada przyzwoicie za 1,50 w bwin. ⛔ brazowa medalistka mistrzistw Europy pokonana przez Polke...

Jeszcze gram mistrza Europy Mekica z mistrzem Azji. Bez przesady ale kolejne spore value 4,60 w unibecie !! ???? slabiak....

właśnie po napisaniu posta wpadłem na Pinnacle obczaić co i jak i kursy duzo lepsze. Informacyjnie dopisałem te kursy , ale ja jako , że trochę w unibecie na czas IO urzęduje to kursy i stamtąd/ Konrad
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
ale ten Joshua doprowadził mnie prawie do zawału, na szczęście wygrał 17:16, ale może mieć problemy w ćwierćfinale z Chińczykiem.
 
Do góry Bottom