>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
Fortuna bonus

Piłka nożna kobiet - Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

darius010 1,3K

darius010

Forum VIP

Dwanaście zespołów narodowych pań powalczy o olimpijskie złoto. Turniej zaczyna się 25 lipca i podobnie jak w przypadku panów rozegrany zostanie na 6 stadionach rozsianych po całej Wielkiej Brytanii. Rozgrywki zapowiadają się bardzo ciekawie, w przeciwieństwie do piłki męskiej na IO turniej kobiet obdarzony jest dużym prestiżem.

Faworytem bukmacherów USA, a to oferta jaką przygotował Bwin:


Terminarz i cała rozpiska turnieju
Składy


Zapraszam do dyskusji.
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Dziś pierwsze mecze grupowe. Proponuję takie 6 typów:
Wlk. Brytania - Nowa Zelandia h(0-2) 2 @ 1,65 betsafe ✅ 1:0
Angielki (bo z nich złożona jest ta reprezentacja za wyjątkiem 2 Szkotek) nigdy mnie jako kadra nie przekonywały. Owszem, Arsenal damski to mocny team na kanwie klubowej, ale nie ma to konkretnego przełożenia na piłkę reprezentacyjną. Na zeszłorocznym MŚ udało się wyjść z grupy, ale w 1/4 lepsze okazały się Francuzki. Prawdę powiedziawszy wyniki były zdecydowanie ponad stan w porównaniu do gry Angielek. Wiadomo, że tutaj własny teren, ale jakiegoś pogromu bym się nie spodziewał. Na MŚ 2011 Angielki pokonały Nową Zelandię 2:1, ale po ogromnych męczarniach. Żeńska reprezentacja NZ przypomina nieco tą męską pod kątem gry. Potrafi być nieprzewidywalna, przejąć inicjatywę i ukłuć przeciwnika. Warto podkreślić, że parę zawodniczek NZ gra w lidze niemieckiej, są przedstawicielki angielskiej i amerykańskiej. Wbrew pozorom powinno być to wyrównane spotkanie.
Szwecja - RPA: Szwecja over 1,5 @ 1,43 betsafe ✅ 4:1
Szwedki to 3-cia drużyna świata. Forma w tym roku też całkiem przyzwoita, w pokonanym polu zostawiona m.in. Kanada (3:1), Szkocja (4:1). Gorzej sprawa wygląda z mocniejszymi rywalkami. Szwedki uległy USA, Niemkom i Japonkom, przy czym wszystkie porażki były dość zdecydowane. O trofeum może być zatem ciężko, ale z egzotycznymi afrykańskimi reprezentacjami Skandynawki powinny sobie poradzić. RPA w tym roku pokazało się w Pucharze Cypru. Udało się wygrać jedynie z Irlandią Północną i zremisować z Nową Zelandią. Większość zawodniczek gra w rodzimej lidze, raptem trzy z nich w USA i Rosji. Różnica między futbolem afrykańskim, a czołówką światową jest ogromna. Nie wiadomo czego spodziewać się po RPA, ale raczej niczego specjalnego nie ujrzymy. Pewna wygrana Szwedek.

Kamerun - Brazylia h(1-0) @ 1,37 betsafe
✅ 0:5
Kamerun to jeszcze większa egzotyka niż RPA. W zeszłym roku na MŚ 2011 Brazylijki grały z Gwineą Równikową i bez problemu wygrały 3:0. Sądzę, że to podobny poziom piłkarski, więc powtórzenie tego rezultatu jest jak najbardziej w zasięgu Brazylijek.
Kolumbia - Korea Północna 2 @ 1,55 betclic ✅ 0:2
Koreanki dla mnie to po prostu mocniejsza drużyna. W 2011 roku w spotkaniach ze Szwecją i USA potrafiły bardzo zagrozić swoim rywalkom. Azjatki są niezwykle wybiegane i dynamiczne. Odpowiednie wykorzystanie tych walorów i strzelenie gola w pierwszej połowie umożliwi Koreankom ustawienie sobie meczu pod preferowaną taktykę. Typ trochę na czuja, może być także remis (w zeszłym roku na MŚ 0:0 w grupie).
Japonia - Kanada 1 @ 1,70 betsafe ✅ 2:1
Co prawda dla mnie Japonki nie mają szansy na złoty medal, bo byłby to prawdziwy cud, że te dziewczyny wygrałyby dwie tak ważne imprezy w ciągu roku, ale z Kanadyjkami powinny sobie poradzić. Japonki w tym roku mają za sobą wygrane z Szwecją, USA, czy Brazylią. Forma jest, aczkolwiek bardzo niestabilna. Kanadyjki natomiast wszystkie potyczki z czołówką równo przegrywają (1:2 z Brazylią i USA, 1:3 ze Szwecją, 0:2 z Francją). Kanada opiera się jedynie na jednej piłkarce, którą jest Christine Sinclair (184 występy w kadrze - 134 gole!). Druga w zestawieniu Melissa Tancredi ma 18 bramek. Sinclair to moim subiektywnym zdaniem jedna z najlepszych piłkarek świata. Co to dużo mówić, rzadko widuje się zespoły tak uzależnione od jednego gracza. Słabszy występ Sinclair = porażka Kanady. Zobaczymy jakie będą te IO w wykonaniu Christine, bo jeśli ona nie pociągnie Kanadyjek to nikt raczej tego nie zrobi. Mówiąc szczerze wiele z zawodniczek tej kadry nie potrafi grać w piłkę na sensownym poziomie. Taka kombinacja na Japonki to może być za mało.
USA - Francja BTS @ 1,75 betsafe ✅ 4:2
over 2,5 @ 1,90 ✅
Obie drużyny faworytkami do wyjścia z grupy i do medalu. Obie w znakomitej formie, bo niemal wszystkie potyczki towarzyskie i turniejowe w tym roku wygrane w cuglach z rywalami (nawet z czołówki). Dość powiedzieć, że niemal w każdym meczu co najmniej strzelone 2 bramki. USA przed igrzyskami 2:1 z Kanadą, 4:1 z Japonią i 4:1 z Chinami. Francuzki 2:0 z Japonią, 3:0 z Rosją i 6:0 z Rumunią. Pamiętam półfinał z 2011 zakończony wygraną USA 3:1. To był jeden z najlepszych meczów tamtych mistrzostw, jeżeli nie najlepszy. Bardzo ofensywna gra i niezliczona liczba sytuacji bramkowych. Liczę na dobre otwarcie igrzysk w wykonaniu pań ze Stanów i Francji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
S 35

sokker

Użytkownik
oglądałem w zeszłorocznym sezonie ogórkowym Mundial 2011 Kobiet i oglądało się to przyjemnie. oczywiście jest to zupełnie inna piłka nożna i niektóre mecze bardzo rozczarowały ale były też takie w których emocji było dużo, padały piękne bramki (chociaż to w dużej mierze głównie zasługa bramkarek, moim zdaniem obsadzona pozycja w kobiecej piłce). widać było mnóstwo ambicji i walki do samego końca, a i prawdopodobieństwo, że kopciuszek (albo kopciuszki ???? ) ogra faworytki jest duże, czego najlepszym dowodem zwycięstwo w całym turnieju Japonek, kosztem Niemek, Amerykanek czy Brazylijek. przeanalizowałem sobie statystyki z tamtego mundialu i postanowiłem zaproponować 3 typy, korzystając z bogatej oferty jaką zaproponował WilliamHill. są to propozycje na rzuty rożne, więc bywa różnie ale moim zdaniem są rozsądne, ale mimo wszystko gram je raczej z ciekawości ???? .

Wielka Brytania K - Nowa Zelandia K

inauguracja turnieju. gospodynie zmierzą się z reprezentacją nowej zelandii. na wspomnianych we wstępie mistrzostwach świata odbył się podobny mecz, zakończony zwycięstwem brytyjek 2:1. wykonywały one w tamtym meczu 9 rzutów rożnych (oczywiście wynikało to również z tego, że przez większość meczu musiały gonić wynik - przegrywały od 18 minuty, a remis mocno komplikował ich sytuację w grupie). ale myślę, że dzisiaj będą dominować tak czy inaczej przez większość meczu, będą atakować i są gospodyniami turnieju więc od nich wymaga się więcej i co najmniej 7 rzutów rożnych będą miały. na mundialu brytyjki rozegrały 4 spotkania i wykonywały średnio 6 rzutów rożnych, biorąc pod uwagę, że tamten turniej nie był w ich wykonaniu porywający, nie było źle.

total great britain women corners
over 6 @ 2,20 ✅
WilliamHill

i tu już bez analizy bo za wiele nie wymyślę, ale zapamiętałem azjatki z szybkiej, ofensywnej gry i myślę, że tutaj będzie podobnie. statystyki z mundialu również raczej na korzyść podanych przeze mnie typów.

Japonia K - Kanada K
total japan women corners
over 6 @ 3,00 ⛔
WilliamHill

Kolumbia K - Korea Północna K
total north korea women corners
over 6 @ 2,20 ⛔
WilliamHill
 
G 277

geryx

Użytkownik
Japonia Kanada
Kanada strzeli 1,6 expekt✅
ewentualnie bts 1,85✅
Pamiętam kanadyjki z preolimpijskiego turnieju, grały bardzo przyzwoicie ogrywały jak leci słabszych z USA powalczyły. Na 10 sparingów w 2012 gola strzeliły w 9, a nie grały tylko z ogórkami. Wogóle wg mnie przeszacowane kursy na Japonię.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
josek90 243

josek90

Użytkownik
Brazylia Women – Nowa Zelandia Women

Czas na druga kolejke zmagan kobiet. Sprobujemy dzis cos pograc przeciwko Brazylijkom. Dwa dni temu bez problemy rozgromily Kamerun az 5-0. Moim zdaniem wynik ten wynika bardziej z niskiego poziomu prezentowanego przez Afrykanki niż z niesamowitej gry Canarinhos. Jeszcze 4 miesiace temu podopieczne Jorge Barcellosa były cieniem samych siebie dostając kolejno od Kanady, USA i Japonii. Szczególnie widoczny był brak pomyslu na konstruktywny atak. Przed Igrzyskami Brazylijki w sparingowych meczach wzięły rewanż na Kanadzie (2-1) i pokonaly Kolumbie takim samym stosunkiem bramek. Z kolei zespol Nowej Zelandii w meczu otwarcia ulegl nieznacznie faworyzowanej Wielkiej Brytanii. Zawodniczki Tony’ego Readingsa nie maja jednak czego się wstydzic. W pierwszej polowie skutecznie wybijaly z uderzenia Brytyjki próbując ugrac cos z kontry, w drugiej polowie stracily bramke po strzale z wolnego Stephanie Houghton i losow spotkania już nie udalo się odwrocic. Druzyna z Oceanii w ostatnim czasie poczynila duze postepy w swojej grze, spora w tym zasluga zawodniczek grających na codzien w Europie, w ostatnim sezonie Rebecca Smith wywalczyla z Wolfsburgiem vicemistrzostwo Niemiec, a sa przeciez jeszcze m.in. Ali Riley, Hayley Moorwood, Ria Percival czy tez chociażby Katie Hoyle. Za ekipa Nowa Zelandii przemawia tez fakt duzej ilości spotkan jakie rozegraly w tym roku, a było ich lepiej jak 10. Nie rozumiem takiego faworyzowania Brazylijek, nawet jedna z najlepszych pilkarek swiata Marta(2 bramki z Kamerunem) w Tyreso spisuje się jednak wszystko poniżej oczekiwan, a Fabiana, Cristiane czy Formiga to żaden gwarant pogromu. Mysle, ze Nowa Zelandia postawi twarde warunki i nie zostanie zlana jak pies. Biore handicap +2,5 i delikatnie ubezpieczam się DW 3-0 po @8 w Expekcie.

Nowa Zelandia AH +2,5 188bet @1.90 5/10 ✅ 4.5

Wynik: Brazylia 1-0 Nowa Zelandia
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Nowa Zelandia - Brazylia
Przebieg meczu można raczej założyć z góry, Brazylijki atakują, Nowa Zelandia broni się. Jako, że piłkarki z Oceanii potrafią robić to bardzo przyzwoicie, możemy być świadkami bicia głową w mur, co można było zobaczyć podczas fragmentów meczu GBR-NZA. Brytyjki miały wtedy aż 14 rzutów rożnych, Brazylijki z Kamerunem 10 kornerów. Linie w betsafe ustawione trochę na granicy, jak ktoś znajdzie niższe to śmiało brać.
Ilość rogów w 1. połowie: powyżej 5 @ 1,80 betsafe ✅
Liczba rogów-goście: powyżej 7,5 @ 2.10 betsafe ✅
Kanada - RPA BTS @ 2,00 unibet ⛔ 3:0 (przeceniłem jednak umiejętności afrykanek, Sinclair zgodnie z planem 2 brameczki, szkoda, że nie było na to zakładu)
O Kanadyjkach co nieco pisałem w pierwszym olimpijskim poście. Powinny to wygrać, bo jednak RPA to amatorki i dla Kanadyjek ten mecz to chyba jedyna szansa na komplet punktów. Zresztą jeśli marzą o wyjściu z grupy to muszą dziś zwyciężyć, inaczej trzeba będzie wygrać ze Szwecją, a to nie będzie łatwe zadanie. Sinclair na pewno coś strzeli, pewnie nawet więcej niż jedną brameczkę, ale niestety nie znalazłem zakładu na jej trafienie. Jednak słaba defensywa Kanadyjska może się zagapić i dać sobie wbić gola reprezentacji RPA. Afrykanki trafiły ze Szwedkami, dlaczego miałyby tego nie zrobić z Kanadyjkami? Te niemal w każdym tegorocznym meczu kończyły spotkanie z co najmniej 1 golem na koncie strat, więc dziś może być podobnie.
USA - Kolumbia 3:0 (1:0)
Kolumbijki nic nie pokazały w meczu z Koreankami. Uległy bezdyskusyjnie i podobnie będzie w potyczce z USA. Amerykanki będą chciały sobie zapewnić awans po dwóch kolejkach i wypracować korzystne konto bramkowe. Powinna być spokojna trójeczka i mecz o honor dla Kolumbijek w ostatniej kolejce. Kursy niestety dość niskie. Najciekawiej prezentuje się chyba gol Wambach głową. To wysoka zawodniczka, sporo goli strzela w ten sposób. Jako, że na 99% pokona kolumbijską bramkarkę można spróbować, bo kurs atrakcyjny.
Liczba Goli strzelonych przez Gospodarzy: 3 lub więcej @ 1,45 unibet ✅
USA strzeli w obu połowach @ 1,41 betsafe ✅
Wambach, A (USA Kobiety) strzeli @ 1,50 unibet ✅
Wambach, A (USA Kobiety) strzeli głową @ 3,50 unibet ⛔
Francja - Korea Północna 1 @ 1,60 unibet ✅ 5:0
BTS @ 1,75 unibet ⛔ te bts&#39;y to był dziś zły pomysł...

Koreanki to niewdzięczne przeciwniczki, z kolombijkami zaprezentowały się całkiem pozytywnie. Ale to chyba jednak nie ta klasa co Francuzki, które pokazały momentami z USA kawał świetnego futbolu. Podopieczne Bruno Biniego przegrały przygotowaniem fizycznym i złymi zmianami trenera, który namieszał w obronie niemiłosiernie. Solidny występ Renard, która jeśli znajdzie wspólny język z partnerką z środka defensywy może stworzyć duet nie po przejścia. Problem w tym, że takich zawodniczek we Francji chyba teraz nie ma. Ze środkiem obrony w tej kadrze ostatnio są ciągłe problemy (w ogóle w futbolu kobiecym ta pozycja nie stoi na najwyższym poziomie), a wykorzystanie tego mankamentu przez dynamiczne Koreanki nie powinno być problemem (chyba, że zaszwankuje skuteczność). Francuzki są jednak dla mnie jednymi z faworytek do medalu, a remis w tym spotkaniu stawia je w trudnej pozycji przed ostatnim meczem. Ciekawy jestem postawy w defensywie Francuzek. Myślę, że warto poczekać z bts&#39;em i zagrać go na live w zależności od wydarzeń na boisku. Natomiast jedynka wydaje mi się w miarę przekonująca, bo jeśli dziś &quot;trójkolorowe&quot; nie zdobędą kompletu oczek z dużym prawdopodobieństwem zajmą 3 miejsce w grupie, a to nie będzie dobra pozycja wyjściowa przed 1/4.
Na Brytyjki bardzo niskie kursy, mecz Japonii ze Szwecją natomiast bardzo wyrównany, ale jakbym miał na kogoś stawiać to na Japonki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
josek90 243

josek90

Użytkownik
Francja W - Korea Pln W

Krotko, bo za pare chwil mecz. W pierwszym spotkaniu na IO Francja mimo szybko objetego dwubramkowego prowadzenia nie sprostala faworytowi imprezy - Stanom Zjednoczonym, z kolei Koreanki pokonaly 2-0 Kolumbie. Brak zwyciestwa w dzisiejszym spotkaniu nad Azjatkami skomplikowaloby sprawe awansu Francuzkom. W pierwszym spotkaniu Trojkolorowe wcale nie musialy przegrac z USA, jednak dwa duze bledy defensorek kosztowaly utrate prowadzanie, a w ostatecznym rozrachunku porazke. Dzisiaj zadanie nieco latwiejsze, bo zagraja z Koreankami z Polnocy ktore bez problemu zostana zdominowane w grze powietrznej, a to wlasnie w ten sposob Francja stracila 2 gole trzy dni temu. Z tego co widze wreszcie od pierwszych minut zagra Eugenie Le Sommer - motor napedowy akcji ofensywnych Lyonu jak i druzyny Bruno Biniego. W ataku wspierac ja beda Thiney i Delie. Sklad wydaje sie byc w pelni optymalny, a kurs jaki oferuja bukmacherzy uwazam za zawyzony.

Francja -0,5 Bet365 @1,83 7/10 ✅ 5.81

Wynik: Francja Women 5-0 Korea Pln Women
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Nowa Zelandia - Kamerun 1 @ 1,33 betsafe ✅ 3:1
Kamerun nie strzeli @ 2,20 unibet ⛔
Wielokrotny DW: 1:0, 2:0 lub 3:0 @ 2,50 bwin ⛔ :? było blisko...
Nowozelandki mają jeszcze szanse na wyjście z grupy. Jeśli wygrają, a Kanada wysoko przegra ze Szwecją lub Korea Północna przegra z USA, to przy nienajgorszym obecnie bilansie bramkowym (0:2) jest szansa na 3 miejsce dające awans. Rywal nienajwyższych lotów, bo Kamerunki zostały rozgromione przez Brazylię (0:5) i Brytyjki (0:3). Nie powinny zatem jakoś specjalnie zagrozić Nowej Zelandii, która przegrała dwa mecze po 0:1. Jedyną niewiadomą jest to, jak dziewczyny zagrają w meczu, w którym mają atakować, a nie bronić się. Drużyna NZ od dłuższego czasu charakteryzuje się taktyką długiej piłki na napastniczkę Wilkinson, wysoką, dobrze zbudowaną, młodą piłkarkę z zadatkami na naprawdę fajną grę w przyszłości. Powinno to wystarczyć do strzelenia co najmniej jednego gola, ale żeby zwiększyć szansę na awans potrzeba co najmniej 3:0 (żeby ewentualnie wyprzedzić jeszcze Kanadę). Komfort dziewczyny mają taki, że grają o 20:45 i będą wiedziały na co jeszcze mają szansę i co muszą zrobić, żeby awansować. Kamerun za słaby, żeby strzelić gola dobrze broniącej się Nowej Zelandii. Z typem na ten mecz radzę poczekać do rozstrzygnięć w pozostałych grupach. Jeśli Korea Płn. przegra z USA, ewentualnie Kanada wysoko ulegnie Szwecji to jakiekolwiek zwycięstwo Nowej Zelandii da im awans. A 1:0 dziewczyny z Kamerunem spokojnie zrobią.
Francja - Kolumbia: Francja 3 lub więcej goli @ 1,62 unibet ⛔ 1:0
Zespół 1 zwycięży, a w meczu padnie więcej niż 3,5 gola @ 2,00 bwin ⛔
Wielokrotny DW: 1:0, 2:0 lub 3:0 @ 2,55 bwin ✅
Wielokrotny DW: 4:0, 5:0 lub 6:0 @ 4,10 bwin
⛔
over 1,5 w 2 połowie @ 1,60 bwin ⛔
Francja wygra obie połowy @ 1,72 unibet ⛔
Francja (0-2) @ 1,82 @ unibet ⛔
Dla mnie powtórka z meczu z Koreą Płn. (tam było 5:0). Kolumbijki to znacznie słabszy team, a wjechać w obronę zespołu z Ameryki Płd. to żaden problem, wystarczy najprostsza klepa w tempie, a to Francuzki akurat umieją. Dla mnie co najmniej 3:0, bo choć awans już prawie pewny to trzeba tutaj co najmniej jeden punkt zgarnąć, a żeby mieć lepszą pozycję przed 1/4 powinny być trzy.
Japonia - RPA: Japonia wygra obie połowy @ 1,55 unibet ⛔ 0:0 ????
RPA praktycznie odpadło, Japonia ma awans. Walka Azjatek o jak najwyższe miejsce w grupie. Różnica dzieląca oba zespoły ogromna, jedyne co może uratować RPA przed pogromem to słaba skuteczność Japonek. Azjatki dobrze prezentują się na IO, jednak marnują sporo sytuacji podbramkowych. Mecz z RPA może być szansą na przełamanie się i umieszczenie piłki parokrotnie w siatce rywala.
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Szwecja-Francja BTS @ 1,83 bwin ✅ 1:2
Moim zdaniem zwycięzca tej pary będzie jednym z finalistów. Spotkanie dwóch drużyn ofensywnie usposobionych. Szwecja w grupie bilans bramkowy 6:3, Francja 8:4. Rok temu w meczu o 3 miejsce na MŚ Szwedki wygrały 2:1. O ofensywie Francuzek pisałem już przed turniejem. Na IO nieźle prezentują się Delie i Thomis. Liczę, że nieco więcej drużynie dadzą w końcu Le Sommer, Abily i Necib (choć 2 asysty ma). Potencjał ofensywny znakomity, jestem pewien, że uda się go dziś przekłuć w gola. U Szwedek 2 trafienia ma Lotta Schelin, wysunięta napastniczka zespołu. Skandynawki charakteryzują się dynamicznymi akcjami ofensywnymi i sytuacje na pewno stworzą. Bramkarka Francji pewnym punktem tego zespołu nie jest, więc szansa się automatycznie zwiększa...
USA-Nowa Zelandia: USA wygra do zera @ 1,53 bwin ✅ 2:0
Wielokrotny DW: 1:0, 2:0 lub 3:0 @ 2,15 bwin ✅
Pogromu bym się nie spodziewał, biorąc pod uwagę specyfikę defensywnej gry Nowej Zelandii. Jednak gola dla piłkarek z Oceanii też nie. Pisałem o taktyce NZ, którą jest długa piłka na Wilkinson. Z Kamerunem nie zagrała, co od razu dało efekt zmiany taktycznej i innej gry w ofensywie. Skończyło się 4:1 dla NZ, ale przeciwnik był z dość niskiej półki. Myślę, że z USA trener NZ wróci do wysuniętej Wilkinson i bronienia wyniku 0:0, licząc na nieco przypadkową kontrę. Różnica dzieląca oba zespoły jest spora, Amerykanki to dla mnie zdecydowany faworyt do złota.
Brazylia-Japonia 1 DNB @ 1,72 betsson ⛔ 0:2 //to co zagrała Brazylia w minutach 20-30 to był po prostu skandal
Obie drużyny nie zachwycają na tym turnieju. Brazylia rozprawiła się ze słabiutkim Kamerunem i męczyła się z Nową Zelandią. Na koniec przegrana z Wielką Brytanią. Japonki wygrały z 2:1 z Kanadą i dwa razy zremisowały 0:0 z Szwecją i RPA. Generalnie Brazylijki mają problem ze stwarzaniem sytuacji, Japonki natomiast prezentują fatalną skuteczność. W związku z tym gradu bramek raczej bym się nie spodziewał. Jednak jak Marta i spółka wypracują sobie setkę to ją wykorzystają, bo odnośnie Japonek po tym co widziałem we wcześniejszych meczach mam co do tego duże wątpliwości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Kanada - USA @ 1,40 bwin ⛔ 3:3 /Sinclair ????
USA over 1,5 @ 1,6 bwin
✅
Nie będę tutaj za bardzo kombinował, stawiam po prostu na win USA. Dla Kanady, mimo że to dobra reprezentacja awans do półfinału to duży sukces, którego nie miały już od paru lat. Amerykanki to jednak za wysokie progi dla Sinclair i spółki. Dla mnie USA wygra ten turniej (można grać po 1,7), prezentuje się najlepiej na tych rozgrywkach i jest w stanie pokonać każdego stosunkowo łatwo, co udowodniło spotkanie grupowe z Francją. Jako, że Kanadyjki grają w miarę skutecznie na IO to mogą zagrozić bramce Solo, a nawet strzelić gola. Ale nawet jak strzelą na 1:0, to Amerykanki swobodnie odrobią straty przed 90 minutą i awansują do finału. Morgan, Wambach i spółka powalczą o złoty medal.
Nie mam pomysłu na Francja-Japonia. Niezwykle wyrównany mecz, raczej widziałbym w finale podopieczne Bruno Biniego, ale jak ktoś chce grać to radzę tylko live.
 
A 85

aksior

Użytkownik
Potwierdzam USA bezapelacyjnie dzisiaj wygra wg mnie.
Do tego francja albo francja DNB
Maja dobry kolektyw, nie graja tak fajnie jak USA ale japonia.. no właśnie.. co japonia pokazała w meczu z Brazylią? pierwszy gol padł na ich korzysc po fatalnym błędzieobrony , póxniej brazylia cisnęła cisneła i dobrze grała, ale miała fatalna skuteczność, zarówno z rzutów wolnych jak i z akcji. Japonia to wykorzystała z zimna krwią i czekała na kontry którą wykorzystała ???? 19 lipca francja pokonała japonie 2:0- nie oglądałem meczu- to przemawia dodatkowo na jej korzyść. skosnooki słyną z tego że sa niscy i zwrotni i walcza do 95 minuty ???? ale nie dzisiaj- myslę że francja 3:1 to wygra! dla zabezpieczenia DNB ????
 
S 0

scstunner

Użytkownik
Zapytam może w tym temacie. We wczorajszym meczu postawiłem pieniądze na USA (bet-at-home.com). Stany wygrały, ale ja dostałem rozliczenie kuponu jako zły z wynikiem 3:3. Czy należy mi się wygrana ? Pozdrawiam i dziękuję z góry za pomoc
Dlatego, że do końca meczu/dogrywki było 3:3 ? Może mógłby mi to ktoś wytłumaczyć, jestem dość nowy
 
r_gonzo 7,3K

r_gonzo

Użytkownik
Zakład, który obstawiłeś obejmuje tylko regulaminowe 90 minut. Na dogrywkę i ewentualne karne były podejrzewam osobne zakłady do zagrania. W każdym bukmacherze jak obstawiasz mecz to obejmuje to tylko podstawowy czas gry bez ewentualnych dogrywek i karnych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 31

pantryx1993

Użytkownik
Data i Godzina: 09.08.2012 20:45
Spotkanie: USA K - Japonia K
Typ: USA (Kob.) wygra oraz Powyżej 2.5 bramki
Kurs: 3.30
Bukmacher: William Hill

Analiza: Miałem problem z wybraniem odpowiedniego spotkania na dzisiejszy wieczór, niestety zapomniałem o lidze brazylijskiej a na lidze Europy ostatnio jakoś się nie koncentruje dlatego wolę puścić mecz Olimpijski. Według mnie najciekawiej zapowiada się mecz Amerykanek z Azjatkami. Obie drużyny prezentują się dość solidnie w tym turnieju i o ile wiadomo, że Amerykanki była od zawsze dobre w Soccera to o tyle Japonki są od niedawna faworytkami w tej kategorii sportowej. Na pewno swoje braki potrafią nadrabiać walecznością i zwinnością co charakteryzuje od zawsze wszystkich Azjatów w przeróżnych dziedzinach sportu, ale wydaje mi się, że to Amerykanki będą drużyna, która będzie prowadzić grę i w efekcie odnieście końcowe zwycięstwo i zdobędzie złoty medal. Zawodniczki USA w turnieju Olimpijskim nie odniosły jeszcze ani jednej porażki natomiast ostatnie spotkanie, półfinał zremisowały z Kanadyjkami 3:3 i dopiero w dogrywce ustaliły wynik na 3:4. Japonki w turnieju miały już przeróżne wyniki zdarzyły się im 2 bezbramkowe remisy oraz kilka zwycięstw ale wszystkie odniesione różnicą jednej bramki. Sądzę, że dzisiejszego wieczoru zobaczymy Japonki w całkiem innej roli niż dotychczas to one będą musiały zakatować rywalki jeżeli będą chciały wygrać, stąd spodziewam się w tym meczu overa 2,5. Jest on całkiem realny zwłaszcza patrząc na wyniki drużyny z USA. Jeżeli Japonki wdadzą się w otwarty futbol okazji na zdobędzie bramek będzie wiele. A co do ostatecznego sukcesu myślę, że odniesie go drużyna Amerykanek, która jest na pewno bardziej doświadczoną i zgraną ekipą od swoich rywalek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
psotnick 836,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Trochę wariat, ale kurs kusi. Wambach to zawodniczka która strzeliła 143 gole w 187 występach w reprezentacji swojego kraju. Mierzy 180 cm i znana jest z tego, że kapitalnie gra głową, wiele z tej półtorej setki goli strzeliła właśnie po uderzeniach głową. A na przeciwko sobie będzie miała nie najwyższe Japonki. Najwyższa z linii obrony Kumagai mierzy ledwie 171cm, a reszta jeszcze mniej (kolejno: Kinga 161 cm, Iwashimizu 162 cm, Sameshima 163 cm). Trudno będzie im walczyć w powietrzu z Wambach. Po takim kursie warto spróbować.

Stany Zjednoczone Kobiety - Japonia Kobiety
Wambach, A (USA Kobiety)
Strzeli gola głową
Typ: Tak @ 12,00 Unibet

Mniej ortodoksyjny typ to zwykłe strzelenie bramki przez najlepszą napastniczkę Amerykanek.

Stany Zjednoczone Kobiety - Japonia Kobiety
Strzeli
Typ: Wambach, A (USA Kobiety) @ 2,75 Unibet
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
USA - Japonia BTS @ 1,87 bwin ✅ 2:1
over 2,5 @ 2,05 bwin ✅
No i mamy rewanż za MŚ 2011. Rok temu było 2:2, Japonki wygrały po karnych. Moim zdaniem mają spore szanse na powtórzenie tego wyczynu. Co prawda gra Azjatek nigdy mnie nie przekonywała, a ich sukcesy bardziej tłumaczyłem elementem szczęścia i przypadku, ale niewątpliwie jest to reprezentacja ze ścisłej czołówki światowej. Amerykanki już pokazały w półfinale, że takimi dominatorkami nie są, bo Kanadyjki (a właściwie Christine Sinclair) były blisko sensacji. Obrona USA jest zaledwie przyzwoita, w meczach z mocniejszymi rywalkami (Francją i Kanadą) traciły odpowiedni po 2 i 3 bramki. Japonki trochę obudziły się pod bramką rywalek w spotkaniu z Brazylią, z Francją to były bardziej błędy defensywy i bramkarek podopiecznych Bruno Biniego. U kobiet mecze dobrych drużyn o wysoką stawkę raczej obfitują w gole. Mamy niezłe IO pod tym względem, jestem przekonany, że finał będzie podobny. W USA takie zawodniczki jak Morgan i Wambach, w Japonii dynamiczny potencjał ofensywny, bramki rozkładają się na całą linię pomocy i ataku. Dla mnie powtórka z ubiegłego roku, czyli overowo. Moim zdaniem lepiej zagrać to niż bawić się w typowanie zwycięzcy, bo po finale z 2011 w meczu USA-Japonia nic mnie już nie zdziwi.
 
Do góry Bottom