>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Lekkoatletyka - Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
na początek 3 zdarzenia z bet-at-home:

- Kto zostanie mistrzem olimpijskim w biegu płotkarskim na 100 m kobiet?
- Sally Pearson ( AUS ) @ 1,25 - znakomita reprezentantka Australii o ile nic nieprzewidzianego się nie stanie spokojnie wywalczy złoty medal, biega jakby z innej planety, nikt nie jest w stanie jej zagrozić, może nawet pokusić się pobicie rekordu świata należącego do Bułgarki Donkovej z 1988r. i wynoszącego 12,21, Sally niedawno w Paryżu pobiegła 12,40.

- Kto zostanie mistrzem olimpijskim w pchnięciu kulą kobiet?
- Valerie Adams ( NZL ) @ 1,45 - tu również nie widzę innego rozwiązania jak zwycięstwo reprezentantki Nowej Zelandii. Zagrozić może jej jedynie Białorusinka Ostapchuk, inne są bez szans. Fakt, lepsze wyniki w tym sezonie Ostapchuk, ale obydwa uzyskane u siebie, w Mińsku i ostatnio w Grodnie 21,39, to robi wrażenie, ale nie przywiązywałbym do nich jakieś wielkiej wagi. W Londynie Adams pokaże kto tu rządzi.

- Kto zostanie mistrzem olimpijskim w siedmioboju lekkoatletycznym kobiet?
- Jessica Ennis (GBR) @ 1,60 - stawiam w wieloboju na znakomitą reprezentantkę gospodarzy. Stoczy według mnie pasjonującą walkę o złoto z Rosjanką Czernovą i według mnie wyjdzie z niej zwycięsko. Lepszy wynik w tym sezonie, także przemawia za Ennis i do tego publiczność, która poniesie ją do upragnionego triumfu.
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
na początek 3 zdarzenia z bet-at-home:
- Kto zostanie mistrzem olimpijskim w biegu płotkarskim na 100 m kobiet?
- Sally Pearson ( AUS ) @ 1,25 - znakomita reprezentantka Australii o ile nic nieprzewidzianego się nie stanie spokojnie wywalczy złoty medal, biega jakby z innej planety, nikt nie jest w stanie jej zagrozić, może nawet pokusić się pobicie rekordu świata należącego do Bułgarki Donkovej z 1988r. i wynoszącego 12,21, Sally niedawno w Paryżu pobiegła 12,40.
- Kto zostanie mistrzem olimpijskim w pchnięciu kulą kobiet?
- Valerie Adams ( NZL ) @ 1,45 - tu również nie widzę innego rozwiązania jak zwycięstwo reprezentantki Nowej Zelandii. Zagrozić może jej jedynie Białorusinka Ostapchuk, inne są bez szans. Fakt, lepsze wyniki w tym sezonie Ostapchuk, ale obydwa uzyskane u siebie, w Mińsku i ostatnio w Grodnie 21,39, to robi wrażenie, ale nie przywiązywałbym do nich jakieś wielkiej wagi. W Londynie Adams pokaże kto tu rządzi.
- Kto zostanie mistrzem olimpijskim w siedmioboju lekkoatletycznym kobiet?
- Jessica Ennis (GBR) @ 1,60 - stawiam w wieloboju na znakomitą reprezentantkę gospodarzy. Stoczy według mnie pasjonującą walkę o złoto z Rosjanką Czernovą i według mnie wyjdzie z niej zwycięsko. Lepszy wynik w tym sezonie, także przemawia za Ennis i do tego publiczność, która poniesie ją do upragnionego triumfu.
wg. mnie bardzo dobre bety, Pearson moze miec problem tylko z Wells, ale w tym roku ma naprawde mega forme, niby przegrala z Wells w Londynie, ale kilka dni potem w Luzernie Wells z bardzo slabym wynikiem i przegrala m.in z Yanit, wiec nie ma o czym gadac,
co do Adams, to tak jak piszesz, nie ma co brac pod uwage wynikow uzyskanych na wlasnym podworku, pamietam, ze Amerykanie zawsze mieli swietne wyniki u siebie, po czym przyjezdzali do Europy i byla klapa, Adams w Luzern ostatnio bardzo dobry wynik, az tak izi nie bedzie, ale wygra ????
Jessica bije Rosjanke na glowe w biegach i to bedzie klucz do jej zwyciestwa, jedno co mnie moze martwic to wlasnie to, ze startuje u siebie i presja na niej jest ogromna, ale mam nadzieje, ze poradzi sobie ze stresem i pokaze reszcie miejsce w szeregu ????
 
malin157 72,3K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
pchnięcie kulą - Valerie Adams wygra 1.45
Nowozelandka Valerie Adams dominuje w damskiej kuli praktycznie od 2006 roku, przeważnie jej jedyną groźną rywalką jest Białorusinka Nadzeya Ostapchuk, jednak przeważnie wygrywa Adams, która przegrała tylko jedną wielką imprezę w ciągu tylu lat, były to Mistrzostwa Świata w 2010 roku. Trzy najlepsze tegoroczne wyniki należą do Białorusinki, jednak były to małe mitingi u siebie, co przeważnie nie ma później przełożenia na imprezie docelowej, ma ona również lepszy rekord życiowy, ale na głównych imprezach przeważnie Valerie Adams jest w optymalnej formie i wygrywa, pozostałe rywalki są dużo słabsze i nie mają większych szans walki o zloty medal.
 
przemasso 38

przemasso

Użytkownik
pchnięcie kulą - Nadzeya Ostapchuk wygra 2.87

No nie wiem czy to pchnięcie kulą taki pewny bet. 3 pierwsze miejsca na listach światowych ma Ostapchuk, a najlepszy wynik, prawie o pół metra lepszy od Adams ustanowiła przed kilkoma dniami. Dlatego warto zagrać Ostapchuk po takim kursie.

Rzut młotem - Paweł Fajdek wygra 9.00

Nasz młody lekkoatleta prezentuje się wyśmienicie w tym roku, kilkakrotnie złamał barierę 80m i jest zaliczany do grona faworytów walki o medale. Typ bardzo patriotyczny, ale chłopak ma potencjał na wyniki nawet ponad 85m i być może zaskoczy w Londynie, tak jak kiedyś zaskoczyła wszystkim Kamila Skolimowska.
 
oki 270

oki

Użytkownik
Na poczatek 2 typy z ladbrokes (wiem, ze mieszkancy Polski nie moga tam grac, ale moze komus sie przyda)
Montsho-Ohuruogu 1 1,72
400m kobiet
Wystawiaja ta pare Ladbrokes kierowal sie chyba tylko tym, ze Ohuruogu jest Brytyjka. W tym sezonie biega o prawie sekunde wolniej od Montsho. Rzoumiem, ze jest obronczynia tytulu i wystepowac bedzie u siebie, ale same sciany nie pomoga jej poprawic tegorocznego rezultatu o sekunde.
Zeby nie byc goloslownym...Brytyjka 50,42 w Londynie niecale 2 tyg temu, natomiast Montsho 49,54 w Oslo pod koniec czerwca.
Ogolnie Ohuruogu od sezonu 2009 nie osiagnela czasu ponizej 50s!
edit: w betcity mozna obstawic Ohuruogu poza top3...kurs 1,85 wg mnie smialo do brania
Rypakowa-Dziatsuk 1 1,53
trojskok kobiet
Dziatsuk w tym roku 14,76, Natomiast Rypakowa 3 cm mniej. Jednakze wyniik Bialorusinki traktowalbym z przymruzeniem oka, a to dlatego ze osiagnela go u siebie w kraju. Wszystkie jej inne wyniki nie przekroczyly 14,30. Na niedawno zakonczonych mistrzostwach Europy w Helsinkach zajela zaledwie 6. miejsce z wynikiem 14,20
Reprezentantka Kazachstanu natomiast znacznie regularniejsza-4 rezultaty powyzej 14,40 w tym 2 ponad 14,70.
Chernova-Dobrynska 1 1,44
siedmioboj
Rosjanka ma byc glowna konkurentka Ennis w walce o zloto. Jej najlepszy tegoroczny wynik to 6774 w Gotzis gdzie zajela drugie miejsce (Ennis 1. msc 6906). W tych samych zawodach mistrzyni olimpijska z Pekinu Dobrynska zajela zaledwie 9. miejsce z wynikiem 6311. Jesli nie przytrafi sie jakas kontuzja to uwazam, ze Chermova spokojnie poradzi sobie z Bialorusinka.
Madison-Ahoure 1 1,8 unibet
100m kobiet
Wydaje mi sie, iz Madison trafila z forma na igrzyska. W rozgrywanych miesiac temu amerykanskich kwalifikacjach zajela drugie miejsce za Jeter z czasem 10,96 (ten sam czas uzyskala takze w polfinale). Pokazala sie tez z dobrej strony w niedawnym mitingu w Monako (2. msc 10,99).
Ahoure najlepszy swoj tegoroczny bieg mial w Rzymie pod koniec maja, gdzie wygrala z czasem 11,00. Poza tym 11,09 niespelna 2 tyg temu w Londynie.
Raczej szalu nie ma i w tej parze zdecydowana faworytka jest wg mnie Amerykanka.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
pchnięcie kulą - Nadzeya Ostapchuk wygra 2.87

No nie wiem czy to pchnięcie kulą taki pewny bet. 3 pierwsze miejsca na listach światowych ma Ostapchuk, a najlepszy wynik, prawie o pół metra lepszy od Adams ustanowiła przed kilkoma dniami. Dlatego warto zagrać Ostapchuk po takim kursie.


Sprawdź sobie gdzie były te zawody najpierw - tam nawet centymetr jest inny.


Przed Pekinem też Ostapchuk i Mikhnevich miały w Mińsku i Grodnie super wyniki, o 85 i 57 cm lepsze niż Adams w tamtym sezonie. W Pekinie Adams łykneła je o 70 i 28 centymetrów.

Poprzednie MŚ to samo, zarówno w hali i na stadionie. Adams cieniowała przez cały sezon, a na MŚ biła Białorusinkę i kilkadziesiąt cm.
 
king_roger 12

king_roger

Użytkownik
pchnięcie kulą - Nadzeya Ostapchuk wygra 2.87
No nie wiem czy to pchnięcie kulą taki pewny bet. 3 pierwsze miejsca na listach światowych ma Ostapchuk, a najlepszy wynik, prawie o pół metra lepszy od Adams ustanowiła przed kilkoma dniami. Dlatego warto zagrać Ostapchuk po takim kursie.
Dokładnie tak, moim zdaniem taki kurs to value i warto zagrać. W tym sezonie
Ostapchuk jest w lepszej dyspozycji i według mnie potwierdzi to na IO.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Ze 100m wycofał się Christophe Lemaitre szykując się tylko na 200m. Razem z trenerem ocenił sprawę i mają 25. wynik na świecie w tym roku nie ma szans... Natomiast na 200m ma 4. wynik na świecie i szykuje formę pod ten bieg i po medal. Teraz zastanawiam się, czy nie zagrać właśnie Lemaitre Top 3.. W Unibet coś koło 2,65 było czy jakoś tak...
 
D 120

dankas

Użytkownik
Ze 100m wycofał się Christophe Lemaitre szykując się tylko na 200m. Razem z trenerem ocenił sprawę i mają 25. wynik na świecie w tym roku nie ma szans... Natomiast na 200m ma 4. wynik na świecie i szykuje formę pod ten bieg i po medal. Teraz zastanawiam się, czy nie zagrać właśnie Lemaitre Top 3.. W Unibet coś koło 2,65 było czy jakoś tak...
Dobrze zrobił. Na 100 metrów definitywnie eliminuje go kolor skóry. Po prostu biali nie potrafią tak szybko zasuwać jak murzyni. 200 m. już większa szansa.
 
malin157 72,3K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Dokładnie tak, moim zdaniem taki kurs to value i warto zagrać. W tym sezonie
Ostapchuk jest w lepszej dyspozycji i według mnie potwierdzi to na IO.
Ostapczuk jak większość Białorusinów u siebie rzuca nie wiadomo jak daleko a w najważniejszych zawodach osiąga dużo słabsze rezultaty, do tych rezultatów tegorocznych trzeba brać sporą poprawkę.
Adams jak wyżej napisałem właśnie na wielkich imprezach jest w najlepszej dyspozycji i kolekcjonuje złote medale. Ostapczuk z racji na to że kolejne rywalki są dużo słabsze ma spore szanse skończyć na pudle.
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Olimpiada 2012 - Kobiety - Siedmiobój
Wygra (2 miejsce - 1/3 kursu)
Typ: Jessica Ennis @ 1.66 bet365
Cała Wielka Brytania będzie oglądać Jessikę Ennis w jej drodze po złoto Igrzysk Olimpijskich w Londynie. Jest jedną z największych faworytek do złota dla gospodarzy. Ennis została mistrzynią świata w 2009 roku i uzyskała najlepszy wynik roku 2010 roku, po czym w ubiegłym roku straciła tytuł mistrzyni na rzecz Tatiany Czernowej. Ale w tym sezonie Brytyjka, pomimo znanych jej problemów z oszczepem, pokonała już Czernową w bezpośredniej rywalizacji na mityngu w Gotzis. I to właśnie między tymi dwoma zawodniczkami powinna rozegrać się batalia o złoto. Pozostałe zawodniczki prezentują zbyt chwiejną formę. Niemka Jennifer Oeser, brązowa medalistka z Daegu, zajęła rozczarowujące ósme miejsce w Gotzis. Jeszcze gorzej spisała się złota medalistka z Pekinu Ukrainka Natalia Dobrynska plasując się na 9 miejscu. W walce o podium, ale raczej o jego najniższy stopień, powinny się jeszcze liczyć Amerykanka Hyleas Fountain i Kanadyjka Jessica Zelinka. Dla mnie murowaną faworytką do złota jest jednak Jessica Ennis. Jedyną zawodniczką, która może jej w jakiś sposób zagrozić jest Czernowa. Do postawienia pieniędzy na Brytyjkę zachęca też fakt, że typ w bet365 zakłada małą podpórkę – w przypadku zajęcia 2. miejsca przez Ennis, typ też jest wygrany, ale z 1/3 kursu, czyli 1.22, co w razie jakiegoś kataklizmu będzie na pewno jakąś nagrodą pocieszenia. W takim układzie biorę taki zakład w ciemno.
 
przemasso 38

przemasso

Użytkownik
Dobrze zrobił. Na 100 metrów definitywnie eliminuje go kolor skóry. Po prostu biali nie potrafią tak szybko zasuwać jak murzyni. 200 m. już większa szansa.
Lemaitre w poprzednim roku 9.91s i 19.80 co z pewnością dawałoby szanse na medal na 100m i 200m, w szczególności 200m. W tym tylko 10,04 na 100m i chyba słuszna decyzja by skupić się na 200m gdzie biega 19,91s i nie odstaje zbytnio od faworytów. Z pewnością Blake i Bolt poprawią tegoroczne czasy, nie mam wątpliwości, a Lemaitre powinien powalczyć o 3 miejsce.

Taka uwaga odnośnie koloru skóry. Lemaitre jest pierwszym białym który zszedł poniżej 10s, przed nim najbliżej był Woronin 10.0, przy czym czasy wtedy zaokrąglano w górę więc była szansa, że czas jaki osiągnął był poniżej 10s. Na 200m Marcin Urbaś miał 19.98 i był najszybszy (nie licząc koksiarza Kenterisa). Teraz Lemaitre pokazuje, że jednak można szybko biegać będąc najjaśniejszym na bierzni. ????
 
hardkorowytyp 587

hardkorowytyp

Użytkownik
Myślę, że warto zaryzykować bo kurs jest gigantyczny. Chodzi o typ na sztafetę 4x400m na Jamajczyków kurs 7,0(totomix). W zeszłym roku na MŚ Jamajczycy prowadzili przez cały bieg, dopiero na ostatnich 40 metrach spuchł Jamajczyk i zostali wyprzedzeni przez ekipę USA i RPA. Stawiam na nich, ponieważ w biegu wystąpi Usain Bolt co wydaje mi się, że przechyli szalę zwycięstwa na korzyść Jamajczyków. Co wy o tym sądzicie? Do tego kilka innych ciekawych typów:
100m Kobiet - Fraser Pryce 2,25 tak jak zakładałem wygrana z czasem 10:75s ✅
110m Mężczyzn - Liu Xiang 2,70
400m Mężczyzn - Merritt 2,15 z powodu kontuzji nie ukończył kwalifikacji :/ ⛔
Skok o tyczce - Jelena Isinbaeva 2,25
Podnoszenie ciężarów - Akkaev 2,0
Podnoszenie ciężarów - Dołęga 1-3 2,0
 
przemasso 38

przemasso

Użytkownik
Rzut młotem - Paweł Fajdek wygra 9.00 ⛔⛔⛔


Nasz młody lekkoatleta prezentuje się wyśmienicie w tym roku, kilkakrotnie złamał barierę 80m i jest zaliczany do grona faworytów walki o medale. Typ bardzo patriotyczny, ale chłopak ma potencjał na wyniki nawet ponad 85m i być może zaskoczy w Londynie, tak jak kiedyś zaskoczyła wszystkim Kamila Skolimowska.
Tragedia. 3 spalone. A widać było przeogromną moc w jego rzutach... :dfdrgdf:
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Christian Cantwell - Tomasz Majewski 1,90 Unibet ✅ ????
Cantwell z wynikiem 22,31 przewodzi na tegorocznych listach. Taki wynik osiagnął niemal miesiąc temu na własnym podwórku. Gdyby jednak popatrzeć na całokształt jego występów to nie wygląda to tak jak mogłoby się wydawać. Ponad miesiąc temu w Eugene przegrał z Polakiem dość wyraźnie o ponad 30 cm. W eliminacjach Majewski juz za pierwszą próbą pchnął na 21,03 i mógł jechać do wioski z zagwarantowanym awansem do finału. Cantwell rozpoczął od 20,41 i z każdą próbą było coraz gorzej. Awansował z dopiero 9. odległością. Dziś największe szanse na zwycięstwo maja chyba najrówniejszy w ostatnim czasie Hoffa i Storl. Polak powienien włączyc do walki o medale. Cantwell rzuca dosć słabo jak na niego ale potrafi czasem wystrzelić. Mam nadzieję, że jednak dziś tego nie zrobi i nie będzie groźny w zmaganiach o najwyzsze laury.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
oki 270

oki

Użytkownik
Spodobal mi sie typ z unibetu.
Ennis 7000 lub wiecej pkt w siedmioboju ⛔ niestety zabraklo 45 pkt
2,1
W swoim najlepszym tegorocznym wystepie miala 6906.
Wtedy po 2. konkurencjach miala 2194pkt, dzis natomiast ma juz o 55 pkt wiecej. Widac ze forma jest, a do tego przed wlasna publicznoscia nie sadze zeby Ennis kalkulowala jake wyniki wystarcza jej na zloto. Bedzie chciala sie pokazac z jak najlepszej strony wiec nie wykluczam tez pobicia rekordu Europy (7032) do pobrania rowniez w unibecie (2,7).
Jesli ktos ma jakies obiekcje to prosze pisac bo jakims znawca siedmioboju nie jestem ????
 
pawel8258 50

pawel8258

Użytkownik
Tomasz Majewski TOP 3 1.90.
Z rana kurs byl w granicach 2.3-2.4, teraz juz mniej. Sprawa wyglada tak, ze Majewski będzie walczył o medal, a z trójki Hoffa, Cantwell i Storl pewnie komuś nie wyjdzie. Jednak, trzeba pchać w granicach rekordu kraju. 21,70-21,80 mysle, ze braz powinno dac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Tomasz Majewski TOP 3 1.90. Z rana kurs byl w granicach 2.3-2.4, teraz juz mniej. Sprawa wyglada tak, ze Majewski będzie walczył o medal, a z trójki Hoffa, Cantwell i Storl pewnie komuś nie wyjdzie. Jednak, trzeba pchać w granicach rekordu kraju. 21,70-21,80 mysle, ze braz powinno dac.
Zero konkretow i maslo maslane ale ze to twoj pierwszy wpis to sie nie czepiam...
Cantwell z najlepszym wynikiem w tym sezonie jednak widac ze z froma kompletnie nie trafil na igrzyska. W kwalifikacjach ogromne meczarnie i nie osiagnal nawet limitu kwalifikacyjnego 20,65 co powinien zrobic na luzie. Zajal dopiero 9 miejsce jednak kwalifikuje sie 12 zawodnikow i bedzie w finale.
Osiagnal : 20,41 \ 20,30 \ 19,88 wiec wyniki tragiczne.
Dla porownania Hoffa uzyskal 21,36, Storl 21,15 i Majewski 21,03 a pchali tylko raz.Lepsi od Cantwella byli jeszcze : Whiting, lauro, Lyzhyn, Armstrong i Kolasinac.
Podsumowujac kompletnie nie widze Amerykanina na pudle...

Cantwell - brak medalu ✅
1.85
Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
lukiaszenko 132

lukiaszenko

Użytkownik
100m mężczyzn
Już w sobotę rano rozpoczną się eliminacje do najbardziej elektryzującej konkurencji lekkoatletycznej na IO. Bieg na 100m panów w Pekinie należał do Usaina Bolta. Jednak w 2012 pojawił się jeden niesamowicie groźny rywal, jego rodak Yohan Blake. Młodszy kolega z reprezentacji pokonał Bolta na mistrzostwach Jamajki w Kingston uzyskując czas 9.75s, Bolt był o 7 setnych wolniejszy. Ale według fachowców te słabe wyniki Bolta (przegrał również na 200m) wzięły się z tego, że były rozgrywane w czasie trwania intensywnego cyklu treningowego, który prowadził jego coach Glen Mills. Bolt był poddawany dużym obciążeniom siłowym i zwyczajnie mogło zabraknąć mu świeżości. Dodatkowo w eurosporcie słyszałem wypowiedź Maurica Greena, gdy mówił, że Usain nie ustrzegł się błędów technicznych. Blake zrobił furorę swoimi wynikami, ale według mnie to będą kolejne Igrzyska Usaina Bolta. 4 lata temu na rozgrywanych w maju mistrzostwach Jamajki osiągnął słabszy wynik niż w pamiętnym pekińskim finale. Wtedy mógł jeszcze wyśrubować wynik, ale postanowił rozłożyć ręce w geście triumfu na kilkanaście metrów przed metą. Rok temu w Deagu na MŚ Usain został wykluczony przez falstart, wygrał wtedy Blake. Nie będę pisał, że Bolt chce się zrewanżować za wpadke itp. ale z pewnością nabrał przez ten czas doświadczenia. Yohan Blake z pewnością jest wybitnym sprinterem ale trafił w złe czasy, w czasy Bolta. Usain Bolt to naturalny talent, człowiek biegający jak z innej planety, gdy do tego dojdzie ostry trening ukierunkowany na Igrzyska, to jestem jakoś dziwnie spokojny o to, że nie zawiedzie w Londynie. Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012 znowu będą należeć do Bolta;)
Tym samym polecam granie na Usaina w biegu na 200m. Tam ma kolejną przewagę. Mianowicie, on zazwyczaj nie wychodzi najmocniej z bloków i przewagę wypracowuje w drugiej części dystansu. Na dwusetce będzie miał więcej czasu na odbiegnięcie rywalom i tu jest faworytem jeszcze bardziej przekonywującym. Myślę, że kursy na ten bieg spadną po niedzielnych biegach, więc lepiej zagrać nieco wcześniej. To samo tyczy się sztafety 4x100m, w której Jamajczycy powinni łatwo rozprawić się z Amerykanami i resztą stawki.
Typ:
Bolt win @1,75
expekt
 
Do góry Bottom