>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Ruletka

prusak12 0

prusak12

Użytkownik
Proponuje progresje na ruletke, którą można zastosować np. po otrzymaniu jakiegoś bonusu do kasyna. System jest bardzo prosty, gramy na czerwone i czarne jednocześnie stosując progresje, na wypadnięcie koloru.
wypadł kolor/stawka na czerwone/stawka na czarne
-/0,1/0,1
czerwony/0,1/0,2
czerwony/0,1/0,4
czerwomy/0,1/0,8
zero/0,2/1,6
czarny/0,4/3,2
czarny/0,8/0,1
czerwony/1,6/0,1
czarny/0,1/0,2
itd.
Na każdym poziomie mamy zysk +0,1, chyba, że wypadnie 0;) pzdr
 
L 0

luk1989

Użytkownik
Poucz się o prawdopodobieństwie. Ja mam ruletke już za sobą i na początku myślałem tak jak ty, ale zrozum, że po to są limity np. 1 – 500 aby przy progresji przegrać: 1, 2, 4, 8, 16, 32, 64,128, 256 i maksymalnie 500 czyli progresja ma 10 stopni. A według prawdopodobieństwa i czystej logiki nie ma żadnej zależność między 1 a 2 losowaniem zawsze może padać 1 kolor a po za tym łączny koszt progresji wyniesie w tym przypadku 1011 a zysk w razie jednorazowej wygranej 1 (za duże ryzyko). A co do tego, jeśli mi nie wierzysz w to, że mogą być ciągi powyżej 10 czy też większe tego samego koloru to zobacz sobie statystyki np. jakiejś loterii z kulkami np. na ”B win” czy padnie większa czy mniejsza od ostatniej rzadko się zdarzają takie ciągi, ale bywają.

Sory że wylałem ci kubeł zimnej wody na głowe ale to prawda.

Pozdrawiam
 
G 0

gnomek

Użytkownik
jesli juz koniecznie chcesz grac progresja na kolory w ruletce to proponuje obstawiac ten kolor ktory wypadl ostatnio, to moze troche opoznic twoja przegrana
 
V 0

venez

Użytkownik
Gnomek zgadzam się z Tobą. Bawiłem się kiedyś ruletką na Bwin i na BAHu i zauważyłem, że częściej wypadają serie kolorów, niż pojedyncze strzały. Oczywiście wygrać na tym się nie da, bo w rezultacie i tak wypadnie czarna seria
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Venez pewnie grales fun....
Gnomek jak grasz np w BAH to i tak bedzie odwrotnie niz stawiasz....czy bedziesz stawial inny kolor czy ten co padł ostatnio...
 
waldu2 44

waldu2

Użytkownik
cerber, ie prawda

na bet and home wygralem 6800zl !! z 80zika ale ze bylem pazerny przegralem calosc

przykre to ale prawdziwe
 
P 0

pepe171977

Użytkownik
ja miałem ciekawy system ale podobni jek kolega byłem za pazerny i wtopiłem ale tylko połowe a ugrałem z 10zł 400zł wyciągnałem 200zł
poprostu w czas zrezygnowałem

pozdro
 
S 0

serek

Użytkownik
ja gram czesto 2 z 3 ale trzeba zmieniac systemy... np jak wpadla seria 5 kolorow z rzedu bez twojego obstawiania, to wtedy zaczac progresje ???? - na dluzsza mete i tak sie przegrywa ;P
 
waldu2 44

waldu2

Użytkownik
progresja ma sens tylko i wylacznie w normalnym kasynie i tylko i wylacznie jesli posiadasz naprawde duze fundusze na gre !!
BO:
w kasynach internetowych masz ograniczone kwoty do postawiania np max 2500zl !!
 
gorgol 0

gorgol

Użytkownik
ja wlasnie myslalem nad progresja na ruletke.......to jest b.mozliwe zeby sie na tym wzbogacic..........masz 1023 j. (oczywiscie nie mowie o kasynach internetowych bo to jest totalna bzdura) wystarcza nam na 10 poziomow jezeli zaczynamy progresje od 1 j. ....wtedy gramy na tuziny i np. na 7 poziomie zarabiamy na czysto 65 j ....na 9 poziomie zarabiamy na czysto 257 j. .......gdybym wygral milion w totka odrazu poszedlbym do kasyna i zaczal progresje na tuziny od 100 j. poniewaz jest to chyba jeden z szybszych sposobow na zarobek...o wiele szybszy od progresji w zakladach bukmacherskich, bo wiadomo...trzeba czekac az zaczna grac.........nie wiem dlaczego ludzie chodza przerznac kase w kasynach skoro mozna tam zarobic......to takie proste ;-)
pozdro

p.s. zauwazylem ze duzo ludzi z forum jest negatywnie nastawionych do progresji......to jest swietny system i gdyby kazdy nim gral to buki by zbankrutowaly, a dowodem tego jest np. Zamora lub Siepek ktorzy wyciagaja ok. 500-600 zl miesiecznie z tej progresji ktora jest tylko cytuje: &quot;strata czasu&quot;

pozdro again ;-)
 
G 46

ghs

Użytkownik
nie wiem dlaczego ludzie chodza przerznac kase w kasynach skoro mozna tam zarobic......to takie proste ;-)

Naiwność nie zna granic... Dziecko drogie, wejdź sobie na dowolną ruletkę u dowolnego buka i poćwicz na sucho, a zobaczysz, gdzie doprowadzi cię ta twoja progresja.
 
G 46

ghs

Użytkownik
Pomyśl, dziecko, że w tym kraju wbrew pozorom jest dość dużo osób mających więcej niż milion - takich ludzi jest kilkadziesiąt tysięcy. Duża część z nich to ludzie dobrze myślący i liczący. Jak myślisz, dlaczego ci ludzie nie siedzą w kasynach, nie tłuką progresji i nie mnożą pięniędzy? Nie robią tak, bo umieją liczyć.

Gorgol, nigdy nie będziesz milionerem. Nawet jeśli wygrasz miliona w totka to bardzo szybko go stracisz. Dlaczego? Dlatego, że nie umiesz liczyć.

Wygrywasz milion i idziesz do kasyna. Grasz progresję podwajając stawkę i zaczynając od 100 zł (to wynika z twojego postu). Tak więc stać cię maksymalnie na 13 etapów.

W ruletce europejskiej jest 37 numerów (w tym &quot;0&quot;). Wygrywasz, jak trafisz tuzin (12 liczb), przegrywasz, jak wypadnie któraś z pozostałych 25 liczb. Myślisz, że nie jest możliwe nie trafić tuzina 13 razy pod rząd?

Zapewniam cię, że jest możliwe. Szansa, że nie trafisz jeden raz wynosi 25/37 = 67,57%. Prawdopodonieństwo, że wtopisz 13 razy pod rząd wynosi 0,6757^13 = 0,61%. Inaczej to 1 do 163. Jedna na 163 progresji zaprowadzi cię na dno.

Średni zysk z jednej progresji to 4633 zł.

Żeby wygrać miliona potrzebujesz około 215 progresji. Do bankructwa doprowadza jedna na 163 progresji.

163 progresje to jakieś 487 obstawienia. Przyjmując jeden zakład co 3 minuty osiem godzin dziennie, dno osiągiesz po 3 dniach.

Po 3 dniach stracisz ten milion i prawdopodobnie popełnisz samobójstwo. A wszystko przez to, że nie umiesz liczyć i myślisz, że kasa sama przychodzi.
 
G 46

ghs

Użytkownik
p.s. zauwazylem ze duzo ludzi z forum jest negatywnie nastawionych do progresji......to jest swietny system i gdyby kazdy nim gral to buki by zbankrutowaly, a dowodem tego jest np. Zamora lub Siepek ktorzy wyciagaja ok. 500-600 zl miesiecznie z tej progresji ktora jest tylko cytuje: &quot;strata czasu&quot;
Owszem, są ludzie, którzy wgrywają... przynajmniej przez pewien czas. Progresja ma to do siebie, że na początku daje trochę ugrać. Bankructwo nie przychodzi od razu. Zwykle można ugrać prawie tyle, co się zainwestowało.

Ludzie, którzy naprawdę wygrywają, nie wygrywają dzięki progresji, tylko dzięki własnym umiejętnościom. Nie znam Zamory ani Siepka, ale jeśli wygrywają na dłuższą metę, to znaczy, że są dobrymi typerami, że potrafią dobrać odpowiedni zespół, że ich typy w ogólnym rozrachunku spełniają p*k&gt;1. Oni zarobią niezależnie od tego, czy będą grać progresją, czy płaską stawką, czy innym systemem.

Żyjemy w dobie informacji, która rozprzestrzenia się błyskawicznie. Jeśli jest możliwość jakiegoś zarobku, to taka informacja rozprzestrzenia się oszałamiającym tempie. Jak była prowadzona sprzedaż akcji PKO BP, na których zysk był niemal pewien, to ludzie ustawiali się pod bankami w nocy w długaśnych kolejkach. Młodzi, starzy, studenci i emeryci.

Byłoby tak samo z progresją, gdyby dało się na niej prosto wygrać. Ale tak nie jest. Żeby wygrać na progresji, trzeba umieć dobrać odpowiednie zdarzenia do obstawienia, trzeba wiedzieć kiedy się wycofać, zmienić stawkowanie itp. To nie jest łatwe. Jak ktoś myśli, że proste granie progresji na pałę przyniesie mu kokosy, to nie dorósł do posiadania pieniędzy.

Progresja to system znany długie lata. Gdyby przynosił on zysk na dłuższą metę, to bukmacherzy, totalizator i kasyna poszłyby dawno z torbami. Rzeczywistość jest jednak inna - logo bwin pojawia się na coraz droższych koszulkach, uśmiech pana z totalizatora nie znika z ekranu Polsatu, a kasyna w Las Vegas kwitną.

Pozdrawiam i życzę trochę więcej rozwagi.

Edit: Poczytałem sobie trochę i już wiem kto to Zamora lub Siepek. Zamora bardzo ładnie typuje, ale 2 miesiące to dużo za krótko, żeby powiedzieć, że się wygrywa ???? A Siepek bardzo efektownie wtopił na progresji 2500 zł - to przykład, że progresja szczęścia nie daje.
 
gorgol 0

gorgol

Użytkownik
fakt troche nie przemyslalem tego ze 100 zl.....ale jednak moim zdaniem mozna poswiecic troche kasy i poprobowac progresji bo to co liczysz to są dla mnie TYLKO liczby.....bo ustala sie jakas granice w progresji... nie gra sie vabank...probowalem wiele razy na sucho i zawsze wychodzilem na + ......ale nie ciagnijmy dalej tego watku bo mysle ze nie ma sensu..
pozdro ;-)

p.s. tylko nie dziecko synku ;-)
 
G 46

ghs

Użytkownik
być może wyda się to nieco nieprawdopodobne, ale słyszał ktoś może legendę o dziaduniu, który znalazł system dający matematyczną przewagę nad ruletką?
Oczywiście, a pewien kolo znalazł system, dzięki któremu umie rozmienić 10 zł na 3 pięciozłotówki. Też sprzedam system, bo mam uczulenie na monety.
 
Do góry Bottom