>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tenis ziemny - kobiety oraz mikst - Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Tenis ziemny - kobiety oraz mikst​




Data: 28. lipca – 5. sierpnia 2012
Nawierzchnia: grass
Tenis ziemny na stronie Igrzysk: http://www.london2012.com/tennis/
Igrzyska na stronie ITF: http://2012.itftennis.com/olympics/home.aspx




Konkurencje:

Singiel kobiet
▶ http://www.london2012.com/tennis/event/women-singles/index.html
▶ http://2012.itftennis.com/olympics/results/women’s-singles.aspx

Debel kobiet
▶ http://www.london2012.com/tennis/event/women-doubles/index.html
▶ http://2012.itftennis.com/olympics/results/women’s-doubles.aspx

Mikst
▶ http://www.london2012.com/tennis/event/mixed-doubles/index.html
▶ http://2012.itftennis.com/olympics/results/mixed-doubles.aspx




Plan meczów na dany dzień: http://www.london2012.com/tennis/schedule-and-results/day=28-july/all-day.html
(i wybieramy tam sobie dzień)






Reprezentantki Polski (źródło: http://pkol.pl/pl/pages/news/5125):

Singiel kobiet:
Agnieszka Radwańska
Urszula Radwańska

Debel kobiet:
Agnieszka Radwańska / Urszula Radwańska
Klaudia Jans-Ignacik / Alicja Rosolska


Na Igrzyskach w Londynie zostanie rozegrany także turniej w grze mieszanej. Zagra w nim 16 par, a losowanie odbędzie się w czwartym dniu olimpijskiej rywalizacji - 31. lipca.






System rozgrywania meczów (źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Tenis_ziemny_na_Letnich_Igrzyskach_Olimpijskich_2012#System_rozgrywania_mecz.C3.B3w):

Wszystkie mecze tenisowe rozgrywane podczas Igrzysk XXX Olimpiady trwać będą dopóty, dopóki jedna ze stron nie wygra dwóch setów. Odstępstwami od tej zasady są:
-finał gry pojedynczej mężczyzn, w którym zawodnicy rywalizują w pojedynku do trzech wygranych setów
-zawody gry mieszanej, gdzie uczestnicy będą kończyli spotkanie tie-breakiem do 10 wygranych punktów wtedy, gdy żadnej ze stron nie udało się uzyskać dwusetowego prowadzenia.

Podczas igrzysk olimpijskich w Londynie w 2012 roku turniej tenisowy zostanie rozegrany według formatu pucharowego, w którym zwycięzcy i przegrani z półfinałowych spotkań zagrają przeciw sobie w meczach o pozycje medalowe.

Tie-breaki w meczach możliwe będą tylko w pierwszych dwóch setach (w finale gry pojedynczej mężczyzn w pierwszych czterech) w singlu i deblu. W przypadku rozgrywania trzeciego seta, gra będzie się toczyła do chwili osiągnięcia przewagi dwóch gemów nad przeciwnikiem.

W rozgrywkach singlowych szesnastu zawodników oraz szesnaście zawodniczek będzie rozstawionych. W rozgrywkach deblowych liczba ta zmniejsza się do ośmiu, a w mikście do czterech miejsc. Rozstawienie ustalone będzie na podstawie rankingów.






Kursy na końcowe zwycięstwo w turnieju singlowym kobiet (Bet365):







Zapraszam do dyskusji i pisania analiz​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
brykenjr 3

brykenjr

Użytkownik
pewnie Ameryki nie odkryje jesli napisze ze Isia powinna dojsc do polfinalu, na poczatek meczyk z Georges, z ktora przeciez 2 razy wygrywala w tym roku, a pozniej wygrana z pary Varvara Lepchenko - Veronica Cepede Royg, w polfinale moze trafic na Szarapową czyli jest niezle bo to nie jest Williams ani Azarenka, mysle ze medal jest osiagalny ????
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Agnieszka wydaje się, że znowu ma wielkie szanse na finał. To co w jej grze nadal boli i nie zapowiada się na zmiany, to przede wszystkim jej słabe podanie. Podczas Wimbledonu grała ładnie, ale nie można powiedzieć, że robiła szał na korcie w pierwszych kilku spotkaniach. Na końcu się wyraźnie rozkręciła, mam tu na myśli głównie udany mecz z Kerber i przegrany, ale bardzo dobry finał z Sereną. Z zawodniczkami, które nie zniszczą ją returnem (i nie serwują bomb, ale w tej kwestii do Williams wszystkim daleko) po prostu musi sobie poradzić. Forma Agnieszki wydaje się wystarczająco solidna, by nie zawieść i dotrzeć przynajmniej do półfinału. Motywacja także (od dobrych kilku dni trenuje w Londynie). Lepiej trafić nie mogła - brak Williams i Azarenki.
Radwańska @ 19,00
Później jeszcze coś skrobnę na temat innych zawodniczek i pierwszych spotkań.
 
spirol 30

spirol

Użytkownik
chyba zapominacie o Kvitowej ktora prawdopodobnie trafia na Isie juz w 1/4, wiec tu juz moze odpasc bo Kvitowa uwielbia trawe zreszta wygrala rok temu Wimbledon, niby ten rok slabszy ale to dalej zawodniczka ktora liczy sie do medalu i nie mozna jej lekcewazyc, w razie wygranej czeka juz wspomniana Szarapova wiec jak dla mnie to losowanie wcale takie dobre dla niej nie jest, wystraczy spojrzec na drabinke chociazby Azarenki ktora ma spacerek do 1/4 a tam pewnie czekac bedzie Kerber/Venus to samo Serena, latwa droga do 1/2 juz nie wspominajac o Szarapowej ktora powinna gladko przejsc do 1/2 no bo kto niby ma ja zatrzymac? Stosur albo Kim? watpie , Aga trafila najgorzej moim zdaniem z zawodniczek top 4
 
king_roger 12

king_roger

Użytkownik
Victoria Azarenka wygra 2-0 @ 1.20
Serena Williams wygra 2-0 @ 1.33
David Ferrer wygra 2-0 @ 1.20
John Isner @ 1.22
Juan Martin Del Potro @ 1.10
Tomas Berdych wygra 2-0 @ 1.25
Jo-Wilfried Tsonga wygra 2-0 @ 1.30
Andy Murray wygra 2-0 @ 1.36
Andy Roddick @ 1.10
Novak Djokovic wygra 2-0 @ 1.10
Caroline Wozniacki @ 1.11
Agnieszka Radwańska @ 1.25
Maria Sharapova wygra 2-0 @ 1.25
Petra Kvitova @ 1.071
Jak myslicie? wpadnie?
Ja myślę, że nie warto tego grać. Uważam, że takim zawodnikom jak Kvitova, Sharapova, czy Williams straty setów zdarzają się dość często. Nawet na Wielkich Szlemach, przykłady? Azarenka w Paryżu z Brianti, prawie mecz przegrała, nie wspominając o secie, Sharapova na Wimbledonie z Lisicki, mecz w dwóch setach przegrała, Williams też na Wimbledonie przegrała seta ze Shvedovą, o ile dobrze pamiętam, jej siostra mecz w dwóch setach w I rundzie z Viesniną, więc absolutnie bym takiego betu w takiej ilości nie robił, bo to się prawie na pewno nie uda, w moim subiektywnym odczuciu.
 
W 7

wamosss

Użytkownik
Victoria Azarenka wygra 2-0 @ 1.20
Serena Williams wygra 2-0 @ 1.33
David Ferrer wygra 2-0 @ 1.20
John Isner @ 1.22
Juan Martin Del Potro @ 1.10
Tomas Berdych wygra 2-0 @ 1.25
Jo-Wilfried Tsonga wygra 2-0 @ 1.30
Andy Murray wygra 2-0 @ 1.36
Andy Roddick @ 1.10
Novak Djokovic wygra 2-0 @ 1.10
Caroline Wozniacki @ 1.11
Agnieszka Radwańska @ 1.25
Maria Sharapova wygra 2-0 @ 1.25
Petra Kvitova @ 1.071

Jak myslicie? wpadnie?
Pierwsze rundy i w dodatku na trawie ciężko przewidzieć dokładny wynik nawet faworytów, bo i Ci często tracą sety. Z podanych przez Ciebie typów obawiałbym się najbardziej Murraya, który wolno wchodzi w turnieje, a tu przeciwnik niezwykle wymagający już w pierwszej rundzie, uważam że Wawrinka może dziabnąć seta. Pewna wydaje się Sharapova, która z kolei w pierwszych rundach zawsze jest bezlitosna dla niżej sklasyfikowanych rywalek a Peer co tu dużo mówić, ostatnio totalnie bez formy. Ferrer z Posipilem też powinien wygrać raczej bez większej historii, na pewno będzie chciał wygrać szybko w dwóch setach. Tsongi bym się troszeczkę obawiał, Belluci ostatnio na mnie wywarł ogromne wrażenie (tyle że na ziemi a to duża różnica), jednak na trawie również spokojnie może dociągnąć do tie-breaka a tam już różnie może być dlatego ten typ na 2:0 dla Tsongi bym odłożył. Reszta wydaje się być pewna, chociaż z babami nic nie wiadomo;)
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Alize Cornet - Tamira Paszek
Typ: 1
Kurs: 4,50
Paszek można porównać do Kvitovej - wszystkiego się można po niej spodziewać. Ostatnie jej 4 turnieje na trawie to tak - dwie porażki w pierwszych rundach w Nottingham i Birmingham (obie w dwóch setach i z teoretycznie słabszymi tenisistkami - Riske i Keothavong), potem wymęczone zwycięstwo w Eastbourne (w tym gigantycznie trudne mecze z Bartoli i Kerber) i na deser ćwierćfinał w Londynie, na którym chcę się najbardziej skupić, bo to jej ostatni turniej, a więc najświeższy - w pierwszym meczu z Wozniacki już broniła piłek meczowych, potem zaliczyła bardzo udane spotkanie z Cornet, które gładko wygrała, bo zagrała na wysokim poziomie, potem męka z Wickmayer (loteryjne spotkanie, w którym każdy gem był nie do przewidzenia), spokojna wygrana z Vinci i na koniec przegrana z Azarenką. Jej forma stoi pod dużym znakiem zapytania. Osobiście nie sądzę by osiągnęła sukces podczas Igrzysk Olimpijskich. Ten kurs to spory valuebet, za minimalną stawkę do zagrania. Cornet ma cały sezon spoko i dna nie pokazuje na korcie, co jej się w przeszłości zdarzało. 3,5/10
Wynik: ✅ 2-0

Mona Barthel - Urszula Radwańska
Typ: 1
Kurs: 2,20
Ładny kurs na Niemkę. Barthel ostatnio gra słabo. W pierwszej rundzie Wimbledonu przegrała ze Zvonarevą, ale to był dość dobry mecz, potrafiła niezwykle pewnie trzymać podanie. Polce bym w życiu nie zaufał, chociaż ostatnio ma dobre wyniki. Kibicuję Uli i będę zadowolony jak wygra, ale na pewno wrzucę Monę gdzieś na jakimś wariackim kuponie. 5,5/10
Wynik: ⛔ 0-2

Sofia Advidsson - Vera Zvonareva
Typ: 2
Kurs: 1,53
Tzw. pewka. Chyba nikt sobie nie wyobraża innego wyniku, a kurs wręcz wspaniały. Rosjance daję spore szanse na ugranie czegoś większego podczas tych zawodów. 9/10
Wynik: ✅ 0-2

Sorana Cirstea - Flavia Pennetta
Typ: 1
Kurs: 2,35
Pennetta po prostu jest słabiutka na trawie. Sorany nie lubię, ale podobnie jak Barthel - gdzieś na taśmie jej zaufam. Kurs dla mnie niezrozumiały, powinno być na odwrót. 5,5/10
Wynik: ⛔ 1-2

Tsvetana Pironkova - Dominika Cibulkova
Typ: 1
Kurs: 2,35
Kolejny kurs, którego nie potrafię zrozumieć. Pironkova jest moim zdaniem lepszą tenisistką na tej nawierzchni, bardziej równą, popełniającą mniej UE. Cebula wygrała turniej w Carlsbad i buki głównie tym się zasugerowały stawiając ją w świetle faworytki - podziękować. 7,5/10
Wynik: ✅ 2-0

Petra Kvitova - Kateryna Bondarenko
Typ: 2
Kurs: 10
Lubię stawiać przeciwko Czeszce i kursem 10 również nie pogardzę, ale w singlu i za dosłownie grosze. 1,5/10
Wynik: ⛔ 2-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Anne Keothavong - Caroline Wozniacki ✅
Typ: Anne Keothavong +6,5 gemów; @1,72
Bet365


Kursy na sam mecz to 8,00-1,083. Według mnie nieco zaniżone w stronę Dunki. Caroline to w ostatnich miesiącach trochę „równia pochyła w dół”. Na trawie rozegrała w tym roku dwa mecze i oba przegrała – ta nawierzchnia wydaje się być jej najsłabszą. Jeśli chodzi o Anne Keothavong, to jest ona przeciętną tenisistką, jednak ma spore doświadczenie na trawie – ponad 70 meczów w karierze, czyli dużo jak na tą nawierzchnię. Tak ogólnie to Brytyjka grywa wiele meczów na szybkich nawierzchniach (grass, indoor hard, carpet). Myślę, że może powalczyć z Wozniacki, na co liczę i dlatego też typuję handicap +6,5 gemów.
 
king_roger 12

king_roger

Użytkownik
Anne Keothavong - Caroline Wozniacki
Typ: Anne Keothavong +6,5 gemów; @1,72
Bet365

Kursy na sam mecz to 8,00-1,083. Według mnie nieco zaniżone w stronę Dunki. Caroline to w ostatnich miesiącach trochę „równia pochyła w dół”. Na trawie rozegrała w tym roku dwa mecze i oba przegrała – ta nawierzchnia wydaje się być jej najsłabszą. Jeśli chodzi o Anne Keothavong, to jest ona przeciętną tenisistką, jednak ma spore doświadczenie na trawie – ponad 70 meczów w karierze, czyli dużo jak na tą nawierzchnię. Tak ogólnie to Brytyjka grywa wiele meczów na szybkich nawierzchniach (grass, indoor hard, carpet). Myślę, że może powalczyć z Wozniacki, na co liczę i dlatego też typuję handicap +6,5 gemów.
Jak najbardziej się z Tobą zgadzam, choć Anne gra strasznie nierówno, ale liczę na jej dobry występ właśnie teraz, a Caroline, aż żal serce ściska, co się stało z tą tenisistką, z tą młodą osobą, która tak ładnie przecież jeszcze niedawno grała, a teraz? Handi jest jedyną rozsądną opcją, a i jeszcze czyste zwycięstwo Brytyjki tak bardzo nie szokuje.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Jie Zheng - Nadia Petrova
Typ: 1
Kurs: 2,58
Kto oglądał trzecią rundę Wimbledonu i mecz Zheng z Sereną to na pewno na nią zagra. 7-6 2-6 7-9. Chyba nikt inny nie był tak blisko pokonania Williams. To w ogóle był pojedynek na najwyższym poziomie, a Chinka pokazała co potrafi. Petrova moim zdaniem na straconej pozycji. 6,5/10
Wynik: ⛔ 0-2

Sara Errani - Venus Williams
Typ: 2
Kurs: 1,90
Czekałem długo jaki kurs dostaniemy na to spotkanie. Na początku Amerykanka była faworytką, ale kurs nieustannie rośnie i teraz warto ją brać tym bardziej. Errani i trawa to przeciwieństwa. Wystarczającym argumentem jest to, że odpadła w pierwszej rundzie &#39;s-Hertogenbosch z Bondarenko, a na londyńskich kortach w trzeciej rundzie z Shvedovą przegrywając pierwszego seta 0-6 nie wygrywając ani jednego punktu w całym secie - to coś niesamowitego i samo to świadczy, że się tutaj nie nadaje. Venus to przecież dawna queen tej nawierzchni. Coś pewnie potrenowała, ale nawet bez większej formy po prostu powinna to wygrać. Patrząc na kursy wyżej, tutaj valuebetu za bardzo nie ma, ale ciężko mi sobie wyobrazić przegraną Amerykanki. To byłby wstyd. Pobieram bankowo. 5,5/10 zapobiegawczo
Wynik: ✅ 0-2
 
T 53

tennispro

Użytkownik
Jie Zheng - Nadia Petrova
Typ: 1
Kurs: 2,41

Kto oglądał trzecią rundę Wimbledonu i mecz Zheng z Sereną to na pewno na nią zagra. 7-6 2-6 7-9. Chyba nikt inny nie był tak blisko pokonania Williams. To w ogóle był pojedynek na najwyższym poziomie, a Chinka pokazała co potrafi. Petrova moim zdaniem na straconej pozycji. 6,5/10
Po pierwsze jeśli grasz na Chinkę na podstawie jednego meczu to jesteś mistrzem nad mistrzami. Po drugie nie pisz już nic więcej. Petrova na straconej pozycji? Jak ty takie rzeczy możesz mówić człowieku? Po pierwsze ona na trawie czuje się bardzo bardzo dobrze, i po drugie ostatnio jest w naprawdę wysokiej formie. Także ogarnij się lepiej.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Co uważacie panowie, o... takich meczach jak... Chcę znać wasze opinie - z góry dziękuję ;)
Marina Erakovic - Aleksandra Wozniak &lt; nie wiem czemu ale widzę tutaj Wozniak.. jakoś wg mnie, lepiej się prezentuje na trawię niż pani Erakovic.. Jest to niezwykle pracowita , waleczna pani, która choć potrafi swoje podanie przegrać, to potrafi mimo temu wygrać mecz..
Jie Zheng - Nadia Pietrowa &lt; i tutaj myślę że pani Zheng, pokrzyżuje sporo w meczu.. i odniesie zwycięstwo.. ale mogę się mylić... Jest niezwykle ambitna.. i o każdą piłką walczy..
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Co uważacie panowie, o... takich meczach jak... Chcę znać wasze opinie - z góry dziękuję ;)

Marina Erakovic - Aleksandra Wozniak &lt; nie wiem czemu ale widzę tutaj Wozniak.. jakoś wg mnie, lepiej się prezentuje na trawię niż pani Erakovic.. Jest to niezwykle pracowita , waleczna pani, która choć potrafi swoje podanie przegrać, to potrafi mimo temu wygrać mecz..

Jie Zheng - Nadia Pietrowa &lt; i tutaj myślę że pani Zheng, pokrzyżuje sporo w meczu.. i odniesie zwycięstwo.. ale mogę się mylić... Jest niezwykle ambitna.. i o każdą piłką walczy..
Stwierdzenie, że Wozniak prezentuje się lepiej niż Erakovic na trawie neguję. Przytoczę choćby bilans obu Pań - Marina 43/13 przy 16/15 Wozniak. H2H 1-1, oba pojedynki w &#39;08 co ciekawe zakończone w takim samym stosunku 6/0 6/4 wygrana Wozniak na hardzie i 6/0 6/4 wygrana Erakovic na grassie. Forma według mnie podobna, Marina ostatnio porażka w 2 meczu z Cibulkova na hardzie, Wozniak z kolei 2r. Wimbla i 0-2 z Zheng, wcześniej 2r. w Eastbourne i porażka z Bartoli. Generalnie polecałbym mimo wszystko @1,98 w Pinnacle na Marine. Posiada dobry serwis, kończy dużo forhendem. Ola ma tendencje do popełniana prostych błędów, wiadomo - fizycznie odstaje choć na trawce akuratnie daje się to najmniej we znaki, aczkolwiek przy szybkich kończących Nowo Zelandki może nie nadążać. Reasumując, szczerze powiem nie mam przekonania do Kanadyjki, miewa duże przestoje, Erakovic serwisem i forhendem powinna rozstrzygnąć sprawę na swoją korzyść.

Co do spotkania Zheng v Petrova.. H2H 7-1 Nadia mówi samo za siebie, jedyny wygrany mecz Chinki to krecz Rosjanki przy stanie 1-2. Mimo iż nigdy nie spotkały się na trawie stawiałbym na wygraną Nadii. Styl Zheng jej odpowiada, gra agresywnie i sporo słabych uderzeń będzie kończyła. 2nd serve powinien być non stop atakowany. Osobiście nie podejmę się typowania tego spotkania jednak kursy według mnie wystawione zostały adekwatnie do szans obu Pań.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Radwisia plus czeskie strzelby 1.30

Po wylosowaniu Julki miałem spore obawy. Ale miałem okazje oglądać Julke kilka razy w ostatnich turniejachi wyglądało to nie za ciekawie. Niemka od dłuższego czasu w regresie. Jej tenis jest bardzo rwany. Widać że coś tam nie iskrzy. Julka nie przypomina tej dziewczyny z zeszłego sezonu.
Isia z kolei w apogeum swojej kariery. Kasa, torebki, makijaze, forma, zainteresowanie społeczeństwa itd itd, pewnie kilka milionów fanów zasiądzie przed tv na jej meczu. Wiele szumu koło Iski. Hm, wielu zapewne by uderzyła woda sodowa do głowy z tego nadmiaru wszelkiego dobrobytu, ale nie Isce. To co mnie kiedyś denerwowało u niej czyli ten spokój i zimna twarz teraz mnie cieszy. Widać, że ma poukładane w głowie. Przepych i gigantyczne pieniądze jej nie przewróciły w głowie, to ważne!!!
Julka jest nie cierpliwa, robi sporo błędów, widać w jej grze niepewność. Na trawie jej poruszanie się po korcie jest niezbyt dobre. Na sobie ma sporo kg, zamiast drobić robi wielkie susy co jej często przeszkadza.
Iska ma zagrać swój tenis-regularny, z dużą zmianą stylów, ma gonić &quot;ciało&quot; niemki, ma skracać i czasami ukąsić. Niemka pod presją będzie wywalać...
Po walce i ciężkim meczu Iska powinna wygrać! Wiem , że kurs jest cholernie mały, mozna spróbować na live coś większego złapać...jednego co się boję to ambicji i waleczności niemki, tego jej nie można odmówić, to jej swietna wolicjonalna cecha, niejednemu by się przydała...
A co do &quot;holek&quot; z czech to nie widzę możliwości by przegrały. W duecie są bardzo groźne. Węgierki skazane na pozarcie!


Andre@

@ na wieczór siatkarze po 1.45, ale korci, jest strach, włosi grać potrafią...moze poczytam lepszych fachowców co sądzą...

@ wczoraj Karolina wymęczyła, oglądałem, nie widzę jej dalej w turnieju, nic się u niej nie zmieniło...baloniki baloniki...slajs, skrót czy wolej to dla niej Enigma...przyspawana na głębokiej linii, atak u niej to rzadkość...zobaczymy co z nią dalej będzie?
@ za niedługo mam urodziny - 2 LATA NA FORUM, nie wierzę...;)???
dziękuję, do widzenia, więcej pytań nie mam...
 
W 4

wiesiu

Użytkownik
Po pierwsze jeśli grasz na Chinkę na podstawie jednego meczu to jesteś mistrzem nad mistrzami. Po drugie nie pisz już nic więcej. Petrova na straconej pozycji? Jak ty takie rzeczy możesz mówić człowieku? Po pierwsze ona na trawie czuje się bardzo bardzo dobrze, i po drugie ostatnio jest w naprawdę wysokiej formie. Także ogarnij się lepiej.
Kolega Lubiekebab napisal co mysli o tym meczu i czy sie podba czy nie trzeba to zaakceptowac. Mozna polemizowc, ale na poziomie a nie od razu rzucac sie jak pchla na grzebieniu. Takze koledze tennispro radze napic sie melisy i napisac jakis sensowny wywod bo jego kontr analiza nie wydaje sie ani troche lepsza ????
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Z panem tennispro nie zamierzam dyskutować, ale powiem tylko, że tak - widzę sens w opieraniu się tylko na jednym meczu, zwłaszcza że to jej ostatni mecz i na tej samej nawierzchni. Pokazała pazur, a Nadia przegrała z Giorgi na Wimbledonie.
Co do spotkania Zheng v Petrova.. H2H 7-1 Nadia mówi samo za siebie, jedyny wygrany mecz Chinki to krecz Rosjanki przy stanie 1-2. Mimo iż nigdy nie spotkały się na trawie stawiałbym na wygraną Nadii. Styl Zheng jej odpowiada, gra agresywnie i sporo słabych uderzeń będzie kończyła. 2nd serve powinien być non stop atakowany. Osobiście nie podejmę się typowania tego spotkania jednak kursy według mnie wystawione zostały adekwatnie do szans obu Pań.
Takie doświadczenie i H2H u kobiet ma dla Ciebie znaczenie? Nigdy nie grały na trawie i ostatni mecz był 2 lata temu jeśli dobrze pamiętam. Chinka na tych kortach potrafi niezwykle pewnie trzymać serwis, a Petrova, mimo że umie mocno zaserwować, to ma sporo słabych gemów przy własnym podaniu, co oznacza problemy i szanse na przełamanie dla rywalki. Rosjanka w swojej karierze niejednokrotnie zawodziła przegrywając w roli dużej faworytki, ale też było na odwrót - nikt się po niej niczego nie spodziewał, a ogrywała rywalki z TOP10. Jedno wiem na pewno - nie warto jej ufać. Rzęch także lepiej biega i szaleje z winnerami jak na swoje warunki fizyczne. Jedna i druga robią dużo niewymuszonych błędów, więc tu zdecyduje forma. Uważam, że Jie jest lepsza i to wygra. Kurs 2,58 w Pinnacle.
 
Do góry Bottom