>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Zakończenie konkursu

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Dziękuję wszystkim za udział w XX edycji Ligi Typerów. Konkurs z dniem dzisiejszym dobiegł końca.
Każdy z użytkowników, który zajął premiowane miejsce nagrodą (pozycja 1-60) proszone są o podanie loginów z Bet365

Proszę wysyłać PW w następującym kształcie:
tytul PW: LIGA TYPERÓW
a w treści:
miejsce - login z Bet365 - imie i nazwisko - nagroda - login z Ligi Typerów

Pozdrawiam i gratuluje wszystkim nagrodzonym.

Co do warunków obrotu nagrody napiszę tą informację później.

Na wasze dane czekam do niedzieli.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Robiłem do południa listę, która w 95% jest gotowa.
Wieczorem zostanie wysłana, czekam na loginy od 2 osób.
 
C 407

cekaem

Użytkownik
z czata bet 365... wiec ja się pytam o co tu chodzi?????
Alicja P
Na Pana koncie nie ma jeszcze informacji o otrzymanym bonusie.
Alicja P Otrzymalismy informacje iz musi sie Pan skontaktowac z organizatorem konkursu.
Alicja P Aby otrzymac blizsze informacje kiedy bonus bedzie dostepny.
Marcin no organizoator mówił , że 2 dni temu wysłał listę
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Pytasz o co chodzi? Przecież Pani Alicja Ci wytłumaczyła w pierwszym zdaniu, że lista nie trafiła do działu marketingu/promocji bet365. Dlaczego? Gdyż interesy Bet365 na terenie polski reprezentuje zewnętrza firma.
Minęły dopiero 2 dni od wysłania listy, a Wy stwarzacie nam problemy....
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ludzie co wy jesteście za pazerniacy trzeba czekać to czekać. Wszystko wymaga czasu a organizatorzy udowodnili nie raz wiarygodność i że nagrody zawsze są na czas :!:. Także apeluje o rozsądek.
 
C 407

cekaem

Użytkownik
To już zapytać się nie można??? Spokojnie będę czekał , chciałem wiedzieć tylko kiedy przyjdzie bonus bo chciałem pograć zakłady , że mi odpisali tak jak odpisali to napisałem o tym tutaj. Tyle w temacie.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Tylko dlaczego nie można było czekać tylko od razu pisać do Bet365 Czat to jest tylko twoja tajemnica bo to na prawdę głupota robić już szum chyba organizator napisze jeśli będzie coś nie tak... 2 dni i już się doczekać nie możesz po pros
 
T 7

tiger32

Użytkownik
obsługa bet365 stwierdziła że jeśli bede miał jakiś dowód że wygralem taki bonus to prawdopodobnie da się go przyznać od razu poprzez rozmowe na czacie. Nie wiem tylko jak ten dowód miałby wyglądać.
 
T 7

tiger32

Użytkownik
No za wiele nie ma co kombinować ale kiedyś na bonus od bet365 czekałem prawie 2 miesiące, wypłaty u nich też trwają dłużej niż u innych..ale ważne że płacą
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
No za wiele nie ma co kombinować ale kiedyś na bonus od bet365 czekałem prawie 2 miesiące, wypłaty u nich też trwają dłużej niż u innych..ale ważne że płacą
No faktycznie wypaty długo trwaja co 6 godzin... Czekajmy cierpliwie bonus predzej czy pozniej sie pojawi na kontach.
 
jarni 113

jarni

Użytkownik
Byłoby miło, gdyby ekipa z bet 365 wyrobiła się do rozpoczęcia igrzysk z wiadomych względów :-|
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom