>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Oddsring - stary temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Krecze w OddsRing :

Zasady specjalne - tenis
a) W przypadku, gdy jeden z graczy nie jest zdolny do kontynuowania meczu, jego przeciwnik uznawany jest przy rozliczaniu za zwycięzcę spotkania. Za zakład na &#39;Dokładny wynik&#39; graczowi przysługuje zwrot stawki.
b) W przypadku, gdy nie został rozegrany co najmniej 1 set w meczu, wszystkie zakłady zostają rozliczone po kursie 1,00.
c) W przypadku, gdy został rozegrany co najmniej 1 set w meczu, a jeden z graczy wycofał się przed zakończeniem spotkania, zakłady rozliczane są jako zwycięstwo zawodnika, który zakwalifikował się do następnej rundy.
d) W przypadku, gdy mecz zostanie przerwany z jakiegokolwiek powodu, zakłady na sety rozliczane są po kursie 1,00.
e) W przypadku, gdy mecz zostanie przełożony (np. ze względu na opady deszczu, zmrok), wszystkie zakłady pozostają nierozstrzygnięte do momentu jego zakończenia.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Promocja powitalna OddsRing cały czas aktualna.
Więcej informacji w tym temacie ==&gt; Oddsring - Bonus powitalny to 100% do 200 EUR &lt;==
OddsRing organizuje konkurs ogólny dla wszystkich. Prawd opodobnie równolegle wystartuje zbliżony konkurs dla osób z nasz ego forum (zarej estrowanych z linków w tym temacie lub z kodem: POLBonus) .
Będzie można wiec skorzystać z promocji powitalnej, konkursu Mistrzowie Ringów oraz naszego konkursu.
Dostałem zapewnienie od nowego menadżera na Polskę, że czasy weryfikacji poprzez zdjęcie z dowodem osobistym przy twarzy się skończyły. Firma zmieniła politykę w tym zakresie. Bo faktycznie jest to mocno nie na miejscu - to odnośnie postu użytkownika kupson141

&lt;iframe style=&quot;overflow: hidden; padding: 0px; margin: 0px; border: 0px;&quot; src=&quot;http://s1.ad.oddsring.com/banner/175_1.html?t&quot; framespacing=&quot;0&quot; noresize=&quot;&quot; frameborder=&quot;0&quot; height=&quot;&quot; scrolling=&quot;no&quot; width=&quot;&quot;&gt;&lt;/iframe&gt;

Jesteś dobry w obstawieniu zakładów? Świętujemy 2 lata grania w OddsRing nagradzając najlepszych na naszej stronie. Konkurs Mistrzowie Ringów będzie realizowany przez dwa miesiące, a pula nagród wynosi 1.000 EUR, w każdym z nich.
Czas trwania:
1 runda: 1-30 listopada 2012 (1000 EUR)
2 runda: 1-30 grudnia 2012 (1.000 EUR)
Tabela nagród:
1 miejsce - 300 EUR
2 miejsce - 200 EUR
3 miejsce - 100 EUR
4-5 miejsce - 75 EUR
6-10 miejsce - 50 EUR
Zwycięzcy zostaną wyłonieni na podstawie wartości zakładów, a nie na podstawie stawki. Oznacza to, że im wyższy średni kurs wygranych zakładów, tym wyższy wynik na tablicy liderów. System ten sprawia, że konkurs jest sprawiedliwy dla wszystkich bez względu na stawkę.
Wzór: Score = (kurs 1 + kurs 2 + ... + kurs N) / N zwycięskie zakłady
Aby zakwalifikować się do tablicy liderów wystarczy postawić 20 zakładów w każdym miesiącu trwania konkursu. Oznacza to, że jeśli postawisz co najmniej 20 zakładów w listopadzie, zakwalifikujesz się do 1. rundy konkursu Mistrzowie Ringów.
Warunek: minimum 20 zakładów / miesiąc
Ranking będzie aktualizowany na stronie internetowej każdego dnia konkursu. Podliczenie rundy następuje o godz. 00:00, 1 i 31 grudnia 2012. Nagrody zostaną przyznane na konta użytkowników tego samego dnia.
KLIKNIJ i zarejestruj się na [URL='http://www.OddsRing.com']www.OddsRing.com[/URL]
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
widzę, że działamy :wink: więc pytanko - niedługo tzn.?? pytam zarówno a propos tego jak i comeon, bo tam ma też coś się dziać :smile:
Jeśli tylko sprawy jutrzejszego dnia (święta) nie przeszkodzą to jutro powinny się obie informacje pojawić ;)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Zacznij Nowy Rok z dodatkową kasą od OddsRing.com!
[URL='http://www.OddsRing.com']www.OddsRing.com [/URL]

Zacznij Nowy Rok z dodatkową kasą od OddsRing.com!
1. Konkurs jest organizowany przez firmę bukmacherską [URL='http://www.OddsRing.com']www.OddsRing.com [/URL] i trwa od 1.11.2012 r. do 31.12.2012 r.
2. W konkursie mogą uczestniczyć tylko osoby, które założą lub już założyły konto w OddsRing.com korzystając z linków w tym temacie. ***
3. Do konkursu można dołączyć w każdym momencie j ego trwania . Wystarczy zacząć zawierać zakłady bukmacherskie w OddsRing spełniając warunki w punktach 1-2.
4. Konkurs polega wyłonieniu trzech graczy, którzy w czasie trwania konkursu dokonają największych obrotów, tj. zawrą największą sumę stawek w zakładach bukmacherskich.
5. Pula nagród wynosi 500 PLN. Podział: 1 miejsce 250 PLN; 2 miejsce 150 PLN; 3 miejsce 100 PLN.
6. Nagrody będą wypłacane na konto gracza w OddsRing.com . Nagrody nie podlegają żadnemu obrotowi i można je od razu wypłacić.
7. Wyniki konkursu zostaną podane (inicjały graczy) w tym temacie po Nowym Roku.
8. Udział w konkursie można łączyć z promocją powitalną oraz udziałem w konkursie Mistrzowie Ringów.


*** W przypadku wątpliwości czy ktoś zarejestrował się z linków w tym temacie lub z kodem BEZRYZYKA, można to sprawdzić, należy wysłać do mnie PW podając wyłącznie swój numer konta gracza, znajdziemy ten numer próbując robić depozyt za pomocą przelewu bankowego - w tytule jest numer.

Nie masz jeszcze konta w OddsRing.com ?
KLIKNIJ i zarejestruj się na [URL='http://www.OddsRing.com']www.OddsRing.com[/URL]


Tematy o OddsRing na forum: Oddsring
Oddsring - Bonus powitalny to 100% do 200 EUR
 
cfc004 5

cfc004

Użytkownik
Konto w OddsRing mam w złotówkach i kaszana. Wygrałem doładowanie 150 zł do tego buka ale jak obrócę darmową kasą to będę miał problemy z wypłatą. Posiadam konto w Click2Pay ale wypłacić w PLN nie mogę. Wypłata przez przelew bankowy w złotówkach też niedostępna. Pozostało mi tylko MB i Neteller, ale tam pozapominałem dane do logowania i muszę weryfikować konta. Wielki ⛔ dla OddsRing za metody wypłat ???? Własnej kasy tam nie wpłacę, chyba że będę musiał by wypłacić to co obrócę. Dodatkowo bardzo długo trzeba czekać aż pojawią się kursy na weekend :]
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Odnośnie Click2Pay to napisz coś w temacie portfeli internetowych.Ja te mam tam konto,ale jeszcze do celów bukmacherskich z niego nie skorzystałem.Przymierzam się,ale jakoś bez przekonania.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Ja tam spróbuję u nich szczęścia.
Pisałem z nimi chwilę (polski support jest) i zostałem mile zaskoczony, np tym:
Nie jest okreslony ani wymagany czas na uwolnienie bonusu, a wyplata czesci srodkow nie powoduje utraty mozliwosci uzyskania bonusu.
Gitara. Można grać, wypłacać a poza tym zbierać sobie punkty i czekać na odblokowanie swoich 800 zł ????
poza tym:
Nie ma tez okreslonej minimalnego kursu zakladow.
Co też ułatwia sprawę.
Szkoda, że nie ma wypłat przelewem w PLN, ale to się rozwiążę np na Neteller i potem na konto.
Na razie wygląda to fajnie.
 
A 30,4K

atr

Użytkownik
Nie polecam - podobnie jak Leonbets (ten sam &quot;silnik&quot; bukmacherski).
1.Aby uwolnić bonus trzeba zrobić kosmiczny obrót - trudno powiedzieć nawet jaki bo zależy on nie od postawionych zakładów a od wygranych/przegranych....
2.Kursy w 99% przypadkach co najwyżej przeciętne
3.I co najważniejsze oszukują!!! - gdy wyjątkowo będzie atrakcyjny kurs to prawdopodobnie w momencie zagrania zostanie on mocno obniżony (niewykluczone że więcej niż raz w ciągu kilku sekund - nie jest to spowodowane spadkami kursów na rynku tylko ich oszukiwaniem - prowokują do wpłaty żeby w przypadku próby zagrania mocno zbić kurs....)
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Witam,
uprzejmie informujemy, ze dokumenty weryfikacyjne zostaly juz przeslane.
Werfyfikacja zakonczyla sie pomyslnie.
Informujemy, ze jak najbardziej mozna dokonac depozytu za pomoca DotPay, a wyplaty dokonac na konto MB.
W razie jakichkolwiek pytan, prosimy o kontakt.
Pozdrawiam,
--
Z poważaniem,
OddsRing - Biuro Obsługi Klienta

www.oddsring.com

[email protected]
Brawa dla tej firmy.Wpłacamy zkonta bankowego,wypłacamy na MB.Tak powinno być w każdym buku,a nie czajenie się,że nie wypłaca na MB,bo depozyt był z rachunku bankowego.
Konto bankowe należy do mnie,konto MB jest moje,konto gracza zwertyfikowane dokumentami osobistymi i teleadresowymi,więc jaki problem wypłacic wygraną tam gdzie klient sobie tego życzy?
Duży plus za elastyczność dla OddsRing .
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
Jak wyglada sprawa z limitami na OddsRing ? Czy jest sens sie bawic w obrót bonusem za pomocą surebetów czy raczej mozna sie spodziewać szybkiego limitu i koniecznosci obrotu 5000 EUR stawkami po 5 EUR ???? ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
earnfari 88

earnfari

Użytkownik
Nie polecam tego bukmachera. Pierwszy bukmacher u ktorego spotkalem sie z takim czyms. Przez blad systemu stracilem 100 zlotych. Oczywiscie pisalem do supportu godzine przed zdarzeniem ze ich system popelnil blad nie dostalem odpowiedzi. Po 15 godzinach i 8 mailach z mojej strony dostalem wiadomosc ze wysla moj problem do dzialu technicznego i jaka dostalem odpowiedz ? ze to nie jest ich wina. Juz mowie jak wygladal problem.
puscilem 2 kupony jeden po 2
jeden na under w meczu la lakers ponize 212,5 pkt po kursie 1,84 2 za 30 zlotych na wygrana Almagro, Nicolas - Gimeno-Traver, Daniel 2 . Zapisalo mi to jako 2 obstawienie 2 razy tego samego typu po roznych kursach. na jeden wspomniany wyzej 1,84 a na 2 taki jak faktycznie byl 5,5. Nie chodzi juz nawet o to ze nie zaliczono mi poprawnie wygranego typu ale o sam fakt ze mimo proby wyjasnienia z mojej strony tego problemu zostalem zignorowany. I wymijanie sie od odpowiedzialnosci. Nie powinno tak sie traktowac klienta tym bardziej ze wcale malego obrotu u nich nie mialem.


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

Po parru dniach stawka została zwrocona.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie jest do końca prawdą, że support Cię zignorował.
Odpisał Ci, że spraw została skierowana do analizy oraz zostałeś poproszony o wyjaśnienia + screeny.
Stawka za kupon została zwrócona.
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom