>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Finał EURO 2012: Hiszpania - Włochy [01.07.2012]

pirelli 739

pirelli

Forum VIP

01.07.2012 [Kijów]

VS

Hiszpania-Włochy
2.10 3.20 3.85 Unibet

Bardzo niewielu za pewne wyobrażało sobie taki skład w finale Euro 2012. A jednak, niedoceniani od początku imprezy Włosi co prawda nie zachwycali od samego początku, ale grali bardzo równo i co najważniejsze nie przegrali jak na razie żadnego meczu, podobnie zresztą jak i Hiszpanie. Na dodatek obie ekipy już się spotkały na początku turnieju i w tamtym meczu Włosi zaskoczyli La Roja, kiedy to Di Natale zdobył 1 gola. 4 lata temu obie ekipy spotkały się także na Euro 2008 w Austrii i Szwajcarii, w meczu ćwierćfinałowym Hiszpanie wygrali dopiero po serii rzutów karnych. Tak więc w niedziele, zapowiada się prawdziwe &quot;Święto Futbolu&quot; w Kijowie.
Zapraszam do dyskusji :wink:
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Ja widzę dwie możliwości w tym meczu. Albo zagra Torres - na pozycji typowej - czyli na sępa - i wtedy może być groźny i coś strzelić. Wówczas Hiszpania według mnie może wygrać 2:1 lub 3:1. Druga opcja: gra nieskuteczny Fabregas i wtedy Hiszpania przegra - bo Włosi powinni coś strzelić.
Na chwilę obecną będą inwestować w to, że Włochy sięgną po trofeum. Zastanawiam się jeszcze nad wynikiem spotkania. Balotelli będzie walczył o tytuł króla strzelców, więc jest duża szansa że coś strzeli a wtedy mecz się może rozstrzygnąć po 90 minutach. Włosi na pewno grają coraz lepiej, więc skoro na początku zremisowali z Hiszpanią to teraz na logikę powinni ją ograć.
 
J 1

jakubzza

Użytkownik
Faworytem w tym momencie jak dla mnie są Włochy, które grają naprawdę mądrze na tych mistrzostwach. Hiszpanie oczywiście mają spore szanse również, ale potrzebny jest napastnik z prawdziwego zdarzenia, w przeciwnym razie cienko widzę ich szanse.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Finał Euro 2012 1.07.2012, 20-45
Hiszpania - Wlochy
typ: under 2,5 gola
1,45
Unibet
Analiza
Już w najbliższą niedzielę wielka impreza, Mistrzostwa Europy rozgrywane w Polsce i na Ukrainie się skończy. Bardzo szybko to wszystko minęło (przynajmniej jak dla mnie). W finale, w Kijowie bedziemy mieli powtorke ze spotkania grupowego, Wlosi zmierza sie z obronca tytulu Hiszpania. W spotkaniu grupowym padl remis 1-1. O ile udzial w finale Hiszpanow, nie jest zaskoczeniem, to obecnosc w wielkim finale Wlochow budzi pewna niespodzianke. Wlosi tuz przed mistrzostwami ulegli Rosjanom 0-3, kibice zastanawiali sie czy ich reprezentacja w ogóle wyjdzie z grupy i do ostatniego spotkania Wlosi zaciekle walczyli o to wyjscie z grupy. W cwiercfinale rozegrali bardzo ciezkie 120 minut z Anglikami, zwyciezyli w loterii, po rzutach karnych. Widac jednak bylo poprawe w grze Wlochow. W polfinale zagrali najlepsze spotkanie na tych mistrzostwach, wygrali 2:1 z Niemcami, a mogli wyzej. Wlosi rozkrecaja sie ze spotkania na spotkanie. Postawili bardziej na ofensywe, jednak wciaz jest to ekipa grajaca raczej z kontry. Zupelnie inaczej Hiszpanie, ktorzy uwielbiaja budowac atak pozycyjny i dlugo utrzymywac sie przy pilce.
Ciezko tutaj wskazac faworyta. Choc po spotkaniach polfinalowych postawilbym na Wlochow. Jednak to bedzie zupelnie inne spotkanie. Zajmijmy sie jednak moim typem na ponizej 2,5 bramki. Hiszpanie po stracie bramki w spotkaniu grupowym na poczatku spotkania, bardzo dlugo mieli problemy z forsowaniem defensywy wloskiej. W finale na pewno bedzie jeszcze ciezej, a Wlosi na pewno nie beda ryzykowac tak jak w meczu z Niemcami. Moze to byc spotkanie na 0-0 i dogrywke. Zadna z druzyn nie bedzie chciala zapewne zaryzykowac, dopoki oczywiscie nie straci bramki. A w moim odczuciu na pewno dlugo bedzie utrzymac sie 0-0. Wlosi maja zelazna defensywe, u Hiszpanow brak jest strzelca, wykanczajacego akcje, bedacego w dobrej formie, Wlosi nie zaryzykuja, beda grac defensywnie, szykuje sie wiec under 2,5 gola i spotkanie podobne do tego Hiszpanii z Portugalia, czy Wlochow z Anglikami.
 
foxict-hepat 19

foxict-hepat

Użytkownik
Jak uważam że nowymi Mistrzami Europy będą Włosi , w tym turnieju każdy widzi , grają świetnie , a najważniejszy walor to perfekcja całej drużyny.
Przede wszystkim Italy grają skupieni w środku boiska , co całkowicie zalbokuje model gry i dominacji na środku boiska.
Hiszpania wydaje się być pod kreską , nie grają tak dobrze i przekonująco jak zawsze. Zdecydowanie Xavi , gra mu zdecydowanie nie wychodzi i nie jest on kreatorem boiska. Iniesta w moim odczuciu ciągnie ciągnie ta Hiszpanie , ale trudy sezonu dają o sobie znać.
Warto tez wziąć pod uwagę mecz grupowy , gdzie RealBarca dominowała głównie w nieskuteczniej grze , w posiadaniu piłki.
Włochy win
 
M 135

mhm

Użytkownik
w tym turnieju każdy widzi , grają świetnie
taa, kazdy widzi. Zwlaszcza z Niemcami to tez kazdy widzial jak swietnie zagrali. Milion strzalow Niemcow. 5 wlochow. 2 z dystansu, 1 nie pamietam i 2 gole. Zwykle szczescie, kto 1 strzelil gola ten wygral. To byl taki mecz z kategorii strzelisz=murowanko i kontry i wygrana. Nie dorabiaj zbednej teorii. Hiszpanie nie graja rewelacyjnie ale haslo ze Wlosi graja swietnie to naduzycie.
 
arek666 29

arek666

Użytkownik
taa, kazdy widzi. Zwlaszcza z Niemcami to tez kazdy widzial jak swietnie zagrali. Milion strzalow Niemcow. 5 wlochow. 2 z dystansu, 1 nie pamietam i 2 gole. Zwykle szczescie, kto 1 strzelil gola ten wygral. To byl taki mecz z kategorii strzelisz=murowanko i kontry i wygrana. Nie dorabiaj zbednej teorii. Hiszpanie nie graja rewelacyjnie ale haslo ze Wlosi graja swietnie to naduzycie.
Gdzie ty widziałeś murowanko u wlochow? Swietnie bronili, odcinali skrzydla, zageszczali srodek pola, to dało im przewage, ktora wykorzystali, śmiem twierdzić, ze jeżeli to powtórzą w niedziele to wygrają, bo graja zwyczajnie lepiej od hiszpanow. Osobiscie szansy na wygrana będę upatrywał w kartkach
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Włosi w ciągu tygodnia rozegrają trzecie wyczerpujące spotkanie (jedno już rozegrali z dogrywką) i tu się obawiam nieco o ich kondycje od 60&#39;.Jeżeli Włosi mają wygrać ten puchar to powinni to rozstrzygnąć w pierwszej połowie, w połowie która chyba w każdym spotkaniu na tych mistrzostwach była najlepsza.Jeśli się utrzyma remis lub mniej korzystny wynik do przerwy, to dobrze Włochom nie wróżę.W potencjalnej dogrywce Hiszpania im wjedzie z piłką do bramki.
Wolę żeby puchar zdobyli Włosi, za kim będę ostatecznie trzymał zależy na co się jeszcze zagrać zdecyduję, na razie nie mam pomysłu choć całkiem możliwe że będzie to:

Włosi: Win do przerwy @ 5.0
Hiszpania po dogrywce: @12.0

Hiszpania: @2.2
 
M 135

mhm

Użytkownik
Gdzie ty widziałeś murowanko u wlochow? Swietnie bronili, odcinali skrzydla, zageszczali srodek pola
taaaa. Dobre. Popatrz na statsy i na sytuacje. 15 strzalow Niemcow w swiatlo bramki. Swietnie bronili. Ja cie prosze. Strzal pod Buffonem i od Pirlo. Wejscie bodaj Ozila ze skrzydla i w ostatniej chwili interwencja (trzeba bylo ze szpica strzelac), strzal Lahma.
Generalnie szczescie podpierane szczesciem. Jak Hiszpanie oddadza 10 celnych strzalow na bramke to wygraja. Jak oddadza tyle ile Niemcy to wejdzie handi.
Gram na Hiszpanow. Wlosi nie graja nic specjalnego ale wynikami omamili bardzo duzo ludzi. Z Anglikami nie umieli nic strzelic imo ze mieli 15 sytuacji. Z niemcami oddali 5 strzalow z czego 2 dystans, 1 nie wiem jak a z 2 gola. Niemcy ten mecz przegrali. Nie rozumiem jak mozna sie zachwycac gra Wlochow. Niemcy sobie nie poradzili a nie, ze Wlosi dobrze bronili. 15 strzalow w swiatlo bramki. 14 rzutow roznych. Ludzie!
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Bez sensu z tymi statami bo większość oglądało ten mecz i każdy wie jak było.Niemcy mogli strzelić pierwsi gola jednak tego nie zrobili, nawet jakby strzelili to nie znamy jakby się mecz potczył.Pecha mieli tak, my też mieliśmy pecha z Grekami i Czechami a z tymi ostatnimi powinno być 2,3-0 do przerwy i nikt o tym już teraz nie myśli.Włosi początek mieli nerwowy, podnieśli się z tego i wpakowali Niemcom 2 gole, staty Niemcom podbił wynik a Włosi w tym czasie za sprawą Di Natale i Marchisio trwonili 200% sytuacje których było 3-4 gdzie na poziomie A klasowym powinno się strzelić.
A czy Włosi kogoś omamili? To raczej Niemcy z kompletem zwycięstw, Włochy 2-3-0.Wczoraj pewnie 75% osób stawiało na aw. Niemców.
Ogólnie jedyny stat po którym oczy mi wyszły jak sobie z nudów sprawdzałem to rzuty rożne ;)
14-0
 
varilux9 7

varilux9

Użytkownik
taaaa. Dobre. Popatrz na statsy i na sytuacje. 15 strzalow Niemcow w swiatlo bramki. Swietnie bronili. Ja cie prosze. Strzal pod Buffonem i od Pirlo. Wejscie bodaj Ozila ze skrzydla i w ostatniej chwili interwencja (trzeba bylo ze szpica strzelac), strzal Lahma.
Generalnie szczescie podpierane szczesciem. Jak Hiszpanie oddadza 10 celnych strzalow na bramke to wygraja. Jak oddadza tyle ile Niemcy to wejdzie handi.
Gram na Hiszpanow. Wlosi nie graja nic specjalnego ale wynikami omamili bardzo duzo ludzi. Z Anglikami nie umieli nic strzelic imo ze mieli 15 sytuacji. Z niemcami oddali 5 strzalow z czego 2 dystans, 1 nie wiem jak a z 2 gola. Niemcy ten mecz przegrali. Nie rozumiem jak mozna sie zachwycac gra Wlochow. Niemcy sobie nie poradzili a nie, ze Wlosi dobrze bronili. 15 strzalow w swiatlo bramki. 14 rzutow roznych. Ludzie!
o co kogo prosisz?
Opisujesz mecz który rozegrałeś w Fife a nie ten co wczoraj oglądaliśmy, Włosi w meczu oddali 10 strzałów a nie 5, Niemcy 15 strzałów z czego 8 w światło bramki wiec nie wiem skąd te 15 strzałów w światło bramki.. To że mieli więcej posiadania, rogów itd to chyba oczywiste bo 3/4 meczu przegrywali i musieli gonić wynik. Poza słabszym początkiem Bonucci i Barzagli świetnie się ustawiali, czyścili wszystko, Gomez, Podolski czy Klose nie istnieli. W 2 połowie Di Natale i Marchisio mieli 150% sytuacje i to Niemcy mogą mówić o szczęściu że skończyło się tylko 1-2.
Wynik nikogo nie &quot;omamila&quot; bo przecież podobnie zagrali z Anglikami tyle że teraz skuteczniej, a to że ludzie ślepo wierzyli w Niemców to juz ich strata
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
arek666 29

arek666

Użytkownik
taaaa. Dobre. Popatrz na statsy i na sytuacje. 15 strzalow Niemcow w swiatlo bramki. Swietnie bronili. Ja cie prosze. Strzal pod Buffonem i od Pirlo. Wejscie bodaj Ozila ze skrzydla i w ostatniej chwili interwencja (trzeba bylo ze szpica strzelac), strzal Lahma.
Generalnie szczescie podpierane szczesciem. Jak Hiszpanie oddadza 10 celnych strzalow na bramke to wygraja. Jak oddadza tyle ile Niemcy to wejdzie handi.
Gram na Hiszpanow. Wlosi nie graja nic specjalnego ale wynikami omamili bardzo duzo ludzi. Z Anglikami nie umieli nic strzelic imo ze mieli 15 sytuacji. Z niemcami oddali 5 strzalow z czego 2 dystans, 1 nie wiem jak a z 2 gola. Niemcy ten mecz przegrali. Nie rozumiem jak mozna sie zachwycac gra Wlochow. Niemcy sobie nie poradzili a nie, ze Wlosi dobrze bronili. 15 strzalow w swiatlo bramki. 14 rzutow roznych. Ludzie!
I co im dały te &quot;staty&quot;? Jestes jak Majewski, ktory cieszyl sie po przegranej z rzutów rożnych?
W piłce trzeba mieć szczęście, trzeba mieć świetnego bramkarza, akurat w tym sezonie pewna drużyna już pokazała ze to znaczy wiele. Nie jestem przez nikogo omamiony, polscy eksperci na mnie nie działają, wole sobie wyrobić własne zdanie i owe już mam. Hiszpanów czeka najtrudniejsze zadanie, graja z włochami, którzy już na tym turnieju napsuli im krwi, jak już pisalem nie bede stawial na zwyciesce, zbyt duze ryzyko
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
taaaa. Dobre. Popatrz na statsy i na sytuacje. 15 strzalow Niemcow w swiatlo bramki. Swietnie bronili. Ja cie prosze. Strzal pod Buffonem i od Pirlo. Wejscie bodaj Ozila ze skrzydla i w ostatniej chwili interwencja (trzeba bylo ze szpica strzelac), strzal Lahma.
Generalnie szczescie podpierane szczesciem. Jak Hiszpanie oddadza 10 celnych strzalow na bramke to wygraja. Jak oddadza tyle ile Niemcy to wejdzie handi.
Gram na Hiszpanow. Wlosi nie graja nic specjalnego ale wynikami omamili bardzo duzo ludzi. Z Anglikami nie umieli nic strzelic imo ze mieli 15 sytuacji. Z niemcami oddali 5 strzalow z czego 2 dystans, 1 nie wiem jak a z 2 gola. Niemcy ten mecz przegrali. Nie rozumiem jak mozna sie zachwycac gra Wlochow. Niemcy sobie nie poradzili a nie, ze Wlosi dobrze bronili. 15 strzalow w swiatlo bramki. 14 rzutow roznych. Ludzie!
Pseudo fachowiec rodem z TVP
Co mają suche statystyki do meczu ? Fakt mieli swoje szansę Niemcy nie wykorzystali ich setek takich pewnych nie mieli prócz karnego nie liczy się ilość tylko jakość .
Spytałbym ile wtopiłeś ale to tutaj jest nie potrzebne .
Jak dalej mamy iść statystykami to Włochy od ponad 15lat nie przegrali z Niemcami w meczach rangi mistrzowskiej . Niemcy zaatakowali porządnie dopiero w drugiej połowie a tak niestety nie przedarli się przez świetnie broniących Włochów co nie można powiedzieć o Niemcach
A Hiszpania jakie ma walory ? Mistrzostwa nie idą po ich myśli geniusz taktyczny gra bez napastnika albo drewniany Negredo .
Włochy omamiły wynikami ? To co robiła Hiszpania przez całe mistrzostwa ? Grała piach nie wiem co ty tak kurczowo przyczepiłeś się statystyk drugi Dyzma Hiszpania miała z Portugalią ... celny strzał dopiero w drugiej połowie o tym już nie wspomnisz ?
O jeju tyle rzutów wolnych rożnych no niesamowite i jak to ma się do meczu ? Włochy miały jeszcze z 2-3 setki których nie wykorzystali czyli wynik mógł być ponad 5 wtedy byłoby też źle ? Rozkręcają się z każdym mecze o ile trener dobrze ich ustawi mają szansę powalczyć z Hiszpanią a spoglądając w mecz z fazy grupowej nie byli gorsi od Hiszpanów .
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Pedro Proença będzie arbitrem finałowego spotkania Euro 2012 pomiędzy Hiszpanią a Włochami. Mecz zostanie rozegrany w niedzielę na Stadionie Olimpijskim w Kijowie.
Portugalczyk prowadził już trzy mecze podczas tegorocznego turnieju. Podczas fazy grupowej były to spotkania Hiszpania - Irlandia oraz Szwecja - Francja, natomiast w ćwierćfinale sędziował konfrontację Włoch i Anglii.
41-latek był niedawno arbitrem finału Ligi Mistrzów pomiędzy Chelsea a Bayernem.
 
tomek18 47

tomek18

Użytkownik
Po pokonaniu Niemców duża liczba osób typuje Włochów na Mistrzów Europy. Ja również jestem w tym gronie. Jednak uważam, że może być to wyrównany mecz. Wszystko według mnie zależy od obranej taktyki przez selekcjonera Hiszpanów. Zapewne zagrają swoim podstawowym składem. Jedyną niewiadomą jest kto wybiegnie w ataku. Ja osobiście postawiłbym na Torresa, który jest szybkim zawodnikiem dobrze wychodzącym do prostopadłych piłek. Jednak wydaje mi sie że del Bosque postawi na Fabregasa. Nie ujmując nic środkowym pomocnikom Hiszpanii, wydaje mi sie że lepiej będzie gdy zagrają z klasycznymi skrzydłowymi, czyli z Pedro i Navasem. W spotkaniu z Włochami może być ciężko przedrzeć sie przez środek pola tak jak w półfinale. Podejrzewam, że ten manewr del Bosque zastosuje dopiero około 60-70 minuty. Włosi dla mnie są rewelacją turnieju. Niewielu spodziewało sie, że zajdą tak wysoko. Świetne mistrzostwa rozgrywa Pirlo. Dla mnie to poprostu geniusz. Razem z Montolivo potrafią zagrać do partnerów z ataku. Jedynym zmartwieniem może być postawa Balotelliego, gdyż jest to człowiek nieobliczalny. Ale wierzę, że w finale będzie mu bardzo zależało na zwycięstwie i dobro drużyny będzie stało wyżej niż jego prywatne ambicje. Tak było w ostatniej kolejce ligi angielskiej, gdy Man City potrzebowało bramek aby wygrać z QPR. Bukmacherzy zrobili prezent dając kurs 3,25 na Włochów. Ja osobiście stawiam na zaklad bez remisu.

Włochy DNB 2,51
 
popijava 87

popijava

Użytkownik
Ja nie rozumiem jednego w tej całej &quot;dyskusji&quot;. Czy jeśli ktoś ma inne zdanie, to trzeba go od razu obrzucać inwektywami?

Ale do rzeczy. Włosi w meczu z Niemcami opanowali środek i to było kluczem. Niemcy zagrali słabo, ale to nie jest wyłącznie zasługą Włochów. Trudno w ogóle wyróżnić którego zawodnika Niemiec. Wszyscy zagrali grubo poniżej swoich możliwości. Obrona z beznadziejnym Badstuberem, środek z niewidocznym Bastianem, słabym Ozilem. Podolski nie zagrał nic, Gomez tak samo. Ponadto Niemcy byli wolniejsi.
Dla mnie nie ulega jednak wątpliwości, że w finale to Hiszpania będzie prowadzić grę. Środek pola jest jej, a już na pewno wtedy, gdy zagra z Fabsem jako fałszywą dziewiątką. Dramatem będzie, jak wyjdzie El Nino, bo wtedy Hiszpanie będą grali w 10-tkę. Torres z włoskimi obrońcami kompletnie sobie nie poradzi. Gomez czy nawet Klose to dziś wyższa półka, a też sobie nie pograli.
Hiszpania pewnie zagra w podobnym składzie, jak w dogrywce z Portugalią, gdzie ich gra mogła się podobać. Pedro jest w znakomitej formie, Navas też gra nie najgorzej. Jeden z nich powinien się pojawić od początku. Pewnie będzie to Pedro, który rozumie się z Xavim, Iniestą, Busquetsem i Fabsem. Do tego Xabi i mamy komplet, bo w obronie wiadomo. Dużo będzie zależało od skuteczności. Mistrzem powinna zostać Hiszpania, ale nie wiem, czy zdoła wygrać, bo Włosi kilka swoich szans też mieć będą. Ze skutecznością u nich dość słabo, a Balotelli kolejngo dnia konia raczej mieć nie będzie. 1DNB lub 1X, ale kursy dość słabe
 
galaktyczny 7

galaktyczny

Użytkownik
Ja też jakoś nie widzę zwycięstwa Włochów w finale. Mecz powinien być wyrównany i będzie miał znany przebieg. Klepanie piłką Hiszpanów i czekanie na swoje szanse, ewentualnie zmęczenie rywala i wpuszczenie szybkich skrzydeł. Będzie to trochę inny mecz niż ten pierwszy tych drużyn. Nie powiedziałbym, żeby z Torresem grali w 10. Jakby w pierwszym meczu lepiej zachował się w 2-3 bramkowych szansach to ograliby Włochów. Hiszpanie mają wielkie doświadczenie jeżeli chodzi o granie takich spotkań. Nie byłem przez cały turniej za Hiszpanią ale w końcu chyba trzeba im przyznać, że są nawet niezbyt efektownej gry wielcy i powinni po raz kolejny to udowodnić i za stałe zapisać się w historii. Nie wydaje mi się, żeby Włochom wyszedł drugi tak wielki mecz i to na tle bardziej doświadczonej ekipy, która ma szalenie mocny środek pola. Kurs na Hiszpanów całkiem dobry. Ale chyba pewniejszym wydaje się jednak na zwycięstwo w całym turnieju uwzględniając dogrywkę i karne, bo tego się obawiam. Ale czy Włosi będą w stanie w takim tempie grać kolejne 120 minut? Hiszpania pokazała w dogrywce co potrafi zrobić z rywalem, który opada z sił. Całkowicie ich zdominowali i mało brakowało, żeby Iniesta dał zwycięstwo im w dogrywce.
Moje typy to zwycięstwo w regulaminowym czasie Hiszpanów 3/10 i na zwycięstwo z turnieju Hiszpanów 6/10. Ale pewnie zagram przed samym meczem, bo granie Włochów jest mocno popularne, więc kursy na Hiszpanów mogą jeszcze trochę podskoczyć.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
&quot;W tym spotkaniu od razu rzuca się w oczy lokata 10% :
Większe posiadanie piłki - Hiszpania @ 1.10✅ Bwin ????Bwin

Hiszpanie wiadomo jak grają - &quot;klepiemy, aż do skutku&quot;... 60% z Włochami, 66% z Irlandią, 71% z Chorwacją i 56% w ćwierćfinale z Francją.

(...)Krótko i na temat : LOKATA.&quot; - tak pisałem przed półfinałem Hiszpanów z Portugalią... Lokata okazała się lokatą i 10% zysku wystarczyło &quot;podnieść z ziemi&quot;...
Czy w finale może być inaczej ? Wg mnie nie może.
Hiszpanie do ww.spotkań dołożyli 56/57% w meczu półfinałowym.
A jak pod względem posiadania piłki prezentują się Włosi ?
40% - 1.mecz grupowy z Hiszpanią...
51% - Chorwacja
61% - Irlandia
63% - Anglia
46% - Niemcy
Hiszpania - Włochy w grupie wyglądało tak jak może wyglądać finał. Niezliczona ilość podań Hiszpanów i umiejętna obrona Włochów...
Z Chorwacją 2.połowa była zdecydowanie dla graczy z Bałkanów, Irlandia - wiadomo, nie ma predyspozycji do prowadzenia gry, Anglia - oni od przerwy czekali już na karne tylko, zupełnie oddali pole, Niemcy - do przerwy po równo, potem wypracowali nieznaczną przewagę...
Reasumując, nie widzę możliwości, żeby to Włosi byli dłużej w posiadaniu piłki... Nie z Hiszpanią...
Najwyższy kurs : @ 1.12 Betsafe
Poza tym, jakoś nie widzę tu meczu przyjaźni i over 4.5 żółtych kartek wg mnie jest do grania, ew.handicap kartkowy -1 na Włochów @ 1.85 Bet365 bo siłą rzeczy, to oni będą częściej faulować....
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Szansę Włochów upatruję jeśli zdobędą prowadzenie w pierwszej połowie (kurs 5.0 bet365/Bwin) we wszystkich meczach 1 połówki były lepsze w ich wykonaniu, zresztą tak jak wyżej pisałem po pierwszej połówce ich siły stopniowo będą opadać i jeśli tego Hiszpanie nie wykorzystają i dojdzie do dogrywki to wejdą grającym na czworaka Włochom z piłką do bramki (Hiszpania w dogrywce @12.0 bet365)Trzeci typ to Hiszpania -1 (4.5 bet 365)
Jeśli to oni obejmą prowadzenie i Włosi nie doprowadzą do dogrywki zapewne dobiją ich w końcowych fragmentach gdy ci postawią resztę swoich sił na jedną kartę.To są moje scenariusze na to spotkanie, jeden z nich myślę ma spore szanse na wejście, a może fartem wejdą dwa
Włochy HT 5.0
Hiszpania po dogrywce 12.0
Hiszpania -1 4.5

bet365
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Hiszpania jest faworytem, ale chyba tylko dlatego że są mistrzami Świata i Europy, bo na pewno nie dlatego jak grają na tych mistrzostwach. W regulaminowym czasie gry tak naprawdę nie istnieli, i gdyby Meireles w doliczonym czasie gry dograł lepiej piłkę do Ronaldo to nie byłoby ich w finale. Jak dla mnie to jest trochę śmieszne że mistrzowie Świata i Europy grają bez napastnika, Fabregas jak już gra to może i gra na papierze na ataku ale z niego jest taki napastnik że na to samo by wyszło jakby grała tam Ramos. Co to w ogóle ma być żeby nie grać z napastnikiem albo wystawić Negredo. Soldado w ogóle nie pojechał na EURO, Llorente nie zagrał nawet minut, wkurzają mnie już te kombinacje del Bosque bo chyba na siłę chcę pokazać że to dzięki niemu są tacy mocni a nie tylko dlatego że Hiszpania ma po prostu najmocniejszy skład spośród wszystkich reprezentacji od lat. Niemcy w drugim półfinale też byli faworytami, i kompletnie nic nie pokazali, choć wyszli z grupy gdzie grała Portugalia, Dania i Holandia z kompletem punktów. Nie było to wina Niemców że tak zagrali, tylko dlatego że Włosi zagrali świetnie, bez kompleków i bez żadnych kalkulacji, po prostu zaatakowali i już w pierwszej połowie było 2:0. Jutro też nie powinno być tak że będą się skupiali na tylko na defensywie i będą czekać na kontry, wyjdą i będą chcieli grać. Hiszpanie zaczną znowu klepać, i mam nadzieję że skończy się to klepanie tak samo jak klepanie Barcy, choć lubię ten zespół oglądać. Tak samo jak się skończyła hegemonia w piłce klubowej Barcy, tak samo skończy się w piłce reprezentacyjnej. Dlatego stawiam na Włochów, o wiele lepszy kurs i o wiele lepiej wyglądający zespół.

Typ: Zdobywca pucharu - Włochy @ 2,50 Bet365
 
Do góry Bottom