>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niejasności

dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
W tym temacie składamy ewentualne prośby, zgłaszamy swoje nieścisłości oraz propozycje.

Ale przed zadaniem pytania, dokładnie przeczytaj regulamin :!:
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
1) Philippe Gilbert - Edvald Boasson Hagen | 1 - 1,85
w konkursie grałem na Gilberta, a jak później sam to chciałem zagrać (kilka sekund później) to kurs spadł na 1,72. Nie chcę być później posądzony o zawyżanie kursów.
;)
 
S 53

ssasha92

Użytkownik
witam ,żeby dostać 50 punktów za aktywność w dziale kolarstwo ,trzeba wkleić swój link z tego działu to swojego typu dnia? bo za wczoraj nie dostałem nic dodatkowego a udzielałem się. No chyba , że mój post nie miał żadnej wartości merytorycznej to przepraszam ????
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
nie za duzo troche to +50 za aktywnosc? :p
Myślę że nawet za mało, ale nie będziemy nic już zmieniać ;)
witam ,żeby dostać 50 punktów za aktywność w dziale kolarstwo ,trzeba wkleić swój link z tego działu to swojego typu dnia? bo za wczoraj nie dostałem nic dodatkowego a udzielałem się. No chyba , że mój post nie miał żadnej wartości merytorycznej to przepraszam ????
Wczorajszy etap podliczał Qozi a jesteśmy tak umówieni że ja dodaję punkty za udzielanie się w dziale kolarstwo, także dzisiaj wieczorem Ci co się wczoraj udzielali dostaną dodatkowe ✅50
http://postimage.org/image/vpp2z0ucb/
od razu wklejam zęby nie było żadnych nieporozumień
To był błąd bukmachera, pewnie i tak dostałeś za to zwrot. Pinnacle kopiuje ofertę od Bet365 i tam kursy były odwrotne, u innych bukmacherów też były odwrotne kursy. Także teraz i tak masz ⛔ 100 bo typ nie wszedł, ale następnym razem nie gramy wyraźnych pomyłek bukmacherów bo typ będzie policzony jako zwrot ;)
 
Z 0

zawada956

Użytkownik
wygra Gilbert
1.Alejandro Valverde - Simon Gerrans Bet365 1.35
2.Juan Jose Cobo - Chris Horner Bet365 1.65
3.Jurgen Van Den Broeck - Ryder Hesjedal Bet365 1.75
poprawka zawsze zapominam
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Panowie powiedzcie mi o której etapy sie zaczynaja bo pospalem dziś trochę za długo, myślę wstanę podam typy a tu oferty juz nie ma i jestem w dupce ???? -100
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Panowie powiedzcie mi o której etapy sie zaczynaja bo pospalem dziś trochę za długo, myślę wstanę podam typy a tu oferty juz nie ma i jestem w dupce ???? -100
Zwykle oferta jest do 12:40 i tak się zaczynają etapy ????
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Panowie powiedzcie mi o której etapy sie zaczynaja bo pospalem dziś trochę za długo, myślę wstanę podam typy a tu oferty juz nie ma i jestem w dupce ???? -100
Jak kolega wyżej pisze oferta jest mniej więcej do 12:30. Jednak nie jesteś w dupce, bo każdy może opuścić 6 etapów bez żadnej konsekwencji więc po prostu dzisiejszy etap masz traktowany tak jakbyś nie brał udziału i zostało Ci jeszcze 5 etapów które możesz opuścić. ;)
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Jak kolega wyżej pisze oferta jest mniej więcej do 12:30. Jednak nie jesteś w dupce, bo każdy może opuścić 6 etapów bez żadnej konsekwencji więc po prostu dzisiejszy etap masz traktowany tak jakbyś nie brał udziału i zostało Ci jeszcze 5 etapów które możesz opuścić. ;)
O widzisz, piękne nowiny, nie doczytałem tego w regulaminie, mój błąd, ale jakoś mi wpadło w oko to -100 za nie podanie typów na etap i błędne myślenie zakontraktowane :razz: no nic teraz już wiem wszystko i mam nadzieję że już się nie zaskoczę. ????
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Pytania odnośnie typowania w konkursie.
1) Można grać typy sprzeczne ze sobą?
np: Evans - Schleck 1
zw. etapu: Schleck
2) Można jednego kolarza grać w wielu parach?
np: Evans - Wiggins 1
Evans - Scarponi 1
No i kiedy będą podliczone etapy bo widzę trochę zaległości;)
 
Do góry Bottom