>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Siatkówka na live (kto zdobędzie... pkt)

hazardzista18 62

hazardzista18

Użytkownik
Jakiś czas temu zacząłem myslec o jakims systemie, który przynosi małe zyski, ale regularne. I tak oto wymyśliłem sposob w ktorym nie trzeba miec zadnej znajomosci siatkowki.
A więc:
Na Betsson są zakłądy typu: kto zdobedzie dany punkt w 1 secie.
I mozna postawic:
5pkt
10pkt
15pkt itd.
Kursy sa po 1,86 na każdą drużynę. I zawsze stawiamy na ten sam zespół.
Stawki będą wynosiły:
2j wygrywamy 3,72j na czysto 1,72j
5j wygrywamy 9,3j na czysto 2,3j
10j wygrywamy 18,6j na czysto 1,6j
20j. wygrywamy 37,2j na czysto 0,2j
CO najzwyzej 3 razy pod rzad zauwazylem ze ktos wygrywa dany punkt wiec zakladam ze wieksza stawka nei bedzie potrzebna
Oczywiscie moga byc wieksze roznice w stawkach i wtedy wygramy wiecej.
Tylko wazne jest zeby stawiac zawsze na faworyta meczu i wtedy gdy jest taki wyrazny tzn. kurs na wygranie prez niego meczu jest under 1,5
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Dla jasności: chodziło Ci o to, że można postawić na:
5. ; 10. czy 15. (czyli piąty, dziesiąty czy piętnasty) punkt.
 
D 77

dalik

Użytkownik
albo ja jestem jakiś tępy albo ten pomysł jest totalnie bez sensu.
Musi chodzić o PUNKT w meczy a nie kto PIERWSZY zdobędzie ileśtam punktów
Jaką masz pewność, że faworyt będzie zdobywał dany punkt?
Ładnie rozpisałeś jak dana drużyna będzie zdobywać zwycięskie punkty. Rozpisz tak co będzie gdy będzie je wygrywać drużyna przeciwna
 
hazardzista18 62

hazardzista18

Użytkownik
ALe druzyna na ktora postawilem moze ten punkt wygrywac co 3 serie czyli np. 5 i pozniej dopiero 20. Po dzisiejszym meczu Ligi Europejskiej HIszpania - Węgry z 20zl zrobilem 40zł.
 
D 77

dalik

Użytkownik
ALe druzyna na ktora postawilem moze ten punkt wygrywac co 3 serie czyli np. 5 i pozniej dopiero 20. Po dzisiejszym meczu Ligi Europejskiej HIszpania - Węgry z 20zl zrobilem 40zł.
Powtórz ten wyczyn jeszcze chociaż z 3 razy , udokumentuj to zaczniemy tak grać
 
T 11,4K

tadzin

Użytkownik
pomysł glupi, idiotyczny i calkowicie bez sensu, nawet nie chce mi sie popierac tego zadnymi argumentami bo to nie ma sensu.
rownie dobrze mozna stwierdzic ze niemozliwe jest wyrzucenie 5 razy pod rzad reszki.
 
V 31

vector77

Użytkownik
mozesz wszystko obstawic. problem w tym ze buk czasem zamyka oferte na 3 minuty i wtedy juz nie obstawisz. jak ktos gra progresja to juz po ptokach. buki czesto jesli chodzi o punkty daja mozliwosc obstawic nie nastepny ale drugi w kolejinosci punkt. tez lipa.generalnie unikac nalezy zdarzen natychmiastowych czyli takich gdzie nie masz szans zareagowac kiedy chcesz, kiedy zdarzenie odbywa sie w danej chwili i nie masz szans skontrowac. na tym buki na lajfie zarabiaja najwiecej na ludzkich emocjach.
 
D 77

dalik

Użytkownik
Są 2 sposoby obstawiania punktów:
np.
1 - która drużyna pierwsza zdobędzie 5 punktów (wyścig drużyn do pięciu punktów) - mało płaca za faworyta
2 - która drużyna zdobędzie 5 punkt ( jest 3:1 dla drużyny A i jak wpadnie 3:2 to wygrywa drużyna B) - płacą prawie po równo i to jest chyba to o co chodziło autorowi tematu jednak nie jest już tak pięknie jak on to opisał.
 
Do góry Bottom