>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/2 finału Hiszpania - Portugalia 27.06.2012

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP

27.06.2012 (Donieck)



Hiszpania-Portugalia
1.95 3.35 4.20 Unibet

Pierwsza para półfinałowa to mecz Hiszpanii z Portugalią. Portugalia przez wielu typowana była do rozegrania 3 meczów i powrotu do domu. Tymczasem piłkarze Bento wyszli z trudnej grupy , w ćwierćfinale po zaciętym boju rozprawili się z Czechami. W półfinale zadanie już duzo trudniejsze. Mistrzowie świata i obrońcy tytułu - Hiszpania. Hiszpanie sprawiają wrażenie , że grają sobie na tyle ile trzeba , wczoraj na pełnym luzie odprawili innego głównego faworyta - Francję. Czy Ronaldo , który złapał formę przeciwstawi swoim kolegom z Realu i piłkarzom Barcelony ? Na pewno będzie ciekawy półfinał.
Zachęcam do dyskusji ;)
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Dla mnie dość zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu są Hiszpanie.
Dlaczego ? Ano z prostego powodu... Są po prostu lepszą, kompletną drużyną.
Aczkolwiek przydałby się Torres w ataku, bo Portugalia zapewne tradycyjnie będzie się skupiać na defensywie próbując szybkich ataków i ustawienie 4-6-0 jest po prostu głupie... Messiego w tej drużynie nie ma, więc napastnik się przyda;)
W tym spotkaniu od razu rzuca się w oczy lokata 10% :
Większe posiadanie piłki - Hiszpania @ 1.10✅ Bwin ????BWIN

Hiszpanie wiadomo jak grają - &quot;klepiemy, aż do skutku&quot;... 60% z Włochami, 66% z Irlandią, 71% z Chorwacją i 56% w ćwierćfinale z Francją.
Portugalia wręcz przeciwnie - &quot;gramy szybkie ataki lub piłka do CR7&quot;... 44% z Niemcami, 41% z Danią, 41% z Holandią no i 58% z Czechami, ale to inna klasa, więc tak być musiało.
Krótko i na temat : LOKATA.

2.propozycja także peffunia :
Powyżej 22.5 fauli @ 1.67✅ (1.57 po odliczeniu podatku) Fortuna

jakaś dziwnie niska ta linia...
Niby są faule, a nie rzuty wolne, więc &quot;ręki&quot; itp odpadają chyba (?), no ale bez przesady... To jest półfinał ME i nikt tu nogi odstawiał nie będzie, a że Hiszpanie = technika i klepanko, to ciężko im będzie odebrać piłkę..
Rzuty wolne w meczach Portugalczyków : 15-21, 20-17, 12-21, 13-10...
Hiszpanów : 22-16, 16-15, 21-16, 12-12... Chyba linia wystawiona po ćwierćfinałach, ale wg mnie to będzie inny mecz... Brutalniejszy, więc linia niska i warta gry;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Po pierwsze odwrotna kolejność drużyn: Portugalia - Hiszpania ???? .
Co do meczu, jak zwykle faworytami są Hiszpanie. Będzie to kolejne klepanie piłki przez Hiszpanów a Portugalia będzie starała się kontrować. Hiszpanie mogą mieć tutaj problem z przejściem linii defensywnej więc na koniec może być znowu 0-0. Niewątpliwym asem Portugalczyków jest Cristiano Ronaldo, który jak wiemy będzie grać naprzeciw swoim kolegom z Klubu (Arbeloa, Ramos, Alonso, Casillas). Trudno przewidzieć kto kogo lepiej zna. Wydaję mi się, że mecz będzie podobny do ostatniego ćwierćfinału, czyli 0-0 i dogrywka. Hiszpanie powinni sobie poradzić w dogrywce przez te 30 minut tak jak to robili z innymi drużynami w przeszłości. W meczu tym chciałbym, żeby to Portugalczycy awansowali ale rozum podpowiada, że do finału wejdą Hiszpanie.
Dokładny wynik: 0-0 , 6.50 @ Bwin (czas regulaminowy) ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
buzero 59

buzero

Użytkownik
z ta lokata ja bym uwazal... choc wydaje sie ze nie ma innej opcji ale np szybki gol dla SPA i moze byc roznie - w grupie gdzie zespoly nie ryzykuja jeszcze tak to by byla lokata ale tutaj automatycznie po strzelonej bramce zespol oddaje inicjatywe -SPA tutaj z FRA nie oddala ale 56% to juz nie 60-70% jakby Francja podjela ryzyko to moglo byc roznie ale ona nie zaryzykowala...nie wierze ze SPA nie osiagnie 51% ale kurs smiech na sali spodziewalem sie 1,2 - trzeba mocno zagrac zeby udczuc jakas wygrana - ryzykowac pare tysiecy dla paru stow...nie bede - chyba ze bedzie to kurs na 1 polowe to tak...w 1 polowie bym zagral ale na caly mecz nie nie na tym etapie rozgrywek;
odnosnie fauli nie gralbym za mocno - bo w meczach z SPA zawsze pada malo fauli - przeciwko takiemu zespolowi sie nie da faulowac bo nawet jak sie kogos sfauluje i tak przy pilce jest nadal SPA a sedzia nic nie gwizdze tylko stosuje przywilej korzysci... bo brutalnych fauli nie w takich meczach - linia ok ale jak sedziowal bedzie RIZZOLI nie warto....ogolnie gra jest bardzo plynnna na tym etapie turnieju i nie ma duzej ilosci fauli - to pokazuje ze nie ma leszczy i zespoly graja technicznie ale bez brutalnosci;
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Obrona Portugalii to żadna gruba forteca żeby Hiszpania miała problem z jej przełamaniem, już w tym turnieju lepsze przełamywali a patrząc na mecze chociażby z Francją to mam wrażenie że grali na tyle, ile wystarczyło by wygrać.Francja przegrywając 1-0 do końca meczu nie potrafiła się maksymalnie odkryć i tak to wyglądało, Hiszpania nie widziała sensu jakiś skomasowanych kontr bo była za duża asekuracja na 35 metrze, Portugalia tu raczej nie będzie walczyła o najniższy wymiar kary.Portugalia to drużyna która walczy atutami ofensywnymi, i musi je rozwinąć w meczu by coś tu ugrać, defens to najkrótsza droga do klęski, na pocieszenie że może w mniejszym wymiarze na 2-0 w końcówce.
Dodam jeszcze że to Hiszpania jest zespołem który najlepiej rozrzucają siły na tym turnieju, Niemcy i Portugalia za bardzo szarżują i w półfinałach może to być widoczne, Włosi też w miare ogarniętą piłkę grali tylko mnie zastanawia czy w nogach nie będą mieli dogrywki choć do karnych fizycznie świetnie wyglądali.
Hiszpania:
over 1,5@ 2.3
over 2,5@ 6.0
over 3,5@ 17.0
dwa ostatnie na fantazji za paręnaście.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
2.propozycja także peffunia : Powyżej 22.5 fauli @ 1.67 (1.57 po odliczeniu podatku) Fortuna jakaś dziwnie niska ta linia... Niby są faule, a nie rzuty wolne, więc &quot;ręki&quot; itp odpadają chyba (?), no ale bez przesady... To jest półfinał ME i nikt tu nogi odstawiał nie będzie, a że Hiszpanie = technika i klepanko, to ciężko im będzie odebrać piłkę.. Rzuty wolne w meczach Portugalczyków : 15-21, 20-17, 12-21, 13-10... Hiszpanów : 22-16, 16-15, 21-16, 12-12... Chyba linia wystawiona po ćwierćfinałach, ale wg mnie to będzie inny mecz... Brutalniejszy, więc linia niska i warta gry
Czy peffunia to nie wiem ale polecialem pograc bo linia smieszna. Bwin daje linie 34,5 i under za 1,6 ale laczy to ze spalonymi. No ale ile moze byc spalonych maksymalnie ? 5 Hiszpanow i z 2 Portugalczykow wiec linia na same faule bylaby z 27,5. Smiech na sali i nic tylko brac bo nawet na internetowych nie dostaniemy takiej propozycji. To bedzie mecz-wojna ze wzgledu na polozenie obu panstw. Do tego biorac pod uwage mecze grupowe z udzialem tych druzyn w prawie kazdym linia byla przekraczana. Nieznany jest sedzia ale mam nadzieje ze Rizzoli czy Webb nie dostana tego meczu, jak jakis inny to tez powinno byc spokojnie.
Czekalbym jeszcze na linie expektu bo tam liczy sie z dogrywka a ta jest bardzo prawdopodobna no ale boje sie ze w fortunie zara pospada jak kazdy sie na to rzuci a wiec :
powyzej 22,5 fauli 1,67
Hiszpania posiadanie 1,05
ako 1,75 (1,64)
fortuna
 
dani88 30

dani88

Użytkownik
Zdziwienie aż bierze ile w tym spotkaniu zagra piłkarzy dwóch najlepszych klubów z Hiszpani.Po stronie Portugali to tylko zawodnicy Realu a po La roj&#39;y Realu i Barcy takie małe derby...Do rzeczy!
O ile niektórzy doszukiwali się value w mecz z Francją o tyle ja bym się doszukał w tym spotkaniu.Portugalczycy mają większą siłę ofensywną od &quot;tricolores&quot; i w tym starciu są w stanie wyeliminować faworyta.To co łączy Hiszpanie i Barce to podobny do znudzenia styl i ta sama taktyka wygrać pierwszą połowe a na drugą wyjść lekko rozluźnieni.Tutaj łatwo nie będzie Ronaldo naprawde jest w formie,a Portgualia potrafi skontrować bardzo dobrze.
Tak analizowałem bezpośrednie mecze i jeżeli jeden z tych krajów wygrywał do w dużej ilości przypadków do zera.To co zagrałem:
oba zespoły strzelą gole - nie kurs 1,62 betclic
 
popijava 87

popijava

Użytkownik
Dani ma rację. Jeśli szukać niespodzianki, to nie z leszczowatą Francją, a z Portugalią właśnie. Portugalia ma bardzo wyrównaną drużynę, a przy tym CR7 i Naniego, którzy sieją zamęt na skrzydłach przede wszystkim. Brakuje rasowego napadziora, ale to mogą być pozory, gdyż Valera czy Almeida mogą zaskoczyć. Portugalia dobrze broni, więc trudno będzie ją rozklepać. Poza tym Hiszpanie skuteczni byli tylko w meczu z Irlandią, ale jak gra Torres czy Fabregas to nie można spodziewać się kanonady przeca. Portugalczycy są lepsi fizycznie, technicznie też nie ustępują. Niemcy mieli z nimi dużo kłopotu i szczęścia. A Niemcy to w tej chwili lepsza drużyna niż Hiszpania. Typ obie strzelą powinien wejść, jeśli Hiszpania strzeli. Lepiej pograć 2DNB
 
W 66

warchlak

Użytkownik
Hiszpanie to nie są Polacy, aby nie widzieć prostych rzeczy. Jeśli głównym i jedynym z nielicznych atutów Portugalczyków są kontry z wykorzystaniem Naniego i CR7 to Hiszpanie o tym bardzo dobrze wiedzą. Spokojnie to rozpracują i nie dadzą im wyprowadzać kontr. Portugalia nie ma takich graczy w środku pola, aby utrzymać się w tym meczu długo przy piłce. Hiszpanie będą kontrolować mecz i przy każdej stracie obaj skrzydłowi rywali będą przypilnowani.
Faulować blisko pola karnego też nie będą. Też twierdzę, że nie ma sensu na siłę szukać niespodzianek tak jak niejaki kylu, czy jak mu tam.
Hiszpania to nie Polska i tam jest taktyka, a nie wybranie 11 zawodników i granie na zasadzie &quot;co wyjdzie&quot;.
Zagrają na 0 z tyłu i coś powinni ukłuć, bo def Portugalczyków to nie jest mur nie do przejścia.
 
popijava 87

popijava

Użytkownik
Nie szukajcie niespodzianki znowu tam gdzie jej nie bedzie
Jak ja lubię takie jałowe teksty.
Skomentuję to następująco: Kurs na Hiszpanię wynosi 1,90 a nie 1,09
Później ludzie wchodzą grubo na faworyta i jest lament i zgrzytanie zębami.

Nani nie gra tak, jak przyzwyczaił w Czerwonych Diabłach, ale to dotyczy wielu zawodników. W reprezentacji gra się inaczej. Ale też Nani ma juz 2 asysty z tego co pamiętam.

Spokojnie to rozpracują i nie dadzą im wyprowadzać kontr.
Bukmacherzy w ogóle nie powinni wystawiać kursów, wszystko już jasne. Meczu też nie powinno się grać, tylko od razu finał z Niemcami w Kijowie 1 lipca 2012.
Pozdrowienie dla normalnych!
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Patrząc realnie, Portugalia nie stoi na straconej pozycji. Szukanie niespodzianki na siłę? Wątpię, Portugalia gra po prostu dobry turniej i finał jest w ich zasięgu. Najbardziej przychylam się do typu Mesuta, czyli 0-0. W półfinałach zazwyczaj jest mnóstwo kalkulacji i taktyki. Drużyna nie może popełnić najmniejszego błędu, bo nie ma nic gorszego niż odpaść na ostatniej prostej.
Hiszpania będzie prowadzić grę i to nie ulega wątpliwości. Jednak jeśli wyjdą bez napastnika, będzie im ciężko. Będą klepać, klepać, podawać między sobą ale bez napastnika gra nie idzie im tak jak dawniej. Widać to ewidentnie, czuć hamulec gdy wychodzą z akcjami. Oczywiści potencjał mają dużo większy niż Portugalczycy i są faworytem, ale w tym turnieju mnie nie porywają.
Portugalia gra świetnie w obronie, ale bardzo nieskutecznie z przodu. Z Hiszpanią mogą mieć 1,2 sytuacje. Ciężko będzie im strzelić bramkę, wielka nadzieja w strzałach Ronaldo.
Portugalia podobnie jak Hiszpania gra bez napastnika, całą grę robią Ronaldo i Nani, napastnik jest w tej drużynie tłem.
Tak jak wspomniałem, Hiszpania będzie prowadzić grę, ale naprzeciw mocnej obronie Portugalczyków i grając bez napastnika będzie im ciężko o bramki. Przecież w meczu z Francją sytuacji mieli jak na lekarstwo. Podobnie w meczach grupowych (z wyłączeniem Irlandii). Wynik jest dla mnie sprawą otwartą, ale scenariusz spotkania jest przewidywalny do bólu.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Portugalia-Hiszpania

Takie starcie między tymi ekipami o wysoką stawkę mieliśmy dość niedawno bo w 1/8 finału na mundialu w RPA. Z tego co pamiętam to ten mecz toczył się całkowicie pod dyktando hiszpanów i portugalia nie miała nic do powiedzenia, choć skończyło się tylko 1:0. Wydaje mi się że teraz hiszpanie są nieco słabsi, portugalczycy z kolei nieco dojrzeli i moim zdaniem teraz mecz powinien być bardziej wyrównany. Kursy wystawione raczej prawidłowo. Choć pewnie fani czy to jednych czy drugich będą widzieć value po swojej stronie. Typersko 1x2 dla mnie no bet, a kibicować będę tym słabszym czyli portugalii.
 
lukasz80 88

lukasz80

Użytkownik
Portugalia na tym turnieju gra nieżle,zaczeli od porażki z Niemcami gdzie nie byli drużyną gorszą przynajmniej moim zdaniem.Następnie pokonali Danię i Holandię wychodząc z bardzo silnej grupy.W ćwierćfinale pokonali Czechów gdzie ich przewaga nie podlegała dyskusji.Co ciekawe w listopadzie 2010 roku spotkały się obie drużyny w meczu towarzyskim który odbył się w Lizbonie gdzie Portugalia rozbiła tam Hiszpanię 4-0,co ciekawe w wyjściowym składzie Hiszpanii wystąpił praktycznie taki skład jakim grają na tym turnieju oprócz(Puyol,Capdevila,David Villa),natomiast w składzie Portugalii(Eduardo,Ricardo Carvalho,José Bosingwa,Carlos Martins).Jeżeli nie wyjdą tak wystraszeni jak Francuzi to myślę,że uda im się awansować.

Portugalia - Hiszpania Typ - 1 [4,10] Fortuna
Portugalia - Hiszpania Typ - 1X [ 1,85] Fortuna
Dodatkowo
Portugalia - Hiszpania Typ - Portigalia powyżej 5,5 rzutów rożnych [2,15] Fortuna
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
zacznę może od spostrzeżeń na temat Hiszpanów. Jak dla mnie, Hiszpania do tej pory grała na &quot;pół gwizdka&quot;, przynajmniej takie odniosłem wrażenie podczas spotkań grupowych. Niestety nie dane mi było uważnie oglądać spotkania z Francją, jednak to co widziałem momentami wyglądało na bardzo dużą przewagę piłkarzy z Hiszpanii nad Francuzami, których bądź co bądź dość dużo osób uważało za faworyta nawet do wygrania EURO ( ???? ). Portugalia jedyny POWAŻNY sprawdzian miała z Niemcami i wypadła blado. Piszę poważny ponieważ Dania nie była wymieniana wśród faworytów grupy B (chociaż zagrała w niej naprawdę bardzo dobrze i była o krok od wyjścia z grupy), a Holandia na tym turnieju była cieniem samej siebie skłóconą drużynką, która mimo wszystko napsuła krwi troszkę Portugalczykom. W ćwierćfinale zmierzyli się z tragicznymi Czechami którzy rzutem na taśmę wyszli z GRUPY ŚMIECHU. Wygrali 1-0, mieli dużo okazji jednak także bardzo się męczyli zanim wpadła bramka. Jeżeli słabiutkim Czechom którzy oddali im całkowicie pole gry i ograniczali się do kontrataków strzelili tylko jedną bramkę, trochę nie widzę aby pokonali Ikera więcej niż jeden raz. Ciężko przewidzieć co zarządzi Bento, ale zapewne kontratak bo granie otwartej piłki z Hiszpanami to z lekka samobójstwo. W obronie Hiszpanów zagra dwóch kolegów z klubu CR7 czyli Ramos i Arbeloa i właśnie ten drugi będzie grał na stronie Ronaldo, więc myślę, że nie będzie on tak szalał jak z Czechami. Na bramce mamy Ikera który także wie bardzo dużo o Ronaldo i jego sposobach strzelania, wiadomo niektórych strzałów nie da się obronić lub przewidzieć jednak myślę, że tutaj Ronaldo nie będzie miał tyle okazji co w innych meczach. Styl Hiszpanii jest prosty do przewidzenia, klepanie, klepanie i jeszcze raz to samo, bardzo ładnie do akcji podłącza się Alba i to właśnie lewa strona z Albą i Iniestą będzie najgroźniejsza, chociaż po prawej Silva także będzie dawał radę. Uważam, że Portugalia jest w stanie wygrać ten mecz, ale tylko jeżeli Cristiano będzie miał pomoc od swoich kolegów w kontratakach, co póki co nie miało miejsca bo i Nani i Postiga mają fatalną skuteczność na tym turnieju. Hiszpania stworzy sobie parę dobrych okazji i zapewne wykorzysta 2-3, Portugalia pewnie strzeli z jednego gola i z tych przemyśleń wynikają takie typy:
-Hiszpania @1.98 betsafe
-over 2.5 @2.60 bet365, tobet
-DW: Hiszpania 2-1 @9.50
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
f-by-ferragamo 41

f-by-ferragamo

Użytkownik
Taktyka Del Bosque bez napastnika, długie rozgrywanie piłki i pełna, spokojna kontrola gry, Porugalia cierpi na brak klasycznego napadziora, bo zarówno Postiga i Almeida odstają od pewnego poziomu - poziomu do którego choćby przyzwyczaił nas Nuno Gomes. Ronaldo się niby rozkręcił, zaczął strzelać, ale to wieczny pechowiec, bo ileż prób w meczu z Czechami i te nieszczęsne słupki i płacz w stronę niebios. Teraz na drodze stanie kolejny świetny gk czyli Iker, obrona lepsza niż ta, którą dysponują Pepiki. Należy też wziąć poprawkę, że to nie Portugalia będzie prowadziła grę, więc okazji do strzelania gola będzie teoretycznie mniej, a zatem CR7 módl się do Boga, żebyś się szybciej wstrzelił niż w ćwierćfinale. z Kolei Hiszpania nie gra tak szybko jak wcześniej, jedynie z outsiderem Irlandią pograli szybciej, bo przy takim poziomie rywala można było śmiało sobie to na pozwolić. Teraz inna faza turnieju, rywal bardziej wymagający, więc nieco inne prowadzenie gry, a gdy strzelą gola będzie większa ostrożność. Reasumując nie powinno paść wiele bramek, tyle że under 2.5 po 1.60 średnio mnie kusi.
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
rzadko zgadzam sie z FABIK10 - ale teraz znalazl super typ
przeanalizowalem ten typ i on nie ma mozliwosci nie wejsc - musialby sie cud zdarzyc...
RONALDO - najwiecej goli w zespole POR - 1,21 - 11/10 betsafe (nie ma limitu - przy 2 tys zł) - dalej nie sprawdzalem..
otoz tak :
Zawodnik Gole Mecze
Cristiano Ronaldo3 4
Silvestre Varela 1 2
Hélder Postiga 1 4
Pepe 1 4
Helder juz nie zagra na EURO - kontuzja - natomiast zagra NELSON lub HUGO ale obydwoje nie sa w stanie strzelic 2-3 goli jest to po prostu nieprawdopodobne. Albo CR zagra na srodku...zobaczymy.
Varela to tylko rezerwowy i na pewno nie zacznie w 11 bo na jego pozycji gra NANI, chyba ze zagra jako 2 skrzydlowy ale watpie na tak ofensywna taktyke, wiec tylko lawa.
Pepe ok - stale fragmenty gry itd ale 2 goli to on nie strzeli nie ma opcji.
Licze ze jak juz POR cos strzeli to bedzie to gol CR nie no po prostu nie ma opcji zeby strzel kr=tos wiecej goli nawet jak wejda do finalu - w co nie wierze...
Buk sie chyba pomylil - ale ta pomylka trwa juz 2 dzien - wiec raczej nia nie jest - choc patrzac na kurs na to samo zdarzenie na UNIBET - 1,02 - wiec cos tu jest nie tak - zwrotu raczej byc nie moze - bo zaklad widnieje juz dlugo - buk zapewne liczy ze POR awansuje do Finalu i tam ktos CR dogoni - ale wtedy mamy zwrot - lub nawet wygrana - ale to wersja malo prawdopodobna...
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
anshelmo1 95

anshelmo1

Użytkownik
Bukmacherzy faworyzuja Hiszpanow dajac im 50 % szans na zwyciestwo w tym meczu , biorac pod uwage
ich sukcesy i indywidualne mozliwosci graczy lecz spodziewam sie ze zachowawcze ustawienie Hiszpanow zemsci sie na nich
Portugalczycy pojda tropem Realu z Barcelona , wczesniej juz o tym mowilem ale jeszcze raz przypomne-chodzi o uniemozliwienie rozgrywania
pilki na swojeej polowie i agresywne atakowanie obroncow , dlugiej pilki &quot; La Roja &quot; nie bedzie w stanie zagrac na niskich zawodnikow w przednich formacjach.
Myslalem ze Blanc juz zastosuje ten sposob ale okazal sie marnym strategiem.Kurs na zwyciestwo Portugalii jest genialny.Polecalbym obstawic HT/FT 1/1 ( wynik do przerwy/wynik koncowy).Na expekcie w tym momencie kurs wynosi na to 8.00 zl
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
znaczy zaklady na over fajne - biorac pod uwage dobor sedziow - czesto gwizdza powyzej 30 fauli...ale teraz patrzac przez pryzmat - szokujacych danych o faulach w cwiercfinalach - gdzie w zadnym meczu nie padla suma wiecej niz 20...- co bylo dla mnie szokiem - co prawda w meczu SPA i ENG gralem undery ale lini ok. 30 to w pozostalych cwiercfinalach bylem przekonany o overach - i jakby linie byly ustawione tak jak teraz na 22,5 - zapewne wszyscy by grali i pisali ze lokaty , zaklady roku - nie powiem sam bym zagral ale na tego typu zaklady trzeba podchodzic z dystansem - to nie jest posiadanie pilki tylko faule... ja ogolnie nie zagram tego zakladu bo caly kapital wsadzilem w CR7 ale nie szalejcie bo moze byc jak w 1/4 malo fauli - przeciez tam tez powinny trzeszczec kosci a jednak byly to czyste mecze... wiec uwzajcie...
 
D 224

dboniem

Użytkownik
na Unibecie znalazłem ciekawy zakład
Strzały w światło bramki zawodnika (uwzględniając dogrywkę):
Cristiano Ronaldo:
ponad 2,5 2,2
poniżej 2,5 1,65
Każdy rzut wolny i oczywiście karny należy do Ronaldo, również często strzela on z daleka, więc myślę, że typ jest przynajmniej do poważnego przedyskutowania.
Bo z drugiej strony może się zdarzyć, że dostanie indywidualne krycie, bądź podwojenie na każdym kroku i nic z jego gry nie będzie wynikało...
Póki co staram się znaleźć jego statystyki z wszystkich meczów na których grał, szczególnie pierwsze dwa w fazie grupowej.
Znalazłem statystyki strzałów C.Ronaldo na EURO 2012
http://euro2012.tvp.pl/6690781/C.%20Ronaldo
Portugalia-Niemcy 4 strzały 4 celne
Dania-Portugalia 5 strzałów 2 celne
Portugalia-Holandia 10 strzałów 5 celnych
Czechy-Portugalia 8 strzałów 1 celny
 
Z 582K
Wszyscy raczej stawiaja na zwyciestwo Hiszpani,a mnie gra tej druzyny niepowala i mysle ze Portugalia ma duze szanse zeby wywalczyc awans do finalu.Ronaldo ktory mnie wczesniej nieprzekonywal wtych mistrzostwach gra bardzo dobrze i swietnie wspolpracuje z klolegami.Niezdziwie sie jezeli wlasnie ten pilkarze zadecyduje o zwyciestwie swojej druzyny.Hiszpania juz wygrala bardzo duzo w ostatnich latach i teraz kolej na zmiany.W lidze mistrzow mialbyc final Barcelona -Real i wiadomo jak sie skonczylo.teraz tez moze byc podobnie i bedzie final Wlochy -Portugalia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom