>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Ulubiony snookerzysta

K 0

karoleks85

Forum VIP
Zapraszam do wpisywania ulubionych snookerzystów a że niedługo mistrzostwa świata - napiszcie kogo uważacie za faworyta.

Ulubiony snookerzysta: Neil Robertson

Faworyt mistrzostw świata: Neil Robertson lub Ken Doherty
 
W 2

wislak

Forum VIP
Nie znam sie za bardzo ale jakos tak bym typowal z meczy ktore widzialem:

Ulubiony snookerzysta: O&#39;Sullivan

Faworyt mistrzostw świata: O&#39;Sullivan

:jezora:
 
styluss 0

styluss

Użytkownik
Ulubiony snookerzysta : Andrew Higginson oraz Ronnie O&#39;Sullivan , Ken Doherty,

Faworyt na Mistrzostwa : Ronnie O&#39;Sullivan lub G. Dott.
 
M 0

man-of-the-matc

Użytkownik
Ulubiony snookerzysta: Po turnieju China Open zdecydowanie Graeme &quot;$$$&quot; Dott a do tego bardzo lubie młodego Judda Trumpa.

Faworyt mistrzostw świata: Zrobiłem sobie rozpiskę i widzę, że mecze bardzo ciężko rozłożone, teoretycznie Dott ma najłatwiejszą drogę do finału i na niego właśnie stawiam.
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Ulubiony snookerzysta: Stephen&#39;owie - Maguire i Hendry ;-)
Faworyt MŚ: Jak co roku w odpowiednim momencie formę łapie Dott. Faworytem zawsze jest również Ronnie, ale najbardziej chciałbym wygranej Hendry&#39;ego :jezora:
 
M 0

mojo

Użytkownik
Najlepsza stara gwardia: Steve Davis oraz Stephen Hendry :spokodfhgfh:

Oglądam ich od ponad 10 lat i są to moi ulubieni snookerzyści z nowych lubię Shaun&#39;a Murphiego

Faworyta uważam że nie ma. Dopiero pierwsze mecze pokażą kto w jakiej formie jest. A typowanie teraz zwycięzcy to czysta ruletka. :mrgreen:
 
sibrejk 3

sibrejk

Użytkownik
Mój ulubiony snookerzysta to Matthew Stevens ????
a faworytami do tytułu mistrza Świata w tym roku byli według mnie O&#39;Sullivan i Robertson
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
Jest kilku sympatycznych snookerzystów, których moim zdaniem nie da się nie lubić. Zaliczam do nich Ronniego - jak on gra zawsze przy stole dzieje się coś ciekawego (vide - jak mało się nie pobił 2 lata temu z Ebdonem przy stole :mrgreen: ), Stevensa też lubię - chociaż to, co zrobił na ostatnich MŚ woła o pomstę do nieba ???? , no i w końcu Ding - zabójca o twarzy dziecka :grin: ;-)
 
Do góry Bottom