>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/4 finału Anglia - Włochy [24.06]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik

24.06.2012[Kijów]
VS

Anglia - Włochy
2,90 3,10 2,55 Tobet​

Na Anglików nikt nie liczył, a zdołali wygrać grupę D i trzeba powiedzieć obiektywnie, że grali dobrze. Taktyka defensywna na mecz z Francja sie sprawdziła. W meczach ze Szwecją i Ukrainą zagrali bardziej odważnie. Wrócił Rooney i zdobył od razu gola. Gerrard muszę przyznać, że gra dobry turniej czego się nie spodzeiwałem bo przeciętnych występach w Premiership. Welbeck i Young wspierać będą Rooneya, a po drugiej stronie Milner zawsze dający maxa z siebie.
Po pzreciwniej stronie Włosi, którzy również dobrze zaprezentowali się w meczach fazy grupowej. Nie dali się Hiszpanom. Co prawda wygrali tylko z Irlandia ale gra daje nadzieje na dobry turniej Squadra Azzurra.
Cieżko wskazać faworyta. Zapraszam do dyskusji;)
 
anshelmo1 95

anshelmo1

Użytkownik
W tym meczu rowniez bedzie malo bramek.Ciekawe , ktora ekipa bedzie prowadzic gre....mozliwe ze Włosi majacy Pirlo.Pewniakiem wydaje sie byc typ
, ze obydwie druzyny nie strzela bramki , remis do przerwy 0-0 i under 2.5 gola.Jak juz wczesniej wspominalem , mocno bede zaskoczony gdy w
cwiercfianalach nie zobaczymy wyniku 0-0.Anglicy postawia na defensywe i tak samo Italia co jest juz niemalze tradycja.Jedni i drudzy nie sa uwazani za kandydatow na mistrza co moze okazac sie ich sila.
 
f-by-ferragamo 41

f-by-ferragamo

Użytkownik
Nie pokoju mnie postawa defensywy Anglików. W ich poczynania wkrada się sporo nerwowości i gdyby nie świetna postawa pewnego punktu reprezentacji Harta mogło by nie być tak kolorowo. W przodzie wygląda to lepiej, ale liczyłem, że się bardziej rozkręcą. Young poniżej oczekiwań, uparte stawianie na Milnera też nie wnosi wiele. Rooney nieco ożywił przód, ale widać, że brakuje mu ogrania. Ta wyśmiewana kadra ma naprawdę spore możliwości, ale wciąż nie jest w stanie wykorzystać ich w 100%. Włosi, potrafili zatrzymać Hiszpanię, z Chorwacją mimo remisu to oni nieco bardziej przeważali, planowo wygrana z Irlandią, rozkręcają się. W ataku pewnie od początku Mario, bo nikt tak świetnie nie zna angielskich obrońców jak on – choć z drugiej strony może to też być przeszkodą, ale trójkąt Lescott Hart Ballotelli może być bardzo ciekawy. Wariujący elektron Cassano z pewnością naspuje sporo krwi obronie jeśli ta w dalszym ciągu będzie sobie tak poczynała. Całe moje przemyślenia krążą wokół remisu, bo żadna ze stron nie wybija się bardziej na tle drugiej. Italia pewniejsza na tyłach, większy potencjał w ofensywie po stronie Anglii. Dużo mogą znaczyć indywidualności i tak po stronie Anglii powinno być to trio Gerrard-Rooney-Welbeck, po stronie Włoch Pirlo-Cassano. Póki co nie podjąłem co zagram - a może nie zdecyduję się na żadną opcję, bo mecz niełatwy do przewidzenia
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Włosi stracili tylko dwie bramki do tej pory, Buffon jest w formie, obrona też bez zarzutu, ale utrata Chielliniego będzie na pewno bolesna. Anglia zagra defensywnie, ponieważ z Włochami ciężko odrabia się straty. Może być dogrywka lub karne a w nich raczej przybysze z Wysp szczęścia raczej nie mają.
Dobrze by było jakby zaczął Di Natale a Balotelli wszedł później. Balotelli ostatnio gdy wszedł z ławki był strasznie rozbrykany i grał dobrze, a gdy grał od początku to prezentował się słabo.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Do tej pory na euro w każdym meczu padał co najmniej jeden gol. Tak sobie myślę że jak na tej imprezie ma paść wynik 0:0 to ten mecz wydaje się dobrym kandydatem. Anglicy na tym turnieju raczej skupiają się na pilnowaniu tyłów i wolą grać z kontry. Włosi też raczej nie są drużyną która lubi prowadzić grę. Nie wydaje mi się aby któraś z drużyn podjęła się jakichś szalonych ataków od początku. Spodziewam się piłkarskich szachów i być może jeden gol roztrzygnie losy, a kto wie być może trzeba będzie dogrywki i ew. karnych.
Za drobne można spróbować

DW 0:0 kurs 7 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tomek18 47

tomek18

Użytkownik
Do tej pory na euro w każdym meczu padał co najmniej jeden gol. Tak sobie myślę że jak na tej imprezie ma paść wynik 0:0 to ten mecz wydaje się dobrym kandydatem. Anglicy na tym turnieju raczej skupiają się na pilnowaniu tyłów i wolą grać z kontry. Włosi też raczej nie są drużyną która lubi prowadzić grę. Nie wydaje mi się aby któraś z drużyn podjęła się jakichś szalonych ataków od początku. Spodziewam się piłkarskich szachów i być może jeden gol roztrzygnie losy, a kto wie być może trzeba będzie dogrywki i ew. karnych.
Za drobne można spróbować

DW 0:0 kurs 7 fortuna

Jeśli chodzi o grę Anglików z kontry to było tak tylko w meczu z Francuzami. Spowodowane było to, że w przodzie grał osamotniony Welbeck a miał go wspomagać Young. Była to typowa defensywna taktyka właśnie na kontry, a raczej grę długą piłką na napastnika. Od dwóch spotkań to sie poprawia, bo grał Caroll a teraz wrócił jeszcze Rooney. Z meczu na mecz coraz lepiej wygląda również Gerrard. Na miejscu trenera Anglików wpuściłbym wcześniej Wallcota, gdyż Włosi grają 3 obrońców. Szeroka gra szybkimi skrzydłowymi może spowodować, albo przejście na 4 defensorów (więcej miejsca w środku pola) labo rozciągnięcie 3 obrońców przez co łatwiej można dać prostopadła piłkę.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
To może być mecz do jednej bramki.Anglia powoli się rozkręca naładowany Rooney strzela gola czy on też ich poprowadzi do półfinału? Oczywiście Włosi jak to oni mistrzowie obrony,ale w takim pojedynku strata jednej bramki wynik spotkania może przesądzić. Mój typ to remis
Może mi ktoś wyjaśnić, co taki wpis robi w tym temacie:?:
1.Mecz do jednej bramki (czyt.dominacja i wysokie zwycięstwo Anglii)
2.jednak jedna bramka może decydować:]
3.a nie, jednak remis:razz:
Nauczcie się pisać ze zrozumieniem;)
No dobra, to i ja napiszę coś o tym spotkaniu...
Po obejrzeniu wszystkich spotkań obu reprezentacji na Euro 2012 faworytem wg mnie są Włosi. Zaznaczam, że nie jestem obiektywny w tym przypadku no ale...
Anglicy defensywnie z Francją - a mimo to Francja powinna wygrać ten mecz, bo dominowała zdecydowanie...
Fajny mecz dla oka ze Szwecją - ale przy 1:2, to Szwedzi zagrali kaszankę...
No i Ukraina - powiedzmy sobie szczerze, współgospodarze ME byli drużyną lepszą... Owszem Anglicy nie musieli atakować, ale fakt jest faktem...
Włosi z Hiszpanami - pozbawili Hiszpanów ich atutów, idealnie zagęszczali środek boiska, gdyby tylko Balotelli był bardziej ogarnięty... Trochę odpowiednik spotkania Anglia-Francja, z tym że Hiszpania&gt;Francja, a i Włosi zdecydowanie lepiej wypadli na ich tle, niż Anglicy na tle Francji...
Chorwacja - 1.połowa całkowita dominacja zwieńczona piękną bramką z wolnego Pirlo, w drugiej było już gorzej, ale Chorwacja w mojej ocenie ma większy potencjał w szybkiej grze ofensywnej...
Irlandia - kontrola i dominacja przez całe spotkanie...
Obiektywnie, to obie drużyny bdb bronią i powinno być underowe spotkanie... Początek to raczej badanie przeciwnika, bo wątpię, żeby ktoś ruszył do ataku...
Skoro grają dwie zbliżone drużyny o predyspozycjach defensywnych, to wypada zagrać X (połowa lub koniec) @ 1.53✅ Bwin lub bardziej &quot;patriotycznie&quot; 2 (w przypadku remisu w regulaminowym czasie gry otrzymasz stawkę z powrotem) @ 1.80 Bwin
 
holdenvxr8 24

holdenvxr8

Użytkownik
Ja tu napiszę taką analizę trochę na &quot;czuja&quot;. Wszyscy widzieliśmy na co stać te drużyny w 3 meczach fazy grupowej. Włosi wyglądali dobrze w meczu z Hiszpanią, nie wiele zabrakło im do pokonania Chorwatów, wygrali dopiero z Irlandczykami, którzy wszystko przegrali, ale walczyli. Włosi to nie od dziś wiadomo drużyna turniejowa, tak było zawsze, poza kilkoma wyjątkami, sądze jednak że odpadną z Euro po meczu z Anglią, dlaczego? Już wyjaśniam skąd taka teza. Anglicy przyjechali na wielki turniej pierwszy raz od nie wiadomo kiedy bez żadnej presji, nikt w kraju, żadni fachowcy w nich nie wierzyli a po fazie grupowej pozostawili po sobie dobre wrażenie, często bywa że turniej wygrywa drużyna która przed pierwszym gwizdkiem nie jest w pierwszym szeregu faworytów. Myślę że stać ich jeszcze na więcej w tym turnieju. Dla Anglików od wielu lat barierą nie do przejścia jest ćwierćfinał, myślę że w końcu awansują do półfinału, na tym turnieju zrobili coś innego czego nie udawało się im nigdy pokonali Szwedów w meczach o punkty, wygrali z drużyną która przez lata była dla nich nie wygodnym rywalem. Nie żebym się sugerował tylko takimi przesłankami, ale na MŚ czy EURO padają wyniki o których nikt by wcześniej nie pomyślał.
Poza tym włosi mają Balotellego, z Man City, Anglicy go znają i pewnie będą wiedzieli jak go sprowokować by wyleciał z boiska, jeśli będzie grał oczywiście. Każdy chyba widział mecze jednych i drugich w grupach więc nie będę tutaj nic szczególnego pisał, szanse są wyrównane i to o czym wcześniej pisłaem przechyla szalę na korzyść Anglików i na nich postawię.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
strzelec gola Marchisio @7,00
Anglicy typowani przez wielu raczej na niewypał mistrzostw jak narazie zaprezentowali się pozytywnie, wygrywając silną grupę K choć sama grana kolana nie rzucała. Kilku młodych zawodników grających bez kompleksów, styl gry raczej z kontry wystarczył na pierwsze 3 mecze. O Włochach pisałem sporo przed meczem z Hiszpanią, Prandelli drużynę na euro ze względu na kontuzje i afery budował na pare dni przed, jednak w pierwszych 3 meczach również pokazali się pozytywnie. Trener nie bał się odważnych rozwiązań w kadrze zadebiutował Giaccherini po dłuugiej przerwie wrócił Di Natale a zespół ustawił na 3 obrońców. Zresztą ciekawie tak gra wyglądała bo gdy się bronili 4 obrońca stawał się nominalny pomocnik a napastnik z zamiłowania De Rossi, który z Irlandia zagrał dla odmiany na skrzydle :p
Jeżeli szukać by tam jakiś argumentów poza meczowych to na pewno Włosi bedą mieli po swojej stronie publiczność w Warszawie bo wiadomo że każdy normalny Polak nie przepada za Niemcami czy Anglikami, poza tym mieli więcej wolnego przed ćwierćfinałem. W półfinale czekają Goebbelsy i na pewno fajnie było by zobaczyć kolejny mecz Italii z Niemcami bo po półfinale w 06 Ci drudzy mają coś do udowodnienia.
Buki dają szanse po równo dla mnie są 2 powody dlaczego awansują Włosi. Pierwszy to Andera Pirlo. Jak narazie jeden z najlepszych jeśli nie najlepszy zawodnik na euro 2 asysty i bramka, praktycznie każda akcja przez niego przechodzi, widzi wszystko, kiedy trzeba przyśpiesza lub kiedy trzeba zwalnia, podaje, dośrodkowuje, strzela, klasowy rozgrywający środka pola nawet nie ma sensu porównywać kogokolwiek do niego z kadry Anglików. Jeżeli będzie miał swój dzień może przechylić zwycięstwo. Drugi powód to Mario Balotelli. Można napisać że Anglicy go znają bo gra w City ale równie dobrze można napisać że Mario zna realia Angielskiej piłki o ile w ogóle takie coś w ogóle istnieje bo o sile ligi stanowią przecież gruubo opłacani cudzoziemcy. Chodzi mi jednak o to że grając przeciwko komuś wiadomo z grubsza co może zagrać, grając przeciwko Balotelliemu nie wiadomo nic, chociaż wiadomo że może to i pójść w drugą stronę i być zupełnym antybohaterem.
Nie zagra raczej Chiellini w obronie i jest to ogromna strata bo zastępujący go Bonucci jest przynajmniej o klase gorszy, na szczęście gotowy do gry jest już Barzagli najlepszy obrońca serie A tamtego i pewnie też i tego sezonu. Na plus dla Anglików moim zdaniem oba skrzydła, Włosi jednak nie mają klasowych skrzydłowych, boki obronych również bywały lepsze a Young, Milner czy Walcott mogą tutaj narobić krzywdy. Poza tym Włochom jakby starcza sił na 60-70 min potem gra siada i również tutaj rywal może szukać swojej szansy.
Jeżeli chodzi o liczbę bramek wcale bym tak się nie spodziewał małej ilości. Włosi nie grają na większość reprezentacji na 1 napastnika, to jest raczej stara szkoła na 2 w ataku, powiedział bym że grają dobrze w defensywie niż grają defensywnie, jak szybko ktoś strzeli bramkę to raczej mecz będzie otwarty.
Co do strzelców bramke to Włosi już długi czas nie maja zawodnika &quot;odpowiedzialnego&quot; za to. Gole rozkładają się w miare po równo po kilku zawodników. Swoje szanse mieli także i Thiago Motta oraz Marchisio i nie zdziwił bym się gdyby właśnie ten drugi coś strzelił bo wiem że im trudniejszym mecz to Claudio prezentuje się lepiej. Oczywiście wszystko co napisałem jest mało obiektywne.
Posiadania piłki, faule, zmiany itd zostawiam fanom statystyk ????
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Kolejna paczka typow statystycznych bo ostatnio ładnie wchodzi (tfu tfu).
Włochy wiecej spalonych ✅
2,20

expekt
Kurs lekko przesadzony. Angole 5 spalonych z Francja ale potem 0 ze Szwecja i 0 z Ukraina. Włosi nie wiem czy specjalnie czy nie ale w kazdym meczu grupowym po 3.
Teraz troche o stylu gry. Z Francja ustawienie Angilkow dziwne bo Young byl cofnietym napastnikiem a Welbeck na szpicy i to wlasnie oni obaj byli lapani i do tego Oxlade na lewej. Teraz wszystko sie zmienilo. Oxlade na lawce, Young przesuniety na jego pozycje i juz nie robi ofsajdow. Welbeck tez sie uspokoil bo i rywale inni ale dostal tez Rooneya. Ogolnie styl gry Anglikow to dluga pilka ale jakos na spalonych nie sa lapani procz 1 meczu.
Wloskiego stylu opisywac nie trzeba. Ciagle granie na granicy spalonego, szybcy napastnicy ktorzy chca sie urywac obroncom ( mowa o Cassano czy Di Natale) oraz leniwy Balotelli ktoremu czasami rowniez nie chce sie wrocic za obroncow. Przy remisie zwrot wiec kursik jak dla mnie swietny.
Włochy wiecej fauli ⛔ moze zabraklo sporo ale kto ogladal ten widzial komu nie gwizdal proenca a komu gwizdal
1,85

expekt
Kolejny atrakcyjny kurs bo staty mowia wyraznie kto czesciej fauluje. Wlosi 15,15 i 19 w grupie co daje nam srednio 16,3 faula na mecz a Angole 13,10 i 7 co daje nam 10 fauli na mecz. Roznica ogromna i nic tylko zaufac statom. Patrzac przez pryzmat stylu gry to Wlosi faktycznie czesciej lapia za koszulki, szarpia czy kopia. Anglicy jak fauluja to wiadome jest ze to ostateczna koniecznosc.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Eurosport.pl zamieścił dzisiaj ciekawą informację na temat Włochów:
http://www.eurosport.pl/blog-arsene-a-wengera_blog126/wenger-wlosi-wciaz-maja-szanse-na-mistrzostwo_post1260015/blogpostfull.shtml (screen jako załącznik, że to nie jest fake) ????
A na poważnie. Myślałem o tym meczu sporo i rozumiem, iż obecnie kursy są wyrównały (był lekko niższy na Włochy) - ponieważ to będzie prawdziwa loteria. Anglicy od lat mają problemy z ćwierćfinałami i po prostu nie są w stanie przeskoczyć pewnej fazy rozgrywek a Włosi z kolei są trochę nieobliczalni - na plus przemawia to, że Balotelli zna angielski football - z Lescottem i Milnerem gra w klubie i wie na co ich stać czy też bramkarza Harta. To jest duża przewaga zagrać przeciwko piłkarzom, których się dobrze zna.
Buffon to jeden z najlepszych bramkarzy świata - więc raczej Anglicy żeby go pokonać będą potrzebowali sporej ilości szans.
Dla mnie to najlepsza para ćwierćfinału. Jeżeli dojdzie do meczu Niemcy - Włochy to będzie to wspaniały klasyk ME. Jeżeli wyjdą Anglicy to dla mnie znaczy to tylko tyle, że Niemcy mają finał. Ponieważ nie wierzę by Anglicy mogli coś ugrać z Niemcami.
 
micolinho 16

micolinho

Użytkownik
Dla mnie ten mecz jest trudny do obstawienia, jednak sklaniam sie ku Wlochom, bez przesady ale Anglicy mimo zwyciestwa w grupie graja TOTALNA padake! Ukraina potrafila narzucic im styl gry, mimo ze grali w najlepszym skladzie z Roo na czele. Oczywiscie Anglia wygrala ten mecz, ale niezasluzyla na to. Wlosi mi imponuja taktycznie i mysle ze to oni beda gora! ????
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Mecz to jedna wielka loteria. Ale jest coś co zainteresowało mnie szczególnie. Ci co spodziewają się remisu, dogrywki, ewentualnych karnych, wyrównanego meczu mam pewien argument...
Anglicy mają fatalny bilans konkursów jedenastek. Przegrywali w nich m.in. podczas Euro 1996 i 2004, a także na MŚ w latach 1990, 1998 i 2006. Co więcej, 25-letni Hart nie ma jeszcze żadnego doświadczenia w bronieniu tych stałych fragmentów gry na najważniejszych imprezach, podczas gdy Buffon zdobył w Niemczech w 2006 tytuł mistrza świata właśnie po serii rzutów karnych przeciwko Francji.
źródło
Im bliżej końca meczu, przy stanie remisowym - to Włochom daję większe szanse.
Typ: awans - ITALIA

1.91
 
G 1

gohan44

Użytkownik
Również skłaniam się ku Włochom. Lepiej prezentowali się w fazie grupowej. Grali bardzo pewnie, a liczba punktów nie do końca odzwierciedla ich grę. Anglia z kolei nie grała zbyt dobrze. Ledwo wygrali ze słabą Szwecją, niemiłosiernie męczyli się z Ukrainą i zremisowali z przeciętną Francją. W tym meczu stawiam na awans Włochów. Kurs 1.90 to wspaniały prezent na zakończenie ćwierćfinałów. Najważniejszym ogniwem Włochów jest Andrea Pirlo, który rozgrywa świetny turniej. Dodatkowo Włosi mają doświadczenie turniejowe. Ich żywiołem jest faza pucharowa, gdzie wreszcie mogą grać bezpiecznie z tyłu i nie bać się, że zdobędą tylko 1 punkt. Tak jak napisał kolega wyżej, jeśli dojdzie do karnych, to więcej szans daje doświadczonym Włochom z Buffonem na czele niż roztrzepanym Anglikom.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
typ : ITA strzeli gola
kurs 1,44
bet 365
Wlosi strzelali do tej pory bramke w kazdym meczu.
Wedlug mnie maja bardzo niebezpieczna formacje ofensywna. Anglia w obronie poza Hartem na tym turnieju bardzo przecietna.
Mysle, ze to moze byc mecz, w ktorym padnie kilka bramek mimo, ze na papierze moze to wygladac inaczej.
Sprawa awansu jest dla mnie trudna, ale sklaniam sie ku Wlochom. Mysle, ze strzela Anglii w ciagu 90min gry bramke.
 
windover 21,6K

windover

Użytkownik
Włochy - Anglia (20:45, Kijów, Stadion Olimpijski)

Kolejny hit w tej fazie ,ale inaczej być nie mogło bo to już ostatni ćwierćfinał. Włosi na każdej dużej imprezie są faworytem do medalu i tak też jest na naszym euro jednak po fazie grupowej mam wielkie wątpliwości co do nich ,świetny Pirlo wraz z Cassano to trochę za mało. W fazie grupowej było już zdaję się ledwo, ledwo. Azzurri ograli najsłabszą drużynę turnieju Irlandię zremisowali po ciekawym meczu z Hiszpanami oraz frajersko zremisowali z Chorwacją jednak to wystarczyło do samego awansu. Cesare Prandelli nie będzie mógł skorzystać dziś z usług bardzo eleganckiego na boisku Giorgio Chielliniego którego na środku obrony zastąpi Leonardo Bonucci zaś pod znakiem zapytania stoi występ Thiago Motty ,który zmaga się z urazem ścięgna. Anglicy na ten turniej przylecieli bez presji ,najpierw zmiana trenera ,miał być były już trener &#39;&#39;Kogutów&#39;&#39; a jest tylko Roy Hodgson tuż przed rozpoczęciem euro z powodów różnych urazów wypadli Rio Ferdinand, Gary Cahill oraz Frank Lampard zaś jak dobrze pamiętamy w dwóch pierwszych meczach fazy grupowej nie mógł zagrać Wayne Rooney. Synowie Albionu w fazie grupowej zremisowali z Francją oraz wygrali ze Szwecją i Ukrainą choć nie mało kontrowersji wzbudziła nieuznana bramka dla współgospodarzy Euro. Skład Anglików na to spotkanie się nie zmienia po powrocie Rooneya Ci zagrają znów dwójką napastników a tym drugim będzie drugi napadzior MU - Danny Welbeck. Włosi w fazie grupowej według mnie w ogóle nie pokazali zaangażowania co innego ich rywale i myślę ,że może być tu różnie ale awansuje UK. przypuszczalny skład Włoch: 1. Gianluigi Buffon - 7. Ignazio Abate, 19. Leonardo Bonucci, 15. Andrea Barzagli, 6. Federico Balzaretti - 8. Claudio Marchisio, 16. Daniele De Rossi, 21. Andrea Pirlo, 5. Thiago Motta - 10. Antonio Cassano, 11. Antonio Di Natale.
przypuszczany skład Anglii: 1. Joe Hart - 2. Glen Johnson, 6. John Terry, 15. Joleon Lescott, 3. Ashley Cole - 16. James Milner, 4. Steven Gerrard, 17. Scott Parker, 11. Ashley Young - 10. Wayne Rooney, 22. Danny Welbeck

sędzia: Pedro Proença (Portugalia).
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Ja nie czaje czemu tutaj jest tyle typów w strone &quot;makaroniarzy&quot;
W meczu z Hiszpanami zremisowali 1-1 gdyż jak wiemy Hiszpania w turnieju rozkręca się z meczu na mecz grając coraz lepiej(MŚ2010 pierwszy mecz i 0-1 z Szwajcarią).Nic tam wielkiego Włosi nie pokazali Hiszpanie również.
Drugi mecz gdzie &quot;pasowało&quot; już wygrać i remis z Chorwatami.Oglądałem druga połowę meczu i &quot;jaśniej&quot; wyglądały szarże Chorwatów niż Włochów.
Ostatni mecz i wymętolone zwycięstwo nad najgorszą ekipą turnieju....
Momentami gry Włochów nie dało sie ogladać(o ile kiedykolwiek da sie ich ogladać)
W Anglii natomiast nikt nie liczył na tą kadre(wiem bo mieszkam).
Na wielu forach tak i tym wiele ludzi grało awans francji i Szwecji.
Anglicy w pierwszym meczu zremisowali 1-1 z Francją która przeważała wiekszość meczu.
W drugim stoczyli prawdziwa batalię ze Szwecją z którą wygrali pierwszy raz na turnieju mistrzowskim.
W ostatnim meczu ograli gospodarzy którzy walczyli jak równy z równym bo przy odrobinie szczęścia mogli z grupy awansować.
Może nie jest to jakieś fachowe opisanie tych spotkań ale gołym okiem widać że na ✅ jest tutaj reprezentacja Anglii.
Wszystko wskazuje na nudny mecz ale możemy się zdziwić.
 
lukiaszenko 132

lukiaszenko

Użytkownik
Jeden typ na ten mecz wpadł mi w oko. Chodzi tutaj o ilość celnych strzałów. Linia jaką wystawił expekt to 13,5 i skłaniam się ku underowi. Spodziewam się taktycznego meczu, ostrożnego z obu stron, głównym celem będzie nie stracić, więc i wielu okazji do zagrożenia bramki nie powinno być, a nawet jeśli, to przecież nie zawsze bedzie się udawało trafić w światło bramki. W dwóch wyrównanych ćwierćfinałach, czyli ESP-FRA i CZE-POR tych strzałów było odpowiednio 6 i 4. Stawka meczu i wyrównany poziom rywali wskazuje na to, że nie będzie to spotkanie otwarte. W meczu Niemców z Grekami zawodnicy trafiali w światło bramki 14 razy, co jak na mecz obfity w taką ilość goli nie jest rewelacyjnym wyczynem.
Anglia - Włochy
strzały w światło bramki
under 13,5
 
G 1

gohan44

Użytkownik
Rzeczywiście gołym okiem widać.
1. kolejka.
Włosi - Remis po zaciętym meczu z Hiszpanią. Mogli pokusić się nawet o zwycięstwo.
Anglia - Wydarty remis z wielką Francją, która gra jedną wielką kupę cały turniej ????
2. kolejka.
Włochy przeważają i kontrolują mecz z rewelacją mistrzostw - Chorwacją. W pełni zasługują na zwycięstwo, jednak rażą nieskutecznością. W końcówce chwila rozluźnienia, to prawda. Ale to typowe dla Włochów w fazie grupowej.
Anglia - Mało brakowało, a byłaby mega sensacja i wpadka ze Szwecją. Gdyby na ratunek nie przyszedł Wallcot, to Szwecja sprawiłaby mega sensacje i wygrała z Anglią. Na prawdę słaby mecz Anglii. Oczywiście Szwecja grała w tym turnieju na pewno lepiej od Chorwatów.
3. kolejka.
Włochy pewnie wygrywają z teoretycznie słabą Irlandią. Jak ta drużyna poradziłaby sobie w innych grupach? Nie wiadomo. Przed turniejem wielu widziało w nich czarnego konia turnieju.
Anglia - Udaje im się wygrać z Ukrainą po ciężkim meczu, w którym musieli grać z kontry. 1:0 + nieuznana bramka dla Ukrainy. Bardzo słaby mecz Anglików.
Dodatkowo jak już wcześniej wspomniałem Włochy uwielbiają fazę pucharową, gdzie nie muszą się bać, że zdobędą tylko 1 punkt. Mogą spokojnie grać swoje.
Kadrowo Włochy też wyglądają mi na ten moment lepiej niż Anglicy. Bardzo dobrze zaprezentowali się również ze strony taktycznej i zgrania. Dodatkowym atutem jest świetnie dysponowany Pirlo.
 
nkmichal 8

nkmichal

Użytkownik
Dla mnie najbardziej prawdopodobny jest remis. Włosi jak zwykle zagrają na zero z tyłu, a Anglicy będą grali zachowawczo i na pewno nie rzucą wszystkich sił do ataku. Jeśli uda im się wyłączyć z gry Pirlo,to włoscy napastnicy nie stworzą dobrych sytuacji. Hart dotychczas bronił bardzo dobrze i myślę, że w tym meczu również nie popełni żadnego głupiego błędu. Buffon to pewny punkt, jest w formie i obrońcy mu ufają. Jeśli Rooney albo Balotelli(który nie wiadomo czy w ogóle zagra) nic nie wyczarują sami z siebie, to po regulaminowym czasie gry powinien być bezbramkowy remis. W karnych wygrają Włosi, którzy lepiej wykonują ten element, mają lepszego bramkarza, a Anglicy w karnych przeważnie przegrywają i boją się ich jak ognia. Typuję remis, a potem wygraną Włochów w karnych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom