>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Gr D: Szwecja - Francja & Anglia - Ukraina [19.06.2012]

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP


19.06.2012 20:45 [Kijów]

VS

Szwecja - Francja
5.60 3.80 1.62 Tobet

19.06.2012 20:45 [Donieck]

VS

Anglia - Ukraina
2.15 3.40 3.30 Tobet​

Ostatnia grupa, ostatni dzień rozpusty, przed nami walka o play-off. Zwykle na tego typu turnieju gospodarzom pomagają ściany, niestety w przypadku Polski i to nie pomogło. Honoru gospodarzy broną Ukraińcy, stoi przed nimi jednak bardzo trudne zadanie, zmuszeni są pokonać spragnionych sukcesów Anglików.

W drugiej parze, zmierzająca do ćwierćfinału Francja podejmuje reprezentantów Szwecji dla których będą to już ostatnie chwilę na turnieju. Czy spragniony bramki Franck Ribéry w końcu trafi do siatki ?

Zapraszam do dyskusji ;)
 
rozpen 22

rozpen

Użytkownik
No i niestety.. udział gospodarzy zakończy się najprawdopodobniej na fazie grupowej. Anglia potrzebuje wygranej, a nie oszukujmy się, lepiej chyba trafić nie mogli... nie wierzę, żeby napotkali jakieś problemy w drodze po zwycięstwo ze słabiutką Ukrainą...

Sam remis może niestety i zapewne nie wystarczy do zajęcia 1 miejsca w grupie, Francja ma tyle samo pkt co Anglia, a będzie grała równolegle ze Szwecją, która już rownież sie pożegnała z mistrzostwami. Anglicy nie będą się na nich oglądać bo przy ewentualnych zwycięstwach Anglii i Francji, oba zespoły będą miały po 7 pkt.. Więc będą liczyły sie brameczki? Anglia pokazała w ostatnim meczu, że strzelać potrafią, zwłaszcza, że na mecz z Ukrainą wraca Wayne Rooney. Przewiduję tu czyste zwycięstwo Anglików, nawet z przewagą kilku bramek.

Anglia -1,5 @ 3.80
 
O 0

orety

Użytkownik
Gdy dokładnie dwie drużyny mają tyle samo punktów, rozpatruje się:

1.Liczba punktów zdobytych przez drużyny w bezpośrednim meczu rozegranym między nimi (tzn. w przypadku, gdy w takim meczu padł remis, przechodzi się do punktu nr 2.)

2.Bilans bramek obu drużyn, z uwzględnieniem wszystkich meczów w grupie
 
czoker 86,8K

czoker

Użytkownik
Sa jakies informacje na temat tego w jakim skladzie zagraja Szwedzi?
Tzn. czy gra cala podstawowa jedenastka czy szanse dostana zmiennicy?
Wydaje mi sie ze Francja w przypadku dzisiejszego zwyciestwa Hiszpani z Chorwacja bedzie mocno zmotywowana do wywalczenia pierwszego miejsca w grupie, czekam tylko na dzisiejsze rozstrzygniecie
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
Też poszukuje składu Szwedów na mecz z Francją?
A przede wszystkim czy za gra obrońca Olof Mellberg, który w meczu z Anglią strzelił gola i dostał żółtą kartkę. Bo został mi z długoterminowych zakładów na królów strzelców reprezentacji, że Zlatan Ibrahimović -król strzelców Szwecji 3.50 . Co wchodzi obecnie, ponieważ strzelił pierwszy bramkę. A na to, że Olof Mellberg strzeli kurs 18 w tobet i nie wiem czy kontrować.
 
A 0

armani91

Użytkownik
Ja jutro planuję postawić na Anglie. Po pierwsze potrzebują wygranej i moim zdaniem swoją grą spokojnie osiągną pozytywny rezultat - grają naprawdę dobrze, mają pomysł na grę. Jutro na boisko ma wrócić Rooney który zapewne jest głodny bramek więc to jest kolejna iskierka nadziei w drużynie Anglii. Nie wydaje mi się aby Ukraina mogła jakoś specjalnie zagrozić Anglikom.
Jutro obstawiam zdecydowane zwycięstwo Anglii i myślę czy nie obstawić, że Rooney strzeli bramkę - jak myślicie?
 
eramas 12

eramas

Użytkownik
Jutro ciekawe mecze, nie powiem. Ja jednak skupię się na spotkaniu Szwedów z Francuzami. Ci pierwsi pożegnali się już z turniejem, żadnych szans na awans do ćwierćfinału nie mają i szczerze wątpię, żeby zagrali tutaj na 100 %. Oczywiście mogą chcieć godnie zakończyć turniej, ale mimo wszystko nie wierzę w jakiś superzryw. Tym bardziej, że grają przeciwko Francji, która będzie chciała wygrać nie tylko mecz, ale i całą grupę. Francuzi już pokazali na Euro, że są niesamowicie groźni, potrafią stworzyć wiele sytuacji bramkowych. Szwedzi zapewne zagrają ofensywnie, no bo czego mają bronić? A to daje kolejny plusik przy Francuzach, którzy z kontrataków są niesamowicie groźni. Mając do dyspozycji takich kreatorów jak Nasri, Ribery, czy Benzema, dobrze podłączających się bocznych obrońców, czyli Debuchy&#39;ego i Clichy&#39;ego&#39; siła rażenia jest niesamowita. Dla mnie scenariusz tego meczu jest tylko jeden - wygrana Francji. Co więcej, można się pokusić o grę z handi -1.

Szwecja - Francja 2, 1.57 @ Bet365
Szwecja - Francja 2 (handicap -1), 2.60 @ Bet365
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Uważam że Ukraincy pomimo tej ostatniej porażki z Francuzami, gdzie szczerze mówiąc nie zagrali powalającego spotkania - nie powiedzieli jeszcze tutaj ostatniego słowa. Grają na własnym terenie i po zwycięstwie w pierwszym meczu ze Szwedami zachowują wciąż szansę na awans do ćwierćfinału z dorobkiem 3 punktów i sądze, że staną na głowach by zagrać tym razem na maks swoich możliwości. Na pewno z Anglikami łatwo nie będzie, ale patrząc na ich poczynania z Francuzami czy Szwecją, to ta gra do najrówniejszych nie należy, nie mówiąc już że w spotkaniu ze Szwecją mieli momentami całkowicie pod górkę i musieli nawet gonić wynik. Oszczędzę sobie tutaj typowanie zwycięzcy pomimo faktu ,że Anglicy są tutaj faworytem i powrót Rooneya na pewno wprowadzi jakąś świerzość w szeregi zespołu, jednak jak już podkreślałem, Ukrainy nie można lekceważyć i myślę, że będziemy tutaj świadkami gry na wysokim poziomie od samego początku. Wobec tego stawiam na &#39;over&#39; w myśl, że kilka bramek tutaj padnie i jeśli Ukraina miałaby pożegnać się z udziałem w tym Euro, to w dobrym stylu.

Ukraina - Anglia over 2,5 @ 2,06 Pinnacle
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Mecz Szwedów z Francuzami odpuszczam, mam pograne,że Ibra będzie najlepszym strzelcem drużyny i tego będę się trzymał. Natomiast decyduje się na pogranie na to,że w meczu Ukraina-Anglia będzie powyżej 4.5 kartki, obie ekipy o awans, obie waleczne a dokladając do tego węgierskiego sędziego i oferowany kurs od Betsafe na to zdarzenie 2.11 to moim zdaniem warto próbować. Tym bardziej,że Kassai sędziował już mecz na Euro a była to potyczka Hiszpanów z Włochami i pokazał tam 7 kartek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
tomek18 47

tomek18

Użytkownik
Szwecja - Francja 2 1,52⛔
Dla mnie jest to pewniak. Francuzi aby być pewnym zajęcia pierwszego miejsca w grupie musza wygrać to spotkanie. Opłaca im sie to, bo w takim przypadku zagrają w ćwierćfinale z Włochami. Jeśli by zajeli 2 miejsce, czeka ich Hiszpania. Oczywiste, że każdy czuje respekt przed jeszcze aktualnymi Mistrzami Europy. Francuzi powinni wystapić w najmocniejszym składzie. Jeśli chodzi o Szwedów, to zabraknie u nich na pewno Elmandera oraz niepewny jest występ Elm&#39;a. Czytając w internecie wypowiedź szkoleniowca Szwedów, to nie będzie raczej narażał zawodników na pogłębienie sie urazów, gdyż już nie walczą o nic. W innej wypowiedzi Zlatan Ibrahimović powiedział, że go już nie interesują mistrzostwa, gdy odpadła jego drużyna. Może to powodować mniejsze zaangażowanie czołowego napastnika. Oczywiście jeśli wystąpi, gdyż narazie w niektórych serwisach nie podaja go w pierwszej jedenastce. Defensywa Szwedów umacnia moje przekonanie, co do tego typu. W ostatnich 20 minutach meczu z Anglikami, Wyspiarze mogli robić z rywalem co tylko chcieli. Rajdy szybkiego Walcotta przysparzały wiele trudności defensorom. Trzeba pamiętać, że Franzui również mają szybkich zawodników takich jak: Ribery, Nasri.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna, Mistrzostwa Europy 2012
Spotkanie: Szwecja - Francja
Typ: Ile będzie żółtych kartek między 00:00 a 15:00 minutą? Więcej niż 0,5
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bwin
Analiza: Bardzo mi się podoba ten typ po takim kursie. Zapowiada się bardzo szybki, otwarty mecz, bo Szwedzi na tych mistrzostwach grają bardzo odważnie. Otwarta gra Szwedów niesie ze sobą spore ryzyko narażenia się na kontratak ze strony rywali, a Francuzi są w tym naprawdę nieźli. Uważam, że już w pierwszym kwadransie gry Szwedzi mogą się natknąć na co najmniej jeden taki kontratak i całkiem możliwe, że będą musieli się ratować faulem, by powstrzymać atak bardzo szybkich Francuzów. W meczu z Ukrainą Szwecja zarobiła żółtą kartkę już w jedenastej minucie gry. Szwecja nie ma już o co walczyć, więc na pewno zagrają radosną piłkę i akcja będzie się przenosiła z bramki na bramkę, co zwiększa szanse na powodzenie typu. Liczę tutaj bardziej na kartkę dla Szwecji, ale kartka dla Francuzów również sprawi, że typ będzie trafiony.
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
Anglia przegrywa specjalnie, szwedom udaje się ugrać remis i Francja Au revoir ;]
W tym wypadku:
Francja 5pkt
Ukraina 6pkt
Anglia 4pkt
Szwecja 1pkt

więc nie wiem jak ma Francja odpasc....a Anglicy specjalnie podłożyc sie by odpaść

Nawet w przypadku remisu Anglii z Ukraina i wygranej Szwecji mamy

Anglia 5pkt
Francja 4pkt
Ukraina 4pkt
Szwecja 3pkt

i wychodzi Francja bo pokonała w bezpośrednim meczu Ukraine

jedyną szansa na odpadniecie Francji jest ich porażka i wygrana Ukrainy oraz liczenie ze Anglia bedzie miała lepszy bilans bramkowy, ale wątpie w to
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Ukraina ma ten sam komfort co miała Polska - jeżeli wygra to automatycznie awansuje, dlatego myślę iż zagrają na 150%. Co do Francji - no to nie ma opcji raczej by nie awansowała. Pytanie tylko z którego miejsca.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Ukraina ma ten sam komfort co miała Polska - jeżeli wygra to automatycznie awansuje, dlatego myślę iż zagrają na 150%. Co do Francji - no to nie ma opcji raczej by nie awansowała. Pytanie tylko z którego miejsca.
To żaden komfort,trzeba nieźle się napocić by wygrać z Anglikami (ani Szwecja ani Francja nie dała rady) a Ty piszesz,że Ukraina ma komfort:-| Rozumiem jakby wystarczał im remis ale przy musie wygranej to stwierdzenie nie ma sensu.

Swoją drogą może w końcu gdzieś padnie to 0-0...
 
f-by-ferragamo 41

f-by-ferragamo

Użytkownik
&quot;Pod znakiem zapytania stoi udział gwiazdy - Andrija Szewczenki, który strzelił obydwie bramki w zwycięskim spotkaniu ze Szwedami. Ma kłopoty z kolanem i od niedzieli nie trenował z drużyną. W stawie zbiera się płyn i jest obrzęk. - Decyzję o tym, czy zagra podejmiemy przed meczem - powiedział trener Ukrainy Oleg Błochin.&quot;
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Szwecja 3 zmiany @ 1.40 Betsson ✅

Jeżeli ktoś szuka czegoś do dubla w Betsson to ten zakład jest idealny. Hamren wykorzystał pełną pulę zmian w meczach z Ukrainą oraz Anglią i zrobił to w sumie szybko. Ostatnia roszada w potyczce z współorganizatorami turnieju miała miejsce w 71min, a z Synami Albionu 81min. Zmienników mają wartościowych bo w tych meczach z rezerwy wstawali tacy zawodnicy jak Svensson, Wilhelmsson, Elmander, Lustig czy Rosenberg. Dzisiaj Szwecja, niezależnie od wyniku, zagra ostatni mecz na EURO 2012. Nie mówię, że podejdą do niego z olewką, bo z całą pewnością będą chcieli zostawić po sobie pozytywne wrażenie. To jest jednak taki mecz gdzie można dać każdemu poczuć atmosferę imprezy. Nie przewiduję gry rezerwowym składem gdyż byłoby to nieuczciwe w stosunku do Anglików i Ukraińców. Zwróćmy uwagę, że poza brakiem awansu Szwecji wszystko w tej grupie jest jeszcze możliwe. Bajrami czy Wernbloom ciągle 0 rozegranych minut na koncie, a zasługują by się pokazać. Przewiduję, że Hamern w swoim stylu zmieni ile się da(w kwalifikacjach pełnej puli zmian nie wykorzystał tylko w ostatnim meczu z Holandią!). Ten dodatkowy argument w postaci ostatniego meczu w którym można dać szansę się pokazać jeszcze mocniej mnie w przekonaniu utwierdza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
R 0

robert.kostka

Użytkownik
Ukraina - Anglia typ: Całkowita liczba rzutów różnych? Under 10,5 Kurs: 1,893 Pinnacle⛔
Wydaje mi się to bardzo wiarygodny typ, na tych mistrzostwach czasami trudno wskazać zwycięstwo jakiejkolwiek drużyny, poziom jest bardzo wyrównany, potwierdzeniem tego może być chociażby awans drużyn nie faworyzowanych Grupy A, czyli Czechów i Greków. W związku z tym postanowiłem grać na rzuty rożne i kartki i całkiem nieźle mi się udaje (byle nie zapeszyć). Wczoraj jak w masło wszedł typ na over 4 żółte kartki w meczu Włochów z Irlandią )
Dzisiaj spotkanie Anglii z Ukrainą, pragnę zauważyć że żadna z obu drużyn w dotychczasowych spotkaniach na Euro 2012 nie miała powyżej 5 rzutów rożnych, a ani Anglia, ani Ukraina nie posiada w ofensywie takiej siły rażenia jak Francja, co pokazują dobitnie te mistrzostwa. Tak jak kolega napisał powyżej, że nie pewny jest także występ Shevczenki, co jeszcze bardziej ujmuje ofensywie Ukrainy. Przewiduje tutaj mecz, w którym przewagę będzie miała Anglia, jednak obie drużyny będą grały bardzo ostrożnie, co może się przełożyć na ilość sytuacji, a przede wszystkim rzutów rożnych w tym spotkaniu. Polecam i życzę powodzenia ????
 
sliw4 67

sliw4

Użytkownik
France vs Sweden -2.5 Corners (Corners Spread) Kurs:1.833 pinnacle

Francja walcząca o 1 miejsce w grupie, Szwecja bez szansy na wyjście z grupy.
Nie ma co sie rozpisywać, przytocze kilka statystyk:

Francja --------- Szwecja
35 - Strzałów łącznie - 24
26 - Strzały celne - 14
17 - Rzuty rożne - 5

Co do meczu myśle, że Francja powinna wygrać 1-0 lub 2-0 licze na bramki Benzemy i Riberiego.
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
&quot;Pod znakiem zapytania stoi udział gwiazdy - Andrija Szewczenki, który strzelił obydwie bramki w zwycięskim spotkaniu ze Szwedami. Ma kłopoty z kolanem i od niedzieli nie trenował z drużyną. W stawie zbiera się płyn i jest obrzęk. - Decyzję o tym, czy zagra podejmiemy przed meczem - powiedział trener Ukrainy Oleg Błochin.&quot;
Słuchałem w radio, że Szewa ma sam podjąć decyzję odnośnie swojego występu. Podejrzewam, że będzie chciał za wszelką cenę wystąpić nawet z bólem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom