>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Koszulki z własnym nadrukiem

zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Witam, czy ktoś się orientuje gdzie można zaprojektowac koszulkę i kupic taką z własnym nadrukiem. Dodam że interesuje mnie koszulka dla dziecka i żeby nie była minimalna ilośc aby zamówic taką koszulkę.
jeżeli temat umieściłem w złym dziale to przepraszam i proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Witam, czy ktoś się orientuje gdzie można zaprojektowac koszulkę i kupic taką z własnym nadrukiem. Dodam że interesuje mnie koszulka dla dziecka i żeby nie była minimalna ilośc aby zamówic taką koszulkę.
jeżeli temat umieściłem w złym dziale to przepraszam i proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu.
Przecież na allegro jest tego multum...
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
nie no Panowie tym mnie nie zaskoczyliście ???? Tak więc mówię że na allegro jest albo minimum 50sztuk albo wzory są do wyboru a nie że sam sobie &quot;tworzę&quot;.
 
P 0

pavelmarciniak

Użytkownik
Koszulki pod nadruk
a ja sie jutro do Lidla wybieram, bo slyszalem ze maja byc fajne koszulki, wlasnie gladkie, idealne pod nadruk. i chyba dobre jakosciowo 95%bawelna(a mama mi zawsze powtarzala, ze najlepsze sa koszulki bawelniane :p) 2sztuki za 25zl :p wiec spoko cena ???? kupie i tez dam do nadruku ????
 
merengue 2,3K

merengue

Użytkownik
Rozumiem że opcja zakupu papieru do naprasowanek i &quot;własnoręczne&quot; (drukarkowe) wykonanie aplikacji na koszulkę odpada? :razz:
 
M 0

mariano55

Użytkownik
Kiedyś zamawiałem koszulki z nadrukiem na tej stronce zobaczsam.pl. Mają zarówno gotowe wzory jak i możliwość nadruku własnego napisu ????
 
I 0

irish

Użytkownik
Ja zamawiam z tego sklepu zazwyczaj koszulki z nadrukiem kadok.pl/ i jestem zadowolony zarówno cenowo jak i jakościowo. No i czas wysyłki też nie jest długi.
 
Do góry Bottom