>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gr A: Czechy - Polska [16.06.2012 godz. 20:45]

Status
Zamknięty.
samin1 524

samin1

Użytkownik
słowa smudy :
- Na pewno dzisiaj środkowi pomocnicy trochę słabiej zagrali niż ostatnio. Polanskiego zmieniłem, bo miał żółtą kartkę i gra mu się nie układała. Można się przyczepić zawsze do zmian, że za późno czy że ktoś inny, ale zaczęliśmy robić zmiany na 30 minut przed końcem meczu i była szansa, że to coś zmieni - dodał Smuda.
JACY ŚRODKOWI POMOCNICY ?
przecież tego nawet nie da się komentować.. jedyne co to trzeba się uderzyć w czoło... że ktoś taki prowadził nasza reprezentację...
ja już się nie udzielam w tym temacie.
teraz to ręce mi opadły poniżej poziomu morza...
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Apeluję o rozsądną, spokojną i przede wszystkim merytoryczną dyskusję. Wulgarne i jednozdaniowe posty będą usuwane i w skrajnych przypadkach karane kartkami. Większość jest rozczarowana wynikiem ale ten temat na pewno nie służy do wyzywania zawodników, trenera itp.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
No nic, skończyło się standardowo. Pierwsze minuty zaczęliśmy z buta, no ale nie wsadziliśmy. Z każdą minutą było coraz gorzej. Już uj z tym kto zagrał słabiej, kto nie. Obiektywnie stwierdzając nie zasłużyliśmy i tyle. Mimo wszystko jestem pewien , że Czechy polecą w ćwierćfinale i to bankowo. Grecja to Grecja może wcisnąć kaszaka. Euro trwa dalej, trzeba się radować pozostałymi meczykami, poziom jest wysoki.
 
lukas155 11

lukas155

Użytkownik
Czy ma ktoś jakies informacje na temat wyrzuconych telewizorów?? ???? ???? ????
Scenariusz meczu ułozył się idealnie pod ten zakład. ale zjaąc zycie będzie trzeba trochę poczekać zanim to rozliczą.
 
C 334

copper

Użytkownik
Chłopaki po prostu bronili w drugiej połowie remisu...szkoda tylko tych wszystkich kibiców, których nadzieje tak bezwzględnie zostały pogrzebane...Przegrać można ale nie w takim stylu, bez braku zaangażowania i woli walki w drugiej połowie. Ja tego nie rozumiem jak przy takim dopingu i takich oczekiwaniach kibiców dać z siebie tak niewiele....przecież strzelić bramkę w takim meczu to musiałoby być coś niesamowitego dla każdego z tych chłopaków..
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Czy ma ktoś jakies informacje na temat wyrzuconych telewizorów?? ???? ???? ????
Scenariusz meczu ułozył się idealnie pod ten zakład. ale zjaąc zycie będzie trzeba trochę poczekać zanim to rozliczą.
Masówa się zrobiła na te telewizory , a limit i tak był ok. 200 zł. Z rozliczeniem może być różnie, tutaj misiaczki muszą byc poinformowane o incydencie więc pewnie do wtorku będą rozliczać to. No ale nie wierzę, że jak Czesi ukuli to jakiś telewizor nie poleciał. :&gt;
 
V 31

vector77

Użytkownik
ja obstawilem za wszystko ostanie 10 min na zwyciestwo czechow to w d... to mam. nasi zagrali jak zawsze. brak srodka pomocy niestety nie pierwszy mecz tak zagrany. pamietam jak zurawski byl w podobnej sytuacji nikt mu nigdy nie dogrywal. teraz lewy ma sam bramke strzelic a obok niego 4 czechow no zycze szczescia.

brakowalo walczaka w srodku takiego jak sobolewski.

nie ma co pisac bo dla mnie wszystko bylo jasne juz wczesniej. nie mamy w kraju dobrych pilkarzy bo te nazelowane paniusie mysla tylko o kasie i juz. przegraja wygraja co za roznica. my sie nakrecamy a oni maja na to wywalone.

ja zgarnalem troche kaski wiec powiem jescze raz w dupie to mam. kibicuje anglii.
 
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Smuda to jednak nie jest dobry trener, EURO tylko to potwierdziło.
1. Brak zmian w pierwszym meczu z Grecją gdzie było bardzo duszno. (grając w 11)
2. Ściągnięcie Obraniaka i wstawienie drewnianego Brożka w meczu z Rosją
3. Fatalna taktyka na Czechów z trzema ŚP oraz fatalne zmiany jak Brożek i Mierzejewski. Szkoda Wolskiego, taki potencjał i nawet minuty nie zagrał.
http://www.youtube.com/watch?v=r6wWx3x49c0
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Zero zaangażowania..wiele osób czepia się Smudy..może popełnił błędy rzeczywiście, ale wybaczcie..zawodnicy to co? Jedyni, do których nie mam nic to Lewandowski i Tytoń..reszta to zwykłe średniaki krajowe. A najbardziej rozwalił mnie Błaszczykowski mówiąc o zaangażowaniu - przy stracie bramki Jiracek biegł ze środka boiska a Błaszczykowski truchtał mając w dupie to, że Czech robi przewagę. Jeśli tak gra kapitan to wybaczcie ????
 
M 14

michal777

Użytkownik
grali tak jakby mieli juz zapewniony awans , czy tak gra druzyna ktora musi wygrac zeby wyjsc z grupy ? , jak teraz nie wygrali to kiedy cos cokolwiek wygraja ? , wiekszosc zawodnikow z dobrych , solidnych europejskich klubow a mimo to gra dalej wyglada dosyc zalosnie , zero prostopadlych pilek , srodek w ogole nie mial pomyslu na gre , nie moge sobie wyobrazic jakby wyglada gra naszej kadry na euro gdyby kazda reprezentacja mogla powolac zawodnikow tylko ze swoich lig , nie wiem czy bysmy odali strzal w bramke , no chyba ze z rzutu roznego i jakas glowka , polska stoi i to jest przykre , obecenie mamy najlepszy sklad od lat , a mimo to dalej nic nie mozemy , poprostu zatrzymalismy sie na pewnym poziomie i go nie mozemy przeskoczyc , wszyscy ida do przodu cos graja , my nic , zero pomyslu na gre , w sumie to chyba lepiej ze nie wyszslimy z grupy ,koncz wasc wstydu oszczedz
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
To był nasz najsłabszy mecz na tych mistrzostwach, taka mieszanka drugiej połowy z Grekami i pierwszej z Rosją. Od początku zbyt defensywnie, niemal powtórka z meczu z wtorku tyle że o klasę gorzej i sytuacja trochę inna, bo tam mogliśmy bronić, tutaj wypadało zaatakować. Całkowicie bezradny nasz zespół, bez jakiejkolwiek możliwości zrywu do przodu. Obnażyli to Czesi w drugiej połowie, którzy dowiedzieli się o wyniku Rosjan. I jaka reakcja? Szybsza, bardziej ofensywna gra. A nasza reakcja? Dalej graliśmy to samo, całkowicie jednostajne tempo. Nie potrafiliśmy utrzymać piłki w środku pola, chociaż to Czesi grali bez Rosickiego, my prawdziwego lidera od lat nie mieliśmy i nie mamy. Co jest najgorsze? Że musimy przyznać, że byliśmy słabsi i nie zasłużyliśmy na ten awans. Smuda mówi że odchodzi, jedyna słuszna decyzja w takiej sytuacji. Przed nami eliminacje do Brazylii ale zanim jeszcze się rozpoczną eliminacje to trzeba się cieszyć Mistrzostwami. Szkoda tylko, że już bez naszej reprezentacji, to już nie będą te emocje ale mimo to mamy naprawdę świetny turniej i oby taki był do meczu finałowego.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Na mnie 4 pozostawiła pozytywne wrażnie-Tytoń,Boenisch,Błaszczykowski oraz Lewadnowski,choć Dudka w sumie też nieźle się zaprezentował.Brożka też prawie w ogole mnie na boisku nie widziałem,Murawskiego pozostawie bez komentarza bo szkoda słów.Ogólnie wyszło jak zawsze ale niesmak zostaje,graliśmy u siebie,był ćwierćfinał w zasięgu ale jak idzie atak w 2-3 zawodników i trzeba go spowolnić by czekać na resztę (kilka takich ataków było) to nie ma co liczyć na dobry wynik...Czesi dostali niezłego kopa po otrzymaniu informacji z Warszawy ale Polacy sprawy im zbytnio nie utrudniali.Mierzejewski dla mnie o niebo lepiej od Obraniaka,błędy wyborów do kadry zadecydowały niestety.Knedliki zrobiły swoje i dla nich należą się gratulacje a i cieszy fakt,że Rosjanie odpadli ;)
W meczu Grecja-Rosja widziałem urywki i Samaras odwalił kawał dobrej roboty,walczył,starał się,ograł parę razy po dwa razy Rosjan jak dzieci,naprawdę dobry mecz Greka.

E:
Szpakowski coraz podniecał się dopingiem kibiców,12 zawodnik powtarzał nie raz co dla mnie też było żenadą,przecież krzyczeli głównie Polska,Polska,czasem jeszcze Jesteśmy z Wami i tyle ;/
 
B 0

burbon2009

Użytkownik
Błaszczykowski no nie wiem jakoś nie pokazał się z dobrej strony tym bardziej jako Kapitan mało widoczny angażował też się średnio. Lewa to samo nie zaprezentował się tak jak powinien wiem wiem był zawsze kryty etc ale nawet jak miał okazje to nie potrafi trafić w bramkę. Generalnie zespół jest do totalnej przebudowy.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Ja rozumiem że Smuda ma dużo za uszami i sam z siebie robi pośmiewisko ale po co na niego zwalać winę za ten mecz? W pierwszej połowie powinniśmy wygrywać z Pepikami min 2-0, gnietliśmy ich jak dziewczyny, zamiast próbować strzałów po ziemi na śliskiej murawie to walimy podniesione piły, i tu nie ma winy Smudy tylko indywidualnych umiejętności i braku zimnej krwi naszych piłkarzy.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
O Smudzie nie ma co dyskutować, bo wszystko było już powiedziane. To nie jest trener na reprezentacje. Żeby awansować z grupy na Euro trzeba po prostu wygrać mecz. Czasem jak pokazał to przykład Grecji można awansować wygrywając tylko jeden mecz i w drugim ukulać szczęśliwy remis, czyli zagrać 1 dobry i 2 przeciętne, a nawet słabe mecze. My frajersko straciliśmy punkty z Grecją, którą powinniśmy roznieść paroma bramkami oraz nie zaryzykowaliśmy z Rosją, która była fatalnie przygotowana motorycznie na ten turniej i &quot;leżała&quot; na boisku w końcówce. No, a kto nie ryzykuje to ... Sam Smuda zgotował sobie taki los. My nie potrafimy grać pod presją, bo nie potrafimy grać atakiem pozycyjnym, ale również nie oszukujmy się, nie mamy takiej mentalności. Co więcej zabrakło mi dziś agresji w drugiej połowie, ale śmiem twierdzić że chłopacy nie mieli już sil. Tutaj się kłania kwestia przygotowania do turnieju, czyżby po raz kolejny trener ich zajechał? Grecja i Czechy to przykład drużyn bez gwiazd (uważam że my mamy nawet większy potencjał w pierwszej jedenastce) ale wybiegających i walczących o zwycięstwo w każdym meczu. My znów mieliśmy tylko pierwszą połowę. Gdybyśmy coś wykorzystali, to być może byśmy to dowieźli, ale w drugiej połowie nie podjęliśmy nawet walki. Kwestia mentalne swoją drogą, bo doświadczenia w walce o punkty pod presją ci chłopacy nie mają, ale podejrzewam że to bardziej zabrakło zdrowia. Czesi je mieli i kontrowali mecz.
Żal jest ogromny, bo takiej szansy na sukces nie będziemy mieli przez wiele następnych lat. Nie dość, że dostaliśmy łatwą grupę, gramy u siebie, to jeszcze mamy do dyspozycji dobrych piłkarzy, którzy grają regularnie w klubach. Szkoda, że na taką bazę nie trafił Beenhakker. Serio, dziś sobie przejrzałem kadrę na Euro 2008, śmiech na sali, w porównaniu z tym co mamy teraz, a wtedy chcieliśmy ograć tymi zawodnikami ograć Niemców czy Chorwatów.
Jedno trzeba oddać Smudzie, że jakąś bazę zbudował (choć mógł to zrobić znacznie lepiej) i jego następca będzie miał troszkę łatwiej, ale przez jego błędy nie wykorzystaliśmy szansy jaką mieliśmy i to jest dołujące. Jasne, że nie mamy reprezentacji na najlepszą ósemkę w Europie, ale los otworzył nam drzwi szeroko, a my to koncertowo, jak zwykle zresztą z***. Sam, mimo niechęci do Smudy i polskich obcokrajowców, w trakcie turnieju uwierzyłem w tych chłopaków i teraz z punktu bukmacherki żałuje, bo przed turniejem, gdy głowa nie była w chmurach, założyłem sobie że ta kadra sukcesu nie odniesie i będę grał przeciwko nim. Gdy teraz patrzę na kursy na przeciwników to ... powinien być teraz znacznie bogatszy ...
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
Sam, mimo niechęci do Smudy i polskich obcokrajowców, w trakcie turnieju uwierzyłem w tych chłopaków i teraz z punktu bukmacherki żałuje
Ja zawsze w takich imprezach gram przeciwko polakom, ale tu też dałem się oszukać i odpuściłem sobie, a szkoda bo można było ładnie zarobić.
A co do bazy. To zobaczycie, że te wszystkie farbowane lisy teraz oleją reprezentacje. A nowy selekcjoner weźmie chociażby Żewłakowa na obronę.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
No nic, szkoda. Chłopaki w drugiej połowie opadli z sił i już pepiki dominowali ale pierwsza była dobra i mieliśmy kilka dobrych sytuacji. Gdyby wpadła ta bramka z przewrotki na samym początku to nie dość że mielibyśmy gola mistrzostw to być może teraz mielibyśmy radosną noc.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Niestety muszę przyznać szczerze, że i ja w głębi duszy uwierzyłem w ten napompowany balonik który pękł zostawiając głęboką pustkę w nadziejach milionów Polaków.
Można teraz sobie gdybać co by było gdyby było... Ale z Grecją o mały włos brakowało od porażki. Obroniony karny, do tego Grecy nam strzelili bramkę o ile mnie pamięć nie myli z minimalnego spalonego. Równie dobrze ten mecz mógł skończyć się 2:1.
Rosja nie okazała się taka silna jak ją malowali. Zawiedli podobnie jak Polacy. Remis z nimi 1:1 to dość przeciętny wynik patrząc na te 3 mecze.
Z Czechami zagraliśmy bez pomysłu, zanim PZPN wymyślił jakąś akcję to Czesi zdołali się ustawić. Atak pozycyjny kompletnie nie istniał. Gra na aferę i liczenie na stałe fragmenty gry... Ot cała filozofia Reprezentacji Polski.
Ale szczerze to wiara w Polskę założyła nam klapki na oczy...
Przypomnijmy sobie 2:0 z rezerwami Litwy, mecze sparingowe z Argentyną B, a nawet C. Remis z Portugalią która grała na 30%. Mam obraz tego meczu przed oczami... Nie wyglądało to wtedy za specjalnie. Porażka z Francją, Francją B w porównaniu ze składem na Euro.
Do tego ta cała kadra Smudy pozostawiła niesmak. Ile osób się przez nią przewinęło? Do tego branie zagranicznych graczy którzy &quot;nic nie mieli wspólnego z Polską&quot;, a Euro to była ich jedyna szansa na wybicie.
Trener nic nie osiągnął przez tyle czasu... Szkoda w ogóle dalej komentować, bo to jest raport narodowego zażenowania na tomy...
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Wydaje mi się, że to jest najlepszy moment na zmianę i to właściwie nie na szczeblu trenerskim tylko od samej góry a mianowicie począwszy od Joanny Much po przez Grzegorza Lato i skończywszy oczywiści na Franciszku Smudzie. Wydaje mi się, że potrzebne jest szybkie ożywienie naszej federacji jak i kadry trenerskiej przed zbliżającymi się eliminacjami do Mistrzostw Świata bo ci ludzie najzwyczajniej w świecie nie zdali egzaminu gdzie przecież jak wspominała pani Joanna Mucha „plan minimum na Euro to półfinał” skąd oni ją wzięli tą pani!? Ręce opadają. W tym momencie przydał by się jakiś zagraniczny trener może z Niemiec? czy Holandii? który z dystansem poukładał by kadrę na nowo, no ewentualnie Maciek Skorża który jest młodym i ambitnym trenerem. Szkoda tych Mistrzostw bo takiej okazji jak własny teren, łatwa grupa oraz doskonała dyspozycja kliku kadrowiczów to już długo nie będziemy mieli o ile w ogóle będziemy mieli.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom