>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Gr D : Ukraina - Francja & Anglia - Szwecja [15.06.2012]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik


15.06.2012 18:00 [Donieck]
VS

Ukraina - Francja
3,60 3,25 2,10 Unibet

15.06.2012 20:45 [Kijów]
VS

Anglia- Szwecja
2,10 3,35 3,65 Unibet

Współgospodarzy Euro 2012 czeka starcie z Francją. I będzie to dla nich niewątpliwie ciężki mecz. Mimo wygranej ze Szwecją w starciu z Trójkolorowymi nie są stawiani w roli faworyta. Ale mogą ich pokąsać. Szczególnie szybcy skrzydłowi Jarmolenko i Konoplianka. W środku pola swietną robotę odwalają Tymoszczuk i Nazarenko. Pytanie czy Szewczenko będzie tak samo skuteczny jak ze Szwedami ? Drugi gol po rzucie rożnym jaki padł to ewidentny błąd obrońcy który &quot;pilnował&quot; krótkiego słupka i piłka go zaskoczyła.
Anglicy ze Szwedami to będzie walka. Anglicy nie mają atutów, ich gra przypomina ultradefensywę a&#39;la Chelsea w tegorocznej Champions League. Czy także okaże się skuteczna ?
Zapraszam do dyskusji ????
http://www.bet365.com/home/default.asp?affiliate=GM_00000271&amp;lng=21&amp;oty=1&amp;tzi=4
 
K 10

kamil11a

Użytkownik
Ukraina - Francja 2 -2.10✅
Wczoraj Francja zremisowała z Anglią. Brakło im trochę skuteczności ale byli blisko zwycięstwa.
Ukraina , na początku wyrównany mecz , potem szybkie 2 bramki i było po 1. Zwycięska bramka padła po błędzie szwedów , którzy nie przypilnowali Schewtschenki i Ukraina wygrała.
Mecz Pomiędzy Francją , a Ukrainą powinien wyglądać inaczej. To Francja przejmie inicjatywę i myślę że wbiję 2/3 bramki z taką ofensywą (np Banzema , Nasri) bo defensywa gospodarzy nie błyszczy , a czy Ukraina jest w stanie strzelić bramke Francuzom? Napewno będzie ciężko ale może się udać. Francja Ma 1 pkt i jeśli myśli o wyjśćiu z grupy to musi w końcu coś wygrać. Stawiam na Francje po wysokim Kursie 2.10. Dla mniej odważnych zostaje opcja DNB na gości.
 
f-by-ferragamo 41

f-by-ferragamo

Użytkownik
Anglia zaskoczyła in plus. Spodziewałem się gorszego wyniku, natomiast widać było świeżość, polot, pomysł na akcje, szybkość, brakowało egzekutora Rooneya, ale i tak pozostwali po sobie dobre wrażenie. Szwedzi poniżej oczekiwań, słaba postawa w obronie, wystarczyło przyspieszyć i się mocno gubili, a Anglicy będą w tym elemencie przewyższać Ukrainę, do tego po za Ibrą w ofensywie niikt specjalnie się nie wyróżniał, sam Zlatan był dość mocno schowany i mało widoczny, za mało. Szwedzi nie byli w stanie wykorzystać swoich warunków fizycznych, przy twardej piłce angielskiej będzie im o to jeszcze trudniej.
Anglia 2.1- dla mnie typ nr 1 II kolejki
Zgadzam się z kamilem, że tym razem Ukrainę czeka zupełnie inny mecz, obrót o 180 stopni, prowadząc grę wyglądało to całkiem nieźle na tle bardzo przeciętnej Szwecji. Francuzi pokazali w meczu z Anglia, że w ofensywie drzemie spory potencjał, lecz przy trudnych warunkach atmosferycznych i solidnej obronie Anglii nie byli w stanie zaprezentować 100% swoich możliwości. Defensywa Ukrainy to zupełnie inny poziom, więc okazji strzeleckich powinno być więcej
Francja 2.15
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Co jak co, ale Szwecja choć była zaskoczona, grą gospodarzy, myślę że i w meczu z Francją Ukraina coś będzie się starała.. Znając ich potencjał i ambicję będą chcieli wygrać ten mecz za wszelką cenę by móc już mieć awans do kolejnej rundy ????
Oczywiście Francuzów nie można lekceważyć, bo mają mocną ekipę, skład jak marzenie, ale i tutaj widzę że będzie mecz godny naszpikowanymi szybkimi akcjami, z dwóch stron.. Myślę, że można śmiało postawić tutaj over 2.5 ; )
 
O 0

orety

Użytkownik
JEstem podobnego zdania. Ukraincy czując awans zrobią wszystko aby ten mecz wygrać i mieć juz spokoj. Jak widac bylo w meczu ze szwedami są przygotowani do mistrzostw odpowiednio. Francja też niby musi ale jakoś bardzo pogubieni byli ostatnio i jesli tego nie poprawią to moze być ciężko. Odradzalbym typowania tego spotkania, a tym bardziej na francuzów,.
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Szwecja - Anglia
Typ: Anglia
Kurs: 2.20
Buk: Pinnacle​


Przed nami mecz ostatniej szansy dla Szwedów, którzy przy ewentualnej przegranej, najprawdopodobniej skończą ten turniej na fazie grupowej. Moim zdaniem tak własnie będzie. W pierwszym meczu, nie pokazali według mnie nic co mogłoby dac im wygraną z Anglią. W obronie dużo błędów. Pozwalali na dużo skrzydłowym Ukrainy. Mellberg widac, że już nie ten wiek, nie był pewny w swoich interwencjach, a od niego zalezy bardzo dużo. Co do ofensywy to wiele osób twierdzi, że Ibra zagrał kapitalnie, bo strzelił gola itd itp. Ja osobiście nie podzielam tego zdania. Ba, bliżej jestem do stwierdzenia, że bez niego Szwedzi graliby lepiej. Jest to spowodowane strasznym spowolnianiem gry w wielu momentach gry. Było kilka okazji kiedy kolega bardzo ładnie mu się pokazywał, lecz Ibra musił potrzymac, pokazac jak to cudownie panuje nad piłką i jak mu jest ją ciężko zabrac. Oczywiście ciężko coś z tym zrobic, bo kto w Szwecji skrytykuje Ibrę? Dodatkowo uważam, że ma strasznie słabą psychike. Nie widzę w nim przywódcy, którego z niego zrobiono przez co w moim odczuciu traci cała drużyna. W pierwszym meczu na skrzydle grał Toivonen co jest dla mnie nieporozumieniem do tego Larsson na drugim, który niczym się nie wyróżnił. W środku Kallstrom i Elm również nie pokazali odpowiedniej jakości. Naprawdę nie widzę nic co wskazywałoby na Szwedów, ponieważ ich gra opiera się na Ibrze, którego wyłączą Anglicy, co zrobili chociażby z Riberym w poniedziałek. Tzn może nie wyłączyc, ale pozbawic go wszelkich atutów. Co do Anglików to bardzo zaimponowali mi w meczu z Fracją. Statystyki pokazuja mega przewage Francji jednak co z tego skoro większosc strzałów oddanych nie była groźna a Francuzi tworzyli moze jedną naprawdę klarowną sytuacje. Do obrony Aglików nie mozna się przyczepic. Dowodzona przez Terrego, a wspomagana Parkerem i Gerrardem powinna radzic sobie z ofensywą Szwedów. Z tyłu jeszcze mają Harta, który potwierdził w meczu z Francją, że jest świetnym bramkarzem. Nie wiem w tym momencie co z Colem, ponieważ jest informacja, że na dzisiejszym treningu zszedł z lekarzem więc nie wiem czy zagra w piatek. Jednak nie jest to jakieś wielkie osłabienie gdyż w jego miejsce jak cos wskoczy Baines, który nie odbiega umiejetnościami od Cola. Z prawej będzie grał Johnson, który kilka razy ładnie zaprezentował się w ofensywie, ale to jest jak wiadomo jego wielki atut. Najistotniejsza jest dla mnie jego gra w obronie gdzie prezentował się bardzo dobrze, a pamiętajmy, że tam chasał Ribery. W środku bardzo praciwity i niezwykle zaangażowany Parker, do którego nie da się przyczepic i Gerrard. Moim zdaniem najlepszy wśród Anglików. Świetnie kierował grą, potrafił mądrze przetrzymac, posłac kilkudziesięciowego krosa. Wiele osób twierdziło, ze nie będzie pewnym punktem, bo w sezonie grał słabo. Jednak było widac juz od marca, że łapie formę, a teraz jak miał miesiąc przerwy to widac, ze dobrze go przepracował i o jego dyspozycje jestem spokojny. Przypomnę, że w zeszłym roku był wyłączony z gry przez bodajże 7 miesięcy i nie trenował w okresie przygotowawczym co było powodem słabszej dyspozycji w sezonie. W przodzie bardzo przywoicie wyglądali zarówno Young, Chamberlain i Welbeck i myślę, że znowu zagrają. Co do Milnera to nie jestem tego taki pewien, gdyż on w moim odczuciu miał wiele defensywnych zadań. Teraz jednak przeciwnik nie taki mocny z przodu i byc może zagra Wallcot co by mnie bardzo ucieszyło. U Anglików widac było pomysł na grę, kilka akcji było naprawdę świetnych i sa tutaj moim zdecydowanym faworytem.
 
Z 608,7K
Ukraina -Francja x//3,25 unibet
Pierwsze spotkanie Ukrainy z Szwecja pokazalo ze gospodarze mistrzostw niesa tak slabi i przy dopingu swojej publicznosci moga zremisowac przynajmniej spotkanie z Francja.Szewczenko na koniec kariery jest rewelacyjny i moze cos strzelic.Bardzo misie podoba Konopienka bo to mlody zawodnik a gra bqardzo dobrze.Francja widac ze pod okiem Blancka gra teraz calkiem dobrze i najgorsze ma pozasoba.mysle jednak ze warto postawic na remis bo gospodarzom beda pomagac nawet sciany
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Szwecja z Anglią nie odważę się typować bo w tym meczu dosłownie nic nie widzę. Jedyne co mogłoby mnie skusić to : Anglia strzeli. Po pierwszym meczu Szwedów jestem zażenowany tym co zaprezentowali ale ich nie skreślam bo to turniej i dopiero pierwszy mecz za nami.
Ale co do meczu Ukrainy z Francją to już mam określone zdanie i idę w kierunku Francji. Szwedzi nic nie grali skrzydłami DOSŁOWNIE NIC !! A wiadomo jakie skrzydła ma Francja. Jest Benzema do kombinacyjnej gry która na &quot;bohatera&quot; Piatova wystarczy spokojnie. Pytanie czy Ukraina coś ukuje ? bo zapewne wielu będzie grało że strzelą. A ja widzę większe szanse na czyste konto Trójkolorowych. Sheva piękne bramki ale... pierwsza to strata i błąd obrońcy przy dośrodkowaniu na krótki słupek, drugi to jeszcze większa głupota Ibry który odsłonił krótki słupek przy rogu. Tak poza tym to było sporo szumy z którego nic nie wynikało.
Pamiętajmy że Szwecja nie grała w piłkę, oni chodzili po boisku nie broniąc nic agresywnie.

Lubię Olega Błochina (nawet mam koszulkę jego C.C.C.P.) ale to nie trener a ikona i on może ich tylko zmotywować. Taktykę i grę Ukrainy można było też oglądać w meczach sparingowych które pokazywały słabość defensywy.
a to jego dobrze charakteryzuje, słowa Dariusza Tuzimka :
Oleg Błochin to był dla mnie zawsze kacap (od skrótu CCCP) do
kwadratu. Mimo że jest z Ukrainy, to w czasach Mundialu ’82, w epoce
stanu wojennego, nikt nie wchodził w niuanse. Błochin był ruski. Nie
z pochodzenia – on był ruski z… twarzy.” Dziś ta twarz człowieka radzieckiego jest jak pocztówka z przeszłości. Można w niej przeczytać wiele. Też to, że właściciel tej twarzy nadużywał różnych płynów.
Także jakbym miał pobawić się w typowanie :
Ukraina - Francja : DW 0-2 ✅ ✅ ✅
Ukraina - Francja : Under 2,5 ✅
Ukraina - Francja : strzelcy Benzema i Ribery ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ja jutro polecam, Ukrainę z remisem i Szwedów z remisem.
Nie wiem co widzicie w tej Francji. Tak samo Polska miała być niby pożarta przez Rosjan. Ukraina gra fajną piłkę, do tego nie zapominajmy, że grają u siebie i mają 3 punkty na koncie, są liderem, nie mają aż takiej presji. Francja fajnie się zaprezentowała w meczu z Anglią, ale jak dla mnie to zawsze Francja, zespół nieobliczalny. Zlepek gwiazd, bez kolektywu.
Szwecja fajnie grała przez większość meczu do bramek. Dobrze byli ustawieni taktycznie, każdy zawodnik pilnował swojej pozycji. Trudno było gospodarzom dojść do sytuacji bramkowych, później coś się posypało. W ataku też mają dobrych graczy. Żeby dawać 3,65 z rozbitą Anglią? Anglia to może być faworytem dla niedzielnych kibiców. Taktycznie wypadli słabo w meczu z Francją. Taki zlepek ludzi bez pomysłu na akcję. Gra na 30-40 metrze z bezsensownymi bliskimi podaniami.
15 strzałów celnych Francji przy 1 celnym Anglii chyba mówi samo za siebie jak wygląda ich atak. 11 rożnych trójkolorowych przy ich 4.
Ciężko moim zdaniem będzie się przebić wyspiarzom przez dobre ustawienie w defensywie Szwedów. 3,65 na Szwecję to żart (pozytywny dla nas)!
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
No i moim zdaniem tym co przytoczyłeś to bardziej dałeś informację na temat wyższości Francji nad Ukrainą.
1X na pewno fajnie wygląda bo jest wyższy kurs niż X2 w meczu Ukraina - Francja, ale tutaj rozmawiamy że pada remis. Już nie przesadzajmy że Ukraina nagle wygra 2 mecze i umiejącą się bronić Francją.
Skoro Anglia nie stworzyła sytuacji to niesiona dopingiem Ukraina może ale jak sam trafnie przypomniałeś że Ukrainie było ciężko w pozycyjnym.
Francja ma kim kontrować oj ma ....
 
f-by-ferragamo 41

f-by-ferragamo

Użytkownik
Ja jutro polecam, Ukrainę z remisem i Szwedów z remisem.
Nie wiem co widzicie w tej Francji. Tak samo Polska miała być niby pożarta przez Rosjan. Ukraina gra fajną piłkę, do tego nie zapominajmy, że grają u siebie i mają 3 punkty na koncie, są liderem, nie mają aż takiej presji.Francja fajnie się zaprezentowała w meczu z Anglią, ale jak dla mnie to zawsze Francja, zespół nieobliczalny. Zlepek gwiazd, bez kolektywu.
Szwecja fajnie grała przez większość meczu do bramek. Dobrze byli ustawieni taktycznie, każdy zawodnik pilnował swojej pozycj. Trudno było gospodarzom dojść do sytuacji bramkowych, później coś się posypało. W ataku też mają dobrych graczy. Żeby dawać 3,65 z rozbitą Anglią? Anglia to może być faworytem dla niedzielnych kibiców. Taktycznie wypadli słabo w meczu z Francją. Taki zlepek ludzi bez pomysłu na akcję. Gra na 30-40 metrze z bezsensownymi bliskimi podaniami.
15 strzałów celnych Francji przy 1 celnym Anglii chyba mówi samo za siebie jak wygląda ich atak. 11 rożnych trójkolorowych przy ich 4.
Ciężko moim zdaniem będzie się przebić wyspiarzom przez dobre ustawienie w defensywie Szwedów. 3,65 na Szwecję to żart (pozytywny dla nas)!
własnie rozbudzili apetyty i presja będzie jeszcze większa
wystarczyło, że Ukraina lekko przyspieszyła i ci świetnie ustawienie gracze gubili pozycje, w żółwim tempie i powolnym badaniu może mogło to wyglądać &quot;imponująco&quot;,z bardziej ruchliwymi Angolami będzie im o wiele ciężej. Przy szybszej grze się gubili, przy stałych fragmentach też dostatecznie dobrze nie kryli, bo pozwolili na bramkę Szewy
rozbita Anglia, tak miało być, ale sposób rozegrania wyglądał obiecująco w kontekście czarnych scenariuszy, które były pisane w moim odczuciu wcale się nie sprawdził. pamiętajmy, że to był 1 mecz i to z najtrudniejszym rywalem, zatem brakowało odważniejszej gry, więcej pozytywnych aspektów spodziewam się w spotkaniach z Ukrainą i Szwecją - w przypadku obu reprezentacji - bo można było dostrzec zalążki dobrej gry, teraz pora na rozwój. pamiętajmy też o warunkach pogodowych...
po za tym kto ma sforsować angielską obronę? ofensywa Szwecji dużo poniżej oczekiwań, wychwalany pod niebiosa Zlatan też przyjał dziwną postawę zwłaszcza w końcówce, a może nie dziwną, a spowodowaną niemocą kolegów z pomocy, bo w przodzie go było mało, a ci, którzy tam czyhali nie popisali się, a obrona Ukrainy to nie monolit.
Piszesz o Francji i że fajnie się zaprezentowali, ale to zespól nieobliczalny. Z góry przekreślasz Francję, brak ku temu symptomów, o większości drużyn można napisać, że są nieobliczalne, skoro widać przejaw pozytywnej gry to bliżej do takiego stanu, a nie popadania w skrajności. Rozumiem, że Ukraina to stała, pewna ekipa.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Doceniam reprezentacje Ukrainy za ich wyczyn z pierwszego meczu ze Szwedami, gdzie po otwarciu wyniku przez gości zdołali błyskawicznie za sprawą Szewczenki wyjść na prowadzenie. Grali z pasją i pełną koncentracją, jednak prawdziwe schody pojawią się niewątpliwie jutro. Francuzi musieli pogodzić się z remisem, ale jak pierwsza połowa w ich wykonaniu była niemrawa tak w drugiej nasporzyli sporo problemów Anglikom - jednak dość nieskutecznie pomimo tego, że stwarzali sobie sporo ciekawych okazji. Trzeba podkreślić, że potrafią świetnie urozmaicać swoją grę w ofensywie i to może być tutaj kluczem na Ukrainców, ponadto niesądze by po raz kolejny zawiodła w taki sposób ich skuteczność. Z resztą jak wyżej pisałem - doceniam wolę walki i determinację gospodarzy, ale Francuzi to już dość wysokie progi i nieco wyższy level, a po tym remisie z pierwszego meczu będą tutaj niewątpliwie głodni zwycięstwa by tym samym zbliżyć się bardziej do ćwierćfinału.

Ukraina - Francja @ 2,11 Pinnacle ✅
 
R 28

roki1

Użytkownik
Ukraina-Francja jak dla mnie Bts.Francja ostatnio lubi dostac juz w pierwszej polowie brameczki.W pierwszej polowie lubia byc nie obecni.W drugiej polowie zaczynaja bardziej sie brac do roboty.Chociazby mecz z Islandia,czy teraz z Anglikami cos o tym mi mowi.A w Ukrainie ma kto strzelac i mysle ze jedna z strony ukrainy wpadnie. kurs cos kolo 2.00.
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Żeby dawać 3,65 z rozbitą Anglią?
Gdzie Anglia jest wedłud Ciebie rozbita? Bo chyba nie mówisz o tych kontuzjach, które ich nic nie zabolaŁY

Anglia to może być faworytem dla niedzielnych kibiców. Taktycznie wypadli słabo w meczu z Francją.
Taktycznie słabo? :O
Francja z takim potencjałem nie stworzyła ani jednej sytuacji 100% i to jest według Ciebie słaba taktyka?

Ciężko moim zdaniem będzie się przebić wyspiarzom przez dobre ustawienie w defensywie Szwedów.
Dobre ustawienie taktyczne Szwedów? :O

Ale bzdury. Jedyna pewna rzecz w tym meczu to gra na Anglików z podpórką. Ja sam gram równiez po całości wyspiarzy. Szwedzi ze swoją przewidywalną gra nie mają szans, tym bardziej, że po przegranej z Ukraina to oni muszą tutaj wygrać. Anglia zagrała tak jak chciała. Nie dać rozwinąć skrzydeł Riberemu, Benzemie i reszcie. Ciekawe czemu Twoim zdaniem Benzema częściej był widoczny na 30 metrze niz w szesnastce? Bo nie miał tam nic do roboty przez świetne ustawienie Anglików.

Anglia nie da w tym meczu nic do zrobienia Szwedom w ataku,a sama najprawdopodbniej ukasi i to być może nie jeden raz. Ale taki niedzielny kibic jak Ty nie zrozumie, że Anglia zagrała tak jak zagrała, bo grali bez Rooneya z najlepszą drużyna grupy. Mam nadzieje, że będzie więcej tak zapatrzonych typerów w Szedów, bo to spowoduje wzrost kursu na bardzo mądrze grających Anglików.
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
Ukraina-Francja jak dla mnie Bts.Francja ostatnio lubi dostac juz w pierwszej polowie brameczki.W pierwszej polowie lubia byc nie obecni.W drugiej polowie zaczynaja bardziej sie brac do roboty.Chociazby mecz z Islandia,czy teraz z Anglikami cos o tym mi mowi.A w Ukrainie ma kto strzelac i mysle ze jedna z strony ukrainy wpadnie. kurs cos kolo 2.00.
Z Islandia faktycznie 0:2 do przerwy i skończyło sie 3:2 ale to mecz towarzyski...
Z Anglia nie powiedziałbym że sie nie starali... 1:1 ale mogli na koniec polowy tez objąc prowadzenie wiec nie wiem po czym określasz słabe pierwsze połówki Francji... z kolei w innych 3 ostatnich meczach oprocz Anglików i Islandi podejmowali Niemców i 1:0 do przerwy wygrali, z Serbami 2:0 mecz ustalili w 11 i 16 minucie, z Estonią też już 2:0 do przerwy...

Nie mówie że Francja wygra pierwszą połowe ale nie ma co pisać że &quot;lubią&quot; dostać bramke albo &quot;lubia&quot; byc nie obecni...Francja 1pkt i musi tutaj zapunktować za trzy oczka, Ukraina juz 3pkt ma wiec myśle ze najgorszy mecz przed nimi z Francja i tu zadowoli ich remis, ale niestety to im sie nie uda
 
lazzarov 300

lazzarov

Użytkownik
Witam !
Zacznę może od początku, przed pierwszymi meczami, stawiałem Ukrainę na równi z Polską i Czechami, jako najsłabsze ekipy turnieju, a jako niespodziankę widziałem awans Szwedów kosztem Anglii. Dlatego aktualny układ tabeli to dla mnie zaskoczenie, jednakże wydaje mi się że jutro już niespodzianek nie powinno być.
Ukraina v Francja - 2 @ 2.10 ✅
Z pozytywnych aspektów na pewno boki Ukraińców , Konoplanka ( ???? ) i Jermalienko to groźni skrzydłowi , w napadzie doświadczony Szewa (jego 2 bramki - dla mnie szok !) no i nie oszukujmy się że to chyba tyle, po prostu Szwedzi zagrali fatalnie i jak dla mnie żegnają się przez to z turniejem. Gdzie był ten ich potencjał w ofensywie ?
Francja dobrze zaprezentowała się w meczu z Anglią , odrobili straty, stworzyli dużo więcej groźnych sytuacji i nie widzę jutro innej opcji jak 3 pkt , potencjał mają , niby jak zawsze , ale teraz jakoś mi to lepiej wygląda niż w ostatnich latach, widać że Presidente zrobił dobra atmosferę w szatni, a tej brakowało. Spokojne 2-0. ✅
 
H 32

hardrigar

Użytkownik
Ukraina v Francja - over 1,5 gola Kurs: 1,4
Wiele już napisano a ja napiszę trochę inaczej. Moim zdaniem wynik tego meczu zależy od pierwszych 15-20min na boisku. Jeżeli Ukraińcom uda się zdominować przez ten czas Francję, która na pewno nie rzuci się od pierwszych minut do ataku, to różnie może być. Bardziej realne wydaje się jednak, że Francja przetrzyma napór, uspokoi sytuację na boisku i będzie grać swoje.
Nie chcę się rozpisywać o składach, bo o tym wszyscy piszą, ten mecz będzie miał dla Ukraińców taki wymiar jak dla nas mecz z Czechami, nie odważę się typować zwycięzcy. Jestem natomiast przekonany, że oba zespoły będą dążyły do strzelenia bramki, remis 0-0 nikogo tutaj nie urządza, a to z pewnością przyniesie nerwowość i błędy w defensywie. Over 1,5 wydaje się bezpieczny, over 2,5 myślę, że też prawdopodobny.

Szwecja - Anglia DNB 2 Kurs: 1,53
Kompletnie nie rozumiem tej nagonki na Anglików. Patrząc tak czysto futbolowo mają znakomitych zawodników i doszukiwanie się kontuzji czy błędó kadrowych na tym etapie rozgrywek nie ma sensu. Zlatan w meczu z Ukrainą pokazał totalną bezsilność, zagrał na prawdę przyzwoite spotkanie ale był kompletnie osamotniony, brakuje tam zespołu. Trzeba brać poprawkę jednak na to, że on potrafi zrobić sobie akcję samemu, strzelić z 20 metrów albo wpakować niemożliwą główkę. Z taką defensywą Szwedów i bez Ibry w skłądzie brałbym Anglię w ciemno.
 
C 334

copper

Użytkownik
Ciekawą opcja na mecz Francja-Ukraina wydaje mi się typ Francja odda więcej strzałów w światło bramki. Z Anglią mieli 15-1, Ukraina ze Szwecją 5 przy 6 Szwedów. Mają kim postraszyć z przodu, dodając ich dobra obronę myślę że Ukraina nie będzie miała zbyt wielu sytuacji podbramkowych a o Francję się nie obawiam. Oby tylko Francuzi zbyt szybko nie strzelili bramki ale nawet przy takiej ewentualności myślę że są duże szanse powodzenia tego typu.

Francja więcej strzałów w światło bramki kurs 1,50, w stsie nawet 1,60 ✅✅✅ izi 11-2 dla Francji
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
psotnick 836,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Football, Euro 2012, Group D, 15/06/2012, 18:00
Ukraina v Francja
(Gole obu drużyn)
Typ: Tak @ 1.95 | Expekt ⛔ 0-2 Francuzi jednak dużo lepsi, Ukraińcy rozczarowali, może ich burza wystraszyła ????
(Alternatywna azjatycka suma goli)
Typ: Powyżej 2.0 @ 1.675 | bet365 ZWROT
(Suma goli)
Typ: Powyżej 2.5 @ 2.25 | bet365 ⛔

Spotkanie dwóch drużyn z dużo lepszym atakiem niż obroną. Ukraińcy świadomi swoich słabości w defensywie postawili na atak co przyniosło im zwycięstwo nad Szwedami. Szewczenko, Konoplianka, Woronin czy świetnie dogrywający Nazarenko potrafili zrobić użytek z piłki (13 strzałów w meczu ze Szwecją, 5 celnych, 2 gole). A naprzeciw sobie będą mieć stoperów o ustalonej renomie „niepewnych”: tyczy się to zwłaszcza Mexesa, bo Rami sprawia jednak lepsze wrażenie. Niesieni dopingiem swoich kibiców Ukraińcy mają wystarczająco dużo jakości z przodu, żeby ustrzelić choć jednego gola. U Francuzów właściwie podobna sytuacja: bardzo mocny atak, niezbyt pewna defensywa. Potrafili stworzyć multum sytuacji z Anglikami (19 strzałów, 15 celnych!), wprawdzie zdobyli tylko jedną bramkę, ale Angole grali praktycznie 8 obrońcami, więc mogło być trudno o klarowną sytuację… Benzema, Nasri, Ribery są klasą dla siebie jeśli chodzi o stwarzanie bramkowych sytuacji. Dobrze wykonywane stałe fragmenty gry przez Cabaye’a, dodatkowo jeszcze wejścia bocznych obrońców Debuchy’ego i Evry gwarantują kilkanaście soczystych dośrodkowań. Jeśli jeszcze tylko Blanc zmieni beznadziejnego Maloudę na Ben Arfę to już w ogóle ofensywa tricolores będzie wyglądała na kompletną. Nie można tego powiedzieć o defensywie Ukraińców. O ile Tymoszczuk trzyma poziom, to Khacheridi jednak wyraźnie odstawał w meczu ze Szwedami, sporo pomyłek w ustawieniu, niecelnych podań przy wyprowadzaniu piłki itp. Dla mnie to wystarczające argumenty, żeby postawić na te typy.
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
mysle ze warto pograc SZWEDOW na posiadanie - trener Angli uwielbia grac z kontry - poza tym jesli Anglia szczeli pierwsza gola o typ jestem spokojny - kadrowo lepiej wygladaja Anglicy ale ich trener nie preferuje gry srodkiem i przetrzymywania i budowania mozolnie akcji - i nie dziwie sie mu w cale majac tak szybkie skrzydla - brak mi tylko THEO...
w meczu Francji warto pograc - w1 polowie wiecej przy pilce - 1,30 na UNIBET - ale tylko w 1 polowie... typ w miare pewny - jesli FRA nie strzeli w pierwszych 20 min gola...
na caly mecz nie warto teraz grywac tego typu zakladow - gdyz po strzeleniu gola kazdy zepol sie automatycznie cofa wiedzac ze to druga runda - i koniec fazy grupowej tuz tuz..
widze obecnie ze warto pogrywac typy na posiadanie na VALUE - czyli zespol slabszy - przyklad Dania zlapane za drobne kurs 8,00... strasznie dziwnie betson rozmieszcza kursy na tego typu zaklady - na Francje na caly mecz jest tylko 1,1 - smiech na sali -
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom