>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gr B, Dania - Portugalia & Holandia - Niemcy [13.06.2012]

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP


13.06.2012 18:00 [Lwów]

VS

Dania - Portugalia
3.65 3.40 2.03 Tobet


13.06.2012 20:45 [ Charków]

VS

Holandia - Niemcy
2.80 3.40 2.45 Tobet​


W grupie śmierci, jak na prawdziwą grupę śmierci przystało doszło jak do tej pory do najciekawszych rozstrzygnięć. Dania po zwycięstwie nad Holandią jest na najlepszej drodze aby zostać czarnym koniem turnieju. Podopiecznych Mortena Olsena czeka jednak nie lada wyzwanie, w kolejnym spotkaniu zagrają z Portugalią, która po porażce z reprezentacja Niemiec stoi pod ścianą.

Holandia - Niemcy... na ten mecz czeka cała Europa, o ile nie Świat. Dla Holendrów jest to mecz o być albo nie być, a co za tym idzie pomarańczowi muszą postawić wszytko na jedną kartę, ewentualna utrata punktów praktycznie eliminuje ich z turnieju. Jeśli chodzi o Niemców to na razie maszynka Joachima Löwa się zacina, nasi zachodni sąsiedzi jako nieliczni z faworytów Euro wygrali swój pierwszy mecz. Sęk w tym, że zagrali dość schematycznie i styl w jakim zwyciężyli nie przekonywał.
Zapraszam do dyskusji ;)
 
K 10

kamil11a

Użytkownik
Dania - Portugalia typ 2 - 2.1✅✅✅
Portugalia zagrała z Niemcami dobry mecz , mimo porażki jedną bramką. By zachować szanse na awans ,,pasowało by &quot; wygrać z Danią. Portugalia grała ładnie, mieli kilka świetnych okazji , żadnej nie udało im się wykorzystać , głównie za sprawą Neuer&#39;a i obrońców , którzy zagrali świetny mecz. Zabrakło po prostu też trochę szczęścia.
Dania w meczu z Holandią (nieskuteczną Holandią) zabłysła i sprawiła niespodzianke ale znowu nie pokazali nic specjalnego , mimo że w miarę możliwości kontrolowali grę to Holendrzy mogli strzelić nawet kilka goli , czego nie zrobili przez swoją nieudolność.
Portugalia posiada lepszą obronę niż Holandia. Jeśli tylko ich ofensywa będzie bardziej skuteczna to powinni ten mecz wygrać , może bez fajerwerków ale 0:2 lub 0:1 liczę.
 
tehacjusz 45

tehacjusz

Użytkownik
Nie wypada nie zgodzić się z poprzednikiem że Portugalia zagrała dobry mecz lecz w dalszej części posta kolegi zapanował delikatny chaos :p. Niemcy żadnej rewelacyjnej gry nie pokazali przynajmniej ja tak to odebrałem, to że udało im się dojechać z tym 1-0 to w głównej mierze zawdzięczają nie tyle świetnej obronie co bardzo nieskuteczniej grze Portugalczyków szczególnie w ostatnich 10 minutach gdzie marnowali okazję za okazją. Teraz czeka ich mecz o życie aby myśleć o awansie muszą to spotkanie z Danią wygrać w innym wypadku praktycznie eliminują się z dalszej fazy turnieju. Wg mnie są w stanie sprostać temu zadaniu.
Trochę dziwią mnie opinie o tym, że po zwycięstwie z Holendrami ekipa Dani typowana jest na czarnego konia turnieju. Fakt wygrali z drużyną mającą aspiracje na sięgnięcie po mistrzostwo, wygrali mecz w &#39;&#39;grupie śmierci&#39;&#39; gdzie na starcie byli skazani na pożarcie ale mimo tego twierdzę że to było bardzo szczęśliwe a zarazem były to jedyne ich zdobyte ptk. Wg mnie, z całym szacunkiem dla Duńczyków, szczególnie obrońców, to jednak nie oni zagrali wyśmienity mecz (oczywiście nie powiem że to było słabe spotkanie w ich wykonaniu bo zagrali konsekwentnie w obronie i wykorzystali praktycznie w 100% to co mieli w ataku ), a Holendrzy przegrali go na własne życzenie i pretensje mogą mieć tylko i wyłącznie do siebie bo sytuacji na strzelenie choćby jednego gola mieli mnóstwo. Dania gra bez presji bez obciążeń, że jak przegra to polecą głowy, bo tak z pewnością nie będzie, pewnie i tak mało kto zakładał że w ogóle wygrają mecz w tej grupie. Wszystko co pisze praktycznie obala moje zdania odnośnie &#39;&#39;czarnego konia&#39;&#39; ???? a jednak, sądzę, że były to miłe złego początki i na tych 3 ptk poprzestaną. Jak dla mnie drugi raz takiego szczęścia nie będą mieli. I nie dlatego że Portugalia ma lepszą obronę od Holendrów bo wg mnie tak nie jest, nie dlatego, że Portugalia ma lepszą siłę rażenia w ataku bo również tak nie jest, a dlatego że Portugalia w tym meczu będzie po prostu skuteczniejsza niż poprzedni rywal Duńczyków i delikatnie mówiąc ostudzi zapędy duńskiego dynamitu.
Swoją drogą ciekawie byłoby gdyby tak po 2-giej rundzie wszystkie zespoły miały po 3 ptk ... ;)
Dania vs
Portugalia @2,00
7/10
Unibet
 
kylu88 806

kylu88

Użytkownik
VS



Dunczycy moga mowic o naprawde duzym szczesciu - holendrzy doslownie masowo przestrzelali dogodne sytuacje. Glownym architektem tych przestrzelen byl A. Robben ktorego zwod z zejsciem na lewa noge zna juz chyba nawet kazde dziecko. Nie oznacza to ze holender rozegral zle zawody, po prostu zabraklo szczescia (slupek po bardzo dobrym strzale z przed pola karnego). Dania natomiast w ofensywie nie porwala, ot kilka razy zaatakowala i jeden z tych atakow przyniosl rozstrzygniecie. W obronie wygladalo to momentami dobrze, a momentami zle. Napewno na plus wystep bramkarza Andersena ktory w paru sytuacjach zachowal zimna krew i pokazal sie z dobrej strony.

Z drugiej strony Ronaldo i spolka moga mowic o sporym pechu - dobre zawody przeciwko niemcom i powiedzmy sobie szczerze - remis w tym spotkaniu bylby najsprawiedliwszym wynikiem. Dalo o sobie znac slynne powiedzenie, ze &quot;po boisku biega 22 pilkarzy a i tak na koncu wygrywaja niemcy&quot;. Nasi zachodni sasiedzi nie zachwycili specjalnie, pozwalali na duzo portugalczykom na przedpolu i w swoim polu karnym a sami w ofensywie tez nie powalili. Ale spokojnie - nie bez powodu mowi sie o Niemcach, ze to turniejowy zespol - oni jeszcze zdarza sie rozkrecic a nawet jesli nie beda wygladac tak ladnie stylistycznie na boisku, to i tak napewno pozostana smiertelnie grozni jak wlasnie Gomez przeciwko Portugalii.

Przejdzmy do obu zespolow : kazdy z nich ma po 1 meczu w glowach zupelnie co innego. Dunczycy po sprawieniu sensacji z 3 pktami sa w super komfortowej sytuacji. Pokonali bardzo niewygodnego, silnego i groznego rywala. Teraz tak naprawde podejmuja ekipe ktora w skali trudnosci jest rywalem latwiejszym niz holendrzy. Mogloby sie wydawac, ze dunczycy pomysla &quot;Skoro udalo sie z Holandia, to i Portugalie pykniemy&quot;. Nic bardziej mylnego. Akurat mialem okazje przebywac w Danii przez rok i musze stwierdzic, ze jest to narod bardzo pracowity i zespolowy. I to widac na boisku. Wtracajac takie male porownanie, zachodnie ekipy odroznia od nas Polski przede wszystkim (oprocz poziomu) sila psychiczna. Oni sie nie podpalaja, nie podniecaja i nie upadaja pod byle powodem i pretekstem. To sa profesjonalisci twardo stapajacy po ziemi.

Portugalia natomiast zostala postawiona pod mur - kolejna strata punktow wiaze sie z odpadnieciem z turnieju. I tutaj pojawia sie najwiekszy problem - psychika. Glownym motorem napedowym i sercem tego zespolu jest Ronaldo ktory od kiedy pamietam zawodzi w najwiekszych imprezach i meczach. Kolejny - tym razem pluco tej ekipy - Nani tez nie ma silnej glowy. A to od tych dwoch panow zalezy sila razenia Portugalii. Ten mecz mozliwe, ze bedzie wymagal wiekszej pracy z glowami tych pilkarzy niz z przygotowaniem taktycznym badz motorycznym. Do tego dodalbym nieprzewidywalnego w swoim zachowaniu i czynach Pepe, ktory moze peknac w kazdej chwili &quot;jesli mecz sie nie bedzie ukladal&quot;.

A dunczycy maja juz na starcie tak naprawde dwie przewagi psychologiczne : oni wygrali rywalizacje w grupie z Portugalia i wyszli z 1 miejsca. Moga to wykorzystac pokazujac na placu gry pilke spokojna, wolna i wyrachowana - grac tak jakbysmy wiedzieli, ze wkoncu to my jestesmy lepsi. Dochodzimy sposobem gry do 2 punktu i faktu, ze Dania tak naprawde nie musi. Oni maja 3 punkty, to Portugalia musi strzelac bramki bo wynik 0-0 w pelni satysfakcjonuje ekipe dunczykow.

Managerem Danii od 2000 roku jest Morten Olsen takze z ta ekipa byl juz na niejednej duzej imprezie. Oczywiscie nie na kazda sie zakwalifikowali takze byly wzloty i upadki - zreszta jak to bywa podczas tak dlugiej kadencji. Manager Portugalii to natomiast Paulo Bento ktory kadre prowadzi od 2010 roku i jest to jego pierwsza tak duza impreza w roli szkoleniowca. Takze jesli chodzi o lawke managerska to doswiadczenie i zgranie z ekipa lekko po stronie dunczyka.

Gdyby ten mecz odbywal sie jako 1 spotkanie grupowe wygladaloby to zupelnie inaczej. Obie ekipy z 0 bilansem i mogacym grac co chca. Teraz natomiast sytuacja jest kompletnie inna - Portugalia moze blefowac na poczatku spotkania i grac wolno, probowac usypiac Gang Olsena i zapewne beda to robic. Ich akcje w glownej mierze opieraja sie na szybkich zrywach bez zbednego przetrzymywania pilki i najczesciej proba wykonczenia. Ale przeciwnik doskonale wie, ze jesli juz beda usypiac to bedzie to tylko blef a Portugalia bedzie liczyc kazda minute i akcje. Dania jest w bardzo uprzywilejowanej sytuacji bo nie musi sie odkrywac i grac zeby strzelic. Moga sie cofnac i przyjmowac Ronaldo, Naniego i reszte zaciagu tylko wtedy portugalczycy beda mieli problemy ze skonstruowaniem akcji ofensywnych bo oni potrzebuja miejsca na szybkie akcje. Kurs na Portugalie ktora jest pod sciana w dodatku z atutami psychologicznymi po stronie dunskiego dynamitu kiepski co daje super opcje na podpartych dunczykow.

Dania - Portugalia 1 dnb @ 3.00 William Hill
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
f-by-ferragamo 41

f-by-ferragamo

Użytkownik
na szybko:
Dania sprawcą niespodzianki nie wcale dzięki przyzwoitej grze w przodzie gdzie tworzyli składne akcje, lecz w dużej mierze dzięki indolencji strzeleckiej Holandii, gdyby nie ona, ten mecz mógł się skończyć pogromem Duńczyków. Portugalii także zabrakło skuteczności, byli w stanie kilkakrotnie zagrozić bramce Niemiec, którzy wcale nie zagrali wielkiego meczu jak wielu się spodziewało. Możliwości ofensywne Portugalczyków nie są dużo gorsze od Pomarańczowych, dlatego obrona Dani musi po raz kolejny spodziewać się ostrych natarć ze strony rywala i nie sądzę, by po raz drugi byli w stanie zachować czyste konto, a ofensywnie aż takiego postrachu nie sieją, więc odrabianie strat może okazać się wcale niełatwym zadaniem.
Holandia &amp; Niemcy świetne ofensywy, Holandia z nożem na gardle, to oni będą prowadzili grę, Niemcy schowają się czyhając na kontry. Przy postawie defensywy Pomarańczowych i niepewnym gk minimum 1 bramka dla Niemiec nie powinna być problemem. Z drugiej strony ogromna siła rażenia - większa od Portugalii, która to Portugalia napsuła sporo krwi Niemcom - też powinna w końcu zaowocować bramką
Moje propozycje na grupę B to:
Portugalia 2.00
Holandia Niemcy obie strzelą 1.60, edit: jednak po spokojnym przeanalizowaniu widzi mi się nie remis 1-1 (7.00), lecz wygrana Niemiec 2.50
 
ujbel 8

ujbel

Użytkownik
Dania-Portugalia

Czytając post kolegi &quot;KYLU&quot; i jego typ, pomyślałem sobie, że zawsze znajdzie się jakiś &quot;odmieniec&quot;. Po dłuższym zastanowieniu uważam, że masz kolego dużo racji;). Z tego co zaobserwowałem u siebie po wielu latach grania u buków, licznych krótszych czy dłuższych przerwach w grze, doszedłem do jednego wniosku: bardzo często jest tak, że po prostu upatrujemy sobie faworyta w spotkaniu i mając klapki na oczach jesteśmy pewni, że dana drużyna czy osoba zwyciężą. Nic bardziej mylnego. To EURO, jak i inne duże turnieje pokazują, że nie można oceniać drużyny po jednym meczu. Choćby dzisiejszy/wczorajszy mecz Polaków. Wyciągneli wnioski i zagrali dwie, według mnie równe połowy, biorąc pod uwagę mecz z Grecją. Do brzegu: Holandia nieskuteczna w pierwszym meczu z Danią. Danią zagrała mądrze, tak jak to opisał kolega KYLU. Portugalia owszem, może i miała trochę okazji z Niemcami ale oni też nic specjalnego nie pokazali, ale jednak. Wygrali 1:0. Myślę, że Portugalia, stojąc pod ścianą będzie grała głównie na Cristiano. A Dania będzie wspaniale przygotowana na taką taktykę i grała głównie z kontry, co wychodzi Duńczykom bardzo dobrze. Nie &quot;takie&quot; drużyny jak Dania stawiały się faworytom. Przykład Szwajcarii na MŚ ( zwycięstwo 1:0 z Hiszpanią ). Podkreślam, że nie mam zamiaru nikogo przekonywać do swoich racji, bo zależy mi tylko i wyłącznie na przyjaznej atmosferze na tym forum i podzieleniu się swoimi przemyśleniami z innymi ???? :razz:.

DANIA-PORTUGALIA 1x 1,89 Bet-at-home
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Z meczu Dania-Portugalia mam sporo typow statystycznych jednak czekam az wszystkie buki wystawia linie na posiadanie, faule i spalone.
Dzis gram jedynie wieksze posiadanie Niemcow w meczu z Holandia bo expekt poszalala.
Holandia UNDER 49,5 % (czyli inaczej NIEMCY over 50,5%)
1,85

expekt
Dla porownania w unibecie mamy 1,50 na to , w fortunie rowniez a te buki bardzo dobrze szacuja jak do tej pory posiadanie.
Zespoly graly ze soba w grudniu i padl wynik 3-0 dla Niemcow ale w posiadaniu bylo... 63% do 37% dla naszych zachodnich sasiadow !! Nie wiem co mialoby sie zmienic w ciagu pol roku zeby ta statystyka drastycznie sie zmienila. Akurat jesli chodzi o posiadanie to w takich przypadkach rzadko nastepuja takie zmiany. Brac poki kurs utrzymuje sie w expekcie bo 1,50 to juz malo atrakcyjna opcja.
 
lukas155 11

lukas155

Użytkownik
Dania - Portugalia
Posiadanie piłki - Portugalia @1,55 Betsafe

Uważam ten typ za bardzo dobrą okazję zamiast lać wodę przedstawię kilka solidnych - moim zdaniem argumentów za:
- Portugalia to drużyna dal której naturalne jest długie posiadanie piłki, jest to wpisane w jej styl w ostatnich latach i do tego nas przyzwyczaiła. Wpływ na to ma m. in. świetne wyszkolenie techniczne Portugalczyków
- Nastawienie: Portugalia MUSI w tym meczu zagrać o pełną pule i spodziewam się naporu od pierwszych minut, a co za tym idzie wysokiego posiadania piłki
- Historia: Drużyny te spotkały się ze sobą całkiem niedawno w El. do Euro i w oby dwu spotkaniach większy &amp; posiadania zanotowali Portugalczycy - nawet w przegranym 1-2 meczu wyjazdowym(!)
 
G 277

geryx

Użytkownik
Dania-Portugalia (-3 rozne) 2 @ 1,85
Dania-Portugalia (-2 rozne) 2 @1,57
willhill
O meczu poprzednicy napisali juz sporo, wiadomo że Portugalczycy muszą cisnąć, Dania z jednego pkt będzie zadowolona. Więc mozna sie spodziewać ataku pozycyjnego Ronaldo i spółki i gry z kontry Skandynawów. Typ może się tylko skomplikować przy b. szybko strzelonej bramce przez POR.
Teraz trochę o statystykach rogów z pierwszej serii spotkań:
Niemcy-Portugalia 2-11 ???? a przecież Portugalczycy gola stracili dopiero w 73min
Dania- Holandia 4-11
dość wymowne liczby
 
homel 918

homel

Użytkownik
A wie ktos moze czemu Hugo ALmeida siedzieał na ławce z NIemcami ?
Postiga beznadziejny napastnik slaby sezon, ten co za niego wszedl Oliviera rezerwowy Benfici...
najlepszy napastnik siedzi na lawce, praktycznie bez np graja, jezeli nie wystawia almeidy to Dania tego nie przegra, bez napastnika Portugalia nie ma szans na takim turnieju.
Dziwi mnie troche Bento
ma ktos info?
a juz wiem grype miał Hugo Almeida , czyli dzisiaj raczej zagra, więc Portugalia wygra :/
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Portugalia - Dania
Typ ▶ Portugalia -4 rzuty rożne
Kurs: 2,20


Ehh, spóźniłem się bo bet365 dawał 1,90 za -3 rożne... Mimo wszystko myślę, że na dzisiejszy mecz jest to bardzo dobra opcja. Jakoś nie przekonuje mnie granie na win Portugali po 1,83. W przeciągu ostatnich 6 lat Portugalia tylko raz wygrała z Duńczykami, tak to mamy jeszce remis i 3 wygrane &quot;Wikingów&quot;. Jeśli chodzi o statystyki rzutów rożnych to kolega wyżej podał liczby z pierwszych meczy fazy grupowej tych drużyn.
Holandia - Dania ▶ 11:4 różnica: 7
Niemcy - Portugalia ▶ 2:11 różnica: 9
Dzisiaj mecz powinien wyglądać podobnie do tego z soboty gdy mierzyli się Holendrzy i podopieczni Mortena Olsena. Dania niespodziewanie ma 3 punkty co narazie dobrze ich ustawia. Chyba każdy przypuszcza, że dziś nie rzucą się do ataku na bardzo ofensywnych portugalczykó. Powinni się skupić na obronie i dobrej grze defensywnej w drugiej lini. Ich bronią mogą być dobrze przeprowadzone kontrataki. Portugalczycy z takim składem, takimi graczami o bardzo wysokich umiejętnościach i tak ofensywnym nastawieniu napewno będą prowadzić grę. Myślę, że nie ma sensu wypisywac nazwisk ani pozycji jakie zajmują. Dlaczego gram na rzuty rożne? Bo powinno wejść bez problemu, bez nerwówki. Portugalia musi wygrać, musi atakować. Dania zaś mając 3 punkty powinna grać mądrze i bez szaleństw do przodu. Poprzednie mecze pokazały możliwości tych ekip. I co? &quot;Wikingowie&quot; w ataku nie błyszczeli szczególnie. Ekipa Paulo Bento prowadziła świetne akacje skrzydłami, dużo strzelała i wjeżdżała w solidną obronę niemców. Jeśli Dania nie da sobie szybko strzelić bramki to jestem spokojny o ten typ.
Dania-Portugalia (-3 rozne) 2 @ 1,85 Dania-Portugalia (-2 rozne) 2 @1,57 WillHill O meczu poprzednicy napisali juz sporo, wiadomo że Portugalczycy muszą cisnąć, Dania z jednego pkt będzie zadowolona. Więc mozna sie spodziewać ataku pozycyjnego Ronaldo i spółki i gry z kontry Skandynawów. Typ może się tylko skomplikować przy b. szybko strzelonej bramce przez POR. Teraz trochę o statystykach rogów z pierwszej serii spotkań: Niemcy-Portugalia 2-11 a przecież Portugalczycy gola stracili dopiero w 73min Dania- Holandia 4-11 dość wymowne liczby
Dla mnie wymownymi liczbami sa :
Dania-Portugalia 5-3 w roznych w eliminacjach w bezposrednim meczu. Tez chcialem grac na Por ale jak to zobaczylem to zrezygnowalem. Wole wejsc w faule, w eliminacjach tylko 19 wiec nie wiem co mialby sie dzisiaj stac zeby liczba wzrosla do 32 oraz Dania wiecej fauli co jest jeszcze lepsze jak Portugalia ma atakowac szybkimi skrzydlowymi ( w eliminacjach 12-7 dla Danii w faulach) a wiec :
UNDER 31,5 fauli 1,75 unibet
Dania wiecej fauli 1,50 unibet
Jeszcze pokusze sie na jakis under kartkowy chociaz tu juz stawka mniejsza. W dwoch meczach eliminacyjnych w sumie tylko 3 zoltka i to wszystkie dla Danii. Dzisiaj wazny mecz dla obu druzyn, Dunczycy beda faulowac jednak robia to dyskretnie i nie jakos ostro.

mniej jak 4,5 kartki
bet365 1,90
i ostatni typ
W meczu Dania-Portugalia bylo az 9 spalonych 4-5 wiec probowalbym jakis overek.
Bwin daje linie 4,5 wiec do zaakceptowania, ma grac Almeida wiec leniwy napastnik ktroy moze nie wracac, Bendtner rowniez lapany na spalonym.
powyzej 4,5 spalonych 2,05 bwin
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Holandia - Niemcy
Typ : Oba strzelą ? TAK @ 1,72 bet365 ✅1:2
Holendrzy pechowo przegrali z Danią 0:1. Van Persie nie miał dnia, bo zaprzepaścił dwie setki, do tego Huntelaar sam na sam, słupek Robbena i wiele innych rozmaitych szans Pomarańczowych. Na pewno irytował mnie Robben swoją egoistyczną grą, Persil jak wspomniałem nie był sobą,Afellay się starał, ale nie był już tak błyskotliwy jak w sparingach przed ME ale za to świetnie piłki rozdzielał Sneijder. Pozytywnie też Willems z pewnością nie zawiódł. Ale defensywa trochę zawodziła, przykładem stracona bramka, widać że Heitinga z Vlaarem to nie jest super duet.Ogólnie wielki niedosyt po tej porażce Holandii.
Niemcy z kolei zawiedli chociaż wymęczyli 3pkt po golu Gomeza. Wg mnie są jak najbardziej do pokonania w tym meczu na co liczę, bo nie wyobrażam sobie nadal by Holandia nie wyszła z grupy. Ogólnie to ten mecz zapowiada mi się overowo. Holendrzy pójdą do przodu bo muszą wygrać, a ich obrona nie jest monolitem. Niemcy maja Ozila który potrafi świetną piłę zagrać prostopadła i pewnie coś też władują.
Niby 15 listopada Niemcy w towarzyskim meczu wygrali 3:0 ale grali u siebie, a poza tym wtedy Holandia grala w eksperymentalnym składzie bez , Persila, Robbena czy Afellaya. A Niemcy podstawowym składem. Nie ma więc co do tego 3:0 przywiazywać uwagi za dużej.
Ja tutaj widzę gole i tego się 3mam, dlatego gram bts.
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Portugalia - Dania
Typ ▶ Portugalia -4 rzuty rożne
Kurs: 2,20



Ehh, spóźniłem się bo bet365 dawał 1,90 za -3 rożne... Mimo wszystko myślę, że na dzisiejszy mecz jest to bardzo dobra opcja. Jakoś nie przekonuje mnie granie na win Portugali po 1,83. W przeciągu ostatnich 6 lat Portugalia tylko raz wygrała z Duńczykami, tak to mamy jeszce remis i 3 wygrane &quot;Wikingów&quot;. Jeśli chodzi o statystyki rzutów rożnych to kolega wyżej podał liczby z pierwszych meczy fazy grupowej tych drużyn.

Holandia - Dania ▶ 11:4 różnica: 7
Niemcy - Portugalia ▶ 2:11 różnica: 9

Dzisiaj mecz powinien wyglądać podobnie do tego z soboty gdy mierzyli się Holendrzy i podopieczni Mortena Olsena. Dania niespodziewanie ma 3 punkty co narazie dobrze ich ustawia. Chyba każdy przypuszcza, że dziś nie rzucą się do ataku na bardzo ofensywnych portugalczykó. Powinni się skupić na obronie i dobrej grze defensywnej w drugiej lini. Ich bronią mogą być dobrze przeprowadzone kontrataki. Portugalczycy z takim składem, takimi graczami o bardzo wysokich umiejętnościach i tak ofensywnym nastawieniu napewno będą prowadzić grę. Myślę, że nie ma sensu wypisywac nazwisk ani pozycji jakie zajmują. Dlaczego gram na rzuty rożne? Bo powinno wejść bez problemu, bez nerwówki. Portugalia musi wygrać, musi atakować. Dania zaś mając 3 punkty powinna grać mądrze i bez szaleństw do przodu. Poprzednie mecze pokazały możliwości tych ekip. I co? &quot;Wikingowie&quot; w ataku nie błyszczeli szczególnie. Ekipa Paulo Bento prowadziła świetne akacje skrzydłami, dużo strzelała i wjeżdżała w solidną obronę niemców. Jeśli Dania nie da sobie szybko strzelić bramki to jestem spokojny o ten typ.
 
D 0

dex92

Użytkownik
Wiadomo ze na turnieje jest wiele niespodzianek. Biorac pod uwage mecz Holandia - Niemcy. W pierwszym meczu Holandi bylo widac ze linia obrony nie funkcjonuje najlepiej. Dunczycy w latwy sposob dochodzili do sytuacji strzeleckich. Dodatkowo przegrali pierwszy mecz i jest to do nich mecz o byc lub nie w tym turnieju, wiec beda grali z calych sil. Z drugiej strony Niemcy choc wygrali tylko 1:0 to dalej pozostaja jednym z faworytow tych mistrzostw. Pierwszy mecz moze nie byl porywajacy, ale chyba wszyscy pamietaja jaki potencjal maja Niemcy. Mozna przytoczyc takze ostatni ich mecz 3:0 do Niemcow z Holandia. Ja to widze tak : Druzyna Holandi, bedzie musiala atakowac i wygra pierwsza polowe, ale pozniej Niemcy odwroca losy spotkania. Typ moze nie taki pewny, ale jak na taki kurs wart ryzyka jak dla mnie.
Holandia - Niemcy 1/2
Kurs : 30 ( Unibet)
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Dania - Portugalia
Posiadanie piłki - Portugalia @1,55 Betsafe

Uważam ten typ za bardzo dobrą okazję zamiast lać wodę przedstawię kilka solidnych - moim zdaniem argumentów za:
- Portugalia to drużyna dal której naturalne jest długie posiadanie piłki, jest to wpisane w jej styl w ostatnich latach i do tego nas przyzwyczaiła. Wpływ na to ma m. in. świetne wyszkolenie techniczne Portugalczyków
- Nastawienie: Portugalia MUSI w tym meczu zagrać o pełną pule i spodziewam się naporu od pierwszych minut, a co za tym idzie wysokiego posiadania piłki
- Historia: Drużyny te spotkały się ze sobą całkiem niedawno w El. do Euro i w oby dwu spotkaniach większy &amp; posiadania zanotowali Portugalczycy - nawet w przegranym 1-2 meczu wyjazdowym(!)
W tym meczu Portugalczycy muszą ruszyć od pierwszych minut i właśnie rożnie z tym może być, jeśli strzelą szybko bramkę albo 2 bramki tak jak zrobili to wczoraj Czesi to mogą oddać inicjatywę rywalom, a wtedy nastawią się na kontrataki z Nanim i Ronaldo na czele. Popieram typ ale nie przesadzałbym ze stawką. Powodzenie typu zależy wg mnie od tego kiedy padnie 1 bramka.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
też popierałem typ i chciałem grać po identycznym kursie w Betssonie, aż tu nagle teraz wchodzę, patrzę i oczom nie wierzę.
1,05 na posiadanie Portugalczyków! Jaja? Z 1,55 na 1,05 w kilka minut? Chyba z przekory pocisnę na posiadanie Duńczyków, którzy minimalnie mieli mniejsze od Holendrów, którzy przecież przez 4/5 meczu musieli atakować..
Przy kursie 8,00 to nie tylko mega value, bo scenariusz może być podobny do tego z meczu Greków z Czechami, jak słusznie zauważył kolega wyżej. Też wydawało się, że Grecy nie mają &quot;narzędzi&quot; żeby grać pozycyjną piłkę, utrzymywać się dłużej przy piłce, jednak widzimy, że to turniej i tutaj o tej kwestii w dużej mierze decyduje aktualny wynik, a nie styl i umiejętności zespołu. Portugalia się rzuci, szybko strzeli i od razu sytuacja ulegnie diametralnej różnicy.
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Wiekszość sie skupia na meczu Portugali z Danią ale ja dorzuce swoje dwa grosze do drugiego meczu. Holandii niestety nie miałem przyjemności oglądać (a może i lepiej) ale patrząc na statystyki i czytajac opinie to wyglada na to ze mieli poprostu pecha. Wieksze posiadanie piłki, 27 sytuacji bramkowych przy tylko 4 Danii i mnóstwo strzałów. Dzisiaj ta dróżyna nie ma już nic do stracenia, nie ma co ukrywać że bardzo sobie skomplikowali sytuacje przegrywając z teoretycznie najsłabszym rywalem w grupie. Według mnie rzucą się szybko do mocnych ataków i bramki padną już w pierwszej połowie. Niemcy pierwszy mecz jakoś po ciezkim boju wygrali ale ich gra wcale nie była taka do jakiej nas przyzwyczaili. Właściwie to moga mówić o wielkim szczęściu bo Portugalia miała dogodne sytuacje. Może to spowodowane trudnym sezonem dla wielu graczy ale Niemcy wyglądali momentami troche zmęczeni. Dzis pewnie bedą mieć problem z szybkimi atakami Holendrów zwłaszcza Robbena prawą stroną, czy Snaijdera. Ale wiadomo: Niemcy to Niemcy i potrafią wyjść z ciezkiej opresji. Nie podejme sie typowania zwyciezcy tego meczu ale najpewniejszymi typami dla mnie jest że obie strzelą i over 1.5. Jest to mecz szlagierowy i napewno wszyscy spodziewaja sie wielu bramek. Holandia musi się rzucić do ataku jesli chca zostać na turnieju a Niemiaszki mogą to wykorzystać kontrami.

over 0,5 do przerwy @ 1,463 ✅
over 1,5 @ 1,345 ✅
obie strzelą @ 1,752
✅
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Kto tylko oglądał mecz Duńczyków z Holendrami ten wie w jakich okolicznościach outsider ze skandynawii wręcz wykradł to zwycięstwo. Mieli właściwie w ciągu całego meczu tylko jedną okazję, którą wykorzystali, podczas gdy Holendrzy napierali przez większość spotkania i wydaje mi się, że gdyby powtórzyć ponownie ten mecz to rezultat widniałby całkiem inny. Portugalia również przegrała z Niemcami choć nie wyglądali tam najgorzej stwarzając sobie multum okazji. Uważam jednak, że w tej sytuacji kiedy punkty będą dzisiaj na prawdę potrzebne do wyjścia z grupy, zmotywują się odpowiednio oraz wykorzystają swój potencjał by zagrać z większą skutecznością i w końcu przełamać defensywę Duńczyków, która mimo wszystko odbiega trochę poziomem od tej Niemieckiej. Po porażce z Niemcami dla Portugalczyków to typowy &quot;must win&quot; i osobiście nie widzę tutaj innej opcji jak ich zwycięstwo.

Portugalia -0,5 vs. Dania @ 1,91 Pinnacle ✅ 3:2
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Ciekawa linia w WilliamHillu na over rzutów rożnych Portugalii - 6. Myślę że zdecydowanie do przeskoczenia. Portugalia miała w meczu z Niemcami 11 rożnych. Teraz Duńczyków po prostu muszą pokonać jeśli chcą myśleć o awansie. Ten typ może pokrzyżować tylko szybko zdobyta bramka przez Portugalię ale nie sądze żeby poszło im aż tak łatwo z Duńczykami. Olsen dobrze przygotował swoją drużynę, są bardzo dobrze zorganizowani i zdyscyplinowani taktycznie. Dla Portugalczyków nie będzie to spacerek i myślę że będą musieli się mocno postarać żeby to spotkanie wygrać. Wiadomo że siłą Portugalii są skrzydła a atakując z bocznych sektorów boiska rożne wpadają bardzo często. Moim zdaniem ta linia może wejść nawet w pierszej połowie ;)
Portugalia over 6,5 corners @ 1,75 WilliamHill ⛔
 
G 7

garrincha

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2012
Data: 13.06.2012 god. 20:45
Spotkanie: Holandia - Niemcy
Typ: Remis
Kurs: 3.40
Bukmacher: Tobet
Analiza :

Holandia niespodziewanie w pierwszym spotkaniu, nie zgarnęła kompletu punktowego co na pewno odebrane było w kraju tulipanów za spory zawód. W spotkaniu z gangiem Olsena stwarzali sobie nie jedna okazje strzelecka, lecz albo Sorensen dobrze wywiązywał sie ze swojego zadania i bronił strzały holendrów, lub sami Holendrzy nie potrafili wykończyć prawidłowo akcji umieszczeniem pilki w siatce rywali. Niemcy z Portugalia łatwo nie mieli, rzutem na tasme ostatecznie wygrali. Trzeba zaznaczyć w spotkaniu z Cristiano, mieli dużo szczęścia kiedy w pierwszej połowie po strzale Pepe pilka odbila sie od poprzeczki i wpadła na linie bramkowa. Całe te zajście miało miejsce w pierwszej polowie i 1:0 jak by bramka wpadła podejrzewam całkowicie inny mecz byśmy ogladali, jak i wynik spotkania mógłby byc inny. Ale nie ma co gdybać, bo nic sie nie zmieni. Dzisiaj zapowiada sie walka po obu stronach, nie dziwne bowiem zawsze obie reprezentacje nie przepadały za soba na boisku. To taka wojna na boisku pomiędzy obiema reprezentacjami, w dawnych latach ta zagorzałość jednak była większa chyba jednak. Ale tak czy siak, spotkanie budzi emocje u jednych i drugich i nikt nie będzie sie oszczędzał. Spotkanie dla mnie na styku sie zapowiada, i nie zdziwię sie jak zakonczy sie podziałem punktowym.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom