>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pewny zarobek - surebety z Mooregames

czoker 104,6K

czoker

Użytkownik
Witam. Trochę dzisiaj posiedziałem i opracowałem system na zarobienie pewnej kasy na Euro 2012. Wielu bukmacherów oferuje nam promocję z okazji mistrzostw. Mnie jednak najbardziej zaintrygowała promocja bukmachera Mooregames, który oprócz bonusu od pierwszej wpłaty oferuje nam również bonusy na mecz Polaków i Szwedów. Do końca rozgrywek grupowych pozostało pięć spotkań tych drużyn i w tym czasie można na nich całkiem ładnie zarobić.
Wiadomo, że nie każdego zadowoli zysk przedstawiony w tym temacie ale przynajmniej jest on całkowicie pewny.
A więc po kolei.
Bukmacher aktualnie oferuję nam bonus 100% do 200 euro przy pierwszej wpłacie. Przed wypłatą należy obrócić depozytem 10x. Ja jednak nie zamierzam wykonywać tego obrotu - zamierzam wcześniej przegrać te pieniądze.
Po wpłacie 200€ na koncie do zakładów sportowych posiadamy 400€ ( użytkownicy z mniejszym budżetem po prostu wpłacają mniej, otrzymując mniejszy bonus).
I rozpoczynamy grę.
Interesuje nas dzisiejszy mecz Ukraina - Szwecja, aktualny kurs na czyste zwycięstwo Szwecji to 2,65. Bukmacher oferuje nam podwojenie wygranej do kwoty postawionej 50€. Na livechacie wytłumaczono mi to mniej więcej tak:
stawiam 31€ na zwycięstwo Szwecji
wygrywamy 82,15€
50€ które podwajają nam w promocji = 132,15
Za 31€ postawione na Szwecję wygrywamy 132,15
Aktualny przelicznik PLN z MB na € w Mooregames to 4,4
Wygrywamy więc 581,48PLN.
Teraz szukamy najkorzystniejszego 1x bądź handicapu +0,5 dla Ukrainy.
Jako, że aktualnie gram w Pinnacle i w Marathonbet to sprawdzam tylko tam, jeżeli ktoś ma ulokowane pieniądze u innego buka podstawia kurs dla niego.
Pinnacle - kurs 1,442.
Stawiam 403PLN i wygrywam z tego 581,12.
W ten sposób za postawione 539,4pln wygrywamy 581,12pln u jednego lub u drugiego buka jesteśmy na plus 42 złote.
To nie wszystko. W przypadku przegrania zakładu Mooregames oferuje nam 20% procent zwrotu stawki (maksymalny zwrot to 20% od sumy depozytu) czyli w naszym przypadku jest to 6.2e.
Szwecja gra swoje następne mecze z Francją i Anglią, więc szansa że wygra oba te spotkania jest znikoma. Ja zamierzam grać za więcej niż podane tutaj 50€ aczkolwiek w tym wypadku osiągamy największy zysk. Nawet jeżeli nie uda mi się przegrać pieniędzy do końca fazy grupowej to będę miał wykonany już jakiś % ogólnego obrotu, a biorąc pod uwagę to, że na wstępie dostajemy prawie 900 złotych bonusu, bonusy meczowe i zwroty za zakład jestem pewny, że ten bukmacher pozwoli mi solidnie zarobić.
Temat założony tylko na czas trwania Euro.
Mam nadzieję, że komuś się to przyda.
Jeżeli ktoś czegoś nie zrozumie piszcie tutaj, a nie na PW.
Pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
unique- 32

unique-

Użytkownik
Na wstępie Cię poinformuję, że dołożą Ci do wygranej Szwecji 50 euro, a nie 82,5 euro jak pisałeś więc Twoja wygrana wyniesie (stawka+czysty zysk netto+50 euro od bukmachera) = 182,5 euro.
Na LC robią Cię w jajo bo wyraźnie pisze, że bonus dopiszą do max 50 euro.
Oświeć mnie jeśli się mylę.
EDIT: Na dodatek te dwa kursy to nie jest surebet tylko 6,7% straty. Pomysł jest dobry tylko do obrotu bonusu od pierwszej wpłaty bo dopisany extra bonus przy meczach Szwecji/Polski wyrówna Ci stratę tych niby surebetów.
 
czoker 104,6K

czoker

Użytkownik
Na wstępie Cię poinformuję, że dołożą Ci do wygranej Szwecji 50 euro, a nie 82,5 euro jak pisałeś więc Twoja wygrana wyniesie (stawka+czysty zysk netto+50 euro od bukmachera) = 182,5 euro.
Na LC robią Cię w jajo bo wyraźnie pisze, że bonus dopiszą do max 50 euro.
Oświeć mnie jeśli się mylę.

EDIT: Na dodatek te dwa kursy to nie jest surebet tylko 6,7% straty. Pomysł jest dobry tylko do obrotu bonusu od pierwszej wpłaty bo dopisany extra bonus przy meczach Szwecji/Polski wyrówna Ci stratę tych niby surebetów.
Live Support Moore Games:you bet 100 on an odd of 2,65 and win = 265€
→yes
Live Support Moore Games:the 50€ for the double winnings are 82,5

Pytałem w przypadku 100€ postawionych więc liczby są troche inne.
Tak samo było w przypadku meczu Polski - kurs był lekko poniżej 2,00 i dostawałeś za 50€ postawionych około 47€ bonusu. Tutaj kurs jest powyżej 2 więc bonus jest wyższy.

Po kursach to nie jest surebet ale po kwocie którą możesz wygrać już tak.
I policz sobie to dokładnie, bonus od pierwszej wpłaty nie ma tu nic do rzeczy.
Bez ich bonusu do meczów Polaków i Szwedów tracisz 6,7% postawionej stawki. Z bonusem jesteś sporo na plus.
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Ja nie wiem jak mam Ci to wytłumaczyć ale tutaj masz zapisek z promocji i tego się trzymaj.
Place a single bet on either Sweden’s or Poland’s victory and for every success we will double your winnings on that betting slip up to €50
Jak sobie postawisz stówkę na Szwecję to Twój czysty win to 165 euro i do tego czystego winu dopiszą Ci 50 euro, NIE WIĘCEJ!
Jak postawisz 31 euro to też Ci dopiszą 50 euro, a wiesz dlaczego? Jak wiesz to mi odpowiedz ;)
 
czoker 104,6K

czoker

Użytkownik
Ja nie wiem jak mam Ci to wytłumaczyć ale tutaj masz zapisek z promocji i tego się trzymaj.

Jak sobie postawisz stówkę na Szwecję to Twój czysty win to 165 euro i do tego czystego winu dopiszą Ci 50 euro, NIE WIĘCEJ!
Jak postawisz 31 euro to też Ci dopiszą 50 euro, a wiesz dlaczego? Jak wiesz to mi odpowiedz ;)
No rzeczywiście, w takim razie genialny livechat wprowadził mnie w błąd, mam screeny gdzie zapewniali mnie, że dostanę 82.5 zwrotu.
Dzięki za uwagę w takim razie, postaram się wyedytować pierwszy post
edit. Po mojej reakcji livechat przeprosił, powiedzili że mają dzisiaj na głowie mnóstwo kłopotów ( sam nie mogłem przez jakiś błąd przed dłuższy czas założyć konta) i że w przypadku wygranej otrzymam bonus 82,5e a nie 50. Co nie zmienia faktu ze unique miał rację
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
No rzeczywiście, w takim razie genialny livechat wprowadził mnie w błąd, mam screeny gdzie zapewniali mnie, że dostanę 82.5 zwrotu.
Dzięki za uwagę w takim razie, postaram się wyedytować pierwszy post
Bardzo dobrze, że zrobiłeś screeny. Jak chcesz to próbuj grać tak jak Ci LC tłumaczyło ale wg. regulaminu jest to błąd.
Powtórzę, że do obrócenia kwotą bonusu to dobry motyw. Marżę mają straszną...
 
czoker 104,6K

czoker

Użytkownik
Bardzo dobrze, że zrobiłeś screeny. Jak chcesz to próbuj grać tak jak Ci LC tłumaczyło ale wg. regulaminu jest to błąd.
Powtórzę, że do obrócenia kwotą bonusu to dobry motyw. Marżę mają straszną...
Zrobiłem ponownie symulację i przy postawieniu 31e wygrywamy 40 zł bez względu na wynik. W s kurs Mooregames skoczył do 2,7 więc można wygrać pewnie ciut więcej.
Kursy rzeczywiście niskie, dlatego tak jak napisałem w pierwszym poście - zamierzam tam wszystkie pieniądze ostatecznie przegrać, dlatego za większe sumy pogram mecze Szwecja - Anglia i Szwecja - Francja i oby udało się przegrać.
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Zdecydowałem, że wpłacę 20 euro kartą + wezmę 20 euro bonusu. Za 31 euro zagrałem na Szwecję + ewentualna premia od nich jak wygrają. Siurek w pinn. już poleciał także na czysto na tej transakcji ok 95/96 zł. Jak wygram w Mooregames to i tak malutki obrót został do zrobienia (spotkań Polski i Szwecji jeszcze trochę jest także śpię spokojnie), a to chyba bardziej się opłaca niż obracania dużych kwot przy takich marżach...
 
czoker 104,6K

czoker

Użytkownik
Zdecydowałem, że wpłacę 20 euro kartą + wezmę 20 euro bonusu. Za 31 euro zagrałem na Szwecję + ewentualna premia od nich jak wygrają. Siurek w pinn. już poleciał także na czysto na tej transakcji ok 95/96 zł. Jak wygram w Mooregames to i tak malutki obrót został do zrobienia (spotkań Polski i Szwecji jeszcze trochę jest także śpię spokojnie), a to chyba bardziej się opłaca niż obracania dużych kwot przy takich marżach...
Wszystko zależy od tego kto jak gra, za jakie sumy, jaki ma dostępny budżet.
Ja jestem przygotowany na granie surebetów, więc ich full bonus to dla mnie piękny prezent, tym bardziej po połączeniu go z tą promocją. Twój sposób też jest ok, prawdopodobna szybka stówa do przodu, później stracenie tych 9e i o stronie z powodu wysokich marży można zapomnieć.
Pozdro i dzięki jeszcze raz za znalezienie błędu
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Wszystko zależy od tego kto jak gra, za jakie sumy, jaki ma dostępny budżet.
Ja jestem przygotowany na granie surebetów, więc ich full bonus to dla mnie piękny prezent, tym bardziej po połączeniu go z tą promocją. Twój sposób też jest ok, prawdopodobna szybka stówa do przodu, później stracenie tych 9e i o stronie z powodu wysokich marży można zapomnieć.
Pozdro i dzięki jeszcze raz za znalezienie błędu
To 9 euro też na spokojnie uratuję bo obrócę przy następnych spotkaniach także luźno. Żeby Ci spotkań starczyło do obrotu bo potem będziesz miał ciężko ;)
Pozdro.
 
E 27

egnagel

Użytkownik
To nie wszystko. W przypadku przegrania zakładu Mooregames oferuje nam 20% procent zwrotu stawki (maksymalny zwrot to 20% od sumy depozytu) czyli w naszym przypadku jest to 6.2e.
zakładam, że Twój depozyt to 200 euro. zgodnie z zasadami zwrotu stawki, będzie Cię dotyczyło jedynie 10 % zwrotu.
Marżę mają straszną...
wymyślili sobie zwrot stawki z depozytu. szokująca wysokość marży jest pokłosiem tej decyzji. ich marża nie jest taka straszna jak się wydaje.
przykład:
Miami Marlin 2526.88
Boston 2473.12
zwrot to 4649.46 kwota postawiona to 5000 to daje 92 % jednak dochodzi zwrot stawek w najgorszym wypadku gdy wygrywa Marlin 505.38 (wszystkie kwoty w euro) mamy ostatecznie 5154.84 czyli 103.1 %. myślę, że strategia tej firmy ze zwrotem stawki jest totalnie nieprzemyślana. wszystkie wyliczenia na podstawie ich bukmachera oraz wszystko zgodnie z zasadami zwrotu postawionych pieniędzy.
zakładając, że balance betting jest niedozwolony ten bukmacher i tak jest źródłem niewyczerpanych surebetów.
Atlanta Braves (+1.5) vs New York Yankees (-1.5) 1.56 (Mooregames 2006.30 euro) 2.45 (betgun 1113.70 euro)
wygrywa Braves zwrot 3129.83 Mooregames. wygrywa Yankees zwrot 2728.57 euro + zwrot 20 % stawki z zakładu na Braves czyli 401.26 co daje w sumie 3129.83 z postawionych 3120 euro.
przykład był na szybko z tego co było.
jeśli uwzględnimi zwrot stawki oraz podwojenie zysku to mamy w meczu Polska Rosja:
13.16 euro Polska mooregames 38,17 euro betgun Rosja (draw no bet) oraz 7.39 euro betgun remis
58.72 postawione 63.15 wygrane.
surebet 7.5 % dla autora wątku należą się brawa!
 
S 1

szwagier

Użytkownik
prawda jest taka ze obecnie wiekszosc bukow oferuje bonusy i oferty w zwiazku z euro, nie trudno tez zamienic taki bonus w surebeta nawet wewnatrz danego buka. pozdro
 
czoker 104,6K

czoker

Użytkownik
Na jutro
Polska - Rosja
Aktualny kurs Mooregames na 1 = 2.95
Pinnacle x = 3.36
Pinnacle 2 = 2.44
Stawiam
Na Polskę w Mooregames - 27e
Na remis w Pinnacle - 169,77
Na Rosję w Pinnacle - 233,73
Łączny wkład : 533,15PLN Łączna wygrana : 570,46PLN
37.31PLN na czysto
 
E 27

egnagel

Użytkownik
Na remis w Pinnacle - 169,77
Na Rosję w Pinnacle - 233,73
remis zwrot oraz Rosja daje w Pinnacle odrobinę wyższy kurs
stawiamy 500
remis 3.28 221.09 =&gt; 725.17
Rosja 2.6 278.91 =&gt; 725.16
remis 3.28 100.58 =&gt; 729.32
Rosja (bez remisu) 1.826 399.42 =&gt; 729.34
jak dla mnie 4.15 (10 % Twojego zarobku) pln robi pewną różnicę. nie mogę podać na przykładzie Twoich kursów, bo już się zmieniły.
 
czoker 104,6K

czoker

Użytkownik
Jak wam to wyszło?

2.95x27e=79=350zl nie 570zl
Napisane w pierwszym poście.
Bukmacher za zwycięstwa Polaków i Szwedów przyznaje dodatkowe 50e. Z MB ściągnęło mi 1 euro = 4,4pln więc po takim kursie przeliczam.
350 + 50e = 570zł
 
czoker 104,6K

czoker

Użytkownik
tyle tylko, że przy wypłacie będzie to 4.1 pln. mam nadzieję, że to uwzględniłeś.
Przeczytaj dokładnie pierwszy post


Bukmacher aktualnie oferuję nam bonus 100% do 200 euro przy pierwszej wpłacie. Przed wypłatą należy obrócić depozytem 10x. Ja jednak nie zamierzam wykonywać tego obrotu - zamierzam wcześniej przegrać te pieniądze.
Pozdro
Póki co wychodzi na moje. Szwecję zamierzam zagrać za jakies 150e, później mecz Polaków tak żeby wyciągnąć tylko maksymalnego surebeta i w zależności od wyniku Polaków pogram mecz Szwedów. Dlaczego tak? Bo jeżeli Polska awansuje do ćwierćfinału to będzie można wyciągnąć więcej kasy.
Zostały jeszcze 3 mecze, więc jeżeli ktoś do tej pory nie skorzystał, radzę wpłacić trochę kasy. Jak widać po kursach następne mecze wystarczy wpłacić około 30-40(na oko) euro żeby w przypadku porażek wykorzystać maksymalnie tego buka.
Pozdro
 
Do góry Bottom