>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Gr A : Polska - Rosja [12.06.2012 godz. 20:45]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
vs.

POLSKA - ROSJA
Stadion Narodowy w Warszawie
Data: 12.06 20:45
Kursy 3,25 3,25 2,30 b365
Każdy widział co się wydarzyło we wczorajszych meczach. Polakom nie udało się wykorzystać tego co wypracowali sobie do przerwy. Czyli 1-0 i rywal w 10. W 2połowie nic nie pokazali.W dodatku trener wcale nie reagował.. tzn zareagował, ale w 92min kiedy wołał do wejścia Grosickiego ..
Rosjanie pokazali jak wyprowadza się szybkie akcje, wychodzili w pięciu, sześciu i co chwila mieli dogodne okazje. Mistrzem w ich marnowaniu okazał się Kierżakow. Ale i tak udało się wygrać Rosjanom 4:1.
Czy w meczu z Polska również pokażą taką dyspozycję ? Czy może Polacy przeciwstawią się rywalowi ?
Zapraszam do dyskusji ;)
 
foxict-hepat 19

foxict-hepat

Użytkownik
Od początku twierdziłem że Polacy pierwszy mecz muszą wygrać , jeśli myślą o wyjściu z grupy. Remis = przegrana , wielką nie wiadomą byli nasi rywale , ale do drugiego meczu. Rosjanie znakomicie się spisali. Ich wytrzymałość i przyspieszenie i technika pozwoli na zdominowanie naszej drużyny , na pewno Smudziści nie pozwolą sobie na taki zuchwały atak w pierwszy minutach , jak z Grecją. Gdzie głównie dominowaliśmy w próbach złożenia ataku pozycyjnego. Gdzie całkowite zaangażowanie w 1st half pozwoliło na dominacje , duga połowa to całkowita lipa. Po strzeleniu wyrównującego gola nasi zgaśli , całkowity off i brak pomysłu na grę , wyczerpanie fizyczne , brak zmian + błędy obrońców i błędy obrońców. Nie wspominając o tym że mogło być 1:3 , między innymi jak Polański nie upilnował Samarasa , który jak by sobie przyjął piłkę na klatkę to byłoby po zawodach. Czerwo dla Szczęsnego to wina obrońców , nie mógł on nic zrobić bo Grek i tak by strzelił gola , a faulując mógł liczyć na przywilej sędziego , który i tak grał pod naszych. Nie wypominając o nie słusznej ( wg mnie ) czerwonej kartce dla Papastathopoulos. Rosja grając tak jak w pierwszym swoim meczu , grając taką piłkę mogą na prawdę konkurować na równym poziomie w ćwierćfinale , gdzie wiadomo spotkają kogoś z grupy śmierci.
⚽Polska - Rosja | Typ 2 | 2.25 | ⛔ ⛔ Bardzo dobrze :grin: Walczymy !
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Po to właśnie chciałem ten temat, bo wiedziałem, że czym prędzej trzeba pograć na Rosję, gdyż kursy mogą lecieć w dół jak w przypadku Polski z Grecją. Nie umiem scharakteryzować co zrobili nasi? Pierwsze 30 minut jak na nich doskonałe, a później jak mieli bramkę do przodu i zawodnika więcej dali sobie wyrwać 3 punkty, cudem ratując jeden. Co mogło spowodować tak dobrą grę na starcie i łatwość przedostawania się pod bramkę? Chyba, że w drugą stronę... To Grecy tak słabo weszli w mecz, żeby później rozkręcać się i w końcu zadać bolesne dla naszego kraju ciosy. Obraniak i Rybus słabiutko, Murawski też bez szału, Boenisch sprawiał wrażenie totalnie niezwrotnego i chyba 1 wypad w trakcie całego meczu pod bramkę rywala..
W całkowicie odmiennych nastrojach Rosjanie - pewne zwycięstwo, duża przewaga, bardzo dobry Dzagoev i gdyby bardziej skuteczny był Kerzhakov to Pepicki dostałyby solidne lanie. To był pokaz układu sił w tej grupie, Rosja i długo nic, a o drugie miejsce będzie walka pomiędzy trzema zespołami, którym nie daje żadnych szans w fazie play-off z kim by nie grali. Kurs na Rosję wyśmienity, bo w Tobecie aż 2.3, a na DNB 1.63 (co już zagrałem w swoich typach). Ciężko spodziewać się zwycięstwa Biało-Czerwonych, w przypadku remisu (w co nie wierzę) zwrot, a triumf Zbornej to pieniążki na naszym koncie. Spróbować zdecydowanie warto, 0 argumentów po stronie Polaków.
Rosja DNB @ 1.63
7/10
Tobet
 
tomash_ek 55

tomash_ek

Użytkownik
Z gory przepraszam za brak PL znakow (zona zalala klawe kawa i nie chce pozyczyc na nowa, bo ja na bukach gruby ⛔ :twisted:
Emocje pierwsza klasa w meczu otwarcia. Z jednej strony spory niedosyt, bo mielismy ich na talerzu, a z drugiej radosc z punktu, bo jednak wole szklanke do polowy pelna. Teraz jednak mam watpliwosci, a szklanka wydaje mi sie do polowy pusta. Po kilku piwach pewnie nic bym w niej nie zobaczyl. Teraz w tej szklanej (nie kuli) widze, ze nie wygralismy/o malo co nie przegralismy tego meczu (nie wiem na co sie zdecydowac) , bo...
Boenisch. Dolacze do grona jego krytykow :eek: Oczywiscie znajda sie tacy, ktorzy beda go bronic. Nie wiem tylko na jakiej podstawie. Dla mnie ten pilkarz to nr 1 na lewej stronie... lawki rezerwowych (przyjmijmy, ze wchodza na zmiany od prawej).
Przy akcji bramkowej Grekow dal sie wyciagnac gdzies gleboko, nie wiadomo po co. O maly wlos, a Grecy strzeliliby drugiego gola w tej samej akcji, tak szybko wracal. Przydaloby sie zrzucic pare kilo i pograc wiecej w meczach o stawke, bo z takim jego startem do pilki, kopaniem sie w czolo przy pressingu rywala oraz zdolnoscia przewidywania (i postrzegania?) wydarzen (mam tu na mysli chociazby sytuacje z karnym), to Dzagojew sam ze 4 puknie. Te elementy skladajace sie na (gre?) Bonischa skrzetnie wykorzystali Grecy, wykorzystaja (czesciej) Rosjanie.
I zeby nie bylo... Nie mam nic do Boenischa, jesli chodzi o kwestie Polak/Niemiec czy jakiekolwiek inne pozasportowe. Wiem, ze ten pilkarz ma duzy talent, ale jest bez formy, do ktorej zreszta predko nie wroci. Jego liczba minut w oficjalnych meczach dwoch ostatnich sezonow zakrecila sie gdzies w okolicy 90-120, nie pamietam dokladnie. Jeden mecz z dogywka przez dwa sezony, a wczesniej tez kilka drobniejszych kontuzji. Nieograny w meczch o stawke jedzie na Euro. Tak to i mnie mogl Smuda powolac. Ten Pan szczerze mnie wkurzyl, a raczej wkurwil. Zaufalem mu najbardziej wlasnie, jesli chodzi o Boenischa, ale mnie zawiodl. Wybaczylem, ale prosze o poprawe - nie wystawianie Sebastiana Boenischa w skladzie na mecz z Rosja, jesli go wystawi jestem pierwszym, ktory upomni sie o dymisje Smudy przed rozegraniem 3-go meczu na Euro - i ni ma chu, musza mnie prezesy posluchac :grin:. Franz nie powinien robic krzywdy zarowno druzynie, kibicom, jak i (przede wszystkim?) sobie i Sebastianowi. Z nim w skladzie Rosja @2.35 i Rosja -1.5 @4.75 to promocje roku.
Zycze druzynie, aby mogla zadedykowac medal Smudzie i Boenischowi :wink:
EDIT
Polacy nie mają większych żadnych szans z Rosjanami , pierwsze mecze w.w. pokazują to dobitnie. Polacy grali dobrze pierwsze 25 minut , ale to tylko dlatego że Grecy do tego czasu byli zagubieni) . a poźniej gdy się otrząsnęli, Polacy już nie istnieli.
Kurs na Rosję - 2.35 (Pinnacle) jest moim zdaniem value betem .
Value betem roku, jak pisalem wczesniej, ale wystarczy, ze bedzie lewy obronca (zdrowy Wawrzyniak) i nie bedzie Rosjanom tak latwo, wszak w ofensywie nie wygladamy duzo gorzej od nich. Mysle, ze kursy na Rosje pospadaja, ale jak bedzie Seba w skaldzie, to mozna spokojnie grac.
W nadziei na to, ze Smuda pojdzie po rozum do glowy gram teraz over 2,5 @2.35 Pinnacle 5/10.
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Polacy nie mają większych żadnych szans z Rosjanami , pierwsze mecze w.w. pokazują to dobitnie. Polacy grali dobrze pierwsze 25 minut , ale to tylko dlatego że Grecy do tego czasu byli zagubieni) . a poźniej gdy się otrząsnęli, Polacy już nie istnieli.
Kurs na Rosję - 2.35 (Pinnacle) jest moim zdaniem valuebetem
 
pasiasty 1

pasiasty

Użytkownik
Cześć , to mój pierwszy post na forum .
Rosja pokazała kawał dobrego futbolu ogrywając Czechy 4:1. Sądze , że mogą może nieźle namieszać w tym turnieju .
Po Polakach spodziewałem się więcej w 2 połowie ( z reszta jak każdy ) .
I w tym meczu jestem skłonny obstawić
Polska - Rosja (1:0) (Handicap) | Typ : 2 | Kurs: 4,2
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
horus 129

horus

Użytkownik
Widzę wszyscy gracie Rosję. Może i czysto sportowo to jest to dobry typ, zwłaszcza po tym co zobaczyliśmy po pierwszych meczach. Jednak granie przeciwko gospodarzom turnieju niesie ze sobą pewne ryzyko. Ja bym był ostrożny. Piłkarsko jesteśmy słabsi (chociaż gdyby nasi potrafili zagrać całe spotkanie tak jak I połowe z Grekami to kto wie), jednak jakiś błąd sędziego (czyt. pomoc), rzut karny czy coś w tym stylu + błysk Lewego i jest szansa na pozytywny wynik (remis). Na to liczę i mimo, że Rosja wygląda dobrze, to nie gram przeciwko Polakom. Przeciwko drugiemu współgospodarzowi też będę się bał zagrać, choć nie wykluczam, że wbrew logice to zrobię. Na takich turniejach często ściany pomagają gospodarzom, co już nie raz w przeszłości było widać. Nie mówię tylko o piłce nożnej, ale i o innych dyscyplinach również.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Widzę wszyscy gracie Rosję. Może i czysto sportowo to jest to dobry typ, zwłaszcza po tym co zobaczyliśmy po pierwszych meczach. Jednak granie przeciwko gospodarzom turnieju niesie ze sobą pewne ryzyko. Ja bym był ostrożny. Piłkarsko jesteśmy słabsi (chociaż gdyby nasi potrafili zagrać całe spotkanie tak jak I połowe z Grekami to kto wie), jednak jakiś błąd sędziego (czyt. pomoc), rzut karny czy coś w tym stylu + błysk Lewego i jest szansa na pozytywny wynik (remis). Na to liczę i mimo, że Rosja wygląda dobrze, to nie gram przeciwko Polakom. Przeciwko drugiemu współgospodarzowi też będę się bał zagrać, choć nie wykluczam, że wbrew logice to zrobię. Na takich turniejach często ściany pomagają gospodarzom, co już nie raz w przeszłości było widać. Nie mówię tylko o piłce nożnej, ale i o innych dyscyplinach również.
Wczoraj tak było widać że hoho ... obrony nie posiadamy pomoc mooocno kulała tylko Lewy trzymał atak i gdzie my tutaj mamy szansę z ROSJĄ ?? Gdzie sam Dzagoev będzie kręcił kim chce !! To nie jest jakiś mecz towarzyski czy o punkty nie mamy doświadczonych zawodników za wiele i potem wychodzą szopki . Tytoń bramkarz ok tylko również nie grał nic specjalnego w karierze niestety ... PSV długo rezerwowy potem na chwilę wskoczył do składu i to tyle presja niesamowita ( nie będę mówił o braku Boruca w takim momencie )
Po tym co pokazała Rosja spokojnie można pograć 2 a jako zabezpieczenie można pograć DNB też po niezłym kursie .
 
dani88 30

dani88

Użytkownik
Kto chce może grać na cover w takim spotkaniu,myśle tu o remisie i zwycięstwie Rosjan.Ja osobiście już wcześniej(w innym temacie) napisałem że wg mnie nasi rywale wygrają z nami 2-0 i teraz to podtrzymuje.
Atutem sbornej jest siła ofensywna i to widać nie tylko po zawodnikach na boisku ale także po rezerwówce.Czesi zagrali odważnie,chcieli bardzo wygrać a mimo to zostali zdeklasowani a Polacy w spotkanie z Grekami pokazali futbol który nie przekonywuje mnie o pozytywnym rezultacie w starciu z wtorkowym przeciwnikiem.Brak Szczęsnego też może mieć wpływ na wynik meczu,Błaszczu jakoś przygasł no i Lewy gdyby nie on tych emocji z ME by nie było.
Mój typ to zwycięstwo Ruskich i oby( na szczęście) się nie sprawdziło.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Typ: Rosja
Kurs: 2,15
Bukmacher: Bet at Home
Stawka: 6/10

Analiza:

Ja zagrałem w bet at home, bo muszę jakoś bonus obrócić, a skoro zagrałem to jakiś powód musiał być.
Polacy wczoraj myśleli, że wygrali mecz po 45 minutach :]
Po dobrym początku, może i całej pierwszej połowie oddali pole gry osłabionym Grekom, stracili bramkę, później bramkarza, na szczęście Tytoń wybronił karnego i mamy jeden punkt.
Rosja będzie innym rywalem dla Polaków, to raczej ona będzie atakowała, Polska może skontrować, ale atak Rosji przy tym co wczoraj zagrała Nasza obrona może strzelić nawet więcej niż ostatnio Czechom.
Smuda wczoraj zero reakcji na to co się działo na boisku, Rybus powinien być zmieniony wcześniej,.
Rosja jest lepiej przygotowana fizycznie co widać, jak starczy Nam sił tylko na 45min jest po Nas
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Polska - Rosja 2,15
bet-at-home
Tutaj rzeczywiście ciężko kombinować jakikolwiek typ w stronę polaków. Wszystkie analiz wyżej kolegów na temat porażki Polaków ulegną w gruzach tylko i wyłącznie jeżeli Polska zagra zupełnie inny futbol niż w meczu z Grecją w drugiej połowie. Właściwie to i w pierwszej również. Nie wiem czy ktoś zauważył ale Grecy nas w ogóle nie atakowali w pierwszej połowie. Szczęsny to dotknął piłkę w pierwszej połowie dwa albo trzy razy. Ciężko oczekiwać że coś się naglę odmieni. Jednej rzeczy nie rozumiem.. Błaszczykowski przed meczem z Grecją powiedział że może zabraknie im umiejętności ale na pewno nie woli walki, ponieważ będą walczyć do końca. No właśnie Kuba żeby było ciekawiej zabrakło wam właśnie woli walki do końca. Po pierwszej połowie przestaliście grać. Jak Szczęsny wypad z boiska to już zupełnie Polacy zachowywali się jakby przyjechali na lanie. Mecz z Rosją będzie wyglądać bardzo podobnie jak Rosjan z Czechami. Na początku spotkania Polacy jak Czesi rzucą się na Rosjan będą atakować 20 góra 30 minut. Rosjanie pewnie szybciej ale w końcu dojdą do głosu. Polacy o ile przetrwają pierwszą połowę a wątpię przestaną grać w drugiej i Rosjanie strzelą nam dwie lub więcej bramek. Jeżeli Polacy nie strzelą pierwsi bramki to nawet nie będzie o czym mówić. Jak tylko Rosjanie umieszczą piłkę w naszej siatce cała taktyka Smudy na temat meczu legnie w gruzach ponieważ chłopcy się załamią zachowując się jak młode wilki. Mam nadzieje że się pomylę i Polska wygra albo chociaż zremisuje.
by scotratez
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Czytając to wszystko przyłączam się do użytkowników typujących na wygraną Rosjan bo sam to zrobiłem oraz kilkakrotnie opisałem całą sytuację na różnych stronach. Pojedynek ten będzie dla nas bardzo istotny dla dalszego oraz końcowego układu tabeli która rysuje się dość ciekawie. Zagrałem na Rosję już dziś z racji możliwości spadków kursu lecz ciągle siedzi mi w głowie jedna myśl a mianowicie pojedynek w Lidze Europejskiej po między Spartakiem Moskwa a Legią Warszawa i jak pamiętamy to Spartak był zdecydowanym jak nie murowanym faworytem a jak się skończyło? wszyscy pamiętamy doskonale. I chodź Smuda był, jest, i będzie daleko za Skorżą to jednak patrząc realnie stawiam na Rosję lecz sercem zawsze za kadrowiczami &gt;NIE SMUDĄ&lt; tylko kadrowiczami z małym ale. W takich pojedynkach zawsze jest podtekst ideologiczno psychologiczny a mianowicie obydwa kraje nie przepadają za sobą po przez pryzmat historyczny co może podbudować naszych kadrowiczów a dodając do tego atut własnego terenu oraz publiczności może wyjdzie coś pozytywnego? jakiś remis? Jedno jest pewne remis oznacza koniec marzeń o awansie bo w ostatniej 3 kolejce Rosjanie zrobią wszystko aby Polska nie wyszła z grupy a media tradycyjnie będą pisać, że na nasze nieszczęście Rosja ułożyła się z Grecją.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Kontra to powinna być siła Polaków w tym meczu , Rosjanie zdecydowanie lepsza ekipa ale w sumie z Czechami nie kwapili się aby prowadzić grę. Taki mecz cios za cios ze wskazaniem na Czechów. Rosjanie mi się spodobali w I meczu , 2-3 podania i groźna okazja się robi. A jak coś by nie szło to jest choćby taki Pawluczenko który przy golu zakręcił kapitalnie obroną. Dla tych co chcą grać na Rosję to niech już to robią , bo kursy zapewne polecą , ja się nie odważę bo Polska piłka odkąd pamiętam ( z 15 lat wstecz pierwsze przebłyski :razz: ) potrafiła wygrać z każdym , jak i z każdym przegrać. Browar , oglądać i kibicować ;)
 
frings 11

frings

Użytkownik
Jeżeli Rosja przejmie kontrole nad meczem, to zagramy z kontry, a to na pewno lepiej nam wychodzi niż konstruowanie akcji. Nie wiem na pewno, ale jeżeli znowu na meczu będzie zakryty dach, to Rosji też będzie się grało ciężko. Skoro nawet ludziom nie wykonującym wysiłku fizycznego było ciężko oddychać, to co dopiero piłkarzom. Liczę na ciekawe spotkanie z lekką przewagą Rosji. I według mnie... Grosicki za Rybusa.
&quot;yyy.. mało zmian, może jedna&quot; ~F.Smuda
Powodzenia ????
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
I według mnie... Grosicki za Rybusa.
Koniecznie. Nic nie mam do chlopaka naprawde chyba stal sie prawdziwym zawodnikiem, dobry sezon. Ale we wtorek powinno byc wiecej miejsca i tu ekstra by wykorzystac szybkie skrzydla. Do zmiany tez Wawrzyniak za Benisa jak to mawia Szpakowski, choc tej zmiany pewnie nie bedzie.
 
dejf 98

dejf

Użytkownik
Widzę wszyscy gracie Rosję. Może i czysto sportowo to jest to dobry typ, zwłaszcza po tym co zobaczyliśmy po pierwszych meczach. Jednak granie przeciwko gospodarzom turnieju niesie ze sobą pewne ryzyko. Ja bym był ostrożny. Piłkarsko jesteśmy słabsi (chociaż gdyby nasi potrafili zagrać całe spotkanie tak jak I połowe z Grekami to kto wie), jednak jakiś błąd sędziego (czyt. pomoc), rzut karny czy coś w tym stylu + błysk Lewego i jest szansa na pozytywny wynik (remis). Na to liczę i mimo, że Rosja wygląda dobrze, to nie gram przeciwko Polakom. Przeciwko drugiemu współgospodarzowi też będę się bał zagrać, choć nie wykluczam, że wbrew logice to zrobię. Na takich turniejach często ściany pomagają gospodarzom, co już nie raz w przeszłości było widać. Nie mówię tylko o piłce nożnej, ale i o innych dyscyplinach również.

w pełni się zgadzam. Po 1szym meczu można wywnioskować, że Rosjanie rozjadą Nas i Greków walcem.. Ale..
Może właśnie na nasz mecz postanowią lekko odpuścić, aby dać szansę gospodarzom wyjść z twarzą z turnieju.. a na deser zostawia sobie Greków gdzie pojada na 100%.

wg mnie mecz z polakami najlepiej odpuścić. Jeżeli cudem wyjdzie z tego remis, to na Greków można będzie spokojnie grac handicap.

- moje zdanie ????
 
death89 84

death89

Użytkownik
Spoko, dawajcie na Ruskich, kursy wzrosną, mnie to cieszy.
Z Grecją Polacy przez długi czas byli zmuszeni grać atakiem pozycyjnym, a nie potrafią tego od wieeelu lat. Z Rosją, albo Czechami, paradoksalnie - będzie lepiej. Jeśli nasi zawodnicy mają jaja i pójdą na wymianę ciosów - będzie dobrze. Napewno gra z kontry to będzie dla nas handicap. Jeśli tylko zagra Grosicki, a obrona nie nawali (3 mega błędy to zdecydowanie za dużo) to jesteśmy w stanie ugrać jakieś punkty. Nie wiem jeszcze kto będzie sędziować, ale podejrzewam, że sypną się kartki, ale najważniejszy typ to będzie win Polaków @3.40 (bwin, żal nie skorzystać tym bardziej, że będzie jeszcze pewnie wzrastać). Na razie tylko tyle, do mecz aż 3 dni ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 0

krycha1101

Użytkownik
Widzę tutaj niezłą masówkę na Rosjan, a ja taki pewny tego zwycięstwa Rosjan nie jestem, mecz Polska-Grecja i Rosja-Czechy to inne mecze. Polacy z Rosją zagrają z kontry co bardzo lubią i mogą mile zaskoczyć. Nie zdecyduję się postawić na zwycięstwo którejś drużyny ale over 2,5 gola uważam warty do grania. Rosja ma dobry szybki atak, a Polacy dziurawą obronę, po naszej stronie są również dobrzy ofensywni zawodnicy stworzeni do gry z kontry, Kuba, Lewy podłączający się Piszczek, być może zagra szybki jak wiatr Grosicki. Kurs 2,2 warty grania.
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
PolskaRosja
Nie rozstrząsałbym meczu z Grecją, szczególnie drugiej połowy. Na tak słabą drugą odsłonę meczu w wykonaniu Polaków złożyło sie kilka rzeczy. Nasi po czerwonej kartce dla Greków uznali że już jest po meczu. To samo można wnioskować z wypowiedzi Smudy na pomeczowej konferencji: &quot;W przerwie bardzo się motywowaliśmy, chcieliśmy ten wynik utrzymać&quot;. Szybka bramka dla Greków sprawiła że wszystkie plany diabli wzięli. Na taki obrót spraw nasi piłkarze nie byli przygotowani i rozumiem że od tego momentu grało się bardzo ciężko. Smuda popełnił taki błąd że nie zdecydował się wykorzystać przewagi zawodnika i dobić rywala.Tak się nie stało i doigrał się. Dobrze że to pierwszy mecz i jeszcze nic nie jest stracone. Choć wtorkowy mecz dla Biało-Czerwonych będzie diabelnie ciężki.
Sborna pokazała pazur w starciu z Czechami. Nasi południowi sąsiedzi nie popisali się w obronie ale też trzeba docenić klasę Dżagojewa, Arszawina czy Pawluczenki bo zagrali kapitalnie. Słabo wypadł jedynie Kerżakow bo mimo że okacji do strzałów mu nie brakowało to do siatki nie trafił. Ale nie sądzę żeby drugi z rzędu mecz był dla niego aż tak pechowy. Wysoka porażka Czechów wzięła się też tego że zagrali bardzo odważnie. Rosjanie mieli bardzo dużo miejsca na kontrataki. Sądzę że we wtorek to my się cofniemy i będziemy wyczekiwali rywala by przeprowadzić skuteczną kontrę. Trudno jednak zakładać że nasi obrońcy będą radzić sobie w pojedynkach jeden na jeden z Arszawinem czy Dżagojewem :p Dlatego zachować czyste konto będzie bardzo cieżko.
Natomiast mam nadzieję że to co pokpimy w defensywie odrobimy w ataku bo obrona Rosjan jest do przejścia. Obaj boczni defensorzy i Żyrkow i Aniukow wydają się byc w słabszej dyspozycji niż cztery lata temu. Ustawiony na lewej stronie Zhirkov miał kłopoty z upilnowaniem Rezeka czy Gebre Selassie. Co nie do końca mnie dziwi bo to przecież nominalny lewy skorzydłowy. Stoperzy Sbornej Ignaszewicz i Berezutski są mało zwrotni i każda prostopadła piłka może sprawić im sporo kłoptu, tak Czesi zdobyli swoją bramkę. A A obecnie Lewy &gt; Baros więc Rosjan czeka zdecydowanie cięższe zadanie niż to miało miejsce w piątek. Wobec ofenywnego usposobienia wspomnianych Aniukowa i Żyrkowa sądzę że na obu flankach bedzie sporo miejsca i nasi gracze będą mogli rozwinąć skrzydła. Właśnie po akcji prawą stroną padła bramka przeciwko Grecji. Z lewej duet Rybus i Boenisch mają jeszcze spore rezerwy. Rybus na pewno będzie bardzo pobudzony żeby zagrać dobry mecz przeciwko Rosjanom. Oby tak jak w meczu ze Spartakiem kiedy był jednym z najlepszych graczy na murawie ;) Cały czas mam nadzieję że druga połowa z Rosją nie będzie tak słaba jak dwa dni temu. Na dobrą sprawę dopiero po meczu z Rosją okaze się czy rzeczywiście mamy problemy z przygotowaniem kondycyjnym czy to opadnięcie z sił było spowodowane zbyt wysoką temperaturą w zamkniętym stadionie. Spotkanie z Rosją rozegrane będzie przy otwartym dachu więc ten argument na usprawiedliwienie odpadnie :p No ale sądzę że nawet w pierwszej połowie możemy strzelić. Z Grecją nasi piłkarze pokazali że jak przycisną to są groźni. Defensywa grecka skądinąd bardzo solidna tym razem była bardzo zagubiona. A skoro stać nas na strzelanie Grekom to czemu nie Rosjanom ?
Wiadomo też że będzie to mecz z podtekstami. Te incydenty z Rosyjskimi kibolami tylko zagęszczają atmosferę. Podobała mi się wczorajsza wypowiedź Bońka że nam z Rosją nie wypada przegrać. Liczę na mega mobilizację i walkę jak choćby w ostatnim meczu z Rosją w Moskwie kiedy było 2-2. Jasne, wtedy towarzyski, teraz zupełnie inna ranga meczu ale to my tym razem gramy u siebie a to jest spory atut. W pierwszym meczu sędziowie pokazali że możemy na nich liczyć ;) Chciałem zagrać 1x ale kurs 1,57 jest nie wart gry, moze do wtorku jeszcze wzrośnie ale teraz decyduję sie na obie strzelą. Powalczymy z Rosjanami a jak mamy powalczyć to musimy coś strzelić.
Obie strzelą @ 1,95 WillHill
&quot;i wsio&quot; ;)
e: Mecz prowadził będzie Wolfgang Stark. Jak do tej pory sędziował nam dwa razy: z Portugalią i z Czechami. Oba mecze wygraliśmy 2-1, powtórka? ????
 
kylu88 806

kylu88

Użytkownik
VS



Wszyscy bylismy chyba swiadkami niemalego szoku jaki zaserwowali nam bialo-czerwoni z grekami. Pierwsze 20-25 minut to doslownie pokaz umiejetnosci na niecodziennym jak na naszych poziomie. Co sie w takim razie stalo, ze jak za dotknieciem czarodziejskiej rozdzki stanelismy zamurowani ? Napewno nie presja, bo ta by bylo widac od 1 minuty a nasi - wlasnie wbrew oczekiwaniom - wygladali jakby nie czuli zadnej tremy, absolutnie zero ! Akcje ktore sobie stwarzalismy byly dosyc przewidywalne - wykorzystanie prawego skrzydla ze wzgledu na potencjal bylo oczywiste - ale jednak sposob w jaki gralismy pilka sprawial grekom duze problemy. W pewnym momencie bylo widac, ze sie nas po prostu boja i psychicznie na nich &quot;siadlismy&quot;. Potem wiadomo, bylo juz coraz gorzej... Co zawiodlo ? Psychika to kluczowy czynnik - gralismy z przewaga 1 gracza, wynik na tablicy do przerwy 1-0. Co zlego moze nam sie stac ? Juz od 46minuty zaczelismy bronic wyniku zamiast szukac kolejnej bramki. Zgubil nas strach przed utrata tego co mamy - tego skromnego 1-0 - a bylo to minimum z minimum. Przygotowanie fizyczne tez pozostawialo wiele do zyczenia. No ale to juz za nami...

Rosjanie pokazali, ze prostymi srodkami mozna zdobywac naprawde ladne gole. Ogladajac mecz odnioslem wrazenie, ze Arshavin - de facto lider ktory nie zawiodl ani przez chwile - nie przekombinowywal i to byl klucz do sukcesu. Swietne proste podania, zadnych zbednych przetrzyman, pietek czy sztuczek. Wlasciwie kazda, a napewno co druga akcja rosjan to bylo zagrozenie pod bramka Cecha, i to duze zagrozenie. Rosjanie juz urosli w oczach bukow do cichego &quot;czarnego konia&quot; na tym euro ale nie wyciagalbym tak pochopnych wnioskow, szczegolnie ze czesi pokazali sie ze slabej strony. W defensywie zawiodl mnie Petr Cech ktory nie musial, ale jednak mogl cos obronic z tych goli. Ofensywa nie miala pomyslu na siebie a jedynie Rosicky nadawal sie do &quot;poklepania&quot;. Reszta wygladala momentami jakby nie chciala pograc, stojac i czekajac jedynie na podanie. Tak sie nie da strzelac goli...

Pytanie przed meczem brzmi : czy Rosja rzeczywiscie potrzebuje tego zwyciestwa jak powietrza ? Osobiscie uwazam, ze nie. Swoja sile pokazali z czechami a przeciez obrona grecka tez nie byla wcale dobra - to po prostu my stanelismy i w 2 polowie nie zagrozilismy juz tak jak w pierwszych 25 minutach. Rosja z Grecja grajac swoje nie powinna miec tez duzych problemow. Dlatego w tym meczu (Pol-Ros) wzgledy sportowe moga zostac delikatnie ujmujac zastapione politycznymi. My potrzebujemy punktow, chocby jednego. Ciekawia mnie kursy pod katem 2 meczow rosjan :

Poland - Russia 3.24 3.24 2.24

Greece - Russia 4.14 3.39 1.85

Skoro zremisowalismy z grekami i byl to wynik z przebiegu gry sprawiedliwy (moznaby sie pokusic nawet o stwierdzenie, ze moglismy ten mecz przegrac bo sedzia jednak dopomogl nam momentami i tez bylby to rezultat do zaakceptowania) dlaczego kursy na Rosje sa az tak rozbiezne (prawie o 0.50 !) ? Wyglada na to, ze glownym czynnikiem jest fakt bycia przez nas gospodarzem turnieju bo sportowo przeciez okazalismy sie rownym rywalem dla grekow. A jak wiadomo gospodarzom zawsze pomagaja sciany (kibice) no i nie rzadko sedziowie... Kursy na ten mecz sa wystawione tak, ze nie widac z zadnej strony promocji - ani w jedna ani w druga strone specjalnego value nie ma. No ale jednak idac tropem przede wszystkim mysli politycznej uwazam, ze rosjanie moga lekko ten mecz odpuscic i dac nam cos pograc. Wydaje sie to wszystko TERAZ malo realne ale takie imprezy nie raz byly swiadkami politycznych zagrywek, bo przeciez pilka nozna - a szczegolnie reprezentacyjna pilka - to dzis nie tylko sport, to tez polityka. Narazie typu nie bedzie bo poczekamy co sie z kursami bedzie dzialo. Opcja ktora rozpatruje to Polska 1 dnb @ 2,45 (Betway) ale moze ludzie grajac na Rosje podbija kurs na polakow. Takze czekamy na rozwoj...
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom