>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Fortuna - BONUS POWITALNY 500zł !!!

dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Haha , a gracze którzy wcześniej się zarejestrowali dostaną w nagrodę 0 zł :] . Ten buk musi się jeszcze sporo nauczyć... .
 
M 2

maxkabra

Użytkownik
witam.
moze ktos napisac czy warto rejestrowac sie w fortunie?
promocja calkiem fajna dlatego zastanawiam sie nad rejestracja.
rozumiem ze jak przeleje za 1. razem 500 zl to bede mial na koncie 1000 zl?
moze ktos wyjasnic jak musze obstawic zebym mogl wyplacic pieniadze po tych 60 dniach?


z gory dziekuje za pomoc ????
 
A 43

adamo7489

Użytkownik
Witam. Mam pytanie. Jezeli zawarlem zaklad i mam kupon z efortuna i ktos dal bledna ofertę która wejdzie, czy mogą mi anulować zakład? Czy mogę jakoś walczyć o wyplate? Prosze o poradę
 
J 17

jjflores

Użytkownik
Byłby to ewenement i przełom w bukach naziemnych(legalnych) ale generalnie to tak na prawde promocja ktora nie powinna sie nazywac promocja...
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
UWAGA UWAGA
czy zostalem oszukany ?
&quot;Z promocji mogą skorzystać wyłącznie nowo rejestrujący się klienci, dlatego bonus nie został uwzględniony w przypadku Pana profilu, gdyż już wcześniej był Pan naszym klientem oraz członkiem FK+.&quot;
ich punkt regulaminu
2.2. Promocja jest przeznaczona wylcznie dla nowych graczy, którzy nie posiadali wczeniej zarejestrowanego internetowego konta do zawierania zakladów wzajemnych przez sieci Internet w Fortunie.
mialem karte ale ona nie sluzyla do zawierania zakladow przez net

walczyc czy olac ich , racji chyba nie maja ??
 
popijava 87

popijava

Użytkownik
O oszustwie mowy tu nie ma, ale każda szanująca się firma powinna dbać o wszystkich klientów. A w szczegolności o tych, których już posiada.
Tu jest trchę inny przypadek z tą kartą.
Warto do nich zadzwonić, trochę wjechać im na ambicję, postraszyć rezygnacją. Nie wiem jak to dokładnie jest z tą kartą, bo nie mam konta w Fortunie ani karty.
Mi w kilku firmach nie związanych z bukmacherką, udawało się uzyskać korzystne warunki jako stały klient. Zawsze mówię do nich, że stali klienci powinni mieć lepsze warunki niż ci z ulicy. U buków jest trochę inaczej, ale ja bym walczył i jak da radę zrezygnowal z tej karty w razie czego.
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
ogolnie przestaje u nich calkowicie grac, choc trzeba przyznac ,ze fajne babki w punktach sa
zaproponowali bonus ale obrot liczony od teraz , mam ich gdzies , niby moge cos podzialac zrobic obrot ktory mi zostal i pisac reklamacje ale czy warto ??
zegnam sie z nimi to jest na teraz najlepsze wyjscie
btw
starcili klienta ktory gral u nich od poczatku powstania punktu, to byl rok jakos 1997
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Oczywiście że mogą, jeśli to był ewidenty błąd to możesz liczyć jedynie na zwrot.
znowu sie udzielasz a g wiesz. w naziemnym buku nie maja prawa dac zwrotu za blednie wystawiony kurs jak masz go na kuponie !!!!
w innych przypadkach regulamin
 
K 15

ksabi

Użytkownik
Po*ebany ten buk. Rejestrowałem się jako jeden z pierwszych i dostałem figę z makiem, zamiast takiego bonusa. Śmiechu warte ????
 
Do góry Bottom