>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jeżeli macie pytanie odnośnie konkursu na które nie ma odpowiedzi w REGULAMINIE to to jest właśnie temat w którym można o to zapytać.

Jednak najpierw radze zapoznać się z REGULAMINEM:!:

Wszystkim życzymy ponadto miłej zabawy w konkursie :wink: PAMIĘTAJ:!: Jeżeli nie masz konta w Tobet, a chcesz wziąć udział w konkursie załóż je teraz jak najszybciej z poniższego linku lub banneru (otrzymasz bonus przy pierwszej wpłacie)

Kliknij aby założyć konto

 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Jeśli wygrałem już jedną nagrodę w tym roku, w konkursie Tobet, to już nie mogę odebrać nagrody na drugim koncie (nie moim, tylko kogoś z mojego domu)?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Możesz na swoim, ale wówczas bonus jest traktowany jak bonus od wpłaty, czyli np wygrałes 200zl to musisz wpłacić 200zl i wówczas otrzymasz nagrodę.
 
grzesio 39,1K

grzesio

Forum VIP
Jeszcze nie ma opiekunów działu.
Spokojnie , ruszmy w odpowiednim terminie - o nic się nie martw [do tygodnia wszystko powinno być OK , nawet nieco wczesniej]
 
grzesio 39,1K

grzesio

Forum VIP
Poprawione.
W przypadku uniknięcia podobnych sytuacji zalecam do korzystania ze stron zawierających drabinkę turniejową.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Chodzi mi czy przykładowo mogę zmienić króla strzelców, bo ten którego podałem po prostu nie jedzie na EURO.
 
grzesio 39,1K

grzesio

Forum VIP
Nie
Takie typy można podać kiedy się chce przed Mistrzostwami.
Teraz lub na godzinę przed pierwszym meczem.
Sam ryzykujesz tym , że ktoś kogo podasz może nie wystąpić.
Tak samo ja zaryzykowałem czy ktoś inny
.
Od dzisiaj prosiłbym o bardziej rozmyślne typy.
Posty i zgłoszenia &#39;&#39;konkursowiczów&#39;&#39; też niedługo znikną.
 
mehow 1,4K

mehow

Użytkownik
- zespóły które zagrają w 1/2finału (60pkt za trafienie 1 typu) (postaw ten zakład w Tobet, otrzymasz dodatkowo +50pkt)
- król strzelców (100pkt za poprawny typ) (postaw ten zakład w Tobet, a otrzymasz dodatkowo +100pkt) -&gt; jaka minimalna stawka na te typy aby ubiegać się o dodatkowe pkt ?
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
Teraz zauważyłem, że nie zapisałem się do konkursu. Typy długoterminowe już dałem. Chyba nic sie nie stało? Regulamin znam więc tylko taka mała pomyłka wpadła ;)
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Nie
Takie typy można podać kiedy się chce przed Mistrzostwami.
Teraz lub na godzinę przed pierwszym meczem.
Sam ryzykujesz tym , że ktoś kogo podasz może nie wystąpić.
Tak samo ja zaryzykowałem czy ktoś inny
.

Od dzisiaj prosiłbym o bardziej rozmyślne typy.
Posty i zgłoszenia &#39;&#39;konkursowiczów&#39;&#39; też niedługo znikną.
To dlaczego poprawiłeś szybsz&#39;emu jego typy?
 
grzesio 39,1K

grzesio

Forum VIP
&#39;&#39;Wiadomość dnia : Van Persie nie jedzie , bo sobie coś zrobił.&#39;&#39;
I co mam wszytskim edytować , którzy go mają ?.
Równie dobrze te typy możesz podać na godzinę przed pierwszym spotkaniem , włos Ci z głowy nie spadnie.
Jemu poprawie , to inny też będzie chciał i kolejny.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
No właśnie, jemu poprawiłeś to ja też chcę żebyś mi poprawił. ????
G// Nikomu nie muszę poprawiać
adqs ewentualne poprawienie wynika z dobrej woli moderatorów, a ta już się skończyła. Niestety.
 
mehow 1,4K

mehow

Użytkownik
- zespóły które zagrają w 1/2finału (60pkt za trafienie 1 typu) (postaw ten zakład w Tobet, otrzymasz dodatkowo +50pkt)
- król strzelców (100pkt za poprawny typ) (postaw ten zakład w Tobet, a otrzymasz dodatkowo +100pkt) -&gt; jaka minimalna stawka na te typy aby ubiegać się o dodatkowe pkt ?
ponawiam tego niezauważonego posta
 
Do góry Bottom