>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

al_capone 29K

al_capone

Gangster
W tym temacie proszę wpisywać wszystkie pytania, propozycje, niezgodności na temat konkursu.

Moderatorzy postarają się jak najszybciej rozwiać wasze wątpliwości.


Zanim jednak zgłosisz problem, przeczytaj regulamin :!:

==============

Aby wziąć udział w konkursie trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem forum.bukmacherskie.com oraz posiadać konto gracza w William Hill
Jeżeli nie masz konta w William Hill, a chcesz wziąć udział w konkursie załóż je teraz jak najszybciej z tego linku

 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
&quot;8*. Screen kuponu lub numer kuponu ze stawką z tym spotkaniem (1pkt - kupon za 10-50zł 1pkt, powyżej 50zł 2pkt)&quot;
1.Kupony z meczami na dany dzień, czy dowolne ? Wystarczy 1, czy muszą być oba ? Jakieś wymagania kursowe ?
2.Cóż to za nagrody specjalne ? ;)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
1. Kupon na spotkanie (jedno lub oba) w danym dniu. Na kuponie musi być minimum jedno z poniższych zakładów:
1. Kto wygra (1x2) ? -
2. Wynik do przerwy (1x2) -
3. Under 2,5 czy Over 2,5 -
4. Strzelec jednej z bramek -
5. Dokładny wynik -
6. Dokładny wynik do przerwy -
7. W której połowie padnie więcej bramek?
Brak wymagań kursowych.
2. Informacje wkrótce.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Proponuję zmienić stawki ze złotówek na euro, chyba że ktoś będzie się zajmowałem przeliczaniem. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
silweck 0

silweck

Użytkownik
Gdy biorę udział już w innym konkursie na Euro 2012 z William Hill, to gdybym wygrał jakąś nagrodę i tu i tam (to samo IP) to otrzymam obydwie czy jest jakieś ograniczenie w takim przypadku?
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Rozumiem, że kupon nie musi być zbieżny z typami konkursowymi i mogę wrzucić screen BTS, gdy w konkursie typuję np.1:0 ?
E; jeśli to nie problem, lub jakieś ułatwienie do podliczania, to proszę zamiast miniaturek screenów wrzucić nr kuponów :
O/3952811/0000006/F Polska-Grecja 12euro
O/3952811/0000007/F Czechy- Rosja 12uro
link do mojego postu : http://forum.bukmacherskie.com/f381/euro-2012-8-czerwca-gr-a-77583.html#post2899211
Nie chcę edytować sam, żeby nie było;)
BB: Zrobione.
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
Regulamin
*UWAGA!!
* Wydawało mi się, że to jest jasne, że typy mają być logiczne no ale najwidoczniej nie dla wszystkich konkursowiczów. Tak więc oficjalnie... typy mają być logiczne i wynikać same z siebie ! Tzn. typując wynik 2:1 nie możemy grać na under 2,5 w meczu. W takim wypadku (dwa lub więcej sprzecznych) zaliczany będzie tylko pierwszy typ od góry bez względu na jego wynik. W związku z tym, że większosć juz oddała typy na 1 dzien mistrzostw to ten punkt regulaminu obowiązuje włącznie z kolejką na 8 czerwca i każdą kolejną.
**
Nie przyjmuję próśb o zmienienie typów. Uważajcie co piszecie ponieważ My moderatorzy nie będziemy później nic poprawiac.
 
paint12 130

paint12

Użytkownik
Witam . Niestety chciałbym się wypisać z konkursu ponieważ właśnie się dowiedziałem że z dniem 15 czerwca wyjeżdżam do Niemiec więc niestety nie będę miał możliwości udzielać się na forum przez pewien czas.
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
Co ma kupon postawiony w Betckliku do William Hilla ?

Czy to tak ciężko zrozumieć ?
KUPON ma być od BUKMACHERA , który jest SPONOSREM KONKURSU !!!
Żadnych Bettsonów , Betcklicków , Bwinów.
Nie obchodzi mnie za ile go puściliście.
 
G 7

garrincha

Użytkownik
Osoby z ilością postów mniejszą jak 5 będą z automatu kasowane z konkursu.
Konkurs jest bezpłatny, w którym mogą brać udział wszyscy zarejestrowani użytkownicy forum, pod warunkiem, że mają konto w William Hill
Jeżeli jeszcze nie masz konta w William Hill, zarejestruj się z promocyjnego linku:


W regulaminie nie ma nic o postach ????
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
Zarejestrowałeś sie dwa dni temu i pierwsze gdzie sie pchasz to do konkursu.
Twoje 4 pierwsze posty to zapisy do konkursów.
Widzę bardzo chcesz się pożegnać z forum.

Decyzja podjęta wśród modów co do konkursowiczów i 0-postowców.
 
Do góry Bottom