>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

30 kolejka T-Mobile Ekstraklasy 06.05.2012

Status
Zamknięty.
polakko20 170

polakko20

Użytkownik
Widzew - Lech
2
1,65
sportingbet
analiza;
Dzis o godzinie 17:00 zostanie rozegrana ostatnia kolejka polskiej ekstraklasy. Na przeciwko siebie dwie druzyny z wielkimi sukcesami na polskich boiskach w przeciągu ostatnich kilkunastu lat. Na chwile obecną to Lech prezentuje wyzszy poziom i to lech ma dzis o co waolczyc, a konkretnie nawet o mistrza kraju. jesli slask straci punkty z wislą..co jest prawdopodobne i ruch z lechią to lech wygrywając te spotkanie zostanie mistrzem Polski..bylaby to wielka niespodzianka. Widzew nie ma juz wielkeigo celu na ostatni mecz sezonu, mysle ze pilkarze mysla juz powoli o tym gdzie udadza sie na wakacje. Lech ma w skladzie wielu dosiwadczonych zawodnikow i licze ze oni dadzą poznanskim kibicom powody do zadowolenia i zdobedą dzis 3 punkty.
 
bukqueen 23

bukqueen

Użytkownik
Spotkanie: Wisła - Śląsk
Typ: 2
Kurs: 2.5
Buk: Sportingbet
Analiza: Ostatnia kolejka w T-Mobile Ekstraklasie. Ja jako kibic Wisły Kraków wiem co piszę i Wiślacy ten mecz przegrają. Jasny przekaz dostali już po meczu Derbowym : &quot;Tylko porażka, ze Śląskiem tylko porażka&quot;. Kibice chcą wspólnej fety z zaprzyjaźnionym klubem na Rynku w Krakowie i moim zdaniem spełni nam się to marzenie. Wisła Kraków raz, że jest w kiepskiej formie, to po drugie nie będzie się zbytnio angażować w dobrą grę w tym spotkaniu. Wielu zawodników wie, że już przy Reymonta 22 nie zagra i nie stara się na 100%. Probierz już rozpoczął grę strategiczną przed tym spotkaniem i odsunął 4 leniwych od tego meczu. Jasne jest, że wystawi kilku Polaków, którzy wiedzą, że Wisła nie powinna skrzywdzić brata po szalu. Poza tym Wisła nawet jak grała na 100% to przegrywała na swoim stadionie także nie zdziwię się, jak teraz padnie znowu wynik 0:1. Śląsk będzie mega zmotywowany. Piłkarze Oresta Lenczyka wiedzą, że ten mecz jest dla wielu z nich najważniejszym w karierze. Na pewno wyjdą i dadzą z siebie maksimum umiejętności. A Wisła nie będzie im w tym przeszkadzać. To dla mnie pewniak, jeszcze taki kurs to już w ogóle mam pewność, że postawię ten typ. Wam też to polecam, bo spora szansa na zastrzyk gotówki.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Gdzie to Ty to masz???
Też nie widzę, ale jeśli kurs się potwierdzi to przyznam, że chyba warto zagrać przy tych okolicznościach :razz:
Gorzej jak bukmacherzy ominą ten mecz ????
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Wisła - Śląsk Typ: 2 Kurs: 2.5
Kurs był, ale nie wiadomo, czy Sportingbet nie zrobi zwrotów, tłumacząc, że został źle wystawiony, jeśli inni dadzą po 1.70...?
Aczkolwiek sam też to zagrałem i pod analizą się podpisuję, Wisła odpuści, nie ma bata...
No ale skoro ten już opisany, Lech także, choć to nie dziś, a w niedzielę..., więc
Jagiellonia - ŁKS 1 @ 1.75 ✅Sportingbet

11.w tabeli Jagiellonia podejmuje spadkowicza z Ekstraklasy Łódzki KS.
Jaga (10-6-13 bramki 33:44) z 36pktami na koncie zajmuje obecnie 11.msce ze stratą 1 pktu do Zagłębia i dwóch do Widzewa, więc jest realna szansa na przeskoczenie o 2 pozycje, a co za tym idzie na większą kasę...
U siebie (9-2-3 bramki 21:13) grają bdb i jeśli odniosą zwycięstwo to pod względem gry na własnym boisku ustąpią tylko Lechowi...
Ostatnie 4 spotkania, to 4-0-0 bramki 9:2, a przeciwnicy dużo lepsi od ŁKSu, bo Górnik, Wisła, Widzew i Lech. Do tego ostatnio zremisowali na Łazienkowskiej 1:1 i przegrali wczoraj ze Śląskiem, pozostawiając jednak po sobie dobre wrażenie.
Trener Hajto stanowczo podkreśla, że grają do końca, a nie jak np.Podbeskidzie odpuszczają...
ŁKS, jak już wspomniałem, żegna się z Ekstraklasą zajmując 15.msce... Co prawda w ostatnim swym meczu wyjazdowym nastraszyli Ruch remisując 2:2, ale wtedy mogli się jeszcze łudzić, że uda się im uniknąć degradacji... Teraz już spadli definitywnie, więc wątpię, ażeby chciało im się grać na 100% z będącą w dobrej dyspozycji na koniec sezonu Jagą...
ŚLĄSK ! ŚLĄSK ! WKS !
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Kto złapał to jego.
Będzie jego, jeśli nie anulują. A jeśli rzeczywiście udało mu się złapać taki kurs na Śląsk toż to Mega Promocja, niczym produkty na grilla w TESCO ;-).
A odnośnie ostatniej kolejki to ciekawie również wygląda kurs na Legię. Korona mnie jednak nie zawiodła i w pucharach nie zagra, a Legia??? No może i piach gra, ale na Koronę wystarczy. A może i uda im się na pudło wskoczyć...
Legia @ 1,75
 
P 531

paolo_

Użytkownik
Warto jeszcze zagrać w fortunie, udało mi się złapać kurs 2,15 gdzie w toto jest 1,85.
Już spadek 2,1 i poleci dalej.
Bet365 jeszcze nie wystawił ale nie ma co się spodziewać kursów ponad 2 jeżeli w ogóle spotkanie będzie w ofercie.
 
f-by-ferragamo 41

f-by-ferragamo

Użytkownik
&quot;Trener Wisły Kraków, Michał Probierz zdecydował o odsunięciu czterech piłkarzy: Michaela Lameya, Kew Jaliensa, Dragana Paljicia oraz Dawida Bitona od treningów z pierwszą drużyną.&quot;
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
&quot;Trener Wisły Kraków, Michał Probierz zdecydował o odsunięciu czterech piłkarzy: Michaela Lameya, Kew Jaliensa, Dragana Paljicia oraz Dawida Bitona od treningów z pierwszą drużyną.&quot;
&quot;Pod znakiem zapytania - ze względów zdrowotnych - stoi także występ Juniora Diaza, Ivicy Iliewa, Maora Meliksona, Gervasio Nuneza.&quot;
rp.pl​
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Witam kolegów. Popatrzyłem w tabele sprzed lat na spotkania Wisły i Śląska i ku mojemu zdziwieniu w sezonie 2008/2009 w ostatniej kolejce Wisła potrzebowała 3pkt a grała ze Śląskiem właśnie i wygrała gładko 2-0 zdobywając wtedy mistrza, teraz jest więc szansa na odwrócenie sytuacji, buki pewnie mecz wycofają.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Ja bym zagrał w tej kolejce w stronę Korony Kielce. Oglądałem rano powtórkę ich wczorajszego meczu z Widzewem. Pomimo, że chłopakom nie szło i przegrywali to do samego końca walczyli o zmianę rezultatu, i naprawdę było widac, że chcą odwrócić losy meczu. Legia grając o mistrza z jedną z najsłabszych drużyn ligi, zarówno pod względem stylu jak i zdobytych punktów, nie wychodziła ze swojej połowy i co chwile Kuciak musiał interweniować. GRAJĄC O MISTRZA. Pewnie pojawi się argument, że kopacze Legii będą chcieli wynagrodzić w niedziele, swoim kibicom utrate mistrzostwa. Możliwe, ale kibice będą podobnież jechać z nimi ostro, więc szybko może im się odechcieć grać. Zresztą nie wyobrażam sobie walczącego i biegającego za dwóch Daniela Ljuboje, któremu tylko marzy się już urlop. Zreszta nie tylko jemu. Nie wiem czy Korona wygra, ale imo remis lub porażka co najwyżej jedną bramką jest w ich zasięgu, a kursy na takie rozstrzygnięcia sa dość duże.
Korona X2 @ 2.25 Betsafe
Korona (+2) @ 1.37 Betsafe
Oczywiście warto również zagrac na Śląsk. Odsuniecie od składu czterech dosyć waznych piłkarzy, presja kibiców Wisły na zwycięstwo Śląska, granie o nic piłkarzy Wisły, to wszystko musi spowodować, ze zwycięży drużyna z Dolnego Śląska. Nie ma co się rozpisywać.
Śląsk @ 1.85 Betclic
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Widzew - Lech
2
1,65
sportingbet
analiza;
Dzis o godzinie 17:00 zostanie rozegrana ostatnia kolejka polskiej ekstraklasy...
Dzisiaj? ????
Kurs na Lecha wg mnie jest zupełnie nieadekwatny. Kolejorz ma co prawda niesamowitą passę 7-1-0, ale musi się ona kiedyś skonczyć. Tym bardziej, że lechici wcale nie grają wielkiej piłki. Mobilizacja, konsekwencja - tyle.
&gt;4 na Widzew który gra u siebie? Moim zdaniem kursy są źle ustawione.
PS. Widzew nie przyjmuje kibiców gości.
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
To chciał pograć Śląsk to pewnie już pograł. Obecnie już ~1.6 i w to swoich środków już bym nie ładował.
Co innego X/2. Kursy &gt;4. W mojej opinii warto!
1/2 w okolicach 30!
Wiadomo jaka jest specyfika tego spotkania. Brać.
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Co innego X/2. Kursy &gt;4. W mojej opinii warto! 1/2 w okolicach 30!
Też się nad tym zastanawiałem. Zwłaszcza 1/2 chodziło mi po głowie i pewnie puszcze coś w niedziele. Ale bardziej realna dla mnie jest chyba jakaś czerwona kartka dla Wisły. No przecież piłkarze zapowiadają, że nie odpuszczą i będą walczyć na 100 %. No a wiadomo, jak się walczy to i faul się może zdarzyć... a w 10 ciężko wygrać ;-)
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
No przecież piłkarze zapowiadają, że nie odpuszczą i będą walczyć na 100 %. No a wiadomo, jak się walczy to i faul się może zdarzyć... a w 10 ciężko wygrać
A co mają powiedzieć ? Odpuszczamy o nic nie gramy ? Od paru spotkań słychać takie slogany, a koniec końców - zawieszenia za brak mobilizacji.
 
K 1

kub222

Użytkownik
Obstawiłem jako pewniak w tej kolejce JAGE i chce się was zapytać czy Frankowski wraca na mecz z ŁKS ,bo wiem że ze śląskiem nie zagrał bo miał kontuzje.
Gra w tej kolejce Frankowski czy nie?
 
sektorowka 0

sektorowka

Użytkownik
Bardzo przyjemnie wygląda Jagiellonia po 1.75 w Sportingbet.
W ostatnich meczach drużyna Hajty pokazała, że zrobiła duże postępy. Nawet jeśli wyniki nie są rewelacyjne to trzeba ich pochwalić za świetną grę.
Jak wiadomo Jaga u siebie czuje się najlepiej. Na pewno będą w pełni zmobilizowani by uszczęśliwić fanów w ostatniej kolejce.
Z drugiej strony LKS, który już spadł. Trudno szukać u nich motywacji. Błędy sztabów szkoleniowych i decydentów przyniosły skutek w postaci spadku. Myślę, że LKS ma poważniejsze problemy niż mecz z Jagą. Ciekaw jestem jak będzie wyglądało zestawienie w łódzkiej ekipie w następnym sezonie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom