>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Limit bet365

czoker 86,8K

czoker

Użytkownik
Witam czy ktoś kto otrzymał limit u tego bukmachera może mi powiedzieć jak dalej to wygląda? Czy limit jest dożywotni czy po jakimś czasie trochę go opuszczą. Jestem tam około 2 tysięcy pln na minusie, także zdziwił mnie limit.
Aktualnie mogę stawiać około 9 złotych na wydarzenia ????
Czekam na odpowiedzi
Pozdro, czoker
 
L 27

ljuboja

Użytkownik
Szczerze mówiąc pierwszy raz słysze o limicie w bet sam go nie doświadczyłem a gram już ponad 5 lat w tym buku na plus może jestem około 5-7tyś na czysto ale limitu nie dostałem.Może dlatego iż większość z tego dorobiłem się u nich w kasynie niż w zakładach
 
P 0

piterqaz

Użytkownik
Również interesuje mnie kwestia na jak długo otrzymuje się limit. Stawiam dopiero od 2 tygodni a mój limit od 2 dni to ok 5 zł za zakład.
 
wielki_szlem 4

wielki_szlem

Użytkownik
Jak dla mnie, wyczaili że gdzieś już graliście i dużo wygrywaliście, lub rejestrowaliście się na Bet365 podając inne dane, czyli macie multikonta. Często orientują się w takich numerach po adresie ip (nawet jak masz zmienny, mają filtry). Co do tego buka, gram tam już bardzo długo, dziennie średnio po 20 zakładów i nigdy nie spotkałem się z żadnymi limitami. Limity utrzymują się dożywotnio, a jeżeli dostałeś po 2 tyg. limit, na bank coś im się nie podobało (czasami przy grze na błędy na live dają zaraz limity u różnych buków).
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
czoker 86,8K

czoker

Użytkownik
Jak dla mnie, wyczaili że gdzieś już graliście i dużo wygrywaliście, lub rejestrowaliście się na Bet365 podając inne dane, czyli macie multikonta. Często orientują się w takich numerach po adresie ip (nawet jak masz zmienny, mają filtry). Co do tego buka, gram tam już bardzo długo, dziennie średnio po 20 zakładów i nigdy nie spotkałem się z żadnymi limitami. Limity utrzymują się dożywotnio, a jeżeli dostałeś po 2 tyg. limit, na bank coś im się nie podobało (czasami przy grze na błędy na live dają zaraz limity u różnych buków).

Mam jedno konto, nigdy na żadne inne się nie logowałem.
Raz był problem, bo wpłaciłem kasę nie ze swojej karty kredytowej, robili mi weryfikację telefoniczną + osobie do której karta należała, po wszystkim, a trochę to trwało otrzymałem nawet bonus lojalnościowy, nie stawiałem zakładów w tym czasie więc pewnie był on za cierpliwość Limit jakieś 2 miesiące później więc to nie mogło mieć wpływu.
 
swirpac 0

swirpac

Użytkownik
Zgadza się, chyba wprowadzili nowe narzędzia do wykrywania &quot;arberów&quot;, bo sporo osób grających sury dostało limity ostatnimi czasy.

Co gorsze, nawet jeśli jesteś u nich na minusie(oni na plusie) to też limitują.
 
Do góry Bottom