>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Rozmówki na temat Betsson League

J 53

jaqbts

Użytkownik
ja sie chcialem zapytac czemu akurat takie druzyny sa w pierwszej lidze a inne w 2 i 3?? jakies losowanie bylo? poza tym mysle ze powinny byc play offy jak w hokeju czy koszu a nie awanse z ligi do ligi ale to tlko moja skromna opinia :jezora:
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Dobierałem na zasadzie kto pierwszy ten lepszy. Na play-offy już nie było czasu, ale czym będzie dłużej trwał konkurs tym drużyny się wymieszają ;)
 
d.hantuchova 0

d.hantuchova

Użytkownik
dzisiaj/jutro w III lidze pierwszy &quot;mecz na szczycie&quot;, Barcelona-Salamandra ???? transmituje to któraś telewizja ? ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Kursy na to spotkanie:

1.70-3.10-1.90
bukmacher: For-buk-bet

Mecz niestety nie będzie transmitowany, ale można obstawiać.
Nagroda: satysfakcja :mrgreen:
 
fisher77 0

fisher77

Użytkownik
Kursy na to spotkanie:

1.70-3.10-1.90
bukmacher: For-buk-bet

:mrgreen:
Jak babcie kocham, najdroższy buk na jaki się natknąłem...
Kosi 30,41% :wowsdf: w oszacowanym kursie, gdzie konkurencja tylko około 10%, ...klienci pouciekają do innych buków...
Wchodzę w Salamandrę mój typ 2:4 :spokodfhgfh:
 
d.hantuchova 0

d.hantuchova

Użytkownik
jako, że Zepce właśnie zdobyły przed przerwą prowadzenie to kurs live na Salamandre wzrasta pewnie do okolic 8,00-9,00.. ???? na dodatek nieuznana bramka dla Odry O.. pechowo zaczyna się robić..
 
homer1982 0

homer1982

Użytkownik
Zgadza się mecz na szczycie ale nasz team KaMiKaDzEE wygrał 3 mecz więc niedługo mecze z nami będą meczami na szczycie ???? ???? ????
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
fisher77 typujesz 2:4 dla Salamandry dzieki wielkie, ale naszym najwiekszym atutem jest obrona :jezora: 1 gol stracony, skupiamy sie na wygrywaniu spotkan 1:0 lub 2:0 teraz mam nadzieje, ze bedzie 1:0 :-?
 
W 2

wislak

Forum VIP
a w I lidze Secret Service z dolnej czesci tabeli nareszcie wygrywa! O tym bedzie pisala jutrzejsza prasa!
po super zacietym spotkaniu pokonali 3:2 Kaczory ktore przed dzisiejszą kolejką byly na wysokim 2 miejscu!
To początek super serii ekipy Mike&#39;a Scofielda :p
My wam jeszcze pokazemy :p Biada tym ktorzy nas juz spisali na straty :mrgreen: poprostu musielismy miec czas zeby sie zgrac... :mrgreen:

a tak ps. czy dobrze mysle ze aktualnie w I sezonie w I lidze obojetne jest czy zajmie sie 1 czy 6 miejsce? bo to i tak jedynie satysfakcja jest prawda?
 
lube81 0

lube81

Użytkownik
Brawo dla Secret Service utarliście nosa Kaczorom szczerze na to liczyłem bo dzięki wam Real Madryt Castilla może sobie przewage małą zrobić bo już było niebezpiecznie. Dzięki
 
W 2

wislak

Forum VIP
Hehe nie ma za co :p

P.S. tak jak sie umawialismy - te 2 skrzynki oranzady za mecz miedzy nami- pamietacie nie? :mrgreen:

ale ogolnie to temat i caly konkurs super...
 
lube81 0

lube81

Użytkownik
Jak ktoś chce zagrać sparing z Real Madryt Castilla napiszcie to byśmy się pobawili zasady się jeszcze ustali.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Gratuluje wygranej meczu ekipie Wiślaka, ale jednak troche bylo zamieszania z terminarzem i czekalem do ostatniej chwili (czyt. 15.00), ze Marcin cos poprawi. Niestety czas ganil i Wislak nas uprzedzil z meczem BOT-u co nakazywalo mi na szybko wymyslac nowy typek ???? Mial byc over psv ale niestety zawsze musze isc pod prad :mrgreen:
 
lube81 0

lube81

Użytkownik
Ok KaMiKaDzEE TeAm jeszcze się ustali zasady my na tym temacie wraz z kapitanem je napiszemy zobaczymy jak nam pójdzie. Teraz my ustalimy zasady a w rewanżu wy je ustalicie. Powodzenia. We Wtorek wszytsko napiszemy co i jak .
 
W 2

wislak

Forum VIP
Ciekawe jak potoczy sie mecz 5 kolejki I ligi:
7 FC Typer 4 1 1 2 9 11 -2 4
8 Secret Service 4 1 1 2 8 10 -2 4

Oba zespoly dzieli tylko wiecej strzelonych goli FC Typerow, ale SS mają ambicje jak pokazali ostatnio ogrywając Kazcory! Jak stawiacie?

Bet-forum-buk wystawil takie kursy:

1.75 2.85 2.10

Moze warto zaryzykowac na SS ktorzy mieli niezbyt udany początek?! POLECAM :jezora:
 
lube81 0

lube81

Użytkownik
Real Madryt Castilla w sparingu pomiędzy KaMiKaDzEE TeAm:

Mecze dajemy na sobote i niedzielę takie same zasady jak w konkursie Betsson League. Tylko wystawiamy 6 meczów. Powodzenia
 
Do góry Bottom