>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sport jest niesamowity - pomysły hudego ;)

Status
Zamknięty.
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Na Nowy Rok planuje wznowić temat, choć oczywiście po raz enty :)grin ???? z nową koncepcją itp. Ciągle w bukmacherce się uczę i chcę zobaczyć jak to będzie wyglądało teraz, a mając przejrzysty temat to zawsze łatwiej się połapać.

Co do statsów, to nie wiem czy będę je prowadził.
Na pewno nie będę wpisywał tutaj wszystkiego co gram.
Teoretycznie powinno być najwięcej z mojej koronnej siatkówki kobiet (ew. mężczyzn też), ale może okazać się, że będzie więcej innych pierdół. Na pewno coś z biegów narciarskich się pojawi, zapożyczenia od zaufanych typerów itd.
Co do stawek, to jednostkowo.

Typy powinny być wyselekcjonowane i rzadziej podawane, ale nic nie obiecuję, bo często prowadzenie tematu mnie ponosiło i kończyło się to słabo ;)

Pierwszego typu jeszcze dziś nie podam, może na weekend coś podam tutaj (bo na pewno kilka rzeczy w tym tygodniu zagram i już nawet mam zagrane, ale tak jak pisałem, nie wszystko tu będę umieszczał). Sam jestem ciekaw co z tego wyjdzie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Edit:
Zapomniałem numerować typów, więc małe (powalające ???? ) staty od razu z [1-6]:
Podanych: 6
Zwroty: 1
Wygrane: 3
Przegrane: 2
Zainwestowane: 4.5j.
Wygrane: 4.67j.
Czysty zysk: ✅0.17j.
Yield: ✅~3.78%

[7] Suhl - Schweriner(-2.5) @ 2 // 1.73 ✅ 0-3
Stawka: 1.5/10
WilliamHill
Poczytaj o meczu
✅1.1j.
Jeszcze o temacie. Ogółem będę zaokrąglał zawsze do setnych, natomiast w statystkach będą zaokrąglenia do tysięcznych...
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
[8] Schweriner - Busto @ 1 // 3.40 ✅ 3-2
Stawka: 0.5/10
MarathonBet
Tradycyjnie do poczytania o wtorkowym pojedynku LM ;)
✅1.2j.

Żeby trochę urozmaicić temat postanowiłem dorzucać od czasu do czasu grafiki. Jako, że moją koronną dyscypliną jest kobieca siatkówka...

Wiadomo, że poziom u kobiet czasem jest słaby, jednak są w jakimś stopniu zrekompensować to swoim wdziękiem ;)

Skoro mecz Włoszek, to coś z tamtych rejonów: libero Pesaro, pani Monica de Gennaro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Tak jak miałem w zamiarze, po pojawieniu się oferty, dogrywam +1.5 z porządnego buka.
[10] Schweriner(+1.5) - Busto Arsizio @ 1 // 2.08 ✅ 3-2
Stawka: 1/10
PinnacleSports
✅1.08j.
[11] ATOM Sopot - Vakifbank(-2.5) @ 2 // 2.47 ⛔ 1-3
Stawka: 0.5/10
PinnacleSports
⛔0.5j.
Poczytaj o spotkaniu
Z [11] taka sytuacja jak ze Schweriner: jak pojawi się fajny kurs na -1.5 to dorzucam oczywiście, bo to typ nr 1 na ten mecz.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Chyba nie dane będzie mi zagrać -1.5 na Vakif, a szkoda. W małym zastępstwie, pierwszy nie-singiel.
[12] ATOM Sopot - Vakifbank @ 2 // 1.20 ✅ 1-3
Villa Cortese - Eczacibasi @ 2 // 1.40 ✅ 1-3
Kurs: 1.68
Stawka: 1/10
WilliamHill
✅0.68j.
Pierwszy mecz opisany wyżej, do drugiego nie będę się rozpisywał.
W skrócie: Cortese faluje, mimo awansu do 1/2 P. Włoch to namęczyli się dużo bardziej niż powinny z mocno osłabioną Modeną. Nie wydaje mi się, żeby Włoszki potrafiły tak jak mężczyźni z tego kraju oszczędzać się na LM, a Eczacibasi to firma. Neslihan i Poljak to potężna siła. Na drugim planie Shaskova i Usic. Nie liczę na gładkie 0-3, ale powinny dać radę.

To by było na tyle z europejskich pucharów z tego tygodnia.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Żeby nie uczyć się do sesji, podaję statsy ;)
Kupony [1-14]:
Podanych: 14
Zwroty: 1
Wygrane: 9
Przegrane: 4
Zainwestowane: 12j.
Wygrane: 16.09j.
Czysty zysk: ✅4.09j.
Yield: ✅~34.04%

Póki co weekend z OrlenLigi (na razie tylko jeden kupon), na europejskie puchary przyjdzie jeszcze czas ;)
[15] AZS Białystok - Budowlane Łódź @ under 160.5 // 1.72 ⛔ 1-3
Stawka: 1/10
MarathonBet
Dlaczego tak, a nie inaczej?
⛔1j.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
[18] Khimik(-20.5) - Białystok @ 1 // 1.94 ✅ 75-46
Stawka: 1/10
MarathonBet

Uzasadnienie

✅0.94j.
Możliwe, że to jedyny typ z pucharów, bo ciężko cokolwiek wygrzebać, lipne kursy strasznie.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Możliwe, że ostatni typ na weekend.
[20] Yesilyurt - Besiktas @ 2 // 2.35 ✅ 0-3
Stawka: 1/10
MarathonBet
Poczytaj o meczu
✅1.35j.
Myślałem nad graniem kontry, bo kursy urosły na Yesilyurt aż do 2.76 (Marathon), ale na szczęście nie poczyniłem tego, choć wiadomo, sure wyszłoby z tego galante ;)
Nie wspominałem w jakich bukach gram (a nie wszystkie przez te 20 kuponów się przewinęły). Póki co rozłożone jest to na 5 firm: MarathonBet, Unibet, Betsafe, WilliamHill i PinnacleSports.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom